Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
sokan megmondták, ha ezzel az O fallal SB-t lehet nyerni, az a világ csodája/világ szégyene lenne, nézőponttól függőenJan
Inkább az volt az általános vélemény, hogy ezzel az O-line-nal egy meccset lehet nyerni a PO-ban, esetleg kettőt, hármat már nem. Beigazolódott. Ettől függetlenül óriási, amit ez a megtizedelt fal produkált az alapszakaszban és a rájátszásban. Annak, hogy kis túlzással csodával határos volt az SB-részvételünk, az O-line volt az egyik legfőbb oka.

Ami viszont megint kibukott: komoly PO meccseket csak úgy tudunk nyerni, ha a D is ír fel pontot, vagy turnoverekkel extrém könnyű helyzetbe hozza az O-t.
Ha ennek az O-nak önerőből, végigvezetett driveokból kell több pontot csinálni mint az ellenfél, akkor bukunk.Jan
A D-től nem kellettek volna feltétlenül pontok, elégedettek lehettünk volna azzal is, ha sikerül turnovert összehozniuk. De ugyanaz volt, mint a Jets ellen, hogy hiányoztak a nagy játékok, Rodgers-en se volt elegendő nyomás, ...vassadi27
Rodgersen csak egy rövid periódusban volt komoly nyomás, de az kevés volt ahhoz, hogy érdemben befolyásolja a játékát.

A Jets ellen azért volt egy TD a Def-től, és az a 7 pont nagyon hiányzott volna a végén.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
térképeztünk mi is, de a három TO sok volt, még a kettő belefért volna. Az első nagy homály BB-é, rettenetesen aluldobta Valaszt, a második Valaszé, hogy kiszedik a kezibű - de mégegyszer hangsúlyozom muszály volt behívni a hosszúkat, másképp betömörül a GB. A harmadik Mendyé, szerencsétlen - ha ott továbbmegyünk futással, nem állt volna meg csak az MVP címnél. No mindegyyyyy. Millert totál eltüntették, BarnaTónira meg nem mertük hívni.
Az egy tüske ami bök, hogy mért nem a GB def-ből kapták az MVP-t??


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Azért emeljük ki hogy BB-nek több ideje volt, mint az várni lehetett előre. Fal jó volt még ha bent maradtak többen blokkolni néha akkor is. Pouncey hiánya szerencsére nem köszönt láthatóan vissza.
Védelem meg nem hozta azt a "legendás" formát, mint ami kellett volna a győzelemhez. Pont annyi kellett volna hogy ők is hozzá tegyék azt a pluszt.
Gay felé meg ingyen dobálhatott Rodgers, abból baj nem lehetett a meccsen 😊

BB-be nagyon bíztam az utolsó drive-nál, meg voltam győződve hogy megnyeri a meccset. Előtte dobott jó pár homályt, de ettől függetlenül nem játszott rosszul.
Jó lett volna egy utolsó TD drive Ward-nak és újra MVP lehetett volna az öreg harcos.

Mendy fumble előtt, amikor elkezdték a drive-ot épp mondtam a haveroknak csak nehogy elejtse Mendenhall, néha nagyon ki lehetett volna verni a kezéből, hát elkiabáltam a dolgot sajnos.
Ott nagy lendületbe volt a csapat és az nagyon nem esett jól senkinek.

No sebaj, jó kis meccs volt és nagyszerű hogy itt volt a csapat ismét.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
sokan megmondták, ha ezzel az O fallal SB-t lehet nyerni, az a világ csodája/világ szégyene lenne, nézőponttól függőenJan
Inkább az volt az általános vélemény, hogy ezzel az O-line-nal egy meccset lehet nyerni a PO-ban, esetleg kettőt, hármat már nem. Beigazolódott. Ettől függetlenül óriási, amit ez a megtizedelt fal produkált az alapszakaszban és a rájátszásban. Annak, hogy kis túlzással csodával határos volt az SB-részvételünk, az O-line volt az egyik legfőbb oka.

Ami viszont megint kibukott: komoly PO meccseket csak úgy tudunk nyerni, ha a D is ír fel pontot, vagy turnoverekkel extrém könnyű helyzetbe hozza az O-t.
Ha ennek az O-nak önerőből, végigvezetett driveokból kell több pontot csinálni mint az ellenfél, akkor bukunk.Jan
A D-től nem kellettek volna feltétlenül pontok, elégedettek lehettünk volna azzal is, ha sikerül turnovert összehozniuk. De ugyanaz volt, mint a Jets ellen, hogy hiányoztak a nagy játékok, Rodgers-en se volt elegendő nyomás, ...
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Üdv!

