Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
GAMEDAY!!!
WELCOME ROOKIE!!! :cool:

Remélem összejön a siker.Nem irigylem szerencsétlen McCoyt. Azért élete első NFL meccsén a Heinz Fielden kb 70.000 rettenetes törölköző ellen szemben vele,meg a liga talán legjobb D-je.Hát nem egy irigylésre méltó helyzet...milyen érzés lehet, hogy életed első NFL meccsén megkapod Harrisont és Woodleyt a nyakadba,jah és, ha sikerül is eldobnod a labdát,akkor Troy Polamalu vadászik rá...komolyan nem irigylem a srácot...
GO STEELERS!!!!!Haggans
:cool: Vagány srácnak tűnik..., de remélem nem ma bizonyít! És remélem nem is megy el a kedve a Barnáknak már kéne egy QB, inkább nekik, mint a Bohócoknak cinciben :cool:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
GAMEDAY!!!
WELCOME ROOKIE!!! :cool:

Remélem összejön a siker.Nem irigylem szerencsétlen McCoyt. Azért élete első NFL meccsén a Heinz Fielden kb 70.000 rettenetes törölköző ellen szemben vele,meg a liga talán legjobb D-je.Hát nem egy irigylésre méltó helyzet...milyen érzés lehet, hogy életed első NFL meccsén megkapod Harrisont és Woodleyt a nyakadba,jah és, ha sikerül is eldobnod a labdát,akkor Troy Polamalu vadászik rá...komolyan nem irigylem a srácot...
GO STEELERS!!!!!

" class="embed">
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
QBs Delhomme and Wallace, starting DE Robair Smith and starting T John St. Clair are doubtful; three other starters -- DE Coleman, G Womack, RB Hillis -- plus NT Shaun Rogers are all questionable.

For the Steelers, Essex to be replaced by Legursky at RG.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/18948/steelers-are-nfls-lone-dominant-team
Szívet melengető ilyet olvasni 😊
Amúgy nagyon kíváncsi vagyok már erre a Browns meccsre 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyértelmű, Lebau is ezt mondta és azt is vártam, hogy ez lesz a válasza Woodsonnak😊kishaszi
😊

Nagyon jó az az interjú. Idetartozik az is, amikor Sabollal ül le az öreg. Azt kérdezi tőle, hogy miként definiálná "gyermekét", a zone blitz-et. Erre ezt mondja: It's pressure, but not maximum pressure.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egyértelmű, Lebau is ezt mondta és azt is vártam, hogy ez lesz a válasza Woodsonnak😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezzel nekem az a bajom Soldi, hogy Harrison-Woodley-Timmons mintha közelébe nem ért volna Flakonnak se, pedig egyesek ugye várták, hogy majd rommá törik.kishaszi
Flaccót ne hasonlítsuk egy élete első NFL-meccsére készülő rookie-hoz.

Egész egyszerűen túl komplex a Steelers védelme nemhogy egy rookie-nak, sokszor még egy veteránnak is (lásd Vince Young első meccse a Steelers ellen). Fogalma sem lesz, honnan jön a nyomás, mert nem fogja tudni olvasni a védelmet, de nem is a sackek a lényeg, hanem a nyomás! A nyomás szül hibákat, tehát lehet mindössze 1-2 sack és nagy nyomás, az jobb, mint az 5 sack, de azon kívül nulla nyomás a QB-n.

Ha nyomás alatt lesz, hibázni fog, vagy a sackeket nyeli be akkor, vagy az INT-eket dobálja majd.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezzel nekem az a bajom Soldi, hogy Harrison-Woodley-Timmons mintha közelébe nem ért volna Flakonnak se, pedig egyesek ugye várták, hogy majd rommá törik.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
2 felett minden sack után egy sört behűtök neked az mnf-re. ha eléritek a 10-et egy zsindelyest is.

azt hogy jól jön ki nekem feltétlen nem jelenti azt, hogy nyernek - futás nélkül nem fog menni - hanem, hogy ő nem teszi kínosabbá.gabtsi
Nyilván túloztam a számokat 😉, de a felajánlás után felhívom Woodleyékat, hogy ne fogják vissza magukat. 😀 De McCoytól jó teljesítmény nem várható a realitást nézve.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
2 felett minden sack után egy sört behűtök neked az mnf-re. ha eléritek a 10-et egy zsindelyest is.

azt hogy jól jön ki nekem feltétlen nem jelenti azt, hogy nyernek - futás nélkül nem fog menni - hanem, hogy ő nem teszi kínosabbá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
sztem ebből ő csak jól jöhet ki. ha ezt fel tudja dolgozni, akkor nem feltétlen kell katasztrófának történnie. és nagyon jó fala van.gabtsi
Ez valóban igaz, csak jól jöhet ki belőle. De csak azért, mert ha 10szer sackelik, 5 labdáját leszedik, akkor csak annyi történt, amit mindenki várt. Őszintén szólva a realitás szerint 5%-nál nincs több sansza, hogy ebből jól jöjjön ki, bár rosszul valóban nem tud kijönni, már ha nem törik össze vagy nem zuhan össze egy esetleges rossz teljesítménytől.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem ebből ő csak jól jöhet ki. ha ezt fel tudja dolgozni, akkor nem feltétlen kell katasztrófának történnie. és nagyon jó fala van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
😊 Igen helytálló vélemény szegény McCoy helyzetéről.

