Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Johnsont most is használtuk FB-ként.Soldados
tudom, de most feltűnően Miller hátára futottunk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Johnsont most is használtuk FB-ként.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
mintha vátozott volna a blokkolási sémánk a falban, Heat lett a pony?sutianap
Ez így van. Kugler. Tomlin először kényszerült az edzői stábban váltásra, de jól döntött. És Arians megtartásával is jól döntött.Soldados
most, a PO-ra, alapszakaszban Johnson meg Legursky vágta a sövényt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
mintha vátozott volna a blokkolási sémánk a falban, Heat lett a pony?sutianap
Ez így van. Kugler. Tomlin először kényszerült az edzői stábban váltásra, de jól döntött. És Arians megtartásával is jól döntött.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
mintha vátozott volna a blokkolási sémánk a falban, Heat lett a pony?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Az én benyomásaim a meccsről (kb ugyanazok mint mindenkié):

Megkövetem Scottot, meg az egész O falat. Ha azt vesszük, hogy a szezon eleji kezdő felállásból most a 2. félidőre 1 ember maradt, akkor azt kell mondanom, ebből kihozták amit lehetett. Pozitív csalódás volt a játékuk.

BB –nek nem ez volt élete meccse, volt olyan homály passza, amit akárhányszor ismételtek, nem tudtam rájönni hogy kinek szánta… DE amikor kellett megfutotta, amikor nagyon kellett, odadobta. És ennyi, pont ezért tartják.
WR poszton rendben vagyunk, akik azt hitték hogy Santonio után nem lesz élet… hát van.
Mendenhall királyok királya. Redman is korrekt volt. Ez pedig nagy + az O falnak is.

A DEFENSE? Hát az ja. No comment.


A döntő momentumok szerintem:
A rövid yardos szitut Mendy bevitte, a Jets nem.

Turnoverek voltak mindkét oldalon, csak ebből a mi D-nk TD-t hozott, a Jets D semmit (illetve egy safety).

Lélektanilag legnagyobb hatású számomra (is) a 3. majd 4.&1 kivédekezése volt. Az egész meccsnek a csúcspontja volt, felülmúlhatatlan!

Érzésre az első félidő kicsit olyan volt mint régen: futás és zúzás.
„Smashmouth football baby… Pittsburgh style” (by Bettis) Nagyon élveztem.

Az szerintem is várható volt, hogy a 2. félidőben feljön a Jets. De az nem, hogy 21+ pontot írjanak fel, amivel nyerhetnek. Az nem volt benne.

Packers ellen underdogok vagyunk, egyetértek. Csak épp most egy kicsit sem érdekel. 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Arians sose volt átlagon aluli OC. A kerethez kell alkalmazkodni és ami egész karrierje alatt neki nagy előnye, hogy erre mindig képes volt. 2009-ben sem rajta múlott. Most is ugyanazt a középső futást hívja, csak most meg is tudjuk csinálni, ezért van Mendy 16 TD-je az idényben...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Grat a győzelemhez. Nemhiába szurkoltam a steelers-nek 😀
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Gratulálok a csapatnak, szenzációs eredmény egy több sebből vérző gárdával eddig eljutni.

A Jets is egy szimpatikus csapat számomra, de ezen a meccsen ezt nem éreztem rajtuk....

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A goalline standnél engem is kiráz a hideg, mert tudtam, hogy ha megkapjuk a labdát úgyis összeszerencsétlenkedünk ott egy safetyt 😀
Így alvás után kicsit jobban összeszedve a gondolatokat:
-Mendenhall egy állat, nagyon összejött neki a szezon, örülök, mert nagyon szimpatikus srác
-Arians meglepő módon egész jó playeket hívott. Nem mindig, de legalább már nem átlagon aluli OC
-Tomlin nagyon nagy motivátor, kurva jól választott a FO vele
-LeBeau HoF, nem kell túlragozni
-A defense nagyon jó volt az első félidőben, az az igazi Steel Curtain! 😀 A másodikban kicsit elaludt + túl sokat volt a pályán, de megoldottuk. Csúnya lett volna 24 pontos előnyből kikapni a Steel Curtainnel
-Sajnos Pouncey kiesése nagyon szarkor jött, de remélem a SBra már játszik
-Jah és ez a Wallace, Sanders, Brown trió tökéletes lesz Ward visszavonulása után is, így kell megoldani a WR kérdést két draft alatt, 2 harmadik kör meg egy hatodik kör segítségével 😊


