Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, nem tudom, hogy nekem írtad-e, de én nem állítom, hogy Troy jól játszott volna az említett meccseken 😊Helmut Zimmer
Általánosságban írtam, nem akartam külön-külön reagálni. Veled meg amúgy is legtöbbször ugyanazt a meccset látjuk. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Soldi, nem tudom, hogy nekem írtad-e, de én nem állítom, hogy Troy jól játszott volna az említett meccseken 😊
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Alapvetően egyetértek veletek. De van pár apróság, amivel nem (teljesen). Egyrészt a játékának megítélését valóban nem a statok alapján kell nézni, az egész D-nek más a képe, ha pályán van. Viszont ettől függetlenül rossz volt a Ravens ellen. Ezt kár tagadni, mármint önmagához képest Nem az első félidőben, hanem végig. A joggal sokat áldott ösztönössége nem működött, sokszor légüres térben mozgott, a misstackle-k csak hab volt a tortán. Épp ezért azzal sem értek egyet, hogy ez egy one man Show. Hatalmas impact-je van a D-re, de nemcsak rajta áll vagy bukik a dolog és ez pont az elmúlt 2 meccsen jött ki. A jelenléte már megadja azt a pluszt, ami elég a többieknek és ami hiányzott tavaly. De ő maga ezekhez most nem sokat tett hozzá, a védelem mégis 5-sre vizsgázott mindkét meccsen.

Viszont Rodgers-ék ellen magam is úgy gondolom, hogy a lehető legjobb Troyra van szükség. Arra, aki God Mode-ban játszik és akkor sújt le, amikor a csapatnak a legjobban kell. Nagyon kell a nagy play. Az most kevés lesz a GB WR-ei ellen, hogy Ike-ék nem engednek YAC-ot. Kell a big play, ez a fogalom pedig a védelemben szinte egyet jelent vele. Most muszáj, hogy működjön az ösztönössége, hogy szinte tudja előre mi következik, mert akkor fogja tudni állni a sarat a D és a sec. És hogy miért nem One Man Show? Mert Troy ösztönösségének eredményeit segítheti felszínre, ha a front-7 zúzni fog, ahogy mindig. A kulcs a GB megállításához, hogy a front-7 gyilkoljon (ebben azért nagyon bízom, illene szétkapni a GB falát), és Troy megérzései működjenek. Ha ez menni fog, lesz legalább 2 labdaszerzésünk és azzal nem bukjuk el a meccset.

