NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Szerk.: én erről az esetről beszélek, itt messze nincs meg az elkapás: http://www.youtube.com/watch?v=FqnkvQt4F8UMikey
Ugyanerről beszélek, ott a kezében a labda. Ettől függetlenül a fejre menő ütközés nem szép.kishaszi
Sokkal előbb lepattan a földre a labda, mint hogy Ward odaérne. 0:07 és 0:10 között nézd meg sokszor, és meglátod. 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Haszi, én azt értem, hogy egy már vetődő, tackle-t elkezdő játékos nem tud kitérni az ellenfele elöl, hogy jaj csak el ne találja.
Ez rendben is van.
Ward hitje Shipleyn ugyanez, na de ha elkapja Shipley a labdát, akkor is vállal üti őt fejbe, ami akárhogy is nézem, nincs rendben.
Nekem csak ezzel van bajom. Vállal fejbe, fejjel fejbe az nem oké sehogy sem.

Szerk.: én erről az esetről beszélek, itt messze nincs meg az elkapás: http://www.youtube.com/watch?v=FqnkvQt4F8UMikey
Ugyanerről beszélek, ott a kezében a labda. Ettől függetlenül a fejre menő ütközés nem szép.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Haszi, én azt értem, hogy egy már vetődő, tackle-t elkezdő játékos nem tud kitérni az ellenfele elöl, hogy jaj csak el ne találja.
Ez rendben is van.
Ward hitje Shipleyn ugyanez, na de ha elkapja Shipley a labdát, akkor is vállal üti őt fejbe, ami akárhogy is nézem, nincs rendben.
Nekem csak ezzel van bajom. Vállal fejbe, fejjel fejbe az nem oké sehogy sem.

Szerk.: én erről az esetről beszélek, itt messze nincs meg az elkapás: http://www.youtube.com/watch?v=FqnkvQt4F8U
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://www.youtube.com/watch?v=81dS21QTgkQ

http://www.youtube.com/watch?v=mxNchGcD85Y

A Massaquoi hit az szerintem qrva-ára egyértelmű,hogy szabálytalan.Az szándékos sisakhasználatnak.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Finish checks...kishaszi
Persze.
Szabályos kereteken belül.Mikey
háát... Ricsiék vesszőparipája ez az NFl közvetítések során, hogy amikor a QB-t támadják, hogy megy rá a támadás ezerrel, de azt egy épp ütközni próbáló játékos nem tudhatja, hogy pump fake jön, avagy pont eldobja a lasztit stb... na most, amikor látja az ucsó pillanatban, hogy mégis repül a bogyó nincs mindig idő mérlegelni, hogy jujj ebből 15 yard lehet, mert már nincs nála és nem állhat meg, lassíthat le, mert még sérülésveszélyesebb... ugyanez vonatkozik bármely kontaktra. Egész más eset, ha már hosszú másodpercek telnek el - egyébként szerintem Shipley esete ugyanez.

szerk. most visszanéztem újra az esetet. Hmm. Hááát.. gondolom a sisak miatt, de egyébként megvolt az elkapás, szó nincs védtelenségről.


Ha elejti az elkapó a lasztit és csattan az ostor az simán benne van. Erre mondta Ward is anno, hogy büntessék meg, de a stílusán nem fog változni és ez így is van jól. Ricsiék is egyöntetűen kiálltak emellett, pedig ő aztán pont nem arról híres, hogy bármiben is igazat adjon, ami a Steelersszel kapcsolatos

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 357
Nekünk nem jutott Peyton Manning, és Tom Brady se.
Nincs sztárelkapónk, csak dirty-e?
Nem passzolunk 500 yardot meccsenként, hisz handoff a QB-nk.
Amúgy is csak mákosak vagyunk, mert a védelem is gyenge.
Igaz, hogy szeretünk zúzni, és mocskosak is vagyunk, de nekünk csak ez jutott.
Pittsburgh Steelers.
Én így szeretlek.kishaszi
😊

