NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Mikor lesz a meccsünk magyar idő szerint?Steelers-Nation
1:20kishaszi
Kössz! Goooo Steelers !!! :cool:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mikor lesz a meccsünk magyar idő szerint?Steelers-Nation
1:20

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Mikor lesz a meccsünk magyar idő szerint?

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
ha úgy is szar, akkor a kutyának sem kell...😀

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elolvastam, azért írtam, hogy ki a halálnak kellene, még ha vihető is lenne? Vagy akkor Batchet, na ő tényleg nem kell sehova 35 évesen. Egyszerűen nem értem ezt a döntést, főleg úgy, hogy az OLB sok helyen eléggé hiányposzt (meg főleg azután, hogy mekkora dícséreteket kapott TCben, meg hogy már a draft előtt kinéztük, meg nem tudom). Szerintem elviszik, és nagyon fogom sajnálni ha valóban elmegy Denverbe/Green Baybe/Buffalóba/akárhova máshova.tenorx
Mondom, túlértékeled a rookie-kat. Amíg olyan nímand csereirányítók vannak, mint Bouman, simán kellhet vhova Batch vagy Lefty. És akkor szopás van.

veterán>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>rookie.

Jelenleg 2010-et írunk, a 2010-es idény van és csak ebben gondolkodunk. Ha ideális helyzet van, akkor Gibson/Butler/Dwyer pályára se kerül, az öltözőben még nyilvánvalóan súlytalan. Tehát ő az akire nincs szükség IDÉN. És mivel mi idén bajnokok akarunk lenni, olyan playa nem kell akinek idén nem vesszük semmi hasznát.

Mellesleg egy NFL-ben pályát sem látott rookie elvitelére sokkal kisebb a sansz, mint egy kezdő múlttal rendelkező QB-éra. 😉 Pl a Dallas simán felkaphatná most őket csereirányítónak. És Gibson kinek kellhet? Az új csapata se tudná használni idén, hisz még a playbookot se ismeri.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Elolvastam, azért írtam, hogy ki a halálnak kellene, még ha vihető is lenne? Vagy akkor Batchet, na ő tényleg nem kell sehova 35 évesen. Egyszerűen nem értem ezt a döntést, főleg úgy, hogy az OLB sok helyen eléggé hiányposzt (meg főleg azután, hogy mekkora dícséreteket kapott TCben, meg hogy már a draft előtt kinéztük, meg nem tudom). Szerintem elviszik, és nagyon fogom sajnálni ha valóban elmegy Denverbe/Green Baybe/Buffalóba/akárhova máshova.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nyilván Soldi, de Leftit már ugyanígy kibasztuk egyszer. Meg amúgy is, kinek kellene, most őszintén? Gibbsonban legalább van némi potenciál, Leftwitch meg nem hiszem, hogy kap már esélyt máshol. Ha meg elviszik ott van Batch.
Egyébként ne gyere ezzel a veterán csapattal, mert a Titans ellen se Gibbsont dobtuk ki 😛 Nem értem, hogy miért kell riszkírozni.tenorx
Olvasd el a 3. bekezdésem. Akkor nem lehetett claimelni, most már lehetne. Akkor ezért Lefty volt és nem egy rookie. Eljátszottuk az 54-es rostert, ennyi.

Bőven lenne helye máshol (nem mondom, hogy elvinnék, de lehet). És a Steelers nem így gondolkodik, mint Te. A Steelers-nek az a rizikó, ha egy veteránt veszít el, nem az, ha egy többnyire inaktív rookie-t. 😉 Ha pl elveszítjük az egyik QB-nkat, akkor kell szerezni egyet, mert mi mindig 3 QB-val dolgozunk, és így hozhatnánk vmi vadidegent. Túlértékeled a rookie-kat, ezt már sokszor mondtam, ráadásul pont nálunk ez különösen igaz, legtöbbször nincs jelentőségük. Egyértelmű döntés volt, hogy egy rookie-t kell kirakni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nyilván Soldi, de Leftit már ugyanígy kibasztuk egyszer. Meg amúgy is, kinek kellene, most őszintén? Gibbsonban legalább van némi potenciál, Leftwitch meg nem hiszem, hogy kap már esélyt máshol. Ha meg elviszik ott van Batch.
Egyébként ne gyere ezzel a veterán csapattal, mert a Titans ellen se Gibbsont dobtuk ki 😛 Nem értem, hogy miért kell riszkírozni.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát nagyon remélem, hogy nem szedi fel senki, nagyon meggyőző volt a TCben.tenorx
Tudok egy csapatot akinek éppen 2 darab egészséges OLB van a rosterén 😛haromt
JMD úgyis trükköt sejt a dologban, és nem megy rá 😀
De nem értem, hogy miért nem basztuk ki Leftwitchet, ő is meg Batch is rosteren van, ha jól tudom.tenorx
Sokszor mondtam már, ez egy "veterán csapat". Bármelyik rookie-t előbb dobnánk ki, mint egy már sokat bizonyított veteránt.

Steelersnél: veterán >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> rookie - és ez akkor is igaz, ha Te imádod a rookie-kat és mindig azt gondolod, hogy mekkora császárok lesznek. 😛

Amúgy amikor Leftyt kidobtuk, akkor őt nem vehette volna fel senki, így biztos volt, hogy hétfőn aláír újra. De a PG-n olvastam erről, hogy most már nem így lenne, bárki claimelhető, ezért biztos volt, hogy egy rookie-t baszunk ki, azaz a Butler, Dwyer, Gibson, Brown kvartettből lehetett válogatni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nagyon remélem, hogy nem szedi fel senki, nagyon meggyőző volt a TCben.tenorx
Tudok egy csapatot akinek éppen 2 darab egészséges OLB van a rosterén 😛haromt
JMD úgyis trükköt sejt a dologban, és nem megy rá 😀
De nem értem, hogy miért nem basztuk ki Leftwitchet, ő is meg Batch is rosteren van, ha jól tudom.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát nagyon remélem, hogy nem szedi fel senki, nagyon meggyőző volt a TCben.tenorx
Tudok egy csapatot akinek éppen 2 darab egészséges OLB van a rosterén 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nagyon remélem, hogy nem szedi fel senki, nagyon meggyőző volt a TCben.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Elvihetik. Mint ahogy bárkit elvihetnek. Vkit ki kellett rakni, mert csak 4 DL-emberünk volt a Saints meccsre.

De jó esetben megy a PS-be, vagy hétfőn visszacserélnek McLendonnal.Soldados
Azért egy 4. körös játékossal nem szoktak így kockáztatni. Ha igen akkor szegény nagyon gyenge.haromt
Ez nem feltétlen van így, de mindegy. Azon a poszton bőven el vagyunk eresztve, valszeg ezért őt dobták ki, de biztos, hogy meg akarjuk tartani, mert TC-ben pl dicsérték.Soldados
hát Worlidst rakjuk ki,ő már pályára is lépett, nagyobb kockázat lett volna


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
waiveren van, elvihetik simán.haromt
Elvihetik. Mint ahogy bárkit elvihetnek. Vkit ki kellett rakni, mert csak 4 DL-emberünk volt a Saints meccsre.

De jó esetben megy a PS-be, vagy hétfőn visszacserélnek McLendonnal.Soldados
Azért egy 4. körös játékossal nem szoktak így kockáztatni. Ha igen akkor szegény nagyon gyenge.haromt
Ez nem feltétlen van így, de mindegy. Azon a poszton bőven el vagyunk eresztve, valszeg ezért őt dobták ki, de biztos, hogy meg akarjuk tartani, mert TC-ben pl dicsérték.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Má' mé'? McLendonnak helyet csináltak, Gibsont pedig beteszik PS-be. Ez várható volt.Soldados
waiveren van, elvihetik simán.haromt
Elvihetik. Mint ahogy bárkit elvihetnek. Vkit ki kellett rakni, mert csak 4 DL-emberünk volt a Saints meccsre.

De jó esetben megy a PS-be, vagy hétfőn visszacserélnek McLendonnal.Soldados
Azért egy 4. körös játékossal nem szoktak így kockáztatni. Ha igen akkor szegény nagyon gyenge.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Thaddeus Gibson cut.
Jóféle draft volt 😛haromt
Má' mé'? McLendonnak helyet csináltak, Gibsont pedig beteszik PS-be. Ez várható volt.Soldados
waiveren van, elvihetik simán.haromt
Elvihetik. Mint ahogy bárkit elvihetnek. Vkit ki kellett rakni, mert csak 4 DL-emberünk volt a Saints meccsre. Tehát nem azért b.sztuk ki, mert szar, vagy bust, hanem mert ez volt kényszer Keisel és Smith sérülése miatt.

