Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Nem lehetne már kezdeni? 😀
http://www.youtube.com/watch?v=e1FP47Fp5_8&feature=related

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ment a plusz Sobri, maximálisan egyetértek. Ha nem mi lennénk az ellenfél, hanem bárki más az AFCből akkor a Packersnek szurkolnék. Nagyon tetszett a csapat az egész alapszakaszban, szóval ennél jobban nem is alakulhatott volna számomra (hozzáteszem eltaláltam az összes ellenfelünket, Ravens, Jets, Packers ). Alig várom már a holnapot 😊
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Ez a meccs nálam abszolút 50-50.
Annyi playmaker lesz a pályán mindkét csapatban, hogy lehetetlen megtippelni a végét. Tényleg egy-egy játékos pillanatnyi formája dönthet, vagy valamelyik coach kitalál valami speckó playt, vagy mittudomén...
Menjünk ki és zúzzunk, az a biztos. Abból még sose volt baj. 😉
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Ahogy közeledik a meccs, úgy érzem egyre esélyesebbnek a Steelerst. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ez a támadó sor nem teszi fel a maga 20-24 pontját a táblára ez ellen az erős, de véleményem szerint egy hajszálnyira túlértékelt GB védelem ellen. Ennyinek pedig elégnek kell lennie, ha a védelem hozza magát, márpedig ők hozni szokták.

Bármi lehet természetesen, mert nagyon jó csapat a GB (szimpatikus is számomra, elsősorban a közönsége miatt), de koránt sem érzem a sárga-feketéket annyira underdog szerepben, mint éreztem egy-másfél hete. Akkor 60-40 %-ban határoztam volna a Packers javára, mára azonban fordult a kocka.

Meg lesz!Szokol
Én meg úgy érzem, hogy ha meg is lesz a 24 pont, az holnap kevés lesz.
Ritka az olyan meccs, ahol elötte nem tudom, hogy kinek drukkoljak, de szerintem ezzel ti is így lennétek, hogyha nem a ti csapatotok lenne az egyik résztvevő.
Kivülállóként két igazán szimpatikus csapat döntőzik, ráadásul úgy, hogy mindkettő maximálisan megérdemelten jutott a SB-ba.
Szupervédelem, a rendkívül impresszíven támadók ellen, 2 kurva szimpatikus edző, 2 clutch irányító, akik mobilisak, és nem csúszkálnak, rafkós veterán WR-ek, bármire képes, PO-ra feltámadt RB-k, sackkirályok, DPOY-ok, mindkét csapat tele sérültekkel, de ennek ellenére, vagy pont emiatt rendkívül összeszedetten, megacélozódva, igazi csapatként funkcionálnak... és még sorolhatnám.
Szerintem álompárosítás, álommeccs lesz a holnapi, és 24 ponttal nem lehet megnyerni egyik csapatnak sem. És teljesen megtippelhetetlen, hogy ki fog nyerni. Könnyen múlhat 1 eldroppolt labdán, egy fumblin, egy meg nem csinált 3&1-en, egy mistackle-n.
Szóval Go Packs, Go Steelers!

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ahogy közeledik a meccs, úgy érzem egyre esélyesebbnek a Steelerst. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ez a támadó sor nem teszi fel a maga 20-24 pontját a táblára ez ellen az erős, de véleményem szerint egy hajszálnyira túlértékelt GB védelem ellen. Ennyinek pedig elégnek kell lennie, ha a védelem hozza magát, márpedig ők hozni szokták.

Bármi lehet természetesen, mert nagyon jó csapat a GB (szimpatikus is számomra, elsősorban a közönsége miatt), de koránt sem érzem a sárga-feketéket annyira underdog szerepben, mint éreztem egy-másfél hete. Akkor 60-40 %-ban határoztam volna a Packers javára, mára azonban fordult a kocka.

Meg lesz!Szokol
Hmm, tán jobb a támadósoruk, brutál a passrushuk meg a secondary... ráadásul nálunk okádék fal (gyak 1 kezdő) plusz a többi sérült, BB is 2 hónapja valami krumplival játszik a bokája helyén...

