NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha nem előzől meg Helmut én is írom, hogy nem stílusos bannal fejezni be a vitát 😛
Amúgy Soldi stílusa tényleg kinyitja néha az ember zsebében a bicskát, de most történetesen és kivételesen egyetértek vele.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Soldi!
Azzal, hogy kitiltottad elvetted az esélyt, hogy visszaüssön, hogy olyan keményen játszon... ahogy ezt Pittben elvárják a szurkolók. 😊
persze nem beszélek komolyan
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Uhh... Nagyon tudom fogni a fejem olyankor, amikor valaki azt hiszi, hogy a + x év élettapasztalat mindenképp + bölcsességgel párosul. Az igazság az, hogy attól hogy te 30 évvel idősebb vagy, nem biztos hogy jobban is értessz mindenhez - sőt az is lehet, a Te hozzáállásoddal van a probléma, hiszen rögtön személyeskedsz ilyen "te egy barom vagy" hozzászólásokkal (és utána próbálsz "észérvekkel" hatni, amikor gyakorlatilag már saját magadat minősítetted a megnyilvánulásaiddal).
Vedd már észre magad... Soldadost szólod le, hogy Ő megfellebezhetetlen kijelentéseket tesz, miközben Te nem hogy lebarmozod azért, mert Neked nem tetszik a véleménye, hanem rögtön le "hajbókoló lúzerezed" azt, aki esetleg vele egyetért... Sajnos lehet be kell látnod, hogy Neked már nem fog megjönni az eszed, és nem fogsz azon elgondolkodni, hogy más vélemény is létezik, ami talán számít annyit mint a Tiéd.
Ehh, látom tiltásra került közben a júzer, remélem azért a ban lejártával visszaolvas, és nem fölöslegesen írtam 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nézz krikettet. 😊Soldados
Az NFL-nél maradok.
Mivel legalább 30 év korkülönbség van közöttünk, ezért csak egy megjegyzés:
Olvasva a hozzászólásaidat, egy dolog világos, te szilárdan hiszed hogy te vagy ennek a fórumnak az atyaúristene.
Nem vitázol hanem megfellebbezhetetlen kijelentéseket teszel.
A sok lúzer meg hajbókol neked.
De ne aggódj, idővel meg fog jönni az eszed és elkezdesz gondolkodni azon hogy más vélemény is létezik, ami talán számít annyit mint a tied.
Ha mégsem jönne meg, akkor igen szomorú élet áll előtted, ugyanis maradsz ezen a satnya szellemi szinten ahol most vagy.szf61
Nem, nem hiszem. Véleményem van, mint mindenkinek, amit kijelentő módban írok le. 😊 Az ostobaságokat viszont nehezen viselem. Könnyen meggyőzhető nem vagyok, de egy kérdés megbeszélése számomra nem is a meggyőzésről szól, hanem a másik érvrendszerének megismeréséről. Ennek megfelelően elfogadni sok véleményt el tudok, s erre igen sok példa van - főleg itt az AFC Northos szurkolói közegben. 😉

Mindenesetre érdekes, más nem ragadtatta magát olyan primitív hozzászólásra magát, mint Te. Ezen gondolkozz el egy hétig. 😉 Ha hozzá akarsz szólni egy témához, akkor érvelj. Ha érvelés közben kicsit személykedésbe hajlasz, az nem érdekel. 😉 De az eféle értelmetlen HSZ-ekre nincs szükség, amely kizárólag egy másik fórumozó fikázása.

Jó éjt!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
igazából az a barom aki nem bírja megérteni h a foci nem erről a baromságról szól, h jaj megne sérüljön...persze sajnálatos ha megtörténik...de ugy nem lehet játszani h arra figyelj csak h ne sérüljön meg...egyszer vegyetek fel szerkót és próbáljátok ki...
(akin meg már volt/van,és annak ellenére ezt mondja azt sajnálom)
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nézz krikettet. 😊Soldados
Az NFL-nél maradok.
Mivel legalább 30 év korkülönbség van közöttünk, ezért csak egy megjegyzés:
Olvasva a hozzászólásaidat, egy dolog világos, te szilárdan hiszed hogy te vagy ennek a fórumnak az atyaúristene.
Nem vitázol hanem megfellebbezhetetlen kijelentéseket teszel.
A sok lúzer meg hajbókol neked.
De ne aggódj, idővel meg fog jönni az eszed és elkezdesz gondolkodni azon hogy más vélemény is létezik, ami talán számít annyit mint a tied.
Ha mégsem jönne meg, akkor igen szomorú élet áll előtted, ugyanis maradsz ezen a satnya szellemi szinten ahol most vagy.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
finomodik a liga (foleg Goodell alatt - es ha ezt kritizalod, azt elfogadom)

Igor
Így van. Ezt kritizálom. A védő dolga, hogy levigye a labdás embert. Nem kíméletesen, hanem ahogy csak bírja. Puhul a focsi és ez nem tetszik.