De jó esetben megy a PS-be, vagy hétfőn visszacserélnek McLendonnal.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Thaddeus Gibson cut.
Jóféle draft volt 😛haromt
Má' mé'? McLendonnak helyet csináltak, Gibsont pedig beteszik PS-be. Ez várható volt.Soldados
waiveren van, elvihetik simán.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Thaddeus Gibson cut.
Jóféle draft volt 😛haromt
Má' mé'? McLendonnak helyet csináltak, Gibsont pedig beteszik PS-be (hacsak el nem viszik). Ez várható volt, vkit muszáj volt kirakni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Thaddeus Gibson cut.
Jóféle draft volt 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én meg majdnem biztos vagyok benne, hogy megtartjuk Colont, ha továbbra is jól halad a rehabilitációja, ő volt a legjobb falemberünk tavaly, és jóba van Bennel is. Erre akár egy söröm is van Soldi 😛tenorx
Kolonc nem kő, ő BigBang fekete lelek, aki mindig csak úgy ott volt - véletlenül ( nem nyút senkihő) :cool:sutianap
Én olyasmiket is olvastam, hogy ő a "jobb" oldala, de persze ez csak sajtó. Én mindenképp adnék neki egy esélyt, de ezt Pittsburghben úgyis jobban tudják.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Én meg majdnem biztos vagyok benne, hogy megtartjuk Colont, ha továbbra is jól halad a rehabilitációja, ő volt a legjobb falemberünk tavaly, és jóba van Bennel is. Erre akár egy söröm is van Soldi 😛tenorx
Kolonc nem kő, ő BigBang fekete lelek, aki mindig csak úgy ott volt - véletlenül ( nem nyút senkihő) :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én meg majdnem biztos vagyok benne, hogy megtartjuk Colont, ha továbbra is jól halad a rehabilitációja, ő volt a legjobb falemberünk tavaly, és jóba van Bennel is. Erre akár egy söröm is van Soldi 😛tenorx
Adom.

Én majdnem kizártnak tartom. (Kb ahogy Fast Willie-t) Meg kell tartani Woodleyt és Ike-ot, mindkettő fontosabb, mert nincs mögöttük hasonló szintű playa, míg Colon posztja amúgy is kevésbé fontos, ráadásul Flozell - engem is meglepve - eddig megfelelő pótlás és még 1 évre van szerződése, ráadásul Achilles-ín sérülés után eléggé vissza szokott esni a teljesítmény a falembereknél, ne menjünk messzire, Simmons-t cutoltuk utána, vagy nézd meg Odomot a Bengalsnál, hogy mekkora nulla lett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én meg majdnem biztos vagyok benne, hogy megtartjuk Colont, ha továbbra is jól halad a rehabilitációja, ő volt a legjobb falemberünk tavaly, és jóba van Bennel is. Erre akár egy söröm is van Soldi 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jó lett a cikk Soldi, gratula! 😊

Érdekes kérdés számomra ez a Colon ügy. Tavaly ugye a legjobb falemberünk volt, akinek a hírek szerint a vártnál gyorsabban halad a rehabilitációja, már a futó edzéseket is elkezdte. Együtt él, jár-kel a csapattal még ha nem is jászthat.
http://www.pittsburghlive.com/x/pittsburghtrib/sports/steelers/s_706787.html

Ott van ugye C. Scott a jövő, aki 2 hete szintén edzésbe állt, Kugler jó véleménnyel van róla és jövő héten dönteni kell róla h roster, marad PUP-on vagy elengedjük.
Van Flo még 1 évet aki átdhatja a helyét Scottnak idővel és akkor Colon out. A logika ezt diktálná.
Nehezen tudnék dönteni a jövőt illetően....Chrisdol
Colont el fogjuk engedni, ebben majdnem biztos vagyok. Flozellnek még 1 év van a szerződéséből, a fiatalok addig tanulhatnak.

Amugy a PUP-ról vagy IR-re vagy rosterre kerül vki, esetleg cutolják.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó lett a cikk Soldi, gratula! 😊

Érdekes kérdés számomra ez a Colon ügy. Tavaly ugye a legjobb falemberünk volt, akinek a hírek szerint a vártnál gyorsabban halad a rehabilitációja, már a futó edzéseket is elkezdte. Együtt él, jár-kel a csapattal még ha nem is jászthat.
http://www.pittsburghlive.com/x/pittsburghtrib/sports/steelers/s_706787.html

Ott van ugye C. Scott a jövő, aki 2 hete szintén edzésbe állt, Kugler jó véleménnyel van róla és jövő héten dönteni kell róla h roster, marad PUP-on vagy elengedjük.
Van Flo még 1 évet aki átdhatja a helyét Scottnak idővel és akkor Colon out. A logika ezt diktálná.
Nehezen tudnék dönteni a jövőt illetően....