Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
slowmotion: igen, már csak 2 hétig, de ebben ugye csak utolérünk titeket, minden másban már elsők vagyunk.

Soldados
The Cowboys are the only NFL team to record 20 consecutive winning seasons (1966–1985), in which they only missed the playoffs twice (1974 and 1984), an NFL record that remains unbroken and unchallenged. It remains one of the longest winning streaks in all of professional sports.

Szóval erre térjünk vissza 2026-ban 😊Dzsokijuing
hát a 20 győztes szezonnal kitörölhetjük.
egyetlen dolog, ami számít ebben a sportban, hogy van-e silverware, és mennyi.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért nekünk van egy pofátlanul nagy előnyünk bárki máshoz képest: lényegesen egyszerűbb dolog "összekovácsolni" a csapatot, elég ha szezon előtt elviszik egy kis üzemlátogatásra a fiúkat 😉
Én mindíg is tudtam hogy tűzben edzett csapatunk van, tűzben edzett férfiakkal 😀bcsarli
😀😀😀DDDDDDDDDDD

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Greengo: érdekes kérdés ez a dinasztia. A Steel Curtain 2.0-t 2008-ban kezdték pedzegetni ama csodálatos év miatt, mára teljesen természetes, hogy annak nevezik, LeBeau 7 évének (védelmi) mutatói lehengerlőek. A dinasztiát most kezdik pedzegetni, hogy vajon ez annak számít-e. Elvégre az arról szól, hogy 3 SB-t nyerni rövid idő alatt. A saját véleményem erről az, hogy megközelítőleg dinasztia, de a saját értékrendem szerint még nem éri el azt a státuszt, mert nincs benne címvédés. És nemhogy címvédés nincs, a diadalt követő 2 év volt az, amikor nem lett meg a PO. Ha legalább egy konf.döntő lett volna, akkor talán-talán. Így én ezt mondanám, hogy kora (2004-től) legnagyobb csapata, de (még) nem dinasztia.

Amit érdemes még megjegyezni, hogy miért 2004-et (és mondjuk nem 2005-t, a mostani csapat 1. SB-sikerét) datálom a dominancia kezdő évének. 2004-ben érkezett az a 2 elem, amely ehhez hiányzott: Big Ben draftolása és Dick LeBeau második Steelers-regnálásának kezdete, amely ráadásul már ebben az évben 15-1-es szezont és konf.döntőt ért. Tehát 2004 volt az az év, amikor az Offense megkapta vezérét és a védelem megkapta azt a zsenit az élére, aki Steel Curtain 2-t kovácsolt belőlük.
Soldados
Címvédésre én is gondoltam(ettől még talán beleférhetne),ami tényleg belepiszkít az a 2SB győzelem utáni gyengébb szezon.Persze még meg kéne nyerni 2 hét múlva a meccset,hogy legyen min elmélkedni,de egy biztos:ezt a csapatot azért mindig ki fogják majd emelni hasonlóan mint a régebbi dinasztiákat.Greengo
ha már azon izéltek, hogy ez dinasztia vagy sem, akkor ne feledjük, hogy miért is nem lett PO mindkét Sb győzelem után. Egyik esetben sem amiatt, mert beleszartunk volna, kényelmesen hátradőltünk volna, vagy ilyesmi...


Mondjuk engem nem érdekel, hogy annak nevezik, vagy sem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Apropó, ha már Flozell. Hát nem ironikus, hogy Dallasba megyünk SB-t játszani. 😊 Jerry Jones sztem zokog, hogy éppen mi játszunk ott és az lenne az igazi szívás neki és az egész Cowboys franchise-nak, ha mi nyernénk, ráadásul állítólag Staubach adja majd át a Lombardit. Sztem olyan fancsali képpel még senki nem adta át, mint ahogy ő fogja, ha mi nyerünk. 😂 Viszont Flozellnek ez mekkora elégtétel, a Steelers színeiben visszatér SB-t játszani Dallasba. 😊Soldados
Azért Goodell "barátunk" beszédére is kíváncsi lennék a kupa átadásakor 😊
Remélem lesz alkalmunk megnézni őket. 😊

