A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Troy miért volt gyenge? Mert volt két misstackleje?
Mert nem volt 3 highlight reel szerelése? Semmi kiemelkedőt nem alkotott, de ettől még nem lesz "egészen gyenge".kishaszi
Sztem se volt jó.Soldados
Do. Röpdés meccse volt, szokott ilyet. Arra viszont ne számiccson sekifia, hogy a következő is ilyen lesz!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Troy miért volt gyenge? Mert volt két misstackleje?
Mert nem volt 3 highlight reel szerelése? Semmi kiemelkedőt nem alkotott, de ettől még nem lesz "egészen gyenge".kishaszi
Sztem se volt jó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Troy miért volt gyenge? Mert volt két misstackleje?
Mert nem volt 3 highlight reel szerelése? Semmi kiemelkedőt nem alkotott, de ettől még nem lesz "egészen gyenge".

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison vállsérülése miatt valszeg egy ideig limitáltan edz majd, de játékát nem veszélyezteti a Jets ellen. Ugyanakkor Aaron Smith vélhetően a Jets ellen sem játszik és bizony valszeg Will Allen sem lehet ott a Jets ellen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
no először is még nem volt alkalmam gratulálni az AFC döntőért. nehéz bevallani, de már a végén nektek szurkoltam, mert szívszorító látvány volt Soldi a félidőben 😀

viszont én úgy gondolom, hogy nektek a Jets a rosszabb matchup. fejtegettem már korábban és szombaton megerősítést kaptam, abban, hogy a Stealers D-t az offense-en keresztül lehet megverni. az első félidőben amíg a Ravens tudta limitálni az Offenset és nem tudott pihenni a D, addig kutyák is voltak, aztán elkezdett működni a dolog, jöttek a futások és aztán a nagy play és varázsütésre a D is megváltozott és Taylor és Clark megnyerte a meccset (Troy egészen gyenge volt).

szerintem a Pats D nem tudta volna megfogni Röfit, a Jets igen. viszont abban nem vagyok biztos, hogy Sanchez meg tudja majd nyerni a meccset. de kurvakemény lesz, az tuti.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Van egy másodéves (game manager) QB, aki újoncként főcsoportdöntőbe jutott, majd második évében ismét. Nem kell tőle több, minthogy ne adja el a labdát, mert bitang jó a védelem és kiváló a futójáték. Adott egy ligaszerte elismert és mindenki által tisztelt futó, aki karrierje végét járja és üldözi a gyűrűt. Volt egy alapszakasz, ahol nagy reményekkel indult a gárda a tavalyi főcsoportdöntőn felbuzdulva, sokáig jól is haladt, de valahol a közepén volt egy törés, ennek csúcspontja egy megalázó vereség az alapszakaszgyőztes otthonában. De a Divisional Roundban ezt a vereséget csúnyán megbosszulva teljesen megérdemelt győzelmet aratott a csapat.

Ismerős sztori...?Soldados
A vége viszont máshogy fog alakulni reményeink szerint. 😊 És az megint másabb kérdés, hogy a csapaton belül hányan akarták a Bus-nak megnyerni a gyűrűt, és hányan akarják most LT-nek aki egy éve sincs ott, míg mások már régóta ezért güriznek. :/kicsi joe
Nem hiszem, h az akarati tényezőkkel gond lesz bármelyik oldalon. Nagy védelmi háború lesz ahol nüanszok fognak dönteni. A BB>Sanchez és a hazai pálya miatt nektek állna a meccs, viszont a ti OL-etek és az ő védekezésük között jóval nagyobb a különbség, mint fordítva. Sztem ezek lesznek a döntő tényezők. Nehéz megjósolni, h ki fog nyerni, de sok pont nem várható az biztos 😊Szesze
Abszolút így látom én is. Számunkra a fő kérdés, hogy ilyen botrány szar LT-vel, mint Jonathan Scott lehet-e 3 PO-meccset, azaz SB-t nyerni. Na most a Jets D egy qrva szar match-up hozzá ezen a téren. Ezért akkor fogunk tudni nyerni, ha Sanchót többször is hibára, labdaeladásra tudjuk kényszeríteni, ami azért persze nem lehetetlen ismerve a D-nket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Van egy másodéves (game manager) QB, aki újoncként főcsoportdöntőbe jutott, majd második évében ismét. Nem kell tőle több, minthogy ne adja el a labdát, mert bitang jó a védelem és kiváló a futójáték. Adott egy ligaszerte elismert és mindenki által tisztelt futó, aki karrierje végét járja és üldözi a gyűrűt. Volt egy alapszakasz, ahol nagy reményekkel indult a gárda a tavalyi főcsoportdöntőn felbuzdulva, sokáig jól is haladt, de valahol a közepén volt egy törés, ennek csúcspontja egy megalázó vereség az alapszakaszgyőztes otthonában. De a Divisional Roundban ezt a vereséget csúnyán megbosszulva teljesen megérdemelt győzelmet aratott a csapat.