Támadásban hozzuk majd a szokásosat, kb 20-25 pont. BB-nek nem ismeretlen ez a védelem, nemcsak azért mert nap mint nap látja. Nagyon jól tudja kezelni és támadni, pont azzal, hogy meghosszabbítja a playeket, mert 10 mp-ig nem lehet tartani egy WR-t sem.Soldados
Most van az első alkalom, hogy ilyen hosszú hozzászólásod minden szavával egyetértek! 😊
Nem is lehet egy ilyen domináns védelem egyszemélyes, azért írtam, hogy sarkítva. Túloztam, na.
Én igazán végig homályban játszani idén a Pats ellen láttam. Ott az ösztönei nemhogy nem segítették, hanem ellenkező irányba küldték. Az a "teljesítmény" lenne most Nektek az Armageddon.
BTW fel se tűnt, hogy az SB-ken nem volt olyan jó.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én másik Cards elleneni SB-t láttam, mert azon, amit én láttam elég nagy gondban volt a csapat, és a végén komoly volt szükség arra, hogy jónéhányan az O-ban nagyon nagyot játszanak. 😉 😉Helmut Zimmer
Akkor mi viszont ugyanazt a meccste néztük. 😊 És most egy ilyen gyenge/közepes meccs nem fér bele tőle, ez biztos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Nagyon sok múlhat az ember elleni játékon, illetve, hogy működjebnek azokon a "pont abban a pillanatban" kiosztott ütközéseken, amelyektől egy passzt incomplete lehet. Troy sok minden mellett ennek is a mestere, de megfordítva a felvetésed, lehet, hogy ha Troy nem játszik jól, akkor bajban lesz a csapat.Helmut Zimmer
Az eddigi két PO-meccsen sem az volt, hogy nem játszott jól, hanem - érthető módon - nem passzoltak a környékére a QB-k. És ha nem felé, nem az ő emberének mennek a passzok, akkor nem neki kell tönkretennie az ellenfél passzjátékát. Pont tegnap néztem meg ráhangolódásképp a két évvel ezelőtti Super Bowlt, és ott sem ő villogott leginkább a D-ből (tudom, Harrison 100 yardos INT RET TD-je, de most ettől elvonatkoztatva), hasonló volt a játéka, mint idén a Ravens és a Jets ellen, de működött a defense, mint ahogy az említett PO-meccseken is. Troy-nak sokszor nem a teljesítménye, hanem pusztán a jelenléte kell, de ezt nem érdemes megint elölről kezdeni. 😉vassadi27
Hú! 😀
Hát Jets O-t és GB O-t én nem szívesen hasonlítanám össze, mert eltérő felfogásbann játszanak.
Ravens-t a Steelersnél senki nem ismeri jobban, és a GB megint csak nagyon más "állat"
Troy jelenléte ad egyfajta biztonságot, ez igaz, ahogy a méltatlanul nem emlegetett Warrroré is, és Aaroné is, ha ott lesz a pályán!
Én másik Cards elleneni SB-t láttam, mert azon, amit én láttam elég nagy gondban volt a csapat, és a végén komoly volt szükség arra, hogy jónéhányan az O-ban nagyon nagyot játszanak. 😉 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Alapvetően egyetértek veletek. De van pár apróság, amivel nem (teljesen). Egyrészt a játékának megítélését valóban nem a statok alapján kell nézni, az egész D-nek más a képe, ha pályán van. Viszont ettől függetlenül rossz volt a Ravens ellen. Ezt kár tagadni, mármint önmagához képest Nem az első félidőben, hanem végig. A joggal sokat áldott ösztönössége nem működött, sokszor légüres térben mozgott, a misstackle-k csak hab volt a tortán. Épp ezért azzal sem értek egyet, hogy ez egy one man Show. Hatalmas impact-je van a D-re, de nemcsak rajta áll vagy bukik a dolog és ez pont az elmúlt 2 meccsen jött ki. A jelenléte már megadja azt a pluszt, ami elég a többieknek és ami hiányzott tavaly. De ő maga ezekhez most nem sokat tett hozzá, a védelem mégis 5-sre vizsgázott mindkét meccsen.

Viszont Rodgers-ék ellen magam is úgy gondolom, hogy a lehető legjobb Troyra van szükség. Arra, aki God Mode-ban játszik és akkor sújt le, amikor a csapatnak a legjobban kell. Nagyon kell a nagy play. Az most kevés lesz a GB WR-ei ellen, hogy Ike-ék nem engednek YAC-ot. Kell a big play, ez a fogalom pedig a védelemben szinte egyet jelent vele. Most muszáj, hogy működjön az ösztönössége, hogy szinte tudja előre mi következik, mert akkor fogja tudni állni a sarat a D és a sec. És hogy miért nem One Man Show? Mert Troy ösztönösségének eredményeit segítheti felszínre, ha a front-7 zúzni fog, ahogy mindig. A kulcs a GB megállításához, hogy a front-7 gyilkoljon (ebben azért nagyon bízom, illene szétkapni a GB falát), és Troy megérzései működjenek. Ha ez menni fog, lesz legalább 2 labdaszerzésünk és azzal nem bukjuk el a meccset.

Támadásban hozzuk majd a szokásosat, kb 20-25 pont. BB-nek nem ismeretlen ez a védelem, nemcsak azért mert nap mint nap látja. Nagyon jól tudja kezelni és támadni, pont azzal, hogy meghosszabbítja a playeket, mert 10 mp-ig nem lehet tartani egy WR-t sem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
MVP: Troy Polamalu (2 INT, ebből egy return TD).Impasse
Erről jut eszembe. Vajon Troynak végre lesz egy normális Super Bowlja? Zseni a pali, de az előző 2 SB-n önmagához képest elég gyengus volt. Jó lenne, ha végre neki is összejönne egy nagy meccs a legnagyobb színpadon, nagy szükségünk lenne rá ez ellen a Packers O ellen.Soldados
Hali!

