NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Egyrészt jogos, a Pats nagyon fel lesz paprikázva, másrészt jól megmutattam hogy erősen túlértékelt a Pats.Soldados
Ja, a Pats szerintem is túlértékelt. Ha 6-1 helyett 4-3-al álltak volna, akkor sem lehetett volna egy szavuk sem.
Mert pl hogy a Chargers kihagyta az utolsó pillanatban a FG-t -amivel nyerhettek volna- az baromira nem rajtuk múlott... de mindegy, nincs ha.

Más: kicsit parázok a Cincy meccstől. Tavaly pont az ilyeneket buktuk zsinórban (KC, Browns, Raiders...) Remélem az O picit feleszmél, mert a nem pont ligaelit NO D ellen 10 pont az nem egy nagy parádé. Értem, hogy felszívták magukat ellenünk, meg minden... de ennyi erővel bárki felszívhatja magát, akár a Cincy D is.Jan
Nem lebecsülve a Cincyt, de én nem tartok ettől a meccstől igazán. A Steelers O-t, akkor lehet megfogni, ha állandó nyomás alatt tartják BB-t és persze a futást is megöli az ellen. Na most futás ellen átlagos a Bengals (és akkor most finom voltam), de ami még fontosabb, passrush mint olyan nem létezik náluk. Kb akkor látok esélyt Cincy-sikerre, ha több/sok turnoverünk lesz.Soldados
Futni kell, abból kevésbé van labdavesztés. A passzokat, csak a nagyon tuti szituációkba kell bevállalni. Wallace van olyan gyors, hogy egy az egyben szinte bárkit a ligából, de Cinci-ből bárkit. Ward pedig Ward, róla elég ennyi.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Fasza lesz, a Clowns megint készül megrakni a következő ellenfelünket...
Ez a Saints ellen annyira nem volt jó ómen 😕The terrible towel
Egyrészt jogos, a Pats nagyon fel lesz paprikázva, másrészt jól megmutattam hogy erősen túlértékelt a Pats.Soldados
Ja, a Pats szerintem is túlértékelt. Ha 6-1 helyett 4-3-al álltak volna, akkor sem lehetett volna egy szavuk sem.
Mert pl hogy a Chargers kihagyta az utolsó pillanatban a FG-t -amivel nyerhettek volna- az baromira nem rajtuk múlott... de mindegy, nincs ha.

Más: kicsit parázok a Cincy meccstől. Tavaly pont az ilyeneket buktuk zsinórban (KC, Browns, Raiders...) Remélem az O picit feleszmél, mert a nem pont ligaelit NO D ellen 10 pont az nem egy nagy parádé. Értem, hogy felszívták magukat ellenünk, meg minden... de ennyi erővel bárki felszívhatja magát, akár a Cincy D is.Jan
Nem lebecsülve a Cincyt, de én nem tartok ettől a meccstől igazán. A Steelers O-t, akkor lehet megfogni, ha állandó nyomás alatt tartják BB-t és persze a futást is megöli az ellen. Na most futás ellen átlagos a Bengals (és akkor most finom voltam), de ami még fontosabb, passrush mint olyan nem létezik náluk. Kb akkor látok esélyt Cincy-sikerre, ha több/sok turnoverünk lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Fasza lesz, a Clowns megint készül megrakni a következő ellenfelünket...
Ez a Saints ellen annyira nem volt jó ómen 😕The terrible towel
Egyrészt jogos, a Pats nagyon fel lesz paprikázva, másrészt jól megmutattam hogy erősen túlértékelt a Pats.Soldados
Ja, a Pats szerintem is túlértékelt. Ha 6-1 helyett 4-3-al álltak volna, akkor sem lehetett volna egy szavuk sem.
Mert pl hogy a Chargers kihagyta az utolsó pillanatban a FG-t -amivel nyerhettek volna- az baromira nem rajtuk múlott... de mindegy, nincs ha.

Más: kicsit parázok a Cincy meccstől. Tavaly pont az ilyeneket buktuk zsinórban (KC, Browns, Raiders...) Remélem az O picit feleszmél, mert a nem pont ligaelit NO D ellen 10 pont az nem egy nagy parádé. Értem, hogy felszívták magukat ellenünk, meg minden... de ennyi erővel bárki felszívhatja magát, akár a Cincy D is.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Fasza lesz, a Clowns megint készül megrakni a következő ellenfelünket...
Ez a Saints ellen annyira nem volt jó ómen 😕The terrible towel
Egyrészt jogos, a Pats nagyon fel lesz paprikázva, másrészt jól megmutattam hogy erősen túlértékelt a Pats.Soldados
jaj nemá TomiTomi megin olyan durcin fog nézni és duzzogni is fog (amitől annyira beindulnak a VillagePeople-fanok), a futásuk szerintem ellenünk 0 lesz, háhh érdemes mindenkit elüldözni, ja és ugye Moss-hiánya megse láccik. - hát mégis tényleg van Glam-foci, ahol ugyis csak az a lényeg hogy TomiTomi sisakja alól merre göndörödik a kis haja 😂 😂 😂