A másik, a Packersszel játszunk (mint mondtam, csak hogy ne csak Soldi fényezze magát 😀 Bejött a Ravens, Jets, Packers). Tőlük nagyon, nagyon félek, jobb csapatnak tartom őket sokkal, mint a Pats. Szerintem se mi vagyunk most az esélyesek, inkább 60-40 a Packersnek, viszont úgy érzem, meglesz a SB.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Nagyon nagyon hasonló erők küzelme lesz. A tapasztalat (2 gyűrű) vagy a totál kiéhezettség kerekedik-e a felül? Mindkettő elsülhet jó és rossz irányba is, szerintem ezen fog múlni.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lehet, hogy esélyesebb a Packs, de nekem ez a szezon már teljes siker. Nem tudja elrontani vereség sem. Amennyi szaron mi átmentünk, csoda hogy itt vagyunk. Mi ebből a szezonból már akkor a maxot hoztuk ki, amikor a konf döntőbe bejutottunk, most a határokat feszegetjük már, hogy meddig bírunk még elmenni.Soldados
Először is gratulálok a tegnapihoz 😊

Másrészt én pontosan ugyanígy vagyok vele. Először is abban, hogy nem tudom magunkat az esélyesnek érezni 2 hét múlva.
De leginkább abban érzek pontosan így, hogy az, hogy idáig jutottunk, olyasmi, amit remélni sem mertem szezon közben, amikor sorra hullottak ki azok, akikről azt gondoltuk, hogy húzóemberek lesznek. Belegondolni is durva, hányszor temettük ezt a szezont. A PO minden egyes meccse előtt leírtam, és most hatványozottan igaznak érzem, hogy ez nekünk már jutalomjáték. Remélem, mindkét csapat így áll hozzá, és láthatunk egy fantasztikus meccset (és ez alatt nem 1000 pontot értek feltétlenül).Szobi22
Bizony nagyon hasonló a 2 csapat útja. Kidőlt az LB-tek a futótok, asszem az OL-ből is vki, stb.

Jonathan Scott-tal SB? Lehetetlen. Aaron Smith nélkül SB-be jutni? Meg 6 meccsre a másik kezdő DE, Keisel? Lehetetlen. BB 4 meccses eltiltás? Lehetetlen a csoportgyőzelem. És mégis, ez a 2 csapat van ott, egyiket sem törték meg a sérülések, nem omlott ösze a D, a rush D, és mentek mentek előre utolsó leheletükig küzdve. De a konf.döntő elérése határokat feszeget. Onnan csak jutalomjáték van 2 ilyen sérülésektől tizedelt csapatnál. De bárki nyeri, megérdemli.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hihetetlen győzelem volt, még mindig nem térek magamhoz. 😊 Az első félidő - kis névbitorlással élve - maga volt az "Immaculate Half", a defense mindent állt (össz-vissz 1 futott yard a Jets-től az első két játékrészben :o ), még most sem értem, Mendenhall hogy tudott így futni egy Jets-D ellen; egész egyszerűen ugyanazt megcsináltuk, mint a Ravens ellenünk, csak még magasabb szintre emelve. Gondoltam, hogy a második félidőben valamelyest magára talál a New York-i alakulat, elvégre egy főcsoport-döntőt ilyen simán nem lehet megnyerni, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire felpörögnek és így fel tudnak zárkózni. Egy turnover kellett volna a defense-től, meggyőződésem, hogy akkor nem lett volna ennyire kiélezett a vége, de még nagy játékot is alig-alig mutattak be a védők; és mivel az O nem tudott haladni, így szinte tálcán kínáltuk az esélyt a comebackre. Az a goal line stand lehetett volna még a fordulópont, de rögtön utána jött a safety, úgyhogy elszalasztottuk egy kevésbé idegtépő végjáték lehetőségét. Összességében egy-egy, (kis túlzással) szinte tökéletes félidőt produkált a két csapat, a miénk egy hajszálnyival jobb volt, ennek köszönhetően mehetünk mi Dallas-ba. 😉

Ez a szezon már a Ravens legyőzésével (vagy talán már a 12-4-es alapszakasszal) teljes sikerré vált, de ha már ott leszünk, nyerjük meg a hetediket! GO STEELERS!

