NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ebben en nem sok logikat latok.

nekem ezek a magyarazatok olyannak tunnek hogy a FO nem tud olyat tenni ami szerintetek nem igazolhato.
Erdekes mod, bar ez ritkan zavar teged Soldi, eleg kevesen osztjak ezen nezeteket.

De mondok akkor durvabbat is.
Ha coach Dad ket eve nyugdijba ment volna, a leromlott draftoknak es csapatmozgasnak koszonhetoen, chef bacsi mar lehet munka nelkul pislogna.
Ertelmetlen dontesek rossz draftok. Sokan vartak mar idenre hogy kipukkad a Steelz lufi, ami nem valosult meg sot a vedelem igencsak acelos. En kivancsi vagyok ez meddig tarthato.Delonso_
- A teóriákkal, hogy "mit lett volna, ha", nem tudok mit kezdeni.
- továbbá Cowher pl 3 negatív szezon után sem került lapátra. Tomlin miért került volna?
- Rossz draftok? Mi számít rossznak? Tomlin 1. évében Timmons, Woodley, Spaeth Sepu, Gay érkezett, 2.-ban Mendenhall, Sweed, Tony Hills, Dixon, Mundy, tavaly Hood, Wallace, idén a 10 pickünkből 8-an vannak rosteren Gibson kivágásával is, Pouncey ráadásul kezdő. És akkor még nem írtam az UDFA-król, mint Ramon Foster, vagy Doug Legursky, akiknek szintén volt már kezdő meccse.
- Mik is az értelmetlen döntések? Az, hogy az 5. számú OLB-t kitettük Aaron Smith rosteren tartásáért?
- Vajon miért van az, hogy ezek a rossz draftok és értelmetlen döntések, vagy ahogy a Steelers működik az 6 bajnoki címet ért? És nem volt negatív szezonja 2003 óta.
- Belemagyarázás? Ugyan már. Tavaly hányszor szapultam a Tomlint és a vezetőséget a rossz döntések miatt, amire ráment az évünk. Erre ilyenkor nem emlékszik a tisztelt fórumközösség, hogy mennyit szidtam őket. A sok buzi újonc miatt kivágtuk Anthony Madison, a spec team ászát, szívtunk is 4 return TD-t. Elengedtük Foote-t és B-Macet, így megrendült a csapat mélysége. Csupa-csupa rossz döntés volt. És buktuk az évet emiatt.

Most 2010-ben van egy bajnokesélyes csapatunk, nem egy 4. körös draftpicken fog múlni a franchise jövője. Gibsonnak semmi haszna 2010-ben és mi most azért hajtunk, hogy meglegyen a 7. gyűrű, tehát le van szarva, mi lesz 2011-ben (egyáltalán lesz szezon...?), vagy 2012-ben. Nem ezen múlik.

Még egyszer. Nem örülök, hogy Gibsont elvesztettük. De most látszik, hogy miért volt rettenetesen nehéz döntés Aaron Smith-t rosteren tartani. Ennek az ára Gibson elvesztése. 5. OLB-ről beszélünk. Batch és Lefty viszont része a 2010-nek. Ráadásul simán elkeltek volna, mert sok csapatban jók lettek volna csere QB-nak. Ki tudja, tán Dallasban hamarosan kezdők is lehettek volna... De ez nem is volt opció, mert a Steelers mindig 3 QB-t tart rosteren. (És ez akkor is így van, ha sokaknak ezt nehéz belátni.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A forumokon mar csak igy megy, mindenki HC ervek ellenervek tomkelege, aztan meg bele sem vettuk hogy a dolgok ritkan feherek meg feketek, sot akar mindket embernek lehet igaza.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ebben en nem sok logikat latok.

nekem ezek a magyarazatok olyannak tunnek hogy a FO nem tud olyat tenni ami szerintetek nem igazolhato.
Erdekes mod, bar ez ritkan zavar teged Soldi, eleg kevesen osztjak ezen nezeteket.

