A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Rex Ryan Big Benről: "I would have made him a defensive end when he came out"tenorx
Hát mindenki sejtette hogy ez a hét erről fog szólni. Rex Ryan meg ha a steelersben lenne valszeg, labmasszőr lenne csak...pherczeg
Tegnap még azt is elsütötte,hogy pár éve már az AFC trófea közelében van a csapata,de idén be is húzzák. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Egy kis stat:
This will be the Steelers' fifth appearance in the AFC Championship Game in the past 10 years; their 15 appearances in their conference's championship game is the most in the league since the 1970 NFL-AFL merger; and Sunday's game against the Jets will be the fourth AFC Championship Game at Heinz Field since it opened in 2001.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rex Ryan Big Benről: "I would have made him a defensive end when he came out"tenorx
Hát mindenki sejtette hogy ez a hét erről fog szólni. Rex Ryan meg ha a steelersben lenne valszeg, labmasszőr lenne csak...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Rex Ryan Big Benről: "I would have made him a defensive end when he came out"
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egyáltalán nem biztos, hogy a Jets jobb matchup, mint a Pats...
Ráadásul azt is bizonyítottuk a Colts ellen is, hogy ezek a dolgok sok esetben nem jelentenek semmit, 2004ben is papíron rommá kellett volna, hogy verjen minket az Indy... matchup szerint, Ahhoz képest meg,kishaszi
Ha csak nem élt benned is a bosszúvágy, ha a meccs előtt választhattál volna ellenfelet az AFC-döntőre a Pats és a Jets közül, akkor utóbbi mellett döntöttél volna, nemde bár?...
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 100
Na és BigBen 20 kilóméterrel többet mozog negyedenként a zsebben és akörül mint Tomi bácsi... Volt amikor lazán megvárta a zsákot. És ha Beni fiúnak csak feleannyi ideje lesz, mint Brédinek, akkor már nem fogok betojni a passrushtól... :cool:
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A divisional round előtt azt mondtam, ha netán eljutnánk a főcsoport-döntőbe, és ott a Patriots helyett a Jets várna ránk, akkor onnantól kezdve az SB-győzelem lenne az elvárás, a Ravens felett aratott diadal után viszont azt mondtam, nekem már minden várakozásomat túlteljesítette a csapat. Akárhogy is lesz, ez a szezon már teljes siker, de ha már egyszer megint megvan az a szerencsénk, mint két évvel ezelőtt, hogy rendre a számunkra kedvezőbb ellenféllel kerültünk össze (Colts helyett Ravens, Pats helyett Jets - és egy esetleges SB-részvétel esetén a Packers helyett Bears-szel folytatódhatna ez a széria - de SB-ről egyelőre még nem beszélek, nehogy még úgy járjunk, mint a Pats 😊 ), akkor illendő lenne élni a lehetőséggel.vassadi27
Egyáltalán nem biztos, hogy a Jets jobb matchup, mint a Pats...
Ráadásul azt is bizonyítottuk a Colts ellen is, hogy ezek a dolgok sok esetben nem jelentenek semmit, 2004ben is papíron rommá kellett volna, hogy verjen minket az Indy... matchup szerint, Ahhoz képest meg,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egész nap azon járt a fejem, mi várható így az AFC-döntőben. A Jets-szel az alapszakaszban már találkoztunk, akkor egy hosszú negatív szériát szakítottak meg első Pennsylvaniában aratott győzelmükkel (és ezek a sorozatok többnyire nem úgy szoktak folytatódni, hogy rögtön utána meglesz az újabb siker - de erre nem lehet alapozni). Csak egy hajszál választott el minket a győzelemtől, de nem szabad megfeledkezni arról, hogy akkor egy Polamaluval kevesebbek voltunk, és tudjuk, ez a faktor mennyit számít. A Jets tegnapi teljesítménye után viszont (főleg Sanchez teljesítménye és az, hogy a defense legyalulta Brady-t - mi várható akkor egy olyan O-line ellen, mint a miénk?) nem indulhatunk ki pusztán abból az alapszakasz-meccsből. A New York-iaknak ez már a harmadik PO-meccsük lesz (ráadásul a harmadik idegenben), nem lehet tudni, hogy mennyivel leszünk frissebbek, illetve hogy ez milyen mértékű előnyt jelent majd számunkra - kihagyás miatti "alulpörgöttség" most már elvileg nem jelentkezhet, ami valamennyire a Ravens elleni első félidőben is benne volt.

