NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
legyen vele boldog Goodell költse gyógyszerre.
Harrison elismerte h kicsit késett de a 20 akkor is sok.
az se baj h akkora holding volt rajta mint a ház!!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
James Harrison kapott még egy 20ast a Breesre történő ütés miatt.
Vicc.tenorx
ha ez lett volna idén az első, megússza 5000-ből. Ha az ütés közben nem lándzsázik, akkor talán még el is nézik neki.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Óriási az eddigi 5-2. Miért? A schedule nehezebb részén vagyunk túl. A 7 riválisból 6 pozitív mérlegű volt. A hátralévő 9-ből mindössze 3 pozitív mérlegű és 1 50%-os van. azaz ha csak a kötelezőket hozzuk, akkor megvan a 10 W.


Bengals - mienk
Pats - melegebb lesz, mint pár hete gondoltam, de a front-7 szétkapja az OL-t és otthon behúzzuk
Raiders - ne má' hogy sorozatban harmadszor sz.pjunk...
Bills - égő lenne kikapni
Ravens - nem, nem soha.
Bengals - idén mi söpörjük őket
Jets - megeszik az O-nkat ez szopinyalifali lesz
Panthers - húúúú itt már alig várják, hogy vége legyen a szezonnak
Browns - nem tartom kizártnak a buktát, itt mi már pihenünk, nekik meg minden W kell az önbizalomhoz, és jó kis csapat formálódik ott. Ha mégis fontos lenne ez a meccs, akkor behúzzuk.

Összességében ebből a schedule-ből illene most már 12-4-et, de leges legrosszabb esetben 11-5-t kihozni.Soldados
viszont a kerdes az, hogy all a ravens...csoportolsoseg? avagy wild cardert kell hajtani?xtaki
12-4-gyel csoportot nyerünk (sőt a bye is meglenne sztem a WC-hétvégére), ez szinte fix. 11-5-tel kérdéses a csoportgyőzelem, de a PO azzal is meglenne.

Igazából én nagyon szkeptikus vagyok a Ravens-szel. 7 meccsből úgy 5-2, hogy 4 negatív mérlegűvel játszottak, ebből egyszer kikaptak, egyszer hosszabbításra kényszerültek. A másik serpenyőben persze az van, hogy a nagy meccsekre nagyon felszívták magukat és megvertek minket és a Jetset is és a Patstől is alig kaptak ki.Soldados
várjá ha verjük a hollókat, kétszer a cic-mict és kéccer barnáékat akkkor csak meglesz a csoportelsőségis, a hollóknál érik a beütés nagyon, s minnél később gyön el annál nagyobbat fog ütni rajtuk. ugyanaztérzem mikor mi voltunk szériában -nemistudom talán 12 csaptuk meg őket egymás után - s egyre több győzelemnél biztos volt akár csak statisztikai alapon is, hogy - most már, - most már, - namost ki fogunk kapni és aztán tavaly mekkorát csapódtunk a falnak, hogy kiszoptunk a klivlendtő, pedig tutti volt, hogy inkább előbb,mint utóbb be fog következni, tehát eccer kifogy a tudományból az ember ebben a Ligában - nemcsak Ed, hanem majd a nagy Péjton is, csak még most azt hiszik birják ezt végig. Pedig NEM.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
James Harrison kapott még egy 20ast a Breesre történő ütés miatt.
Vicc.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Naja, a tie breaker számít és nem az, hogy indifferens meccseken mit produkálnak a Hollók.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Óriási az eddigi 5-2. Miért? A schedule nehezebb részén vagyunk túl. A 7 riválisból 6 pozitív mérlegű volt. A hátralévő 9-ből mindössze 3 pozitív mérlegű és 1 50%-os van. azaz ha csak a kötelezőket hozzuk, akkor megvan a 10 W.


Bengals - mienk
Pats - melegebb lesz, mint pár hete gondoltam, de a front-7 szétkapja az OL-t és otthon behúzzuk
Raiders - ne má' hogy sorozatban harmadszor sz.pjunk...
Bills - égő lenne kikapni
Ravens - nem, nem soha.
Bengals - idén mi söpörjük őket
Jets - megeszik az O-nkat ez szopinyalifali lesz
Panthers - húúúú itt már alig várják, hogy vége legyen a szezonnak
Browns - nem tartom kizártnak a buktát, itt mi már pihenünk, nekik meg minden W kell az önbizalomhoz, és jó kis csapat formálódik ott. Ha mégis fontos lenne ez a meccs, akkor behúzzuk.

