Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
PFF összefoglaló a meccsünkről:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/01/25/re-focused-afc-championship-game/tenorx
Szia!

Gyorsan el tudnád magyarázni vagy bárki (csak az alapokat), hogy mégis mi alapján jönnek ki az egyének értékelésénél a +- mutatók és a számok? Nagyon megköszönném, mert a vizsgák után el vagyok szívva mint állat, és fáradt vagyok angolul olvasni meg értelmezni...

Vagy egy kövér link megfelel végül is, majd elolvasom, ha már lesz erőm! 😊

Előre is köszönöm szépen!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
PFF összefoglaló a meccsünkről:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/01/25/re-focused-afc-championship-game/
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ja nem akartam itt a nagy örömbe belerondítani mert igazatok van, kurva jó playa, de azért kiolvasható egy kis homer mentalitás (amivel nincs is semmi baj).

árnyaltabb a kép az itt lefestettnél, az biztos h ő a tökéletes ember, a megfelelő helyre.

(és már nem is utálom)gabtsi
Nem hiszem, hoyg belerondítottál volna. Elég sokat van ő ekézve az idények közben, bőven, szóval most itt a SB-ba jutás idején nem várható más, minthogy legyen egy kis polírozás is😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
hát a pöcsét nem kell mossa egy darabig BB, fényesre lett szopkodva 😊gabtsi
ja aztán tavasszal megin emegy azagya, oszt küdhettyük el, aproró Palmi?? szabad lesz?? 😂 :cool: 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja nem akartam itt a nagy örömbe belerondítani mert igazatok van, kurva jó playa, de azért kiolvasható egy kis homer mentalitás (amivel nincs is semmi baj).

árnyaltabb a kép az itt lefestettnél, az biztos h ő a tökéletes ember, a megfelelő helyre.

(és már nem is utálom)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
hát a pöcsét nem kell mossa egy darabig BB, fényesre lett szopkodva 😊gabtsi
Ezt lájkolni kellett. Qrva jót röhögtem. Sőt még most is. 😀
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát a pöcsét nem kell mossa egy darabig BB, fényesre lett szopkodva 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az 500+ yardot nem a Green Bay ellen passzolta tavaly? 😊Jan
De.

Ami vicces, hogy 2008-ban szar ratingje volt, de szvsz qrva nagyot játszott egész évben, miközben agyba-főbe verték minden meccsen. 5 GW-drive-ot vezetett az alapszakaszban. Hány és hány meccset hozott vissza a sírból. Na ott meg voltam győződve, hogy SB-t nyerhetünk. És ha vmi miatt bíztam abban az utolsó 2 perces drive-ban, az ő volt és a 2008-as fantasztikus comebackjei. Meg is csinálta megint. 😊Soldados
igen, emlékszem, hogy szerinted az volt a legjobb teljesítménye a rating ellenére, bár a Giants ellen volt vitánk😛, mert én ott az 1 TD - 4 INT ellenére mondtam, hogy nem rajta ment el a meccs, mert abból 3 int nem az övé volt szvsz.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az 500+ yardot nem a Green Bay ellen passzolta tavaly? 😊Jan
De.

Ami vicces, hogy 2008-ban szar ratingje volt, de szvsz qrva nagyot játszott egész évben, miközben agyba-főbe verték minden meccsen. 5 GW-drive-ot vezetett az alapszakaszban. Hány és hány meccset hozott vissza a sírból. Na ott meg voltam győződve, hogy SB-t nyerhetünk. És ha vmi miatt bíztam abban az utolsó 2 perces drive-ban, az ő volt és a 2008-as fantasztikus comebackjei. Meg is csinálta megint. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
chvs 86
Az 500+ yardot nem a Green Bay ellen passzolta tavaly? 😊Jan
dede, azaz utolsó másodperces TD jól jellemzi őt, múltkor megnéztem újra a meccset, és a GW drive-nál, a 20 yard körül kiírták, h 400 yardot passzolt, na mondom ebből hogy lesz 500 yard? roszzul emlékszem vagy mi... De szerencsére a zebrák befújtak pár holdingot, így meg lett 😀 😀 😀

kishaszi: egyetértek, csak úgy érdekességnek írtam.

Amúgy azt a Ravens elleni meccset már nagyon régóta meg akarom szerezni, TYT nem seedelik, ha valaki tudja hol lehetne megszerezni, az írjon rám, köszönöm.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amúgy 4x volt 158.3-as ratingje, persze erre majd az a válasz, hogy nem passzolt 40-et, ez egyébként igaz is, de mondjuk pont a Ravens ellen csinálta az ucsót, ami nem kis szó. Az is igaz, hogy ez meg más kategória szerintem, nem attól lesz vki top qb, mert voltak perfect ratinges meccsei, vagy ahhoz közeli.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Az 500+ yardot nem a Green Bay ellen passzolta tavaly? 😊
több mint 13 éve
chvs 86
Nem baj Soldi. Ezek nem érdekesek. Csak a stat a lényeg. Az alapján sose lesz elit.
Mondom: ami le van írva.kishaszi
Szerintem statok alapján is elit
Rating alapján az alapszakaszbeli rangsorok
2004: 5.,
2005: 3.,
2006: 21. itt motorozott asszem
2007: 2.,
2008: 24.,
2009: 5.,
2010: 5.,


