Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Flo beilleszkedett

Max Starks a mérkőzés kapcsán:

"I don't have to explain anything to Flozell. He hates everybody. We just tell him, 'Flo, we don't like these guys.' He's like, 'Cool, I hate them too.'"

Emlékeztet Vince Papale filmbéli szobatársáraSpy
Ez qrva nagy. 😀

Amúgy jó érzés olvasgatni, hogy jelenleg ezt tartják az NFL legjobb és legnagyobb rivalizálásának. :cool:Soldados
Ricsi meg Érdi G. egyfolytában azt ragozták, hogy a Bears-Packers az ól-tájm😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Flo beilleszkedett

Max Starks a mérkőzés kapcsán:

"I don't have to explain anything to Flozell. He hates everybody. We just tell him, 'Flo, we don't like these guys.' He's like, 'Cool, I hate them too.'"

Emlékeztet Vince Papale filmbéli szobatársáraSpy
Ez qrva nagy. 😀

Amúgy jó érzés olvasgatni, hogy jelenleg ezt tartják az NFL legjobb és legnagyobb rivalizálásának. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Flo beilleszkedett

Max Starks a mérkőzés kapcsán:

"I don't have to explain anything to Flozell. He hates everybody. We just tell him, 'Flo, we don't like these guys.' He's like, 'Cool, I hate them too.'"

Emlékeztet Vince Papale filmbéli szobatársára
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Igen. Ez teljesen egyértelmű. Mind a csapat, mind a vezetés részéről. Ez Ben csapata, az ő offense-e. Ha 10 TD-t adna Batch és 30/30 lenne, akkor is Ben kezd a Browns ellen.Soldados
amig nekinemmegy mégegy kurvinyeknek......... csak addig, aztán mehet a bengalsba 😂sutianap
minek?
van ott franchise QB 😀Tibi76
az egyetlen csapat csikosban! különben is cseréljük Palmerre, hogy ne legyen olyan nyuszifül tálcán nyújtjuk át a liga legnagyobb tömegű falát a "melákbrigádot", és Carson helyett felveszi a Phoenix nevet 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Snaszos.kishaszi
Igen. Ez teljesen egyértelmű. Mind a csapat, mind a vezetés részéről. Ez Ben csapata, az ő offense-e. Ha 10 TD-t adna Batch és 30/30 lenne, akkor is Ben kezd a Browns ellen.Soldados
amig nekinemmegy mégegy kurvinyeknek......... csak addig, aztán mehet a bengalsba 😂sutianap
minek?
van ott franchise QB 😀