Hát nem repesek az örömtől, de azért összezuhanva sem vagyok.
1: ez volt a papírforma, GB-t többen tartották esélyesnek

2: sokan megmondták, ha ezzel az O fallal SB-t lehet nyerni, az a világ csodája/világ szégyene lenne, nézőponttól függően

3:ha a PO előtt azt mondják hogy SB-t játszunk, (tekintve hogy kik voltak lehetséges ellenfelek: Ravens, Colts, Patriots, Jets) hát... nem hittem volna

Ilyenformán ez egy ajándék volt, túlszárnyalta a csapat az előzetes várakozásokat. Mindenképpen tiszteletet érdemlő teljesítmény, már az AFC Champ is az volt.

Ami viszont megint kibukott: komoly PO meccseket csak úgy tudunk nyerni, ha a D is ír fel pontot, vagy turnoverekkel extrém könnyű helyzetbe hozza az O-t.
Ha ennek az O-nak önerőből, végigvezetett driveokból kell több pontot csinálni mint az ellenfél, akkor bukunk.

Azt hiszem, ez a meccs nagyban a pályán kívül dőlt el. Látszott, hogy a GB részéről nagyon komolyan feltérképeztek minket, végig szisztematikusan a gyenge pontjainkat támadták (Gay pl) míg ezt fordítva nem vettem észre.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ugyan ez nem vigasztal gondolom senkit, de tegnap minden benne volt ebben a csapatban, amire büszkék vagytok.Boston
Hát... Ez így azért most eléggé sántít. :rolleyes:
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ugyan ez nem vigasztal gondolom senkit, de tegnap minden benne volt ebben a csapatban, amire büszkék vagytok. Joggal. Gratulálok!

Do your job
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
amúgy nagyon szimpatikus csapat ez a Green Bay, tele jó arccal.
Rodgers különösen az.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nagy meccs volt! Nincs miért szégyenkezni.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha már Arians. Utolsó drive-ban botrány szar playeket hívott, de pl a 2 pontosra qrva jó húzás volt az az option play.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
le vagyok törve, de muszáj lesz megnéznem józanul is. Pötty kicigiztük azta quvra fámblit. Két hiányom van, Troyamalu helyett Mettyú megcsinálta azt a mindentérő szerelést, No2. az utsó drájvnál vagy egy trükköst, vagy egy HM-et behivhattunk volna. Arians befeszült?
Ami pozitvum a jövőre nézve: - a futásunk összeállt, és még van egy Jonatánunk is.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megérdemelték, jobbak voltak. 0-3-as TO-mutatóval az is csoda, hogy meccsben voltunk. Rengeteg hibát követtünk el a meccsen. Butábbnál butább szabálytalanságok, pl az a block in back vezetett az első INT-hez.

Egyébként érdekes, mert annak ellenére hogy nem voltunk jók, és akkor finom voltam, a 2. félidőben elkezdtük irányítani a meccset még így is, 4 pont volt a hátrányunk és haladtunk előre, már az ellenfél térfelén járva. Na ez volt az a pont, amikor a GB-nél tele volt a gatya, mi meg kb csak erre támaszkodva, végre irányítottunk (bár jók ekkor sem voltunk). És ekkor jött a Mendy fumbli. Ez el is döntötte a meccset, totálisan megváltoztatta a játék dinamikáját és ismét a Pack volt ismét mentális fölényben, amit gyorsan TD-vel tudatosított. Innen nem volt visszaút.

De ahogy itt többen is írták, ez egy csodálatos év volt, erőn felül teljesített ez a csapat, annyi szar ért minket, de mindent túléltünk és megnyertük az AFC-t. Bravúros. Persze most kicsit rossz és keserű, de ez akkor is szép idény volt, még ha az utolsó bravúr el is maradt. De ez tényleg a GB éve volt, egész idényben velük volt az erő, még a vereségekkor is, mi meg "csak" bedöcögtünk vhogy, mert nem volt az AFC-ben ilyen "hot" team, és ha már így van, mi lehoztuk rutinból. 😊 Összességében elégedett vagyok, mert hihetetlenül szerethető csapatunk van, amely utolsó véréig küzd minden egyes kib.szott meccsen és ezért ha qrva szar is, akkor is meccsben marad a végsőkig, akár a legjobb csapatok ellen is.

