NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan


😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nos, a lényeg a W megvan, számomra a vártnál simábban!
A meccset sajnos nem láttam, úgyhogy elemezzetek légyszi 😊 !

A statok alapján:
Ben egész jó, a meccs eleji izgulást gyorsan levetközte és 3 TD imponáló!
Redman 5,1-es átlaga 6 carry-ből.... tetszik, bár a futás összyard mennyisége kicsit kevésnek tűnik. Haszi meg is kérdőjelezte látom a run blockot....
Nem kaptunk sack-et ez igazán jó jel a falat tekintve.
A D ott volt megint, Timmons pro-bowl form continue....... 😀
Harrison meg csengethet megint.
A sérültek reméljük nem súlyosak, pláne Kemo és Keisel.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Csodálatos hétvége, W és kikaptak a madárkák 😊
Welcome back Ben! :cool:
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
És... nyert a Pats. 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kemo, Legursky és Eason is visszatért a sérülése után mégSpy
Az megnyugtató, Kemo jónak tűnt, és még Starks is 😊 Pouncey nagyon tetszett, azt meg külön öröm volt hallgatni, hogy mennyire elfogadták leadernek a linemenek.
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Kemo, Legursky és Eason is visszatért a sérülése után még
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nagyon rendben van ez a csapat, bár még mindig szükség van egy elit guardra, mert amíg fent volt Legursky addig a fal azon része átjáróház volt. Nagyon reménykedek Pouncey 2ben, nem semmi chemistry lenne a falban 😊
Kíváncsi vagyok, hogy Kemo sérülése mennyire súlyos, bár nem tudom, lehet, hogy visszatért, kb a 3. negyed 10 percéig néztem. Rashard nagyon jól futott az elején, fantasztikusan szép futásai voltak 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
McCoy: szimpatikus a srác játéka, peches is volt, de rajta nem múlott.
Browns rush D: elején nyalták a yardokat, de 2. félidőben 1-es átlaga se volt talám Rashardnak... PIT run block, hmm?

Passzokat még mindig jobban nyaljuk, mint szeretném...

Passrush - hááát, a Browns fala sztem igen jó, ritkán volt nagy bajban McCoy...

---

Rashard TD-nek nagyon örülök, és BB 3, jól van ez így.

Jah, igen: azért ez a meccs a pontok ellenére küzdelmes volt. Én úgy láttam, hogy a pár nagy playt leszámítva keményen meg kellett dolgozni minden yardért, szóval nem teljesen tükrözi az eredmény a láttotakat. Ebben viszont benne van BB visszajövetele is. Kicsit rozsdás még, kicsit szoknia kell újra az éles játékot, de nélküle ez a meccs ien forró lehetett volna szerintem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
ohohóóóóóó meggyött a régi lengyel-zsidó haverom, Na, hogyishívják?
Megvan!
Simowskie Liebowitz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
John Elway who made his professional debut in the 1983 season opener at Three Rivers Stadium.

Elway completed 1 of 8 passes for 14 yards and an interception in that game before being replaced by veteran Steve DeBerg.
He was sacked by Jack Lambert and later said: "He had no teeth, and he was slobbering all over himself," John Elway would say later of Jack Lambert. "I'm thinking, 'You can have your money back. Just get me out of here. Let me go be an accountant ...' "

Wellcome Colt :cool: !!!

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Inaktívok: CB Lewis, RB Dwyer, CB Butler, T Hills, G Essex, WR Brown, OLB Gibson. Batch is the No. 3 QB