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Csak elméleti síkon: ha most Batch nagyot játszik, (GW drive-ot vezet fél perccel a vége előtt, vagy nagyon megszórja az ellent, vagy valami hasonlót) akkor is automatikusan BB kezd a következő meccsen?Jan
Snaszos.kishaszi
Igen. Ez teljesen egyértelmű. Mind a csapat, mind a vezetés részéről. Ez Ben csapata, az ő offense-e. Ha 10 TD-t adna Batch és 30/30 lenne, akkor is Ben kezd a Browns ellen.Soldados
amig nekinemmegy mégegy kurvinyeknek......... csak addig, aztán mehet a bengalsba 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csak elméleti síkon: ha most Batch nagyot játszik, (GW drive-ot vezet fél perccel a vége előtt, vagy nagyon megszórja az ellent, vagy valami hasonlót) akkor is automatikusan BB kezd a következő meccsen?Jan
Snaszos.kishaszi
Igen. Ez teljesen egyértelmű. Mind a csapat, mind a vezetés részéről. Ez Ben csapata, az ő offense-e. Ha 10 TD-t adna Batch és 30/30 lenne, akkor is Ben kezd a Browns ellen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Csak elméleti síkon: ha most Batch nagyot játszik, (GW drive-ot vezet fél perccel a vége előtt, vagy nagyon megszórja az ellent, vagy valami hasonlót) akkor is automatikusan BB kezd a következő meccsen?Jan
Snaszos.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Csak elméleti síkon: ha most Batch nagyot játszik, (GW drive-ot vezet fél perccel a vége előtt, vagy nagyon megszórja az ellent, vagy valami hasonlót) akkor is automatikusan BB kezd a következő meccsen?
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha már bilibe lógatjuk a kezünket, akkor legyen meg az idény első nullázása. 😊 Akkor a döntetlen már garantált. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Komolyan vki még elhiszi, hogy lehet majd futni ellenünk? Teljesen lényegtelen, hogy Rice játszik-e vagy sem. Így sem fog menni, úgy sem menne.Soldados
Azért ne felejtsd el, hogy ha jól emlékszem CJ futott ellenünk egy hosszút, amit holding miatt visszafújtak és a TB is igen jó átlaggal futott ellenünk (igaz keveset). Ráadásul ha jól rémlik, ott is volt egy hosszú játék, amit szintén holding miatt nulláztak le a sporik. Alapvetően egyet értek veled, de nehogy meglepődjünk. De a lényeg a TB konzisztensen tudott jókat futni ellenünk. Igaz volt hozzá egy jó faluk és egy underrated futójuk.Szokol
Bizonyos, hogy a Tampa vasárnapi futójátékait egész héten elemzik a Hollók, hogy meglephessenek minket. Ezeket az elemzéseket azonban a Heinz Fielden is elvégzik, hogy még egy szúnyogseggnyi rés se maradjon a védelmünkön. Meglepni egyik fél sem tudja a másikat, mert mi meg elsütöttük már az előző meccseken a hosszú passzokat, amit senki sem várt tőlünk BB eltiltása alatt, tehát most már arra is készülnek a tollasok. Ez egy tipikus Steelers-Ravens rangadó lesz, kevés ponttal, késhegyig folyó küzdelemmel, és eszméletlen nagy zúzáspkkal.Red Star
A Falcons és a Titans O is jobb mint a Ravensé. Ha őket megfogta a D, akkor ez sem okozhat nagy gondot.
Simán nyerünk, 7-6-ra. 😊
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Essex és Hoke nem edzett tegnap. Többiek igen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
http://www.youtube.com/watch?v=UuyBYlLmZOc

:cool: :cool: :cool:
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
szavazz Mandy-re Fedex GROUND playersoftheweek!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Komolyan vki még elhiszi, hogy lehet majd futni ellenünk? Teljesen lényegtelen, hogy Rice játszik-e vagy sem. Így sem fog menni, úgy sem menne.Soldados
Azért ne felejtsd el, hogy ha jól emlékszem CJ futott ellenünk egy hosszút, amit holding miatt visszafújtak és a TB is igen jó átlaggal futott ellenünk (igaz keveset). Ráadásul ha jól rémlik, ott is volt egy hosszú játék, amit szintén holding miatt nulláztak le a sporik. Alapvetően egyet értek veled, de nehogy meglepődjünk. De a lényeg a TB konzisztensen tudott jókat futni ellenünk. Igaz volt hozzá egy jó faluk és egy underrated futójuk.Szokol
Bizonyos, hogy a Tampa vasárnapi futójátékait egész héten elemzik a Hollók, hogy meglephessenek minket. Ezeket az elemzéseket azonban a Heinz Fielden is elvégzik, hogy még egy szúnyogseggnyi rés se maradjon a védelmünkön. Meglepni egyik fél sem tudja a másikat, mert mi meg elsütöttük már az előző meccseken a hosszú passzokat, amit senki sem várt tőlünk BB eltiltása alatt, tehát most már arra is készülnek a tollasok. Ez egy tipikus Steelers-Ravens rangadó lesz, kevés ponttal, késhegyig folyó küzdelemmel, és eszméletlen nagy zúzáspkkal.Red Star
... Randle El TD-passzal 😀
több mint 14 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Komolyan vki még elhiszi, hogy lehet majd futni ellenünk? Teljesen lényegtelen, hogy Rice játszik-e vagy sem. Így sem fog menni, úgy sem menne.Soldados
Azért ne felejtsd el, hogy ha jól emlékszem CJ futott ellenünk egy hosszút, amit holding miatt visszafújtak és a TB is igen jó átlaggal futott ellenünk (igaz keveset). Ráadásul ha jól rémlik, ott is volt egy hosszú játék, amit szintén holding miatt nulláztak le a sporik. Alapvetően egyet értek veled, de nehogy meglepődjünk. De a lényeg a TB konzisztensen tudott jókat futni ellenünk. Igaz volt hozzá egy jó faluk és egy underrated futójuk.Szokol
Bizonyos, hogy a Tampa vasárnapi futójátékait egész héten elemzik a Hollók, hogy meglephessenek minket. Ezeket az elemzéseket azonban a Heinz Fielden is elvégzik, hogy még egy szúnyogseggnyi rés se maradjon a védelmünkön. Meglepni egyik fél sem tudja a másikat, mert mi meg elsütöttük már az előző meccseken a hosszú passzokat, amit senki sem várt tőlünk BB eltiltása alatt, tehát most már arra is készülnek a tollasok. Ez egy tipikus Steelers-Ravens rangadó lesz, kevés ponttal, késhegyig folyó küzdelemmel, és eszméletlen nagy zúzáspkkal.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amíg nem ment le az első meccs, addig nem értem ezt a répaméregetést megint, hogy ki mit hogyan fog csinálni a másik xyzs-jével... Szerintem kicsit bárgyú ez a fajta szájkarate. Sőt, igazából a 2. meccsen se lesz majd szvsz jelentősége mi volt az elsőn, mert minden meccs új kihívás és sok víz folyik le addig is, bármi történhet közben, ami változást hozhat, itt is, ott is.kishaszi
te mit ettél reggelire? xanaxot? hadd mennyen má a ZRI, ez benne van a csatában :cool:sutianap
Menjen, de ez így béndzsó😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én meg fordítva látom, a Ravensben nem érzem a PO-t. Az a Bengals D - na most megköveznek a Madarak - jobb, mint a Ravens D és ez döntő lesz ebben a csoportban, sokkal inkább döntő, minthogy kinek van jobb támadósora. Soldados
Soldi: mondj annyit, hogy Jehova, es mar jovok/jovunk is 😊

