A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Soldi nem tudom miért félsz ennyire Pacetől meg Taylortól, ha jól tudom a 30. legrosszabb a Jets passrushban, köszönhetően a két úriembernek. Én inkább Ellis miatt aggódok, aki szétszedheti a belső falunkat.
Egyébként én azt olvastam, hogy Cromartie lesz Wallaceon, nem Revis.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi kérdésim lönnének, te hogy látod
- Valasz-Revist szerintem vihetjük - főleg hogy kiszúrtuk a Hollók szemit Warddal
- ElRendel- trükkös playa - bepróbáljuk, remélem bejön
- futás - ajjaj
- Miller?? szerintem ez lesz a másik kulcsa a dolognak
- Lebeua hogy jut majd át a falon? - hogy ott legyen a nyakán a késsutianap
- Revis Shutdown corner, de Wallace olyan gyors, hogy egy-egy big play kivitelezhető - már ha a fal addig képes tartani. Tehát a falon múlik, hogy lesz-e Wallace-nak nagy elkapása szvsz.
- Ez meccsszituációtól függ. Állítólag terveztük a Ravens ellen is. Meglátjuk, ha 2 drive-val vezetünk tuti nem lesz, szoros meccsen a meccs közepe fele elképzelhető.
- Övék vagy mienk? A mienk nem fog dominálni, de lesz, amikor működni fog. Az övéket jobban meg kell fogni, mint múltkor, hogy Sanchón nagyobb teher és nagyobb nyomás legyen...
- Miller is kulcsfontosságú lehet, de én inkább Wardot tartom most előzetesen potenciális nyerőembernek Cromartie ellen.
- LeBeau akkor jut át a falon, akkor tudja a legjobb blitzcsomagokat hívni, ha a futásukat jobban megfogjuk és több passzra kényszerítjük Sanchót.

Ahogy a beharangozóban írtam szvsz Scott vs Pace/Taylor és a Jets futójátékának kikapcsolása a két kulcspárharc.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Állítólag -10 fok lesz ma este a Heintz Field-en, amit a szél miatt -15-nek lehet érezni. Hó nem várható.bcsarli
ez nem túl jó hír.kishaszi
Ez a kemény fiúk játéka, Európában ilyenkor halasztanak, itt játszanak! Kicsit X faktor lesz, és nem a passzoknak kedvez. Így is nyerünk. A hó az plusz X faktor lett volna. A Heinz ilyen januárban ezt mi tudjuk. Sok meccset játszottunk ilyen körülmények közt.polamalu
Egen, a futásnak jobb, abban sokkal gyíkabb a falunk, ráadásul ott Ladányi + Greene van... nem jó előjelek, de nincs mese, mert itt már nem lehet maszatolni. Meg kell tréfálni RRéket, nincs apelláta😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Soldi kérdésim lönnének, te hogy látod
- Valasz-Revist szerintem vihetjük - főleg hogy kiszúrtuk a Hollók szemit Warddal
- ElRendel- trükkös playa - bepróbáljuk, remélem bejön
- futás - ajjaj
- Miller?? szerintem ez lesz a másik kulcsa a dolognak
- Lebeua hogy jut majd át a falon? - hogy ott legyen a nyakán a kés


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Állítólag -10 fok lesz ma este a Heintz Field-en, amit a szél miatt -15-nek lehet érezni. Hó nem várható.bcsarli
ez nem túl jó hír.kishaszi
Ez a kemény fiúk játéka, Európában ilyenkor halasztanak, itt játszanak! Kicsit X faktor lesz, és nem a passzoknak kedvez. Így is nyerünk. A hó az plusz X faktor lett volna. A Heinz ilyen januárban ezt mi tudjuk. Sok meccset játszottunk ilyen körülmények közt.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Állítólag -10 fok lesz ma este a Heintz Field-en, amit a szél miatt -15-nek lehet érezni. Hó nem várható.bcsarli
ez nem túl jó hír.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Go Steelers!!!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én most megyek és ráalszok az esti meccsekre. 😊 Legközelebb majd csak holnap este jövök fel a fórumra, úgyhogy most kívánok mindenkinek jó szurkolást és persze Pittsburgh-győzelmet. 😉

GO STEELERS!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/gameday-afc-championship-game-jets-steelers/
A napi betevő a Game Dayre, bár a mi idő zónánk szerint az igazából holnap lesz. 😉
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem tudom, hogy tudjátok-e, de Greg Lloyd fia is jön a draftra idén, bár igaz, nem tartja a kapcsolatot az apjával 2001 óta, amikor az egy pisztolyt nyomott a fiához a jegyei miat (WTF?!). Kár, hogy egyáltalán nem need a LB poszt nálunk, mondjuk ha 4-5. körben bent lenne, én lehet adnék neki egy esélyt.
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Állítólag -10 fok lesz ma este a Heintz Field-en, amit a szél miatt -15-nek lehet érezni. Hó nem várható.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem mehet le trash talk nélkül:

A week after calling out Tom Brady, New York Jets cornerback Antonio Cromartie is riled up about Pittsburgh's Hines Ward. During an interview Friday on SportsNet New York, Cromartie said the Steelers wide receiver is not "man enough to hit you when you're looking at him." Ward is widely considered one of the league's most aggressive receivers, with some opponents calling him dirty. Cromartie says he doesn't consider Ward dirty, but "I know for a fact that he will hit you while you're not looking."vassadi27
Remélem Ward egy futásnál nagyon csúnyán telibe veri Cromartiet. Undorító egy játékos.FViktor93
Jól van Slekk, nem kell túlreagálni ezt😊
Ha ez jól esik neki, akkor ok😀

Szekr. miér írtam slekket?😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Kellemesebb infó:
"Sunday would have been longtime Steelers announcer and Terrible Towel inventor Myron Cope's 82nd birthday. Good omen for PITT." (Adam Schefter)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nem erre írta ezt Soldi?
Mondtam, hogy nem lesz trashtalk. Kölcsönös tisztelet, mert mind a 2 gárda ugyanarra építkezik, bármelyik nyer, ugyanaz a játékstílus győz. Ebben a párharcban egyértelműen kölcsönösen tisztelni kell a másik eredményeit. Ez a fórumon is meglátszik, mert megvan a kölcsönös szimpátia egymás irányában, pont azért, mert ugyanazt a footballt játssza a 2 csapat.Soldados
Tisztelet ide vagy oda, aki tuskó, annak mindegy, kivel játszik, aki meg nem, annak nem a játékstílus számít (lásd Jason Taylor).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nem mehet le trash talk nélkül:

A week after calling out Tom Brady, New York Jets cornerback Antonio Cromartie is riled up about Pittsburgh's Hines Ward. During an interview Friday on SportsNet New York, Cromartie said the Steelers wide receiver is not "man enough to hit you when you're looking at him." Ward is widely considered one of the league's most aggressive receivers, with some opponents calling him dirty. Cromartie says he doesn't consider Ward dirty, but "I know for a fact that he will hit you while you're not looking."vassadi27
Remélem Ward egy futásnál nagyon csúnyán telibe veri Cromartiet. Undorító egy játékos.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha minden igaz, ez van a Pittsburgh-i reptéren most
deny79
wow. új futó! 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha minden igaz, ez van a Pittsburgh-i reptéren most
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem mehet le trash talk nélkül:

A week after calling out Tom Brady, New York Jets cornerback Antonio Cromartie is riled up about Pittsburgh's Hines Ward. During an interview Friday on SportsNet New York, Cromartie said the Steelers wide receiver is not "man enough to hit you when you're looking at him." Ward is widely considered one of the league's most aggressive receivers, with some opponents calling him dirty. Cromartie says he doesn't consider Ward dirty, but "I know for a fact that he will hit you while you're not looking."
több mint 13 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Nagyon jó cikk BB játékáról.
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=jc-disregardingbigben012111

A kedvencem: “Ben doesn’t play the way your dad said a quarterback should play,” Dilfer said.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Respect!
Örülök hogy Sanyi kommentálja vasárnap a meccsünket 😊The terrible towel
Én is örülök, mert messze ő a legjobb kis hazánkban és bírom is nagyon. Jó hogy nem Gyula közvetít mert olyan képességei vannak hogyha nem álmos az ember is 5 percen belül elalszik 😀laby
Hát akkor neked jó kis Super Bowl néz ki, a résztvevő csapatok nélkül 😀deny79
Kíváncsi vagyok Gyula tud-e SB alatt is valami ritka unalmas hangulatot generálni és Ricsit is lehúzni. Bár bízok benne hogy az SB varázsa erősebb lesz Ricsinek, mint Gyula altató mondatai. 😊

több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nekem is álmosító egyébként Viziló hangja, de kegyetlenül 😀
Mondjuk ha a Steerles játszik még egy hipnotizőr se tudna elaltatni, 300-as vérnyomással ritkaság hogy elaludjon valaki 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy kis exkluzív riport a SB közeledtével.
http://steelers.hu/exkluziv/polamalu
Respect!
Örülök hogy Sanyi kommentálja vasárnap a meccsünket 😊The terrible towel
Én is örülök, mert messze ő a legjobb kis hazánkban és bírom is nagyon. Jó hogy nem Gyula közvetít mert olyan képességei vannak hogyha nem álmos az ember is 5 percen belül elalszik 😀laby
Hát akkor neked jó kis Super Bowl néz ki, a résztvevő csapatok nélkül 😀
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Egy kis exkluzív riport a SB közeledtével.
http://steelers.hu/exkluziv/polamalu
Respect!
Örülök hogy Sanyi kommentálja vasárnap a meccsünket 😊The terrible towel
Én is örülök, mert messze ő a legjobb kis hazánkban és bírom is nagyon. Jó hogy nem Gyula közvetít mert olyan képességei vannak hogyha nem álmos az ember is 5 percen belül elalszik 😀

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 940 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
kapsz egy fegyelmit, nem üldözni a látogatókat! :cool:sutianap
Így van, Nálatok meg a legkevésbé sakk. 😊
Csak kettő gyerkőc már.
Ettől még nem érzem üldözöttnek magam. De jól esett, köszönöm. 😊tomi-tomi
Én nem üldöztelek, de Te próbáltad meg már sok hsz-en keresztül BB teljesítményét degradálni 😉kishaszi
Ezt mondom én is, beszéld meg sutianap-pal 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)