Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én megmondom őszintén nem annyira tartok most a futástól, Rice-al vagy nélküle, mert Timmons-szal az élen nagyon összeállt a védelem közepe.
Ők sem lesznek 100 y fölött, ahogy sajnos most mi sem.
Én inkább attól tartok, h nehogy most süljön el Flacco keze.....

Érdekes lehet a Punci vs. Ngata páros, ami igazi csemege lesz.
Reed és Sepu esetében is a bucs elleni forma kell legalább, most aztán nagy szükség van az ellen kedvezőtlen mezőnypoziára és minden kis nyanvadt field goalra.
több mint 14 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Üdv,

Igaz, hogy Rice nem játszik, de Willisen kívül van még Mekléjn is...
bár róla mindenki - még a csapatunk is - megfeledkezik...
Kemény, jó, zúzós meccset és kevés pontot várok...
Remélem el tudjuk hozni tőletek a meccset...
Meglátjuk...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Rice megsérült, lehet ki kell hagynia a vasárnapi meccset. Lehet érik a McGahee Clarke ütközet második felvonása? 😉

Emlékeztetőül:
http://www.dailymotion.com/video/x82qje_clark-hit-on-mcgahee_sportSzokol
McGahee-vel nem tudnának futni ellenünk, úgy is nehéz lesz ha lesz Rice nem még így.Darth
Ebben azért nem vagyok biztos. 1-1 TD-t csak oda szokott pörkölni nekünk:/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez szerintem is benne van, de mondjuk pont a Browns ellen tér vissza. Azért egyelőre nem tűnnek annyira acélosnak, hogy megoldhatatlan feladat legyen BB számára-kishaszi
két lehetőség van a vissatérésnél - az egyiket már ismerjük, AkiafaszagyerekWilliTetudod - no az ne gyöjjön vissza, hanem inkábba ZúgyszeretnémMeghálálni - azt előszedhetné noHomály, noINTsutianap
Tavaly a Browns csúnyán megtréfált benneteket,BB-vel az élen.Rendesen meggyomrozták...kátrány
akartam vót küdeni a HollóTopickba, de hamár itt jársz szeretettel
ONJ-től a szombati találkára egy kis orrtürülgetős nektek: http://www.youtube.com/watch?v=MilfP2fVLhU


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kiváncsi vagyok BB mit fog mutatni, ha visszatér. Szvsz van rá esély hogy nem lesz rögtön jó formában.Jan
Ez szerintem is benne van, de mondjuk pont a Browns ellen tér vissza. Azért egyelőre nem tűnnek annyira acélosnak, hogy megoldhatatlan feladat legyen BB számára-kishaszi
két lehetőség van a vissatérésnél - az egyiket már ismerjük, AkiafaszagyerekWilliTetudod - no az ne gyöjjön vissza, hanem inkábba ZúgyszeretnémMeghálálni - azt előszedhetné noHomály, noINTsutianap
Tavaly a Browns csúnyán megtréfált benneteket,BB-vel az élen.Rendesen meggyomrozták...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Kiváncsi vagyok BB mit fog mutatni, ha visszatér. Szvsz van rá esély hogy nem lesz rögtön jó formában.Jan
Ez szerintem is benne van, de mondjuk pont a Browns ellen tér vissza. Azért egyelőre nem tűnnek annyira acélosnak, hogy megoldhatatlan feladat legyen BB számára-kishaszi
két lehetőség van a vissatérésnél - az egyiket már ismerjük, AkiafaszagyerekWilliTetudod - no az ne gyöjjön vissza, hanem inkábba ZúgyszeretnémMeghálálni - azt előszedhetné noHomály, noINT


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Rice megsérült, lehet ki kell hagynia a vasárnapi meccset. Lehet érik a McGahee Clarke ütközet második felvonása? 😉

Emlékeztetőül:
http://www.dailymotion.com/video/x82qje_clark-hit-on-mcgahee_sportSzokol
Ha ez igaz, akkor csak Falccoban bízhatnak ami viszont pozitív hír lenne számunkra. Belekergethetnék valami ostobaságba. 😀
McGahee-vel nem tudnának futni ellenünk, úgy is nehéz lesz ha lesz Rice nem még így.