Nah, én Tomlinban bízom 😉
Jets meccs után de jó volt látni Coach Dad-et nevetni, igazi őszinte, felszabadult mosoly volt😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ahogy közeledik a meccs, úgy érzem egyre esélyesebbnek a Steelerst. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ez a támadó sor nem teszi fel a maga 20-24 pontját a táblára ez ellen az erős, de véleményem szerint egy hajszálnyira túlértékelt GB védelem ellen. Ennyinek pedig elégnek kell lennie, ha a védelem hozza magát, márpedig ők hozni szokták.

Bármi lehet természetesen, mert nagyon jó csapat a GB (szimpatikus is számomra, elsősorban a közönsége miatt), de koránt sem érzem a sárga-feketéket annyira underdog szerepben, mint éreztem egy-másfél hete. Akkor 60-40 %-ban határoztam volna a Packers javára, mára azonban fordult a kocka.

Meg lesz!Szokol
Én meg pont fordítva vagyok, nagyon Packerst érzek sajnos, de maximálisan tombolni fogok és lengetem a sárga pólóból készített alkoholos filccel megrajzolt Terrible Towel-emet 😀😀

több mint 13 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Ahogy közeledik a meccs, úgy érzem egyre esélyesebbnek a Steelerst. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ez a támadó sor nem teszi fel a maga 20-24 pontját a táblára ez ellen az erős, de véleményem szerint egy hajszálnyira túlértékelt GB védelem ellen. Ennyinek pedig elégnek kell lennie, ha a védelem hozza magát, márpedig ők hozni szokták.

Bármi lehet természetesen, mert nagyon jó csapat a GB (szimpatikus is számomra, elsősorban a közönsége miatt), de koránt sem érzem a sárga-feketéket annyira underdog szerepben, mint éreztem egy-másfél hete. Akkor 60-40 %-ban határoztam volna a Packers javára, mára azonban fordult a kocka.

Meg lesz!Szokol
Hát nem tudom azért mivel Maurkice Pouncey kénytelen kihagyni a döntőt, és a C poszt nem elhanyagolható épp a legnagyobb meccs előtt.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Asszem mostanra uralkodott el rajtam teljesen az SB-láz. Minden gondolatom a meccs körül forog. Ez a csapat és ez a D a legnagyobbak közé emelkedhet.

Hit them hard!!!! We don't need anybody's love. Just play plain nasty: http://www.youtube.com/watch?v=VD4Yi7r8xDE

Nem kell nekünk senki szimpátiája, legyünk ugyanolyan kemények és kegyetlenek a pályán, mint mindig, akkor nagy baj nem lehet. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
A kint lévő tudósítóinkon keresztül Aaron Smith személyesen üdvözölt minden magyarországi Steelers rajongót.
Már alig várom a kezdést. Sajnos behalt a gépem és az elmúlt két hétben szinte csak napi 10 perceket tudtam a neten tölteni. Nagy az infóhiányom, de igyekszem folyamatosan pótolni. Pouncey, bár pénteken délelőtt már kötés nélkül szépen sétált, ugyebár nem játszik. Ami jó hír, hogy Aaron fia nagyszerűen reagál a kezelésekre és most is ott van a teljes család, hogy kiszurkolja a győzelmet. A srác már kosarazik és egyszer talán focizni is fog.
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Ahogy közeledik a meccs, úgy érzem egyre esélyesebbnek a Steelerst. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ez a támadó sor nem teszi fel a maga 20-24 pontját a táblára ez ellen az erős, de véleményem szerint egy hajszálnyira túlértékelt GB védelem ellen. Ennyinek pedig elégnek kell lennie, ha a védelem hozza magát, márpedig ők hozni szokták.

Bármi lehet természetesen, mert nagyon jó csapat a GB (szimpatikus is számomra, elsősorban a közönsége miatt), de koránt sem érzem a sárga-feketéket annyira underdog szerepben, mint éreztem egy-másfél hete. Akkor 60-40 %-ban határoztam volna a Packers javára, mára azonban fordult a kocka.

