NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Harrison azon van felháborodva, hogy amit 20 éve, azaz pályafutása kezdete óta tanítottak neki és minden más védőnek is, azt most szabálytalannak akarják titulálni. Soldados
Sztem ez humbug.. sehol nem tanitjak, hogy fejjel vezess/inditsd a tacklet-t, sot a legtobb helyen ifiknel meg tiltjak is. Ez egyedul az NFL-ben divat..
Volt aki belekotott abba, amit irtam korabban: nem azt mondtam, hogy tilos fejjel utkozni... azt mondtam, ne fejelve menjen valaki, nagy kulonbseg! Es eleg sok edzo nem is kedveli ezt, egyreszt mert veszelyes, masreszt meg mert konnyen elhibazod a jatekost, vagy mistacklehoz vezet..

Pont ugyanaz a velemenyem mint gabtsinek: lehet human missile-kent jatszani (ez viszont nem a basic tackling modszer, ezt azert szogezzuk mar le..), de akkor vallalja a kovetkezmenyeket.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondja ezt Phil Simms 😂Igor
Mennyivel kevésbé autentikus az ő véleménye, mitn a tiéd?kishaszi
Nem feltetlen erre gondoltam (ezer szazalek, hogy jobban ert hozza..), hanem arra, hogy o is a clutch SB teljesitmenye miatt lett hires, es egyes korokben talan kicsit overrated QB.Igor
Mi az, hogy is?😊 BB nem csak egy Sb miatt, egyébként meg nem amiatt tettem be, hanem az ucsó (3.) vélemény miatt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Más.

Elnézve a D idei tevékenységét, olyan érzésem támadt, hogy kevesebb a sack a korábbiakhoz képest. Mintha nem a QB lepusztítása lenne az elsődleges cél, hanem inkább a megzavarása, hibára kényszerítése, ezáltal nagyobb esély az int-re... szóval a ne engedjük eldobni/dobja el rosszul közül inkább az utóbbit preferálnák. Vagy egyszerűen csak jobb O falakkal találkoztunk?

Nem néztem a statokat, lehet hogy mást mutatnak, de időnként úgy éreztem hogy nem támadták max nyomással a QB-t. (nem pont Youngra gondolok 😉 )Jan
2 LeBeau idézet erre.

"The zone blitz is pressure, but not maximum pressure"
És válasz arra a kérdésre, hogy mi a fontosabb a sack vagy a nyomás: The Pressure".Soldados
úgy látom csak Te nézted meg az általam belinkelt videót😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
Hát hová tegye a fejét? Igaz van aki a seggén hordja, de ilyet nagyon ritkán lehet látni football field-en. Ha vállal csinálja a tackle-t, akkor is a fejét teszi előre, és csakis a támadó sebességétől függ, hogy pontosan hol is találja el. Ha Cribbs továbbfut 20 centit, Harrison feje máris a sisakja hátulját súrolja, és csak rácsimpaszkodni tud... De ezt mégis honnan a rákból tudná bárki is a másodperc törtrésze alatt??? A Rutgerses gyereket miért nem büntetik meg hogy lebénult? A szabályok szerint így nem szeghette volna le a fejét mint egy faltörő kos. Ha ott a visszahordó playa beledől az ütközésbe (amit megtett volna ha épp nem tépik hátulról) akkor h2h... És nem védjük a büntetett játékosokat, csak reálisan látjuk azt, hogy az NFL ben játszó 4951 és fél ( +-3000) védőjátékos 99,99%-a minden testrészét be fogja vetni annak érdekében, hogy a labdás egy centit se haladjon tovább. Ugyanígy a labdás pedig minden eszközzel tovább akar majd menni. És mi ezt ezért szeretjük nézni is, meg csinálni is. 😛 Legalábbis én...


