A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Kamaj New York Jets 74
Már most alig várom a jövő heti meccsünket ellenetek. Én Titeket tartottam, és tartok is a legerősebbnek az NFL-ben, és a AFC döntőben fantasztikus meccset fogunk látni (főleg, ha az ember szereti a D#-t 😊 ). Sok sikert kívánok, és remélem tényleg a jobbik csapat fog győzni aznap (és mondjuk nem a bírókon fog múlni - Ti erről tudnátok is mesélni). Ha győztök akkor se fogok búslakodni, mert tudom, hogy jó helyre fog akkor kerülni az SB 😉

J-E-T-S Jets Jets Jets
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nagyon, nagyon örülök. Először is bejött, amit mondtam, Ravens, majd Jets lesz 😀 Másodszor meg sokkal nagyobb esélyt látok a Jets ellen itthon, mint a Pats ellen idegenben. Alig várom már a vasárnapot 😀
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Én jobban örülök, mint ha a Patshez kellene menni. De túl simán nyertek ahhoz, hogy nyugodt legyek.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Defense wins the Championship! :cool: Érdemes megnézni mind a 4 állva maradt csapatnak qrva jó D-je van.

Szóval jön a Jets, sokkal kellemesebb matchup, de nehéz lesz rettenetesen, mert ők is playmakerek és ők is clutchok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nekem kérésem lenne, hogy minket ne oktasson, inkább mi etessük vele a gyepet a Heinz Field-en 😀The terrible towel
Azt is intézem ne aggódj. 😀

több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
nem lesz könnyű, de képesek vagyunk rá.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
A világ szeme rajtatok a jövő héten! Letépem a ruhámat ha nem nyertek 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nekem kérésem lenne, hogy minket ne oktasson, inkább mi etessük vele a gyepet a Heinz Field-en 😀
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Semmit, mert ma a Jets elkeni a szájukat 😀laby
Csodálkoznék, ha így lenne. Ok, Ryan lehet kitalál valamit D-ben, de O-ban nem hiszem...kishaszi
Hát,ahhoz még sokat kell aludni,hogy ekkora feladathoz felnőjön... 😛Dega
Jets nyert, Sanchez oktatott. Van még kérdés? 😀 😛

több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Home sweet home :cool:
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 100
Tomika már átment durci módba. 😀 ha berasztázná a haját, lehet jobban feküdne neki a zöld 😛
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nem tudom figyeltétek-e, de az NFL.com szerint az AFC-ben még egy döntős sincs. Goodell, ha itt is machinálsz isten bizony kimegyek és agyonverlek.polamalu
Azért, mert nem tudják még melyik "helyre írják be" a Steelerst 😊
Tehát hogy idegenbe megyünk, vagy jönnek hozzánk, nem fix a hely 😊

Egyébként ha a Pats megy tovább, akkor remélem miszlikre elemezzük a mostani meccsók első félidejét, bármi is legyen ezután...
Bár az látszik hogy Tommy boy ma eddig nem kifejezett god-módban nyomja.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Nem tudom figyeltétek-e, de az NFL.com szerint az AFC-ben még egy döntős sincs. Goodell, ha itt is machinálsz isten bizony kimegyek és agyonverlek.
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Egy érdekes cikk egy magyar újságírótól a 80-as évek elejéről az NFL-ről:

http://www.nemzetisport.hu/sportnaptar/a-tojaslabdas-foci-az-amerikai-rondasag-2060176/

Erős kommunista propaganda moralizálás feeling érezhető belőle 😊bcsarli
Mi a manó, valaki megtalálta ezt a régi cikket? Nem vagyok benne biztos, de ha jól emlékszem egy Hámori nevű pasas irkálta annak idején ezeket az okosságokat. Érdekes ugyanakkor, hogy a Joe Namathhel készült riportja egyáltalán nem fest ilyen sötét képet a tojáslabdás sportról.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
[
Mivel csináltál ilyen képet? Vagy hogyan? 😊
Amúgy nagyon király lett.laby
Megrajzoltam papírra, beszkenneltem és aztán átrajzoltam és megcsináltam a színeket Illustratorban...általában így dolgozom.deacon75
Grat, jól nyomod! 😊
Bátyám is fest de nem jó célra (amcsi foci) fordítja a képességeit 😀
Ha tudnék festeni tele lenne a falam minden jó cuccal 😊

több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
[
Mivel csináltál ilyen képet? Vagy hogyan? 😊
Amúgy nagyon király lett.laby
Megrajzoltam papírra, beszkenneltem és aztán átrajzoltam és megcsináltam a színeket Illustratorban...általában így dolgozom.deacon75
Ja, ha Te grafikus designer vagy úgy könnyű 😊
Szép munka gratulálok, időközben érkezett pár megrendelésed 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
[
Mivel csináltál ilyen képet? Vagy hogyan? 😊
Amúgy nagyon király lett.laby
Megrajzoltam papírra, beszkenneltem és aztán átrajzoltam és megcsináltam a színeket Illustratorban...általában így dolgozom.
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Egyáltalán nem azt akartam írni, h a bírók miatt nyertetek (ha ez jött le akkor sorry), csak azt, h élvezhetetlenné tették a meccset a gyenge teljesítményükkel, folyamatosan arra dobtak zászlókat amire nem kellett volna, amire meg igen arra nem. A return TD visszafújása miatt írtam, h felétek billent a mérleg, sztem azt nagy geciség volt visszafújni. Ettől függetlenül teljesen megérdemelt a győzelmetek, ha más is volt ez a meccs, mint ami várható volt előzetesen.