Meg lesz!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Pulimalu felé nem kell dobni, mindenhol ott van, pont ez az egyik erőssége. Ha jó formában van, akkor ez nagyjából lehetetlen, mint az, hogy ne fussunk felé.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Te már hétfő hajnalban vagy és tudod az eredményt? 😊tomi-tomi
Nem, csak gondoltam ha már az SB-re készülő játékosoknak is belefér ennyi, akkor én is megemlítem itt. 😉

az MVP mindenképp RBerger lesz, ha másért nem, amúgy életműdijszerűen. Egyszerűen pofátlanság lenne ha nem kapná meg. Egyetlen egy kivétellel cselekedhetik még meg, ha Ward kapja.sutianap
Ha nyerünk, és folytatódik a "hagyomány", akkor Wallace (vagy esetleg Sanders) lesz az MVP... 😊 Komolyra fordítva a dolgot, győzelem esetén szerintem is BB lesz a legértékesebb játékos; nem azért, mert egész egyszerűen neki kell kapnia, hanem mert ha nyerünk, annak valószínűleg ő lesz a legfőbb letéteményese (offense részéről).

Polamalu felé nem fognak dobni most sem, így képernyőn sem lesz szerintem. Gay vagy Clark lesz most a kulcs van egy ilyen érzésem, közülük az egyik hoz hatalmasat a védelemből.laby
Ez most olyan meccs, hogy Troy-nak akkor is "produkálnia kell magát", ha egyetlen labdát sem dobnak felé... 😊 De igaz amit mondasz, hogy a secondary többi tagjának kell nagyot nyújtania, viszont ehhez a helyzethez talán már hozzászokhattak.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aaron Smith sem játszik. 😕 😕 😕 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Polamalu felé nem fognak dobni most sem, így képernyőn sem lesz szerintem. Gay vagy Clark lesz most a kulcs van egy ilyen érzésem, közülük az egyik hoz hatalmasat a védelemből.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Ike tud beszélni ??????????

szóva 7esbe megyek, feltéve, hogy megnyerjük a meccset - az MVP mindenképp RBerger lesz, ha másért nem, amúgy életműdijszerűen. Egyszerűen pofátlanság lenne ha nem kapná meg. Egyetlen egy kivétellel cselekedhetik még meg, ha Ward kapja.

PowaLeguPowaLizardPowa


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
BREAKING NEWS: Pouncey nem játszik. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A másik 2-ből is egyet muszáj lenne megtartani, vagy helyére másik veteránt hozni. Ha én csinálnám, akkor B-Macet elengedném, Gayt pedig szvsz talán olcsón meg lehet tartani és 1. körben CB-t húznék, aki rookie ként nickel lehetne, ha esetleg nagyon jó, akkor idény végére kiszoríthatná Gayt, de 2. évére neki kellene Ike párjának lenni, Gay pedig jó megoldás a nickel posztra.Soldados
Másik veterán - nekem ilyenkor mindig Asomougha ugrik be... 😊

Jónak tűnik, amit itt felvázoltál, csak nem tudom, 32. draftpozícióban milyen CB jut majd nekünk az első körben. Tudom, hogy (Brady óta) nem minden az, hogy hányadik helyen húznak valakit, de...vassadi27
A CB poszt elég bonyolult, nehéz ahhoz, hogy 1. kör végén kezdőt húzzál. (A Steelers-ben meg újonc úgy sem lesz kezdő, kivéve, ha van ikertestvére és C a posztja. 😊 ) A Pats is DMC-t 3.-4. CB-nek és ST playanak húzta 1/27-re. Ha nincs Bodden sérülése max idény közben lett volna kezdő Butler helyén. Vélhetően nem is lett volna ilyen zseniális idénye. Őt az segíthette, hogy Bodden korán lesérült, az offseason nagy részében már kezdőként készülhetett. Szóval, ez egy nem várt szerencse a balszerencsében történet, ritka, mint a fehér holló.
Te már hétfő hajnalban vagy és tudod az eredményt? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A másik 2-ből is egyet muszáj lenne megtartani, vagy helyére másik veteránt hozni. Ha én csinálnám, akkor B-Macet elengedném, Gayt pedig szvsz talán olcsón meg lehet tartani és 1. körben CB-t húznék, aki rookie ként nickel lehetne, ha esetleg nagyon jó, akkor idény végére kiszoríthatná Gayt, de 2. évére neki kellene Ike párjának lenni, Gay pedig jó megoldás a nickel posztra.Soldados
Másik veterán - nekem ilyenkor mindig Asomougha ugrik be... 😊