Aki itt védi a büntetett játékosokat az nézzen meg egy két Ronnie Lott meccset, ott meglátja hogyan lehet keményen és mégis szabályosan ütközni...
Számomra az eshetőleges szándék mindig benne van, aki a fejét előreviszi ütközésnél... mit gondol? megérteném egy 165 centis játékosnál aki csak mellbe tudná ütni a másikat a fejével, de nem erről van szó.
Ez nem a foci puhulása sztem, hanem a játékosok megvédése jogosan. Lázadozhat Harrison, vonuljon is vissza, ha nem tud a szabályok adta kereteken belül játszani. NHL-ben már régóta járnak ilyenkért több meccses eltiltások.
egy kérdésem lenne: Jobb lenne ha mondjuk 10 év múlva Hines Ward olyan üres fejjel ülne a tolószékben, hogy a nyálát kellene törölni az öltönyéről, mert a sok hit után az agyában csak tejbegríz maradt?csebi
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
[
Tisztázzuk le, lehet fejjel tackle-t csinálni. Tehát önmagában nem szabálytalan, amit Harrison csinált.
Soldados
csak hogy én is beleszóljak: egészen addig nem szabálytalan, amíg nem a sisakot üti meg, ez tiszta sor. ámde ha (focis példával élve) a védő 3 méterről becsúszik, és bemutat egy jó ütemű szerelést, akkor mindenki állva tapsol. ha viszont nem jó ütemben ér oda (akár a csatár irányváltása miatt is), és mondjuk eltöri a lábát akkor nem nagyon van miről beszélni. kiállítás eltiltás.

na most rendben van, hogy harrison úgy megy oda hogy szétüti, szabályos keretek között, aztán épp történik vmi (megfogják a wr/rb-t iránytvált, stb) és emiatt szabálytalan a hit akkor megint nincs miről vitázni, hiába nem akarta, tény marad. mert attól h vmi nem szándékos, még szabálytalan és vonhat maga után eltiltást, akár úgy is h adott esetben a meccsen nem dobtak rá sárgát.

szóval csinálja csak tovább úgy ahogy eddig, aztán ha lent marad vki egy véletlenül szabálytalan ütközés során akkor majd ne csodálkozzon ha eltiltják. ráadásul az h telesírja a sajtót a visszavonulásával, rettenet de rettenet bohóc.gabtsi
Ez így kicsit sánta. Én inkább ahhoz hasonlítanám a dolgot, hogy becsúszik 3 méterről, elrúgja a labdát és utána eltörik az ellenfél lába. Szabálytalan? Nem.

És azt is szögezzük le, hiába volt helmet to helmet, a Cribbs hitet a liga is szabályosnak ítélte. (Pl a szabály különösen röhejes, hogy mikor legal, és mikor illegal a hit, de ezt az előbb leírtam)

Harrison azon van felháborodva, hogy amit 20 éve, azaz pályafutása kezdete óta tanítottak neki és minden más védőnek is, azt most szabálytalannak akarják titulálni. Sőt büntetik, és még eltiltást is akarnak. Ez elég röhejes. Ez olyan mintha most fociban azt találnák ki, hogy becsúszhatsz, de egyáltalán, még a labda elrúgása után sem érhetsz az ellenfélhez. Sok védő azt is kifogásolja, hogy mindenki teszi a dolgát, aztán a liga a forduló után kirója a büntetéseit a védőkre. És ugye szinte csak rájuk, mert többnyire a tackle-kből származnak ügyek. Lássuk be, ez nem túl igazságos. Tehát olyan helyzet van, amiben csak ők járhatnak rosszul, mert a játék jellegéből fakadóan többnyire csak ők vonhatóak felelősségre a meccsek után, hogy pénzbüntetést és eltiltást kapjanak. (tudom, tudom, most jöhet Ward, mint ellenpélda, de ez az elenyésző kivételek egyike).

De továbbra is az jellemzi legjobban a helyzetet, hogy a játékosok döntő többsége, még a támadók, sőt a sértettek is azt mondják, hogy túlzó, amit most a liga csinál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
[
Tisztázzuk le, lehet fejjel tackle-t csinálni. Tehát önmagában nem szabálytalan, amit Harrison csinált.
Soldados
csak hogy én is beleszóljak: egészen addig nem szabálytalan, amíg nem a sisakot üti meg, ez tiszta sor. ámde ha (focis példával élve) a védő 3 méterről becsúszik, és bemutat egy jó ütemű szerelést, akkor mindenki állva tapsol. ha viszont nem jó ütemben ér oda (akár a csatár irányváltása miatt is), és mondjuk eltöri a lábát akkor nem nagyon van miről beszélni. kiállítás eltiltás.

