Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Felesleges neveket mondani, de persze Polamalu betlije elég szembetűnő volt, de valahogy nekem hiába a kedvenc játékosom (Hampton mellett csak persze :cool: ), ebben az évben egyáltalán nem játszott akkorát, mint szokott (már ha egészséges). Például az, ahogy tavaly játszott a sérüléséig, az valami emberfeletti volt, az idei csak úgy jó, de sok meccsen meglepően szürke volt, ráadásul megmutatta, hogy mégis ember és hibázni is tud. 😊
A másik problémám a futójátékkal van. A számok jók, persze, de valahogy roppant sematikus, kiismerhető mégis, és bár lehet, hogy Soldadostól ezért kikapok, de nekem Mendenhall nem pótolja se Bettist, se Parkert, és titkon nagyon reménykedem abban, hogy lesz még jóval dominánsabb futójáték Pittsburghben, mert én azt szeretem, ez van. 😊 Most az, hogy ez a játékhívástól vagy a futóink tudása miatt van, az kérdéses, de gyanítom, hogy is-is, és jelenleg ezért van az, hogy Roethlisberger (jó játéka) nélkül kulcsmeccset nem tudunk nyerni, ami persze mutatja azt is, hogy mekkora kaliberű játékos ő valójában, de előtte ez sosem jellemezte a Steelerst, hogy ennyire irányító központú a csapat (gondoljatok csak a Seahawks elleni SB-ra). Mindegy, nem kell senkit se bántani, igazán eklektikus, de csodás szezonunk volt.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Érdekes dolog ez, én most annyira nem vagyok letörve...
Jó, azért nem fütyörészek jókedvemben 😊
Egy alapszakasz-beli gyufa után sokkal szarabbul szoktam érezni magam mint most.

Megpróbáltuk, ott voltunk, kurvára erőn felül teljesítettünk már így is, hogy egyáltalán ott lehettünk Dallasban.
És a végén 18pontos deficitet lenyomtunk, úgy hogy az utolsó 2percben a Packers drukkerek lába szárán folyt a hígfos 😊
Túl szép lett volna ezt onnan, és így megnyerni, folyamatosan azt mondogattam a végén hogy az már tényleg csoda lenne, ha behúznánk a 7-ediket.

Gratula Green Baynek, megérdemelték!
Köszönöm a szezont a srácoknak, a korona ugyan nem lett meg, "csak" az AFC trófea 😊

Beszélhetünk már a draftról? 😀
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Big Ben hatalmas arc,ma is majdnem visszahozta a meccset a föld alól. A károgókkal ne foglalkozzatok,jönnek is lesznek is.
Tényleg nagyon kevésen múlt de a mérleg nyelve most a Packers felé billent.
Elismerésem a szezonotokat illetően,gratulálok!

több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Remélem gyorsan alávésik most már a kollektív szerződést....nem akarok jövőre szezon nélkül maradni.

" class="embed">
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
jó év volt azért, a sors iróniája, hogy a védelmen ment el, akik egy big playt sem tudtak csinálni.
van ez így.Tibi76
21 pontot kaptunk az offense turnovereiből. Ezt ők kúrták el csúnyán, viszont a defense se játszott elit formában, de Polamalun is nagyon látszott a sérülés sajnos.tenorx
Egyetértek maximálisan...

" class="embed">
több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Nem csökkentve a Packers érdemeit a bajnoki cím megnyerésében, de azért 3 vs 0 TO-nál még az utolsó drive-nál is tele volt a gatyi. 😊 Ez pedig mindenképpen a Steelers család erejét mutatja.vontod
Nem, ez azt mutatja meg, hogy ennyi hiba mellett nem érdemeltünk semmiképp győzelmet, míg a Packers szinte hibátlan meccset hozott le. Teljesen megérdemelt a győzelmük, pedig kulcsjátékosiak sérültek le meccs közben, de ennek ellenére nem hibáztak. Mi igen, sokat, ráadásul húzójátékosaink. Ez van, az is csoda, hogy ennyire szoros lett egyáltalán. Én is csalódott vagyok kissé, de összességében ez így is egy remek szezon: mi úgy vagyunk elit csapat, hogy valójában nem is vagyunk azok (pl. ilyen fallal?). 😉
Sokan amúgy is örülhettek, mert mindjárt jön legalább a draft. 😛 Szóval csak pozitívan. 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Kiderült, nem elég a 25 pont se.
Sebaj, nagy meccs volt, kár a TO-kért, még így is majdnem sikerült.
Szép volt fiúk!

