Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Nekem most este ez az értékelés érdekes, tanulságos volt.

http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d81e34c5e/Playbook-Packers-super-receivers

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A DB coachunk, Ray Horton elment Dallasba.
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Nagyon jó cikk az előttünk álló off-seasonról: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e36d93/article/father-time-steelers-biggest-hurdle-to-return-to-super-bowl?module=HP_cp2

Egy dologgal nem értek egyet, hogy WR-t kellene draftolni. Főleg azzal az indokkal, hogy magasat, mert a cikk elfelejti, hogy Sweednek még mindig lehet egy sansza 😀 😀, elvégre rosteren van. 😊

Viszont ez elgondolkodtató, a kedző védelem életkora:
James Farrior, ILB 36
Aaron Smith, DE 35
Casey Hampton, NT 34
James Harrison, OLB 33
Brett Keisel, DE 32
Ryan Clark, FS 31
Ike Taylor, CB 31
Troy Polamalu, SS 30
Bryant McFadden, CB 29
LaMarr Woodley, OLB 26
Lawrence Timmons, ILB 25

És akkor nem volt szó Hoke-ról és Foote-ról, mint a 2 talán legfontosabb cseréről.

Viszont ha nem az életkorra koncentrálok és csak végigolvasom ezt a névsort, kiráz a hideg. Minden idők egyik legcsodálatosabb korszakos Defense. Imádom őket egytől egyig, soha egyiküket sem cserélném el senkire. Így, együtt, ebben az összeállításban imádom őket. Ed Reed hatalmas kedvencem és persze jobb mint Clark, de hogy Clarkot elcserélném-e rá? Nem. Így együtt csodálatosak. Ebből 8-at mi draftoltunk, 1 saját UDFA (Harrison), 2 FA-ről érkezett (Warrior, Clark). De bármennyire is fáj, be kell látni, lassan lejár az idejük. És bevallom, nekem ez nagyon fáj. 😕

Viszont itt az idő, a 7 pickünkből legalább 5-t a védelembe kell húzni, de akár 6 is lehet ez a szám, egy OT viszont kell elől.Soldados
Az előző SB-on kb ugyanez az egység nyomult, de már 2005-ben is jópáran itt voltak. Ahhoz képest elég sz@rul hangzik, hogy 5 év múlva talán 1-2 ember fog nálunk játszani a mostani D-ből. 😕
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én már Smitht nem írnám kezdőnek jövő évre, főleg, hogy Ziggy ennyire bejött (ha nem vonul vissza valszeg elég nagy rotálás lesz). Az egyik DE poszt így meg is van oldva, csak Keisel helyére kell majd valaki pár év múlva.tenorx
Hát Te se a lényeget fogtad meg. Ettől még nagyon vészesen öreg a D.Soldados
A D öregségét már leírtam pár poszttal feljebb.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én már Smitht nem írnám kezdőnek jövő évre, főleg, hogy Ziggy ennyire bejött (ha nem vonul vissza valszeg elég nagy rotálás lesz). Az egyik DE poszt így meg is van oldva, csak Keisel helyére kell majd valaki pár év múlva.tenorx
Hát Te se a lényeget fogtad meg. Ettől még nagyon vészesen öreg a D.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én már Smitht nem írnám kezdőnek jövő évre, főleg, hogy Ziggy ennyire bejött (ha nem vonul vissza valszeg elég nagy rotálás lesz). Az egyik DE poszt így meg is van oldva, csak Keisel helyére kell majd valaki pár év múlva.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagyon jó cikk az előttünk álló off-seasonról: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e36d93/article/father-time-steelers-biggest-hurdle-to-return-to-super-bowl?module=HP_cp2

Egy dologgal nem értek egyet, hogy WR-t kellene draftolni. Főleg azzal az indokkal, hogy magasat, mert a cikk elfelejti, hogy Sweednek még mindig lehet egy sansza 😀 😀, elvégre rosteren van. 😊

Viszont ez elgondolkodtató, a kedző védelem életkora:
James Farrior, ILB 36
Aaron Smith, DE 35
Casey Hampton, NT 34
James Harrison, OLB 33
Brett Keisel, DE 32
Ryan Clark, FS 31
Ike Taylor, CB 31
Troy Polamalu, SS 30
Bryant McFadden, CB 29
LaMarr Woodley, OLB 26
Lawrence Timmons, ILB 25

És akkor nem volt szó Hoke-ról és Foote-ról, mint a 2 talán legfontosabb cseréről.

