Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tisztelem a Ravenst, nekik szurkoltam volna a folytatásban, de rányomta volna a bélyegét a következő heteimre, ha a 2. Ravens TD-vel esetleg kikapunk.
Nem terveztem élőben megnézni a 2. meccset, de ki tud ezután aludni? 😀
J.bcsarli
++111

Maxi riszpekt a Hollóknak. Utálom őket, mert mindig, mindig kibaszottul kemények, a legnehezebb ellenfél, sose lehet biztosra menni ellenük, akármit mutatnak a statok.

Mondjuk azt tényleg utálom bennük, hogy egy Ravens meccsen mindig egy chicago hopenyi sérültünk van...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gratulálok, a mutatott játék és küzdeni tudás alapján ezt a meccset
nagyon megérdemeltétek...

Újfent bejött nálunk az O töketlensége... mármint, hogy képtelenek 60 percig pörögni.

Egy apróság: a punt return esetében, mondja már meg nekem valaki, hogy ha a labdás mögülem jön, akkor azt nekem honnan kell látni, hogy hova blokkoljak? Az véleményes nálam, mint bünti, de ez nem változtat a csapatotok érdemein ma... szép comeback volt.

A zebráknak meg a femenőit... ismét megmutatták, hogy egy meccset hogy kell ronggyá fújni oda-vissza...

Szeptemberben Ellenetek Újra...Collapo
Egyetértek, a büntihez annyit, hogy ha nem 3+ másodpercig fogta volna, lehet nem fújják be...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
"a Ravens jobb elkapósorral rendelkezik" -ja csak kevesebbek egy Sanders-szel meg egy BarnaTónival -mint látható
jajj Polának nem volt szép meccse. de ha eltörik az ujjad még mindig van 9 másik a kezeden 😂
Zsuzsám csinálta a tekkölt az első Webbes visszahordásnál, ha jól láttam 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Örökké hálás leszek a 90-es évek Lemieaux-Jagr-Stevens-Francis féle Pens-ének, nekik köszönhetően lettem örökre Pittsburgh szurkoló, és ezért élhettem át tegnap életem egyik legnagyobb szurkolását, győzelmét.
A jelenkori Steelersben számomra hasonlóan korszakos egyéniségek szerepelnek, akikre egész életemben emlékezni fogok.
Bármi lesz a folytatásban ez hatalmas élmény volt. Van egy olyan érzésem, hogy a konferenciadöntőben nem lesz könnyű dolga velünk a NE-nek, már ha ők kerülnek oda.bcsarli
Nem vagy egyedül 😉 Megy is a +1

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Megérdemeltük. Imádom ezt a csapatot. Nem fogok visszaolvasni az eredménykövetőben, de biztos ment a sírás-rívás. Én gabtsival néztem a meccset, és azt mondtam neki, 14 pontot ledolgozni a Ravens ellen qrva nehéz, már-már lehetetlen, de kell egy momentum és akkor sikerülhet. Erre még visszatérek.

Hogy miért érdemeltük meg? Álljanak itt is a száraz tények:
turnover: 3-2 a Steelersnek
3rd down: 50-42% a Steelersnek
4th down: 1/1-1/0 a Steelersnek
total yard: 263-126 a Steelersnek (itt jegyzem meg miről is beszélünk...!?)
pass yd: 192-91 a Steelersnek (ja, a 2 QB közti különbség nem döntő...)
rush yd: 71-35 a Steelersnek

Nincs miről beszélni. A labda mindkét oldalán jobbak voltunk. De akkor visszatérek a momentumra. Én 1, az egy momentumot kértem. De Ryan Clark kettőt adott ennek a csapatnak. Ez az ő győzelme volt. Senki másé. A meccs embere ő, beszélhetünk itt BB 50 yardos passzáról, Brown elkapásáról, Ward sorsdöntő 1st downjairól, Mendenhall 2 TD-jéről, de a meccset az a zseniális Ryan Clark forced fumble fordította meg. Élénken élnek bennem Dick LeBeau szavai, amit HoF-beiktatásakor mondott. Clark kapta a legnagyobb fényezést tőle. Most azt hiszem kiderült miért.

Ettől függetlenül BB gecinagy. Lehet hinni, vagy nem hinni a clutch fogalmában, de ez az ember megint 3. és irgalmatlan sokra odavert egy 50 yardos passzt, amin eldőlt a meccs. Harrison 3 sack? WTF!? Woodley 1 sack, 1 FR. Ward 1st downjai, Brown elkapása, Mendy 2 TD-je. Ja és Hood most vmi elképesztően nagyot játszott. Most láttam először, hogy miért is volt 1. körös, irgalmatlan nagy volt, ez óriási dicséret tőlem, de Smith se lehetett volna jobb ennél.