Ismerős sztori...?Soldados
A vége viszont máshogy fog alakulni reményeink szerint. 😊 És az megint másabb kérdés, hogy a csapaton belül hányan akarták a Bus-nak megnyerni a gyűrűt, és hányan akarják most LT-nek aki egy éve sincs ott, míg mások már régóta ezért güriznek. :/kicsi joe
Nem hiszem, h az akarati tényezőkkel gond lesz bármelyik oldalon. Nagy védelmi háború lesz ahol nüanszok fognak dönteni. A BB>Sanchez és a hazai pálya miatt nektek állna a meccs, viszont a ti OL-etek és az ő védekezésük között jóval nagyobb a különbség, mint fordítva. Sztem ezek lesznek a döntő tényezők. Nehéz megjósolni, h ki fog nyerni, de sok pont nem várható az biztos 😊
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 100
Van egy másodéves (game manager) QB, aki újoncként főcsoportdöntőbe jutott, majd második évében ismét. Nem kell tőle több, minthogy ne adja el a labdát, mert bitang jó a védelem és kiváló a futójáték. Adott egy ligaszerte elismert és mindenki által tisztelt futó, aki karrierje végét járja és üldözi a gyűrűt. Volt egy alapszakasz, ahol nagy reményekkel indult a gárda a tavalyi főcsoportdöntőn felbuzdulva, sokáig jól is haladt, de valahol a közepén volt egy törés, ennek csúcspontja egy megalázó vereség az alapszakaszgyőztes otthonában. De a Divisional Roundban ezt a vereséget csúnyán megbosszulva teljesen megérdemelt győzelmet aratott a csapat.

Ismerős sztori...?Soldados
A vége viszont máshogy fog alakulni reményeink szerint. 😊 És az megint másabb kérdés, hogy a csapaton belül hányan akarták a Bus-nak megnyerni a gyűrűt, és hányan akarják most LT-nek aki egy éve sincs ott, míg mások már régóta ezért güriznek. :/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Van egy másodéves (game manager) QB, aki újoncként főcsoportdöntőbe jutott, majd második évében ismét. Nem kell tőle több, minthogy ne adja el a labdát, mert bitang jó a védelem és kiváló a futójáték. Adott egy ligaszerte elismert és mindenki által tisztelt futó, aki karrierje végét járja és üldözi a gyűrűt. Volt egy alapszakasz, ahol nagy reményekkel indult a gárda a tavalyi főcsoportdöntőn felbuzdulva, sokáig jól is haladt, de valahol a közepén volt egy törés, ennek csúcspontja egy megalázó vereség az alapszakaszgyőztes otthonában. De a Divisional Roundban ezt a vereséget csúnyán megbosszulva teljesen megérdemelt győzelmet aratott a csapat.

