Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
chvs 86
Van valami konkrét infó arról hogy milyen mezben nyomjuk a SB-on?
Valahol azt hallottam, hogy a GB zöldben lesz. (tehát mi fehérben, mint legutóbb)Jan
Ha a GB lesz a "hazai" csapat akkor szinte biztos,hogy zöldben lesznek így ti fehérben.
Hogy legyen min agyalni:
Ha feketében játszotok a SB-n akkor a győzelem/vereség arány: 3-1
Ha fehérben játszotok akkor:3-0
Na melyik lenne a jó? 😊Greengo
bár nekem a fekete tetszik jobban, azt mondom javítsunk egy kicsit ezen a fontos statisztikán, nagyon kéne az a 3 győztes SB fehér mezben 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Van valami konkrét infó arról hogy milyen mezben nyomjuk a SB-on?
Valahol azt hallottam, hogy a GB zöldben lesz. (tehát mi fehérben, mint legutóbb)Jan
Ha a GB lesz a "hazai" csapat akkor szinte biztos,hogy zöldben lesznek így ti fehérben.
Hogy legyen min agyalni:
Ha feketében játszotok a SB-n akkor a győzelem/vereség arány: 3-1
Ha fehérben játszotok akkor:3-0
Na melyik lenne a jó? 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nekem most se kér, jó cikk 😊tenorx
akkor mégsem törlöm. 😀
nekem is tetszett, de a technika ördöge... 😂Gergőbácsi
Az elején nem kér reg-et, csak ha néhány oldalt elolvastál. Ha kihagysz utána 8-10 órát megint olvasgathatsz újabb 4-5 oldalt. Vagy regelsz. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Van valami konkrét infó arról hogy milyen mezben nyomjuk a SB-on?
Valahol azt hallottam, hogy a GB zöldben lesz. (tehát mi fehérben, mint legutóbb)
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nekem most se kér, jó cikk 😊tenorx
akkor mégsem törlöm. 😀
nekem is tetszett, de a technika ördöge... 😂

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem most se kér, jó cikk 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Greg A. Bedard (ex-Milwaukke Journal Sentinel, korábbi "Pack-writer") cikke a Super Bowl matchupról:
http://www.boston.com/sports/football/articles/2011/01/25/yardsticks/?page=1

"It seems like destiny that the Packers and Steelers will meet in Super Bowl XLV a week from Sunday.
Sure, they’re two of the most historic and successful franchises in NFL history.
But more than that, they’re practically blood brothers. Or second cousins."

szerk.: Bocsánat mindenkitől, amikor linkeltem, még nem kért reget.Valamiért kicseszett velem. :/ Nemsokára törlöm a hsz-t.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wexell szerint a Cardinals elviszi Butlert (és el is engedjük), ha LeBeau marad. Szerintem korrekt, már elég régóta vár a DC posztunkra. Mondjuk mi megszívjuk, mert ha később meg visszavonul Coach Dad, akkor ki lesz helyette?tenorx
Majd visszahozzuk. 😊 De ez várható volt, hogy Butlert vki elviszi, már tavaly is hívták. Az meg extra mód várható volt, hogy a Cards, sok régi ismerős az edzőknél és játékosoknál is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wexell szerint a Cardinals elviszi Butlert (és el is engedjük), ha LeBeau marad. Szerintem korrekt, már elég régóta vár a DC posztunkra. Mondjuk mi megszívjuk, mert ha később meg visszavonul Coach Dad, akkor ki lesz helyette?
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na ezért lenne katasztrofális veszteség ha mindhárom visszavonulna, mert betölthetetlen űrt hagynának maguk után a csapatban.Soldados
Erre azért fel kell készülnünk lélekben, hogy bármikor megtörténhet, és hogy utána sok idő lesz mire újra contender csapatunk lehet. Abból meg bőven van apasztalatunk, hogy 1-2 szerencsétlen dologgal milyen rohadt mélyre eshet egy csapat bajnoki cím után. Nálunk, ami lehetett össze is jött ilyen szitukban a fostartályból.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Fura ez. Nem tudom mi "szól" a csapatnak, és mi az amit valójában gondolnak. De legegyértelműbb választ Smith adott, hogy ő még élvezi a footballt és vállalná a következő évet. De persze kategorikus igen nem hangzott el.