Igen, én így szeretem, mocskosan és szerencsésen. 😊

Hamarosan értékelek.Soldados
Egyébként a sajtósunk úgy látom megrugdosta Harrisont, mert miután lenyilatkozta, hogy szeret sérüléseket okozni, mostmár módosítva van, hogy nem célja a sérülés okozás, az viszont igen, hogy fájjon. És teljesen igaza van, lelki terror 😛
Már benne lesz a WR/RB/QBban, hogy ha ő közeledik fosni kell, ezáltalán kevésbé koncentrál és el is rontja 😊tenorx
mindig azt tanitottak ebben a sportban, hogy ugy utkozz, hogy a masiknak jobban fajjon! 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Finish checks...kishaszi
Persze.
Szabályos kereteken belül.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
szóval érdekes ez, pölö tavaly a Po-ban egyértelműen a NO def. a QB-k kiütésére hajtott kimondottan is, jaj hát azok ugye milyen jó gyerekek,- nanemá vazikáim, mennyetek ozt nézzetek balettot. Tényleg az O-falat meg mindig a YMCA-ból választják??? gondokozzunk má el mitis akarunk nézni, mer simán átlehet pöckölni a hüvejgombára. hm.........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Finish checks...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A Bengals topikban én is írtam a Browns meccs után, mikor TJ Ward fejbe vállalta "véletlenül" a teljesen védtelen és a labdát már régen elejtő Shipleyt, hogy úgy látszik a Ward név kötelez...

Szerk.: jó kicsit másként fogalmaztam, de itt nem fogom leköcsögözni a Wardokat, mert abból 3 oldal flame lenne. 😛
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na pont Rodney a legjobb példa. Lehet mutogatni, de azért nem egy csapatban van olyan playa, akit csak az adott csapat szimpatizánsai szeretnek, mindenki más utál. Sérülést okozni meg nem hiszem, hogy bárki akar, ez egy misztifikált cucc.

TJ Ward kapcsán meg valaki említette is a BRowns topikban, hogy egy fórumon beírták, hogy ilyen névvel, hogy Ward nem is várhatunk mást. Ez van 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekünk nem jutott Peyton Manning, és Tom Brady se.
Nincs sztárelkapónk, csak dirty-e?
Nem passzolunk 500 yardot meccsenként, hisz handoff a QB-nk.
Amúgy is csak mákosak vagyunk, mert a védelem is gyenge.
Igaz, hogy szeretünk zúzni, és mocskosak is vagyunk, de nekünk csak ez jutott.
Pittsburgh Steelers.
Én így szeretlek.kishaszi
😊

Igen, én így szeretem, mocskosan és szerencsésen. 😊

Hamarosan értékelek.Soldados
Egyébként a sajtósunk úgy látom megrugdosta Harrisont, mert miután lenyilatkozta, hogy szeret sérüléseket okozni, mostmár módosítva van, hogy nem célja a sérülés okozás, az viszont igen, hogy fájjon. És teljesen igaza van, lelki terror 😛
Már benne lesz a WR/RB/QBban, hogy ha ő közeledik fosni kell, ezáltalán kevésbé koncentrál és el is rontja 😊tenorx
Ahogy sokszor mondtam, nem véletlen, hogy az elitvédelmek ellen több a drop, a homály passz, mert a tudatalatti félelem bizony jelentősen ront a koncentrációs készségen. Én azt várom a védőinktől, hogy büntessenek. Ez a dolguk és ettől (is) vagyunk jók.

