A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Smith mellett limitált lesz B-Mac és Will Allen is a hét elején, aztán majd kiderül mi lesz, de a 2 OT, Scott és Flozell tuti játszik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Ámmeeen 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A playmakert a Ravens-szel való összehasonlításodra írtam. Mondj egy playmakert a Ravens O-ból. Esetleg Heap. De a Jets-ben én már láttam meccset nyerni Greene-t, Edwardsot, Kellert és bizony Sanchóra is tudnak nagy playt hívni, lásd az ellenünk futott TD-je, amit kib.szott jól adott el, Harrison szépen be is nyelte. Holmes pedig egymaga nagyobb playmaker, mint az egész Ravens O együtt. 😊

Nekünk viszont valóban megvannak a playmakereink. csakhogy ez kizárólag akkor érvényesülhet, ha BB-t nem verik agyon minden playben 2 mp után. Ha ez így lesz, akkor hiába playmaker Wallace, mire megfordul, szomorúan konstatálhatja majd, hogy BB már réges régen a földön. Viszont az is igaz, ha egy picit is képes tartani a fal - legalább bizonyos periódusokban - akkor BB szvsz megnyeri nekünk a meccset.

A Jets persze nem verhetetlen, főleg nem egy olyan D-vel, mint ami nekünk van, de egy rendkívül jó PO-csapat. Mindenük megvan ahhoz, ami a sikeres PO-hoz kell. Elit D, kiváló futójáték és playmakerek mindkét egységben. De ha Scott nem lesz terített betli (ejjj, de rég ultiztam már 😊), akkor én is úgy vélem, hogy nyerünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Jets >>>>>> Ravens.

Sokkal jobb D, ezáltal sokkal jobb PO-csapat. Plusz sokkal jobb futójáték és sokkal több playmaker mind D-ben, mind O-ban.

Szvsz Jonathan Scott kezében a sorsunk. Ha BB-t nem b.sszák agyon 2 mp alatt minden playben, akkor meg fogja nyerni nekünk a meccset. Ha kb 0 mp ideje lesz, akkor kizárólag vmi egészen bámulatos Defense-produkció esetén nyerhetünk.Soldados
A Jets O-ban ki playmaker LT és Holmes után? Ilyen van nekünk is.
Egyébként én ahhoz viszonyítok, hogy amit az alapszakaszban nyújtottak ellenünk, és amit most a PO-ban, az kb ugyanaz volt. Nem mondhatni hogy valami drámaian feljavultak volna, hozták a szokásos játékukat. Márpedig ellenünk verhetőnek tűntek, és tartom, hogy ha az éles meccs, és nem pihentetünk alap játékosokat, akkor verjük őket.

Lehet hogy most nem fogjuk verni őket... de akkor annak nem valami váratlan oka lesz, hanem amit mindenki tud: a gyenge LT posztunk. Vagy benyomnak 1-1 kickoff vagy punt ret TD-t, és futhatunk az eredmény után... bár legutóbb az elég jól ment. 😀
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem az lehetetlen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jets >>>>>> Ravens.

Sokkal jobb D, ezáltal sokkal jobb PO-csapat. Plusz sokkal jobb futójáték és sokkal több playmaker mind D-ben, mind O-ban.

Szvsz Jonathan Scott kezében a sorsunk. Ha BB-t nem b.sszák agyon 2 mp alatt minden playben, akkor meg fogja nyerni nekünk a meccset. Ha kb 0 mp ideje lesz, akkor kizárólag vmi egészen bámulatos Defense-produkció esetén nyerhetünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Egyáltalán nem biztos, hogy a Jets jobb matchup, mint a Pats...
Ráadásul azt is bizonyítottuk a Colts ellen is, hogy ezek a dolgok sok esetben nem jelentenek semmit, 2004ben is papíron rommá kellett volna, hogy verjen minket az Indy... matchup szerint, Ahhoz képest meg,kishaszi
Ha csak nem élt benned is a bosszúvágy, ha a meccs előtt választhattál volna ellenfelet az AFC-döntőre a Pats és a Jets közül, akkor utóbbi mellett döntöttél volna, nemde bár?...vassadi27
A Jets-Pats után továbbra is azt gondolod, hogy kedvezőbb, mint a Pats?
Én egy dolog miatt nem a Patset akartam és az Brady, illetve úgyis mondhatjuk, hogy tradícionálisan kurvára nem megy ellenük ,vagy ők nem hagynkak minket kibontakozni.kishaszi
Szerintem is jobb a Jets mint a Patriots.
Illetve melyik Patriots? Amelyik az alapszakaszban rommá vert minket, vagy a Jets elleni tétova? Mert -tételezzük fel - ha ellenünk azt hozzák amit a Jets ellen, akkor nagyon simán nyerünk. Ha úgy nyomják mint az alapszakasz meccsen, akkor simán nyernek. Azt honnan lehetne előre tudni, hogy Brady aznap épp milyen formában van? Ha olyan formában lenne, hogy megint 45-öt szórt volna a Jetsnek, akkor jó lenne velük játszani?

