NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
a liga csak egyszerűen álszent és erre rákényszeríti a csapatokat a játékosokat is, az ami meg már a pats-topicba megy egyszerű fasizmus. Vannak a buta, agresszív bunkó csapatok meg a zintellingens nyúinglend, hogy a herém szakadjon le, van valami külön liga "jófiúknak" vagy mi van, ja az elit-Krupp gárda csak elit kiváló IQ-jú játékosokat sorol be az SS-ébe, annyira szépen ütköznek pölö az ő Harissonnyuk hány H2H.-t nyomott le a QB-knak vakoldalról?? hümmsutianap
Értelmes emberel hajlandó vagyok vitázni.
Először is senki nem a hard hitterség ellen van. Ezt fogadja el mindenki, különben tényleg elbeszélünk egymás mellett csak. Amit lehet, csak minek (ez nem neked szól sütianap csak alapvetésként máshogy nem lehet kiindulni. Ezért szögezem le).

Vannak szabályok. Például, hogy nem lehet helmet to helmet így zúzni. Aki megszegi megbüntetik. És ez a kis összeg nagyon baráti ha ezt vesszük. Mert ha eltiltják, akkor sem szólhat semmit. Előre megmondták, hogy így lesz, csak kaptak egy utolsó utáni esélyt. Ez a fő ellenérv. Akinek tetszik tetszik, aki akarja utasítsa el. De nem a hard hitterség a lényeg.

Ez a szabály hülyeség? Sztem az, mert kiemel egy dolgot a tömegből, és a többi fölött szemet huny. De ha ez van, akkor ez van. Be kell tartani, és örülni, hogy most ennyi lett a büntetés.

(Zárójelben egy nekem hasonló eset. Big Ben miért is került eltiltásra? A pályán nem is csinált semmit.)
Ami nekem problémás, hogy az ő esetében is voltak íratlan szabályok, amiket ezért mert íratlanok, önkényesen alkalmaz a liga (vagy csak egy ember). Nekem ez a legfőbb gondom az esettel. Mert akkor vegyék sorra meccseket, és büntessenek. Aki late hitet oszt ki (WRnek QBnek kickernek, stb) és így tovább. Mert sok aljas dlog van amit csak a meccs hevében idegből okoznak a meccsre semmi hatása nincs közvetlen, csak morálisan közvetetten. És néha csak a ki okozza az ő frusztrációja az egyetlen ok, taktikailag hülyeség, és sérülésveszélyes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
ein, meg hát azér is furcsa mer box-ot meg k2-őt meg rodeót is tömegek nézik (persze azok mind érzéketlen bunkók, piha! ) és amilyen irányban elindult miszter GodWell aztúgy hijják rinyalabda csak abbúl meg már van.
zwei, akkor lehetne védőfelszerelés nélkül is játszani, ha csak vállal lehet ütközni, de ugye arra is már van egy sportág
drei, mennyen át Lemming meg TomBredi kislabda-dobásra ott végre nem piszkálná őket senki 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
...Igor
Mind szép és jó, amit írsz Igor, csak erős azt írni, hogy Harrison head-hunter lenne. Előélet? Volt egy büntije, mert a qubét megborította - szerencsétlen eset volt, de ott se volt szó fejvadászatról, itt meg volt két kkemény ütközése, véleményes. Te is írod, hard-hitter. Nem kérdez. Ütközik. Csak ki ne találjuk, hogy márpedig JH minden meccsen ezt csinálja, vagy minden idényben sérülést akar okozni valakinek, mert falnak megyek!