A divisional round előtt azt mondtam, ha netán eljutnánk a főcsoport-döntőbe, és ott a Patriots helyett a Jets várna ránk, akkor onnantól kezdve az SB-győzelem lenne az elvárás, a Ravens felett aratott diadal után viszont azt mondtam, nekem már minden várakozásomat túlteljesítette a csapat. Akárhogy is lesz, ez a szezon már teljes siker, de ha már egyszer megint megvan az a szerencsénk, mint két évvel ezelőtt, hogy rendre a számunkra kedvezőbb ellenféllel kerültünk össze (Colts helyett Ravens, Pats helyett Jets - és egy esetleges SB-részvétel esetén a Packers helyett Bears-szel folytatódhatna ez a széria - de SB-ről egyelőre még nem beszélek, nehogy még úgy járjunk, mint a Pats 😊 ), akkor illendő lenne élni a lehetőséggel.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
no először is még nem volt alkalmam gratulálni az AFC döntőért. nehéz bevallani, de már a végén nektek szurkoltam, mert szívszorító látvány volt Soldi a félidőben 😀

viszont én úgy gondolom, hogy nektek a Jets a rosszabb matchup. fejtegettem már korábban és szombaton megerősítést kaptam, abban, hogy a Stealers D-t az offense-en keresztül lehet megverni. az első félidőben amíg a Ravens tudta limitálni az Offenset és nem tudott pihenni a D, addig kutyák is voltak, aztán elkezdett működni a dolog, jöttek a futások és aztán a nagy play és varázsütésre a D is megváltozott és Taylor és Clark megnyerte a meccset (Troy egészen gyenge volt).

szerintem a Pats D nem tudta volna megfogni Röfit, a Jets igen. viszont abban nem vagyok biztos, hogy Sanchez meg tudja majd nyerni a meccset. de kurvakemény lesz, az tuti.gabtsi
Szerintem a mi D-nknek sokkal könnyebb megfogni a Jets O-t, mint a Patriotsét (lett volna).
Az már párszor kiderült, hogy a Steelers D ellen nem lehet folyamatosan jól futni. 1-1 sikeres play becsúszhat, de ezt a D-t futással megverni nem fogják, még LT sem. (remélem)

Passzban meg szvsz Sancho nem akkora király. Lehet hogy BB nem fog villogni, mert a Jets sec nagyon jó - de ugyanez igaz fordítva is.

