A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Érdekes, h semlegesként mennyire másként látja az ember a meccset 😊 Megértem a lelkesedést természetesen, tuti én is kiugrottam volna a bőrömből a BB passz után, de ezt a meccset sztem a Ravensnek le kellett volna hoznia.. más kérdés, h a sokadik ilyen elbukott meccsük idén ami tuti nem véletlen. Szép comeback volt, megmondom őszintén én nem gondoltam volna félidőben, h képesek lesztek megfordítani. A bírók kritikán aluli teljesítményt nyújtottak (ezúttal kissé nektek kedvezve), iszonyat lerontva ezzel a meccs élvezeti értékét.

Jah és remélem ha a Pats lesz az ellenfél a döntőben akkor leveritek őket, de én sokakkal ellentétben nem lepődnék meg, ha pofára esnének ma.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/a-hollogyalazas-margojara/
A meccsről pár sorban.
A fenti képek ki...szott nagyok. Megemeltem a Steelers-es sapkámat előtted. Amennyiben tudsz és időd engedi csinálhatnál valóban többekről is.
több mint 13 éve
Dega 53 — van
Semmit, mert ma a Jets elkeni a szájukat 😀laby
Csodálkoznék, ha így lenne. Ok, Ryan lehet kitalál valamit D-ben, de O-ban nem hiszem...kishaszi
Sanchez élete meccsét fogja játszani majd meglátjátok 😊laby
Hát,ahhoz még sokat kell aludni,hogy ekkora feladathoz felnőjön... 😛

"Kívánságodra bármilyen színű autót tudunk szállítani,ha a kívánságod fekete!!" Henry Ford
Go Tommy,Go Pats!!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Akkor én már továbbmennék, kaphatnék egyet a szakállasokból? BB, Hoke, Keisel? 😀😀😀

Deacon, nagyon nagy!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr

Tegnap gyorsan csináltam egy ilyet a meccs utándeacon75
Elismerésem!
Egy Polamalu-t, és/vagy Ward-ot BB nem tudsz készíteni hasonló stílusban, szintén avatarnak, vagy akár háttérképnek is?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
no problem
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurva jó 😀 Gond lenne ha avatarként használnám? 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó

Tegnap gyorsan csináltam egy ilyet a meccs után
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Jó meccs volt srácok. Grat hozzá. Megmondom őszintén egy percig nem fordult meg a fejemben, hogy kikaptok. Végig az volt bennem, hogy BB és az offense úgyis megcsinálja és így is lett. Remélem jövő héten méltó ellenfelet kaptok a Patriotssal. Kíváncsi leszek mit fog csinálni a Dtek a Pats Offensével.FViktor93
Semmit, mert ma a Jets elkeni a szájukat 😀laby
Csodálkoznék, ha így lenne. Ok, Ryan lehet kitalál valamit D-ben, de O-ban nem hiszem...kishaszi
Sanchez élete meccsét fogja játszani majd meglátjátok 😊

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jó meccs volt srácok. Grat hozzá. Megmondom őszintén egy percig nem fordult meg a fejemben, hogy kikaptok. Végig az volt bennem, hogy BB és az offense úgyis megcsinálja és így is lett. Remélem jövő héten méltó ellenfelet kaptok a Patriotssal. Kíváncsi leszek mit fog csinálni a Dtek a Pats Offensével.FViktor93
Semmit, mert ma a Jets elkeni a szájukat 😀laby
Csodálkoznék, ha így lenne. Ok, Ryan lehet kitalál valamit D-ben, de O-ban nem hiszem...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Jó meccs volt srácok. Grat hozzá. Megmondom őszintén egy percig nem fordult meg a fejemben, hogy kikaptok. Végig az volt bennem, hogy BB és az offense úgyis megcsinálja és így is lett. Remélem jövő héten méltó ellenfelet kaptok a Patriotssal. Kíváncsi leszek mit fog csinálni a Dtek a Pats Offensével.FViktor93
Semmit, mert ma a Jets elkeni a szájukat 😀

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Jó meccs volt srácok. Grat hozzá. Megmondom őszintén egy percig nem fordult meg a fejemben, hogy kikaptok. Végig az volt bennem, hogy BB és az offense úgyis megcsinálja és így is lett. Remélem jövő héten méltó ellenfelet kaptok a Patriotssal. Kíváncsi leszek mit fog csinálni a Dtek a Pats Offensével.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jaj. Egy embert nem emeltünk még ki! Ike Taylor! Kib.szott nagyot játszott, kulcsszitukban csinált deflectionöket!

