Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 14 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Van úgy, hogy a messiás nem hoz annyit, mint kellene, viszont BB és a vasasok
úgy vannak, hogy végre kezdő QB, BB ráadásul nem rossz... szóval ha - és belefog -
belerázódik BB, akkor ez egy nagyon erős csapat... sajnos... nembaj... kell a
competition 😊
A belerázódást segíti a következő két hét BB-nél, mivel ugye már edzhet, s a
bye is most jön a nektek... ennyi idő, meg elég az összeszokáshoz...
Nagy meccs volt a tegnapi, mint azt várni is lehetett... korrektül harcoló felekkel.
Kösz a kemény meccset 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Ahogy mondod a D "jó teljesítménye" állandóan elvárható, tegnap is az volt. Sőt tavaly is.
de amit az elmúlt 3 meccsen műveltek az sokkal több volt mint jó.
Létezhetetlen ezt a kiemelkedő teljesítményt állandóan fenntartani sztem..... egy-egy hiba úgyis becsúszik, ahogy most is és az elég is ilyen O mellett.

Ettől függetlenül nem félek attól h nem fognak harapni a jövő héten 😀

Soldi, Igor hol vagytok...? 😊
Biztos rápihennek a viadalra....... 😛Chrisdol
Tavaly nem volt jó a D-tek, tavalyelőtt viszont végig brutál volt, sztem ha nem lesz komolyabb kulcs-sérülés akkor idén is elvárható a folyamatos jó teljesítmény. A tegnapi annyira azért nem volt az, bár rossz sem volt. Ahogy Soldi szokta mondani: nem volt elit 😊 és a tegnapi Ravens ellen ez kevés volt. Jövő heti BYE után jön BB, meglátjuk mennyivel erősödtök. (bevállalom: sztem nem annyival, mint sokan itt várjátok - főleg az első pár meccsen)
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ahogy mondod a D "jó teljesítménye" állandóan elvárható, tegnap is az volt. Sőt tavaly is.
de amit az elmúlt 3 meccsen műveltek az sokkal több volt mint jó.
Létezhetetlen ezt a kiemelkedő teljesítményt állandóan fenntartani sztem..... egy-egy hiba úgyis becsúszik, ahogy most is és az elég is ilyen O mellett.

Ettől függetlenül nem félek attól h nem fognak harapni a jövő héten 😀

Soldi, Igor hol vagytok...? 😊
Biztos rápihennek a viadalra....... 😛
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Batch-re nem lehetünk mérgesek, egy felpaprikázott ravens d már nem neki való. Az előző meccsen megtette amit kell.
Sztem egész egyszerűen jobbak voltak a hollók tegnap.
A D-be is voltak gondok, Woodley szerény volt levették a pályáról, Farrior és Timmons is beleszaladt egy-egy hibába kulcs szitukba.
az Oher vs. Harrison párharcról nem nyitnék újabb vitát, maradjunk annyiban h véleményes.... asszem 1 x fújtak holdingot Oherre. (??) nem ezen múlt.

Tudtuk, h konzisztensen nem lehet ezt a teljesítményt elvárni a D-től. ( Most is volt azért 2 turnover ne feledjük.)
Nincs gáz menni kell tovább, immáron BB-vel 😀Chrisdol
Szerintem konzisztensen el lehet várni ettől a D-től a jó teljesítményt, de azért ahhoz egy picit tényleg jobb O kell, ez BB-vel elvileg meg is lesz majd. Ettől függetlenül a visszavágó sem lesz simább meccs sztem, de majd meglátjuk.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Batch-re nem lehetünk mérgesek, egy felpaprikázott ravens d már nem neki való. Az előző meccsen megtette amit kell.
Sztem egész egyszerűen jobbak voltak a hollók tegnap.
A D-be is voltak gondok, Woodley szerény volt levették a pályáról, Farrior és Timmons is beleszaladt egy-egy hibába kulcs szitukba.
az Oher vs. Harrison párharcról nem nyitnék újabb vitát, maradjunk annyiban h véleményes.... asszem 1 x fújtak holdingot Oherre. (??) nem ezen múlt.

