A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerinted a playmaker fogalom ,az a Steelers játékossal kezdődik?
Ne fárassz,hogy Mhall-t pm-nek tartod,Rice-t pedig nem....??????????? :/
Mindegy,1 ide 1 oda,meggyőzni nem tudlak és nem is akarnak.kátrány
Nem, nagyon sok playmaker van a ligában. De Rice-t nem sorolom közéjük. Mendy sem teljesen az, de inkább az, mint Rice.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szerinted a playmaker fogalom ,az a Steelers játékossal kezdődik?
Ne fárassz,hogy Mhall-t pm-nek tartod,Rice-t pedig nem....??????????? :/
Mindegy,1 ide 1 oda,meggyőzni nem tudlak és nem is akarnak.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
ABBAHAGYNI!
Dzsetszre koncentirozni!
:cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyébként isten ments, nem akarom szidni Mendenhallt, mert imádom, csak szerintem Rice is simán playmaker, sőt, számomra a Ravens O messze legjobb tagja.tenorx
Még mindig félreértesz. Nagyon jó playa és a Ravens O egyetlen húzóembere. De a playmaker fogalom mást jelent.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként isten ments, nem akarom szidni Mendenhallt, mert imádom, csak szerintem Rice is simán playmaker, sőt, számomra a Ravens O messze legjobb tagja.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ellenünk McGahee a playmaker😊kishaszi
+1


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tényleg nem kötekedni akarok, de Mendenhallnál tudsz mondani 10 ilyen komoly, kiélezett meccsen 4. negyedben lévő TDt? Mert én csak az idei Falconsosa emlékszem, amit említettél te is.

Nem néztem túl sok Ravens meccset, de Rice mindegyiken villogott, amit láttam (majd valamelyik Ravens fan kijavít, ha nem)tenorx
Akkor csak egyet mondok. Amikor nagyon kellett, 3. és 2-re TD-t szerzett a mostani Ravens elleni PO-meccsen. 😉 Ez a playmaker fogalom. Idén 13 TD, most nem tudom fejből, de sztem ebben van még egy pár qrva fontos TD, amikor a meccs volt a tét.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ellenünk McGahee a playmaker😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tényleg nem kötekedni akarok, de Mendenhallnál tudsz mondani 10 ilyen komoly, kiélezett meccsen 4. negyedben lévő TDt? Mert én csak az idei Falconsosa emlékszem, amit említettél te is.

Nem néztem túl sok Ravens meccset, de Rice mindegyiken villogott, amit láttam (majd valamelyik Ravens fan kijavít, ha nem)
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81db8216/article/ravenssteelers-earns-record-tv-ratings-for-divisional-playoff

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Playmaker az, aki olyan nagy playt csinál, amivel csapata nyer. Rice nem ez az ember. Ed Reed, Ray Lewis az.

Ettől még a Ravens O legfontosabb eleme, de nem ő nyer meccseket.Soldados
Pats elleni 70 yardos TD tavaly? Azt a meccset kb. ő nyerte meg.tenorx
Playmaker az, akiről mondasz 10 ilyet komoly, kiélezett meccsen mondjuk 4. negyedben. Tavaly halomra verte a Ravens a Patset.

Ray Rice-nak 8 meccs kellett, hogy csináljon ellenünk egy TD-t... Playmaker egy BB, Ward, vagy egy 13 TD-s Mendy, aki ha kellett futott hosszabbításban 50 yd-os TD-t az NFC-1. Falcons ellen. Vagy egy Holmes, Brady, Wayne. Soroljam? Nem egy kaliber.

Nagyon jó játékos, de a playmaker fogalom kicsit mást jelent, minthogy van 1500 total yardod.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Playmaker az, aki olyan nagy playt csinál, amivel csapata nyer. Rice nem ez az ember. Ed Reed, Ray Lewis az.

Ettől még a Ravens O legfontosabb eleme, de nem ő nyer meccseket.Soldados
Pats elleni 70 yardos TD tavaly? Azt a meccset kb. ő nyerte meg.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Playmaker az, aki olyan nagy playt csinál, amivel csapata nyer. Rice nem ez az ember. Ed Reed, Ray Lewis az.