A másik amit mondok, hogy az én szememben az egy fasz szabály, ami olyat tilt, ami véletlenül is előfordulhat, sőt legtöbbször úgy fordul elő. Erre jó példa a h2h és a horse collar közti különbség. De az amit most a liga csinál, az számomra még inkább elfogadhatatlan, a futball megcsúfolása. Én nem flag footballt akarok, az irány márpedig ez.Soldados
Te egy barom vagy és az is maradsz.szf61
Nézz krikettet. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
finomodik a liga (foleg Goodell alatt - es ha ezt kritizalod, azt elfogadom)

Igor
Így van. Ezt kritizálom. A védő dolga, hogy levigye a labdás embert. Nem kíméletesen, hanem ahogy csak bírja. Puhul a focsi és ez nem tetszik.

A másik amit mondok, hogy az én szememben az egy fasz szabály, ami olyat tilt, ami véletlenül is előfordulhat, sőt legtöbbször úgy fordul elő. Erre jó példa a h2h és a horse collar közti különbség. De az amit most a liga csinál, az számomra még inkább elfogadhatatlan, a futball megcsúfolása. Én nem flag footballt akarok, az irány márpedig ez.Soldados
Te egy barom vagy és az is maradsz.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
szerintem szakaggyon a liga alapestben három felé
1. őszinte-kőkemény - amilyennek lennie kéne - stone NFL
2. a hónaljalaiit szaladgálók - mini NFL
3. egyéni dresszben dobálgatni, pontozásra - glam NFL

most már csak osztani kék ki hova?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Hagyjuk már ezt a szándékosságot, mert falnak megyek. Mi a szándékos, az ütközés? Még jó, hogy véletlenül nem egyek oda legyakni senkit. Szándékosan vagy passzióból senki nem fog azzal a szándékkal ütközni, hogy majd most jól agyrázkódást okozok... Az szándékos, ha odamész, belekapaszkodsz két kézzel a tarkójűába és faltörő kost játszol. hth-nél ugyanúgy benne van a lehetőség, hogy az sérül meg jobban, aki a sérülést - állítólag okozni akarja, de ez meg nem csak hth-nél van így, ez még a rendes fociban is így van. Aki meg ezt nem tudja az nem is játszott még kemény sportot. Nekem volt részem abban is, amikor engem gyaktak le, meg abban is, hogy én akartam ütközni, de rákeféltem. Sőt, nemrég rúgták szét úgy a csonthártyámat, hogy egy hónapig 15 négyzetcenti területen úgy fájt, hogy ha rágondoltam, akkor is könnyeznem kellett majdnem. A rúgás fulltotál szándékos volt, de a labdára irányult, tehát szó nem volt arról, hogy sérülést akarna okozni az egyébként nálam 40 !!! kilóval könnyebb emberke. Egy komoly meccsen nem kapott volna a srác még lapot se, szimplán szerencsétlenül jártam...kishaszi
Miért ne lehetne szándékosan döngölni valakit a földbe, ez hülyeség, nyilván Harrison szándékosan döntött úgy, hogy szétküldi Momas-t, és a "kelleténél" keményebben, ebben biztos vagyok, a helmet to helmet lehet nem szándékos, mint mondjuk szerintem a Cribbs ütközésnél, de Massa esetében szerintem nem erről volt szó. Na, de mindezek ellenére úgy gondolom, hogy ez benne van a játékban, és akárhogy, lép fel a liga ezek ellen, akkor is lesznek ilyen ütközések, de meg kell, hogy tegye hiszen tény és való, hogy ezek a játékosok már 21. századi csúcsatléták, az ütközések ereje nyilván felerősödött, és senki nem akarja azt, hogy a pályán keljen újraéleszteni valakit.
Szóval kapjanak csak büntit a védők (Ward is kapott mikor kivégezte Shipley-t), úgy is fogunk látni ilyen, és ehhez hasonló big hitteket.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ennyit erről:
"I have no bad will towards LB James Harrison," Cribbs wrote. "That's what he's suppose to do knock people out, it's what makes him one of the best."tenorx
Ezt én is olvastam. És nekem is csak ennyi gondolatom támadt: miről is beszélünk akkor?