Tudtuk, h konzisztensen nem lehet ezt a teljesítményt elvárni a D-től. ( Most is volt azért 2 turnover ne feledjük.)
Nincs gáz menni kell tovább, immáron BB-vel 😀
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
No. Én baromi keveset láttam a meccsből. Mondjuk a felénél többet. Ez alapján nem nekem kell megmondani a frankót, így csak azon benyomásokat írom le, amikor néztem:

- Szar volt az O. Oké. Ne feledjük, nem franchise QB volt a pályán, hanem a 4. számú irányító!!! Pont ezért nem értem minek erőltettük a mély passzokat, mikor Csárlibácsi keze gyenge és csak búbospászt tud dobni. 5x odaérnek rá a coverage emberkék a lassú, nagy ívű, ejtős labdákra... Incomplete is lett mind. Viccen kívül Ben ezekből 150 yardot összehozott volna... Persze nincs ha. Érdekes, amikor 15-20 yard laposan ment a playhívás az CB-nek is simán ment, el is kapta Miller, meg aki arra járt...
Up the middle futások. Továbbra se értem minek erőltetjük, főleg ha nem mi vezetünk.-.. A végén meg az INT, hát azzal odaadta a győzelmet szó szerint. Ettől függetlenül nem vagyok rá nagyon mérges.

- Reed. Hmm. Tegnap elhangzott, hogy sok meccset hozott már nekünk, ne ostorozzuk. Azért ez a sok meccset hozott kicsit sántít. Valóban voltak nagyon fontos meccsek, amikor kellett a FG-ja, de azért nem annyi és nem 50+ yardos rúgásokról van azért szó

- D. A végén meg az elején pont kellettek volna, de akkor épp jobban muzsikált a Ravens playhívása.

- Ravens. A fal nagyon tetszett, Ngatya kurvajó.

- Flakon: na én pont, hogy mellette szoktam állni, de ost azért nem zengenék ódákat róla a vége miatt, tegnap leírtam,m hoyg miért😛

Tegnap gratuláltam 2x, most nem fogok, de maradjunk annyiban, hogy nem tragédia az eredmény a körülményeket figyelembe véve és szerintem jobb is, hogy most nem nyertünk, a Hollók talán jobban meg is érdemelték. - Egy kívánságom van: Igor és Soldi ne szólhassanak hozzá a fórumhoz egy ideig😛PPP Vagy csak elszigetelt, önálló hsz-eket tegyenek, de nem lehet dialógus köztük😊)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Még ha nagyon keserű is ez a pirula, azért kellett ez az ébresztő.
Elég ebből a ki.asszott hype-ból.