Ettől még a Ravens O legfontosabb eleme, de nem ő nyer meccseket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hát pedig a Ravens sokkal gyengébb, mint a Jets. Rice pedig messze van attól hogy playmaker legyen.Soldados
Hát ha Rice nem playmaker, akkor nem tudom ki az, kb. az egyszemélyes Ravens offense. Pl. amit tavaly a Pats ellen művelt az embertelen, na ő képes eldönteni meccseket.

A Jets meg szerintem nem sokkal jobb csapat, mint a Ravens, sőt, maximum azonosak.tenorx
Rice? Messze van ő attól, hogy playmaker legyen. Élete 1. TD-je volt ellenünk pl a mostani. Beszédes.

Jets sokkal jobb D, sokkal jobb futójáték, és több playmaker a labda mindkét oldalán -> sokkal jobb (PO-)csapat.Soldados
Ez egy oltári nagy baromság,amit mondasz,Soldi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Már most szerelmes vagy a saját hangodba és azt hiszed,minden jó ,amit mondasz.A fal szar volt,Rice egyértelműen playmaker.Más RB sem fut ellenetek 100y-ot,akkor senki sem az, RB fronton?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rice.

Én sokkal jobban féltem a Ravenstől, mint most félek a Jetstől. Lehet, hogy rábaszunk, de most nem vagyok akkora stresszben mindenesetre.tenorx
Hát pedig a Ravens sokkal gyengébb, mint a Jets. Rice pedig messze van attól hogy playmaker legyen.Soldados
Hát ha Rice nem playmaker, akkor nem tudom ki az, kb. az egyszemélyes Ravens offense. Pl. amit tavaly a Pats ellen művelt az embertelen, na ő képes eldönteni meccseket.

A Jets meg szerintem nem sokkal jobb csapat, mint a Ravens, sőt, maximum azonosak.tenorx
Rice? Messze van ő attól, hogy playmaker legyen. Élete 1. TD-je volt ellenünk pl a mostani. Beszédes.

Jets sokkal jobb D, sokkal jobb futójáték, és több playmaker a labda mindkét oldalán -> sokkal jobb (PO-)csapat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Reed a playmaker.
Igaz az D 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondj egy playmakert a Ravens O-ból. Esetleg Heap. Soldados
Rice.

Én sokkal jobban féltem a Ravenstől, mint most félek a Jetstől. Lehet, hogy rábaszunk, de most nem vagyok akkora stresszben mindenesetre.tenorx
Hát pedig a Ravens sokkal gyengébb, mint a Jets. Rice pedig messze van attól hogy playmaker legyen.Soldados
Hát ha Rice nem playmaker, akkor nem tudom ki az, kb. az egyszemélyes Ravens offense. Pl. amit tavaly a Pats ellen művelt az embertelen, na ő képes eldönteni meccseket.

A Jets meg szerintem nem sokkal jobb csapat, mint a Ravens, sőt, maximum azonosak.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
a lényeg megint a ST-n lesz, nem mindegy honnan indul majd Szancsó, valamint a levegőbe kell kényszeritenünk a rakettákat, hogy ott szépen halászhassunk. Keller-Cochery-Edwards nem okozhat gondot. SzentAntalt meg ismerjük -ő egy szivógép 😂
kérdés:
rushD???
STcoverage???

a legnagyobb öröm az lenne, ha azzal foglalkozna megint az O, hogy hogyan adjunk mégegy TD-t Hines-nak. Ja és Revis úgyis jön eggyel a neveltetése okán. 😉 Fitz is tartozott anno. Respect to HeintzField!sutianap
Aha, hiába a szájkarate Holmes zseni. Azóta is bizonyítja a Jetsben, legutóbb is.
Edwards is kurvajó. A franc se gondolta pár évvel ezelőtt, hogy a Jets ide el fog jutni ilyen rövid idő alatt. Felépítették a falat futásra, meg a védelmet a hagyományos focira. Hozták Edwardsot, Holmest, Ladányi Tomlinsont Green mellé, meg draftolták Száncsót, aki megfelel a célnak, és ugye jött Rex Ryan. Nem véletlenül vannak az AFC döntőben.kishaszi
Edwardz is jó, de el lehet bizonytalanitani - és nekünk tudnunk kell hogy hogy - még Barna korából