Lehet még polemizálni ezen az eseten is, hogy mennynire jogos a bünti, a mértéke, lehetne még megtoldani 2413 dollárral, vagy inkább 20 forinttal kevesebb lenne a helyes, de utóbbi dolgot ne kezdjük már el fennen hangoztatni, meg elkönyvelni, hogy visszaeső szándékos sérülésokozó, mert ez így egész egyszerűen rosszindulatú és nem igaz.kishaszi
Hallottad, ő nyilatkozta, h szereti sérülést okozni 😛 Csak átírták fájdalomra 😀
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
...Igor
Mind szép és jó, amit írsz Igor, csak erős azt írni, hogy Harrison head-hunter lenne. Előélet? Volt egy büntije, mert a qubét megborította - szerencsétlen eset volt, de ott se volt szó fejvadászatról, itt meg volt két kkemény ütközése, véleményes. Te is írod, hard-hitter. Nem kérdez. Ütközik. Csak ki ne találjuk, hogy márpedig JH minden meccsen ezt csinálja, vagy minden idényben sérülést akar okozni valakinek, mert falnak megyek!

Lehet még polemizálni ezen az eseten is, hogy mennynire jogos a bünti, a mértéke, lehetne még megtoldani 2413 dollárral, vagy inkább 20 forinttal kevesebb lenne a helyes, de utóbbi dolgot ne kezdjük már el fennen hangoztatni, meg elkönyvelni, hogy visszaeső szándékos sérülésokozó, mert ez így egész egyszerűen rosszindulatú és nem igaz.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
a liga csak egyszerűen álszent és erre rákényszeríti a csapatokat a játékosokat is, az ami meg már a pats-topicba megy egyszerű fasizmus. Vannak a buta, agresszív bunkó csapatok meg a zintellingens nyúinglend, hogy a herém szakadjon le, van valami külön liga "jófiúknak" vagy mi van, ja az elit-Krupp gárda csak elit kiváló IQ-jú játékosokat sorol be az SS-ébe, annyira szépen ütköznek pölö az ő Harissonnyuk hány H2H.-t nyomott le a QB-knak vakoldalról?? hümm


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
..bumm...bumm...bumm...és még 8 bumm sípszóig ez a defense alapja. Kevés észérv és ellenérv hangzik el közben játékosok között és játékoson belül is...
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem meg ez a mosdatas, Tomlin reszerol... persze korrekt, hogy kiall mellette.
De Harrison hirhedt headhunter, hanyadik ilyen esete? Az meg a hab a tortan, hogy utana meg engedik nyilatkozni. 😊 most nehogy egy teljesen jogos buntitol mindenkit megszalljon az us vs. the world mentality, meg hogy kicsesztek Harrisonnal.. sztem errol szo sincs; korrekt itelet, enyhe peldastatualassal izesitve (de mindharom jatekos eseten.) - amolyan utolso figyelmeztetes sztem, mielott valaki eltiltast kap.

Jo dolog kemenykedni, de ahogy masik topicba irtam, okollel is allon vaghatna, az is kemenykedes..
Ha ilyen fejremert utesek becsusznak (amitol benulni lehet), es mindenki tisztaban van a szaballyal X honapja/eve, hogy ilyet nem lehet, akkor az a minimum, hogy a penzbuntit vallalja. (Es sztem az, hogy o 75-ot kapott, ket takliert, visszaesokent, mig Dunta/Vodor 50-nel nyitottak, abszolut nem veszes.. de a peldastatualas benne van, mindharman nagy nevek/eleget keresnek.)
Ez a hardhitterseg ara.. penzbuntetes/esetleges eltiltas is - lehet maskepp is szerelni.
(Bart Scott sackje Roethlisbergeren, az clean hit volt. 😛)

De amugy ha Suggs ostoba/dirty, azzal sem vagyok kibekulve (sajnos, ez nala azert elojon... szerencseje Ray/Ed-nel ritkabban. De mondjuk Ray/barmely mas Ravens-tag palyan kivul stiklijei ugyanennyire zavarnak, es mint ember, sokat esnek a szemember ilyentol..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 357
“If you look at Harrison’s hit on Cribbs, the first man to make contact with him was a hit-and-wrap tackler in LaMarr Woodley,” said Tomlin. “We teach the second man in to dislodge the ball on contact, because that’s what we desire. We want possession of the football. They both did exactly what we coach and what we ask them to do. The first man to confront Joshua Cribbs was LaMarr Woodley. He came to balance, he had a nice-formed wrap tackle. The second man in attempted to dislodge the ball on contact and was able to do it, of course though it was recovered by Cleveland.”