Sztem szoros a D-k osszehasonlitasa, most meg talan a CIN-e jobb.. de ev vegere jobban osszeall a banda, es a mienk lesz jobb (Bungles szet fog esni, as usual) - es a tamadosorunk sokkal jobb. 😉
Tovabbra sem ertem, miert tetszik neked ennyire ez a Bengals.. secondaryjuk jo ezt alairom. De a front sevenjuk mar tulertekelt, es ez ki fog jonni kesobb sztem. Az offense pedig atlag alatti - futojatek gyenge (Benson one-year wonder volt), a passzjatek szinten, mert Palmerrel kezodik es vegzodik... o meg szegeny sosem lesz mar olyan mint volt anno.

Ravens+Steelers PO-ba, Bengals 6-8 gyozelem.Igor
Nem érzem sokkal jobbnak az offense-tek, mint ahogy az a Bengals ellen ki is derült. 😊 A védelmük viszont határozottan jobb (jelenleg) mint a tietek. Én a jelenről beszélek, nem megyek bele olyan teoretikus vitákba, hogy a tietek majd összeáll... Ilyen alapon a Cincy O is összeállhat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Én meg fordítva látom, a Ravensben nem érzem a PO-t. Az a Bengals D - na most megköveznek a Madarak - jobb, mint a Ravens D és ez döntő lesz ebben a csoportban, sokkal inkább döntő, minthogy kinek van jobb támadósora. Soldados
Soldi: mondj annyit, hogy Jehova, es mar jovok/jovunk is 😊

Sztem szoros a D-k osszehasonlitasa, most meg talan a CIN-e jobb.. de ev vegere jobban osszeall a banda, es a mienk lesz jobb (Bungles szet fog esni, as usual) - es a tamadosorunk sokkal jobb. 😉
Tovabbra sem ertem, miert tetszik neked ennyire ez a Bengals.. secondaryjuk jo ezt alairom. De a front sevenjuk mar tulertekelt, es ez ki fog jonni kesobb sztem. Az offense pedig atlag alatti - futojatek gyenge (Benson one-year wonder volt), a passzjatek szinten, mert Palmerrel kezodik es vegzodik... o meg szegeny sosem lesz mar olyan mint volt anno.

Ravens+Steelers PO-ba, Bengals 6-8 gyozelem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És ha szépen körbeverjük egymást, akkor elég sok W veszhet el, hogy ne legyen a csapatoknak
elég W.. vagy én tévedek? 😀Collapo
És szted az Eastben és South-ban nem veszik el ugyanennyi W? 😉 Dehogynem. Ezekben is 3 csapat megy a PO-ért.