A Jets viszont nem csinált nagy parádét, kb ugyanazt hozta a Pats ellen is mint ellenünk. Brutál D, passrush + jó secondary. Támadásban nem vállaltak túlzott kockázatot, Sanchez dobott 3 TD passzt, (amit PO-ban valszeg életében nem fog megismételni), és szépen le menedzselte a meccset. Ennyi volt.

Mivel a Steelers O és D is minden főbb mutatóban jobb mint a Jetsé, alapból nem vagyunk esélytelenek. Szvsz két ponton foghatnak meg: O line és spec.team. Nyilván erre durván rá is fognak menni.
De szerintem nem erősebb csapat mint a Ravens, legrosszabb esetben is 50-50-re tenném... és ebbe már beleszámoltam a respectet is, hogy idén kétszer verték a Patset.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én Peter King SB-jóslatát nem mertem betenni, amíg nem alakul ki a PIT-GB párharc, de már nekem is eszembe jutott. 😊 Utoljára 1995-ben találta el a győztest, akkor éppen ellenünk nyert a Cowboys, az volt életem első NFL-mérkőzése.

Smith fantasztikus lenne, ha visszatérne. De ne legyenek senkiben túlzott elvárások, szinte biztos, hogy Hood kezd, ő van ritmusban és megfelelő állapotban, de a DL-depth-nek eszméletlen jót tenne, főleg a Jets futójátéka ellen, mert ugyebár 2 csapat volt, amely ellenünk több mint 100 futott yarddal zárt, ebből a Jet nyert 106 yarddal. Ha komolyan nyerni akarunk, ezt most nem engedhetjük meg, ehhez Aaron Smith limitált játéka is nagy segítség lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
senkitől se tartunk se istentől, se embertől és főleg nem egy lábmasszőrtől 😉sutianap
Ezt mondd haszinak. 😊 (Ha most azzal jönnél, hogy nem tartasz a Jets-től, akkor nyugi, én sem így gondoltam.) Én jobban tartanék a Pats-től, mint most a Jets-től, talán ez a helyes megfogalmazás.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Én a mostani állapotot kérdezem, nem a lehetséges, ha xy felépülkishaszi
tenorx hsz.-ében volt szó Smith-ről, én azt arra reagáltam, nem a neked adott válaszomhoz kapcsolódott.

De a mostani állapot alapján is: igen. Mert ha a Pats jutott volna tovább, akkor nyilván nem így játszott volna a Jets, akkor pedig maradt volna az az állapot, ami a meccs előtt, hogy a Pats-től tartunk jobban, és mondogathattuk volna, hogy nem az ideálisabb ellenfél jutott nekünk (kivéve persze azokat, akik bosszúvágyból a Patriots-szal szerettek volna összekerülni az AFC-döntőben). (Bocs, ha nem teljesen érthető ez a magyarázat, de nem igazán vagyok már formában ebben a "késői" időpontban. 😊 )vassadi27
senkitől se tartunk se istentől, se embertől és főleg nem egy lábmasszőrtől 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én a mostani állapotot kérdezem, nem a lehetséges, ha xy felépülkishaszi
tenorx hsz.-ében volt szó Smith-ről, én azt arra reagáltam, nem a neked adott válaszomhoz kapcsolódott.

De a mostani állapot alapján is: igen. Mert ha a Pats jutott volna tovább, akkor nyilván nem így játszott volna a Jets, akkor pedig maradt volna az az állapot, ami a meccs előtt, hogy a Pats-től tartunk jobban, és mondogathattuk volna, hogy nem az ideálisabb ellenfél jutott nekünk (kivéve persze azokat, akik bosszúvágyból a Patriots-szal szerettek volna összekerülni az AFC-döntőben). (Bocs, ha nem teljesen érthető ez a magyarázat, de nem igazán vagyok már formában ebben a "késői" időpontban. 😊 )
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
ez kurva jó:

http://thepensblog.com/pensblog-news/jobber-posts/terrible-towel-invasion-on-thursday-in-new-jersey.htmlTibi76
ha azt nézzük mennyire volt közel eddig, de még csak egy résztvevőt se, nemhogy kompletten a győztest... háttez nem jó, de hát tényleg vicces😀kishaszi
A nagy számok törtvénye alapján egyszer be kell jönnie annak a tippnek. Itt az idő ...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ez kurva jó:

http://thepensblog.com/pensblog-news/jobber-posts/terrible-towel-invasion-on-thursday-in-new-jersey.htmlTibi76
ha azt nézzük mennyire volt közel eddig, de még csak egy résztvevőt se, nemhogy kompletten a győztest... háttez nem jó, de hát tényleg vicces😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A Jets-Pats után továbbra is azt gondolod, hogy kedvezőbb, mint a Pats?kishaszi
Igen.

Hood nagyot játszott a Ravens ellen, de Smith nagy erősítést jelentene LT-vel és társaival szemben.vassadi27
Én a mostani állapotot kérdezem, nem a lehetséges, ha xy felépül

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Erre emlékszem, akkor csak mosolyogtam.

http://www.steelerslounge.com/2010/08/peter-king-predicts-steelers-win-super-bowl/

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Jets-Pats után továbbra is azt gondolod, hogy kedvezőbb, mint a Pats?kishaszi
Igen.

Hood nagyot játszott a Ravens ellen, de Smith nagy erősítést jelentene LT-vel és társaival szemben.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tomlin azt nyilatkozta, hogy Aaron Smith már eddz a héten, és majd meglátjuk, hogy mi lesz.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
ez kurva jó:

http://thepensblog.com/pensblog-news/jobber-posts/terrible-towel-invasion-on-thursday-in-new-jersey.html

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Brett Keisel's Beard
The beard will be sacking Sanchez's asses all over Heinz field on Sunday
:cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egyáltalán nem biztos, hogy a Jets jobb matchup, mint a Pats...
Ráadásul azt is bizonyítottuk a Colts ellen is, hogy ezek a dolgok sok esetben nem jelentenek semmit, 2004ben is papíron rommá kellett volna, hogy verjen minket az Indy... matchup szerint, Ahhoz képest meg,kishaszi
Ha csak nem élt benned is a bosszúvágy, ha a meccs előtt választhattál volna ellenfelet az AFC-döntőre a Pats és a Jets közül, akkor utóbbi mellett döntöttél volna, nemde bár?...vassadi27
A Jets-Pats után továbbra is azt gondolod, hogy kedvezőbb, mint a Pats?
Én egy dolog miatt nem a Patset akartam és az Brady, illetve úgyis mondhatjuk, hogy tradícionálisan kurvára nem megy ellenük ,vagy ők nem hagynkak minket kibontakozni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Rex Ryan Big Benről: "I would have made him a defensive end when he came out"tenorx
Hát mindenki sejtette hogy ez a hét erről fog szólni. Rex Ryan meg ha a steelersben lenne valszeg, labmasszőr lenne csak...pherczeg
Ilyet mondani ryanről azért butaság...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 902 — Saturday Night Lights
Polamalu-portré: http://www.nytimes.com/2011/01/13/sports/football/13polamalu.html?_r=1&scp=2&sq=crouse&st=cse

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Na innentől már nektek... ezt is megéltük 😉 anybody but jets! NFC-nek meg alapból nem... ti maradtatok vagy a személyes lockout 😂 Sanchez feküdjön!

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rex már az alapszakasz meccs előtt elismerően nyilatkozott rólunk. Nincs is miért nyomnia a trashtalkot, mert a Steelers éppen azt jelképezi az NFL-ben, amit ő tesz a Jets-szel.

Itt nem lesz üzengetés, csak hogy milyen jó a másik és hogy tiszteljük a másikat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
chvs 86
Rex Ryan Big Benről: "I would have made him a defensive end when he came out"tenorx
de ezt nem fikázásból mondta, elismerően nyilatkozott végig rólunk. itt van egy két kiemelt mondat: http://www.northjersey.com/sports/011711_Rex_Ryan_Its_nothing_personal_with_the_Steelers.html

sajnos nem fogja elkövetni azt a hibát, hogy folytatja a trashtalkot a steelers ellen is. szvsz itt mind a védelemben, mind a támadóknál vannak olyan vezér egyéniségek, akikről ez leperegne, sőt talán még motiválná is őket. ráadásul Tomlint-t se kell félteni. gondoljatok bele, h Ward, vagy Harrison mennyire esne kétségbe/zavarodna meg ezektől a nyilatkozatoktól 😊
én kb Cromartie-t félteném a meccsen, Harrisonnak meg úgyse mer senki beszólni... 😀