a fogadóirodáknál mi vagyunk az esélytelenebbek, és ez a realitás.
persze ez nem azt jelenti, hogy nem nyerhetünk.Tibi76
Nyilvánvaló volt, hogy ebben a párosításban az underdog szerepkör vár ránk. Biztos vagyok benne, hogy ez a Packers-éra (Rodgers-szel, Matthews-zal, stb.) előbb vagy utóbb SB-győztes lesz, és papíron én is őket tartom esélyesebbnek, de óriási közhely ugyan, viszont igaz, hogy bármi megtörténhet, és minden meccs más. Láthattuk például tegnap, hogyan fogta meg a Bears védelme az Atlantában még parádézó, Rodgers vezette Green Bay-i támadóegységet, ugyanez miért ne sikerülhetne a liga legjobb defense-ének.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Lehet, hogy esélyesebb a Packs, de nekem ez a szezon már teljes siker. Nem tudja elrontani vereség sem. Amennyi szaron mi átmentünk, csoda hogy itt vagyunk. Mi ebből a szezonból már akkor a maxot hoztuk ki, amikor a konf döntőbe bejutottunk, most a határokat feszegetjük már, hogy meddig bírunk még elmenni.Soldados
Először is gratulálok a tegnapihoz 😊

Másrészt én pontosan ugyanígy vagyok vele. Először is abban, hogy nem tudom magunkat az esélyesnek érezni 2 hét múlva.
De leginkább abban érzek pontosan így, hogy az, hogy idáig jutottunk, olyasmi, amit remélni sem mertem szezon közben, amikor sorra hullottak ki azok, akikről azt gondoltuk, hogy húzóemberek lesznek. Belegondolni is durva, hányszor temettük ezt a szezont. A PO minden egyes meccse előtt leírtam, és most hatványozottan igaznak érzem, hogy ez nekünk már jutalomjáték. Remélem, mindkét csapat így áll hozzá, és láthatunk egy fantasztikus meccset (és ez alatt nem 1000 pontot értek feltétlenül).

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
slowmotion: igen, már csak 2 hétig, de ebben ugye csak utolérünk titeket, minden másban már elsők vagyunk.

Soldados
The Cowboys are the only NFL team to record 20 consecutive winning seasons (1966–1985), in which they only missed the playoffs twice (1974 and 1984), an NFL record that remains unbroken and unchallenged. It remains one of the longest winning streaks in all of professional sports.

Szóval erre térjünk vissza 2026-ban 😊Dzsokijuing
Ez alapszakasz rekord. PM lassan a felénél jár, ezt meghagyjuk neki. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 903 — Saturday Night Lights
slowmotion: igen, már csak 2 hétig, de ebben ugye csak utolérünk titeket, minden másban már elsők vagyunk.

Soldados
The Cowboys are the only NFL team to record 20 consecutive winning seasons (1966–1985), in which they only missed the playoffs twice (1974 and 1984), an NFL record that remains unbroken and unchallenged. It remains one of the longest winning streaks in all of professional sports.

Szóval erre térjünk vissza 2026-ban 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
slowmotion: igen, már csak 2 hétig, de ebben ugye csak utolérünk titeket, minden másban már elsők vagyunk.

gabtsi: köszi, tőled mindig különösen jól esik.

Arians: örülök. Mind annak, hogy maradt, mind annak, hogy milyen vélemény van itt róla. :cool:

tavalyi Packs-meccs: azt hagyjuk. Két védelem nélküli csapat vergődése, mi nem is jutottunk PO-ba, ők 1. körben kiestek 51 kapott ponttal. Most viszont a 2 legjobb védelem találkozik

Valóban ők az esélyesebbek, mert jobb az O-juk. De ez a csapat eleget bizonyított, hogy vakon higgyek benne, hogy képes megcsinálni.

Szóba került a Packs edzői stábja: Dom Capers D-coord. zseni, 92-94 között nálunk volt, akkor lettünk Blitzburgh, LeBeau akkor sec coach volt nálunk, OLB Coach pedig az a Kevin Greene náluk, aki ugye éppen annak a Steelers-nek volt OLB-je, Matthews a legjobb embertől tanul, Darren Perry sec coach pedig szintén annak a Steelers-nek volt safetyje, aki amúgy nálunk is edzősködött egy ideig, mielőtt Capers elhívta volna a stábjába. Ergó az a Defense jellegében, attitüdjében nagyon-nagyon olyan mint a mienk, erre már csak a Steelers-névsor is garancia, de látva őket, magunkat látom a védelemben.