Sírni lehet, utálni lehet, mi meg nagyívben leszarjuk. Épp a Browns topikban írtam, hogy nekik is nagyon hiányzott már egy ilyen játékos, és most végre van nekik TJ Ward személyében. Szvsz rendkívül jól jártak vele. Lehet, hogy mi és mindenki más utálni fogja, ahogy nálunk Wardot, Harrisont, vagy egykor a Patsnél Rodneyt, de ők imádni fogják, iszonyat hard-hitter a srác.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0tenorx
Nekünk nem jutott Peyton Manning, és Tom Brady se.
Nincs sztárelkapónk, csak dirty-e?
Nem passzolunk 500 yardot meccsenként, hisz handoff a QB-nk.
Amúgy is csak mákosak vagyunk, mert a védelem is gyenge.
Igaz, hogy szeretünk zúzni, és mocskosak is vagyunk, de nekünk csak ez jutott.
Pittsburgh Steelers.
Én így szeretlek.kishaszi
😊

Igen, én így szeretem, mocskosan és szerencsésen. 😊

Hamarosan értékelek.Soldados
Egyébként a sajtósunk úgy látom megrugdosta Harrisont, mert miután lenyilatkozta, hogy szeret sérüléseket okozni, mostmár módosítva van, hogy nem célja a sérülés okozás, az viszont igen, hogy fájjon. És teljesen igaza van, lelki terror 😛
Már benne lesz a WR/RB/QBban, hogy ha ő közeledik fosni kell, ezáltalán kevésbé koncentrál és el is rontja 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát ha Ocho-t 25K-ra büntették meg twitterezés miatt, Harrisont legalább erre a szezonra eltiltatnám....de sajnos nekem nincs beleszólásom.

btw: imádom a big hiteket, de nem az ilyen aljasokat mint amit ez a .... művelt a pályán. Szégyen. 😐MarioAna
http://www.youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0tenorx
Nekünk nem jutott Peyton Manning, és Tom Brady se.
Nincs sztárelkapónk, csak dirty-e?
Nem passzolunk 500 yardot meccsenként, hisz handoff a QB-nk.
Amúgy is csak mákosak vagyunk, mert a védelem is gyenge.
Igaz, hogy szeretünk zúzni, és mocskosak is vagyunk, de nekünk csak ez jutott.
Pittsburgh Steelers.
Én így szeretlek.kishaszi
😊

Igen, én így szeretem, mocskosan és szerencsésen. 😊

Hamarosan értékelek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Hát ha Ocho-t 25K-ra büntették meg twitterezés miatt, Harrisont legalább erre a szezonra eltiltatnám....de sajnos nekem nincs beleszólásom.

btw: imádom a big hiteket, de nem az ilyen aljasokat mint amit ez a .... művelt a pályán. Szégyen. 😐MarioAna
Szerintem meg ez benne van ebben a sportban. Ugyanúgy mint a mélyütés a boxban vagy a víz alatti mogyorózás a vizilabdában.
Ha szabálytalannak találják, majd megbüntetik...

Azt viszont tényleg ne várd, hogy itt majd mindenki a kezét tördeli ijedtében, mert Harrison megfejelt egy elkapót.
(az első nem volt szabálytalan, szvsz szándékos sem)
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 357
A vedelem is jo volt, imadtam a Harrison fele utkozeseket. volt sack, volt folyamatos nyomas...mindamellett a Browns fala egeszen kivaloan csinalta a dolgat.
De ezt a meccset vegre nem csak a vedelem nyerte meg, mert vegre tudtunk tamadni. Futottunk sokat, farasztottuk az ellent, aztan BB passzolt. Vartam mar, jol esett nezni 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hát ha Ocho-t 25K-ra büntették meg twitterezés miatt, Harrisont legalább erre a szezonra eltiltatnám....de sajnos nekem nincs beleszólásom.

btw: imádom a big hiteket, de nem az ilyen aljasokat mint amit ez a .... művelt a pályán. Szégyen. 😐MarioAna
http://www.youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0tenorx
Nekünk nem jutott Peyton Manning, és Tom Brady se.
Nincs sztárelkapónk, csak dirty-e?
Nem passzolunk 500 yardot meccsenként, hisz handoff a QB-nk.
Amúgy is csak mákosak vagyunk, mert a védelem is gyenge.
Igaz, hogy szeretünk zúzni, és mocskosak is vagyunk, de nekünk csak ez jutott.
Pittsburgh Steelers.
Én így szeretlek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"az elfogultság sárga törülközője mögül képtelenek lesztek meglátni."