Érdekes sűrűség térképek készülnek, a QB-k "kedvenc" opciós zónáiról , illetve azokról a pontokról, ahonnan végülis az előre passzt, vagy átadást követően indulnak a játékok (ahol ennyi jó possession célpont van ott különösen) Nagyon sokan mondják, hogy a LOS +15, illetve horizontálisan a marker+/-10 Yard megvédése kulcs momentum lehet.
Borzalmasan jó possession receiverek állnak AR rendelkezésére. Nagyon sok múlhat az ember elleni játékon, illetve, hogy működjebnek azokon a "pont abban a pillanatban" kiosztott ütközéseken, amelyektől egy passzt incomplete lehet. Troy sok minden mellett ennek is a mestere, de megfordítva a felvetésed, lehet, hogy ha Troy nem játszik jól, akkor bajban lesz a csapat.

üdv
H 😊Helmut Zimmer
Á, Helmut megelőzött. Pont az villant be, ahogy olvastalak, Soldi, hogy Troy lehet a winmaker. Amiket írsz róla -és én is így látom -, annak alapján nagyon sok múlik rajta. Ellenkező oldalról (sarkítva): egyszemélyes, egy személy teljesítményétől függő a védelmetek. Egyebekben is csatlakozom Helmut véleményéhez.
Nem akarok direkt összefüggést láttatni Troy teljesítményének és a Ravens PO meccsetek alakulása között, de azért a 2. félidőre ugrásszerűen, látványosan javult a teljesítménye. (Az 1. félidőben nemcsak kulcs mistackle-k voltak, egyszerűen nem/későn volt labda közelben.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nagyon sok múlhat az ember elleni játékon, illetve, hogy működjebnek azokon a "pont abban a pillanatban" kiosztott ütközéseken, amelyektől egy passzt incomplete lehet. Troy sok minden mellett ennek is a mestere, de megfordítva a felvetésed, lehet, hogy ha Troy nem játszik jól, akkor bajban lesz a csapat.Helmut Zimmer
Az eddigi két PO-meccsen sem az volt, hogy nem játszott jól, hanem - érthető módon - nem passzoltak a környékére a QB-k. És ha nem felé, nem az ő emberének mennek a passzok, akkor nem neki kell tönkretennie az ellenfél passzjátékát. Pont tegnap néztem meg ráhangolódásképp a két évvel ezelőtti Super Bowlt, és ott sem ő villogott leginkább a D-ből (tudom, Harrison 100 yardos INT RET TD-je, de most ettől elvonatkoztatva), hasonló volt a játéka, mint idén a Ravens és a Jets ellen, de működött a defense, mint ahogy az említett PO-meccseken is. Troy-nak sokszor nem a teljesítménye, hanem pusztán a jelenléte kell, de ezt nem érdemes megint elölről kezdeni. 😉
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
MVP: Troy Polamalu (2 INT, ebből egy return TD).Impasse
Erről jut eszembe. Vajon Troynak végre lesz egy normális Super Bowlja? Zseni a pali, de az előző 2 SB-n önmagához képest elég gyengus volt. Jó lenne, ha végre neki is összejönne egy nagy meccs a legnagyobb színpadon, nagy szükségünk lenne rá ez ellen a Packers O ellen.Soldados
Hali!