Ward korábban azt mondta, hogy 3. gyűrű esetén visszavonul. De most mégis azt mondta, hogy nem akar emocionális alapon dönteni. Ez inkább arra utal, hogy folytatná.

LeBeau egyszer már lenyilatkozta, hogy szívesen vállalni még egy évet. De most, amikor szóba került a neve a Cards-nál, ezen finomítva csak annyit mondott, hogy ha folytatja, azt csak a Steelers-ben teszi.

Smith maradását én inkább LeBeau maradásában látom. Wardot nem tudom hova tenni. De nagyon szomorú lennék, ha nem látnám többet őket a pályán és a pálya szélén.

Érdekes lesz. De felőlem ez a 3 ember addig marad, amíg csak akar. Sőt, én mint szurkoló azt szeretném, hogy mindhárom maradjon. Ők egyértelműen vezérei a csapatnak. És ha elmennek, akkor lehet nem isa pályán hiányoznak majd, hanem az öltözőből, amít a háttérben nyújtanak. Azt hiszem, nélkülük - egy ideig - nem lesz SB-esélyes csapatunk és nem a pályán, hanem az öltöző miatt. Hihetetlen mennyit számít ez. Miért is hoztuk vissza idén B-Macet, Foote-t és Randle Elt? Kimondva az öltözői hangulat miatt. Megérte és nem a pályán látottak miatt. Na ezért lenne katasztrofális veszteség ha mindhárom visszavonulna, mert betölthetetlen űrt hagynának maguk után a csapatban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kis mea culpa...
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2011/01/steelers_harrison_a_former_raven_acknowledges_immaturity_in.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+sports_football_ravens+(Ravens+Insider)kátrány
Soldi korábban írta is, hogy a Steelers (2) + Ravens (1) általi cutok jogosak voltak, mivel akkoriban a hozzáállásával sok gond volt, igazából fel se akarta fogni, vagy elfogadni, hogy OLB létére a játék nem csak arról szól, hogy "oda kell mennem meggyakni a QB-t". A Steelers adott végül újra lehetőséget neki, de ez nem azt jelentette, hoyg azonnal minden szuupi lett, mert a 2005-ös csapatban is inkább a ST-ben akpott helyett. Lehet addigra felfogta, hogy az ucsó esélye, hogy ezen a szinten még alkothasson valamit, elfogadta a szituációt, és azt a lehetőséget, amit kapott megbecsülte, arra használta fel, hogy fejlődhessen a játékintelligenciája. Bejött😊))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért látszik, hogy ez a csapat a végét járja már a dominanciának. LeBeau és Smith esetleges visszavonulása után Wardnál is felmerült ez a kérdés. Az elmúlt hetekben mondjuk mindháromnak volt olyan nyilatkozata, hogy jövőre is folytatnák, de félek, hogy nem zörög a haraszt... Szóval, ha sikerülne a 3. gyűrű, hát nem tudom... Akkor el tudom képzelni, hogy a nagy trióból vki(k) visszavonulnak. Mert hát nyíltan és egyenesen egyik sem jelentette ki, hogy jövőre is folytatják, csak utaltak rá mindannyian.

De most először is nyerjünk, aztán reméljük, hogy még egy évet vállalnak.Soldados
Szerintem SB győzelem esetén Aaron biztosan, Lebeau nagy valószínűséggel, és Ward is közel. Viszont ha nem nyerünk, talán Wardban érzem azt, hogy legnagyobb sansszal ő maradna még egy évet.
Ezek csak az én emgérzéseim.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem Ward egy évet még mindenképp vállal, maximum kicsit csökkentett szerepkörben, inkább mentorként, meg hogy ott legyen a rookiek mellett. Azért durva lenne nekivágni a szezonnak 3 ilyen fiatal WRel.
Smith más tészta, helyette már ott van Hood, szerintem ő esélyes.
LeBeau szerintem tuti marad.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért látszik, hogy ez a csapat a végét járja már a dominanciának. LeBeau és Smith esetleges visszavonulása után Wardnál is felmerült ez a kérdés. Az elmúlt hetekben mondjuk mindháromnak volt olyan nyilatkozata, hogy jövőre is folytatnák, de félek, hogy nem zörög a haraszt... Szóval, ha sikerülne a 3. gyűrű, hát nem tudom... Akkor el tudom képzelni, hogy a nagy trióból vki(k) visszavonulnak. Mert hát nyíltan és egyenesen egyik sem jelentette ki, hogy jövőre is folytatják, csak utaltak rá mindannyian.