Nem is tudom mit vársz igazán?
Ilyen esetekben vékony a mezsgye a szabályos és nem az között.
Az első teljesen szabályos volt, a 2.-at vizsgálja a liga.
Nyilván nézőpont kérdése.....
A szabályváltozásokat figyelembe véve büntetni kellene, de ha sárga-fekete szemüvegen keresztül nézem akkor lehetne vesézgetni a dolgot.
Pl.: Harrison előre dőlt ugyan de a fejét feltartotta és a keze is lendült
Massaquoi viszont leengedve tartotta a fejét

Nagyot akart ütni és üssön legközelebb is, de tul.kép. ez a dolga és bőven elég ha csak mi szeretjük 😊 .
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Hát ha Ocho-t 25K-ra büntették meg twitterezés miatt, Harrisont legalább erre a szezonra eltiltatnám....de sajnos nekem nincs beleszólásom.

btw: imádom a big hiteket, de nem az ilyen aljasokat mint amit ez a .... művelt a pályán. Szégyen. 😐MarioAna
http://www.youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0tenorx
nem találom az összefüggést, legkevésbé sem vagyok Browns fan ha erre irányult a célzás... 😛
Síránkozás meg a realitás között meg van egy kis különbség, amit az elfogultság sárga törülközője mögül képtelenek lesztek meglátni.
Na lépek, mert innen is kiutálnak mint a Viqueens topikból 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ha Ocho-t 25K-ra büntették meg twitterezés miatt, Harrisont legalább erre a szezonra eltiltatnám....de sajnos nekem nincs beleszólásom.

btw: imádom a big hiteket, de nem az ilyen aljasokat mint amit ez a .... művelt a pályán. Szégyen. 😐MarioAna
http://www.youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Hát ha Ocho-t 25K-ra büntették meg twitterezés miatt, Harrisont legalább erre a szezonra eltiltatnám....de sajnos nekem nincs beleszólásom.

btw: imádom a big hiteket, de nem az ilyen aljasokat mint amit ez a .... művelt a pályán. Szégyen. 😐

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Amiért Harrison csengetheti a büntetést befelé (Cribbs és Massaquoi féle K.O.-k)... Na azoknál a momentumoknál el-elmorzsoltam egy-egy könnycseppet... olyan szép volt. Egyébként meg ezért (is) tartjuk.
Az első nem volt szándékos... szerintem.... Woodley megakasztotta Cribbs mozgását, ezért nem vállon találta, hanem fejen... tavaly is ilyesmi volt a Miami ellen, amikor a White (?) gyerek lett kiütve....
A másodiknál meg hát igen, 70es években kb ilyen volt egy tackle a Steel Curtainben 😊.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Győzelem meg van, BB újra itt, a hangulat egyre jobb. 😀
Remek!!!! :cool:

Ja és a hollók is kikaptak 😛

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nos, a lényeg a W megvan, számomra a vártnál simábban!
A meccset sajnos nem láttam, úgyhogy elemezzetek légyszi 😊 !

A statok alapján:
Ben egész jó, a meccs eleji izgulást gyorsan levetközte és 3 TD imponáló!
Redman 5,1-es átlaga 6 carry-ből.... tetszik, bár a futás összyard mennyisége kicsit kevésnek tűnik. Haszi meg is kérdőjelezte látom a run blockot....
Nem kaptunk sack-et ez igazán jó jel a falat tekintve.
A D ott volt megint, Timmons pro-bowl form continue....... 😀
Harrison meg csengethet megint.
A sérültek reméljük nem súlyosak, pláne Kemo és Keisel.Chrisdol
Annyival pontosítanám,hogy az hogy nem kaptunk sacket koránt sem a fal érdeme jóval inkább BBé

több mint 13 éve
Törölt felhasználó


😛kishaszi
Vazzzzzz, a boldogság mámorában......... 😂