több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Charlie kezd a Madárkák ellen is!
Remélem maradt még pár TD-bomba a tarsolyában 😀The terrible towel
Engem ez egyáltalán nem nyugtat meg, sőt......
Érdekes lesz lesz szó mi szó...

több mint 14 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Charlie kezd a Madárkák ellen is!
Remélem maradt még pár TD-bomba a tarsolyában 😀
több mint 14 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Rice megsérült, lehet ki kell hagynia a vasárnapi meccset. Lehet érik a McGahee Clarke ütközet második felvonása? 😉

Emlékeztetőül:
http://www.dailymotion.com/video/x82qje_clark-hit-on-mcgahee_sport
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nesztek egy kis Woodley: http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/18126/video-sports-science-lamarr-woodley


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
mondjuk szerintem pont lényegtelen ki a favorit.
a Titans ellen nem mi voltunk, simán behúztuk.
hallottuk a szezon előtt eleget, hogy a hollók a világuniverzumföldkerekség legjobbjai lesznek idén, na akkor győzzük le ezt a fantasztikus csapatot.Tibi76
Személy szerint nekem nem hiányzik 😛

Nagyon jól megoldottuk a visszahordó kérdést, szóval erősítsen csak titeket... 😛

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem kéritek vissza Mr.Lyukaskézvagyfaircatch Logan-t?
Adomszívesen.

több mint 14 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
mondjuk szerintem pont lényegtelen ki a favorit.
a Titans ellen nem mi voltunk, simán behúztuk.
hallottuk a szezon előtt eleget, hogy a hollók a világuniverzumföldkerekség legjobbjai lesznek idén, na akkor győzzük le ezt a fantasztikus csapatot.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Es ha, 20 ponttal, meggyozoen verunk titeket mondjuk? 😊
Amugy a siralmas kicsit eros - ezt egy meccsre tudod rahuzni, a masik ketton zuzott az offense.. a defense meg az 1/2 meccsen volt jo.

Most ti legyurtetek egy korrekt Falconst/Titanst es dominaltatok a Bucs ellen... eddig impozans, de nincs akkora kulonbseg a ket csapat kozt, mint hinni szeretned. 😛Igor
Zúzott az offense? 😂 Jets ellen se volt jó az offense, Flacco siralmas volt nagyon sokáig, Te magad is elismerted az eredménykövetőben. Bengals ellen pedig szintén gáz volt az O. Most hogy a Browns ellen működött, attól nem dobom magam hanyatt.

Erre a 20 pontos difire térjünk vissza, ha megtörténik... 😉

Jelenleg mindkét csapat túlértékelt, mi nem vagyunk elsők, olyan 3/4. helyre tenném magunkat, de a Ravens még mindig iszonyat durván hype-olt és túlértékelt gárda. Érthetetlen, hogy mit keres pl a Bengals előtt...Soldados
Rice jo atlaggal futott, es a masodik felidoben passzal is haladtunk, mikor kellett.. csak a buntik miatt nem lett szep kozmetikas statja. Most ha a buntiket leveszed, es mondjuk 60%-at odaadod Flacconak passzolt yardnak, maris jobban nez ki. Nem volt az az elit O, amit vartam.. es voltak homaly pillanatai (de mintha, ez nalatok is igaz lett volna elso mecsen.. mindegy) Es a masodik felidoben egyertelmuen dominaltunk a meccsen.

A Bengals olyan amilyen, es a tegnapi a rush D ellenere (ami 1 meccs utan meg hajlamos vagyok rafogni az elit CLE OL-re.. ha Mendi is szetfut minket, akkor elkezdek aggodni)

Az utolso bekezdes okes, sztem .. bar megertem miert teszik a Bengalst hatra.. az az offense tobb mint kerdojeles (nekunk futojatekunk legalabb van, es a passz O meg mondjuk iksz, es mar itt is nagylelku voltam.)
Power Rankings.. vagyis a szakertok szerint tobb van a csapatban, mint a Bengalsban.Igor
ha, ha, ha... Ezeknek éppúgy semmi értelme, mint a fantom INT-eknek. Ezekkel nem tudok mit kezdeni. A Jets ellen nem volt jó az O, ezt jól mutatja a kőkemény 10 szerzett pont. Dixont és Flaccót pedig nagy hiba összevetni. Az egyik - elvileg - franchise QB, a másik 3. QB...