A Westről ne beszéljünk, mert habcsók csoport.Soldados
Na azért az durva lenne, ha ebből a csoportból mindössze a győztes lenne PO-s.
Szerintem az kizárt. Elég nagy körbeverések vannak idén mindenhol.
Én PO-t látok nagyon a PITben, és meglepődnék ha a Ravens nem ugyan ez a sors várna.
Jelen állás szerint a Bengals aki éppen hogy le fog maradni, de természetesen ez még változhat.Darth
Én meg fordítva látom, a Ravensben nem érzem a PO-t. Az a Bengals D - na most megköveznek a Madarak - jobb, mint a Ravens D és ez döntő lesz ebben a csoportban, sokkal inkább döntő, minthogy kinek van jobb támadósora.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Na essen szó a sérültekről is:

Sérülésel küzd Dennis Dixon, Trai Essex (ankle sprain), Will Allen (ankle sprain), Ziggy Hood (ankle sprain) és Anthony Madison (hamstring) és Chris Hoke.

Elvileg Dixonon kívül egyik játéka sem kizárt. Essexről is úgy nyilatkoztak, hogy sztem valószínű a játéka, talán Hoke a legkérdésesebb. Ami fontos lenne, hogy Hood és Hoke közül legalább az egyik ott legyen a pályán és Allenre, Madisonra is nagy szükség lenne.Soldados
Essex-et nem kommentálom.
Hood vagy Hoke nagyon kellene a pihentetés végett.
Allan és Madison ők azért nagyon kellenének a specteam-be szerintem nélkülük azért az egység is jóval gyengébb.

több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Meglepne. Az AFC North a liga egyik legerősebb csoportja lett azzal, hogy a Bengals felfejlődött.

Itt 3 qrva jó csapat van, amelyből 1-2 akár elit is lehet.Soldados
És ha szépen körbeverjük egymást, akkor elég sok W veszhet el, hogy ne legyen a csapatoknak
elég W.. vagy én tévedek? 😀Collapo
És szted az Eastben és South-ban nem veszik el ugyanennyi W? 😉 Dehogynem. Ezekben is 3 csapat megy a PO-ért.

A Westről ne beszéljünk, mert habcsók csoport.Soldados
Na azért az durva lenne, ha ebből a csoportból mindössze a győztes lenne PO-s.
Szerintem az kizárt. Elég nagy körbeverések vannak idén mindenhol.
Én PO-t látok nagyon a PITben, és meglepődnék ha a Ravens nem ugyan ez a sors várna.
Jelen állás szerint a Bengals aki éppen hogy le fog maradni, de természetesen ez még változhat.

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na essen szó a sérültekről is:

Sérülésel küzd Dennis Dixon, Trai Essex (ankle sprain), Will Allen (ankle sprain), Ziggy Hood (ankle sprain) és Anthony Madison (hamstring) és Chris Hoke.

Elvileg Dixonon kívül egyik játéka sem kizárt. Essexről is úgy nyilatkoztak, hogy sztem valószínű a játéka, talán Hoke a legkérdésesebb. Ami fontos lenne, hogy Hood és Hoke közül legalább az egyik ott legyen a pályán és Allenre, Madisonra is nagy szükség lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Amíg nem ment le az első meccs, addig nem értem ezt a répaméregetést megint, hogy ki mit hogyan fog csinálni a másik xyzs-jével... Szerintem kicsit bárgyú ez a fajta szájkarate. Sőt, igazából a 2. meccsen se lesz majd szvsz jelentősége mi volt az elsőn, mert minden meccs új kihívás és sok víz folyik le addig is, bármi történhet közben, ami változást hozhat, itt is, ott is.kishaszi
te mit ettél reggelire? xanaxot? hadd mennyen má a ZRI, ez benne van a csatában :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amíg nem ment le az első meccs, addig nem értem ezt a répaméregetést megint, hogy ki mit hogyan fog csinálni a másik xyzs-jével... Szerintem kicsit bárgyú ez a fajta szájkarate. Sőt, igazából a 2. meccsen se lesz majd szvsz jelentősége mi volt az elsőn, mert minden meccs új kihívás és sok víz folyik le addig is, bármi történhet közben, ami változást hozhat, itt is, ott is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."