Viszont ha nem az életkorra koncentrálok és csak végigolvasom ezt a névsort, kiráz a hideg. Minden idők egyik legcsodálatosabb korszakos Defense. Imádom őket egytől egyig, soha egyiküket sem cserélném el senkire. Így, együtt, ebben az összeállításban imádom őket. Ed Reed hatalmas kedvencem és persze jobb mint Clark, de hogy Clarkot elcserélném-e rá? Nem. Így együtt csodálatosak. Ebből 8-at mi draftoltunk, 1 saját UDFA (Harrison), 2 FA-ről érkezett (Warrior, Clark). De bármennyire is fáj, be kell látni, lassan lejár az idejük. És bevallom, nekem ez nagyon fáj. 😕

Viszont itt az idő, a 7 pickünkből legalább 5-t a védelembe kell húzni, de akár 6 is lehet ez a szám, egy OT viszont kell elől.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Szerintem az fog dönteni, hogy ki tetszik nekik jobban a bent lévőkből, 1/31re azért elég sok ember már ki fog menni. Mondjuk az idei CB class szerintem elég erős, talán azt érné meg a 2. körben húzni épp emiatt. (És ugye még mindig ott van a most kicsit felkapott Phil Taylor pick)tenorx
Pont ezt akartam most mondani, hogy szerintem az OT és a CB mellett még akár az NT is szóba jöhet első körben. Ezen a poszton pedig gyakorlatilag szinte csak egyetlen név, Phil Taylor.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem az fog dönteni, hogy ki tetszik nekik jobban a bent lévőkből, 1/31re azért elég sok ember már ki fog menni. Mondjuk az idei CB class szerintem elég erős, talán azt érné meg a 2. körben húzni épp emiatt. (És ugye még mindig ott van a most kicsit felkapott Phil Taylor pick)
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nem tudom mit vitáztok ezen, 1. körben SS-t kell húzni, az úgy is hiányposzt nálunk évek óta 😀

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hoppá! Ahogy elkezdtem nézni a rostert és a szerződéseket, hogy megtervezzem, a "tökéletes" off-seasont, rábukkantam, hogy a draft után közvetlenül, amikor visszatrédeltük McFaddent, 2 évvel meghosszabbítottunk a szerződését, azaz 2012-ig szól az.

Ez azért változtat a dolgokon. Méghozzá 2 dologban, egyrészt így Gayt nem muszáj visszahozni, másrészt reálisabb esély nyílt, hogy OT legyen az 1. kör.

Ami viszont változatlan: Ike-kal hosszabbítani kell, és CB mindenképpen kell 1-2. kör valamelyikében, de most már nem feltétlenül az elsőben.Soldados
hát én még nem olvastam a draftos terméseteket, de örülök, hogy Te is ezt mondod, eddig én úgy voltam vele, hogy CB 1. kör. Viszont nem bánom, ha 1. kör falember,de a második legyen CB. Mondjuk én tényleg csak beleböfögök ebbe a témába😊, de nálam irgalmatlan need a CB és falember. Ejj de utálom ezeket a félig magyar mondatokat😛kishaszi
Én eddig egyértelműen CB 1. kör, OT 2. kör sorrendet preferáltam, viszont B-Mac hosszabbításával (nem is értem, erről hogy maradtam le :/) nekem mindegy a sorrend. Nyilván ezt a bent lévő emberek értéke határozza majd meg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hoppá! Ahogy elkezdtem nézni a rostert és a szerződéseket, hogy megtervezzem, a "tökéletes" off-seasont, rábukkantam, hogy a draft után közvetlenül, amikor visszatrédeltük McFaddent, 2 évvel meghosszabbítottunk a szerződését, azaz 2012-ig szól az.

Ez azért változtat a dolgokon. Méghozzá 2 dologban, egyrészt így Gayt nem muszáj visszahozni, másrészt reálisabb esély nyílt, hogy OT legyen az 1. kör.