ennyi, ezt varjak el toluk...a liga meg kezd az egyhazhoz hasonlitani...
es persze mi is ezt varjuk el toluk, ezt szeretjuk, ezen szornyulkodunk, amulunk, bamulunk.
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Mert valaki erős, gyors, intelligens és kegyetlen (szerintem a kettő egyszerre létezhet)??? Nem éppen ez egy jó védelem (védő) ismérvei???
marescha
Intelligens? Azért ez erős felindulásból elkövetett túlzott jóindulat. 😀

Én már leírtam pár napja a véleményem az nfl csevegőben. De látom ez a hónap sztárok sztorik témája lett, bemásolom ide, hátha valakiből ez is érzelmeket vagy érveket vált ki.
______________________________________________

ulpianus
Bocsesz, nem definiáltam az "intelligens" kifejezésemet. Most itt nem a hétköznapi értelemben vett intelligenciára gondoltam, hanem játék intelligenciára (olvassa a játékot, jó megérzései vannak stb.) ... ezt elrontottam...
Egyébként a lényeg nem is Harrisonon van nálam, hanem az egész liga szabályozásánál (ahogy azt már többen leírták).
Az az érzésem, hogy most már lassan a QB-k és a WR-k érinthetetlenek lesznek.... Ebből az lesz, hogy a QB-k minden kórházpasszt be fognak vállalni, a WR-k minden esetben csak a labdát fogják nézni, és a védőket gyakorlatilag le se szarják, és ha véletlenül valaki elkaszálja őket, akkor meg jön a rinya. Na és akkor lesznek majd statisztikai rekordok meg minden ami kell.... de nem nekem....
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
Sziasztok!
Régóta olvasom már a fórumot, nagyon tetszenek a hozzászólásaitok! Acélos az én szívem is, és vettem a bátorságot, hogy én is megszólaljak. 😊

Ebben az ütközéses témában úgy látom egy páran el vannak tévelyedve. Játszom itt Mo-n ezt a gyönyörű sportot, és ilyen téren a tapasztalataimat írnám le. Kezdésképpen egy védőjátékosnak úgy 2 tizedmásodperce sincs eldőnteni, hogy hogyan is csináljon meg egy tackle-t... Én elhiszem hogy az NFL játékosok 10-20 éve ezt csinálják, de a lényeg ugyanaz: telibebaszni és földre vinni a labdás embert. Kész. És ehhez ugyebár minél mélyebbre kell helyezni a súlypontot. A támadónak szintén. Ha Massaquoi nem görnyed le az elkapásnál, Harrison kb hasmagasságban érkezik és senkinek sem sírna a szája.... De nem így történt, kapja meg a pénzbüntetést, de azért keresztre ne feszítsük már... Mindenki tisztában kell hogy legyen azzal ebben a sportban, hogy bármikor letéphetik a heréit. Ezzel a tudattal írja alá a szerződést... El lehet menni bézbózozni aki nem vállalja ezt fel! De aki igen azt nehogy már megsajnáljuk....
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Mert valaki erős, gyors, intelligens és kegyetlen (szerintem a kettő egyszerre létezhet)??? Nem éppen ez egy jó védelem (védő) ismérvei???
marescha
Intelligens? Azért ez erős felindulásból elkövetett túlzott jóindulat. 😀

Én már leírtam pár napja a véleményem az nfl csevegőben. De látom ez a hónap sztárok sztorik témája lett, bemásolom ide, hátha valakiből ez is érzelmeket vagy érveket vált ki.
______________________________________________


Ha valaki izomból sisakkal teibe@sz egy másik játékost, akkor ott nem lehet arra hivatkozni, hogy nem lehetett másként, mert így meg úgy. Ha vállal akarsz ütközni, vállal fogsz. Lehet hogy a sisakkal is ,de ez két külön dolog. Aki izomból akar sisakkal csak az fog így érkezni. Ezt nem én mondom, hanem volt nfl játékosok.