Amúgy más Barnák is nyilatkozták, hogy ez benne a van a játékban, konkrétan Vickers-t olvastam, aki megvédte Harrisont.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ennyit erről:
"I have no bad will towards LB James Harrison," Cribbs wrote. "That's what he's suppose to do knock people out, it's what makes him one of the best."
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
egy irdatlan fasz vagyok, hogy beleolvastam más topikba is.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
http://sportsillustrated.cnn.com/danpatrick/blog/131541/index.html

hö-hüö-hükishaszi
Mondja ezt Phil Simms 😂

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://sportsillustrated.cnn.com/danpatrick/blog/131541/index.html

hö-hüö-hü

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Nem tuntetek flag footballert. Szeretem a kemeny focit, es azt ha a jatekos jol csinalja. Egy headbutt, meg ha koskent, fejjel mesz tackle-nel elore, az nem az.. vezess vallal. Ray tud igy szerelni, Bart Scott tud, P-Will tud, stb (nalunk Suggs az akibol elojon az allat neha - de ha o csinal ilyet, akkor sem hepciaskodnek a 75k miatt es csondben csovalom a fejem, es inkabb nem mondok semmit. Ha meg olyat csinal mint Vodor, akkor szegyellem is magam.)

A helmet hiteket kulonosen utalom. ez az egyik heppem.. es kicsit pipa vagyok a facemaskre, hasonlo modon, de az nem ennyire veszes.

Ha valaki szabalyba utkozo modon szerel; sztem termeszes hogy megbuntetik.. es te meg ezen is sirtal. Olvasd el eloszor a szabalyt kerlek.
Ettol fuggetlenul a penzbuntetes nem vet gatat neki, egyetertek Rodney-val, DQ-zni kene oket a meccsrol (ahogy az benne van a szabalyban, mint opcio), es ha sokadszorra csinalja, akar a suspensiont is. Miert ne.. ha szteroirdert 4 meccset kap az ember, gerinctoresert mennyi jar?

Regen ami evente egyszer tortent (mondjuk Stingley), az ma a nagyobb es erosebb jatekosok miatt heti rendszeresseggel megtortenhet... ennek elejet kell venni.

szerk:
"Massának sem volt kötelező lehajtani a fejér." - ilyet irni no comment..
"vagy csak 5 centivel összehúzza magát a támadó és már nem mellen fejelik, hanem fejen." - igen itt van a lenyeg. Nem fejelni kene..Igor
- a vállal ütközünk sportot rugby-nek hivják!sutianap
Bármennyire is rokon a két sport, mégis óriási különbség van közöttük. A rugbyben tilos a fejjel való ütközés, a footballban szabályos. Mi értelme lenne egyébként a sisaknak, ha a fejet csak bonyolult matamatikai feladványok megoldására használhatnák a pályán a játékosok? Éppen ezért végtelenül álságos azon moralizálni, hogy nem fejjel, hanem vállal kellene szerelni. Ez már egy lépéssel a liga faszfejei előtt jár, mert azok legalább az adott esetben az írott szabályok megsértéséért róttak ki büntetést, mégha igencsak megkérdőjezhető is ezen szabályok életrevalósága és azok következetes alkalmazása. Aki szerint azonban nem fejelni kéne, egyszerűen azt tiltaná meg a játékosoknak, hogy a szabály szerint rendelkezésükre álló eszközök egy részéről mondjanak le önként. Mindezt az állítólagos szabálytisztelet jegyében.
A másik meg a szándékosság kérdése. Itt valaki már korábban megemlítette, hogy maga is játssza ezt a sportot, és még a magyar amatőr szinten is oly gyors a játék, hogy nincs idő gondolkodásra, ösztönös reakciók vannak. Én ugyan sohasem űztem ezt a sportot, de mint egykori rugbyjátékos csak megerősíteni tudom azt, hogy ezekben a fullkontakt játékokban valóban nincs idő azon morfondírozni, hogy szabálytalankodjon e az ember.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
One day after losing $75,000, James Harrison gained a half-sack in a scoring change from the Browns game. Harrison (now with five sacks in 2010) shared the sack on that play with LaMarr Woodley (now with 3.5 sacks). The play in question was a Wildcat, where Cribbs was determined to be in the process of attempting a pass.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
nem baj, mi vagyunk a bunkó csapat, akkor is példát kell statuálni: például nem szabad tesztoszteron-túltengéses irányitót alkalmazni, meg befüvezős twitterező elkapót - és ha ezt túlélted apukám, akkor átverünk valami hihetetlen dologgal.
legalább faszikáim, a bengáliakat rendes köztörvényesként vonták ki a forgalomból, a mieinket meg azért, mer nem hajlandók belépni a cserkészcsapatba.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hagyjuk már ezt a szándékosságot, mert falnak megyek. Mi a szándékos, az ütközés? Még jó, hogy véletlenül nem egyek oda legyakni senkit. Szándékosan vagy passzióból senki nem fog azzal a szándékkal ütközni, hogy majd most jól agyrázkódást okozok... Az szándékos, ha odamész, belekapaszkodsz két kézzel a tarkójűába és faltörő kost játszol. hth-nél ugyanúgy benne van a lehetőség, hogy az sérül meg jobban, aki a sérülést - állítólag okozni akarja, de ez meg nem csak hth-nél van így, ez még a rendes fociban is így van. Aki meg ezt nem tudja az nem is játszott még kemény sportot. Nekem volt részem abban is, amikor engem gyaktak le, meg abban is, hogy én akartam ütközni, de rákeféltem. Sőt, nemrég rúgták szét úgy a csonthártyámat, hogy egy hónapig 15 négyzetcenti területen úgy fájt, hogy ha rágondoltam, akkor is könnyeznem kellett majdnem. A rúgás fulltotál szándékos volt, de a labdára irányult, tehát szó nem volt arról, hogy sérülést akarna okozni az egyébként nálam 40 !!! kilóval könnyebb emberke. Egy komoly meccsen nem kapott volna a srác még lapot se, szimplán szerencsétlenül jártam...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Valahol azt az álláspontot is el lehet fogadni, hogy felgyorsul/keményedik a játék pl. a 70es évekhez képest. 70 ben sem annyi volt a 100 m világrekordja mint ma. Keményebbek gyorsabbak a játékosok, meg ugye a változatos étrend, nem véletlenül rántanak magukra x font tiszta izmot egy alapozás alatt. Azért sokat változik a játék. Persze benne van a játékban a h2h, de sokan sztem itt szándékosságot is kifogásolják Harrison esetében.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
off: én miért nem tudok mínuszt adni?😛