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Pár dolog ami szóba került.
Soldados
Köszönöm a véleményt! 😉

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mendy a Jets ellen:

Left/Middle Right
Att 14 13
Yards/att 2.6 6.5
TD-1st downs 0-0 1-4

Flozell. :cool:

Apropó, ha már Flozell. Hát nem ironikus, hogy Dallasba megyünk SB-t játszani. 😊 Jerry Jones sztem zokog, hogy éppen mi játszunk ott és az lenne az igazi szívás neki és az egész Cowboys franchise-nak, ha mi nyernénk, ráadásul állítólag Staubach adja majd át a Lombardit. Sztem olyan fancsali képpel még senki nem adta át, mint ahogy ő fogja, ha mi nyerünk. 😂 Viszont Flozellnek ez mekkora elégtétel, a Steelers színeiben visszatér SB-t játszani Dallasba. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Greengo: érdekes kérdés ez a dinasztia. A Steel Curtain 2.0-t 2008-ban kezdték pedzegetni ama csodálatos év miatt, mára teljesen természetes, hogy annak nevezik, LeBeau 7 évének (védelmi) mutatói lehengerlőek. A dinasztiát most kezdik pedzegetni, hogy vajon ez annak számít-e. Elvégre az arról szól, hogy 3 SB-t nyerni rövid idő alatt. A saját véleményem erről az, hogy megközelítőleg dinasztia, de a saját értékrendem szerint még nem éri el azt a státuszt, mert nincs benne címvédés. És nemhogy címvédés nincs, a diadalt követő 2 év volt az, amikor nem lett meg a PO. Ha legalább egy konf.döntő lett volna, akkor talán-talán. Így én ezt mondanám, hogy kora (2004-től) legnagyobb csapata, de (még) nem dinasztia.

Amit érdemes még megjegyezni, hogy miért 2004-et (és mondjuk nem 2005-t, a mostani csapat 1. SB-sikerét) datálom a dominancia kezdő évének. 2004-ben érkezett az a 2 elem, amely ehhez hiányzott: Big Ben draftolása és Dick LeBeau második Steelers-regnálásának kezdete, amely ráadásul már ebben az évben 15-1-es szezont és konf.döntőt ért. Tehát 2004 volt az az év, amikor az Offense megkapta vezérét és a védelem megkapta azt a zsenit az élére, aki Steel Curtain 2-t kovácsolt belőlük.
Soldados
Címvédésre én is gondoltam(ettől még talán beleférhetne),ami tényleg belepiszkít az a 2SB győzelem utáni gyengébb szezon.Persze még meg kéne nyerni 2 hét múlva a meccset,hogy legyen min elmélkedni,de egy biztos:ezt a csapatot azért mindig ki fogják majd emelni hasonlóan mint a régebbi dinasztiákat.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyébként BB-ről mindent elmond, hogy Woodley minden egyes meccs után leírja kb ugyanezt róla:

"Still no QB in the world id rather have leading my team than Ben"

Annyira így van. Amikor nagyon kell, ő akkor csinálja meg a playt, de akkor szinte mindig.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Polamalu (47 szavazat) és Harrison (31) az All-Pro 1., Pouncey (11) az All-Pro 2. csapatában kapott helyet. Még Timmons kapott 8, illetve Casey Hampton egy voksot.

Troy 47 szavazata a védők között a legtöbb volt. Pouncey mondjuk hatalmas túlzás, hogy 2. lett Mangold mögött, de hogy Timmons nem fért be 4-be se az ILB-knél, az is szánalmas.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pár dolog ami szóba került.

Boston: köszi, mindig jól esik egy rivális csapat fanjától azt olvasni, hogy vki más megérdemelte a sikert.

Gergőbácsi: abszolút igaznak vélem, hogy a Packs az NFC Steelerse. Hideg, munkás emberek, nyitott stadion, hatalmas múlt, kiváló tradíciók, 3-4, és akkor beszélhetünk a Steelers-múlttal rendelkező Dom Capers-ről (Steelers DC volt, neki köszönhető a Blitzburgh) és 2 akkori játékosáról Perryről és Kevin Greene-ről, akik most nálatok, alatta edzők.