Összességében ebből a schedule-ből illene most már 12-4-et, de leges legrosszabb esetben 11-5-t kihozni.Soldados
viszont a kerdes az, hogy all a ravens...csoportolsoseg? avagy wild cardert kell hajtani?xtaki
12-4-gyel csoportot nyerünk (sőt a bye is meglenne sztem a WC-hétvégére), ez szinte fix. 11-5-tel kérdéses a csoportgyőzelem, de a PO azzal is meglenne.

Igazából én nagyon szkeptikus vagyok a Ravens-szel. 7 meccsből úgy 5-2, hogy 4 negatív mérlegűvel játszottak, ebből egyszer kikaptak, egyszer hosszabbításra kényszerültek. A másik serpenyőben persze az van, hogy a nagy meccsekre nagyon felszívták magukat és megvertek minket és a Jetset is és a Patstől is alig kaptak ki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
a hatralevo meccseken gondolkodtam...
...
es a ti velemenyetek?xtaki
Bengals - meg kell nyerni W
Patriots - kétesélyes; nem akarom elkiabálni, de kissé talán felénk húz a mérleg nyelve W/L
Raiders - "illene" megnyerni W
Bills - no komment 😊 W
Ravens - már csak a presztízs szempontjából sem engedhetjük meg magunknak, hogy a Ravens-től egy szezonon belül kétszer is kikapjunk 😉 Big Ben hozzáadja azt a pluszt, ami az első összecsapáson hiányzott W (L)
Bengals - meg kell nyerni ezt is W
Jets - a hátralévő mérkőzéseink talán legnehezebbike, abszolút kétesélyes; a jelenlegi helyzet alapján azt mondom, inkább a Jets, de bízom benne, hogy addig ez változik 😉 L
Panthers - az "elszállt" csapatok némelyike a szezon ezen szakaszában fel szokott pörögni, de elvileg ezt is nyerni kell W
Browns - Soldadosszal értek egyet, ha fontos lesz nekünk ez a meccs, akkor behúzzuk, ha már a PO-ra tartalékolunk, akkor kinéz akár egy vereség is (még talán-talán az utolsó előtti alapszakasz-meccsről is elmondható ugyanez, de csak nagyon zárójelesen...) W (L)

Igen, jelen állás szerint a 12-4, esetleg a 11-5 reálisnak tűnik, úgyhogy akár az AFC második helyére is lehet menni. A konferenciaelsőség szerintem a Pats és a Jets között fog eldőlni (inkább utóbbi), még jó, hogy egy divízióban vannak 😊 , ill. még természetesen a Ravens-re kell odafigyelni, mert akár ők is pályázhatnak a PO-pihenőre. Én a tavalyi idény után úgy álltam ehhez a szezonhoz, hogy ha Wild Card helyen csúszunk be, azzal is elégedett leszek, és ez (egyelőre) még mindig áll.
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 357
Óriási az eddigi 5-2. Miért? A schedule nehezebb részén vagyunk túl. A 7 riválisból 6 pozitív mérlegű volt. A hátralévő 9-ből mindössze 3 pozitív mérlegű és 1 50%-os van. azaz ha csak a kötelezőket hozzuk, akkor megvan a 10 W.


Bengals - mienk
Pats - melegebb lesz, mint pár hete gondoltam, de a front-7 szétkapja az OL-t és otthon behúzzuk
Raiders - ne má' hogy sorozatban harmadszor sz.pjunk...
Bills - égő lenne kikapni
Ravens - nem, nem soha.
Bengals - idén mi söpörjük őket
Jets - megeszik az O-nkat ez szopinyalifali lesz
Panthers - húúúú itt már alig várják, hogy vége legyen a szezonnak
Browns - nem tartom kizártnak a buktát, itt mi már pihenünk, nekik meg minden W kell az önbizalomhoz, és jó kis csapat formálódik ott. Ha mégis fontos lenne ez a meccs, akkor behúzzuk.