Ez annyit jelent, hogy Lefty a 2. számú QB és Big Ben visszatérése miatt inkább Sanders kap szerepet jobb elkapói képessége miatt Brown helyett és lehet, hogy a returneri szerepet is átveszi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az én érzésem szerint 27-13-ra hozzuk a meccset. Big Bennek jó lesz belerázódni, de félek, hogy egy INT benne lesz. Ráadásul a spec. teamjük is képes megviccelni minket, úgyhogy se nem sima se nem nyögvenyelős.....
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nemtom én valahogy nem várok sima meccset 😀
Mondjuk ez lehet a 'kincstári pesszimizmusomból' fakad 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az én tippem 27-0, 3 McCoy pickkel és olyan 3-4 sackkel.
Ha megver minket a Browns McCoy vezetésével akkor franchise QB, kész 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én olyan 24-3 körüli eredményt várok, és szivem szerint nullázásnak örülnék igazán. A futást nekünk kötelező megfogni egy rookie pedig nehogy már élete első meccsén ellenünk vezessen normális drive-okat. Bár az ilyen kevés ponthoz az is kell, hogy ne adjuk el a labdát saját térfélen, tehát ez nemcsak a védelmen múlik.Soldados
Sajna nem látom a meccseteket mert egyszerre lesz a miénkkel 😕 (bár a Ravens-Pats-et még jobban sajnálom). Tippelek én is: 17-6Szesze
Remélhetőleg minél hamarabb eldől a mi meccsünk és akkor én is váltok a Pats-Ravensre, jó lenne, ha ezt már a szünetben megtehetném.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Én olyan 24-3 körüli eredményt várok, és szivem szerint nullázásnak örülnék igazán. A futást nekünk kötelező megfogni egy rookie pedig nehogy már élete első meccsén ellenünk vezessen normális drive-okat. Bár az ilyen kevés ponthoz az is kell, hogy ne adjuk el a labdát saját térfélen, tehát ez nemcsak a védelmen múlik.Soldados
Sajna nem látom a meccseteket mert egyszerre lesz a miénkkel 😕 (bár a Ravens-Pats-et még jobban sajnálom). Tippelek én is: 17-6
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én olyan 24-3 körüli eredményt várok, és szivem szerint nullázásnak örülnék igazán. A futást nekünk kötelező megfogni egy rookie pedig nehogy már élete első meccsén ellenünk vezessen normális drive-okat. Bár az ilyen kevés ponthoz az is kell, hogy ne adjuk el a labdát saját térfélen, tehát ez nemcsak a védelmen múlik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
A Browns fala azért igen jó, én nem várok ekkora alázást, inkább szenvedős meccset. Bár ha megy a futás akkor nem igazán lehet gondotok mondjuk.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Tipp:

Mendenhall parádézni fog 150+ yard, 2 TD
Bigben: 2 td 0 int 200-300 yard
Wallace: 100+ yard TD 😊
Defense meg oda rakja szokás szerint magát.

34-10 győzelem

ui.:1000. hsz a topicba remélem méltó lesz és bejönnek a tippek 😊laby
Ehhez már nem is kell odarakja magát a def túlzottan. A 35 pontnál kevesebbet, ha az offense még turn overt sem ad, kényelmesen tudnak hozni. Bár hogy 34, akkor egy XP missed benne van úgy látom. De akkor is.ulpianus
4 TD 4x7=28
2 FG 2x3=6
Tehát így jött ki nálam a 34

több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Peter King is pont 34-10et tippelt 😛 😀
De remélem bejön, bár igazából a W az ami számít 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Tipp:

Mendenhall parádézni fog 150+ yard, 2 TD
Bigben: 2 td 0 int 200-300 yard
Wallace: 100+ yard TD 😊
Defense meg oda rakja szokás szerint magát.

34-10 győzelem

ui.:1000. hsz a topicba remélem méltó lesz és bejönnek a tippek 😊laby
Ehhez már nem is kell odarakja magát a def túlzottan. A 35 pontnál kevesebbet, ha az offense még turn overt sem ad, kényelmesen tudnak hozni. Bár hogy 34, akkor egy XP missed benne van úgy látom. De akkor is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Tipp:

Mendenhall parádézni fog 150+ yard, 2 TD
Bigben: 2 td 0 int 200-300 yard
Wallace: 100+ yard TD 😊
Defense meg oda rakja szokás szerint magát.

34-10 győzelem

ui.:1000. hsz a topicba remélem méltó lesz és bejönnek a tippek 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sack parádé sztem sem lesz, pláne nem jobb oldalról. Harrison-nak nem szokott menni Thomas ellen, asszem egy fél sack-je van ellene 2007 óta. McCoy amúgy is szabadulni akar majd a labdától mihamarabb, nehogy legyilkoljuk.
A futás megölése szinte egyértelmű, itt elvileg csak Cribbs kavarhatna be. Inkább rövidebbet de kurva magasakat rúgjunk..
Ha nem nézzük le őket akkor kétség sem férhet a győzelemhez!Chrisdol
Nem baj, ha nagyon szabadulni akar abból lesz az INT 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sack parádé sztem sem lesz, pláne nem jobb oldalról. Harrison-nak nem szokott menni Thomas ellen, asszem egy fél sack-je van ellene 2007 óta. McCoy amúgy is szabadulni akar majd a labdától mihamarabb, nehogy legyilkoljuk.
A futás megölése szinte egyértelmű, itt elvileg csak Cribbs kavarhatna be. Inkább rövidebbet de kurva magasakat rúgjunk..
Ha nem nézzük le őket akkor kétség sem férhet a győzelemhez!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Azért elég jó fal vigyáz rá, úgyhogy nem csodálkoznék ha nem lenne sack-parádé ellenük.
Csak nyomás legyen, annyi a lényeg 😀
És mocsok kíváncsi vagyok az O produkciójára 😊
Nyerni kell, nincs mese!