De most először is nyerjünk, aztán reméljük, hogy még egy évet vállalnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kis mea culpa...
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2011/01/steelers_harrison_a_former_raven_acknowledges_immaturity_in.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+sports_football_ravens+(Ravens+Insider)


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Szívesen.


Sajnos úgy tűnik Pouncey nem fog játszani a Super Bowlon, legalábbis Kemo szerint. 😕 Nem lesz egyszerűtenorx
Pouncey jó volt idén, fontos poszt az övé, és tisztában vagyok az OL jelenlegi állapotával, de:
"If the Steelers were relying on a rookie center to win them the Super Bowl, they weren't gonna win the Super Bowl anyway."triangle
Egyáltalán nem mindegy, hogy Pouncey vagy Legursky, neadjisten Essex áll fell Rajival szemben.tenorx
Ket hete van snapet gyakorolni, barki is lesz az, azt muszaj lesz.. de ez azert eleg sok ido. Viszont az sztem hiba lenne, hogy elkezditek Leguval nyolc napig,a ztan Puncit utolso pillanatban bedobni..
Szvsz Raji kb. lightos Ngata - mindket centeretek ellen igencsak jo esellyel veszi fel a harcot, es 1-1 ellen kevesek lennenek -> ugyis kettozni kell majd.
De gyakoroltatok a Ravens/Jets ellen.. es mondom 2 het van/volt a donto elott, ettol a parharctol en nem tartanek annyira.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Érteni értem, de szvsz BB ki tud bújni így is. A 240 font az 240 font. 😊Soldados
Raji meg 340 😀

Egyébként ez az egyik legidegesítőbb BB-ben (márha éppen nem neki szurkolok, kevés ilyen van) hogy mikor már örülsz hogy defasza végre sack akkor lő egy 15 yardos passzt. Ezért imádom és ezért fogom most nagyon utálni 😊 Előre látom hogy tv törés lesz az ilyenektől...JayB
De Jay, A-Rod is tud elég sok ehhez hasonló k idegesítő menekülést. Ráadásul ő dobja a leggyorsabban el a lasztit szerintem a ligában, és fuás közben is hihetetlen erőset tud dobni. Ezért is tartom nagyra Rodgerst.kishaszi
Az tény hogy nagy menekülő, legalább 8 szeme van minden oldalon.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
2. aszondom, gyön a blitz oldalról - az OLBk, nem tudjuk fogni csak úgy toljuk meg, hogy egy kicsit kitoljuk hátra - közben lesz egy levegőnyi hely és BB előrelép a két tekköl pont mögötte akad össze - igy nem jut át a blicc és lesz egy lehelletnyi előnye, amivel BB elindul . általában jobbra, ozt megcsinálja a pléjt - általában. A bökkenője Raji vs. Legu mert nem lesz ott hely ahuva belépjen, értie? Tehát maximum oldalra tud kipörögni (mint hollós meccsen) de az életveszély, hiszen, legalábbis szerintem onnan fog érkezni a legnagyobb nyomás.sutianap
Érteni értem, de szvsz BB ki tud bújni így is. A 240 font az 240 font. 😊Soldados
Raji meg 340 😀

Egyébként ez az egyik legidegesítőbb BB-ben (márha éppen nem neki szurkolok, kevés ilyen van) hogy mikor már örülsz hogy defasza végre sack akkor lő egy 15 yardos passzt. Ezért imádom és ezért fogom most nagyon utálni 😊 Előre látom hogy tv törés lesz az ilyenektől...JayB
De Jay, A-Rod is tud elég sok ehhez hasonló k idegesítő menekülést. Ráadásul ő dobja a leggyorsabban el a lasztit szerintem a ligában, és fuás közben is hihetetlen erőset tud dobni. Ezért is tartom nagyra Rodgerst.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Egyébként ez az egyik legidegesítőbb BB-ben (márha éppen nem neki szurkolok, kevés ilyen van) hogy mikor már örülsz hogy defasza végre sack akkor lő egy 15 yardos passzt. Ezért imádom és ezért fogom most nagyon utálni 😊 Előre látom hogy tv törés lesz az ilyenektől...JayB
ja és képzeld el ezt évi (minimum) kétszer :/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
2. aszondom, gyön a blitz oldalról - az OLBk, nem tudjuk fogni csak úgy toljuk meg, hogy egy kicsit kitoljuk hátra - közben lesz egy levegőnyi hely és BB előrelép a két tekköl pont mögötte akad össze - igy nem jut át a blicc és lesz egy lehelletnyi előnye, amivel BB elindul . általában jobbra, ozt megcsinálja a pléjt - általában. A bökkenője Raji vs. Legu mert nem lesz ott hely ahuva belépjen, értie? Tehát maximum oldalra tud kipörögni (mint hollós meccsen) de az életveszély, hiszen, legalábbis szerintem onnan fog érkezni a legnagyobb nyomás.sutianap
Érteni értem, de szvsz BB ki tud bújni így is. A 240 font az 240 font. 😊Soldados
Raji meg 340 😀