Összességében ebből a schedule-ből illene most már 12-4-et, de leges legrosszabb esetben 11-5-t kihozni.Soldados
viszont a kerdes az, hogy all a ravens...csoportolsoseg? avagy wild cardert kell hajtani?
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
azért van sok pont, mert az NFL-lel ellentétben - ahol mindenki pro style offenset játszik - collegeban a világ összes támadófelállása megvan, szóval sokkal nehezebb felkészülni hétről-hétre mindig más sémára.
cserébe a rengeteg spread offense sokkal látványosabb, mint a profi szisztémák, ennek ez a vonzereje.

(és most nem azért offolom ezt be ide, hogy nézzed, csak indokolni szerettem volna.
az erőszakos izlés rátukmálás hurka szokása 😀 )Höri
Na de ez az. Akárhogy néztem nekem nem volt látványos. Lehet magyarázgatni, hogy az, de ettől még nekem a Burn after reading c. se fog tetszeni, mert 9 fogorvosból 10 azt ajánlja....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Haszi, azért az elég nagy tévhit, hogy college-ban nincsenek védelmek, csak szólok. 😊

Hogy hazabeszéljek kicsit, megnéznél egy-két idei FSU meccset, rögtön kisebbségi érzéseid támadnának, mint Steelers fan. 😛Mikey
10-ből 9 meccsen lófasz 😊 Én ahányba belenéztem - 35 -40 meccs - közröhej volt. Attól meg végképp hülyét kapok, ha egy irányító fut 200 yardot és passzol ennél többet...
Belenéztem Pitt Panthers meg PSU meccsekbe is. Az se tetszett.kishaszi
azért van sok pont, mert az NFL-lel ellentétben - ahol mindenki pro style offenset játszik - collegeban a világ összes támadófelállása megvan, szóval sokkal nehezebb felkészülni hétről-hétre mindig más sémára.
cserébe a rengeteg spread offense sokkal látványosabb, mint a profi szisztémák, ennek ez a vonzereje.

(és most nem azért offolom ezt be ide, hogy nézzed, csak indokolni szerettem volna.
az erőszakos izlés rátukmálás hurka szokása 😀 )

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Prayer to the offence line

Keep pocket for Big Ben for 4 seconds.

Open the way for Rashards for half a second.

FOHÁSZ AZ OFFENZÍV FALHOZ!
4 másodpercig tartsd a zsebet Big Bennek!
Fél másodpercre nyiss rést Rashardnak!

(By Janika a steelers.hu egyik hozzászólásában.)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Haszi, azért az elég nagy tévhit, hogy college-ban nincsenek védelmek, csak szólok. 😊

Hogy hazabeszéljek kicsit, megnéznél egy-két idei FSU meccset, rögtön kisebbségi érzéseid támadnának, mint Steelers fan. 😛Mikey
10-ből 9 meccsen lófasz😊 Én ahányba belenéztem - 35 -40 meccs - közröhej volt. Attól meg végképp hülyét kapok, ha egy irányító fut 200 yardot és passzol ennél többet...
Belenéztem Pitt Panthers meg PSU meccsekbe is. Az se tetszett.kishaszi
Pedig a PSU-nak az elmúlt 2-3 évben jó védelme volt, idén mondjuk tényleg szar. Szenvedtem is múlt szombaton, hiába nyertünk 41-31-re...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Haszi, azért az elég nagy tévhit, hogy college-ban nincsenek védelmek, csak szólok. 😊

Hogy hazabeszéljek kicsit, megnéznél egy-két idei FSU meccset, rögtön kisebbségi érzéseid támadnának, mint Steelers fan. 😛Mikey
10-ből 9 meccsen lófasz😊 Én ahányba belenéztem - 35 -40 meccs - közröhej volt. Attól meg végképp hülyét kapok, ha egy irányító fut 200 yardot és passzol ennél többet...
Belenéztem Pitt Panthers meg PSU meccsekbe is. Az se tetszett.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Haszi, azért az elég nagy tévhit, hogy college-ban nincsenek védelmek, csak szólok. 😊

Hogy hazabeszéljek kicsit, megnéznél egy-két idei FSU meccset, rögtön kisebbségi érzéseid támadnának, mint Steelers fan. 😛
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
mert az RTL-nél dolgozok, mint szerkesztő, így nem lehetséges, nem engedik az etikai szabályok 😊Geronimo
háátez szomorú, egyébként már aszittem h száműztek vmiért😛kishaszi
nem annyira szomorú, mert tavaly így amikor még volt college a Sportklubon, akkor oda tudtam vinni JJ-t meg a JAX-et szakinak 😊 egyébként tényleg sajnálom, mert imádtam - bár itt is kaptam hideget-meleget 😀 - de sajnos egyelőre ez van 😊Geronimo
Collegeot nem nézek - számomra nézhetetlen a védelem nélküli játék, így az engem nem érint😊. Ez meg olyan szakma, ahol benne van a pakliban, hogy kispistának idióta vagy, kishaszinak meg nem😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
off:

Egyébként Te mikor leszel szakkommentátor? Efy ideje nem hallottalak, persze ez lehet azért van, mert ritkán látok meccset tévében, de amikor belenéztem mindig más volt.kishaszi
mert az RTL-nél dolgozok, mint szerkesztő, így nem lehetséges, nem engedik az etikai szabályok 😊Geronimo
háátez szomorú, egyébként már aszittem h száműztek vmiért😛kishaszi
nem annyira szomorú, mert tavaly így amikor még volt college a Sportklubon, akkor oda tudtam vinni JJ-t meg a JAX-et szakinak 😊 egyébként tényleg sajnálom, mert imádtam - bár itt is kaptam hideget-meleget 😀 - de sajnos egyelőre ez van 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Óriási az eddigi 5-2. Miért? A schedule nehezebb részén vagyunk túl. A 7 riválisból 6 pozitív mérlegű volt. A hátralévő 9-ből mindössze 3 pozitív mérlegű és 1 50%-os van. azaz ha csak a kötelezőket hozzuk, akkor megvan a 10 W.


Bengals - mienk
Pats - melegebb lesz, mint pár hete gondoltam, de a front-7 szétkapja az OL-t és otthon behúzzuk
Raiders - ne má' hogy sorozatban harmadszor sz.pjunk...
Bills - égő lenne kikapni
Ravens - nem, nem soha.
Bengals - idén mi söpörjük őket
Jets - megeszik az O-nkat ez szopinyalifali lesz
Panthers - húúúú itt már alig várják, hogy vége legyen a szezonnak
Browns - nem tartom kizártnak a buktát, itt mi már pihenünk, nekik meg minden W kell az önbizalomhoz, és jó kis csapat formálódik ott. Ha mégis fontos lenne ez a meccs, akkor behúzzuk.

Összességében ebből a schedule-ből illene most már 12-4-et, de leges legrosszabb esetben 11-5-t kihozni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 357
a hatralevo meccseken gondolkodtam...
5-2
a kovetkezot valszeg behuzzuk a bengals ellen
pats...remelem jobb a front 7 mind a pats Ofala, es tudjuk siettetni a kapitanyt...
raiders - elvileg meglesz
bills - 😊
ravens - egy osszeszedettebb O-val meglehet
bengals megin'
jets - ki ki meccs lesz, bar ha elotte megverjuk a hollokat, akkor majdnem mind1
Panthers - fogalmam nincs...
a barnak, itt nincs kerdes

es a ti velemenyetek?xtaki
Bengals verjük
Pats kétesélyes
Raiders kétesélyes, de inkább felénk billen
Bills, hát őket verni kell
Ravens kétesélyes
Bengals ismét meg kell verni őket
Jets úgy érzem, hogy őket meg tudjuk verni, LTt kell megfogni, és Sancho nem hiszem, hogy szétpasszol minket
Panthers, ezt is nyerjük
Browns jók-jók, de még nem idén teljesednek ki, ez is W.tenorx
ha minden keteselyest elvesztunk, akkor 10 - 6?
es mia helyzet a holloknal?
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
off:

Egyébként Te mikor leszel szakkommentátor? Efy ideje nem hallottalak, persze ez lehet azért van, mert ritkán látok meccset tévében, de amikor belenéztem mindig más volt.kishaszi
mert az RTL-nél dolgozok, mint szerkesztő, így nem lehetséges, nem engedik az etikai szabályok 😊Geronimo
háátez szomorú, egyébként már aszittem h száműztek vmiért😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
a hatralevo meccseken gondolkodtam...
5-2
a kovetkezot valszeg behuzzuk a bengals ellen
pats...remelem jobb a front 7 mind a pats Ofala, es tudjuk siettetni a kapitanyt...
raiders - elvileg meglesz
bills - 😊
ravens - egy osszeszedettebb O-val meglehet
bengals megin'
jets - ki ki meccs lesz, bar ha elotte megverjuk a hollokat, akkor majdnem mind1
Panthers - fogalmam nincs...
a barnak, itt nincs kerdes