Szerintem mindkét O sokszor fog kerülni 3. és sok helyzetbe, és ezeket BB jobban fogja hozni mint Sanchez.
A red zone offensüket is jobbnak gondolom - feltéve hogy lesz O falunk. :/Jan
Teljesen mások a kritikus matchup-ok így, mintha a Pats lett volna az ellenfél. Az, h melyik a kedvezőbb nektek sztem nem nagyon lehet megmondani, mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai. A Pats ellen a védekezést nektek sem lett volna egyszerű megoldani, pont abban erősek ami nektek a gyengétek, ha nem lett volna kellő nyomás Brady-n akkor könnyen szopó lehetett volna. Cserébe viszont a támadójáték sokkal könnyebben működött volna, hisz az ő pass-rush-uk nagyon gyenge. Abból a meccsből simán lehetett volna egy akár sok pontos/mindkét oldalon sok támadóyardos meccs is, míg a Jets ellen ez szinte kizárt, itt kurva nagy védelmi háború várható, ahol minden 1st down-ért meg kell majd küzdeni mindkét csapatnak és néhány kritikus momentum dönti el, h ki nyer. (ez a Steelers stílushoz nyilván közelebb áll, mint a Pats elleni variáció, így talán ez jobb szitu nektek, de ettől függetlenül absz ki-ki meccsnek érzem ezt a párosítást is.)Szesze
Nekünk nem gyenge a passrushunk, nekünk tulajdonképp nincs olyan. 😐 Ezt valahogy orvosolni kell off-seasonban, a futás elleni védelemmel remélhetőleg nem lesz gond, most Brace rettenetesen hiányzott, és Spikeson is meglátszott a kihagyás...
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://www.origo.hu/sport/20110114-zankarol-az-nflbe-magyarorszagon-europa-elso-amerikaifociakademiaja.html
Na ehhez mit szóltok. Végre egy kis kezdeményezés a sok európai focis akadémia mellett. Amennyiben működik még és z országban élek akkor, azt hiszem a srácok oda járnak majd. Bár azért az USA-ban jobb lenne. 😀
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Holnap megyek felvenni egy kis zsebpénzt. Megjátszottam tippmixen mind a négy hétvégi meccset, és töltelékként még hozzávágtam a Barcelona bajnokiját, gőzöm sincs ki ellen, mert nem igazán érdekel az európai foci. Hát összejött minden, mehetek a pénztárhoz. Ha valaki babonás, annak elárulom, hogy utoljára akkor találtam el mind a négy főcsoportelődöntő eredményét, amikor legutóbb bajnokok lettünk.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Remélem elveritek a Jets-et srácok. Mondjuk kíváncsi leszek mi lesz a Steelers Oline-al a Jets front7 ellen :/ Scott vs Pace...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Azért Dom Capers-szel (Blitzburgh 😉) az a D is bitang erős. csak Rodgers-szel ugyanolyanok lettek volna, mint a Chargers, a Colts, vagy a Pats. De ott Capers 2 év alatt fantasztikus D-t épített, többek között az OLB coach-ként ott lévő Kevin Greene-vel, akit szintén ismerhetünk még játékosként. 😊 Szal ilyen def. coord-dal bizony a D is nagyon hangsúlyos A Sajtfejűeknél.Soldados
éppen ezért ők a favoritok nálam idén még ezzel a sok sérülttel együtt isSzesze
Nálam is. Papíron nálam ez a jelenlegi erősorrend: 1. Packs, 2. Steels, 3. Jets, 4. BearsSoldados
dettó
éppen ezért semlegesként inkább az utóbbi kettőnek drukkolok 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért Dom Capers-szel (Blitzburgh 😉) az a D is bitang erős. csak Rodgers-szel ugyanolyanok lettek volna, mint a Chargers, a Colts, vagy a Pats. De ott Capers 2 év alatt fantasztikus D-t épített, többek között az OLB coach-ként ott lévő Kevin Greene-vel, akit szintén ismerhetünk még játékosként. 😊 Szal ilyen def. coord-dal bizony a D is nagyon hangsúlyos A Sajtfejűeknél.Soldados
éppen ezért ők a favoritok nálam idén még ezzel a sok sérülttel együtt isSzesze
Nálam is. Papíron nálam ez a jelenlegi erősorrend: 1. Packs, 2. Steels, 3. Jets, 4. Bears