Érdekes sűrűség térképek készülnek, a QB-k "kedvenc" opciós zónáiról , illetve azokról a pontokról, ahonnan végülis az előre passzt, vagy átadást követően indulnak a játékok (ahol ennyi jó possession célpont van ott különösen) Nagyon sokan mondják, hogy a LOS +15, illetve horizontálisan a marker+/-10 Yard megvédése kulcs momentum lehet.
Borzalmasan jó possession receiverek állnak AR rendelkezésére. Nagyon sok múlhat az ember elleni játékon, illetve, hogy működjebnek azokon a "pont abban a pillanatban" kiosztott ütközéseken, amelyektől egy passzt incomplete lehet. Troy sok minden mellett ennek is a mestere, de megfordítva a felvetésed, lehet, hogy ha Troy nem játszik jól, akkor bajban lesz a csapat.

üdv
H 😊
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Úgy nehéz villogni, ha nem dobnak felé egy db passzt sem.
2 misztaklija volt a Ravens meccsen, egyszer lecsúszott Riceról, abból TD lett, látványos, ezért mondják egyesek, hogy gyenge volt . . .kishaszi
Én egy szóval se mondtam, hogy gyenge lett volna. Konkrétan tőle nem láttunk nagy játékot, elsősorban ezért volt alig észrevehető, de ha nem játszott volna, akkor szvsz kizárt, hogy SB-ig visszük.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Úgy nehéz villogni, ha nem dobnak felé egy db passzt sem.
2 misztaklija volt a Ravens meccsen, egyszer lecsúszott Riceról, abból TD lett, látványos, ezért mondják egyesek, hogy gyenge volt . . .
Mondjuk abban igaza van Soldinak, hogy ez ellen a Packs ellen szvsz ő neki nagyot kéne villantani, de szerintem BB-nek is..

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Erről jut eszembe. Vajon Troynak végre lesz egy normális Super Bowlja? Zseni a pali, de az előző 2 SB-n önmagához képest elég gyengus volt. Jó lenne, ha végre neki is összejönne egy nagy meccs a legnagyobb színpadon, nagy szükségünk lenne rá ez ellen a Packers O ellen.Soldados
A PO-ban majdhogynem észrevehetetlen volt; olvastam olyat is, hogy talán a sérülése miatt volt ilyen "alibi-szerepkörben". De ezt nem kritikaként hozom fel, mert ha nem játszott volna, akkor több mint valószínű, hogy most nem lennénk itt. A big play-eket talán csak az SB-re tartogatja. 😊 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
MVP: Troy Polamalu (2 INT, ebből egy return TD).Impasse
Erről jut eszembe. Vajon Troynak végre lesz egy normális Super Bowlja? Zseni a pali, de az előző 2 SB-n önmagához képest elég gyengus volt. Jó lenne, ha végre neki is összejönne egy nagy meccs a legnagyobb színpadon, nagy szükségünk lenne rá ez ellen a Packers O ellen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Impasse Pittsburgh Steelers 8
Hölgyeim és Uraim, kérem tegyék meg tétjeiket!

Nos...

21-17-es Pittsburgh győzelem, félidőben Green Bay vezetéssel.
MVP: Troy Polamalu (2 INT, ebből egy return TD).
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Harrisont kritika érte, hogy az elmúlt 2 napban mit mondott a büntetésekről, erre kb annyi volt a válasza, hogy ha megkérdezik, akkor elmondja a véleményét és tojik rá, ha ez nem tetszik a ligának, és amúgy is 100.000 oka van, hogy így gondolja a helyzetet. 😊Soldados
Nyugodtan elmehetnek panaszra az elnökhöz😀

Másik: BB amúgyis el szokta vinni ide-oda az OL tagjait szórakozni. Pl. vízisízni, na persze nem léceken, hanem Dér János belsőn😀😀😀 verifáni volt, amikor Koloncot vontatta ezerrel, lobogott a rasztarőzse, ugrabugrált zsíros teste😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pouncey nem edzett, holnap kiderül róla minden. Smith ismét limitált volt, szvsz nem fog játszani.

BB-nek ma nagyon jól ment az edzés, 4 TD-t dobott a red zone gyakorlásakor, Miller, Ward, Wallace és Sanders volt a 4 elkapó. A D 2nd team ellen villogott, Ryan Clark 2, Troy és Ike 1-1 INT-et jegyzett. Persze ez mit sem jelent, hisz csak edzés volt, de legalább jó hírek. 😊 Az edzésen kint volt amúgy a Rose Bowl-győztes TCU szinte teljes szakmai stábja, ugyebár az ő létesítményeikben edzünk.