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Grat a Steelersnek is!Teljesen megérdemelt döntőt játszottak,a 2.félidei comeback a csapat erejét mutatja,ez a Csapat és Szellemiség még sokáig az AFC és NFL legjobbjai között lesz.

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sajnálom, hogy szomorúak vagytok! Együttérzésem. 😕

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Nem csökkentve a Packers érdemeit a bajnoki cím megnyerésében, de azért 3 vs 0 TO-nál még az utolsó drive-nál is tele volt a gatyi. 😊 Ez pedig mindenképpen a Steelers család erejét mutatja.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
jó év volt azért, a sors iróniája, hogy a védelmen ment el, akik egy big playt sem tudtak csinálni.
van ez így.Tibi76
21 pontot kaptunk az offense turnovereiből. Ezt ők kúrták el csúnyán, viszont a defense se játszott elit formában, de Polamalun is nagyon látszott a sérülés sajnos.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
grat az egész szezonhoz, ti is megérdemeltétek volna, most nekünk volt szerencsénk, és egyel több playmakerünk 😊
több mint 13 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
jó év volt azért, a sors iróniája, hogy a védelmen ment el, akik egy big playt sem tudtak csinálni.
van ez így.Tibi76
A védelemnek köszönhetjük, hogy egyáltalán itt vagyunk. A 3 TO egyszerűen túl nagy előny volt. A csapat erejét mutatja, hogy még így is volt esély megfordítani.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
jó év volt azért, a sors iróniája, hogy a védelmen ment el, akik egy big playt sem tudtak csinálni.
van ez így.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Mi lenne ha a speciális egység is alkotna valami nagyon pozitívat!

Bírnám 😀

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Mikor máskor gyűjthetnénk be a hetediket, ha nem hetedikén?
Amúgy a 24 pontos határ szerintem nem kőbe vésett alapigazság, hanem egy rendkívül megalapozott valószínűség. 90-95% a sansz arra, hogy ha a védelem ennél többet enged akkor elvérzünk. Ám épp azért, mert itt két elit védelem lesz majd pályán, egyáltalán nem lehetetlen a defense TD, akár több is. A Steelers offense valóban kb. erre a pontszámra van kalibrálva, ám ez az egység van már olyan szinten, hogy esetenként át tudja lépni ezt a határt, akár kiváló védelem ellen is.
Go Steelers, kő kövön ne maradjon Dallasban!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Kissé érződik a szerzőkön az, ami a közvéleményen is, hogy a Packersszel szimpatizálnak inkább, őket tartják esélyesebbnek is, de mindegy is ez, hiszen nem szimpátiát kell ma nyerni, hanem újabb SB-t. 😊 FranzFerdinand
Valakinek kell lennie a rossznak egy ilyen párharcban😊 Egyébként szerintem, ha engem kérdezel, akkor a Steelers a SB-ban sose lesz kedves a szurkolók nagy részének, szóval ezzel a jelenséggel már korábban is találkoztunk😀kishaszi
én mondjuk csak az RB-ket írtam, de ha ebben találsz olyant amivel elfogult vagyok a GB irányába akkor szólj idézetet kérnék 😊haromt
Jól feladtad a leckét, mivel ott valóban nehéz lenne 😊 , de ebben a mondatban azért én érzek valami olyat, hogy alapjaiban te is a Packerst tartod esélyesebbnek: "Ha valamit, akkor ezt a csatát szinte biztosan a Steelers védelme nyeri.". Egyébként én úgy érzem, hogy a Packers, bár tényleg nagyon komplex csapat (ha van Grant is), de kicsit túl van most értékelve (azért nem alaptalanul), míg a Steelers "hagyományosan" kicsit alul. Gondolok itt arra, hogy például, ha rajtad múlik, már a Ravens ellen elvérzik a Steelers, a Jets ellen meg már pláne. 😊 Nincs ezzel semmi baj, tényleg nagyon jók, részletesek voltak a beharangozók, és Soldadosnak sem a Broncos a szíve csücske, legalábbis úgy szoktam érezni, ha szóba kerülnek. 😉