Greengo: érdekes kérdés ez a dinasztia. A Steel Curtain 2.0-t 2008-ban kezdték pedzegetni ama csodálatos év miatt, mára teljesen természetes, hogy annak nevezik, LeBeau 7 évének (védelmi) mutatói lehengerlőek. A dinasztiát most kezdik pedzegetni, hogy vajon ez annak számít-e. Elvégre az arról szól, hogy 3 SB-t nyerni rövid idő alatt. A saját véleményem erről az, hogy megközelítőleg dinasztia, de a saját értékrendem szerint még nem éri el azt a státuszt, mert nincs benne címvédés. És nemhogy címvédés nincs, a diadalt követő 2 év volt az, amikor nem lett meg a PO. Ha legalább egy konf.döntő lett volna, akkor talán-talán. Így én ezt mondanám, hogy kora (2004-től) legnagyobb csapata, de (még) nem dinasztia.

Amit érdemes még megjegyezni, hogy miért 2004-et (és mondjuk nem 2005-t, a mostani csapat 1. SB-sikerét) datálom a dominancia kezdő évének. 2004-ben érkezett az a 2 elem, amely ehhez hiányzott: Big Ben draftolása és Dick LeBeau második Steelers-regnálásának kezdete, amely ráadásul már ebben az évben 15-1-es szezont és konf.döntőt ért. Tehát 2004 volt az az év, amikor az Offense megkapta vezérét és a védelem megkapta azt a zsenit az élére, aki Steel Curtain 2-t kovácsolt belőlük.

Arians: sokszor elmondtam, tavaly sem volt gond Arians-szal, arról nem tehet, hogy Oakland ellen 3 GW-drive is kevés volt. Arról sem tehet, hogy akkor a 3. és 1-et nem tudtuk izomból áttolni, most meg igen. A tavaly év egy dolgon ment el, katasztrofális rostermenedzsment. (B-Mac, Foote elengedése, 53-as szűkítésnél Madison kib.szása, Redman PS-be tétele) Ami óriási pozitívum, hogy Tomlin belátta a hibákat és egy off-season alatt mindent kijavított és mindenkit visszahozott.

Sobri: én úgy mondanám, hogy Mendenhall nyerte meg a meccset, de BB volt hozzá a kulcs. Ez olyan mintha el akarsz jutni egy ajtóig, odáig Mendenhall juttatott el minket, de azt BB nyitotta ki azzal, hogy az utolsó drive-ban már megint két 3. downt oldott meg tökéletes passzal.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én "kivülállóként" úgy látom, hogy a meccset BigBen nyerte meg nektek.
Az, hogy a védelmetek mit tud, és ezt a tudást le is adta, az mondhatni standard. Konstans lehet rájuk számítani. Mendenhall ugyan kvázi megnyerte a meccset az első félidőben, de egy meccs ugye két félidő, és a másodikban sejteni lehetett, hogy meg lesz fogva a futás, és elkezdi termelni a pontokat a Jets is.
Viszont BB kulcsszitukban nyújtott olyan teljesítményt, amit például ebben a PO-ban se Manning, se Brady, se Vick, se Ryan nem tudott nyújtani. A foci a legösszetettebb csapatsport, de pont ezért tud ennyire meghatározó lenni egy kiemelkedő clutch teljesítmény. Mint egyfajta szorzó, ami a csapata teljesítményét ellátja egy plusszal. Mint amilyen Brady volt karrierje kezdeti szakaszában, amiért sokan megszerették őt, és ami az én "monomániám" szerint már a múlté.
Szóval amíg tart BB lendülete, és ennyire odateszi magát minden PO-meccsen, addig bármikor, bárki ellen nyerhet a Steelers, még ha az ellenfél esélyesebb is, mint jelen esetben a Packers (vagy volt a Jets).Sobri Jóska
Hát nemtom, ezt a meccset a várakozáson felüli futójáték nyerte meg, BB max hozzátette azt amit kellett, de a győzelem alapja az első félidőben váratlanul jól működő OL+Mendenhall páros volt. A védelem azt hozta ami elvárható én a Jets-től is hasonló teljesítményt vártam, de amilyen jó napot fogtak ki a Pats ellen, annyira gyengét produkáltak most az első félidőben futás ellen, amire rá is ment az egész meccs.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Gyakorlatilag már most lehet beszélni szerintem egy dinasztiáról.
3 SB meccs az már biztos. 2 Győzelem az már meg van. Liga elit védelem, franchise meghatározó játékosok.