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Azért Dom Capers-szel (Blitzburgh 😉) az a D is bitang erős. csak Rodgers-szel ugyanolyanok lettek volna, mint a Chargers, a Colts, vagy a Pats. De ott Capers 2 év alatt fantasztikus D-t épített, többek között az OLB coach-ként ott lévő Kevin Greene-vel, akit szintén ismerhetünk még játékosként. 😊 Szal ilyen def. coord-dal bizony a D is nagyon hangsúlyos A Sajtfejűeknél.Soldados
éppen ezért ők a favoritok nálam idén még ezzel a sok sérülttel együtt is
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért Dom Capers-szel (Blitzburgh 😉) az a D is bitang erős. csak Rodgers-szel ugyanolyanok lettek volna, mint a Chargers, a Colts, vagy a Pats. De ott Capers 2 év alatt fantasztikus D-t épített, többek között az OLB coach-ként ott lévő Kevin Greene-vel, akit szintén ismerhetünk még játékosként. 😊 Szal ilyen def. coord-dal bizony a D is nagyon hangsúlyos A Sajtfejűeknél.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Már most alig várom a jövő heti meccsünket ellenetek. Én Titeket tartottam, és tartok is a legerősebbnek az NFL-ben, és a AFC döntőben fantasztikus meccset fogunk látni (főleg, ha az ember szereti a D#-t 😊 ). Sok sikert kívánok, és remélem tényleg a jobbik csapat fog győzni aznap (és mondjuk nem a bírókon fog múlni - Ti erről tudnátok is mesélni). Ha győztök akkor se fogok búslakodni, mert tudom, hogy jó helyre fog akkor kerülni az SB 😉Kamaj
Egyetértek. Akármelyik csapat is nyer, mindenképpen az AFC-snek fogok drukkolni az SB-n. Én ezt a footballt szeretem: elit Defense + playmaker Offense.

Egyáltalán nem sajnálnám a Jets-től a gyűrűt, sőt LT qrvára megérdemelné. Plusz ugye Holmes-ot is szeretjük. Meg ahogy mondtam, magát azt a footballt, amit Ti is játszotok.

Én azt gondolom, innen ez a szezon siker, akármi is lesz az AFC-döntőn és az SB-n, főleg, hogy hozzánk hasonló csapat áll a túloldalon, amelynek így tiszta szívből tudok majd drukkolni az SB-n is.Soldados
Nagyon jó, párosítások lettek!!! Mind AFC és NFC kedvelt csapatok maradtak számomra.
És most az összes meccs amit szerettem volna.

Most lehetne mondani a mondást a D nyeri a bajnokságot.... az már eldőlt. Mivel csak D orientált csapatok maradtak.Darth
Azért a Packers nem az. Most a D is k jó, de ők mindig is a sok passzra fognak gyúrni Áronnal és az lesz a fazonszabójuk.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Már most alig várom a jövő heti meccsünket ellenetek. Én Titeket tartottam, és tartok is a legerősebbnek az NFL-ben, és a AFC döntőben fantasztikus meccset fogunk látni (főleg, ha az ember szereti a D#-t 😊 ). Sok sikert kívánok, és remélem tényleg a jobbik csapat fog győzni aznap (és mondjuk nem a bírókon fog múlni - Ti erről tudnátok is mesélni). Ha győztök akkor se fogok búslakodni, mert tudom, hogy jó helyre fog akkor kerülni az SB 😉Kamaj
Egyetértek. Akármelyik csapat is nyer, mindenképpen az AFC-snek fogok drukkolni az SB-n. Én ezt a footballt szeretem: elit Defense + playmaker Offense.

Egyáltalán nem sajnálnám a Jets-től a gyűrűt, sőt LT qrvára megérdemelné. Plusz ugye Holmes-ot is szeretjük. Meg ahogy mondtam, magát azt a footballt, amit Ti is játszotok.

Én azt gondolom, innen ez a szezon siker, akármi is lesz az AFC-döntőn és az SB-n, főleg, hogy hozzánk hasonló csapat áll a túloldalon, amelynek így tiszta szívből tudok majd drukkolni az SB-n is.Soldados
Ezt adom én is!
Nagyon jó, párosítások lettek!!! Mind AFC és NFC kedvelt csapatok maradtak számomra.
És most az összes meccs amit szerettem volna.

