Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
és akkor a szkútokat is kiebrudaltuk?? 😂
elsősorban engem is az SB érdekel, majd megesz a fene - de egy kicsi hadd udvaroljunk mielőtt a lompost meglóbáljuk 😛
attól miért ne foglakoztathatna bármi más is, ami a csapattal kapcsolatos - és ahogy mondjuk többszöri elmondásra ismerjük a véleményedet, kiváncsi vagyok a többiekére is
kissé bevagyok pörögve amit döntő szülte feszültség okoz, s ha éppen üresjáratos a topic mérne enyeleghetnénk 10orX-xel a prospectcsócsákon, megkeseritettük valakinek az életét vele? Elnézést.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát akkor beszélj a Super Bowlról, nem tudom mit nem veséztünk még ki. Főleg, hogy 9 nap múlva lesz, még lesz ez a vicc is vasárnap, akkor meg már sokkal inkább a szombati Senior Bowl.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt mondjuk nem értem minek most telefosni már a topikot drafttal...
Legalább értelmes dologról lenne szó, aminek köze van az SB-hoz.kishaszi
Óriási +1.

Persze mások vagyunk, ez rendben van, de komolyan Super Bowlra készül a csapat és fel nem foghatom, hogy ilyenkor kit érdekel a draft... arról nem beszélve - amit már ezerszer leírtam -, hogy a Combine végéig kizárólag posztokban érdemes gondolkodni, nem nevekben, mert az még sokat változhat, hogy kinek mi lesz az értéke a drafton.

akinek vége az idénynek, azt megértem, hogy már foglalkoztatja ez a kérdés, de aki SB-re készül... Hát nagyon finoman fogalmazva is abszolút hidegen hagy.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Azt mondjuk nem értem minek most telefosni már a topikot drafttal...
Legalább értelmes dologról lenne szó, aminek köze van az SB-hoz.kishaszi
tessék: -


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Uraim, a steelers.hu-n van egy oldal nyitva a steelers játékosai részére esetlegesen felteendő kérdéseknek. Valaki aki részt vesz a sportág ünnepén vállalta, hogy megpróbál pár kérdést személyesen intézni a srácokhoz. Szabad a gazda!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azt mondjuk nem értem minek most telefosni már a topikot drafttal...
Legalább értelmes dologról lenne szó, aminek köze van az SB-hoz.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ugye süti 😀
De ez a Mayock annyira hypeolja, hogy még a végén kiviszik nagyon elől 😕tenorx
lószart! nem lesz róla semmi adat, csak nekünk 😀sutianap
Ezt már eljátszottuk Stallworthel ha jól emlékszem, senkinek nem adtuk oda róla a game tapet 😀
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Ugye süti 😀
De ez a Mayock annyira hypeolja, hogy még a végén kiviszik nagyon elől 😕tenorx
lószart! nem lesz róla semmi adat, csak nekünk 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ugye süti 😀
De ez a Mayock annyira hypeolja, hogy még a végén kiviszik nagyon elől 😕
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Pouncey le fog csúszni a második körbe szerintem. Nem is volt annyira jó szezonja, csak Maurkice hypeja tartotta az első körbe, + most el se tudott menni a Senior Bowlra sérülés miatt, szerintem be fogjuk tudni húzni a 2. körben is.

vassadi, tomi-tomi: Elhiszitek, hogy nem azért írunk mockot, hogy Soldinak tetszen? Vagy nem tudom miért kötelező a nem-Pouncey pick.tenorx
A csúszást - nekem - megmagyaráztad.
Hogyne. Vassadi megadta az én válaszomat is. Annyit még, inkább érteni vélem és elfogadni hajlok a Ti érveiteket. (Tudva persze, hogy nagyon hátulgombolós vagyok mock cuccokban.)
Tomi-tomi: mér szerinted engem sose idegesit a Kapitány?sutianap
Húhú, azt nagyon is el tudom képzelni! 😊tomi-tomi
húúúúúú, van egy borzalmas összeesküvés-elméletem a Májk-Szenyorbóll-csúszás témakörből, de akkor azt áthibernálom február végire 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pouncey le fog csúszni a második körbe szerintem. Nem is volt annyira jó szezonja, csak Maurkice hypeja tartotta az első körbe, + most el se tudott menni a Senior Bowlra sérülés miatt, szerintem be fogjuk tudni húzni a 2. körben is.

vassadi, tomi-tomi: Elhiszitek, hogy nem azért írunk mockot, hogy Soldinak tetszen? Vagy nem tudom miért kötelező a nem-Pouncey pick.tenorx
A csúszást - nekem - megmagyaráztad.
Hogyne. Vassadi megadta az én válaszomat is. Annyit még, inkább érteni vélem és elfogadni hajlok a Ti érveiteket. (Tudva persze, hogy nagyon hátulgombolós vagyok mock cuccokban.)
Tomi-tomi: mér szerinted engem sose idegesit a Kapitány?sutianap
Húhú, azt nagyon is el tudom képzelni! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Keisel tuti nem vonul vissza.