Remélem, a következő hozzászólásom már egy örömittas gratuláció lesz a topicban. :cool:
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Később már nem leszek, úgyhogy....
LETS GO STEELERS!!! :cool:
Zúzdára fel, húzzuk be, jó szurkolást mindenkinek!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hú bazzeg kösz, hogy eszembe juttattad. Ha már kitaláltam összesíteni is kéne a tippjátékot a SB után 😀
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Kissé érződik a szerzőkön az, ami a közvéleményen is, hogy a Packersszel szimpatizálnak inkább, őket tartják esélyesebbnekFranzFerdinand
Olvasgattam a napokban az nfl tippjátékot a fórumon. Az idény elején a tippelők között talán tenorx volt aki SB-ba várt minket.
A 90% még PO-ba sem.
A Packerst viszont a nagy többség már akkor a mai nap egyik esélyeseként tartotta számon.
Nem is baj ez. Legyenek ők az esélyesek és mi a győztesek.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
azért este hajrá Kapinos 😀
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Na elindulok Tescoba bevásárolni aztán meccs, én csak holnap leszek. Jó meccset mindenkinek tomboljatok nagyot ti is!!

HERE WE GO STEELERS, HERE WE GO!!!!!!!!!!

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kissé érződik a szerzőkön az, ami a közvéleményen is, hogy a Packersszel szimpatizálnak inkább, őket tartják esélyesebbnek is, de mindegy is ez, hiszen nem szimpátiát kell ma nyerni, hanem újabb SB-t. 😊 FranzFerdinand
Valakinek kell lennie a rossznak egy ilyen párharcban😊 Egyébként szerintem, ha engem kérdezel, akkor a Steelers a SB-ban sose lesz kedves a szurkolók nagy részének, szóval ezzel a jelenséggel már korábban is találkoztunk😀kishaszi
én mondjuk csak az RB-ket írtam, de ha ebben találsz olyant amivel elfogult vagyok a GB irányába akkor szólj idézetet kérnék 😊haromt
Ez biztos, hogy nekem jött 3t?😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Kissé érződik a szerzőkön az, ami a közvéleményen is, hogy a Packersszel szimpatizálnak inkább, őket tartják esélyesebbnek is, de mindegy is ez, hiszen nem szimpátiát kell ma nyerni, hanem újabb SB-t. 😊 FranzFerdinand
Valakinek kell lennie a rossznak egy ilyen párharcban😊 Egyébként szerintem, ha engem kérdezel, akkor a Steelers a SB-ban sose lesz kedves a szurkolók nagy részének, szóval ezzel a jelenséggel már korábban is találkoztunk😀kishaszi
😀 Azért én még emlékszem a Bus hazatér Detroitba című örökérvényű eposzra. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kissé érződik a szerzőkön az, ami a közvéleményen is, hogy a Packersszel szimpatizálnak inkább, őket tartják esélyesebbnek is, de mindegy is ez, hiszen nem szimpátiát kell ma nyerni, hanem újabb SB-t. 😊 FranzFerdinand
Valakinek kell lennie a rossznak egy ilyen párharcban😊 Egyébként szerintem, ha engem kérdezel, akkor a Steelers a SB-ban sose lesz kedves a szurkolók nagy részének, szóval ezzel a jelenséggel már korábban is találkoztunk😀kishaszi
én mondjuk csak az RB-ket írtam, de ha ebben találsz olyant amivel elfogult vagyok a GB irányába akkor szólj idézetet kérnék 😊