De mondok akkor durvabbat is.
Ha coach Dad ket eve nyugdijba ment volna, a leromlott draftoknak es csapatmozgasnak koszonhetoen, chef bacsi mar lehet munka nelkul pislogna.
Ertelmetlen dontesek rossz draftok. Sokan vartak mar idenre hogy kipukkad a Steelz lufi, ami nem valosult meg sot a vedelem igencsak acelos. En kivancsi vagyok ez meddig tarthato.Delonso_
Khmm. A nélkül, hogy véleményeznék bármit, bárkit az ügyben. Maradjunk annyiban, hogy ezen a fórumon még azok is jobban értenek az amerikai focihoz, akiknek még érettségijük sincs, mint a kintiek😛. Vagy alig van meg. A karakán, kategórikus véleményekből meg elég jól el van látva elég sok mindenki.

(Jó, jó, nekem is meg van a véleményem a Holmes ügyről, a BB-t rakjuk ki a gecibe meg még inkább és baromira nem vagyok egy véleményen a FO-val ezzel kapcsolatban, de nem vitázok senkivel. Meghallgatom, azt vagy egyetértek vele, vagy nem. Itt egyesk viszont baromira meg akarják magyarázni, hogy mennyire értenek dolgokhoz, a Steelers meg nem, Soldadostól meg elvárjátok, hogy pálforduljon😊)))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Én értem amit Soldi ír, és jól megmagyarázta a Gibson dolgot, DE van egyetlen hiba ami mellett én nem tudok elmenni.
Nem OLB vagyunk a legmélyebbek hanem WR és azért Brown raktam volna ki. Oké, hogy jó visszahordó, de ott tényleg rendesen megvagyunk, még egy jó LB (Gibson-nál jobban csak Pouncey lett dicsérve eddig) többet ér.
Nem mellesleg a szánk íze is jobb lett volna, ha nem egy 4. körös draftott dobunk ki.


Nálam ez olyan mint a Holmes ügy, akárki akármit mond nem kaptunk megfelelő ellenértéket, még akkor sem ha 4 meccsre el volt tiltva ő egy SB MVP volt könyörgöm.

Sajnos itt is vannak rossz döntések...vagy legalább is nehezen érthetők.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ebben en nem sok logikat latok.

nekem ezek a magyarazatok olyannak tunnek hogy a FO nem tud olyat tenni ami szerintetek nem igazolhato.
Erdekes mod, bar ez ritkan zavar teged Soldi, eleg kevesen osztjak ezen nezeteket.

De mondok akkor durvabbat is.
Ha coach Dad ket eve nyugdijba ment volna, a leromlott draftoknak es csapatmozgasnak koszonhetoen, chef bacsi mar lehet munka nelkul pislogna.
Ertelmetlen dontesek rossz draftok. Sokan vartak mar idenre hogy kipukkad a Steelz lufi, ami nem valosult meg sot a vedelem igencsak acelos. En kivancsi vagyok ez meddig tarthato.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, Lefty pl olyan kapos volt, hogy honapokig volt munka nelkul miutan elzavartak.

Draftolni meg nem azevre szoktak. Es egy csapatot nem egy evre epitenek.Delonso_
Mikor is volt ez Leftyvel? Merthogy amikor kiraktuk a Bucs leigazolta kezdő QB-nak. Mi pedig draftpicket adtunk érte, hogy visszahozzuk. Hogy mi volt 2-3 éve, az pedig teljesen irreleváns. Továbbá megy a szezon, sokan sérültek, illetve sokakban csalódtak, én pl egy Dallast, JAX-et simán el tudom képzelni, hogy felkapták volna bármelyiket csere QB-nak. Azt is látni kell, hogy nekünk szükségünk van mindkettőre. Mindkettő valaki ebben a csapatban, akik számítanak, akik részesei 2010-nek. És mi mindig 3 QB-val vagyunk rosteren. (Nem kell Leftyvel jönni, akkor nem kaphatták fel waiveren, így az egy más szitu volt. Ráadásul évtizedes kivétel, hogy akárcsak 1 fordulóra is mindössze 2 QB volt rosteren)

De... Nem is ez a lényeg. Ahogy kicsi Joe is mondta, egy PO-esélyes gárdánál 2010-ben csak a 2010-es szezon számít. Gibson inaktív és rookie-ként értelemszerűen nincs súlya az öltözőben sem, tehát semmi haszna 2010-ben, pechére OLB-poszton mélyek vagyunk, így hát ő volt a racionális lépés.