Milyen a világ, 5 éve őt és Maxot zavartam volna el, most pedig Ike elképesztően jó (már 3 éve), míg Starks is felnőtt egy átlagos LT szintre és most, hogy Scott szerencsétlenkedik, láthatjuk, hogy mit is jelent ő a csapatnak. Mert igen, ha vkit szidni tudok a mostni meccs után, az Scott. Megint megették reggelire.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Óriási győzelem volt. Megjártuk a poklot és a mennyet, összességében Shakespeare valamennyi királydrámája együttvéve sem tartalmaz annyi feszültséget és fordulatot mint a tegnapi meccs. A sok pont ellenére is a védelmek meccse volt ez. Ha jól emlékszem kevesebb mint 300 yardot haladtunk , a Hollók meg talán csak 160-at, vagyis a dominánsabb defense nyert.
A bírók meg szexuáljanak Goodellel. Tegnap is közröhej tárgya volt amit műveltek. Nevetséges büntik, miközben teljesen egyértelmű dolgokat vakon szemlélnek. Esküszöm ha a soccerban egy védő az ötösön felkapja a labdát a csatár elöl és a hóna alá csapva elsétál a bíró előtt, miközben az továbbot int, az sincs annyira durva mint amiket manapság a zebrák egyszerűen tudomásul se vesznek.
Végül a kérdés, hogy mibe fáj nekünk ez a győzelem? Lehet e már tudni, hogy mibe került nekünk ez a diadal? A sérültekkel kapcsolatban remélem a legjobbakat, de a Hollók sosem adják olcsón a tollukat. Viszont most már akárki jön is szembe, gázoljuk el!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Örökké hálás leszek a 90-es évek Lemieaux-Jagr-Stevens-Francis féle Pens-ének, nekik köszönhetően lettem örökre Pittsburgh szurkoló, és ezért élhettem át tegnap életem egyik legnagyobb szurkolását, győzelmét.
A jelenkori Steelersben számomra hasonlóan korszakos egyéniségek szerepelnek, akikre egész életemben emlékezni fogok.
Bármi lesz a folytatásban ez hatalmas élmény volt. Van egy olyan érzésem, hogy a konferenciadöntőben nem lesz könnyű dolga velünk a NE-nek, már ha ők kerülnek oda.bcsarli
Nem vagy egyedül 😉 Megy is a +1kishaszi
Dettó. 95-ben a Sat1-en néztem meg a Steelers-Cowboys SB-t, amelyen eldőlt a sorsom, mert akkor már nagy Pens-fan voltam. 😊

Tibi: örülök, ha nem volt sírás! 😉 Ez a csapat annyiszor, de tényleg annyiszor bebizonyította, hogy az utolsó pillanatig érdemes benne bízni. Éppen ezért imádom ezt a csapatot!

Bár már leírtam egyszer, de olyan jól esik ízlelgetni, hogy megteszem megint: Ravens 126 total yard 3 turnoverrel. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Adams, Scott - valahonnan kell akasztani tekköltsutianap
Ha már itt tartunk, Allen se nézett ki túl jól. Hivatalos közlemény még nem jött, hogy állunk sérültek terén, úgyhogy egyelőre inkább még csak bizakodjunk, hogy mindenki felépül a főcsoport-döntőre.

Ezzel a fallal meg lehet nyerni egy playoff meccset. Vagy kettőt. Hármat nem.

Szerintem is ilyesmi a helyzet, bár ha a Ravens D-t túlélték... ki tudja.Jan
Én is ezzel biztatom magam, hogy a Ravens-defense ellen az O-line nem igazán állta a sarat, de még így is ilyen teljesítményt tudott nyújtani az offense; a 'hollókénál' keményebb védelemmel (bár tudom, ez azért véleményes) pedig már nem nagyon nézhetünk szembe.

