Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
A PG-n vannak fent jó kis cikkek.

Az egyik a megváltozott BigBenről szól. Aki tud a sorok között olvasni, nagyon jól átjön, hogy ez miért is más franchise, mint a többi, mit jelent az, hogy család, miért küzd utolsó leheletéig Big Ben, amikor már hárman csimpaszkodnak rajta, mert ezt látja Warriortól, Wardtól, ezt látta Bettistől.
Soldados
errű nyekeregtem egyik nap, az O mentalitásának kulcsa Hines- egy démon a manus. Dehogy a PG engem plagizál, az akár dicséretes is lehetne, de hátrébb az agárral - kűggyék a lét. 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A PG-n vannak fent jó kis cikkek.

Az egyik a megváltozott BigBenről szól. Aki tud a sorok között olvasni, nagyon jól átjön, hogy ez miért is más franchise, mint a többi, mit jelent az, hogy család, miért küzd utolsó leheletéig Big Ben, amikor már hárman csimpaszkodnak rajta, mert ezt látja Warriortól, Wardtól, ezt látta Bettistől. Ezek a fiúk meghalnak egymásért a pályán. Aki azt hiszi, hogy mindig csak a D menti meg az O seggét nagyon téved. BB legalább annyiszor hozott nekünk meccseket. De a lényeg a küzdés és a család és mi másért küzdenél utolsó leheletedig, mint a családodért. 😊

A másik pedig a GB és PIT hasonlóságairól szól. Olyanok beszélnek, akik mintkét helyet megtapasztalták: Ilkin, Bleier, Perry. A csapat mentalitása, a múlt, a tradíciók, a szurkolók, az eredmények. Két csodálato franchise-ról van szó.

Érdemes ezeket olvasgatni.

Ezt pedig meghallgatni - Which team has reacher tradition: http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d81deefc4/Inside-the-NFL-Which-team-has-richer-tradition


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ahogy a költő is, tegyük fel mi is a kérdést magunkban - élesebb a láncnál a sajt????? 😂sutianap
😂 Hibátlan. Részetekről nincs is mit agyalni, izgulni. 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
ahogy a költő is, tegyük fel mi is a kérdést magunkban - élesebb a láncnál a sajt????? 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
no para, feltámadásban profik vagyunksutianap
Igen, ez eléggé el nem ítélhető szokásotok. Dehogy temetlek én Benneteket! BB-nek biztos lesz jó néhány olyan sikeres passza, amikor más QB max a temetését intézné.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát ez van, ha ennyi hiányzóval is nyerünk, senki nem kérdőjelezheti meg a sikerünket (bár biztos sikerülni fog egyeseknek 😊), ha nem, akkor senki sem kíváncsi a kesergéseinkre, mert úgyis az lesz a válasz, hogy nem ezen múlott. 😊 Ergó must win game. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
no para, feltámadásban profik vagyunk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Na hogy a pék rakja tele 😕
Minden adott a GB-nek, hogy kicsontozzák az O-line-t.
Nem is tudom mit jelentene ha ezen is felül tudnánk kerekedni, én kb egy Vörös-tenger kettéválasztasára gondolnék következő lépcsőfokként 😊The terrible towel
Az Úr meghallgatá Big Ben dicsőítését, megnézte, Neki is kedvence lett. Majd régi, jól bevált szokásához híven a kedvencét a legnehezebb próbatétel elé állítá. Én már azon sem csodálkoznék, ha öt dummy-t tolnátok a pályára O-line gyanánt. Még egy mosoly jelt sem merek a végére tenni. Ennek a helyzetnek komolynak kell lennie, mert viccnek nagyon hülye.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Na hogy a pék rakja tele 😕
Minden adott a GB-nek, hogy kicsontozzák az O-line-t.
Nem is tudom mit jelentene ha ezen is felül tudnánk kerekedni, én kb egy Vörös-tenger kettéválasztasára gondolnék következő lépcsőfokként 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Újabb opció, ami a GB malmára hajtja a vizet. Fogadóirodák is állítanak az oddsokon gondolom.