Most lehetne mondani a mondást a D nyeri a bajnokságot.... az már eldőlt. Mivel csak D orientált csapatok maradtak.Darth
Packers szvsz inkább offense (vagy QB) orientált csapat, csak mellette k jó a védelmük is.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Már most alig várom a jövő heti meccsünket ellenetek. Én Titeket tartottam, és tartok is a legerősebbnek az NFL-ben, és a AFC döntőben fantasztikus meccset fogunk látni (főleg, ha az ember szereti a D#-t 😊 ). Sok sikert kívánok, és remélem tényleg a jobbik csapat fog győzni aznap (és mondjuk nem a bírókon fog múlni - Ti erről tudnátok is mesélni). Ha győztök akkor se fogok búslakodni, mert tudom, hogy jó helyre fog akkor kerülni az SB 😉Kamaj
Egyetértek. Akármelyik csapat is nyer, mindenképpen az AFC-snek fogok drukkolni az SB-n. Én ezt a footballt szeretem: elit Defense + playmaker Offense.

Egyáltalán nem sajnálnám a Jets-től a gyűrűt, sőt LT qrvára megérdemelné. Plusz ugye Holmes-ot is szeretjük. Meg ahogy mondtam, magát azt a footballt, amit Ti is játszotok.

Én azt gondolom, innen ez a szezon siker, akármi is lesz az AFC-döntőn és az SB-n, főleg, hogy hozzánk hasonló csapat áll a túloldalon, amelynek így tiszta szívből tudok majd drukkolni az SB-n is.Soldados
Ezt adom én is!
Nagyon jó, párosítások lettek!!! Mind AFC és NFC kedvelt csapatok maradtak számomra.
És most az összes meccs amit szerettem volna.

Most lehetne mondani a mondást a D nyeri a bajnokságot.... az már eldőlt. Mivel csak D orientált csapatok maradtak.

több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Idei bukókat ha nézem: Saints és Patriots, az erős offensel nyertek.

Ravens és Jets erős D-vel.
De a Ravenst utána kétszer vertük, a Jets meg úgy volt szoros meccs, hogy kulcs játékosokat pihentettünk akkor.
Az nekünk nem volt életbevágóan fontos, mert 2 W kellett a tutihoz, és utánuk Browns és Panthers következett. Szvsz ha az éles meccs lett volna, megcsapjuk őket.

Persze a mostani más lesz. Két ponton foghatnak meg minket: O fal vagy spec. team. Minden másban jobbak vagyunk, szerintem.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
a BigBang témán töröm a fejem állónap.
szóval az emberünk talajdonképpen a komplett offenzzel együtt plagizációt követ ez, az az ipse akinek a mentális képességeit másolják- nem más mint Hines Ward.

látom magam előtt, mint valami lázálomban hogy kezek és lábak nélkül csúszik előre a bőrizomtömlőjén és elkapja a labdát a fogaival - miután megharapott három védőt. Egy kibaszott démon a faszi, amig velünk van nem lesz itten semmiféle törés.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
no először is még nem volt alkalmam gratulálni az AFC döntőért. nehéz bevallani, de már a végén nektek szurkoltam, mert szívszorító látvány volt Soldi a félidőben 😀

viszont én úgy gondolom, hogy nektek a Jets a rosszabb matchup. fejtegettem már korábban és szombaton megerősítést kaptam, abban, hogy a Stealers D-t az offense-en keresztül lehet megverni. az első félidőben amíg a Ravens tudta limitálni az Offenset és nem tudott pihenni a D, addig kutyák is voltak, aztán elkezdett működni a dolog, jöttek a futások és aztán a nagy play és varázsütésre a D is megváltozott és Taylor és Clark megnyerte a meccset (Troy egészen gyenge volt).

szerintem a Pats D nem tudta volna megfogni Röfit, a Jets igen. viszont abban nem vagyok biztos, hogy Sanchez meg tudja majd nyerni a meccset. de kurvakemény lesz, az tuti.gabtsi
Szerintem a mi D-nknek sokkal könnyebb megfogni a Jets O-t, mint a Patriotsét (lett volna).
Az már párszor kiderült, hogy a Steelers D ellen nem lehet folyamatosan jól futni. 1-1 sikeres play becsúszhat, de ezt a D-t futással megverni nem fogják, még LT sem. (remélem)

Passzban meg szvsz Sancho nem akkora király. Lehet hogy BB nem fog villogni, mert a Jets sec nagyon jó - de ugyanez igaz fordítva is.