Ismerős sztori...?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Féltéglával kellett a szemeimet kitámasztani, de sikerült végignéznem a Jets győzelmét 😀 Meglepett a Romatschávó nagyon tudatos játéka, illetve Jets D...
A háromemberes pass rush mellé kellene még a Troy/Woodley/Harrison trióból vki siettetni a QB-t. Ha ilyen rövidpasszokkal nyomják ellenünk is, akkor Troyt még feljebb lehetne hozni akár a hook zónába is, hátha lekap 1-2 tojást. Szerintem otthon mi vagyunk az esélyesek az SB-re, persze nagyon sokat leírtak minket, főleg a sporttv kommentátorai :cool:

Utálom a hétfőt!!! Legyen már vasárnap!!!



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nekem kérésem lenne, hogy minket ne oktasson, inkább mi etessük vele a gyepet a Heinz Field-en 😀The terrible towel
Meg is vagyok lepődve erősen. Nem a Jets győzelmen, hanem a cigánygyereken. Most már azért abbahagyhatja😊kishaszi
Sztem nem volt annyira jó egyébként tegnap se, csak éppen annyit tett hozzá a kurva jó deffense teljesítményhez amennyi a győzelemhez kellett. A kulcs szitukat jól oldotta meg. Ismerős? 😊Szesze
Mi az hogy nem volt annyira jó? 3 TD 0INT és pontosan is dobált csak elég sokat eldropoltak az elkapók.
Maximákisan jól játszott szerintem, más kérdés hogy nem dobáltattak vele 50 passzt és nem dobott 400 yardot.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
# andrasurb
2011. 01. 17. @ 02:33

Hello Srácok!

AFC döntőt a csodaszép Heinz Fielden fogják játszani és ti nem lesztek ott.
Jó nyaralást.

Go Steelers!!!


Na úgy látom mint minden csapat drukkereik között itt is vannak orbitális parasztok....
ThundersNFL
Elég nagy a világ, nem?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
# andrasurb
2011. 01. 17. @ 02:33

Hello Srácok!

AFC döntőt a csodaszép Heinz Fielden fogják játszani és ti nem lesztek ott.
Jó nyaralást.

Go Steelers!!!


Na úgy látom mint minden csapat drukkereik között itt is vannak orbitális parasztok....
Ezt a hszt a Pats.hu-ról másoltam ide mert oké, hogy kikaptunk de mi a bánatos faxért kell jönni hergelni is népet?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sztem nem volt annyira jó egyébként tegnap se, csak éppen annyit tett hozzá a kurva jó deffense teljesítményhez amennyi a győzelemhez kellett. Ismerős? 😊Szesze
Jól van, nem lehet mindenki eli Manning😛kishaszi
Ő is hasonló típus egyébként 😊 Mondjuk Sancheznél jobb lesz mindig.Szesze
Nézd, más a mérce. Nálam nem az feltétlenül a legjobb/vagy jobb, aki minden meccsen hajít 300 yardot, mert az függ az elkapóktól is, játékrendszertől, playbooktól, tökös OC-től, offense faltól, és még egyéb dolgoktól is. Ez nem jelenti azt, hogy Száncsez jobb lenne, mint Brady, mert ugye van a két irányító között pár kategória különbség. Természetesen a két nevet lehet helyettesíteni másokkal.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Meg is vagyok lepődve erősen. Nem a Jets győzelmen, hanem a cigánygyereken. Most már azért abbahagyhatja😊kishaszi
Sztem nem volt annyira jó egyébként tegnap se, csak éppen annyit tett hozzá a kurva jó deffense teljesítményhez amennyi a győzelemhez kellett. Ismerős? 😊Szesze
Jól van, nem lehet mindenki eli Manning😛kishaszi
Ő is hasonló típus egyébként 😊 Mondjuk Sancheznél jobb lesz mindig.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nekem kérésem lenne, hogy minket ne oktasson, inkább mi etessük vele a gyepet a Heinz Field-en 😀The terrible towel
Meg is vagyok lepődve erősen. Nem a Jets győzelmen, hanem a cigánygyereken. Most már azért abbahagyhatja😊kishaszi
Sztem nem volt annyira jó egyébként tegnap se, csak éppen annyit tett hozzá a kurva jó deffense teljesítményhez amennyi a győzelemhez kellett. Ismerős? 😊Szesze
Jól van, nem lehet mindenki eli Manning😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nekem kérésem lenne, hogy minket ne oktasson, inkább mi etessük vele a gyepet a Heinz Field-en 😀The terrible towel
Meg is vagyok lepődve erősen. Nem a Jets győzelmen, hanem a cigánygyereken. Most már azért abbahagyhatja😊kishaszi
Sztem nem volt annyira jó egyébként tegnap se, csak éppen annyit tett hozzá a kurva jó deffense teljesítményhez amennyi a győzelemhez kellett. A kulcs szitukat jól oldotta meg. Ismerős? 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nekem kérésem lenne, hogy minket ne oktasson, inkább mi etessük vele a gyepet a Heinz Field-en 😀The terrible towel
Meg is vagyok lepődve erősen. Nem a Jets győzelmen, hanem a cigánygyereken. Most már azért abbahagyhatja😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hajrá Jets 😉Szesze
Nem mész innen, sipirc!😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nah szerencsére bejött a tippem, h a Jets nyerni fog :cool: Jó meccs lesz jövő héten, mert két nagyon hasonló stílusú, védekező csapat csap össze, igazi ínyenceknek való párharc. A Steelers-Ravens-re hangsúlyozzák ezt a szakik mindig, de sztem az utsó két évben sokkal inkább igaz ez erre a két csapatra. Hajrá Jets 😉
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Koránt sem elkönyvelve a Lamar Hunt Trophy-t, azért ebben a rájátszásban sem panaszkodhatunk eddig a többi mérkőzés eredményeire. Az igaz, hogy a Ravens nem volt egy gyenge ellen, mégis "kötelező" volt a továbbjutás.