Jön a pihi, rendet lehet tenni a fejekben. Persze nem lehet reed-en leverni a port, de akkor is 0/2 az.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Blablabla... a sportban nincs ha. Miért ilyen nehéz elviselni hogy most jobb volt a ravens?Tequ
Húúú srác most aztán nagyon megmondtad, tapsold meg magad!!!
Ne általánosíts!!!
több mint 14 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 204 — Steelers fan
első dühből írt vélemény: REED a kurva anyád!!!!Haggans
Azért Reed nyakába varrni a vereséget hülyeség. Mind a két esetet megelőzte egy jó pozícióban történő labdaszerzés amelyből emlékeim szerint egyetlen egy yardot sem tudtunk megtenni. Akkor kellett volna begyalogolni TD-re, Flacco kész volt, látszott rajta, hogy végigsöpört rajta a világvége érzés. Nem jött össze.
Különösebb baj szerintem nincs, BB nélkül hoztuk a 3-1-et. Kis pihi, és jön a zúzás.
több mint 14 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Nem, nem azt nehéz elviselni, inkább talán azt, ahogy kialakult ez az eredmény. Ha már volt akkora szerencsénk, hogy gyenge játék, kihagyott lehetőségek után esélyünk volt mégis a meccs megnyerésére, akkor nyerjük is már meg. 😊 Egyébként nincs semmi tragédia, amennyiben a Ravensnél nem lesz változás, formajavulás, akkor bizony idén is 1-1 lesz az egymás elleni mérlegünk, úgy érzem. 😉 Ezt a sebzett Steelerst egy Ravens (papíron) erősségű csapatnak sokkal simábban kellett volna vernie. Ehelyett lett egy kínszenvedéses, sok hibával tarkított, hatalmas küzdelem, és egy győzelem - némi szerencsével. Én elégedett vagyok, PO-esélyeink továbbra is állnak. :cool:
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Blablabla... a sportban nincs ha. Miért ilyen nehéz elviselni hogy most jobb volt a ravens?
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bocs, de ez azért marha nagy hülyeség 😊Szesze
Ezt fejtsd ki bővebben. Annyi volt a gond, hogy Mendenhallon kívül nincs offense. BB egy átlagos napon passzol 200 yardot, az most pont elég lett volna. Nem volt rossz a Ravens D, de különösebben átlagon felüli se. A mi defenseünk megint tetszett, még Taylor illetve Gay volt, annyi volt a gáz, hogy gyakorlatilag végig ők voltak pályán.tenorx
A második mondatra értettem természetesen... Lehet hogy nyertetek volna BBvel, de az, h vele ez egy sima W mindenképp botorság kijelenteni. A Ravens game winning drive mindenképp elgondolkodtató. Sőt tulképp az egész meccsen nem volt jó a védelmetek, igazából ezen a meccsen sokkal jobb volt a Ravens sztem.Szesze
Ha itt van BB nem lett volna ilyen vége, alapból nem faszkodjuk el és nem adjuk vissza a labdát a Ravensnek pl.
Sajnálom, hogy kikaptunk, de nem bánom. Először is leáll az amerikai hype gépezet, másodszor meg BBvel mint már mondtam egyszerűbb lesz egy fokkal 😊
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Bocs, de ez azért marha nagy hülyeség 😊Szesze
te mit néztél drágaság??????????sutianap
hát ezek szerint nem azt amit ti... de hagyjuk, nem akarok itt harcolni a Ravensért, én csak elmondtam a véleményem.Szesze
BB mondjuk az első sikeres passzát nem a harmadik negyedben dobja, kibaszott nagy király a R. offense, kinek a firstdown-ok 20-30%-át megcsinálják a birók, kb. ugyanennyi P.I. volt a tizenhetesen is és még igyis leszivtak volna ha eza balfasz nem haggya ki a két FG-t, én ezt láttam nem PM-et meg TB-t, kettő ez tényleg a Steelers topic, a Varjakat vajazd a sajátjukban 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Nincs gáz, annyi volt, hogy Batch mégsem olyan jó egy normális csapat ellen. BBvel ez egy sima W lett volna.tenorx
Bocs, de ez azért marha nagy hülyeség 😊Szesze
te mit néztél drágaság??????????sutianap
hát ezek szerint nem azt amit ti... de hagyjuk, nem akarok itt harcolni a Ravensért, én csak elmondtam a véleményem.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Nincs gáz, annyi volt, hogy Batch mégsem olyan jó egy normális csapat ellen. BBvel ez egy sima W lett volna.tenorx
Bocs, de ez azért marha nagy hülyeség 😊Szesze
Ezt fejtsd ki bővebben. Annyi volt a gond, hogy Mendenhallon kívül nincs offense. BB egy átlagos napon passzol 200 yardot, az most pont elég lett volna. Nem volt rossz a Ravens D, de különösebben átlagon felüli se. A mi defenseünk megint tetszett, még Taylor illetve Gay volt, annyi volt a gáz, hogy gyakorlatilag végig ők voltak pályán.tenorx
A második mondatra értettem természetesen... Lehet hogy nyertetek volna BBvel, de az, h vele ez egy sima W mindenképp botorság kijelenteni. A Ravens game winning drive mindenképp elgondolkodtató. Sőt tulképp az egész meccsen nem volt jó a védelmetek, igazából ezen a meccsen sokkal jobb volt a Ravens sztem.
több mint 14 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
amúgy meg nincs gond, a cinci kikapott barnában, mi meg majd visszavágunk hollóéknál.Tibi76
Összességében egyetértek,látatlanban aláírtam volna, hogy 3-1el kezdünk, jah és úgy ,hogy 1 percen múlt a 4-0....nah mindegy jön Ben és jobbak leszünk Oban is!!!!😊

" class="embed">
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Nincs gáz, annyi volt, hogy Batch mégsem olyan jó egy normális csapat ellen. BBvel ez egy sima W lett volna.tenorx
Bocs, de ez azért marha nagy hülyeség 😊Szesze
te mit néztél drágaság??????????


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nincs gáz, annyi volt, hogy Batch mégsem olyan jó egy normális csapat ellen. BBvel ez egy sima W lett volna.tenorx
Bocs, de ez azért marha nagy hülyeség 😊Szesze
Ezt fejtsd ki bővebben. Annyi volt a gond, hogy Mendenhallon kívül nincs offense. BB egy átlagos napon passzol 200 yardot, az most pont elég lett volna. Nem volt rossz a Ravens D, de különösebben átlagon felüli se. A mi defenseünk megint tetszett, még Taylor illetve Gay volt, annyi volt a gáz, hogy gyakorlatilag végig ők voltak pályán.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Nincs gáz, annyi volt, hogy Batch mégsem olyan jó egy normális csapat ellen. BBvel ez egy sima W lett volna.tenorx
Bocs, de ez azért marha nagy hülyeség 😊
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nincs gáz, annyi volt, hogy Batch mégsem olyan jó egy normális csapat ellen. BBvel ez egy sima W lett volna.
több mint 14 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
amúgy meg nincs gond, a cinci kikapott barnában, mi meg majd visszavágunk hollóéknál.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 14 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
20yardon múlt...jött is a 10yard amikor a legjobban kellett, csak az előjel nem stimmelt,+10 helyett -10, first down helyett punt az endzone-ból. De az esély legalább megvolt. A meccs képe alapján nem hittem volna, hogy egyáltalán lesz.
Batch azért nagyot küzdött a két meccsen...Spy
Ne a védelmet bántsuk már, amikor ezt is majdnem lehozták... 210 yard az offense-ünktől összesen-visszasan, egy csöppet karcsú.marescha
A GW driveot azért illet volna megfogniuk ezt lásssuk be, ha már elit Dről beszélünk,mert egyébként az a D

" class="embed">
több mint 14 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
első dühből írt vélemény: REED a kurva anyád!!!! azért ha berúgja azt akét FGt akkor és itt most huszadlagos, hogy volt egy elbaszott FGje a hollóknak is ,akkor adott esetben a végén 20-10 van és csinálhatnak amit akarnak....én amúgy azt mondom inkább szopjunk most mint majd az AFC döntőben meg a SB-on 😀....a D azért benne van a zakóban vastagon most...most be jött az amit Soldi mondott amúgy, ha a D nem teljesen hozza azt amit tud akkor pokoli nehéz dolgunk lesz és buktázhatunk,hát ez most bejött.

Amúgy én minden zakó után egyre jobban imádom ezt a csapatot,már hogyha lehet ezt még fokozni 😀
GO STEELERS!!!

" class="embed">
több mint 14 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
20yardon múlt...jött is a 10yard amikor a legjobban kellett, csak az előjel nem stimmelt,+10 helyett -10, first down helyett punt az endzone-ból. De az esély legalább megvolt. A meccs képe alapján nem hittem volna, hogy egyáltalán lesz.
Batch azért nagyot küzdött a két meccsen...Spy
Ne a védelmet bántsuk már, amikor ezt is majdnem lehozták... 210 yard az offense-ünktől összesen-visszasan, egy csöppet karcsú.
több mint 14 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Majdnem nyertünk.... 😕 . Big Bennel más lesz a helyzet a szezon hátra lévő részében, talán ő majd passzol 250 yardot egy meccsen.. Pont jókor van a kis szusszanóhetünk. Egyébként meg 3-1-re állni több, mint remek irányító nélkül 😊 .

Egyébként személy szerint többet izgultam eddig a négy meccsen, mint tavaly egész évben....

A végén kikészültem agyilag....