Harrisont kritika érte, hogy az elmúlt 2 napban mit mondott a büntetésekről, erre kb annyi volt a válasza, hogy ha megkérdezik, akkor elmondja a véleményét és tojik rá, ha ez nem tetszik a ligának, és amúgy is 100.000 oka van, hogy így gondolja a helyzetet. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó szórakozást
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2061
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Big Ben kedden vendégül látta az OL tagjait. Elmondása szerint ez Super Bowl-hagyomány nála, hogy kedden elviszi őket vhova, amit mondanak. Állítólag eddig stake-s helyeket választottak, most viszont BBQ barban voltak, ahol énekelt is. 😊 1000 dolcsit hagyott ott.

Tomlint is kérdezték, hogy a georgiai eset után mi a véleménye erről és qrva jó választ adott.
"It's normal for guys to eat dinner, believe it or not. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Aaronnal mi a helyzet?? Megvoltak a vizsgálatok?Haggans
Még nem.

Pouncey ma kihagyja az edzést, és ha ez holnap is így lesz, akkor biztosan nem játszik az SB-n.
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Aaronnal mi a helyzet?? Megvoltak a vizsgálatok?

" class="embed">
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Hölgyeim, Uraim!

A steelers.hu-n folyamatosan frissülő nyilatkozatokat olvashattok Dallasból! Szerencsére van az ott tartózkodó sajtósok közt beépített emberünk és a héten folyamatosan árasztja ránk a friss anyagokat. Az oldal szerkesztői, segítségekkel, folyamatosan azon dolgoznak, hogy magyarra fordítsák a több száz oldalnyi sajtó anyagot. Érdemes csemegézni nálunk. Van már Ward, Ben, Woodley interjú is fent. Jön majd JH, Troy és a többiek.
Kellemes olvasást!
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
APA, FOLYTATÓDIK ! ! !



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Poll-Roethlisberger-is-most-disliked-player-in-?urn=nfl-316000

😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az évtized mákere kell, ha üt az óra, nempedig Rodgers: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e0dadb/article/which-qb-would-you-rather-have-with-game-on-the-line?module=HP_spotlight3col

Külön kiemelném Steve Whyche szavait:
With two minutes to go and down by a score, it's Ben Roethlisberger all day. I would take Roethlisberger over just about any other quarterback in the NFL, let alone Aaron Rodgers. Roethlisberger's clutch play is why I consider him to be among the best players in the NFL. He might not put up fantasy stats, but he puts up big play after big play for his team in the final seconds.Soldados
Ezzel megvárhatta volna a SB-t baszki,...kishaszi
Miért? Akárhogy is lesz, ha 2 perc van hátra és TD kell, én tuti nem választanék másik QB-t, mint Ben. Ezen semmit nem befolyásol ez a meccs. Láttam én ezt már annyiszor, hogy eszembe se jutna mást választani. 😊Soldados
Tudom, csak a hájpot hagyjuk meg utánra.😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az évtized mákere kell, ha üt az óra, nempedig Rodgers: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e0dadb/article/which-qb-would-you-rather-have-with-game-on-the-line?module=HP_spotlight3col

Külön kiemelném Steve Whyche szavait:
With two minutes to go and down by a score, it's Ben Roethlisberger all day. I would take Roethlisberger over just about any other quarterback in the NFL, let alone Aaron Rodgers. Roethlisberger's clutch play is why I consider him to be among the best players in the NFL. He might not put up fantasy stats, but he puts up big play after big play for his team in the final seconds.Soldados
Ezzel megvárhatta volna a SB-t baszki,...kishaszi
Miért? Akárhogy is lesz, ha 2 perc van hátra és TD kell, én tuti nem választanék másik QB-t, mint Ben. Ezen semmit nem befolyásol ez a meccs. Láttam én ezt már annyiszor, hogy eszembe se jutna mást választani. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!