Ez akkor lett volna elkerülhető, ha Aaron Smith-t IR-re rakjuk... Én örülök, hogy nem raktuk. De most láthatjuk, hogy ez miért is kemény döntés, továbbá miért óriási megtiszteltetés és bizalom Smith felé, hogy nem tettük IR-re.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Egy bajnokesélyes csapatnál sosem az előretekintés a lényeg, pláne nem a kurva jól alakuló idény közepén. És ez minden sportágban így van. Sokkal többet ér egy gyűrű, mint 3 jó draft.kicsi joe
😊 😊 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egy bajnokesélyes csapatnál sosem az előretekintés a lényeg, pláne nem a kurva jól alakuló idény közepén. És ez minden sportágban így van. Sokkal többet ér egy gyűrű, mint 3 jó draft.kicsi joe
Erre nem tudok mit mondani, hagyjuk 😀
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
Egy bajnokesélyes csapatnál sosem az előretekintés a lényeg, pláne nem a kurva jól alakuló idény közepén. És ez minden sportágban így van. Sokkal többet ér egy gyűrű, mint 3 jó draft.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen, Lefty pl olyan kapos volt, hogy honapokig volt munka nelkul miutan elzavartak.

Draftolni meg nem azevre szoktak. Es egy csapatot nem egy evre epitenek.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
2010re lehet, hogy több értelme van Batchet megtartani, mivel idén valószínűleg nem sok vizet kavart volna Gibson, de kb ennyi. Azt hiszem az előretekintésnek több értelme lenne.
Ezt nem hiszem, hogy magyarázni kell, ez egy szar lépés volt.
Szerintem meg éppen racionálisan, és nem érzelmi alapon.
Szerintem eléggé irracionális dolog az, hogy kiraktuk azt az embert, akiről nyilatkoztuk, hogy figyeljük, aztán behúztuk a drafton. Minden egyes TC reportban kiemelték, hogy mennyire jól teljesít, és egész jó volt a preseason meccseken.
Ehelyett megtartottuk Leftwitchet és Batchet érzelmi alapon, akikre egy dolog, hogy abszolúte semmi szükség, de el se vitte volna őket senki (ha azt mondod, hogy Batchet 35 évesen elvitte volna valaki csere QBnak akkor azt mondom rakjuk ki Leftwitchet, aki tényleg senkinek nem kell valószínűleg). Gibbsonra volt talán a legnagyobb százalék (100% körül), hogy felszedik waiverről. Még akár Dwyert is kirakhattuk volna, mert nem nagyon megy neki egyelőre a játék, Brownt még jó, hogy nem raktuk, mert őt is elvitték volna, Butler határeset.tenorx
No várj egy kicsit. Ha kirakod Leftyt, akkor 2 QB marad a meccsre, és pont ebben az idényben láttunk olyat, hogy két irányítónk is lazán kidőlhet. Viszont ha kirakod Gibbsont, és kidől Harrison/Woodley, akkor játszat helyettük Timmons, Worilds, Fox, meg még a jóég tudja melyik ILB is tudna OLB-t játszani ha muszáj lenne. Ergo tényleg ez volt a racionális döntés. BB sincs acélból (bármennyire is szeretnénk), és ha ő kidől, akkor Gibbson nem állhat be 3. irányítónak. RB is mindig kell (lásd Saints), elkapó/returner dettó. Nem nyalom Soldi seggét, félreértés ne essék, de én is hasonlóképpen látom ezt.kicsi joe
Ha kidől 2 QB akkor már nem édesmindegy? 😛
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
Szerintem meg éppen racionálisan, és nem érzelmi alapon.