2 évet leszámítva mindig majdnem 100-as rating, ezek között 2-szer is van 100 feletti, tavaly már simán 4000 yard felett passzolt(15 meccs alatt 4300), és most is lazán meg lett volna ha végig kezd(3200 12 meccs alatt)...
Ezen felül egyszer passzolt 500 yardot egy meccsen, ha jól tudom a mostaniak között csak Manning-nek volt ilyen meccse, és 3-szor hozott le tökéletes rating-gal meccset(ennek már rég néztem utánna, nem is tudom hol, de asszem Manningnek, és Warnernek van több).
Nem akarok abba belemenni, hogy az ellenfeleinek mennyivel van jobb fala. A számok magukért beszélnek. Ha ehhez hozzávesszük a különleges képességeit 😀 ... ma de az már más téma. 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk az, hogy valaki 30 TD-t érjen el az pont nem egyemberes móka😀 de volt már neki is😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Nem baj Soldi. Ezek nem érdekesek. Csak a stat a lényeg. Az alapján sose lesz elit.
Mondom: ami le van írva.kishaszi
Alapvetően nem érdekel, hogy a 31 másik topicban mit mondanak Big Benről.
Szarok a statok. Legyenek. Én spec. nem cserélném el egyetlenegy elit QB-ra sem.
Megütik százszor, feláll belőle. Rávetik magukat hárman, lerázza őket. Lehet, hogy nem megy a passz de akkor megfutja, vagy amikor a legjobban kell, megdobja.kittli
Ennyi! En is igy gondolom. Annyira a playoffra, es kulcsszituaciokra termett, hogy az hihetetlen. Nezzuk mar meg pl. Manningnek hany gyuruje van a szezononkenti 4000 yardjaival, es hany Big Bennek 4-5 ev alatt. Es a gyurunel jobban semmi nem szamit, meg oriasi vezer is ez most is latszott, es nagyon motivalt, nem megelegedett, pedig lehetne. Sose les 30TD passzkiraly QB de en se cserelnem el. meg azt szoktak mondani a meccs vegen, csak a gyozelem szamit mindig, az minosit egy iranyitot, hogy gyozott-e a csapatod vagy nem.
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Először is: nagy gratula a csapatnak, kitüntetés lesz a SB-ban játszanunk, az utóbbi évtized születő dinasztiájával szemben. :cool:
Másodszor: olvastam egy Packers fórumon egy hsz-t (vagy cikkidézet volt már, nem emlékszem pontosan) már jó pár hónapja, mely szerint a Steelers az illető számára az AFC Packerse. A történelmi háttérrel, a sikerességgel, az ún blue collar társadalmi háttérrel, a legendás játékosokkal indokolta e véleményét. Ti mennyire értetek egyet ezzel, mennyire állja meg a helyét érzésetek szerint?Gergőbácsi
Igazán a Steelersen kívül kevés csapat van, amivel valamennyire szimpatizálnék, de a GB pont ilyen. 😊

A háttér, a legendás arcok, a sikeres múlt mind stimmel. Csak a játékfefogás az, amiben szerintem markáns különbség van a két csapat között. A Packers szerintem nem azt a kifejezett smashmout footballt játssza, ott hangsúlyos az O, volt/van egy sztár QB, akire építik a csapatot, aki kimondottan a legfontosabb ember.

Pittsburghben nem így működik. BB és Bradshaw közötti időben nem is volt igazán nagy QB egyéniség, és az idei szezon elején is sokan (játékosok is) lenyilatkozták, hogy BB fontos játékos, de ő is csak egy csavar a gépezetben.

A Steelers egy D központú csapat, a Packers szerintem O központú, viszont a kiváló O mellé most odaraktak egy hasonló D-t is, és ezzel a SB esélyesei lettek.

Szóval nekem szimpatikus a GB, de szvsz teljesen más footballt játszanak mint a Steelers.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Nem baj Soldi. Ezek nem érdekesek. Csak a stat a lényeg. Az alapján sose lesz elit.
Mondom: ami le van írva.kishaszi
Alapvetően nem érdekel, hogy a 31 másik topicban mit mondanak Big Benről.
Szarok a statok. Legyenek. Én spec. nem cserélném el egyetlenegy elit QB-ra sem.
Megütik százszor, feláll belőle. Rávetik magukat hárman, lerázza őket. Lehet, hogy nem megy a passz de akkor megfutja, vagy amikor a legjobban kell, megdobja.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem tudom miért lepődik meg annyira mindenki Flo játékán, nem véletlenül többszörös Pro Bowler a csávó, még akkor is ha megöregedett. Nem véletelnül kampányoltam én, hogy hozzuk ide 😛
Talán még jobb neki a jobb oldal, mert ugye a jobb fülére süket, ezért is volt annyi false start Dallasban.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem baj Soldi. Ezek nem érdekesek. Csak a stat a lényeg. Az alapján sose lesz elit.
Mondom: ami le van írva.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Michael Lombardi:

Ben Roethlisberger was once again the difference. By allowing him to move around in the pocket and escape the pressure, Big Ben killed the Jets, especially on third. His ability to make a play out of nothing is tremendous. As Phil Simms said to me after the game, Roethlisberger's stats lie. He clearly was the difference in the game.