több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Arians sose volt átlagon aluli OC. A kerethez kell alkalmazkodni és ami egész karrierje alatt neki nagy előnye, hogy erre mindig képes volt. 2009-ben sem rajta múlott. Most is ugyanazt a középső futást hívja, csak most meg is tudjuk csinálni, ezért van Mendy 16 TD-je az idényben...Soldados
Nem értek egyet. Alapból onnan indul az egész, hogy általában eggyel több embert hagyunk passzkor blokkolni. Pontosan már nem tudom, melyik fordulóban kezdtük el, de azóta lényegesen növeltük BB passzidejét. Futásnál pedig Spaeth és Johnson is nagyobb szerepet kapott, utóbbi szinte fullbacket játszva.

Ráadásul a playhívás is változott, a rush, rush, pass and punt monotóniáját egy sokkal változatosabb játékhívás kezdte el jellemezni, ráadásul végre leszoktunk róla, hogy harmadik és kevésre 20+ yardos játékokkal próbálkoztunk. Olyan apróságokról nem is beszélve, hogy Moore szinte kizárólag screen passzokra használtuk. Bejött Moore, jött a screen, mindenki tudta.

Szóval én igen is úgy érzem, hogy változott Arians hozzáállása, teljesítménye.
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Csak a legnagyobb elismeréssel tudok a csapatról szólni. Ismét produkáltak egy horrorisztikus félidőt, mégis diadalt arattak. Milliónyi köszönet érte. És kövessük meg azokat, akiket gyakran a pokolba kívánt a szurkolók többsége, pl- Arians, Gay, Scott, akik tegnap nem hétköznapi módon járultak hozzá a sikerhez. Óriási ez a fegyvertény, de most már ne álljunk meg a legnagyobb bravúr kapujában!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Döbbenetes számok!Csak irigykedni tudok...pedig az Eaglesnek is szép győzelmei vannak az elmúlt évtizedben.
Ha nyertek idén beszélhetünk egy újabb dinasztiáról?Greengo
Nagyképűség nélkül, szerintem igen.tenorx
Egyetértek. A három SB-győzelem magáért beszélne. De én személy szerint (még) nem akarok ilyenekkel foglalkozni, inkább várjuk meg, mi lesz szűk két hét múlva.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
2004, azaz Ben draftolása óta dominál a mostani Steelers.

7 év, 0 negatív szezon, 5 PO, 4 div. győzelem, 4 konf. döntő, 3 SB, 2 SB-győzelem, 10-2-es PO-mutató.

WOW.

A mostani győzelemmel az SB-érában a Steelers-nek van a legtöbb W a PO-ban. Ezzel már csak egyetlen PO-statban van előttünk a Cowboys, mégpedig az SB-részvétel. Ezenkívül minden más PO-mutatóban a Steelers a legjobb. Azért az is döbbenetes, hogy 45 év alatt 15 konf. döntőben volt a csapat. 45 idényből 8-szor eljutottunk SB-ra...Soldados
Döbbenetes számok!Csak irigykedni tudok...pedig az Eaglesnek is szép győzelmei vannak az elmúlt évtizedben.
Ha nyertek idén beszélhetünk egy újabb dinasztiáról?Greengo
Nagyképűség nélkül, szerintem igen.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
2004, azaz Ben draftolása óta dominál a mostani Steelers.

7 év, 0 negatív szezon, 5 PO, 4 div. győzelem, 4 konf. döntő, 3 SB, 2 SB-győzelem, 10-2-es PO-mutató.

WOW.