es a ti velemenyetek?xtaki
Bengals verjük
Pats kétesélyes
Raiders kétesélyes, de inkább felénk billen
Bills, hát őket verni kell
Ravens kétesélyes
Bengals ismét meg kell verni őket
Jets úgy érzem, hogy őket meg tudjuk verni, LTt kell megfogni, és Sancho nem hiszem, hogy szétpasszol minket
Panthers, ezt is nyerjük
Browns jók-jók, de még nem idén teljesednek ki, ez is W.
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 357
a hatralevo meccseken gondolkodtam...
5-2
a kovetkezot valszeg behuzzuk a bengals ellen
pats...remelem jobb a front 7 mind a pats Ofala, es tudjuk siettetni a kapitanyt...
raiders - elvileg meglesz
bills - 😊
ravens - egy osszeszedettebb O-val meglehet
bengals megin'
jets - ki ki meccs lesz, bar ha elotte megverjuk a hollokat, akkor majdnem mind1
Panthers - fogalmam nincs...
a barnak, itt nincs kerdes

es a ti velemenyetek?
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Worthingtont bírom, tetszett az OSUban, ennyi kb.tenorx
olyanok vagytok mint egy öreg, zsémbes házaspár: ha az egyik fehéret mond, a másik tuti, hogy feketét, és a legszebb az egészben, hogy utána mind a ketten megideologizáljátok a döntéseteket 😀 komolyan, nem akartok összeházasodni, egy szép pár lehetne belőletek 😀Geronimo
Héééé, itt azért olvasgatnak konzervatív szemléletű egyedek is, nem szívesen vesszük az ilyen jellegű tanácsokat😊))))))))

off:

Egyébként Te mikor leszel szakkommentátor? Efy ideje nem hallottalak, persze ez lehet azért van, mert ritkán látok meccset tévében, de amikor belenéztem mindig más volt.kishaszi
mert az RTL-nél dolgozok, mint szerkesztő, így nem lehetséges, nem engedik az etikai szabályok 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Miért nem mindegy, hogy Sonny Harris vagy Worthington? Mindkettőt mi draftoltuk. 😊Soldados
Worthingtont bírom, tetszett az OSUban, ennyi kb.tenorx
olyanok vagytok mint egy öreg, zsémbes házaspár: ha az egyik fehéret mond, a másik tuti, hogy feketét, és a legszebb az egészben, hogy utána mind a ketten megideologizáljátok a döntéseteket 😀 komolyan, nem akartok összeházasodni, egy szép pár lehetne belőletek 😀Geronimo
Ezt ki likeolta? 😀
Amúgy csak itt akarjuk megölni egymást, közös meccsnézéseken még nem vesztünk össze.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Miért nem mindegy, hogy Sonny Harris vagy Worthington? Mindkettőt mi draftoltuk. 😊Soldados
Worthingtont bírom, tetszett az OSUban, ennyi kb.tenorx
olyanok vagytok mint egy öreg, zsémbes házaspár: ha az egyik fehéret mond, a másik tuti, hogy feketét, és a legszebb az egészben, hogy utána mind a ketten megideologizáljátok a döntéseteket 😀 komolyan, nem akartok összeházasodni, egy szép pár lehetne belőletek 😀Geronimo
Héééé, itt azért olvasgatnak konzervatív szemléletű egyedek is, nem szívesen vesszük az ilyen jellegű tanácsokat😊))))))))

off:

Egyébként Te mikor leszel szakkommentátor? Efy ideje nem hallottalak, persze ez lehet azért van, mert ritkán látok meccset tévében, de amikor belenéztem mindig más volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Láttam, de már nem írok erre semmit 😀tenorx
Miért nem mindegy, hogy Sonny Harris vagy Worthington? Mindkettőt mi draftoltuk. 😊Soldados
Worthingtont bírom, tetszett az OSUban, ennyi kb.tenorx
olyanok vagytok mint egy öreg, zsémbes házaspár: ha az egyik fehéret mond, a másik tuti, hogy feketét, és a legszebb az egészben, hogy utána mind a ketten megideologizáljátok a döntéseteket 😀 komolyan, nem akartok összeházasodni, egy szép pár lehetne belőletek 😀