na most rendben van, hogy harrison úgy megy oda hogy szétüti, szabályos keretek között, aztán épp történik vmi (megfogják a wr/rb-t iránytvált, stb) és emiatt szabálytalan a hit akkor megint nincs miről vitázni, hiába nem akarta, tény marad. mert attól h vmi nem szándékos, még szabálytalan és vonhat maga után eltiltást, akár úgy is h adott esetben a meccsen nem dobtak rá sárgát.

szóval csinálja csak tovább úgy ahogy eddig, aztán ha lent marad vki egy véletlenül szabálytalan ütközés során akkor majd ne csodálkozzon ha eltiltják. ráadásul az h telesírja a sajtót a visszavonulásával, rettenet de rettenet bohóc.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aki itt védi a büntetett játékosokat az nézzen meg egy két Ronnie Lott meccset, ott meglátja hogyan lehet keményen és mégis szabályosan ütközni...
Számomra az eshetőleges szándék mindig benne van, aki a fejét előreviszi ütközésnél... mit gondol? megérteném egy 165 centis játékosnál aki csak mellbe tudná ütni a másikat a fejével, de nem erről van szó.
Ez nem a foci puhulása sztem, hanem a játékosok megvédése jogosan. Lázadozhat Harrison, vonuljon is vissza, ha nem tud a szabályok adta kereteken belül játszani. NHL-ben már régóta járnak ilyenkért több meccses eltiltások.
egy kérdésem lenne: Jobb lenne ha mondjuk 10 év múlva Hines Ward olyan üres fejjel ülne a tolószékben, hogy a nyálát kellene törölni az öltönyéről, mert a sok hit után az agyában csak tejbegríz maradt?csebi
Tisztázzuk le, lehet fejjel tackle-t csinálni. Tehát önmagában nem szabálytalan, amit Harrison csinált.

Igazából az a röhej, hogy (ha jól értettem a magyarázatokat) a Cribbs-hit azért szabályos, mert nála volt a labda, és így a szabályok szerint "nem volt védtelen", míg a Massa-hit azért volt szabálytalan, mert nem volt nála labda, ezért védtelennek minősül... Egészen debil szabály. Na most én nem szeretném, ha visszafogná magát, és így legközelebb catch lenne, mert visszafogta magát.

De ami igazán sokat mondó, hogy a játékosok általános véleménye mellett, pl Cribbs, azaz az egyik sértett is kiállt Harrison mellett. ezek után kár bármiről is beszélni, hogy vajon dirty hit volt-e. Nem, ő tette a dolgát, amiért kapja a sok millió dolcsit, megakadályozott egy futást és egy elkapást.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Más.

Elnézve a D idei tevékenységét, olyan érzésem támadt, hogy kevesebb a sack a korábbiakhoz képest. Mintha nem a QB lepusztítása lenne az elsődleges cél, hanem inkább a megzavarása, hibára kényszerítése, ezáltal nagyobb esély az int-re... szóval a ne engedjük eldobni/dobja el rosszul közül inkább az utóbbit preferálnák. Vagy egyszerűen csak jobb O falakkal találkoztunk?

Nem néztem a statokat, lehet hogy mást mutatnak, de időnként úgy éreztem hogy nem támadták max nyomással a QB-t. (nem pont Youngra gondolok 😉 )Jan
2 LeBeau idézet erre.

"The zone blitz is pressure, but not maximum pressure"
És válasz arra a kérdésre, hogy mi a fontosabb a sack vagy a nyomás: The Pressure".


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Más.

Elnézve a D idei tevékenységét, olyan érzésem támadt, hogy kevesebb a sack a korábbiakhoz képest. Mintha nem a QB lepusztítása lenne az elsődleges cél, hanem inkább a megzavarása, hibára kényszerítése, ezáltal nagyobb esély az int-re... szóval a ne engedjük eldobni/dobja el rosszul közül inkább az utóbbit preferálnák. Vagy egyszerűen csak jobb O falakkal találkoztunk?