Lehet, hogy esélyesebb a Packs, de nekem ez a szezon már teljes siker. Nem tudja elrontani vereség sem. Amennyi szaron mi átmentünk, csoda hogy itt vagyunk. Mi ebből a szezonból már akkor a maxot hoztuk ki, amikor a konf döntőbe bejutottunk, most a határokat feszegetjük már, hogy meddig bírunk még elmenni.

Pouncey: SB, nyilván ezért gyógyul 3 hét helyett 3 nap. Játszania kell, mert láttuk, mi van, ha nincs összhang.

Visszagondolok és ráz a hideg: goalline stand... :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
chvs 86
Imádom ezt a csapatot!!! A D elképesztő volt végig.
Aki meg BigBen ratingján csámcsog, az nézze meg a meccset, megint óriásit küzdött, és amikor fontos volt, megcsinálta amit kellett MEGINT. Arról nem is beszélve hogy az első int nem az övé, a második egy jobb fajta punt-al ért fel, +futott TD, és kapott egy olyan medvepuszit a sérült lábára h rossz volt nézni. Vezér a pályán.
Ha az SB-n is ugyanekkora szívvel játszanak mint eddig, én már örülni fogok, bármi is lesz a végeredmény.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/sixburgh-go-to-the-arlington/
A rövid eszmefuttatás a találkozóról.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gratula srácok!

Mendenhall elképesztőt játszott, ő "nyerte meg" a meccset.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
2004, azaz Ben draftolása óta dominál a mostani Steelers.Soldados
paradox módon pont akkor kell ellenetek szurkolnom (nehogy meglegyen a hetedik cím), amikor talán a legnézhetőbbnek érzem a Steelers játékát. most a támadósorotok már nem csak a meccs végi utolsó két drive-ban játszik, addig meg szorítanak, nehogy 14 pont fölé engedje a D az ellenfelet.
A mostani győzelemmel az SB-érában a Steelers-nek van a legtöbb W a PO-ban. Ezzel már csak egyetlen PO-statban van előttünk a Cowboys, mégpedig az SB-részvétel.Soldados
akkor már csak két hétig, nem?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Kugler - Nobeldijat kéne adni a faszinak
LeBeau - az eddigi első félidei sötét árnyunk reátok vetül, majd a második félidőben lidércként szivjuk az életerőt - horrorral ellentében, az Öreg meccs előtt felfeszitette a sparhelt vaslapját, kétkézbe markolta és telibebaszta, pofán. Ő csinálta meg az időt a pontgyártáshoz
Arians - Bruce, tue HENIAL! aaaaaaaaaaaazok a futások. S a Pats-topicban pofáztam arról, hogy ez ellen a betömörülő Jets D ellen muszi-muszály behivni a hosszúpasszt mégha kurva kockázatos is, mégha eladjuk is - hogy fellazitsuk a boxot. ÉS MI megcsináluk, behivtuk a hosszúpasszt, el is adtuk, de kivédekeztük utána. Egy kibaszottul nem szivgyenge BB pengeélen táncolt, s nem hiába siratta meg a meccset, de AAriansnak a helyén voltak a golyói - akkor is behivta, azért is - és a végin a Tóni gyerek megint - megin könnybelábadok - ekapta. A nagypofájú meg dobta a cuccost a fejirűl

ez nagyon nagy edzői munka volt, HÓDOLAT ÉS TISZTELET!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Igeeeen, Steeelers!!!!!!! Bravó srácok, csodás emocionális, fantasztikus játékkal Superbowl!!!! Yeaaahhh!!!
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
És azért dícsérjük meg a meccs előtt kritikusnak vélt Scott-ot és a ST-t!!!kicsi joe
Jogos. A meccs előtt féltem, hogy az ST teljesítménye negatív hatással lehet a végeredmény szempontjából, de nem.
Viszont most már a SB-n is minimum ez az elvárás tőlük. 😀
Egyébként bármi is lesz Dallasban én már elégedett vagyok az idei évvel. Remélem a srácok viszont még éhesek egy kicsit, végül is nem kell sok. "Csak" egy W.
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 100
És azért dícsérjük meg a meccs előtt kritikusnak vélt Scott-ot és a ST-t!!! Mindkettő kitett magáért! Jason Taylor csak a szombat esti lázból eltanult táncokat tudta megcsinálni, de jelen esetben ő volt a csaj, és Scott vezetett! 😀 Sisám elkúrt kickoff-ján kívül tökéletesen teljesített a ST (is)!