Throwing McCoy out there at Heinz Field against Dick LeBeau's defense is a recipe for disaster. In fact, it's the last defense I would pick a rookie quarterback to face in his first NFL start, especially against a hungry Steelers' defense coming off a bye week.

Expect the sharks for Pittsburgh -- James Harrison, LaMarr Woodley, Troy Polamalu, Casey Hampton, Aaron Smith, James Farrior, Lawrence Timmons, etc. -- to be out in full force Sunday. I'm sure a wide-eyed McCoy is excited for the opportunity, but in reality he's just fresh meat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Nyuszi vagy?! Mekkoy! 😛sutianap
😂 És pufidzseki! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Annyira off, hogy egyszerűen nem is értem miért rakom ide, de mégis csak Pittsburgh!
Az America's Got Talent egyik döntőse, egy pittsburghi kislány egyik produkciója.... Egyszerűen gyönyörű, komolyan olyan, mintha nem is az ő hangja lenne (érdemes megnézni a többi videóját is)tenorx
Számomra ez inkább természetellenes.Szesze
http://www.youtube.com/watch?v=6ar0r02FZng
Ez gyakorlatilag angyali. Egyébként ha jól olvasom kapott a Columbiától egy career contractot, szal jobban járt, mint a (hátha valaki nézi rajtam kívül) SPOILER nyertes, ugyanis ő csak 2. helyen jött be SPOILER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Annyira off, hogy egyszerűen nem is értem miért rakom ide, de mégis csak Pittsburgh!
Az America's Got Talent egyik döntőse, egy pittsburghi kislány egyik produkciója.... Egyszerűen gyönyörű, komolyan olyan, mintha nem is az ő hangja lenne (érdemes megnézni a többi videóját is)tenorx
Számomra ez inkább természetellenes.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
NT Hoke is healthy; RG Essex (ankle) working his way back to practice; no decision yet on a No. 2 QB


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 5. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1457Soldados
Ez is tetszett, bár ebbe már egyes ellendrukkerek biztosan találnak kivetni valók. Bengals-ról alkotott vélemény miatt.

Browns-nál meg McCoy szerintem hosszútávon biztosan jobb lesz mint a sorba előtte lévő QB-ék szerintem.
Lehet, hogy úgy kezd mint tavaly nálunk Dixon a Ravens ellen, azaz nem rajta fog múlni a meccs, hanem hozz egy elvárhatónál jobb teljesítményt.Darth
Ezt erősen kétlem. Hosszútávon lehet, idén nagy valószínűség szerint nem. Egyrészt McCoy rookie, Dixon nem volt az, másrészt a Steelers azért komplettebb csapat, mint a Browns. Idén Wallace-szal igen jól működött a rövidpasszos játék, tehát JELENLEG erős visszaesést várok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
AFC North figyelő - 5. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1457Soldados
Ez is tetszett, bár ebbe már egyes ellendrukkerek biztosan találnak kivetni valók. Bengals-ról alkotott vélemény miatt.

Browns-nál meg McCoy szerintem hosszútávon biztosan jobb lesz mint a sorba előtte lévő QB-ék szerintem.
Lehet, hogy úgy kezd mint tavaly nálunk Dixon a Ravens ellen, azaz nem rajta fog múlni a meccs, hanem hozz egy elvárhatónál jobb teljesítményt.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 5. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1457


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vezeti a defensünk a ligát kapott pont/meccs szerint, 12.5 pontot kaptunk átlagban úgy, hogy az ellenfeleink együttes mérlege 14-5 😀
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk Delhommemal is csak sűrűbben lennétek Joey😊)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://www.youtube.com/watch?v=VD4Yi7r8xDE 😊

Asszem lesz itt Welcome Rookie...! :cool:Soldados
Két olyan QB-val állhat ki vasárnap a Browns; akik még soha nem léptek páylára regular meccsen.....iktriad
Van még videóm, hogy mire lehet számítani 😊: http://www.youtube.com/watch?v=oQTo_7Ta3XA&feature=related


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://www.youtube.com/watch?v=VD4Yi7r8xDE 😊

Asszem lesz itt Welcome Rookie...! :cool:Soldados
Két olyan QB-val állhat ki vasárnap a Browns; akik még soha nem léptek pályára regular meccsen.....
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Annyira off, hogy egyszerűen nem is értem miért rakom ide, de mégis csak Pittsburgh!
Az America's Got Talent egyik döntőse, egy pittsburghi kislány egyik produkciója.... Egyszerűen gyönyörű, komolyan olyan, mintha nem is az ő hangja lenne (érdemes megnézni a többi videóját is)