Nem néztem a statokat, lehet hogy mást mutatnak, de időnként úgy éreztem hogy nem támadták max nyomással a QB-t. (nem pont Youngra gondolok 😉 )
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Aki itt védi a büntetett játékosokat az nézzen meg egy két Ronnie Lott meccset, ott meglátja hogyan lehet keményen és mégis szabályosan ütközni...
Számomra az eshetőleges szándék mindig benne van, aki a fejét előreviszi ütközésnél... mit gondol? megérteném egy 165 centis játékosnál aki csak mellbe tudná ütni a másikat a fejével, de nem erről van szó.
Ez nem a foci puhulása sztem, hanem a játékosok megvédése jogosan. Lázadozhat Harrison, vonuljon is vissza, ha nem tud a szabályok adta kereteken belül játszani. NHL-ben már régóta járnak ilyenkért több meccses eltiltások.
egy kérdésem lenne: Jobb lenne ha mondjuk 10 év múlva Hines Ward olyan üres fejjel ülne a tolószékben, hogy a nyálát kellene törölni az öltönyéről, mert a sok hit után az agyában csak tejbegríz maradt?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
http://sportsillustrated.cnn.com/danpatrick/blog/131541/index.html

hö-hüö-hükishaszi
Mondja ezt Phil Simms 😂Igor
Mennyivel kevésbé autentikus az ő véleménye, mitn a tiéd?kishaszi
Nem feltetlen erre gondoltam (ezer szazalek, hogy jobban ert hozza..), hanem arra, hogy o is a clutch SB teljesitmenye miatt lett hires, es egyes korokben talan kicsit overrated QB.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én örülnék ha a Dallasban csak egy ilyen hardhitter is lenne,RW kb 4 éve volt ilyen formában,azóta senki...ez egy ilyen sport,és ezek ilyen játékosok,akiket csak az adott csapat szurkolói szeretnek,de ettől még nem lesznek dirty playak,ennyi.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szintén egyetértek...
...
Asszem ennek ellenére sokan cserélnénk velük 😊Rataccess
Na azt azért nem. 😉 Nekem nem tudnának annyit fizetni, hogy beálljak egy ilyen Harrison vagy Lewis féle kigyúrt nagy bengával szembe.Jan
Valszeg ha oda kerülhetnénk mi is ilyen kigyúrt állatok lennénk ami azért kicsit jobb esélyeket ad 😀
Amúgy tényleg nem értem egy-két embert érvelését. Nekünk is azt tanítják, hogy úgy üssünk, hogy fájjon.
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Szintén egyetértek...
...
Asszem ennek ellenére sokan cserélnénk velük 😊Rataccess
Na azt azért nem. 😉 Nekem nem tudnának annyit fizetni, hogy beálljak egy ilyen Harrison vagy Lewis féle kigyúrt nagy bengával szembe.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha nem előzől meg Helmut én is írom, hogy nem stílusos bannal fejezni be a vitát 😛
Amúgy Soldi stílusa tényleg kinyitja néha az ember zsebében a bicskát, de most történetesen és kivételesen egyetértek vele.tenorx
Nem, ő 10-ből 7x bicskát nyit, de történetesen tényleg igaza van, más kérdés, hogy aki akar úgyis bekeköt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://sportsillustrated.cnn.com/danpatrick/blog/131541/index.html

hö-hüö-hükishaszi
Mondja ezt Phil Simms 😂Igor
Mennyivel kevésbé autentikus az ő véleménye, mitn a tiéd?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bad31:

Pont ezt mondom, szándékos persze, az ütközés, de nem úgy megy oda, hogy én most el akarom törni a csontját... stb.
Nekem anno az edzőm megmondta, hogy a védőnek az a dolga, hogy az első percben olyat odapakoljon a csatárnak, hogy tudja kivel áll szemben. A kapusnak azt tanítják, hogy ha felugrik a labdáért a csatárral, akkor a térdét emleje. Mindegyikben ott a sérülés lehetősége, de egyik se arra irányul, hogy sérülést akarjon az ember szándékosan okozni. Ez így megy mióta foci van pl. Ez a psort mentális része, a lelki nyomásgyakorlás. Elmegy az ember önbizalma, ha tudja, hogy sok jóra nem számíthat az ellenféltől. Aki ezt nem érti, nem tetszik neki, az nézzen bugyirózsaszín műsorokat.