A BB>Flacco dolgon meg nem érdemes vitatkozni, de azért BB 7 éve van a ligában, míg Flacco 3, így kár hasonlítgatni őket sztem. (amúgy sincs sok értelme 😊 )Szesze
Nem, én is általánosságban mondtam. Valaki írta is közülünk, hogy szerinte se kellett volna a TD-t visszaújni, ezért újra megnéztem. Majdnem 5 másodpercen keresztül tartotta fel az embert, ezért fújták be szvsz. Amúgy én is mondtam, hogy botrányos volt a fújás (bár sajnos a fumblit jól látták😛), és érdekes, hogy bizonyos eseteket milyen jól látnak, lásd. Kemoatu esete, van, ami meg tök homály még annak ellenére is, hogy szerintem még a WC-s néni is full HD felbontásban nézi a meccset

A hasonlítgatás meg úgyis mindig menni fog, lényeg hogy tommiazisten menning meg az összes göröh isten együtt😊O.kishaszi
Én írtam és továbbra is tartom a véleményem. Nem ért volna már oda, rá is játszott a sárga-fekete kölykünk és gyakorlatilag a meccsbe nyúltak bele. Nem azt mondom, hogy nem volt szabálytalanság, mert a papír alapján az volt, de egy ilyen férfias csatába ez a fújás nálam nem fér bele. Bár követve a bírók teljesítményét a meccsen egyáltalán nem lepett meg, hogy bedobták a zászlót, szóval legalább konzisztensek voltak.

Konzisztensen szarok 😊
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Egy érdekes cikk egy magyar újságírótól a 80-as évek elejéről az NFL-ről:

http://www.nemzetisport.hu/sportnaptar/a-tojaslabdas-foci-az-amerikai-rondasag-2060176/

Erős kommunista propaganda moralizálás feeling érezhető belőle 😊

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Egyáltalán nem azt akartam írni, h a bírók miatt nyertetek (ha ez jött le akkor sorry), csak azt, h élvezhetetlenné tették a meccset a gyenge teljesítményükkel, folyamatosan arra dobtak zászlókat amire nem kellett volna, amire meg igen arra nem. A return TD visszafújása miatt írtam, h felétek billent a mérleg, sztem azt nagy geciség volt visszafújni. Ettől függetlenül teljesen megérdemelt a győzelmetek, ha más is volt ez a meccs, mint ami várható volt előzetesen.

A BB>Flacco dolgon meg nem érdemes vitatkozni, de azért BB 7 éve van a ligában, míg Flacco 3, így kár hasonlítgatni őket sztem. (amúgy sincs sok értelme 😊 )Szesze
Nem, én is általánosságban mondtam. Valaki írta is közülünk, hogy szerinte se kellett volna a TD-t visszaújni, ezért újra megnéztem. Majdnem 5 másodpercen keresztül tartotta fel az embert, ezért fújták be szvsz. Amúgy én is mondtam, hogy botrányos volt a fújás (bár sajnos a fumblit jól látták😛), és érdekes, hogy bizonyos eseteket milyen jól látnak, lásd. Kemoatu esete, van, ami meg tök homály még annak ellenére is, hogy szerintem még a WC-s néni is full HD felbontásban nézi a meccset

A hasonlítgatás meg úgyis mindig menni fog, lényeg hogy tommiazisten menning meg az összes göröh isten együtt😊O.kishaszi
Én azt a bíráskodási szemléletet szeretem amikor a határeset szituációkat mind elengedik és csak a nyilvánvaló szabálytalanságokra dobnak flaget. Sajna nem ez a jellemző manapság, így meg sokszor nem élvezhetők a meccsek rendesen.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egyáltalán nem azt akartam írni, h a bírók miatt nyertetek (ha ez jött le akkor sorry), csak azt, h élvezhetetlenné tették a meccset a gyenge teljesítményükkel, folyamatosan arra dobtak zászlókat amire nem kellett volna, amire meg igen arra nem. A return TD visszafújása miatt írtam, h felétek billent a mérleg, sztem azt nagy geciség volt visszafújni. Ettől függetlenül teljesen megérdemelt a győzelmetek, ha más is volt ez a meccs, mint ami várható volt előzetesen.