He’s nowhere near the physical specimen that Pouncey is. If you look at Legursky, he’s very undersized, he has short arms, but he’s tough and he’s gritty. The Steelers will actually use him once in a while as a fullback in short yardage. So he can run and he can move pretty well. But Pouncey still plays lower, is always in tremendous balance and football position, and he’s fluid. Pouncey is the total specimen in terms of pulling and doing all the athletic things a center can do. Legursky is not as strong and doesn’t do anything as well. It’s not even close.


Azért ne írjuk le a srácot, remélem belead anyait-apait!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
100 %, hogy Pouncey nem játszik ellenünkHurka
Ez csak egy személyes vélemény, vagy van valami hír, tudósítás, vagy bármi erről?

Szerk.: Már megvan...
http://sports.espn.go.com/nfl/playoffs/2010/news/story?id=6073965

Nagyon sajnálom. Nem is elsősorban a csapat, hanem maga a játékos miatt. Rookie-ként így teljesíteni, aztán a Super Bowlról lemaradni... Szörnyű lehet.

A snappel valószínűleg nem lesznek olyan gondok Legursky és Big Ben között, mint a Jets ellen, de féltem ezt a gyereket Rajitól...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
100 %, hogy Pouncey nem játszik ellenünk
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hogy mit kell kitalálni? Blitz + a Jets azér megmutatta.
Mi meg bízunk abban, hogy ezt is megoldja. Ha máshogy nem: mákkal😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Off:

Szeretném a figyelmetekbe ajánlani a Profootball magazin e havi számát.Kurva jó Harrison cikk van benne.

On:
Kíváncsi leszek, hogy mit találnak ki Ben ellen,bár talán az nagyobb kérdés, hogy meg is tudják -e valósítani...csak azt tudnám, hogy egy ilyen tehetségtelen irányítótól,mint Ben miért kell ennyire tartani? 😛

" class="embed">
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Ha BB-t megfogják, de Mendy meg Redman fut 2-2TD-t, nekem úgy is jó lesz. 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Packers tudja mi a kulcs ellenünk és nagyon komolyan készül rá és elemzi: Big Bent megfogni, bármi áron. Tudjátok az "évtized mákerét", aki beesett egy kiváló D mögé azt csak úgy hullanak rá a gyűrűk, pedig a tehetsége nem predesztinálná rá. 😂

Ja nem, ez az a QB, akiből nehezebb felkészülni, mint TB-ből és PM-ből együttvéve, mert egyrészt csak minden 2. alkalommal sikerül földre vinni, másrészt sose tudhatod, mire számíts, pump fake, deep pass, scramble, stb. Azt hiszem, nem BB az évtized mákere, hanem a Steelers, hogy talált egy olyan franchie QB-t, aki az okádék fala mögött is képes SB-t nyerni...

Itt a cikk, hogy a PAcks mennyire komolyan veszi a dolgot és azt hiszem ez a meccs egyik kulcsa, hogy meg tudják-e valósítani: http://www.nfl.com/superbowl/story/09000d5d81dfd009/article/packers-watch-video-for-tips-on-taking-down-roethlisberger?module=HP_headlines


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jaja, az már régóta biztos, hogy ha játszik Smith, ha nem, mindenképpen Hood kezd, Smith a depth-nek tenne jót, plusz ugye maga a jelenléte is lendíthet egyet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Én azt mondom, hogy ha Smith felépült volna valamennyire jobban akkor is Ziggy tolta volna kezdőként szerintem. Én még mondjuk egészen a meccs kezdetéig nem vagyok hajlandó lemondani arról, hogy lássuk Aaront a SBn. Az meg, hogy a Lombardit elvinni a Packs elől Dallasban Jerry Jones szeme láttára...nagyon szép lenne.