Amúgy nálam az egyetlen igazi pluszos teljesítmény az Wardé. Imádom a palit. Volt amikor azt éreztem, 3-21-nél, hogy csak ő nem fosta tele a gatyát, s az 1. TD-drive-unkban BB csak rá támaszkodva végigment vele. Nagyon kell ő ide. Ezt csak ő tudta a csapatból, hogy take it easy, még nincs vége.

Go Steelers!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Big Bennek pont a legfontosabb meccsen nem sikerült végigvinnie a game winning drive-ot, de nem ezen ment el. Minden csapatrészben voltak gyengeségeink (BB két INT-je, Mendenhall elvesztett labdája, Suisham kihagyott field goalja, a defense sem volt csúcsformában, ...), és azt hiszem az is a csapatnak az erejét mutatja, hogy egyáltalán eddig vissza tudtunk küzdeni magunkat, a fordítás viszont már nem sikerült. 😕

Ettől függetlenül változatlanul tartom azt, amit korábban is mondtam: hiába az elveszített döntő; maximálisan büszkék lehetünk a csapatra azért, amit ebben a szezonban, ilyen hányattatások közepette elértek.

Gratulálok a Packers-nek, ők is nagyon megérdemelték a győzelmet azok után, amiken ebben az idényben keresztülmentek. 😉

Köszönöm a csapatnak ezt a csodálatos szezont; remélem sikerül megállapodásra jutni a kollektív szerződés ügyében, és jövőre is célba vehetjük a Super Bowl-győzelmet. GO STEELERS!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem csökkentve a Packers érdemeit a bajnoki cím megnyerésében, de azért 3 vs 0 TO-nál még az utolsó drive-nál is tele volt a gatyi. 😊 Ez pedig mindenképpen a Steelers család erejét mutatja.vontod
Ezért érdemelte meg a Packers. Ők szereztek 3 labdát, mi egyet sem, és 21 pontot csináltak a szerzett labdákból, vagyis 100%-át.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Gratulálok a csapatnak srácok, hihetetlen hogy honnan tudtok visszajönni, most sem hiányzott sok a fordításhoz! Le a kalappal!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Először éltem át vesztes SB-t, de abszolút nincs hiányérzetem. Valahogy ezen a meccsen nem éreztem azt a dinamikát egyik csapatrészben sem, amit máskor igen, nem tett jót a két hetes szünet.

Nem volt egy vezéregyéniség sem, aki hozzárakta volna azt a pluszt, ami kellett volna a győzelemhez. A védelem jó volt, de nem elit. A támadók három labdát adtak el, semmit sem ér így a 25 pont. A special team hozott egy közepest, semmi extrát. Nem éreztem azt sem, hogy az edzői kar kitalált volna bármi extrát, úgy voltak vele, hogy csináljuk azt, ami eddig működött, aztán meglátjuk ez mire elég.

Így pedig nem lehet nagy meccset nyerni. Lényeg a lényegben nem volt ez rossz, férfias munka volt, de a jótól messze állt, így pedig csak ez lehetett a vége. Akkor jöhetnek lassan az ínséges évek?
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
az SB loss mellett elenyésző dolog,de hátha érdekel valakit
Woodley had three tackles, including a quarterback sack, giving Woodley an NFL-record seven consecutive playoff games with a sack.nagyon durva


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Nem nyertünk. De nem érzem, hogy elbuktunk volna.
Mióta kialakult bennem a csapat szimpátia volt szerencsém 3 SB-t is látni.Kettőt megnyertünk. És ez qrva jó érzés. Még így is.
Ezúton köszönöm a srácoknak ezt az évet(is) és biztos vagyok benne, hogy nagyon sok örömünk lesz még ebben a csapatban.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Én pl iszonyat megnézném BB-t egy valamirevaló fal mögött...
Úgy hogy nem kell kacsáznia állandóan, úgy hogy még ráadásban 2TE is nyomja a tigrisbukfenceket hogy legyen legalább ideje felnézni 😊
De tudom... tudom... CB a need, alá is írom, mert nekem Gay rossz hatással van a bioritmusomra 😀
Most is "alig" hajigált felé Rodgers...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pouncey azért különleges, Hartwig a liga legszarabb centere volt. Hood is csak Smith sérülése miatt lett kezdő. Kíváncsi leszek nagyon erre a draftra 😊tenorx
Neked igazi draft-fétised van, ne is tagadd. 😛 😀 Bevallom, nekem meg PO és SB. :cool: 😊FranzFerdinand
Sosem tagadtam, imádom a draftot 😀 Egy jó front office dinasztiát tud felépíteni (mondjuk erre a legjobb példa a Steelers). Ha idén sikerülne egy faszát draftolni nincs megállás 😀