- még mindig nem értem, hogy pl. a te hsz-edre se tudok válaszolni, mert nincs ott a Jelent és Válasz lehetőség, ehhez képest más hsz-eknél meg ott van. Mi a lófasz ez?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
inkább ezt nyomjuk-e:
http://www.youtube.com/watch?v=nxww_TQJkA8&feature=related
Ha mégecce hozzányúsz a sipi-sapimhó, agyonbaszlak, Teeeeeee?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
James Harrison-interjú a Busszal: http://www.youtube.com/watch?v=_38nMadnpt0


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha nem előzől meg Helmut én is írom, hogy nem stílusos bannal fejezni be a vitát 😛
Amúgy Soldi stílusa tényleg kinyitja néha az ember zsebében a bicskát, de most történetesen és kivételesen egyetértek vele.tenorx
Ne lázadj Sold zsarnoki hatalma ellen!!! Hódolj!!!! 😀Helmut Zimmer
Rágondoltam a lázadásra, és 20 másodpercig nem jött be az oldal mysql hiba miatt 😕tenorx
😂 😂

A sötét erő ideát van. 😉 Még a gondolataidra is vigyázz! 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha nem előzől meg Helmut én is írom, hogy nem stílusos bannal fejezni be a vitát 😛
Amúgy Soldi stílusa tényleg kinyitja néha az ember zsebében a bicskát, de most történetesen és kivételesen egyetértek vele.tenorx
Ne lázadj Sold zsarnoki hatalma ellen!!! Hódolj!!!! 😀Helmut Zimmer
Rágondoltam a lázadásra, és 20 másodpercig nem jött be az oldal mysql hiba miatt 😕
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Szintén egyetértek... Tudom hatalmas közhely, sokan leírták már, de ezek a fickók azért keresnek ekkora pénzeket, mert benne van a kockázat, hogy akár maradandó sérüléseket szenvedjenek. Asszem ennek ellenére sokan cserélnénk velük 😊Rataccess
Jó azért ez sem igaz teljesen, legalábbis én nem tudom elfogadni, de ez szubjektív.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szintén egyetértek... Tudom hatalmas közhely, sokan leírták már, de ezek a fickók azért keresnek ekkora pénzeket, mert benne van a kockázat, hogy akár maradandó sérüléseket szenvedjenek. Asszem ennek ellenére sokan cserélnénk velük 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi!
Azzal, hogy kitiltottad elvetted az esélyt, hogy visszaüssön, hogy olyan keményen játszon... ahogy ezt Pittben elvárják a szurkolók. 😊
persze nem beszélek komolyanHelmut Zimmer
😊

Csak hogy tiszta legyen a kép. Küldtem neki PM-et az első, igen velős, egyúttal primitív megnyilvánulása után:
Szia!

Az ilyen szintű nyílt személyeskedés tilos ezen a fórumon, mellesleg sosem volt szokás itt. A következő ilyennél kapsz egy párnapos figyelmeztető bant.

Üdv, Soldi

Engem nem zavar, ha vki lehülyéz az érvelés közben, van az úgy, hogy az ember elragadtatja magát egy vita során, vagy kissé indulatosabb. De az ilyen értelmetlen HSZ-eknek itt nincs helye. Erre ez volt a válasza...

Én korrektül figyelmeztettem, hogy a következő playben telibe verem és hát helmet to helmet lett belőle, melynek eredménye 1 week out. 😊 Azt hozzátenném, hogy több éves adminságom alatt mindössze a 3. banolásom volt...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ha nem előzől meg Helmut én is írom, hogy nem stílusos bannal fejezni be a vitát 😛
Amúgy Soldi stílusa tényleg kinyitja néha az ember zsebében a bicskát, de most történetesen és kivételesen egyetértek vele.tenorx
Ne lázadj Sold zsarnoki hatalma ellen!!! Hódolj!!!! 😀