Egy a lényeg a labda mindkét oldalán jobbak vagyunk (kivéve spec team, abban sokkal-sokkal jobb a Ravens), mert nekünk mindig eggyel több playmakerünk van a labda mindkét oldalán.Soldados
Gyáááá bazmeg mekkora volt. Mondtam, 21-7-nél, hogy Ravens ellen 2 TD mínusz, innen visszajönni????? Na, ez a feladat, gecimélyről, a Ravens D ellen. Clark szürke eminenciásból megint előlépett playmakerré, de Hood, és harrison is állat volt. Harrison??? Milyen holdingokat nem fújtak már be megint rajta? Nem olyanokat, hogy be lehet fújni oké, hanem kibaszott nagyokat, ráadásul ez csak a visszajátszott dolgok voltak, abból is kb. 6....
Clarknak szerintem idén önmagához képest gyengébb éve volt, persze ez sok mindentől függhet de most milyet odapirított.

Magamban üvöltöttem, kiabáltam, káromkodtam, meg ráztam az öklöm, sajna az lett az eredménye, hogy a 2. félidőben vagy 5x ébresztettem fel a tojót😛
Óriásklasszikus ez a meccs, és örülök, hogy megnyertük, a 2. félidő alapján megérdemelten.
Amúgy BB 3rd&19-re csinálta meg a 62 yardos passzt. Eszembe jutottak a play előtt Geronimo szavai + az idei évben hányszor csinálta meg ezt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ez már tényleg az álmok netovábbja... Történjen bármi a PO hátralévő részében, ezzel a meseszerű győzelemmel minden várakozásomat magasan túlszárnyalta a csapat; bárhogy is alakul majd az AFC-döntő, én büszke leszek erre az alakulatra.

Ennél drámaibb forgatókönyvet nem nagyon lehetett volna elképzelni, de utólag belegondolva, én semmin sem változtatnék. Az első félidő után, amikor minden ellenünk dolgozott és minden helyzetből balszerencsésen jöttünk ki, a második játékrészben egy teljesen más csapat jött ki a pályára. A defense elképesztően dominált, folyamatos nyomást gyakoroltak Flaccóra, jöttek a sackek, a turnoverek; meccsben tartottak és megadták az esélyt az offense-nek arra, hogy megfordítsuk a meccset. Ahogy arra számítani lehetett, a Ravens D-line szétszedte az O-line-unkat, Big Bent állandó nyomás alatt tartották és folyamatosan vitték földre, de amikor kellett, a kulcsfontosságú play-eknél, összeszedte magát a fal, meg tudták fogni a 'hollók' rohamait, BB és az általa vezérelt offense pedig hatalmasat játszva megfordította a meccset.

Nem tudom, lehet-e még fokozni az általatok leírtakat, azt hiszem mindenki tisztában van vele, mekkora diadal volt ez. Én azt gondolom, a csapat maximálisan teljesítette azt, ami elvárható volt tőle, és akár a Patriots, akár a Jets lesz az ellenfél a konferencia-döntőben, egy esetleges vereség esetén is óriási sikerként könyvelhetjük majd el ezt a szezont. GO STEELERS!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
A steelers.hu törzsgárdája a Chilly presszóban nézte közösben a meccset, az első félidei letargia után el tudjátok képzelni milyen üvöltözés volt. Próbáltuk minden 3. kísérletnél ugyanazt a mozdulatsort csinálni akár védekezés akár támadás. Mindig csak ugyanazok pörgethettek 😀 Persze babonásak nem vagyunk 😉. Gecinagy győzelem volt, de ezt már mindenki leírta előttem. Ebből erőt kell meríteni, ezzel a 2. félidős D és O hozzáállással TOm-TOm is elmegy majd a picsába és sírva fogja nézni az ünneplő AFC bajnokokat!!!!!!
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Örökké hálás leszek a 90-es évek Lemieaux-Jagr-Stevens-Francis féle Pens-ének, nekik köszönhetően lettem örökre Pittsburgh szurkoló, és ezért élhettem át tegnap életem egyik legnagyobb szurkolását, győzelmét.
A jelenkori Steelersben számomra hasonlóan korszakos egyéniségek szerepelnek, akikre egész életemben emlékezni fogok.
Bármi lesz a folytatásban ez hatalmas élmény volt. Van egy olyan érzésem, hogy a konferenciadöntőben nem lesz könnyű dolga velünk a NE-nek, már ha ők kerülnek oda.