" class="embed">
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Még egy kis Big Ben-éltetés, még ha nagyjából ugyanazt is mondja, mint minden korábbi (ha jól emlékszem, ez még nem szerepelt itt): "Roethlisberger has that "been there, done that" factor over Rodgers. That isn't a knock on Rodgers, but Roethlisberger is simply amazing when it matters most. He didn't throw the ball well versus the Jets, but played a far better game than his numbers would indicate. His playmaking ability is just off the charts. Roethlisberger finds a way time and time again." - Matt Williamson, ESPN Scouts Inc.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Tízyardra felkerült vmi Bettis-es cucc:
NFL.2010.Soundfx.Best.0f.Jerome.Bettis.432p.firekiller
Hátha érdekel vkit.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Troy, B-Mac és Sanders edzésbe állt. Jonathan Scott viszont még mindig nem, ennek ellenére ő az előbbi hármassal együtt Probable.

Smith továbbra is limitált, Pouncey és Allen egyáltalán nem edzett, egyre valószínűbb, hogy ez a hármas nem játszik, noha jelenleg questionable minősítést kaptak.Soldados
Aaront nagyon sajnálnám, ha nem játszhatna a SB-on, nagyon megérdemelné... Punci is hiányozhat, bár remélem BigBen összeszokik Leguval & nem lesz olyasmi mint a Jest ellen, de azért nyugodtabb lennék ha Punci lenne a C. Allen meg fontos a ST-ben, bár ebben a GB sem túl erős, szal remélem itt nem lesz gond...Shilkor
Hát Legu hátránya nem csak a rossz snap azért Pouncey-al szemben.

több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Troy, B-Mac és Sanders edzésbe állt. Jonathan Scott viszont még mindig nem, ennek ellenére ő az előbbi hármassal együtt Probable.

Smith továbbra is limitált, Pouncey és Allen egyáltalán nem edzett, egyre valószínűbb, hogy ez a hármas nem játszik, noha jelenleg questionable minősítést kaptak.Soldados
Aaront nagyon sajnálnám, ha nem játszhatna a SB-on, nagyon megérdemelné... Punci is hiányozhat, bár remélem BigBen összeszokik Leguval & nem lesz olyasmi mint a Jest ellen, de azért nyugodtabb lennék ha Punci lenne a C. Allen meg fontos a ST-ben, bár ebben a GB sem túl erős, szal remélem itt nem lesz gond...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Troy, B-Mac és Sanders edzésbe állt. Jonathan Scott viszont még mindig nem, ennek ellenére ő az előbbi hármassal együtt Probable.

Smith továbbra is limitált, Pouncey és Allen egyáltalán nem edzett, egyre valószínűbb, hogy ez a hármas nem játszik, noha jelenleg questionable minősítést kaptak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ha már sokan levauzzák, h draftról van szó, gondoltam én is írok eme témában 😛

(Ha már hál' istennek a végén húzunk akkor) első körben húzzunk CB-t, név nélkül Jimmy Smith/Aaron Williams, akit elérhtünk még az első kör végén. Az idei CB-class, jó az OT középszar... 2. körben ha benn van punci2 húzzuk be: vagy bejön brothers of metal vagy megint elbasztuk az OL-húzást (nem lenne újdonság)... Tudom h nagy need az OT-pick, de jövőre még van Flo & utána úgyis nagy valószínűséggel visszavonul Warrior + Aaron + Ward + CoachDad + még ki tudja ki, szal úgyis újjáépítős idény(ek) jön(nek) + valszeg jobb lehetőség lesz franchise OT-t találni (ha már muszáj idén erőltetni ott van Chris Scott, aki már legalább edzett 1 évet a csapattal & nem hiszem h sokkal rosszabb lenne, mint az idei prospectek)... Ja meg húzzuk be 3.-4. körben Casey Matthewst (jó gének + potenciál) hosszú távon jó párja lehet Timmonsnak középen. Meg lehetne próbálni Kenrick Ellis-t is Hampton utódjának 4. kör környékén még bent lehet & mit veszíthetünk vele?
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 100
http://www.facebook.com/troy43?v=app_4949752878#!/photo.php?pid=1062355&o=all&op=1&view=all&subj=27631638646&aid=-1&id=1595506510&oid=27631638646&fbid=1519107789727 😂 😂 😂