Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
AZért ne emeljük Szancsót az egekbe. Ha 4 intje lett volna egy büdös szót nem szólhatnak. Vastagon mázlija volt, ami nálunk ez nem mondható el BB-ről. Elhajítottunk vagy 4 sima int-et, a többi homályáról ne is beszéljünk. A stat ellenére gyenge volt, a vége felé volt 1-2 olyan dobása, ami szép volt, de úgy igazán kockázatos dobásokat nem kellett bevállalnia. Mondjuk ebbe a rendszerbe nem is kell jobb QB a Jetsnek. Jövőre még több rutinjuk lesz, meg lehet a SB is nekik.kishaszi
Nem emelem a magasba, de körülbelül még ennyit sem vártam tőle. Az egyik leggyengébb kezdő irányítónak tartom a ligában, ehhez képest volt jó.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
grat urak, tk mendenhall az első félidőben megnyerte a meccset a D meg a végén nem vesztette el.

nem gondoltam volna, hogy még mindig ennyire éhesek vagytok, sőt még a Jetsnél is éhesebbek. nem volt szép és jó játék, de kit érdekel.

(azé unom már nagyon h állandóan SB)gabtsi
Könnyen lehet, hogy majd örömtáncot lejthetsz sokadmagaddal a SB után😊
Van szíve a csapatnak. Lehet utálni a Steelerst, de ezt nem lehet elvitatni a csapattól.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
grat urak, tk mendenhall az első félidőben megnyerte a meccset a D meg a végén nem vesztette el.

nem gondoltam volna, hogy még mindig ennyire éhesek vagytok, sőt még a Jetsnél is éhesebbek. nem volt szép és jó játék, de kit érdekel.

(azé unom már nagyon h állandóan SB)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
AZért ne emeljük Szancsót az egekbe. Ha 4 intje lett volna egy büdös szót nem szólhatnak. Vastagon mázlija volt, ami nálunk ez nem mondható el BB-ről. Elhajítottunk vagy 4 sima int-et, a többi homályáról ne is beszéljünk. A stat ellenére gyenge volt, a vége felé volt 1-2 olyan dobása, ami szép volt, de úgy igazán kockázatos dobásokat nem kellett bevállalnia. Mondjuk ebbe a rendszerbe nem is kell jobb QB a Jetsnek. Jövőre még több rutinjuk lesz, meg lehet a SB is nekik.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Ez a meccs sokkalta simább volt, mint amit az eredmény mutat, de köszönjük meg ezt elsősorban a Jets edzői stábjának. Sokadjára bebizonyosodott, hogy gyáva gameplan-nel nem lehet meccset nyerni és ezt elsősorban a védőhívásokra értem.

Köszönjük az egy félidőnyi előnyt, de persze a második félidő sem reális, mert ott már nem a különbség növelése volt a cél, hanem az előny egy részének a megtartása. Feltűnő volt, hogy a szokásosnál is jobban kerülték Polamalut ezen a meccsen, esélye sem volt a nagy játékra.

Én a meccs előtt is azt éreztem, hogy erősen eltúloztátok a Jets védekező egységét, mert kétségtelen, hogy a secondaryje páratlan, de a front 7 maximum átlagos és ez a meccsen ki is jött. Én amúgy 10-12 pontos különbséget vártam, ami azért nem lett annyi, mert Sanchez viszont többet hozott ki magából, mint hittem.

Szóval én azt mondom, eddig a rájátszásban hoztunk két papírformát, már ha a rájátszásban beszélhetünk papírformáról. A Green Bay jobban egybevan, de az edzői karunkat erősebbnek érzem, itt lehet őket megfogni.

Még egy dolog: Ariansot sokat savaztam, de bárhogy is alakul a SB, megemelem előtte a kalapom, megérte bízni benne. Hála a jó égnek elfelejtette azt a szánalmasan sematikus play hívást és maximálisan kihasználta az offense erősségeit. Ez a győzelem nálam elsősorban az övé.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nagy meccs volt! A defense eszelősen feljavult a végére! 1yard&goal szitunál így kipicsázni az éppen erőre kapó Jets offense-t! Érdemes volt ébren maradni a végéig. Mondjuk; Rotli sziesztája majdnem elsziesztázta az előnyt a 2. félidőben, de ettől csak izgalmasabb lett a vége.
A barátnőm Nektek szurkol (nő: mez alapján döntött mellettetek az alapszakaszban 😀 ) , mi meg kiestünk... Go Steelers!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
a fogadóirodáknál mi vagyunk az esélytelenebbek, és ez a realitás.
persze ez nem azt jelenti, hogy nem nyerhetünk.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Soldi, azért hmm, oké, goal line stand. Persze, igaából Dudli eldobta az INT-et, a futás leöltük, szóval picsanagy volt tényleg, de azért kellett a Jets is hozzá. Mondjuk ez a mi kritikusainkat se szokta soha érdekelni😛PPPkishaszi
Mire gondolsz? A szar playcallingjukra abban a szituban? Ez is benne van, de a D csak azt a playt tudja megfogni, amit hívnak ellene. 😊