Jónak tűnik, amit itt felvázoltál, csak nem tudom, 32. draftpozícióban milyen CB jut majd nekünk az első körben. Tudom, hogy (Brady óta) nem minden az, hogy hányadik helyen húznak valakit, de...vassadi27
Mi sose veszünk nagy sztárt. Max olyan megbízható kezdőt, aki illik a mi rendszerünkbe (és nálunk esetleg sztárrá is válhat, lásd Ryan Clark, Warrior). Ő számunkra nem opció. Továbbá a mi rendszerünkbe nem kell feltétlen olyan shutdown corner, mint Aso vagy éppen Revis, bőven megfelel az, amit például Ike tud. (Na jó, persze nem hátrány ha Revist fogod ki a drafton. 😀)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A másik 2-ből is egyet muszáj lenne megtartani, vagy helyére másik veteránt hozni. Ha én csinálnám, akkor B-Macet elengedném, Gayt pedig szvsz talán olcsón meg lehet tartani és 1. körben CB-t húznék, aki rookie ként nickel lehetne, ha esetleg nagyon jó, akkor idény végére kiszoríthatná Gayt, de 2. évére neki kellene Ike párjának lenni, Gay pedig jó megoldás a nickel posztra.Soldados
Másik veterán - nekem ilyenkor mindig Asomougha ugrik be... 😊

Jónak tűnik, amit itt felvázoltál, csak nem tudom, 32. draftpozícióban milyen CB jut majd nekünk az első körben. Tudom, hogy (Brady óta) nem minden az, hogy hányadik helyen húznak valakit, de...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A többi CB sorsa szerinted hogy alakul?vassadi27
A másik 2-ből is egyet muszáj lenne megtartani, vagy helyére másik veteránt hozni. Ha én csinálnám, akkor B-Macet elengedném, Gayt pedig szvsz talán olcsón meg lehet tartani és 1. körben CB-t húznék, aki rookie ként nickel lehetne, ha esetleg nagyon jó, akkor idény végére kiszoríthatná Gayt, de 2. évére neki kellene Ike párjának lenni, Gay pedig jó megoldás a nickel posztra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A többi CB sorsa szerinted hogy alakul?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
én most azt mondom, szerintem jó döntés lenne a megtartása.vassadi27
Ő az, akit bármi áron meg kell tartani. Nincs döntési lehetőség, mert CB-k tekintetében vékony jégen táncolunk, és ő az egyetlen normális CB-nk. Ráadásul elkötelezett a Steelers iránt, nemcsak szavakban, hogy Steelerként akar visszavonulni, hanem tettekben is, ugyanis korábban kétszer ment bele szerződésének átütemezésébe, hogy beférjünk a cap alá.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mindkettőn gyenge volt. Főleg a Cards ellen. Ott is voltak elhibázott szerelések és volt olyan is, amikor ösztönei rossz helyre vitték.Soldados
Akkor legalább abban egyetértünk, hogy nem ő volt a főszereplő a D-ben. 😊

Ike közben elmondta, hogy folyamatban vannak a szerződéshosszabbításáról szóló egyeztetések (szóba került a franchise tag is, stb.). Tudjuk, hogy nálunk az offseason egyik legnagyobb kérdése, hogy miként alakul majd a CB-állományunk a következő szezonra; én most azt mondom, szerintem jó döntés lenne a megtartása.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahogy azt korábban más topikban írtam, az off-season elsődleges prioritása nem Woodley, hanem Ike megtartása lesz. Ezt elismerte a csapat és a játékos is, hogy mindkét fél kifejezte erre vonatkozó igényét, de ugy ekonkrét tárgyalást a Steelers sosem folytat az idény közben. SB után tuti meglesz a deal, mielőtt szabadügynökké válna Ike. Ha ez megvan, utána jöhet majd bármi más, köztük Woodley, ő szvsz taget fog kapni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
BTW fel se tűnt, hogy az SB-ken nem volt olyan jó.tomi-tomi
Mindkettőn gyenge volt. Főleg a Cards ellen. Ott is voltak elhibázott szerelések és volt olyan is, amikor ösztönei rossz helyre vitték. És lám-lám akkor front-7 húzta kihúzta a csapatot a szarból. (No meg BB 😊, de a D-ben front-7 tartotta a lelket)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!