A mostani győzelemmel az SB-érában a Steelers-nek van a legtöbb W a PO-ban. Ezzel már csak egyetlen PO-statban van előttünk a Cowboys, mégpedig az SB-részvétel. Ezenkívül minden más PO-mutatóban a Steelers a legjobb. Azért az is döbbenetes, hogy 45 év alatt 15 konf. döntőben volt a csapat. 45 idényből 8-szor eljutottunk SB-ra...Soldados
Döbbenetes számok!Csak irigykedni tudok...pedig az Eaglesnek is szép győzelmei vannak az elmúlt évtizedben.
Ha nyertek idén beszélhetünk egy újabb dinasztiáról?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azért nekünk van egy pofátlanul nagy előnyünk bárki máshoz képest: lényegesen egyszerűbb dolog "összekovácsolni" a csapatot, elég ha szezon előtt elviszik egy kis üzemlátogatásra a fiúkat 😉
Én mindíg is tudtam hogy tűzben edzett csapatunk van, tűzben edzett férfiakkal 😀

több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Aligha lehet elvitatni, hogy idén megérdemeltétek az AFC bajnoki címét. Gratulálok!

Do your job
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Én "kivülállóként" úgy látom, hogy a meccset BigBen nyerte meg nektek.
Az, hogy a védelmetek mit tud, és ezt a tudást le is adta, az mondhatni standard. Konstans lehet rájuk számítani. Mendenhall ugyan kvázi megnyerte a meccset az első félidőben, de egy meccs ugye két félidő, és a másodikban sejteni lehetett, hogy meg lesz fogva a futás, és elkezdi termelni a pontokat a Jets is.
Viszont BB kulcsszitukban nyújtott olyan teljesítményt, amit például ebben a PO-ban se Manning, se Brady, se Vick, se Ryan nem tudott nyújtani. A foci a legösszetettebb csapatsport, de pont ezért tud ennyire meghatározó lenni egy kiemelkedő clutch teljesítmény. Mint egyfajta szorzó, ami a csapata teljesítményét ellátja egy plusszal. Mint amilyen Brady volt karrierje kezdeti szakaszában, amiért sokan megszerették őt, és ami az én "monomániám" szerint már a múlté.
Szóval amíg tart BB lendülete, és ennyire odateszi magát minden PO-meccsen, addig bármikor, bárki ellen nyerhet a Steelers, még ha az ellenfél esélyesebb is, mint jelen esetben a Packers (vagy volt a Jets).

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Aaron Smith játéka mennyire valószínű a SB-on?aztec
Két hét alatt szerintem simán harcra kész állapotba hozzák.

Pouncey hihetetlenül elszánt az SB-részvételét illetően, remélem fel is épül addigra, mert egy ilyen rookie év után óriási igazságtalanság lenne a sorstól, ha pont a Super Bowlon nem lehetne ott, és gondolom őt is rendkívül érzékenyen érintené. Hasonló eset, mint Smith-szel, most itt is a lelki tényező az első.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Aaron Smith játéka mennyire valószínű a SB-on?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Először is: nagy gratula a csapatnak, kitüntetés lesz a SB-ban játszanunk, az utóbbi évtized születő dinasztiájával szemben. :cool:
Másodszor: olvastam egy Packers fórumon egy hsz-t (vagy cikkidézet volt már, nem emlékszem pontosan) már jó pár hónapja, mely szerint a Steelers az illető számára az AFC Packerse. A történelmi háttérrel, a sikerességgel, az ún blue collar társadalmi háttérrel, a legendás játékosokkal indokolta e véleményét. Ti mennyire értetek egyet ezzel, mennyire állja meg a helyét érzésetek szerint?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Johnsont most is használtuk FB-ként.Soldados
tudom, de most feltűnően Miller hátára futottunksutianap
Ez nem ritka. Évek óta csináljuk, mert Miller a liga egyik legjobban blokkoló TE-je.Soldados
most ritmusban sokkal jobban jön ki, ezzel a késleltetéssel, hogy hijják ezeket fake-jump? - bocs ha hülyeség
látszik, hogy nem rögtönzésből dönti el Mendy, hogy merre - mert oly széles a kitaposott út és még jön oda egy-két blokk ha átör


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Johnsont most is használtuk FB-ként.Soldados
tudom, de most feltűnően Miller hátára futottunksutianap
Ez nem ritka. Évek óta csináljuk, mert Miller a liga egyik legjobban blokkoló TE-je.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!