Pats ellen 28 pontot csinált a Jets, ellenünk 17-et (ha a safetyt nem veszem). Ahogy a beharangozóban írtam, a bűvös határ a 20 pont, ha ezt eléri az O, akkor 90%-ra megvan a meccs, 25-nél 98%, mert ez a D arra van kalibrálva, hogy 20 pont alatt tud tartani közel bárkit.Soldados
hát a Packerst valószínűleg nem. Persze nem lehet kiindulni 1-1 meccsből, bízom a fiúkban, de azért az is igaz, hogy legutóbb majdnem ugyanez a Packers vert nekünk 36 pontot, a különbség csak annyi, hogy azóta védelmük is sokkal jobb lett, pedig már akkor se volt szar.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azért rettenet ijesztő lesz ez az O-line, ha Puncit nem tudják megszögelni, van rá 2hét...
Bár sajnos nem egy kis bibinek tűnik 😕
Tök jó lenne ha új trendet teremtenénk a ligában, hogy elég egy okádék fal is, azzal is lehet legalább SB-ba jutni 😂The terrible towel
Ha BB az irányítód. 😊 Ez csak vele lehetséges, mert iszonyat fizikális és mentálisan iszonyat módon ott van a kulcsszitukban.Soldados
...és Ben Rhoetlisbergertől még Chuck Norris is fél 😀

több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Saw Pouncey on crutches. He told me it's a sprain. I asked if 2 weeks. He said, 'Three days.'

http://twitter.com/jimwexell

amúgy állítólag kb. három hét lenne a felépülése.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
2004, azaz Ben draftolása óta dominál a mostani Steelers.

7 év, 0 negatív szezon, 5 PO, 4 div. győzelem, 4 konf. döntő, 3 SB, 2 SB-győzelem, 10-2-es PO-mutató.

WOW.

A mostani győzelemmel az SB-érában a Steelers-nek van a legtöbb W a PO-ban. Ezzel már csak egyetlen PO-statban van előttünk a Cowboys, mégpedig az SB-részvétel. Ezenkívül minden más PO-mutatóban a Steelers a legjobb. Azért az is döbbenetes, hogy 45 év alatt 15 konf. döntőben volt a csapat. 45 idényből 8-szor eljutottunk SB-ra...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wáhá, mekkora meccs volt 😀
Igazából én az első félidei Jetst vártam, a 2. rendesen rám ijesztett, de reméltem, hogy 24 pontos előnyt nem baszunk el (majdnem sikerült).
több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Megvan, de nem ma lettünk sok semleges számára szimpatikus csapat. 😊
A SB-on a sérülések miatt nem magunkat látom egyelőre esélyesnek, és bár idáig szerencsénk volt az ellenfelekel (mind a Ravens, mind a Jets jobban fekszik nekünk, mint a Colts és a Patriots), most a Packers személyében most onnan a lehető legkedvezőtlenebb ellenfél következik (még a Saints és talán az Eagles nem feküdt volna hasonlóan). Mindegy, úgy fogom fel, hogy ez már ajándék, bónusz. :cool:
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, azért hmm, oké, goal line stand. Persze, igaából Dudli eldobta az INT-et, a futás leöltük, szóval picsanagy volt tényleg, de azért kellett a Jets is hozzá. Mondjuk ez a mi kritikusainkat se szokta soha érdekelni😛PPPkishaszi
Mire gondolsz? A szar playcallingjukra abban a szituban? Ez is benne van, de a D csak azt a playt tudja megfogni, amit hívnak ellene. 😊

Pats ellen 28 pontot csinált a Jets, ellenünk 17-et (ha a safetyt nem veszem). Ahogy a beharangozóban írtam, a bűvös határ a 20 pont, ha ezt eléri az O, akkor 90%-ra megvan a meccs, 25-nél 98%, mert ez a D arra van kalibrálva, hogy 20 pont alatt tud tartani közel bárkit.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Soldi, azért hmm, oké, goal line stand. Persze, igaából Dudli eldobta az INT-et, a futás leöltük, szóval picsanagy volt tényleg, de azért kellett a Jets is hozzá. Mondjuk ez a mi kritikusainkat se szokta soha érdekelni😛PPP

