NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Jay Alford van nálunk próbajátékon. Nálunk DE lehetne természetesen, egykori PSU-playa, így természetszerűleg örülnék neki. Nem is értem hogy nem tudott megragadni a Giantsnél, majd a raidersnél, amikor láttam, igen bíztató volt.

Tomlin szerint Essex felépült, Flozell tekintetében is nagyon pozitív volt és szerencsére Woodley és Keisel esetében is bizakodó, azaz egyikük sem biztos, hogy out.

Továbbá kijelentette, amíg van remény Smith visszatérésére, addig nem teszi IR-re. Ehhez persze az is kell hogy ne legyen sérüléshullám, mert akkor elkerülhetetlen lesz az IR, hisz nem fogjuk tudni fenntartani a +1 roster spotot neki. ezért is lenne fontos, hogy Keisel felépüljön már most.Soldados
Alford nagyon jó, nekem az egyik kedvenc játékosom volt, nagyon csalódott voltam amikor nem fért be, de ennek az oka sérülés volt, nem a játéktudás, mert az alapján akár első számú DT is lehetett volna még a mi falunkban is. Nemtom hogy áll a sérülése, gondolom ez fogja eldönteni a sorsát nálatok is.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Alford:
az öcsém aki Giants fan, jól rotálható, szolid bikának jellemezte 4-3-ban, csak ugye komoly sérülései voltak tavaly.
Azért az több mint érdekes h eddig Sunny Harris vagy Worthington neve még csak szóba sem került hivatalosan.Chrisdol
Worthingtont kidobtuk Woodsért 😕 Pedig nekem az egyik kedvenc draftoltam volt idénről, dehát nem láttak benne fantáziát.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Alford:
az öcsém aki Giants fan, jól rotálható, szolid bikának jellemezte 4-3-ban, csak ugye komoly sérülései voltak tavaly.
Azért az több mint érdekes h eddig Sunny Harris vagy Worthington neve még csak szóba sem került hivatalosan.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jay Alford van nálunk próbajátékon. Nálunk DE lehetne természetesen, egykori PSU-playa, így természetszerűleg örülnék neki. Nem is értem hogy nem tudott megragadni a Giantsnél, majd a raidersnél, amikor láttam, igen bíztató volt.

Tomlin szerint Essex felépült, Flozell tekintetében is nagyon pozitív volt és szerencsére Woodley és Keisel esetében is bizakodó, azaz egyikük sem biztos, hogy out.

Továbbá kijelentette, amíg van remény Smith visszatérésére, addig nem teszi IR-re. Ehhez persze az is kell hogy ne legyen sérüléshullám, mert akkor elkerülhetetlen lesz az IR, hisz nem fogjuk tudni fenntartani a +1 roster spotot neki. ezért is lenne fontos, hogy Keisel felépüljön már most.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
TOP2: Jets, Steelers.Soldados
Top2 - eddig.

De ez egy nagyon törékeny állapot, mert csak addig tudjuk hozni ezt a színvonalat, amíg a kezdőink játszanak.
Szerintem sem a falba, sem LB, sem S posztra nincs olyan cserénk, aki a kezdők helyettesítését hasonló szinten megoldaná.Jan
Az első négy héten, ha jól emlékszem nem a kezdő irányító játszott. A mérleg mégis 5-1. Lehet mondani, hogy a D, de szerintem azért, ha nincsenek pontok nics győzelem. Egyébként igen a kezdőkkel jobbak az eredméynel. Ők most pihennek, majd januárban és akkor....polamalu
Nem ugyanaz!
3-1 -et hoztak úgy, hogy elment a SB MVP elkapó, és nem játszott a franchise QB. Tehát 2 offense kulcsember nélkül is működött a csapat .
Ha a D-ből lesérül két kulcsember (mint tavaly Smith és Troy), akkor kb vége a szezonunknak.

Erre írtam, hogy top2 pillanatnyilag, de ha a D-ből kiesik még 1-2 kezdő, akkor más a helyzet. Mert azokat nem tudjuk pótolni.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Érdekes, Timmonst rakjuk ki OLBnek ha Wood nem tud kezdeni?
Jó tudom rúkit nem szoktuk mélyvízbe hajítani meg minden.
És azt is tudom hogy csak 1play volt, de ha jól rémlik a Miami ellen az utolsó playnél Henit Worilds siettette és hajszolta bele egy majdnem int-be 😊
Bíztató a srác, csak annyit akarok ezzel, van kiktől ellesnie a pitbull-stílust 😀The terrible towel
Ez nem is kérdés. Timmons megy ki OLB-be és Foote megy ILB-be. Messze ez a legjobb felállás, ha vmelyik OLB kidől.Soldados
akkor hogy ment föl valaki Worldis mezbe??sutianap
Pályára léphet egy pár playre, hogy egyesek pihenjenek, de nem a kezdőben. 😉 Nem véletlen hoztuk vissza Foote-t cserének, ráadásul kezdőnek járó pénzzel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Érdekes, Timmonst rakjuk ki OLBnek ha Wood nem tud kezdeni?
Jó tudom rúkit nem szoktuk mélyvízbe hajítani meg minden.
És azt is tudom hogy csak 1play volt, de ha jól rémlik a Miami ellen az utolsó playnél Henit Worilds siettette és hajszolta bele egy majdnem int-be 😊
Bíztató a srác, csak annyit akarok ezzel, van kiktől ellesnie a pitbull-stílust 😀The terrible towel
Ez nem is kérdés. Timmons megy ki OLB-be és Foote megy ILB-be. Messze ez a legjobb felállás, ha vmelyik OLB kidől.Soldados
akkor hogy ment föl valaki Worldis mezbe??


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Érdekes, Timmonst rakjuk ki OLBnek ha Wood nem tud kezdeni?
Jó tudom rúkit nem szoktuk mélyvízbe hajítani meg minden.
És azt is tudom hogy csak 1play volt, de ha jól rémlik a Miami ellen az utolsó playnél Henit Worilds siettette és hajszolta bele egy majdnem int-be 😊
Bíztató a srác, csak annyit akarok ezzel, van kiktől ellesnie a pitbull-stílust 😀The terrible towel
Ez nem is kérdés. Timmons megy ki OLB-be és Foote megy ILB-be. Messze ez a legjobb felállás, ha vmelyik OLB kidől.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
COMING SOON!
http://www.youtube.com/watch?v=srhovpDJa2w
polemalistáknak
http://www.youtube.com/watch?v=jlXRengzZoc&feature=&p=2C40BDFA5EEB046F&index=0&playnext=1
http://www.youtube.com/watch?v=cNuwA2Dx2co&feature=related
készüljünkmiis
http://www.youtube.com/watch?v=EwV5Y9fZs2g&feature=related


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Ami a D-t illeti, úgy látom a ligában már csak mi vagyunk 100 bekapott pont alatt (82). Következő a Jets, ugyanúgy 5-1-el, 101 kapott ponttal.

Az 5 legtöbb pontot szerző csapat közül kettővel is meccseltünk. (Titans, Falcons) Szerzett pontokat tekintve középmezőnyben vagyunk.

Tehát eddig kb az van, amitre számíthattunk : a megszokott O, világvége D. Illetve a BB nélküli időszakból a vártnál jobban jöttünk ki.

Tavaly 6-2 után jött a nagy összezuhanás, ha idén nem történik hasonló, akkor gyanítom hogy sima PO.

Tegnap elég sok pontot kaptunk, és csak mákkal nyertünk, de szvsz így is eléggé az elejében vagyunk, ha beleveszem, hogy a D a sérülések miatt gyengült és ezért lesz valamekkora visszaesés, akkor is top 5, szerintem. :rolleyes:Jan
TOP2: Jets, Steelers.Soldados
Top2 - eddig.

De ez egy nagyon törékeny állapot, mert csak addig tudjuk hozni ezt a színvonalat, amíg a kezdőink játszanak.
Szerintem sem a falba, sem LB, sem S posztra nincs olyan cserénk, aki a kezdők helyettesítését hasonló szinten megoldaná.Jan
Az első négy héten, ha jól emlékszem nem a kezdő irányító játszott. A mérleg mégis 5-1. Lehet mondani, hogy a D, de szerintem azért, ha nincsenek pontok nics győzelem. Egyébként igen a kezdőkkel jobbak az eredméynel. Ők most pihennek, majd januárban és akkor....
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Érdekes, Timmonst rakjuk ki OLBnek ha Wood nem tud kezdeni?
Jó tudom rúkit nem szoktuk mélyvízbe hajítani meg minden.
És azt is tudom hogy csak 1play volt, de ha jól rémlik a Miami ellen az utolsó playnél Henit Worilds siettette és hajszolta bele egy majdnem int-be 😊
Bíztató a srác, csak annyit akarok ezzel, van kiktől ellesnie a pitbull-stílust 😀
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Ami a D-t illeti, úgy látom a ligában már csak mi vagyunk 100 bekapott pont alatt (82). Következő a Jets, ugyanúgy 5-1-el, 101 kapott ponttal.

Az 5 legtöbb pontot szerző csapat közül kettővel is meccseltünk. (Titans, Falcons) Szerzett pontokat tekintve középmezőnyben vagyunk.

Tehát eddig kb az van, amitre számíthattunk : a megszokott O, világvége D. Illetve a BB nélküli időszakból a vártnál jobban jöttünk ki.

Tavaly 6-2 után jött a nagy összezuhanás, ha idén nem történik hasonló, akkor gyanítom hogy sima PO.

Tegnap elég sok pontot kaptunk, és csak mákkal nyertünk, de szvsz így is eléggé az elejében vagyunk, ha beleveszem, hogy a D a sérülések miatt gyengült és ezért lesz valamekkora visszaesés, akkor is top 5, szerintem. :rolleyes:Jan
TOP2: Jets, Steelers.Soldados
Top2 - eddig.

De ez egy nagyon törékeny állapot, mert csak addig tudjuk hozni ezt a színvonalat, amíg a kezdőink játszanak.
Szerintem sem a falba, sem LB, sem S posztra nincs olyan cserénk, aki a kezdők helyettesítését hasonló szinten megoldaná.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tomlin azt mondta várják vissza Smitht. Én is reménykedem.
Adams hétvégi meccse bizonytalan, Essex viszont visszatérhet.
Ja és Timmons kezd Woodley posztján, ha az nem tudja vállalni.Tibi76
Az előző két kiesése után az egyik idényben átlagban 30 yarddal többet nyaltunk meccsenként futsából, a másik esetben meg 80+-al, ha jól emlékszem. Brutális. (Anno nem értettem miért mondja rá Soldi, hogy szürke eminenciás, akit senki nem vesz észre, de világklasszis playa...)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Laby: egyrészt CJ-t már most se tudnánk megfizetni, másrészt azért ez nem ilyen egyszerű, hogy akkor most ráállítunk 'mindenkit' Válaszra és meg van minden oldva. Lehet kettőzik, akkor meg még több helye lesz Wardnak, Millernek, oszt még lehet variálni screenre a Mórnak, vagy a Sundance kölyök is szóbajöhetkishaszi
Nem azt állítottam hogy 5 ember fogja védeni Wallace-t és akkor csak Mendenhall fog futni. Azt mondtam hogy nem fogják ilyen szellősen hagyni a secondary-t hanem figyelnek Wallace nagy playekre. Természetesen ezzel a rövid yardos passzoknál is lehet terület és futásra is. Arra akartam célozni hogy BB visszatérése előtt mindenki tudta hogy futni fogunk, és most hogy itt van BB így Wallace hosszú játékai hatására kevesebb ember lesz a boxba szerintem ezáltal a futás is hatékonyabb lehet.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
tessön, valami jó hir is - majdnem maradéktalanul gyógyul, s mindenki visszatért legalább egy szezonra
http://www.conquestchronicles.com/pages/The_Torn_Triceps


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Tomlin azt mondta várják vissza Smitht. Én is reménykedem.
Adams hétvégi meccse bizonytalan, Essex viszont visszatérhet.
Ja és Timmons kezd Woodley posztján, ha az nem tudja vállalni.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Smith annyira megérdemelné. Gyakorlatilag a liga legjobb védője futás ellen. Igazi Steeler és annyit tett a csapatért, jó lenne, ha... tricepsz izomszakadás, jajj... mennyi idő lehet? Szerintem a szalag hamarabb gyógyul.😕-

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem még pár meccs és Wallace-ra készülni fognak keményen a csapatok, hiszen 1-1be kizárt hogy levédekezik és ugye van már egy BB aki ezt ki is használja. Ha rá is jobban oda figyelnek, meg a passz játékra úgy általánosságban akkor Rashard-nak is nagyobb tere lesz.

Így utólag visszatekintve a draftra, lehet CJ-t kellett volna húznunk 2008-ba nem Mendenhall-t. Ezt úgy mondom hogy imádom Mendenhall-t, de azért egy 2009-es formáját mutató CJ elég kemény lenne még itt. Persze ez mind utólag okoskodás meg minden csak eljátszottam a gondolattal, így is tökéletes minden 😊laby
Ne felejtsd el, hogy CJ előtt milyen fal volt tavaly. Klasszisokkal jobb, mint ez. Honnan tudod, hogy Mendenhall nem futott volna ott annyit, vagy hogy CJt nem törték volna össze emögött a fal mögött?
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Laby: egyrészt CJ-t már most se tudnánk megfizetni, másrészt azért ez nem ilyen egyszerű, hogy akkor most ráállítunk 'mindenkit' Válaszra és meg van minden oldva. Lehet kettőzik, akkor meg még több helye lesz Wardnak, Millernek, oszt még lehet variálni screenre a Mórnak, vagy a Sundance kölyök is szóbajöhet

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Smith-t hétfőn megműtötték, de még nincs hivatalos döntés, hogy IR-re teszik-e, de nagyon valószínű. 😕Soldados
Out indefinitely, but won't go on IR yet. Team hopeful he might be able to return.

Kicsit reménykedem. A Steelersnél nem lenne egyedi, hogy ilyen komoly sérülés esetén a csapat egyik ikonját nem rakja IR-re, ha csak kicsi remény is van, hogy esetleg januárban, a PO-ban visszatérjen. :/ Ugye Rod Woodson erre a példa, aki 95-ben első meccsen térdszalagszakadást szenvedett, de nem tettük IR-re és éppen az SB-n térhetett vissza. Smith nagyon megérdemelné ezt az esélyt, de ehhez kell némi remény, hogy januárra legkésőbb felépülhet... Bár persze addig kb 52-es rosterrel lennénk és biza muszáj vmi DL-embert szerezni, mert jelenleg 4 egészséges van összesen... Mondjuk ha Keisel netán felépülne, akkor lenne 5, de mi tradicionálisan 6 aktívval szoktunk nekimenni a meccseknek, fura is volt, hogy a Fins ellen nem tettük ki 1 napra az egyik QB-nkat.

Persze ez csak álom, álom, édes álom... 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Szerintem még pár meccs és Wallace-ra készülni fognak keményen a csapatok, hiszen 1-1be kizárt hogy levédekezik és ugye van már egy BB aki ezt ki is használja. Ha rá is jobban oda figyelnek, meg a passz játékra úgy általánosságban akkor Rashard-nak is nagyobb tere lesz.

Így utólag visszatekintve a draftra, lehet CJ-t kellett volna húznunk 2008-ba nem Mendenhall-t. Ezt úgy mondom hogy imádom Mendenhall-t, de azért egy 2009-es formáját mutató CJ elég kemény lenne még itt. Persze ez mind utólag okoskodás meg minden csak eljátszottam a gondolattal, így is tökéletes minden 😊

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Lehet, hogy ez egy kurva jó taktika része 😛 Direkt szar a futás, az ellenfelek kevésbé készülnek rá, aztán most a NO ellen futunk 200at 😀
Na jó nem sok rá az esély, de egyébként nekem Rashard nagyon tetszik. Gyönyörű villanásai vannak, ha még lenne előtte egy normális RG, illetve lenne Colon, akkor ez mostmár egy egész jó fal lenne, sajnos jelenleg a jobb oldala elég gyenge.tenorx
ááÁÁriansz variál valamit, most lehet lemondtunk a pony-ról, a bal-Timor meccs kivételével kapott 4-5-6 kerrit azért 4es átlag felett volt, erre Máj,ami-ben meg előszeggyük Mórt - ponynak annyi gyöhetnek a slotok mega screenek.
ugyhogy mindig megy a varia, kivéve a középső futásokat.
Mendy-nek ugye 3as yardátlag felett csak a Tenesszi mega Tampa ellen ment, ugyhogy a legözelebbi kiugrásra Cincinátusban számiccsatok, aztán meg Oákkáland, Befaló - az mind pálya

ROBI GYERE VISSZA!!!!!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Azt olvastam, hogy Bush játszhat, szándékosan nem írtam kezdést, mert nem gondolom, hogy egy éppen felépülő játékost bedobnának az oroszlánok elé 😀
Azért én kicsit bízom, hogy nyerünk a hét végén és a jövő héten is behúzzuk. Azután már szinte biztos a PO.
Nehogy elkiabáljam mert leszeditek a fejem 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Smith-t hétfőn megműtötték, de még nincs hivatalos döntés, hogy IR-re teszik-e, de nagyon valószínű. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lehet, hogy ez egy kurva jó taktika része 😛 Direkt szar a futás, az ellenfelek kevésbé készülnek rá, aztán most a NO ellen futunk 200at 😀
Na jó nem sok rá az esély, de egyébként nekem Rashard nagyon tetszik. Gyönyörű villanásai vannak, ha még lenne előtte egy normális RG, illetve lenne Colon, akkor ez mostmár egy egész jó fal lenne, sajnos jelenleg a jobb oldala elég gyenge.