Szerintem eléggé irracionális dolog az, hogy kiraktuk azt az embert, akiről nyilatkoztuk, hogy figyeljük, aztán behúztuk a drafton. Minden egyes TC reportban kiemelték, hogy mennyire jól teljesít, és egész jó volt a preseason meccseken.
Ehelyett megtartottuk Leftwitchet és Batchet érzelmi alapon, akikre egy dolog, hogy abszolúte semmi szükség, de el se vitte volna őket senki (ha azt mondod, hogy Batchet 35 évesen elvitte volna valaki csere QBnak akkor azt mondom rakjuk ki Leftwitchet, aki tényleg senkinek nem kell valószínűleg). Gibbsonra volt talán a legnagyobb százalék (100% körül), hogy felszedik waiverről. Még akár Dwyert is kirakhattuk volna, mert nem nagyon megy neki egyelőre a játék, Brownt még jó, hogy nem raktuk, mert őt is elvitték volna, Butler határeset.tenorx
No várj egy kicsit. Ha kirakod Leftyt, akkor 2 QB marad a meccsre, és pont ebben az idényben láttunk olyat, hogy két irányítónk is lazán kidőlhet. Viszont ha kirakod Gibbsont, és kidől Harrison/Woodley, akkor játszat helyettük Timmons, Worilds, Fox, meg még a jóég tudja melyik ILB is tudna OLB-t játszani ha muszáj lenne. Ergo tényleg ez volt a racionális döntés. BB sincs acélból (bármennyire is szeretnénk), és ha ő kidől, akkor Gibbson nem állhat be 3. irányítónak. RB is mindig kell (lásd Saints), elkapó/returner dettó. Nem nyalom Soldi seggét, félreértés ne essék, de én is hasonlóképpen látom ezt.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem meg éppen racionálisan, és nem érzelmi alapon.
Szerintem eléggé irracionális dolog az, hogy kiraktuk azt az embert, akiről nyilatkoztuk, hogy figyeljük, aztán behúztuk a drafton. Minden egyes TC reportban kiemelték, hogy mennyire jól teljesít, és egész jó volt a preseason meccseken.
Ehelyett megtartottuk Leftwitchet és Batchet érzelmi alapon, akikre egy dolog, hogy abszolúte semmi szükség, de el se vitte volna őket senki (ha azt mondod, hogy Batchet 35 évesen elvitte volna valaki csere QBnak akkor azt mondom rakjuk ki Leftwitchet, aki tényleg senkinek nem kell valószínűleg). Gibbsonra volt talán a legnagyobb százalék (100% körül), hogy felszedik waiverről. Még akár Dwyert is kirakhattuk volna, mert nem nagyon megy neki egyelőre a játék, Brownt még jó, hogy nem raktuk, mert őt is elvitték volna, Butler határeset.tenorx
Óriási tévedésben vagy.

1. Batch ennek a csapatnak többet ér 2010-ben, mint Gibson. Batch valaki az öltözőben, fontos BB-nek, fontosak az esetleges meglátásai és szereplő az öltözőben. Gibson senki.
2. Nézz körül a ligában milyen QB-k vannak. Simán felkapnának backupnak egy Batchet vagy egy Lefty-t.
3. a rookie-k közül azért Gibsonnak kellett menni, mert azon a poszton vagyunk a legmélyebbek.

+1: azt próbáld megérteni, hogy 2010-et írunk és olyan jáétékost teszünk ki, akinek 2010-ben a legkisebb a szerepe. Ez Butler, Dwyer, Brown és Gibson. Ebből OLB-ből vagyunk iszonyat mélyek, tehát Gibson került ki. Batch ebben a ligában valaki, a Steelersben pláne az a 10 éves múltjával és idei bizonyításával. Neki az öltözőben is van súlya. Összehasonlíthatatlan Gibsonnal az idei szerepe. Csak az említett 4 rookie jöhetett szóba, ha tetszik, ha nem. Ez a racionalitás, a többi csak érzelmi cucc.