Ezen megy a vita, hogy ami nyilvánvalóan ilyen ütközés, azzal mi legyen? Mármint amikor helmet to helmet ütközés van, és nem vállal ütközés közben koccannak a sisakok, stb.

Az én személyes véleményem az, hogy például egy "megfelelő" Cut block semmivel nem fairebb, vagy veszélytelenebb. Ez nem dámajáték, ez velejár. És ezt is szeretjük, mi nézők. Harmadrészt pedig a védő nyakának sem tesz jót pár ilyen helmet hit. Csak ugye ő nem okolhat mást, mert azért nem kötelező, vállal is lehet monster hitet kiosztani (és sérülést is).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Autóversenyből vedd ki a kanyarokat
Vedd ki az előzéseket
Kutyának sem kell...
Álszentség tiltani azt, amivel a sportot eladják
Marad a verbális szidalmazás

A hitekért meg megyünk a Sports Science-be NFL helyett

Anno volt is a l'art pour l'art társulatnak egy ideillő darabja verbális pankráció témakörben
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 357
a felperes lesz az ütközést elszenvedő alany, az alperes meg aki kiosztotta.kishaszi
Aszittem fordítva 😊 Nem tudom. Ok, hogy szeret ütközni, de pl. a Cribbs esetnél én abszolút nem láttam szükségesnek, hogy rátoljon egyet a fejére, mikor Woodley már rég lefelé rántotta. Mind1, úgy jár, hogy egyszer ő lesz az ivarszerv rossz oldalán, aztán nem csak mondogatnia kell, hogy abbahagyja, hanem nem tehet mást.szaba
Szerintem teljesen reális hogy ráment Cribbsre, számolva azzal hogy esetleg kiszabadul, misstackle mittudomén, és azért lett h to h, mert estében találkoztak.
Nem azért kapja a sokmillás fizetését, hogy közelről nézze hogyan szerel Woodley.

Az meg hogy úgy jár... az kb minden NFL játékosra vonatkozik. Bárki bármelyik meccsen szerezhet egy olyan sérülést, hogy nem tudja folytatni. Ez eddig is benne volt a pakliban, és szerintem tisztában is vannak vele, amikor ezt a sportot választják.Jan
egyetertek...mondernkori gladiatorok...bele sem merek gondolni, hogy mi lett volna romaban egy ilyen szabalynak a bevezetesekor 😀
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 357
a felperes lesz az ütközést elszenvedő alany, az alperes meg aki kiosztotta.kishaszi
Aszittem fordítva 😊 Nem tudom. Ok, hogy szeret ütközni, de pl. a Cribbs esetnél én abszolút nem láttam szükségesnek, hogy rátoljon egyet a fejére, mikor Woodley már rég lefelé rántotta. Mind1, úgy jár, hogy egyszer ő lesz az ivarszerv rossz oldalán, aztán nem csak mondogatnia kell, hogy abbahagyja, hanem nem tehet mást.szaba
a defense jatekosoknak azt is tanitjak, hogy 11-n kell megcsinalni a tackle-t.
nem szamit mennyien csimpaszkodnak bele, attol meg kiszabadulhat.
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
a felperes lesz az ütközést elszenvedő alany, az alperes meg aki kiosztotta.kishaszi
Aszittem fordítva 😊 Nem tudom. Ok, hogy szeret ütközni, de pl. a Cribbs esetnél én abszolút nem láttam szükségesnek, hogy rátoljon egyet a fejére, mikor Woodley már rég lefelé rántotta. Mind1, úgy jár, hogy egyszer ő lesz az ivarszerv rossz oldalán, aztán nem csak mondogatnia kell, hogy abbahagyja, hanem nem tehet mást.szaba
Szerintem teljesen reális hogy ráment Cribbsre, számolva azzal hogy esetleg kiszabadul, misstackle mittudomén, és azért lett h to h, mert estében találkoztak.
Nem azért kapja a sokmillás fizetését, hogy közelről nézze hogyan szerel Woodley.