másik probl: vannak hsz-ek amikre még csak válaszolni se enged, nincs ott a hivatkozás a hsz altt és fogalmam sincs miért, és tök random ráadásul...

on

Timmons elképesztően jó volt megint, kijár neki. Pont az a jó Dudliban, BigfaceFekában és Laurenszben, hogy ha egyikük kicsit szürkébbnek tűnik, akkor a másik brutáljó, ha meg egyszerre azok, akkor meg mindenki virul a topicsban😊

Járt már neki,.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
finomodik a liga (foleg Goodell alatt - es ha ezt kritizalod, azt elfogadom)

Igor
Így van. Ezt kritizálom. A védő dolga, hogy levigye a labdás embert. Nem kíméletesen, hanem ahogy csak bírja. Puhul a focsi és ez nem tetszik.

A másik amit mondok, hogy az én szememben az egy fasz szabály, ami olyat tilt, ami véletlenül is előfordulhat, sőt legtöbbször úgy fordul elő. Erre jó példa a h2h és a horse collar közti különbség. De az amit most a liga csinál, az számomra még inkább elfogadhatatlan, a futball megcsúfolása. Én nem flag footballt akarok, az irány márpedig ez.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként Timmons lett az AFC védőjátékosa a héten 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez a sport ezzel (is) jár(hat). Ez egy brutális kontakt sport. Talán a világ legkegyetlenebb sportja. Ők, akik erre tették fel az életüket, ezt elfogadták.

A most zajló TOP100 legelőkelőbb védői fura módon a legkegyetlenebbek is voltak. Visszatekintve Istenek és legendák, ma pedig gyökér dirty playák lennének, ha épp nem a Te csapatodban játszanának... Kettős mérce.

Engem rettenetesen zavar a liga hozzáállása. Nem a 75k. Hanem amilyen irányt felvett ebben az ügyben is és úgy általánosságban.Soldados
Az elso bekezdessel abszolut nem ertek egyet 😊
Ha talalsz tolem hsz-t, ahol en Tatumot v. Bednarikot istenitettem, akkor jovok egy sorrel.. Night Train/Blount.. fene tudja.
Valamilyen szinten ez biztosan kettos merce; de 40-50 eve mas volt a vilag is... a feketek mas helyen ultek a buszon es nem jartunk a Holdon.. finomodik a liga (foleg Goodell alatt - es ha ezt kritizalod, azt elfogadom)

De en meg az NFLPA/a regi jatekosok kettos mercejet nem szeretem hasonlo temakorokben..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Szerintem nincs olyan védőjátékos aki ne Harrison pártját fogná. Olvasgassátok a twittert, mindenkinek van az esetről véleménye.