+2: ne felejtsd el, hogy még visszaszerezhetjük később. Tavaly a Panthers is elvitte Sonnie Harrist, rosteren tartották a kötelező időig, majd PS-be tették, mi meg onnan visszahoztuk. Nem mondom, hogy így lesz, de lehet a Frisco is ezt a trükköt játssza és akkor megpróbálhatjuk visszahozni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
pedig milyen jó is lenne londonban valami ravens-steelers nézőkergető meccs
lehetőleg esőben
😊
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Londoni hazaérkezésem után....gondoltam megleplek titeket egy fotóval:
Na ki van a képen?

Lehet kezdeni az elméletek gyártását a jövőévi meccsel kapcsolatban. 😛Greengo
talán lesz az elméleteknek alapja, de mintha az öreg Rooney nagykövet is lenne Írországban, és lehet hogy csak átruccant Londonba, ha már arra járt az NFL.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nyilván ha más csapat enged el egy 4. körös játékost, akkor az hülye.
plusz ha a Steelers viszi el waiveren, az steal.

ha a Steelers rakja ki, akkor teljesen logikus és jó lépés.Höri
Jól van Höri, nyugodjál meg szerintem😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nekünk csak egy Hines Ward jutott. Persze amit leírtam szubjektív. De én felteszem (magamnak) a kérdést, vajon ki érdemli meg akkor a HoF-tagságot...? A kérdés kültői. (Tehát nem kell idejönni válaszolni 😉) Erre akármi is a válasz, sőt ha erre Moss és Owens a válasz (mint ahogy nagy valószínűség szerint ez rá a "helyes" válasz),

akkor is örülhetünk, hogy nekünk csak egy Hines Ward jutott.
Soldados
Erre azt tudom mondani, hogy részemről érdektelen, hogy végül ő HoF lesz, vagy sem. Neki nyílván sokat jelentene, de ha csak azért játszana, akkor már rég rossz lenne, és már amúgysem lenne itt. AKkor nem lenne meg benne ez a midnent elsörptő akarat és, amit eddig csinált. Már rég beleszart volna, de nem ezt teszi. Neki jelent "valamit" az, hogy Steelers.
Most játszik, most látjuk játszani. Látjuk. Nekem ez a lényeg. Az én szemszögemből vajmi keveset dob a latban, hogy majd 30 é múlva beválasztják-e vagy sem. Ki tudja hol leszek én akkor...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem meg éppen racionálisan, és nem érzelmi alapon.
Szerintem eléggé irracionális dolog az, hogy kiraktuk azt az embert, akiről nyilatkoztuk, hogy figyeljük, aztán behúztuk a drafton. Minden egyes TC reportban kiemelték, hogy mennyire jól teljesít, és egész jó volt a preseason meccseken.
Ehelyett megtartottuk Leftwitchet és Batchet érzelmi alapon, akikre egy dolog, hogy abszolúte semmi szükség, de el se vitte volna őket senki (ha azt mondod, hogy Batchet 35 évesen elvitte volna valaki csere QBnak akkor azt mondom rakjuk ki Leftwitchet, aki tényleg senkinek nem kell valószínűleg). Gibbsonra volt talán a legnagyobb százalék (100% körül), hogy felszedik waiverről. Még akár Dwyert is kirakhattuk volna, mert nem nagyon megy neki egyelőre a játék, Brownt még jó, hogy nem raktuk, mert őt is elvitték volna, Butler határeset.tenorx
Sly, Vájer meg Gibson volt, ahogy irtam is a TOP-rúkis listákon az első háromban, várható volt, hogy beszivjuk
De most mondom, hogy majd nemkő rinyálni, hogy hova is kéne frissiteni a D-t, mer ugyan megbaszhattyuk szájba a kibaszott mennyiségű elkapónkat ha annyit érünk vele amennyit. Vagy egyszerűen csak Arianst kéne már kibaszni - akkor lenne LEVEGŐ 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nyilván ha más csapat enged el egy 4. körös játékost, akkor az hülye.
plusz ha a Steelers viszi el waiveren, az steal.