Szerintem mindkét O sokszor fog kerülni 3. és sok helyzetbe, és ezeket BB jobban fogja hozni mint Sanchez.
A red zone offensüket is jobbnak gondolom - feltéve hogy lesz O falunk. :/Jan
Teljesen mások a kritikus matchup-ok így, mintha a Pats lett volna az ellenfél. Az, h melyik a kedvezőbb nektek sztem nem nagyon lehet megmondani, mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai. A Pats ellen a védekezést nektek sem lett volna egyszerű megoldani, pont abban erősek ami nektek a gyengétek, ha nem lett volna kellő nyomás Brady-n akkor könnyen szopó lehetett volna. Cserébe viszont a támadójáték sokkal könnyebben működött volna, hisz az ő pass-rush-uk nagyon gyenge. Abból a meccsből simán lehetett volna egy akár sok pontos/mindkét oldalon sok támadóyardos meccs is, míg a Jets ellen ez szinte kizárt, itt kurva nagy védelmi háború várható, ahol minden 1st down-ért meg kell majd küzdeni mindkét csapatnak és néhány kritikus momentum dönti el, h ki nyer. (ez a Steelers stílushoz nyilván közelebb áll, mint a Pats elleni variáció, így talán ez jobb szitu nektek, de ettől függetlenül absz ki-ki meccsnek érzem ezt a párosítást is.)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ebben igazad van, én csak annyit állítok, hogy szerintem nektek az erős D nem jó matchup, az erős O igen, de itt nem erről lesz szó.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
no először is még nem volt alkalmam gratulálni az AFC döntőért. nehéz bevallani, de már a végén nektek szurkoltam, mert szívszorító látvány volt Soldi a félidőben 😀

viszont én úgy gondolom, hogy nektek a Jets a rosszabb matchup. fejtegettem már korábban és szombaton megerősítést kaptam, abban, hogy a Stealers D-t az offense-en keresztül lehet megverni. az első félidőben amíg a Ravens tudta limitálni az Offenset és nem tudott pihenni a D, addig kutyák is voltak, aztán elkezdett működni a dolog, jöttek a futások és aztán a nagy play és varázsütésre a D is megváltozott és Taylor és Clark megnyerte a meccset (Troy egészen gyenge volt).

szerintem a Pats D nem tudta volna megfogni Röfit, a Jets igen. viszont abban nem vagyok biztos, hogy Sanchez meg tudja majd nyerni a meccset. de kurvakemény lesz, az tuti.gabtsi
Szerintem a mi D-nknek sokkal könnyebb megfogni a Jets O-t, mint a Patriotsét (lett volna).
Az már párszor kiderült, hogy a Steelers D ellen nem lehet folyamatosan jól futni. 1-1 sikeres play becsúszhat, de ezt a D-t futással megverni nem fogják, még LT sem. (remélem)

Passzban meg szvsz Sancho nem akkora király. Lehet hogy BB nem fog villogni, mert a Jets sec nagyon jó - de ugyanez igaz fordítva is.

Szerintem mindkét O sokszor fog kerülni 3. és sok helyzetbe, és ezeket BB jobban fogja hozni mint Sanchez.
A red zone offensüket is jobbnak gondolom - feltéve hogy lesz O falunk. :/
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Troy miért volt gyenge? Mert volt két misstackleje?
Mert nem volt 3 highlight reel szerelése? Semmi kiemelkedőt nem alkotott, de ettől még nem lesz "egészen gyenge".kishaszi
Sztem se volt jó.Soldados
Ha jól megfigyeled nem is azt álíltom😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."