Az meg hogy úgy jár... az kb minden NFL játékosra vonatkozik. Bárki bármelyik meccsen szerezhet egy olyan sérülést, hogy nem tudja folytatni. Ez eddig is benne volt a pakliban, és szerintem tisztában is vannak vele, amikor ezt a sportot választják.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a felperes lesz az ütközést elszenvedő alany, az alperes meg aki kiosztotta.kishaszi
Aszittem fordítva 😊 Nem tudom. Ok, hogy szeret ütközni, de pl. a Cribbs esetnél én abszolút nem láttam szükségesnek, hogy rátoljon egyet a fejére, mikor Woodley már rég lefelé rántotta. Mind1, úgy jár, hogy egyszer ő lesz az ivarszerv rossz oldalán, aztán nem csak mondogatnia kell, hogy abbahagyja, hanem nem tehet mást.szaba
Értem én, hogy mit akarsz, én igazából nem akarok nagyon belefolyni a dologba. Ha 3tén múlna Harrison már a bányában dolgozna, csak ez meg ebben a sportban kibaszottul álszent gondolkodás-kishaszi
És még mi vagyunk elfogultak.
Tök mindegy mi mit beszélünk itt, aki akarja ugyis belemagyarázza az aljas szándékosságot.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
a felperes lesz az ütközést elszenvedő alany, az alperes meg aki kiosztotta.kishaszi
Aszittem fordítva 😊 Nem tudom. Ok, hogy szeret ütközni, de pl. a Cribbs esetnél én abszolút nem láttam szükségesnek, hogy rátoljon egyet a fejére, mikor Woodley már rég lefelé rántotta. Mind1, úgy jár, hogy egyszer ő lesz az ivarszerv rossz oldalán, aztán nem csak mondogatnia kell, hogy abbahagyja, hanem nem tehet mást.szaba
Értem én, hogy mit akarsz, én igazából nem akarok nagyon belefolyni a dologba. Ha 3tén múlna Harrison már a bányában dolgozna, csak ez meg ebben a sportban kibaszottul álszent gondolkodás-

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát akkor "kicsit" több lett, de azért valahogy csak kiperkálja a többmillás fizujából. 😊

Merriweather és Dunta Robinson 50k-t kapott. Harrison azért kapott 75-t, mert ő visszaesőnek számít. Következőre tuti eltiltja a a puhafocsit szorgalmazó liga...Soldados
Ha lebénulna egy Steeler, lehet h nem puhafocsi lenne, hanem mocskos gazemberek.szaba
Félreérted, a szándékos (értsd: aljas, amit egy több fős bírói testület ítél meg) sérülésre menő szerelést büntessék, mert az nem fair play... de pl a CB nézze a labdát szabály, az röhej és nem ez az egyetlen...Collapo
ja és akkor az OL az mind vajszívű, vajkezű gyerekekből áll, akik csak egy falat kenyérrel, meg egy pár jó szóval várnak. Tehát az elvárás a következő lenne: menny neki a az OL-nak mint egy tank, hatolj át rajta, az hogy löknek, csavarnak, eltérítik a mozgásodat ne is zavarjon abban - hogy mikor odaérsz a WR-hez puha kézzel fogd meg, nenám bepiszkolódik a polója, mer ő csak azér van ott, hogy megmutassa a nagy pléjeket. Mer ő a játékos? No de tényleg a QB-n meg a WR-eken kívül a többiek csak asszisztálni mennyenek fel??