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért rettenet ijesztő lesz ez az O-line, ha Puncit nem tudják megszögelni, van rá 2hét...
Bár sajnos nem egy kis bibinek tűnik 😕
Tök jó lenne ha új trendet teremtenénk a ligában, hogy elég egy okádék fal is, azzal is lehet legalább SB-ba jutni 😂The terrible towel
Ha BB az irányítód. 😊 Ez csak vele lehetséges, mert iszonyat fizikális és mentálisan iszonyat módon ott van a kulcsszitukban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egy ki fun fact: Roethlisberger's 35.5 passer rating & 22.6 in SB XL make him 2nd QB in NFL history to win 2 playoff games with sub-40 rating (craig morton)deny79
Igor már be is véste a falba valszeg. Meg még egy-két szimpatikus okostojás a fórumról.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem tudok mást mondani, mint "Defense wins the Championship!" Az a goal line stand mindent elárult erről az egységről. Steel Curtain 2.0 - méltán rászolgáltak erre a névre, korszakosan fantasztikus védelem. (Erre ott vannak az alapszakasz végén általam összeszedett mutatók)

Mendy A+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
BB - szar volt, szar volt, de ez az ember megint megcsinálta a playt, amikor a végén nagyon kellett. Plusz amikor ment a szekér, ő is jól nyomta, bár most elsősorban lábon. 😊
Brown - akkor csinált nagy returnt amikor nagyon kellett és a legfontosabb elkapást is ő csinálta meg. WOW, megint kibaszott jó újonc WR-eink vannak.
Miller - nagyszerű blokkok, fontos elkapások.

Pouncey hiányát viszont láthattuk. Nem feltétlen BB, vagy Legu tehet róla, egész egyszerűen nincsenek összeszokva, ez pedig ilyen hibákhoz vezet.

Kb ugyanaz a meccs volt, mint a Ravens elleni, csak most mi szereztünk hatalmas előnyt. A különbség az, hogy mi is ugyan az öltözőben maradtunk, de még ilyen mentálisan legalja állapotban is jók voltunk arra, hogy legalább az órát öljük. Ennyit kellett volna a Ravens-nek is tenni, de ők erre is képtelenek voltak. A másik nagy különbség a Defense. 😊 Az a goal line stand... Istenem, de sokszor fogom még megnézni azt a 4 playt. A Jetsnek pont az az 5 pont hiányzott. Ez a Defense. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy ki fun fact: Roethlisberger's 35.5 passer rating & 22.6 in SB XL make him 2nd QB in NFL history to win 2 playoff games with sub-40 rating (craig morton)
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Azért rettenet ijesztő lesz ez az O-line, ha Puncit nem tudják megszögelni, van rá 2hét...
Bár sajnos nem egy kis bibinek tűnik 😕
Tök jó lenne ha új trendet teremtenénk a ligában, hogy elég egy okádék fal is, azzal is lehet legalább SB-ba jutni 😂
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aaron Smith is megkapja a SB gyűrűt, ha megnyeritek?Puncival mi a helyzet?aztec
Persze. Aaron is játszott az évben 6 meccset és reményeink szerint az SB-n is fog, ugyanis nincs IR-en, ezért hagytuk rosteren, hogy esetleg az SB-n visszatérhessen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egyébként McBright papa ugyan kijelentette legutóbb, hogy a Bears után Steelers, de most megint ugyanazt a csalódottságot érezni a hangján, mint Holmes TD-je után a SB-n. Nem tudom milyen szmájlit tegyek😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Hatalmas meccs volt, végére tele volt a gatya. Nem értem ezt a 2. félidőt amúgy de a lényeg hogy megvan.

Troy felé nem nagyon mertek játszani ez tetszett.
A védelem király volt szokás szerint.

Mendenhall hihetetlen volt, hány - yardos futásból hozott ki 5-10 yardokat...Nagyon jól nyomta.

Pouncey-nál rosszabb dolog nem sok történhetett volna, a sok sebből vérző offense falból még a talpon maradt értelmes játékosok közül is egy kulcsember kiesik.

BigBen pár kacska dobást leszámítva nekem tetszett és a kulcs play-eken megint előhozta azt amiért imádjuk mindannyian 😊

Offense fal jól összekapta magát szerintem, SB-be nélkülözhetetlen lenne egy jó O-Line.

Óriási volt 😊

több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Aaron come back!!! :cool: :cool:
Imádom ezt a csapatot!!! 😀
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Aaron Smith is megkapja a SB gyűrűt, ha megnyeritek?Puncival mi a helyzet?

A Jégember győz, nem beszél.