több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Nagyon tévedsz, senki sem sírt tudtommal.
Magam részéről bíztam a csapatban végig.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még egy dolgot tennék hozzá, amit Woodley írt Facebookon:

"Btw is there any QB ud rather have leading ur team than ben?? thats an easy NO.. he stepped up BIG 2day"

Amúgy Woodley sorozata megszakadt, korábbi 4 PO-meccsén mindig 2 sackje volt, most csak egy. Ez legyen a legnagyobb bajunk. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megérdemeltük. Imádom ezt a csapatot. Nem fogok visszaolvasni az eredménykövetőben, de biztos ment a sírás-rívás. Én gabtsival néztem a meccset, és azt mondtam neki, 14 pontot ledolgozni a Ravens ellen qrva nehéz, már-már lehetetlen, de kell egy momentum és akkor sikerülhet. Erre még visszatérek.

Hogy miért érdemeltük meg? Álljanak itt is a száraz tények:
turnover: 3-2 a Steelersnek
3rd down: 50-42% a Steelersnek
4th down: 1/1-1/0 a Steelersnek
total yard: 263-126 a Steelersnek (itt jegyzem meg miről is beszélünk...!?)
pass yd: 192-91 a Steelersnek (ja, a 2 QB közti különbség nem döntő...)
rush yd: 71-35 a Steelersnek

Nincs miről beszélni. A labda mindkét oldalán jobbak voltunk. De akkor visszatérek a momentumra. Én 1, az egy momentumot kértem. De Ryan Clark kettőt adott ennek a csapatnak. Ez az ő győzelme volt. Senki másé. A meccs embere ő, beszélhetünk itt BB 50 yardos passzáról, Brown elkapásáról, Ward sorsdöntő 1st downjairól, Mendenhall 2 TD-jéről, de a meccset az a zseniális Ryan Clark forced fumble fordította meg. Élénken élnek bennem Dick LeBeau szavai, amit HoF-beiktatásakor mondott. Clark kapta a legnagyobb fényezést tőle. Most azt hiszem kiderült miért.

Ettől függetlenül BB gecinagy. Lehet hinni, vagy nem hinni a clutch fogalmában, de ez az ember megint 3. és irgalmatlan sokra odavert egy 50 yardos passzt, amin eldőlt a meccs. Harrison 3 sack? WTF!? Woodley 1 sack, 1 FR. Ward 1st downjai, Brown elkapása, Mendy 2 TD-je. Ja és Hood most vmi elképesztően nagyot játszott. Most láttam először, hogy miért is volt 1. körös, irgalmatlan nagy volt, ez óriási dicséret tőlem, de Smith se lehetett volna jobb ennél.

Egy a lényeg a labda mindkét oldalán jobbak vagyunk (kivéve spec team, abban sokkal-sokkal jobb a Ravens), mert nekünk mindig eggyel több playmakerünk van a labda mindkét oldalán.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Üdv chys!

Megnyugtató, hogy a meccs előtt nagypofájú Suggs nem bírózik: "Losing to your rivals when you're up 21-7 at halftime, and you're behind enemy lines, and you can't get them off the field,'' said Terrell Suggs. "You can't say the refs took one. We have to take a long look at ourselves.''
több mint 13 éve
chvs 86
Sziasztok!
Régóta olvasom a fórumot, de csak most szántam rá magam, h reggeljek.
Ez elképesztő volt, még soha nem izgultam így semmilyen meccsen, pedig láttam már párat. Az utóbbi 2-3 évben diehard steelers fan lettem, ezért úgy érzem itt a helyem 😀 lehet ez nem lett valami értelmes első bejegyzés, de nézzétek el nekem, mert még hatása alatt vagyok a történteknek.
tudom h ismeritek, de most meghalgattam párszor http://www.youtube.com/watch?v=z3uiCRr3dGE
HERE WE GO STEELERS, HERE WE GO!!!77777777777777777
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
reméljük 😊
legalább van elég körmöm jövőhétre 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hú thebeke, mindenképp szerezd be, bár én eredményt se néztem volna a helyedbe. Szerintem most nyomd ki a fórumot és ne olvass semmit.tenorx
énsem akartam eredményt nézni...de drága csapattársaim bejöttek melóhelyemre elmondani az eredményt,mikor látták h nem reagálok se a 100. sms-re,se a 1000. hivásra.... :mad:thebeke
Ó bazdmeg.... Sajnálom. Mondjuk visszaírhattál volna nekik, hogy kuss! 😀 Nem baj, majd valami hasonló fordulatokban gazdag, zseniális mérkőzést játszunk a Jets/Pats ellen is jövő héten 😊
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
Hú thebeke, mindenképp szerezd be, bár én eredményt se néztem volna a helyedbe. Szerintem most nyomd ki a fórumot és ne olvass semmit.tenorx
énsem akartam eredményt nézni...de drága csapattársaim bejöttek melóhelyemre elmondani az eredményt,mikor látták h nem reagálok se a 100. sms-re,se a 1000. hivásra.... :mad:
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
eddig sírtam,most kb zokogok a reakciókat olvasva,hogy nem láthattam,mert most értem haza melóból :mad: :mad:
nemtudom mikorra várható,hogy feldobják valahova...de ha ilyesmiről tudnátok zaklassatok könyörgöm,mert igy nemtudom hogy fogok elaludni...thebeke
Hú thebeke, mindenképp szerezd be, bár én eredményt se néztem volna a helyedbe. Szerintem most nyomd ki a fórumot és ne olvass semmit.
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
eddig sírtam,most kb zokogok a reakciókat olvasva,hogy nem láthattam,mert most értem haza melóból :mad: :mad:
nemtudom mikorra várható,hogy feldobják valahova...de ha ilyesmiről tudnátok zaklassatok könyörgöm,mert igy nemtudom hogy fogok elaludni...
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Überkirályság vazze!
Szerintem Ziggynek eddigi legjobb meccse volt. Amúgy is a D pusztító volt, ahogy vártam. Második félidőben tök sokáig -2 vagy -4 y-on tartották a Ravenst? Az már kicsit odab@sz.