Szerintem a hiányposztok:
-CB, Gay nem kezdhet, McFadden meg folyton sérült, arról nem is beszélve, hogy egyébként is csak átlagos
-OL, nem kell túlmagyarázni
-NT, Hampton már alig van pályán sajnos, öregszik
több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Pouncey azért különleges, Hartwig a liga legszarabb centere volt. Hood is csak Smith sérülése miatt lett kezdő. Kíváncsi leszek nagyon erre a draftra 😊tenorx
Neked igazi draft-fétised van, ne is tagadd. 😛 😀 Bevallom, nekem meg PO és SB. :cool: 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pouncey azért különleges, Hartwig a liga legszarabb centere volt. Hood is csak Smith sérülése miatt lett kezdő. Kíváncsi leszek nagyon erre a draftra 😊
több mint 13 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Nem csökkentve a Packers érdemeit a bajnoki cím megnyerésében, de azért 3 vs 0 TO-nál még az utolsó drive-nál is tele volt a gatyi. 😊 Ez pedig mindenképpen a Steelers család erejét mutatja.vontod
Nem, ez azt mutatja meg, hogy ennyi hiba mellett nem érdemeltünk semmiképp győzelmet, míg a Packers szinte hibátlan meccset hozott le. Teljesen megérdemelt a győzelmük, pedig kulcsjátékosiak sérültek le meccs közben, de ennek ellenére nem hibáztak. Mi igen, sokat, ráadásul húzójátékosaink. Ez van, az is csoda, hogy ennyire szoros lett egyáltalán. Én is csalódott vagyok kissé, de összességében ez így is egy remek szezon: mi úgy vagyunk elit csapat, hogy valójában nem is vagyunk azok (pl. ilyen fallal?). 😉
Sokan amúgy is örülhettek, mert mindjárt jön legalább a draft. 😛 Szóval csak pozitívan. 😊FranzFerdinand
Én pozitív vagyok, még a szezon elején a PO szereplést is eredményes idénynek gondoltam. A SB részvétel az meg sem fordult a fejemben.
Sérüléseknél azért BB és Troy idényközbeni sérüléseit is oda lehet tenni GB sérültjei mellé. BB például elég darabos mozgású volt (még magához képest is)
Egyébként nem tudom melyik a jobb egy sérült kulcsjátékos a pályán, vagy egy sérült kulcsjátékos a pálya szélén.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Ez is egy új Steelers "szokás": régebben nyugodtan le lehetett szarni a draftot, mert úgyis csak idővel épültek be az újak, nem úgy, mint pl. Pouncey, ergo ráért az ember megbarátkozni folyamatosan az újakkal. 😊 Mostanában meg milyen fontos lett, és sokan régebb óta és jobban pörögtök rajta, mint Pirner Alma a rúdon. 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Érdekes dolog ez, én most annyira nem vagyok letörve...
Jó, azért nem fütyörészek jókedvemben 😊
Egy alapszakasz-beli gyufa után sokkal szarabbul szoktam érezni magam mint most.

Megpróbáltuk, ott voltunk, kurvára erőn felül teljesítettünk már így is, hogy egyáltalán ott lehettünk Dallasban.
És a végén 18pontos deficitet lenyomtunk, úgy hogy az utolsó 2percben a Packers drukkerek lába szárán folyt a cucc 😊
Túl szép lett volna ezt onnan, és így megnyerni, folyamatosan azt mondogattam a végén hogy az már tényleg csoda lenne, ha behúznánk a 7-ediket.

Gratula Green Baynek, megérdemelték!
Köszönöm a szezont a srácoknak, a korona ugyan nem lett meg, "csak" az AFC trófea 😊

Beszélhetünk már a draftról? 😀The terrible towel
Valahogy én is így vagyok. Nagyon szimpatikus a Green Bay, gyakorlatilag majdnem egy ugyanolyan csapat, mint a Steelers. Driver meg Woodson nagyon megérdemelték már a gyűrűt, nekünk meg úgyis van 6, és még lesz is egy pár remélhetőleg 😀

Ha már draft, nagyon kíváncsi vagyok, hogy hozunk-e CBt első körben. 1/31re azért már Pouncey 2 se lenne túl nagy reach illetve Aikman épp a valaha látott legjobb rookie olinemannek hívta Maurkicet, azért az tőle nem semmi 😊
Majd meglátjuk.