ha a Steelers rakja ki, akkor teljesen logikus és jó lépés.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem meg éppen racionálisan, és nem érzelmi alapon.
Szerintem eléggé irracionális dolog az, hogy kiraktuk azt az embert, akiről nyilatkoztuk, hogy figyeljük, aztán behúztuk a drafton. Minden egyes TC reportban kiemelték, hogy mennyire jól teljesít, és egész jó volt a preseason meccseken.
Ehelyett megtartottuk Leftwitchet és Batchet érzelmi alapon, akikre egy dolog, hogy abszolúte semmi szükség, de el se vitte volna őket senki (ha azt mondod, hogy Batchet 35 évesen elvitte volna valaki csere QBnak akkor azt mondom rakjuk ki Leftwitchet, aki tényleg senkinek nem kell valószínűleg). Gibbsonra volt talán a legnagyobb százalék (100% körül), hogy felszedik waiverről. Még akár Dwyert is kirakhattuk volna, mert nem nagyon megy neki egyelőre a játék, Brownt még jó, hogy nem raktuk, mert őt is elvitték volna, Butler határeset.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mert gondolom egy harmadik szamu game managert/ handoffot nehez talalni.
Biztos igy gondolkodnak, az is biztos hogy igy is mukodni fog a franchise, de 32 bol 30 csapat nem ezt lepne meg. Es nem veletlenul.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Londoni hazaérkezésem után....gondoltam megleplek titeket egy fotóval:
Na ki van a képen?

Lehet kezdeni az elméletek gyártását a jövőévi meccsel kapcsolatban. 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gibsont a 49ers vitte el waiverről.Höri
Na, ők voltak az egyik tippem a Broncos mellett. Ez a döntés egy baszott nagy facepalmot nyert.
Egész nyáron azt hallgattuk, hogy mennyivel jobb mindenben, mint Worilds, erre kidobjuk. Komolyan nem értem ezt a sportot valószínűleg...
Jah és erre még azt, hogy már régóta kinéztük, meg hogy mennyire szerettük volna húzni. Soldi nehogy írd, hogy
veteran>>>>>>>>>>>>>>rookie, mert ha cutoljuk Batchet akkor visszaszedjük pár nap múlva, így meg elbasztunk egy 4. kört és egy potenciális jó játékost.tenorx
A Steelers számára többet ér Batch, mint Gibson. Ez a valóság, még ha nked ez fáj is és nem értesz vele egyet, akkor is. Abban pedig nagyon tévedsz, hogy őt nem vitték volna el. Nézz körül hol milyen QB-k a cserék. 😉

"Linebacker is our deepest position," said coach Mike Tomlin on the team's website, "and [Gibson] is the low man on the totem pole, so we had to make that necessary move. We were thin at defensive line. It's just one of the casualties of this profession.

Lehetett választani Gibson, Dwyer, Butler, Brown között, akiknek idén semmi hasznát nem vesszük. OLB-be vagyunk a legmélyebbek, ezért Gibsont tettük ki. Ennyi. Te túlságosan érzelmi alapon nézed ezt a sportot, nem pedig racionálisan.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Meglestem a meccset tyt-ről és ami még nekem feltűnt: ha ilyen 3rd down mutatókat fogunk produkálni, mint a második félidőben, felejtsük el a komolyabb célokat. Az első Saints TD-nél konkrétan három vagy négy third downt sikerült hozniuk. Ez luxus, bukjuk az időt és pontokat kapunk, nem hiszem, hogy ezen nem lehet javítani.
Szokol
tudom nem vigasztal, de mi csináljuk meg a ligában a legjobb százalékban a harmadik kísérleteket idén

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Gibsont a 49ers vitte el waiverről.Höri
Na ez a vicces.....
Hat, nehez elhinni hogy ezt egy okos FO csinalta.