Ben Roethlisberger: His statistics might not be impressive, but is play was just amazing. With the exception of one throw, Roethlisberger played the game that gave his team the best chance to win. His mobility in the pocket was the difference in the game. As often is the case, teams playing the Steelers allow Roethlisberger to move around, which then creates plays in their offense. On the final two throws of the game, Roethlisberger was looking to move before the play even started. The first pass was a pre-determined bootleg, which allowed him to move to his right. But the second one was vintage Roethlisberger. Once taking the snap, he immediately looked for an escape route to his right and made a great throw on the move. His quarterback rating was 35.5, but his play was spectacular.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
ha Arians-t mindig kirúgták volna, amikor csak anyáztátok úgy kb Whiz távozása utántól számolva, akkor a még a következő életére is elég lenne a paradigmaváltásból 😊slowmotion
hát nagyon megy neki az altatás, kiváncs vagyok milyen hivásokat tartott benn a második félidőben - bespórolva 6.-ára 😛sutianap
Azt azért megjegyezném, hogy én mindig bevédtem. 😊Soldados
hát az FO-t nem téveszti meg soha 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Arians sose volt átlagon aluli OC. A kerethez kell alkalmazkodni és ami egész karrierje alatt neki nagy előnye, hogy erre mindig képes volt. 2009-ben sem rajta múlott. Most is ugyanazt a középső futást hívja, csak most meg is tudjuk csinálni, ezért van Mendy 16 TD-je az idényben...Soldados
ha Arians-t mindig kirúgták volna, amikor csak anyáztátok úgy kb Whiz távozása utántól számolva, akkor a még a következő életére is elég lenne a paradigmaváltásból 😊slowmotion
hát nagyon megy neki az altatás, kiváncs vagyok milyen hivásokat tartott benn a második félidőben - bespórolva 6.-ára 😛sutianap
Azt azért megjegyezném, hogy én mindig bevédtem. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Arians sose volt átlagon aluli OC. A kerethez kell alkalmazkodni és ami egész karrierje alatt neki nagy előnye, hogy erre mindig képes volt. 2009-ben sem rajta múlott. Most is ugyanazt a középső futást hívja, csak most meg is tudjuk csinálni, ezért van Mendy 16 TD-je az idényben...Soldados
ha Arians-t mindig kirúgták volna, amikor csak anyáztátok úgy kb Whiz távozása utántól számolva, akkor a még a következő életére is elég lenne a paradigmaváltásból 😊slowmotion
hát nagyon megy neki az altatás, kiváncs vagyok milyen hivásokat tartott benn a második félidőben - bespórolva 6.-ára 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Mendy a Jets ellen:

Left/Middle Right
Att 14 13
Yards/att 2.6 6.5
TD-1st downs 0-0 1-4

Flozell. :cool:

Apropó, ha már Flozell. Hát nem ironikus, hogy Dallasba megyünk SB-t játszani. 😊 Jerry Jones sztem zokog, hogy éppen mi játszunk ott és az lenne az igazi szívás neki és az egész Cowboys franchise-nak, ha mi nyernénk, ráadásul állítólag Staubach adja majd át a Lombardit. Sztem olyan fancsali képpel még senki nem adta át, mint ahogy ő fogja, ha mi nyerünk. 😂 Viszont Flozellnek ez mekkora elégtétel, a Steelers színeiben visszatér SB-t játszani Dallasba. 😊Soldados
na igen.
pont a napokban gondolkoztam azon, hogy ha nem a 'cut Flo, keep Colombo' utat járjuk be, hanem fordítva, plusz Flo átkerül jobbra, akkor esetleg még futójátékunk is lett volna.* meg szvsz azért is érdemesebb lett volna Flo-t megtartani, mert végig nálunk játszott, Colombo viszont csak pár éve került hozzánk.

meg ha azt vesszük, a tavalyi konferencia-elődöntőnkben Jared Allen szart se tudott csinálni Flo ellen, Colombo miatt viszont Romo kapott 3 sack-et Ray Edwards-tól. na mindegy.

*azért ha 700 font blokkolja a jobb oldalt plusz Witten, akkor kevés dolog lett volna, ami nem sikerül
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Arians sose volt átlagon aluli OC. A kerethez kell alkalmazkodni és ami egész karrierje alatt neki nagy előnye, hogy erre mindig képes volt. 2009-ben sem rajta múlott. Most is ugyanazt a középső futást hívja, csak most meg is tudjuk csinálni, ezért van Mendy 16 TD-je az idényben...Soldados
ha Arians-t mindig kirúgták volna, amikor csak anyáztátok úgy kb Whiz távozása utántól számolva, akkor a még a következő életére is elég lenne a paradigmaváltásból 😊