Ami viszont változatlan: Ike-kal hosszabbítani kell, és CB mindenképpen kell 1-2. kör valamelyikében, de most már nem feltétlenül az elsőben.Soldados
hát én még nem olvastam a draftos terméseteket, de örülök, hogy Te is ezt mondod, eddig én úgy voltam vele, hogy CB 1. kör. Viszont nem bánom, ha 1. kör falember,de a második legyen CB. Mondjuk én tényleg csak beleböfögök ebbe a témába😊, de nálam irgalmatlan need a CB és falember. Ejj de utálom ezeket a félig magyar mondatokat😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Gondolom a mi needünk mellett az is lényeges kérdés, hogy azon a poszton mennyire erős az idei class. Állítólag jó CB lesz bőven.

Viszont ha nekünk alkalmas lineman nem marad bent, akkor mi lesz? Behúzzuk aki van, olyan-amilyen, esetleg megoldjuk máshogy? A Flozell biznisz pl nagyon bejött, ellentét: Ubrik.

Nem biztos hogy az összes lineman needünkre megoldást fog kínálni az idei draft.

Magyarul, ha 1/31-re értelmes lineman nem lesz bent, CB meg igen, akkor szvsz inkább meghúzzák azt.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hoppá! Ahogy elkezdtem nézni a rostert és a szerződéseket, hogy megtervezzem, a "tökéletes" off-seasont, rábukkantam, hogy a draft után közvetlenül, amikor visszatrédeltük McFaddent, 2 évvel meghosszabbítottunk a szerződését, azaz 2012-ig szól az.

Ez azért változtat a dolgokon. Méghozzá 2 dologban, egyrészt így Gayt nem muszáj visszahozni, másrészt reálisabb esély nyílt, hogy OT legyen az 1. kör.

Ami viszont változatlan: Ike-kal hosszabbítani kell, és CB mindenképpen kell 1-2. kör valamelyikében, de most már nem feltétlenül az elsőben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
tényleg az Arians Outra raknék egy pár sört, ha valaki vállalja. Nos?sutianap
Állom. Sztem marad.Soldados
Tuti, h marad, semmi nem indokolja az ellenkezőjét...
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
- LB korp szerintem adott, kérdés, hogy Vugyli-t meg tudjuk-e tartani. Ott van Worldis meg ugye még Sly. És ott a nagy labda is ha DerAlte csak még egy év és hagyjuk Butlert a sivatagba kószálni, akkor mi is van? A Séf átveszi a D-t, illetve mikor???
- akkor jöhetnek a D-fal húzások, FilTéjlort adom én is, hozzá vágnám még Nanny McPhee-t, ha még az egyik oldalt tandemmel is visszük el egy darabig
- az O-falba mindenképp kő cetli, Kolonc meg mennyen, egy WR-t várok Hawaii-rúl :cool:
- CB kész káosz, bár azt álmodtam, hogy Revis meg Fitz hazajöttek gyűrűért 😂 😂 😂
- a végire hagytam a Májkomat, azt muszáj -
- a Cromarti gyerekkel mivan, vagy lehet FS-t is húzgálnisutianap
Egyetlen érvem volt,hogy miért szurkoljak -"szurkoljak"- a Steelersnek,hogy ne utazz haza hajnalban rossz szájízzel,mert az állott sörbuké sem akármi,ami felpárolog a gyomorból és ki a szájon át a szabadba... 😊 A vereség íze,hazafelé ,azon melegében még nagyon rossz.Még nincsenek a mentőkörülmények,hogy így meg úgy ,meg így is szép volt stb...
Ez tehette,más indokom nem lehet,miért szorítottam picit,icipicit,hogy egyenlítsetek a 4.negyedben.
Aztán Mendenhall akkora playmaker volt,hogy a Green Bay-nek is megcsinálta a fumble-val a játékot. Már világos,ki az abszolút playmaker 😛 .
Egyébként szép vereség volt,majdnem comeback,emelt fővel.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Farrior idén nagyon jó volt hiába öreg. Foote ott van tökéletes pótlás.Darth
Csak kérdés, meddig... Hosszútávon ő se megoldás, úgyhogy legkésőbb a jövő évi drafton mindenképpen kell húzni ILB-t, mert FA-t erre a posztra valószínűleg úgyse hozunk.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Ha már itt vagyok és írtok a DRAFT-ról;

WR és RB nagyon nem kell.
O és D fal viszont nagyon kell. Illetve a CB poszt. Ezzel nem lehet vitatkozni.