A draftmágusoktól annyit kérnék, hogy legalább a Super Bowlt várjuk meg. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Tehát, szerintem a futás renben van, plussz még ugye ott tartjuk Jonatánt. TE szintén pipa. Ha vesszük a nyilatkozatokat akkor Ward??? Aa.Smith??? Keisel??? - gyűrűzés esetén valószinűleg léc. Valaszra az égbolt szakad rá, s akkor az első három körül köll egy pikk. Valamint tutti szintén a kézi utódlás és Ziggy túloldala.
Másrészt szezonok óta darálják nekünk az O-fal húzásokat, s lám Kuglerrel és ifjú emberekkel lehet csodát csinálni, úgyhogy mindenképp húzingálni Tekkölt, a többször átrágott Punci-témát meg csak úgy nem fogom elhagyni ( főleg Höri beirta bengáliába :o )
LB-be bővelkedünk, széfti is akad, nevelkedik.
A korner megmondom öszintén akkora homály, hogy nem mászok inkább bele - rengeteg cetlit húztunk, most már valakinek igazán be kellene jönnie. Nézegettem Ájkot, szerintem ő nem sokat öregedik, egyszerűen nincs benne adrenalin 😂 - ugyhogy lehet vele még menni néhány kört. Plussz ugye valami gyenge pontot is haggyunk már az ellennek.

Tomi-tomi: mér szerinted engem sose idegesit a Kapitány?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
vassadi, tomi-tomi: Elhiszitek, hogy nem azért írunk mockot, hogy Soldinak tetszen? Vagy nem tudom miért kötelező a nem-Pouncey pick.tenorx
Én nem mondtam olyat, hogy tilos lenne Pouncey-picket jósolni. Csak arra céloztam, hogy milyen vitákat generált ez korábban.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pouncey le fog csúszni a második körbe szerintem. Nem is volt annyira jó szezonja, csak Maurkice hypeja tartotta az első körbe, + most el se tudott menni a Senior Bowlra sérülés miatt, szerintem be fogjuk tudni húzni a 2. körben is.

vassadi, tomi-tomi: Elhiszitek, hogy nem azért írunk mockot, hogy Soldinak tetszen? Vagy nem tudom miért kötelező a nem-Pouncey pick.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
1. Jimmy Smith, CB, Coloradotenorx
Megadtad magad? 😊

2. Mike Pouncey, G, Floridatenorx
Ne kezdjétek megint... 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez körökre bontva?

Mert Taylor nem lesz bent az 5. körben, valszeg a 2. elején kimegy. Ziemba nagyon-nagyon nem tetszik nekem a Senior Bowlos practiceok alapján.

Nyomok én is egyet 😛

1. Jimmy Smith, CB, Colorado
2. Mike Pouncey, G, Florida
3. Ahmad Black, S, Florida
4. James Carpenter, OT, Alabama
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ilyet szültem még az adás megzavarására (nincs benn CB! se WR! :cool: )

1.Mike
sutianap
Te most direkt Soldi idegeire utazol? 😊 (Ez milyen hülye szó, így leírva!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
YES, de azt is irtad hogy nem tecc

ilyet szültem még az adás megzavarására (nincs benn CB! se RB! :cool: )

1.Mike
2.Ziemba OT, Auburn
3.McPhee (Nanny 😛 ) DE, Missisipi
4.Salas WR, Hawaii
5.PhilTaylor DT, Baylor-PennS


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
melyik tört el, 9 csont van a bokában?
simán tud játszani, mint BB, vagy Favre - rögzitik az izületet, mer ugye nem művészitornázikkk 😛 - s lehet tényleg jobban járt vele a játék szempontjából, mint egy szalagsérülésselsutianap
Mint írtam, a csonttörés KEVÉSBÉ zavarja, mint a szintén meglévő szalagsérülés, tehát utóbbi is van


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
melyik tört el, 9 csont van a bokában?
simán tud játszani, mint BB, vagy Favre - rögzitik az izületet, mer ugye nem művészitornázikkk 😛 - s lehet tényleg jobban járt vele a játék szempontjából, mint egy szalagsérüléssel


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81df541f/Top-10-Beards?module=HP_headlines

:cool:
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem tetszik ez nekem. :/ Pounceyról kiderült, hogy mégis eltört egy csont a bokájában is... Bár állítólag az kevésbé zavarja és gátja a játékának, mint a bokaszalag-húzódás...

Will Allen, McFadden, Troy, Pouncey, Emmanuel Sanders, Jonathan Scott all did not practice. Aaron Smith was limited...

Amúgy a kérdés mindegy, hogy mit szeretnénk, a GB a zöldet választotta, így mi fehérben leszünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
chvs 86
Az már megvan, ki akartok kapni? 😊tomi-tomi
ezt benéztem :rolleyes:
akkor meg azt mondom, javítsunk az SB/ nyertSB statunkon, fel kéne tornázni 87,5%ra 😀
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Van valami konkrét infó arról hogy milyen mezben nyomjuk a SB-on?
Valahol azt hallottam, hogy a GB zöldben lesz. (tehát mi fehérben, mint legutóbb)Jan
Ha a GB lesz a "hazai" csapat akkor szinte biztos,hogy zöldben lesznek így ti fehérben.
Hogy legyen min agyalni:
Ha feketében játszotok a SB-n akkor a győzelem/vereség arány: 3-1
Ha fehérben játszotok akkor:3-0
Na melyik lenne a jó? 😊Greengo
bár nekem a fekete tetszik jobban, azt mondom javítsunk egy kicsit ezen a fontos statisztikán, nagyon kéne az a 3 győztes SB fehér mezben 😀chvs
Az már megvan, ki akartok kapni? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)