Egyébként ez az egyik legidegesítőbb BB-ben (márha éppen nem neki szurkolok, kevés ilyen van) hogy mikor már örülsz hogy defasza végre sack akkor lő egy 15 yardos passzt. Ezért imádom és ezért fogom most nagyon utálni 😊 Előre látom hogy tv törés lesz az ilyenektől...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
2. aszondom, gyön a blitz oldalról - az OLBk, nem tudjuk fogni csak úgy toljuk meg, hogy egy kicsit kitoljuk hátra - közben lesz egy levegőnyi hely és BB előrelép a két tekköl pont mögötte akad össze - igy nem jut át a blicc és lesz egy lehelletnyi előnye, amivel BB elindul . általában jobbra, ozt megcsinálja a pléjt - általában. A bökkenője Raji vs. Legu mert nem lesz ott hely ahuva belépjen, értie? Tehát maximum oldalra tud kipörögni (mint hollós meccsen) de az életveszély, hiszen, legalábbis szerintem onnan fog érkezni a legnagyobb nyomás.sutianap
Érteni értem, de szvsz BB ki tud bújni így is. A 240 font az 240 font. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
2. aszondom, gyön a blitz oldalról - az OLBk, nem tudjuk fogni csak úgy toljuk meg, hogy egy kicsit kitoljuk hátra - közben lesz egy levegőnyi hely és BB előrelép a két tekköl pont mögötte akad össze - igy nem jut át a blicc és lesz egy lehelletnyi előnye, amivel BB elindul . általában jobbra, ozt megcsinálja a pléjt - általában. A bökkenője Raji vs. Legu mert nem lesz ott hely ahuva belépjen, értie? Tehát maximum oldalra tud kipörögni (mint hollós meccsen) de az életveszély, hiszen, legalábbis szerintem onnan fog érkezni a legnagyobb nyomás.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. A kérdés, hogy a futásunkat mennyire befolyásolja Punci esetleges elvesztése???
2. BB, ugye az oldalról ölelő LB-k elől, előre szokott először lépni - onnan fut ki oldalra, ha elől összeolmlunk akkor készülhetünk a fumbli-zacsi hegyre. Merakkor onnan csak oldra mehetne és ott Mettyú megeszi.
3. Remélemm Aaarians összebarkácsol egy negyedórányi rushdrive-ot, oszt onnantól az Öreg a kezébe veszi a dolgokat rendesen.sutianap
1. Befolyásolja, mert ő mindig eljutott a 2. szintre is. De az LG, RG, RT nagyon fontos a futáshoz. Kemo iszonyat jó guard-húzásai voltak, ezért ment egész évben jobban a jobbra futás.

2. Nem hiszem. BB 240 font, nem olyan könnyű levinni, ha Matthews, ha nem. Nem fosom össze magam ettől. Sokkal inkább a snapektől és persze Scott-tól tartok. Aztán ebben persze nem biztos, hogy nekem lesz igazam. 😊

3. ez jó kérdés. De ha tudunk futni, akkor sztem nyerünk. Ha nem, akkor rettenetesen nehéz lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
1. A kérdés, hogy a futásunkat mennyire befolyásolja Punci esetleges elvesztése???
2. BB, ugye az oldalról ölelő LB-k elől, előre szokott először lépni - onnan fut ki oldalra, ha elől összeolmlunk akkor készülhetünk a fumbli-zacsi hegyre. Merakkor onnan csak oldra mehetne és ott Mettyú megeszi.
3. Remélemm Aaarians összebarkácsol egy negyedórányi rushdrive-ot, oszt onnantól az Öreg a kezébe veszi a dolgokat rendesen.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak