Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://www.youtube.com/watch?v=VD4Yi7r8xDE 😊

Asszem lesz itt Welcome Rookie...! :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 negyedig néztem őket tegnap a Falcons ellen, kemény diók.kishaszi
no para, Wallace high, Delhomme high + low ankle sprain, valszeg McCoy lesz a kezdő 😉Joey Tribbiani
Ja. Úgy tűnik, tényleg McCoy lesz a kezdő. Így azért nagyon más a leányzó fekvése.

Minden nagyképűség nélkül mondom, hogy nem irigylem a srácot. Alapból nem könnyű az újonc QB-k élete, hát még az első meccsen, s ekkor éppen az egyik legjobbal és legkeményebbel találkozni... Hát nem mondom, nagy kihívás előtt áll a fiú. Én mindenesetre nem sok passzkísérletet hívnék, még akkor sem ha futni nem igen lehet ellenünk. Ez nagyon nagy kérdés lesz az OC számára is, hogy mi legyen a game plan. De túl nagy terhet nem tennék rá, mert akkor a papírforma szerint megeszik őt reggelire. :/Soldados
És ha McCoy megsérül(amire van sansz-hisz tudjuk milyen kőkemény a Steelers D); Brett Ratliff jöhet be helyette. A srácot 3 hete raktuk ki a Practice Squadunkból...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért a CLE ismét megmutatta, hogy kéjutazásra ne számítsunk ellenük.

Érdemes megnézni az alábbiakat: a 3-1-es Bucstól 3 ponttal kaptak ki, a 3-1-es Chiefstől 2 ponttal kaptak ki, a 4-1-es Ravenstől is csak 7-tel, de vezettek még a 4. negyedben. A 2-3-as Cincyt elverték 3 ponttal, míg most a 4-1-es Falconstól 10 ponttal kaptak ki, de félidőben itt is vezettek.

Persze, ha mi olyan jók vagyunk, mint gondoljuk, akkor nyerni kell, de nem lesz egy délutáni kellemes piknik. Ez a Browns már egy igen kellemetlen rivális, megkockáztatom, kellemetlenebb, mint a 2007-es, amikor 10-6-tal zártak. A mi szerencsénk, hogy valszeg Delhomme lesz Wallace helyett, mert utóbbi megsérült. De így is észnél kell majd lenni.Soldados
2 negyedig néztem őket tegnap a Falcons ellen, kemény diók.kishaszi
no para, Wallace high, Delhomme high + low ankle sprain, valszeg McCoy lesz a kezdő 😉Joey Tribbiani
Ja. Úgy tűnik, tényleg McCoy lesz a kezdő. Így azért nagyon más a leányzó fekvése.

Minden nagyképűség nélkül mondom, hogy nem irigylem a srácot. Alapból nem könnyű az újonc QB-k élete, hát még az első meccsen, s ekkor éppen az egyik legjobbal és legkeményebbel találkozni... Hát nem mondom, nagy kihívás előtt áll a fiú. Én mindenesetre nem sok passzkísérletet hívnék, még akkor sem ha futni nem igen lehet ellenünk. Ez nagyon nagy kérdés lesz az OC számára is, hogy mi legyen a game plan. De túl nagy terhet nem tennék rá, mert akkor a papírforma szerint megeszik őt reggelire. :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért a CLE ismét megmutatta, hogy kéjutazásra ne számítsunk ellenük.

Érdemes megnézni az alábbiakat: a 3-1-es Bucstól 3 ponttal kaptak ki, a 3-1-es Chiefstől 2 ponttal kaptak ki, a 4-1-es Ravenstől is csak 7-tel, de vezettek még a 4. negyedben. A 2-3-as Cincyt elverték 3 ponttal, míg most a 4-1-es Falconstól 10 ponttal kaptak ki, de félidőben itt is vezettek.

Persze, ha mi olyan jók vagyunk, mint gondoljuk, akkor nyerni kell, de nem lesz egy délutáni kellemes piknik. Ez a Browns már egy igen kellemetlen rivális, megkockáztatom, kellemetlenebb, mint a 2007-es, amikor 10-6-tal zártak. A mi szerencsénk, hogy valszeg Delhomme lesz Wallace helyett, mert utóbbi megsérült. De így is észnél kell majd lenni.Soldados
2 negyedig néztem őket tegnap a Falcons ellen, kemény diók.kishaszi
no para, Wallace high, Delhomme high + low ankle sprain, valszeg McCoy lesz a kezdő 😉Joey Tribbiani
Nyuszi vagy?! Mekkoy! 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Azért a CLE ismét megmutatta, hogy kéjutazásra ne számítsunk ellenük.

Érdemes megnézni az alábbiakat: a 3-1-es Bucstól 3 ponttal kaptak ki, a 3-1-es Chiefstől 2 ponttal kaptak ki, a 4-1-es Ravenstől is csak 7-tel, de vezettek még a 4. negyedben. A 2-3-as Cincyt elverték 3 ponttal, míg most a 4-1-es Falconstól 10 ponttal kaptak ki, de félidőben itt is vezettek.

Persze, ha mi olyan jók vagyunk, mint gondoljuk, akkor nyerni kell, de nem lesz egy délutáni kellemes piknik. Ez a Browns már egy igen kellemetlen rivális, megkockáztatom, kellemetlenebb, mint a 2007-es, amikor 10-6-tal zártak. A mi szerencsénk, hogy valszeg Delhomme lesz Wallace helyett, mert utóbbi megsérült. De így is észnél kell majd lenni.Soldados
2 negyedig néztem őket tegnap a Falcons ellen, kemény diók.kishaszi
no para, Wallace high, Delhomme high + low ankle sprain, valszeg McCoy lesz a kezdő 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért a CLE ismét megmutatta, hogy kéjutazásra ne számítsunk ellenük.

Érdemes megnézni az alábbiakat: a 3-1-es Bucstól 3 ponttal kaptak ki, a 3-1-es Chiefstől 2 ponttal kaptak ki, a 4-1-es Ravenstől is csak 7-tel, de vezettek még a 4. negyedben. A 2-3-as Cincyt elverték 3 ponttal, míg most a 4-1-es Falconstól 10 ponttal kaptak ki, de félidőben itt is vezettek.

Persze, ha mi olyan jók vagyunk, mint gondoljuk, akkor nyerni kell, de nem lesz egy délutáni kellemes piknik. Ez a Browns már egy igen kellemetlen rivális, megkockáztatom, kellemetlenebb, mint a 2007-es, amikor 10-6-tal zártak. A mi szerencsénk, hogy valszeg Delhomme lesz Wallace helyett, mert utóbbi megsérült. De így is észnél kell majd lenni.Soldados
2 negyedig néztem őket tegnap a Falcons ellen, kemény diók.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért a CLE ismét megmutatta, hogy kéjutazásra ne számítsunk ellenük.

Érdemes megnézni az alábbiakat: a 3-1-es Bucstól 3 ponttal kaptak ki, a 3-1-es Chiefstől 2 ponttal kaptak ki, a 4-1-es Ravenstől is csak 7-tel, de vezettek még a 4. negyedben. A 2-3-as Cincyt elverték 3 ponttal, míg most a 4-1-es Falconstól 10 ponttal kaptak ki, de félidőben itt is vezettek.

Persze, ha mi olyan jók vagyunk, mint gondoljuk, akkor nyerni kell, de nem lesz egy délutáni kellemes piknik. Ez a Browns már egy igen kellemetlen rivális, megkockáztatom, kellemetlenebb, mint a 2007-es, amikor 10-6-tal zártak. A mi szerencsénk, hogy valszeg Delhomme lesz Wallace helyett, mert utóbbi megsérült. De így is észnél kell majd lenni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
noha a tájtensz elkapja a kóbojszt akkor az opponennts w/l az 14/5 ami ugye ultrakeménnyé teszi a 3-1-ünket mert az 5oppL-ből hármat mi vágtunk, sugye a többi meg a Cinci-től és a Denvertől ered (???????? erős belenyúlás a meccs végébe).
most végre a cicák is tudják értelmezni a tavalyi mákkerüket, ugynis kurvára kiegyenlitődik hosszútávon hogy a nagyon szoros meccsek hova is dőlnek el. UFF!
WEAREBLOODWARRIORS!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Steelers wide receiver Hines Ward on the return of quarterback Ben Roethlisberger: "We definitely can open up our playbook and run a lot of different things. I can't wait to see him on the field competing."

...

"It's going to be more balanced," said Mike Wallace, who has moved into the starting split end job vacated by Santonio Holmes. "I'm pretty sure we're going to stay close to our game plan because it got us to 3-1 and could be 4-0. But at the same time, we have a unique guy in there. This isn't just any guy returning, this is one of the top five guys in the league."

...

Said Wallace: "I think it just opens up longer runs for him and more for our team as a whole. If Rashard can continue what he's been doing or even better, I think he can shoot up to one or two [in the league] with the defenses sitting back in coverage."

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Remek hír h Bennek ilyen jól megy az edzéseken.
Pontosak a passzai és az erővel sincs gond, valszeg a fejben is rend van......nem here-vere és ribanc hajtás volt az elmúlt 4 hétben 😊 .
Az utóbbi 8 bye week utáni meccsből 6-ot megnyertünk, úgyhogy let's go!
És ami a lényeg h nincs sérült, hétfőn már Hoke is edzésbe akar állni.
több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
AFC North figyelő - 4. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1428

Amúgy a cikkelemzések topikban feltettem egy kérdést, hogy miről szeretnétek olvasni (pl csapategységek erősorrendje a csoportban, de bármilyen ötletet szívesen veszek). Ha van bármi kérés, ott vagy akár PM-ben is lehet bombázni. 😊Soldados
Tetszett a cikk, igazán jól összehoztad.
Továbbá nagyon nagyra tartva értékelted a csoportban lévő riválisokat. (Mostanában nem ez szokható meg tőled a topicban) Szerintem nem nagyon lehet vele kötekedni.

Nekem a Bengals azért még kakukktojás mivel, hiába a jó secondary, eddig nagyon alul teljesítenek mint csapat, főleg a tavalyi évhez képest.

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 4. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1428

Amúgy a cikkelemzések topikban feltettem egy kérdést, hogy miről szeretnétek olvasni (pl csapategységek erősorrendje a csoportban, de bármilyen ötletet szívesen veszek). Ha van bármi kérés, ott vagy akár PM-ben is lehet bombázni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
hát én ammondó vagyok mint haszi,nagyon egyetértek veled!! Nehogy most elkezdjünk itt pas heavy t játszani,mert Rashard egyenlőre igen faszán tolja, és attól, hogy jön BB nem kell itt átállni. Előre szaladva a Pats meccsre, én megfordítom a dolgot ez a Pats -legalábbis amit eddig láttam belőlük- verhető,mégpedig a Djük miatt. És ha BBék kellő hosszúságú driveokra lesznek képesek pontokkal a végükön meg lehet a meccs.Idén távolról sem olyan félelmetes a Pats szvsz.Haggans
főleg hogy Moss "hazatért", TB-nek nem lesznek célpontjai. Ha a Valkür-ön mén a dáböl, Tate sem lesz ász mihelyts fókuszba kerül. mongyuk szerencse hogy Beli bának pont kezd elmenni az agyacskája, azt hiszi Wúdhed, Tate meg ááááááááááááááá


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
hát én ammondó vagyok mint haszi,nagyon egyetértek veled!! Nehogy most elkezdjünk itt pas heavy t játszani,mert Rashard egyenlőre igen faszán tolja, és attól, hogy jön BB nem kell itt átállni. Előre szaladva a Pats meccsre, én megfordítom a dolgot ez a Pats -legalábbis amit eddig láttam belőlük- verhető,mégpedig a Djük miatt. És ha BBék kellő hosszúságú driveokra lesznek képesek pontokkal a végükön meg lehet a meccs.Idén távolról sem olyan félelmetes a Pats szvsz.

" class="embed">
több mint 14 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nagyon nyerő, lehet helyet kéne cserélned Arians-sal 😀
Ez lenne a dupla csavar nevű playcall 😛
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Így van, Süti nem tudom mit néztél az eddigi években 😛
Pont ezért a kőbunkó stratégia miatt lett ekézve Arians, hogy run-run-pass-out 😊
Remélem idén máshogy lesz, nem bánom fussunk többet, de csakis akkor ha működik és nem zárt kapukat döngetünk középen 0 és 1yardokért a 3down alatt 2x.The terrible towel
hát épp ezzel basszuk át őket, hogy azt hogy azt hiszik változtatunk, de mi nem vátoztatunk -ez taktikánk, mikor az ellen azt hiszi, hogy na most,mi akkor se, sose. de én csak a kettő az egyhez arányra mondtam, hogy maradjon a többit variálhattya, mondjuk igy: fut-fut-dob, fut-dob-fut, dob-fut-fut. no millen???????????????? 😂
az a nyerő, ami nem nyerő! kommszi,kommszá?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nem azt mondtam hogy most visszajön BB és 500 yardokat fogunk dobálni. Azt mondtam hogy eljöhetnek Wallace meccsei. Amihez természetesen sokat futunk ugyan úgy és ha 1-1be hagyják mint előző meccseken akkor BigBen büntetni fog. Nagyon várom már a meccset 😊

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
wallace innentol szarnyalni fog bigbennel sok hosszu nagy playokat fognak bemutatnilaby
Ezzel egyelőre várjunk szerintem. Nem lehet ész nélkül dobálózni. Én abban bízok, hogy egy egészséges balansz lesz a futás a passz között, és akkor lehetünk veszélyesek, hisz ott van Rashard, és akkor jöhetnek a zsugák Wardnak, Millernek, Wallacenak.kishaszi
Hatalmas +1. Most futásorientáltak voltunk, de BB miatt ne menjünk át pass heavybe, legyen egyensúlyban a kettő. Mert ha mindkettő jól menne, akkor nagyon segítené egymást a pass és a futás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A futás már így is jobban megy, látva h milyen kiszámítható volt az O eddig, Rashard 4,6 y-os átlaga überfaszának mondható.
Ha még passzjáték is lesz akkor robbanhat csak igazán Mendy.
Ezért is szállnék szembe a szkeptikusokkal, akik nem várnak nagy változást támadásban Ben visszatérésével.
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Így van, Süti nem tudom mit néztél az eddigi években 😛
Pont ezért a kőbunkó stratégia miatt lett ekézve Arians, hogy run-run-pass-out 😊
Remélem idén máshogy lesz, nem bánom fussunk többet, de csakis akkor ha működik és nem zárt kapukat döngetünk középen 0 és 1yardokért a 3down alatt 2x.The terrible towel
Mondjuk én arra értettem, hogy ha ez a sorrend. Nem baj az se nekem, ha 3x futunk, csak ne nulla yardokért😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Így van, Süti nem tudom mit néztél az eddigi években 😛
Pont ezért a kőbunkó stratégia miatt lett ekézve Arians, hogy run-run-pass-out 😊
Remélem idén máshogy lesz, nem bánom fussunk többet, de csakis akkor ha működik és nem zárt kapukat döngetünk középen 0 és 1yardokért a 3down alatt 2x.
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
wallace innentol szarnyalni fog bigbennel sok hosszu nagy playokat fognak bemutatnilaby
Ezzel egyelőre várjunk szerintem. Nem lehet ész nélkül dobálózni. Én abban bízok, hogy egy egészséges balansz lesz a futás a passz között, és akkor lehetünk veszélyesek, hisz ott van Rashard, és akkor jöhetnek a zsugák Wardnak, Millernek, Wallacenak.kishaszi
a futás alapja szerintem már meg van, de nem birunk csak futni, tehát kell hozzá segitség a passzjátéktól, onnantól játszhatjuk azt amit a praesezonban 2futásra-egypassz és pörgetni-pöregetni a kibaszott órát a támadáskor és sömmi bajunk nem lehet, ugye ahhoz úgy kéne fölmenni, mint a GB,hogy egy támadás, egy negyed. Aarians, hogy gyújtson a fejedben világosságot az Úr!sutianap
A futás-futás-passz hívást azt pont nem kéne erőltetni, mert túl kiszámítható, hogy ha 2 futás után messze vagyunk a first downtól, akkor egyértelmű, hogy passzplay lesz és ezt az ellen is tudja. Ilyenkor persze néha behívják trükkel a 3. futást is, csak szinte sose sikerül😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
wallace innentol szarnyalni fog bigbennel sok hosszu nagy playokat fognak bemutatnilaby
Ezzel egyelőre várjunk szerintem. Nem lehet ész nélkül dobálózni. Én abban bízok, hogy egy egészséges balansz lesz a futás a passz között, és akkor lehetünk veszélyesek, hisz ott van Rashard, és akkor jöhetnek a zsugák Wardnak, Millernek, Wallacenak.kishaszi
a futás alapja szerintem már meg van, de nem birunk csak futni, tehát kell hozzá segitség a passzjátéktól, onnantól játszhatjuk azt amit a praesezonban 2futásra-egypassz és pörgetni-pöregetni a kibaszott órát a támadáskor és sömmi bajunk nem lehet, ugye ahhoz úgy kéne fölmenni, mint a GB,hogy egy támadás, egy negyed. Aarians, hogy gyújtson a fejedben világosságot az Úr!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
wallace innentol szarnyalni fog bigbennel sok hosszu nagy playokat fognak bemutatnilaby
Ezzel egyelőre várjunk szerintem. Nem lehet ész nélkül dobálózni. Én abban bízok, hogy egy egészséges balansz lesz a futás a passz között, és akkor lehetünk veszélyesek, hisz ott van Rashard, és akkor jöhetnek a zsugák Wardnak, Millernek, Wallacenak.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
wallace innentol szarnyalni fog bigbennel sok hosszu nagy playokat fognak bemutatni