Egyébként meg hozzanak már 3 rendes O falembert, mert mi a ferde f@szt akarunk ezekkel? :/Jan
Ziggy tényleg nagyot játszott és végre jó volt futás ellen is, ami bíztató a jövőre nézve...
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Überkirályság vazze!
Szerintem Ziggynek eddigi legjobb meccse volt. Amúgy is a D pusztító volt, ahogy vártam. Második félidőben tök sokáig -2 vagy -4 y-on tartották a Ravenst? Az már kicsit odab@sz.

Egyébként meg hozzanak már 3 rendes O falembert, mert mi a ferde f@szt akarunk ezekkel? :/
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Csak hogy a 7000. itt legyen, köszönöm az életem meccsét Steelers! Talán az Arizona elleni Super Bowl vetélkedhetne ezzel, de egy ilyen comeback után szerintem sima #1. Köszönöm Tomlin, zseniális motivátor és HC vagy, és köszönöm defense, az NFL történetének egyik legjobb egysége. Köszönöm az offensenek is, bár ezen a meccsen az első félidőben majdnem elbalfaszkodták, de az egész szezonban nagyon jól játszottak. Jah és persze a legnagyobb DCnek az NFL történetében, Dick Lebeaunak!

Zseniális meccs volt, mostantól a cél a Super Bowl!
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ez igazi Steel Curtain volt a D-től. 126 yardot engedtünk összesen + 3 TO, asszem ez önmagáért beszél. A 2. félidő után ki meri még vitatni, h Bigben nem elit QB? Kiváncsi vok mire lenne képes egy értelmes O-line mögött...
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Clark geci jó volt. Baszott nagyot játszott.

" class="embed">
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kész vagyok, cafatokban lógnak az idegeim, és nem maradt körmöm 😀 😀
MEGVAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cool: 😀
Szerencsét hozozz a félidőben frissített avatarom, asszem marad ez így 😂
K.rva nagy meccs volt!

Kihagytam... Big Ben.... respect! :cool:
Akkorát üvöltöttem a végén a hosszú Brown passzánál hogy szerintem felijedt a lakótelep téli álmából 😂The terrible towel
Én félidőben bezártam az eredménykövetőt, amikor kezdtünk visszajönni akkor meg kabalából nem ültem vissza írogatni.
Bejött. Jövő héten nem leszek az eredménykövetőben 😀
Fantasztikusan érzem magam, imádom ezt a csapatot, és megérdemeltük.
Tisztelem a Ravenst, nekik szurkoltam volna a folytatásban, de rányomta volna a bélyegét a következő heteimre, ha a 2. Ravens TD-vel esetleg kikapunk.
Nem terveztem élőben megnézni a 2. meccset, de ki tud ezután aludni? 😀
Ja, és én is akkorát üvöltöttem, hogy azóta keresem a hangom.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát le a kalappal.

BB Clark, Harrison, Keisel, Ward, Mendenhall Taylor
Remek teljesítmények.

Csapjátok meg a Patset is.