Helmut: a hat tyúk az mér négy?? vagy az egy komplett LB-sor akar lenni 2012-ből??


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát akkor "kicsit" több lett, de azért valahogy csak kiperkálja a többmillás fizujából. 😊

Merriweather és Dunta Robinson 50k-t kapott. Harrison azért kapott 75-t, mert ő visszaesőnek számít. Következőre tuti eltiltja a a puhafocsit szorgalmazó liga...Soldados
Ha lebénulna egy Steeler, lehet h nem puhafocsi lenne, hanem mocskos gazemberek.szaba
Félreérted, a szándékos (értsd: aljas, amit egy több fős bírói testület ítél meg) sérülésre menő szerelést büntessék, mert az nem fair play... de pl a CB nézze a labdát szabály, az röhej és nem ez az egyetlen...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
a felperes lesz az ütközést elszenvedő alany, az alperes meg aki kiosztotta.kishaszi
Aszittem fordítva 😊 Nem tudom. Ok, hogy szeret ütközni, de pl. a Cribbs esetnél én abszolút nem láttam szükségesnek, hogy rátoljon egyet a fejére, mikor Woodley már rég lefelé rántotta. Mind1, úgy jár, hogy egyszer ő lesz az ivarszerv rossz oldalán, aztán nem csak mondogatnia kell, hogy abbahagyja, hanem nem tehet mást.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nyílván szankcionálni kell dolgokat, de ha meg sárga lennék és csilingelnék én lennék a villamos.
El fogunk oda jutni, hogy bíróságra fognak járkálni a játékosok egy ütközés után, a felperes lesz az ütközést elszenvedő alany, az alperes meg aki kiosztotta.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Hát akkor "kicsit" több lett, de azért valahogy csak kiperkálja a többmillás fizujából. 😊

Merriweather és Dunta Robinson 50k-t kapott. Harrison azért kapott 75-t, mert ő visszaesőnek számít. Következőre tuti eltiltja a a puhafocsit szorgalmazó liga...Soldados
Ha lebénulna egy Steeler, lehet h nem puhafocsi lenne, hanem mocskos gazemberek.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Egyre viccesebb dolgok vannak az NFL-be. Nem lehet örülni a TD-nek mert büntetnek...amit most is Austin csinált (átugrotta Williams-t) TD örömnek azért is büntetni hát ez már több mint szánalmas. Irányítókat védjék meg oké, de amikor fél méterre van tőle egy 120 kg-os állat úgy hogy sprintel akkor tippeljen hogy pumpálni fog vagy eldobja?! Azért is büntetnek csomószor.
Harrison-t is büntessék meg nyilván, de mi ez a sok baromság amit mesélnek még mellé?? Pár év és csak az lesz szabályos tackle amikor tenyérrel ellököd az ellenfelet.

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Let's change American Football to Touch Football....

Yuck....
http://en.wikipedia.org/wiki/Touch_football_%28rugby_league%29

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Na akkor beszarnék, ha a következő Harrison-féle big hitnél eltiltaná a liga. Kajak nem értem most már mi ez az egész....

Mert valaki erős, gyors, intelligens és kegyetlen (szerintem a kettő egyszerre létezhet)??? Nem éppen ez egy jó védelem (védő) ismérvei???

Ebben a sportban nem lehet úgy védekezni, hogy éppen megállítom, de azért nehogy baja essen... mert akkor 40 pontot csinálnak rajtad meccsenként.

Meg egyébként is.... Harrison a Steelers védelem tagja, és a Steelers nem a kedvességéről híres. Ellenünk nem lehet bohóckodni, mert legyilkolunk. Ez van, és remélem ez is lesz, mert én a védelem miatt lettem Steelers fan, és nem Randle El trükkös játékaiért....

Természetesen a büntetés valahol érthető, de a magyarázat nem... (azt hiszem Harrison is ezen akadt ki, nem a büntetés meglétén, hanem a magyarázaton).