NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
fácsén ez a hír kering:
Aaron Smith has a torn triceps...tothbebe
Nemár...
több mint 13 éve
tothbebe 19 — Steelers fan
fácsén ez a hír kering:
Aaron Smith has a torn triceps...

szerk.: twitteren is 😕 😕 😕


You're waiting for a train - a train that will take you far away. You know where you hope the train will take you, but you can't know for sure. But it doesn't matter...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Hú b+, lenulláztam az idegszálaimat!
Nagy W, de kérdéses véggel, szerintem a héten most erről fog folyni a fika a topicunkban 😕
Sajnálom a Miamit azért, mert így leszívni nem egyszerű.
De mellette kurvára örülök 😀
Viszont a D megint nyalta a yardokat, szerencsére azért amikor kellett odarakták magukat!
Aaron remélem nem lesz súlyos 😕The terrible towel
nemkő félni ott a Befaló : Nyugat-Timor - meccsvégi Luiz-fumbli, mindenki a Pats-nek dolgozik 😉 ugye


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
valaki elmondaná hogy hogyan sikerült FG-t rúgnunk egy elvesztett fumbli után? Pont lefagyott a stream.... Feltaláltuk az "incomplete run-t"?? 😂kicsi joe
NFL Általános témák - NFL csevegő topik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
valaki elmondaná hogy hogyan sikerült FG-t rúgnunk egy elvesztett fumbli után? Pont lefagyott a stream.... Feltaláltuk az "incomplete run-t"?? 😂
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Az O hátán nem fért el a megtizedelt D...Ezt a meccset a Miami vesztette el..
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tibi: soha ne add fel, ez a Steelers! 😉

Big W!

Woodleynak sztem semmi baja, Aaron Smith-nek pedig remélem semmi baja.

A többit holnap.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Hú b+, lenulláztam az idegszálaimat!
Nagy W, de kérdéses véggel, szerintem a héten most erről fog folyni a fika a topicunkban 😕
Sajnálom a Miamit azért, mert így leszívni nem egyszerű.
De mellette kurvára örülök 😀
Viszont a D megint nyalta a yardokat, szerencsére azért amikor kellett odarakták magukat!
Aaron remélem nem lesz súlyos 😕
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
fontos győzelem volt.
csak A. Smith sérülése ne legyen komoly.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
NO, akkor jól sejtettem, nem sokban maradnak le úgy látom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagyon meleg meccs lesz. Igazából nem sok csapat futójátékától tartok, de az egyik a Miami, mert nekik 2 jó futójuk van, így frissek maradhatnak, ráadásul mi csak 5 DL-emberrel megyünk.

AMiben bízhatunk, hogy szét tudjuk szedni a Fins secet, de ehhez most jó pass prot kell, mert nem tetszik az OT-OLB matchup, bár nem is annyira vészes mintha a Colts ellen nyomnánk. Sztem a futás nem lesz eementális, azt 3-as átlag körül tartja majd a Fins, úgyhogy a siker azon múlik, hogy BB mennyire rázódott bele.

Ja és Henne szokott hibázni, így hát benne azért bízhatunk, no meg a D-ben, hogy ebben segít neki. 😊

De meleg meccs lesz, kicsit tartok tőle.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Soldados, előrejelzés?😊

Nem sokat láttam a májámiból idén eddig, mi várható? (statokat megnéztem, de az kevés)kishaszi
modom én,
1. még nem nyertek otthon az idén, és múlthéten behúzták a Grinbéj meccset - gecinehéz lesz
2. ha fogjuk a futást, Henye nem fog nagy dobálózásba belemenni
3. fogjuk a futást ozt nyerünk
4. ST pléjekre nagyon figyelnünk kell, mer ott is szophatunk
5. egy reményük van: PatWhite - höhö 😂 remember of the monster's
6. nem kéne a végin kiengednie a D-nek, tipikus felszijjuk a fikát csapat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Harcra fel, nyerni kell!!!!! 😊
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Jack Lambert - # 29 from Top 100 Greatest Players
http://www.youtube.com/watch?v=pNOyW6LCxAQ

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Soldados, előrejelzés?😊

Nem sokat láttam a májámiból idén eddig, mi várható? (statokat megnéztem, de az kevés)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Így van. KRbe olyan ember kell, akinek a végsebessége nagy, van idő felgyorsulni. És jól kell tudni a blokkokkal játszani. Be kell futni a blokk mögé jó irányba, egy jó KR esetén alig van miss tackle. Sebesség+ jó helyzetfelismerés + villám irányváltás kell ide.

PRbe viszont nem a sebesség a döntő, bár gyorsnak kell lenni. Itt sokkal több a break tackling, és az ezeket elkerülő mozdulatok, cselek (Juke, Spin, sima átütése a taklinak izomból ha nem elég pontos, stb.), és itt rövid a táv, nem lehet felgyorsulni, az arcodba vannak első lépéstől. Vagyis itt jó ütésállóság is kell. Ez nem feltétlen jelent nagyobb tömegű embert, van aki bírja, van aki nem. Tehát ide gyors de inkább extra robbanékony és jó labdabiztonságú, ütésálló ember kell. Itt is lehet a blokkokra játszani ,de kevésbé, túl nagy a tömeg (egyszerre érnek oda a PR elé sokan, nem oszlanak el mélységben annyira). Így inkább a pillanatnyi apró cseleken múlik minden. Nagyjából ennyi jutott most eszembe.

De például nálunk a Chiefsben is így van ez leosztva. Annyit érdekességként, hogy a töpszli villám McCluster viszi a hosszú PR-t is. Mert az már inkább KRnek számít. (PR Arenas). És a liga egyik legjobb duóját alkotják. Szóval semmi nem szentírás, lehet variálni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 6. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1531


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 893 — no es importante
Mért van az hogy a kickoff returner meg a punt returner a legtöbb csapatnál más ember?? Ugyan azok a tulajdonságok kellenek oda is.laby
csak a legtöbb visszahordás nem TD-vel, fair catch-el, letérdeléssel vagy esetleg oldalra kifutással zárul, hanem úgy, hogy a szemből érkező védők valamelyike (vagy éppen több egyszerre) izomból letarolja a returnert, ami elég durván amortizálja az adott játékosokat

és az sem teljesen igaz, hogy ugyanolyan tulajdonságok kellenek, KR-nél általában nagyobb terep juthat, ide szokták a robbanékonyabb, PR-be a gyors, de masszívabb embereket tenni (hangsúlyozom, általában)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Mért van az hogy a kickoff returner meg a punt returner a legtöbb csapatnál más ember?? Ugyan azok a tulajdonságok kellenek oda is.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
A Fins ellen is Sanders lesz aktív, azaz ő lesz kickoff returner is, míg a puntokat Randle El hordja majd vissza. Ami érdekes, hogy Keisel kiesése ellenére nem lesz rosterváltozás, azaz ezúttal 5 DL-játékossal vágunk neki a meccsnek.Soldados
wuh - visz az offense, na akkor kirándulni viszik a D tagjait, kijárt nekik 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Fins ellen is Sanders lesz aktív, azaz ő lesz kickoff returner is, míg a puntokat Randle El hordja majd vissza. Ami érdekes, hogy Keisel kiesése ellenére nem lesz rosterváltozás, azaz ezúttal 5 DL-játékossal vágunk neki a meccsnek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
meddig fog még pörögni ez a szar?
még mindig nem jött le egy-két embernek, hogy itt senki nem fogja elítélni Harrisont?
persze minden nap lehet jönni hisztizni, csak kurva unalmas.Tibi76
egyetértek...nagyonHaggans
Előbb csak bosszantott, de most már kifejezetten untat, hogy a fair play önkezűleg felkent bajnokai iderohannak sírni, hogy mi csak játszogattunk a rózsaszín labdácskánkkal, amikor az a csúnya nagy erőszakos fekete fiú beletiport a lelkivilágunkba! Akinek ilyen cizellált az ízlése, az béreljen díványt a pszichológusnál, az ilyen hosszadalmas sírás-rívásra még árkedvezményt is kaphat.Félreértések elkerülése végett talán tanácsos lenne figyelmeztetni a hozzászólókat, hogy itt a férfiak sportjáról van szó.
És most már valóban jó lenne, ha végre a delfinekre tudnánk koncentrálni.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
LaMarr már hangolja magát a Miami ellen, mivel ezúttal nem lesz piros trikó Hennen 😊 Képeket kért a fanoktól, most egy ilyet posztolt ki 😛
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hidd el, Harrison se mindig sisakkal megy. 😉Soldados
Na de ez az bazdmeg. Erről jártatom a pofámat, illetve ugye itt az okostojások azt akarják bemagyarázni, hogy Harrison mindig így ütközik. Aztán beraknak xy-tól szabályos hitet. Én meg mindjárt idemásolom nagyanyám receptjét, az ugyanúgy perdöntő az ügyben.kishaszi
konkrét esetről beszélünk,legalábbis én
utolsó volt....kátrány
Ok, kátrány értjük, csak most volt egy meccs, amikor Harrison sérülést okozott, erre beállítjátok úgy, mintha jégcsákánnyal verné fejbe minden ütközésnél az ellenfelet Harrison----

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hidd el, Harrison se mindig sisakkal megy. 😉Soldados
Na de ez az bazdmeg. Erről jártatom a pofámat, illetve ugye itt az okostojások azt akarják bemagyarázni, hogy Harrison mindig így ütközik. Aztán beraknak xy-tól szabályos hitet. Én meg mindjárt idemásolom nagyanyám receptjét, az ugyanúgy perdöntő az ügyben.kishaszi
konkrét esetről beszélünk,legalábbis én
utolsó volt....kátrány
Mutassak olyat, amikor ray sisakkal ment? Ezért szánalmas ez az egész. Bármelyik hard-hittertől tudok olyan videót mutatni, amikor sisakkal ment, és olyat, amikor nem. Legyen az Harrison, Lott, vagy éppen Ray.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!