3.: Ehhez képest elvertek titeket, elvileg ott kideült, ki a jobb - JELENLEG. Ez persze változhat, de azonos mérleg esetén, a győzelem ellenére hátrébb sorolni a Bengals-t számomra érthetetlen. Az hogy kiben van több, azt majd akkor értékelem, ha kijön a több, de addig nem. Ezért nem értem a mi 1. helyünket sem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
A tie breaker a tietek 1 meccs után, de ettől nem lesztek favoritok ismerve a körülményeket. 😉 Toronymagasak meg pláne nem... Láttuk a Ravens-t az 1-3. fordulóban is, ami inkább siralmas volt, mint meggyőző. 😛Soldados
Es ha, 20 ponttal, meggyozoen verunk titeket mondjuk? 😊
Amugy a siralmas kicsit eros - ezt egy meccsre tudod rahuzni, a masik ketton zuzott az offense.. a defense meg az 1/2 meccsen volt jo.

Most ti legyurtetek egy korrekt Falconst/Titanst es dominaltatok a Bucs ellen... eddig impozans, de nincs akkora kulonbseg a ket csapat kozt, mint hinni szeretned. 😛Igor
Zúzott az offense? 😂 Jets ellen se volt jó az offense, Flacco siralmas volt nagyon sokáig, Te magad is elismerted az eredménykövetőben. Bengals ellen pedig szintén gáz volt az O. Most hogy a Browns ellen működött, attól nem dobom magam hanyatt.

Erre a 20 pontos difire térjünk vissza, ha megtörténik... 😉

Jelenleg mindkét csapat túlértékelt, mi nem vagyunk elsők, olyan 3/4. helyre tenném magunkat, de a Ravens még mindig iszonyat durván hype-olt és túlértékelt gárda. Érthetetlen, hogy mit keres pl a Bengals előtt...Soldados
Rice jo atlaggal futott, es a masodik felidoben passzal is haladtunk, mikor kellett.. csak a buntik miatt nem lett szep kozmetikas statja. Most ha a buntiket leveszed, es mondjuk 60%-at odaadod Flacconak passzolt yardnak, maris jobban nez ki. Nem volt az az elit O, amit vartam.. es voltak homaly pillanatai (de mintha, ez nalatok is igaz lett volna elso mecsen.. mindegy) Es a masodik felidoben egyertelmuen dominaltunk a meccsen.

A Bengals olyan amilyen, es a tegnapi a rush D ellenere (ami 1 meccs utan meg hajlamos vagyok rafogni az elit CLE OL-re.. ha Mendi is szetfut minket, akkor elkezdek aggodni)

Az utolso bekezdes okes, sztem .. bar megertem miert teszik a Bengalst hatra.. az az offense tobb mint kerdojeles (nekunk futojatekunk legalabb van, es a passz O meg mondjuk iksz, es mar itt is nagylelku voltam.)
Power Rankings.. vagyis a szakertok szerint tobb van a csapatban, mint a Bengalsban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tevedsz.. akkor mi leszunk a csoport toronymagas favoritjai, mert 3-1-es allasnal mar mienk a tiebreaker 😛Igor
ha mi nyerünk a barnák ellen akkor nem 😊gabtsi
Jogos.. de igazabol en a barnaktol is tartanek a helyedben (mondjuk ha jol lattam, csak Soldi nezte le oket 😛)
Egesz pofas/kiegyensulyozott div lesz ez idenre..Igor
Nem nézem le őket. Épp a Browns topikban írtam, hogy mennyit fejlődtek. De ebben a csoportban, aki nyerni akar, az nem engedheti meg magának, hogy a Browns ellen hibázzon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tevedsz.. akkor mi leszunk a csoport toronymagas favoritjai, mert 3-1-es allasnal mar mienk a tiebreaker 😛Igor
A tie breaker a tietek 1 meccs után, de ettől nem lesztek favoritok ismerve a körülményeket. 😉 Toronymagasak meg pláne nem... Láttuk a Ravens-t az 1-3. fordulóban is, ami inkább siralmas volt, mint meggyőző. 😛Soldados
Es ha, 20 ponttal, meggyozoen verunk titeket mondjuk? 😊
Amugy a siralmas kicsit eros - ezt egy meccsre tudod rahuzni, a masik ketton zuzott az offense.. a defense meg az 1/2 meccsen volt jo.