A BB>Flacco dolgon meg nem érdemes vitatkozni, de azért BB 7 éve van a ligában, míg Flacco 3, így kár hasonlítgatni őket sztem. (amúgy sincs sok értelme 😊 )Szesze
Nem, én is általánosságban mondtam. Valaki írta is közülünk, hogy szerinte se kellett volna a TD-t visszaújni, ezért újra megnéztem. Majdnem 5 másodpercen keresztül tartotta fel az embert, ezért fújták be szvsz. Amúgy én is mondtam, hogy botrányos volt a fújás (bár sajnos a fumblit jól látták😛), és érdekes, hogy bizonyos eseteket milyen jól látnak, lásd. Kemoatu esete, van, ami meg tök homály még annak ellenére is, hogy szerintem még a WC-s néni is full HD felbontásban nézi a meccset

A hasonlítgatás meg úgyis mindig menni fog, lényeg hogy tommiazisten menning meg az összes göröh isten együtt😊O.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jah egyébként a győzelmünk után alap volt, hogy ma Heinz ketchupot vettem a SPARban 😀
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!

Tegnap gyorsan csináltam egy ilyet a meccs utándeacon75
Mivel csináltál ilyen képet? Vagy hogyan? 😊
Amúgy nagyon király lett.

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A bírók kritikán aluli teljesítményt nyújtottak (ezúttal kissé nektek kedvezve), iszonyat lerontva ezzel a meccs élvezeti értékét.Szesze
Írni akartam, hogy ha vki ezután a meccs után nekiáll a szokásos steelersnek csalnak dumával, akkor olyat írok, amiért a bant is vállalom.

Egyrészt a meccs végéig folyamatosan túlnyomóan a Steelerst büntették, ráadásul fontos first downokhoz jutottak és TD-hez is kapitális nagy holding befújása helyett, ahol pl. 3. és 20 lett volna nekik... Ott a Ward eset az UR büntivel, ahol aztán 3at ki lehetett volna osztani a ravens játékosoknak, ehelyett mi jöttünk a gólvonalról majdnem. A 3 első driveunk (beleértve a visszahordást) gyakorlatilag az 5 yard környékéről volt 3 zászlónak köszönhetően. A meccsen az ucsó negyedig így alakultak a büntik, hogy 5-2 a Steelersnek, 8-4 a Steelersnek, később kapott 1-2-t a Ravens is, a vége még így is 10-8 Steelers- Ez mindent elmond folyamatában. A goal line szitu büntije durva belenyúlás ezt elismerem, de az előzményeket nézve, ha egált mondok, akkor is mi vagyunk a nagyvonalúak. Plusz a Mendenhall eset, aminél nem volt lent a térde - és ezen nem változtat az sem, hogy utána BB megcsinálta a TD passzt.kishaszi
Egyáltalán nem azt akartam írni, h a bírók miatt nyertetek (ha ez jött le akkor sorry), csak azt, h élvezhetetlenné tették a meccset a gyenge teljesítményükkel, folyamatosan arra dobtak zászlókat amire nem kellett volna, amire meg igen arra nem. A return TD visszafújása miatt írtam, h felétek billent a mérleg, sztem azt nagy geciség volt visszafújni. Ettől függetlenül teljesen megérdemelt a győzelmetek, ha más is volt ez a meccs, mint ami várható volt előzetesen.

A BB>Flacco dolgon meg nem érdemes vitatkozni, de azért BB 7 éve van a ligában, míg Flacco 3, így kár hasonlítgatni őket sztem. (amúgy sincs sok értelme 😊 )
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A bírók kritikán aluli teljesítményt nyújtottak (ezúttal kissé nektek kedvezve), iszonyat lerontva ezzel a meccs élvezeti értékét.Szesze
Írni akartam, hogy ha vki ezután a meccs után nekiáll a szokásos steelersnek csalnak dumával, akkor olyat írok, amiért a bant is vállalom.

Egyrészt a meccs végéig folyamatosan túlnyomóan a Steelerst büntették, ráadásul fontos first downokhoz jutottak és TD-hez is kapitális nagy holding befújása helyett, ahol pl. 3. és 20 lett volna nekik... Ott a Ward eset az UR büntivel, ahol aztán 3at ki lehetett volna osztani a ravens játékosoknak, ehelyett mi jöttünk a gólvonalról majdnem. A 3 első driveunk (beleértve a visszahordást) gyakorlatilag az 5 yard környékéről volt 3 zászlónak köszönhetően. A meccsen az ucsó negyedig így alakultak a büntik, hogy 5-2 a Steelersnek, 8-4 a Steelersnek, később kapott 1-2-t a Ravens is, a vége még így is 10-8 Steelers- Ez mindent elmond folyamatában. A goal line szitu büntije durva belenyúlás ezt elismerem, de az előzményeket nézve, ha egált mondok, akkor is mi vagyunk a nagyvonalúak. Plusz a Mendenhall eset, aminél nem volt lent a térde - és ezen nem változtat az sem, hogy utána BB megcsinálta a TD passzt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."