Hajnalban annyira felspanoltam magam a meccsen, hogy nem bírtam elaludni. 14-14 -ig néztem a GB-Falconst is, könnyed levezetésként... 😀 Jan
Bennem annyira felszökött az adrenalin, hogy azt a meccset is végignéztem. 😊 Mellesleg utána is alig három órát aludtam, és ma még hátravan két PO-meccs (bár az időpontok ma már ideálisabbak).
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Így alvás után is, imádom ezt a csapatot 😊 Mekkora élmény volt ezt a meccset végigszurkolni, áhhh 😀
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mike Tomlin did not pull a Knute Rockne at halftime, no fiery speech or uplifting words. Little occurred out of the ordinary as the Steelers left the field trailing by two touchdowns at the half Saturday against Baltimore in their playoff game at Heinz Field.

The instructions from a few veterans came quickly and decisively after an error-filled first half. "Get your heads up," defensive end Brett Keisel said. "There's a lot of football left to play."

Read more: http://www.post-gazette.com/pg/11016/1118462-66.stm#ixzz1BCtoTaXm

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Csak érdekességképpen: napra pontosan 5 évvel korábban volt az a bizonyos Colts-Steelers meccs, amit szintén soha nem fogok elfelejteni, és szerintem sokan innen így vannak vele. A tegnapi ahhoz fogható hatalmas sportélmény volt, és azután megnyertük a SB-t is 😉

több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Hajnalban annyira felspanoltam magam a meccsen, hogy nem bírtam elaludni. 14-14 -ig néztem a GB-Falconst is, könnyed levezetésként... 😀

Az örömön túl azért meg kell említenem, hogy LT poszton "jól állunk", mert a csere is tud annyit mint a kezdő -egyformán súlytalan Scott és Legu. 😐 Kb annyit tudtak hozzátenni, hogy ott voltak.

Power ranking, alapszakasz után:

3. (-) Pittsburgh Steelers (12-4)


Ezzel a fallal meg lehet nyerni egy playoff meccset. Vagy kettőt. Hármat nem.

Szerintem is ilyesmi a helyzet, bár ha a Ravens D-t túlélték... ki tudja.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Hines Ward: "Putting Baltimore out, it couldn't get any greater"

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
http://espn.go.com/video/clip?id=6025759

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
A legméltóbb ellenfél ellen, egy felejthetetlen fordulatos, a defense-ek nagy játékait hozó meccsen győzelem, juhéééj!!! Ez a playoff foci!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
"I'd just tell him to keep his head up," Roethlisberger said. "He's a really, really good player. He's going to be one of the best in this league."
Azért nehogy rámozduljon vmi buliban Flaccora😀

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Nekem ez a meccs azért közel sem az a klasszikus, mint számotokra, mégpedig azon egyszerű okból kifolyólag, hogy nem ezt vártam. Az az igazság, hogy az első félidőben a Steelers volt szinte értékelhetetlen, a másodikban pedig Ravens. Eddig inkább az volt a jellemző, hogy két-két jól működő csapatrész küzd egymás ellen, most viszont inkább egymás hibáiból éltek mindketten.

A meccs eleji zászlóerdő az egész meccsre rányomta a hangulatát, röhejes volt az egész úgy ahogy van. A bíráskodás is kritikán aluli volt, be nem fújt holdingok tömegével, hibás PI megítélésekkel, ahogy véleményem szerint a PO-ban nem illik visszafújni Webb TD-jét egy olyan semmiségért, amiből minden playben van három.

Clark látványos játékának nagyon örültem, számomra ő mindig kedvenc marad hard hitter mivolta miatt, de most ő fordította meg egymaga a meccset. Elalvás előtt azon gondolkodtam, hogy BB-nek mekkora szerencséje van, hogy a Steelershez került, mert sehol máshol nem nőtte volna így ki magát. Persze ez a csapat szerencséje is! 😊

Szóval jó meccs volt végül is, fordulatos, izgalmas, de ez közel sem az a smashmouth football volt, mint amit vártam. Remélem a NE elleni meccs talán már számomra is egy klasszikus győzelmet rejteget magában! 😊