Most ti legyurtetek egy korrekt Falconst/Titanst es dominaltatok a Bucs ellen... eddig impozans, de nincs akkora kulonbseg a ket csapat kozt, mint hinni szeretned. 😛Igor
Zúzott az offense? 😂 Jets ellen se volt jó az offense, Flacco siralmas volt nagyon sokáig, Te magad is elismerted az eredménykövetőben. Bengals ellen pedig szintén gáz volt az O. Most hogy a Browns ellen működött, attól nem dobom magam hanyatt.

Erre a 20 pontos difire térjünk vissza, ha megtörténik... 😉

Jelenleg mindkét csapat túlértékelt, mi nem vagyunk elsők, olyan 3/4. helyre tenném magunkat, de a Ravens még mindig iszonyat durván hype-olt és túlértékelt gárda. Érthetetlen, hogy mit keres pl a Bengals előtt...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
És akkor mi van, ha 4. QB-val kikapunk a Ravenstől? Igazából semmi.Soldados
Tevedsz.. akkor mi leszunk a csoport toronymagas favoritjai, mert 3-1-es allasnal mar mienk a tiebreaker 😛Igor
ha mi nyerünk a barnák ellen akkor nem 😊gabtsi
Jogos.. de igazabol en a barnaktol is tartanek a helyedben (mondjuk ha jol lattam, csak Soldi nezte le oket 😛)
Egesz pofas/kiegyensulyozott div lesz ez idenre..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
És akkor mi van, ha 4. QB-val kikapunk a Ravenstől? Igazából semmi.Soldados
Tevedsz.. akkor mi leszunk a csoport toronymagas favoritjai, mert 3-1-es allasnal mar mienk a tiebreaker 😛Igor
ha mi nyerünk a barnák ellen akkor nem 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
És akkor mi van, ha 4. QB-val kikapunk a Ravenstől? Igazából semmi.Soldados
Tevedsz.. akkor mi leszunk a csoport toronymagas favoritjai, mert 3-1-es allasnal mar mienk a tiebreaker 😛Igor
A tie breaker a tietek 1 meccs után, de ettől nem lesztek favoritok ismerve a körülményeket. 😉 Toronymagasak meg pláne nem... Láttuk a Ravens-t az 1-3. fordulóban is, ami inkább siralmas volt, mint meggyőző. 😛Soldados
Es ha, 20 ponttal, meggyozoen verunk titeket mondjuk? 😊
Amugy a siralmas kicsit eros - ezt egy meccsre tudod rahuzni, a masik ketton zuzott az offense.. a defense meg az 1/2 meccsen volt jo.

Most ti legyurtetek egy korrekt Falconst/Titanst es dominaltatok a Bucs ellen... eddig impozans, de nincs akkora kulonbseg a ket csapat kozt, mint hinni szeretned. 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És akkor mi van, ha 4. QB-val kikapunk a Ravenstől? Igazából semmi.Soldados
Tevedsz.. akkor mi leszunk a csoport toronymagas favoritjai, mert 3-1-es allasnal mar mienk a tiebreaker 😛Igor
A tie breaker a tietek lenne kemény 1 meccs után... De ettől nem lesztek favoritok ismerve a körülményeket. 😉 Toronymagasak meg pláne nem... Láttuk a Ravens-t az 1-3. fordulóban is, ami inkább siralmas volt, mint meggyőző. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
És akkor mi van, ha 4. QB-val kikapunk a Ravenstől? Igazából semmi.Soldados
Tevedsz.. akkor mi leszunk a csoport toronymagas favoritjai, mert 3-1-es allasnal mar mienk a tiebreaker 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Browns tavaly sem volt valami acélos, -amikor a BB vezette O kerek 6 pontot bírt összehozni ellenük, ha jól emlékszem. :/Jan
Még egyszer mondom a tavaly, tavaly volt. Egész egyszerűen nem kiindulási alap. 2008-ban söpörtünk, 2009-ben 2-4-gyel zártunk. ezek semmit nem jelentenek. Más játékosok, más stratégia, másd edzők, más mentális és fizikális állapot, más körülmények, más időjárás, egész egyszerűen ezek semmit mondó dolgok, hogy mi volt tavaly egy-egy csapat ellen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
A Browns tavaly sem volt valami acélos, -amikor a BB vezette O kerek 6 pontot bírt összehozni ellenük, ha jól emlékszem. :/