Ráadásul az, hogy kiesett a Pats, a Colts (bár őket szerintem idén kényelmesen vertük volna) és a másik ágról jó esély van egy gyenge O fallal rendelkező Chicagot kapni, a Steelers pedig hazai pályán harcolhatjuk ki a SB-ba jutást, sok jót sejtet.
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem tudom pontosan, de a 4 állva maradt csapat játékosai között nem sok Probowl meghívott van gyanúm szerint.
QB pl egy se, az biztos. De jól van ez így, a CSAPAT-ok játszanak a kupáért, a "primadonnák" (tisztelet a kivételeknek) pedig teljes erővel készülhetnek a saját fellépésükre 😀
EZ CSAPATJÁTÉK!

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na ebben a videóban elhangzó minden gondolattal egyetértek: http://www.nfl.com/videos/pittsburgh-steelers/09000d5d81db5876/Dissecting-the-Steelers-win-over-the-Ravens


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan


Mekkora jó 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Már most alig várom a jövő heti meccsünket ellenetek. Én Titeket tartottam, és tartok is a legerősebbnek az NFL-ben, és a AFC döntőben fantasztikus meccset fogunk látni (főleg, ha az ember szereti a D#-t 😊 ). Sok sikert kívánok, és remélem tényleg a jobbik csapat fog győzni aznap (és mondjuk nem a bírókon fog múlni - Ti erről tudnátok is mesélni). Ha győztök akkor se fogok búslakodni, mert tudom, hogy jó helyre fog akkor kerülni az SB 😉Kamaj
Egyetértek. Akármelyik csapat is nyer, mindenképpen az AFC-snek fogok drukkolni az SB-n. Én ezt a footballt szeretem: elit Defense + playmaker Offense.

Egyáltalán nem sajnálnám a Jets-től a gyűrűt, sőt LT qrvára megérdemelné. Plusz ugye Holmes-ot is szeretjük. Meg ahogy mondtam, magát azt a footballt, amit Ti is játszotok.

Én azt gondolom, innen ez a szezon siker, akármi is lesz az AFC-döntőn és az SB-n, főleg, hogy hozzánk hasonló csapat áll a túloldalon, amelynek így tiszta szívből tudok majd drukkolni az SB-n is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!