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
a lényeg megint a ST-n lesz, nem mindegy honnan indul majd Szancsó, valamint a levegőbe kell kényszeritenünk a rakettákat, hogy ott szépen halászhassunk. Keller-Cochery-Edwards nem okozhat gondot. SzentAntalt meg ismerjük -ő egy szivógép 😂
kérdés:
rushD???
STcoverage???

a legnagyobb öröm az lenne, ha azzal foglalkozna megint az O, hogy hogyan adjunk mégegy TD-t Hines-nak. Ja és Revis úgyis jön eggyel a neveltetése okán. 😉 Fitz is tartozott anno. Respect to HeintzField!sutianap
Aha, hiába a szájkarate Holmes zseni. Azóta is bizonyítja a Jetsben, legutóbb is.
Edwards is kurvajó. A franc se gondolta pár évvel ezelőtt, hogy a Jets ide el fog jutni ilyen rövid idő alatt. Felépítették a falat futásra, meg a védelmet a hagyományos focira. Hozták Edwardsot, Holmest, Ladányi Tomlinsont Green mellé, meg draftolták Száncsót, aki megfelel a célnak, és ugye jött Rex Ryan. Nem véletlenül vannak az AFC döntőben.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
a lényeg megint a ST-n lesz, nem mindegy honnan indul majd Szancsó, valamint a levegőbe kell kényszeritenünk a rakettákat, hogy ott szépen halászhassunk. Keller-Cochery-Edwards nem okozhat gondot. SzentAntalt meg ismerjük -ő egy szivógép 😂
kérdés:
rushD???
STcoverage???

a legnagyobb öröm az lenne, ha azzal foglalkozna megint az O, hogy hogyan adjunk mégegy TD-t Hines-nak. Ja és Revis úgyis jön eggyel a neveltetése okán. 😉 Fitz is tartozott anno. Respect to HeintzField!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondj egy playmakert a Ravens O-ból. Esetleg Heap. Soldados
Rice.

Én sokkal jobban féltem a Ravenstől, mint most félek a Jetstől. Lehet, hogy rábaszunk, de most nem vagyok akkora stresszben mindenesetre.tenorx
Hát pedig a Ravens sokkal gyengébb, mint a Jets. Rice pedig messze van attól hogy playmaker legyen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Smith mellett limitált lesz B-Mac és Will Allen is a hét elején, aztán majd kiderül mi lesz, de a 2 OT, Scott és Flozell tuti játszik.Soldados
Továbbra se értem Flozell miért nem LT. Hány évet is nyomott le ezen a poszton?kishaszi
ez tényleg elég érthetetlen, ráadásul csomószor volt pro-bowler is LT-ként.. és bár elég öreg már, de az utóbbi évei sem voltak rosszak, leszámítva h kurva sok fault-ja volt (bár ez régen is jellemző volt rá).
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Smith mellett limitált lesz B-Mac és Will Allen is a hét elején, aztán majd kiderül mi lesz, de a 2 OT, Scott és Flozell tuti játszik.Soldados
Továbbra se értem Flozell miért nem LT. Hány évet is nyomott le ezen a poszton?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát engem nagyon meglepne, ha Scott nem lenne gyenge láncszem ezen a meccsen is. Miért pont most játszana kiemelkedően? Ettől függetlenül ez beleférhet, sztem a kulcskérdés inkább az, h a futójátékot megfogjátok-e vagy sem. Ha nem fog tudni érdemben futni a Jets akkor sztem nyertek.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondj egy playmakert a Ravens O-ból. Esetleg Heap. Soldados
Rice.

Én sokkal jobban féltem a Ravenstől, mint most félek a Jetstől. Lehet, hogy rábaszunk, de most nem vagyok akkora stresszben mindenesetre.