LB sor rendben van oda szerintem nem kell húzni. Woodley meg kell tartani és kész.
Farrior idén nagyon jó volt hiába öreg. Foote ott van tökéletes pótlás. És még Sly gyerek is be tud ugrani Fox mellett.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Itt talán nagyobb tanulsággal szolgál, mint a Packers topikban:

Two red zone TD throws from Aaron Rodgers to Greg Jennings on Sunday night in the Packers’ Super Bowl win. Both came vs. a 2-deep shell (Cover 2 and 2-Man) with Jennings aligned inside as the No.3 WR. Let’s break them down.

http://www.nationalfootballpost.com/Inside-the-playbook-Jennings-in-the-Super-Bowl.html
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
El jutottam eddig...
SB nagyon sajnálom, hogy így alakult. Viszont így is egy remek szezon volt, erőn felül lett teljesítve. (Ezt én nem a PO-ra értem igaz, bár O fal nélkül az is kiváló volt).

GB nyert, számomra egy szimpatikus csapat. Az egyik kedvenc irányítom lett az MVP. Szóval ha már ki kell kapni akkor így.
Nem mostak le minket szoros volt, mint ahogy az erre fele szokás.

Jó év volt összességében, sokkal jobb mint várható volt. Év elején még PO reménykedtünk erre SB játszott a csapat. REMEK!!!

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ward kiváló SB-teljesítményével minden idők legjobb 3 elkapója közé került a rájátszás minden lényegi mutatójában:

Hines Ward moved into second place with the most receptions in postseason history with 88. He caught seven Sunday and passed Hall of Famer Michael Irvin, who had 87.

Ward's touchdown also tied him for third place in the postseason with three others who scored 10 receiving. And his 78 receiving yards left him third on the all-time list in that category with 1,245 career yards in the postseason.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én Woodley-ra tenném a taget, az ő elvesztése nagy vágás lenne ennek a D-nek.

Arians maradjon, szerintem ezt a szintet jövőre is minimum, hogy tartani tudnánk vele.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem is marad, nem hinném, hogy bűnbakokat fogunk keresni. Amit szezon előtt megígértek bejött, a futás elég jól működött.tenorx
azt a húzást szerintem Kuglernek hívjáksutianap
Azért ahhoz playeket is kell ám hívni. Teljesen rendben volt összességében a playcalling. Persze van, amikor vmi nem jó, de összességében szvsz nagyon is rendben volt. 3rd downoknál különösen, s ez akkor is igaz, ha épp az SB-n ezek valóban nem voltak jó döntések.Soldados
Így.
Maradni fog😉 Örülök.

Ellenben: az O-nak tovább kell fejlődni, szerintem ez evidens. A D öveg, szeretném ha Aaron még egy teljes idényt lenyomhatna, de Farrior is megint öregebb lett, Hampton is, Harrison is. Dudlit meg vinni fogják, mint a cukkert, amennyiben lesz szezon, bár a tag lehetőség ott van. Ha nem lesz szízon, akkor viszont szopó, mer sztem Smith tutter visszavonul.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
h (BTW tegnap se volt olyan rossz, mint a számai. Talán a Wallace-nak szánt túldobása volt fájó és saját hiba. Túlkompenzált, korábban, mármint korábbi meccseken meg sokszor aluldobta.)
tomi-tomi
Igen, sztem biztosra akart menni, hogy ne IT legyen és ezért inkább erősebbet dobott.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Durván mondva: Flaccoban lófasz van nem potenciál.
Finomabban: ő ennyit tud.
Épp ezért őt nem szapulnám, de be kell látni, hogy nem egy Brady, BigBen, Brees, Rodgers szint, de még csak egy Ryan, Eli Manning, Romo sem.
A foci csapatsport, de elit QB nélkül elenyésző SB-t nyertek eddig. Kb. 10 évente max 1-et.
Érdemes megnézni mondjuk az elmúlt 20-at, így fejből talán a Tampának és a Baltimorenak nem volt elit QB-ja, a többi csapatban top10 qb muzsikált.
Flacco általában hozza amit tud, az meg ennyi.