a miami meg iszonyat egy idegesitő fostalicska volt, köbö a Hollók is OneManShow-ba nyomták RizsRiszRizs és megin!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Fasza lesz, a Clowns megint készül megrakni a következő ellenfelünket...
Ez a Saints ellen annyira nem volt jó ómen 😕The terrible towel
Egyrészt jogos, a Pats nagyon fel lesz paprikázva, másrészt jól megmutattam hogy erősen túlértékelt a Pats.Soldados
ööö akkor a Ravens meg azt mutatta meg, hogy jobba D-jük, mint a mienk, mer ők csak 10 pontot engedtek a delfineknek és TO parádét mutattak? :o) . . . . . . . . .
:S

😊kishaszi
A Ravens D nagyon sokat javult Ed Reed visszatérésével, pontosan azért mert hirtelen vele megint képesek labdákat szerezni.

Nekem most tűnt először igazán meggyőzőnek ez a Ravens.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Fasza lesz, a Clowns megint készül megrakni a következő ellenfelünket...
Ez a Saints ellen annyira nem volt jó ómen 😕The terrible towel
Egyrészt jogos, a Pats nagyon fel lesz paprikázva, másrészt jól megmutattam hogy erősen túlértékelt a Pats.Soldados
ööö akkor a Ravens meg azt mutatta meg, hogy jobba D-jük, mint a mienk, mer ők csak 10 pontot engedtek a delfineknek és TO parádét mutattak? :o) . . . . . . . . .
:S

😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Fasza lesz, a Clowns megint készül megrakni a következő ellenfelünket...
Ez a Saints ellen annyira nem volt jó ómen 😕The terrible towel
Egyrészt jogos, a Pats nagyon fel lesz paprikázva, másrészt jól megmutattam hogy erősen túlértékelt a Pats.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Fasza lesz, a Clowns megint készül megrakni a következő ellenfelünket...
Ez a Saints ellen annyira nem volt jó ómen 😕The terrible towel
Remélem mi is futunk ennyit, mint ők, és akkor nem lesz probléma nekünk se Pats😊
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Fasza lesz, a Clowns megint készül megrakni a következő ellenfelünket...
Ez a Saints ellen annyira nem volt jó ómen 😕
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha utána nézel, akkor kezdd ezzel. Jó kis videó róla: http://www.youtube.com/watch?v=USkDGxrotXwSoldados
http://www.youtube.com/watch?v=r1NzOCftlow&feature=related


"It's a fake, the REAL Lynn Swann would have caught that ball!"

😀😀😀D

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Igen ezeket a dolgokat olvastam a Steelers franchise-rol, konkretan erdeklodok hogy tudunk-e olyan meccset ami ott fennt van es hatalmas meccs volt, konkretan nagy utkozesek... Ettol fuggetlenul szetnezek es leszedem majd amit talalok.
Koszi

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Srácok nyílván ismeritek a TYT-t, nem tudtok ajánlani ott fent lévő 70-80-as évek környéki Lambert-es korszakból valami jó meccset amit megéri leszedni?laby
A 70-es évekből legfőképpen minden Raiders elleni meccsünket érdemes beszerezni, amit csak lehet. A kor 2 legjobb csapata volt, 72-76 között sorozatban 5 PO-meeting, az uccsó 3 a főcsoportdöntőben. Gyűlölte egymást a 2 csapat (ha már Swann szóba került, ugye az ő és Criminal Elements párviadalai külön emlékezetesek, párszor hidegre tették Swannt). De a korai 70-es évekből a Fins, a késői 70-es évekből az Oilers elleni meccseket is érdemes beszerezni, vagy éppen persze a Cowboys elleni meccseket.

De ha bármit találsz a 70-es évekből, ne habozz letölteni, az NFL történetének talán legnagyobb dinasztiáját (72-79, 8 PO, 7 divgyőzelem, 6 főcsoportdöntő, 4 SB) láthatod játszani, melyben 9 HoFer (Mean Joe, Lambert, Ham, Blount, Webster, Harris, Bradshaw, Swann, Stallworth) és még 2 HoF-döntős (Donnie Shell és LC Greenwood) szerepelt, no meg persze Noll is HoFer. Még külön kiemelném, hogy sokan a 76-os Steelerst tartják a csapat történetének legjobbjának, pedig ugye akkor elbuktunk a főcsopdöntőben a Raiders ellen (Franco Harris és Rocky Bleier sem játszhatott sérülés miatt). Ha abból az évből találsz meccset, azt mindenképpen szedd le (kivéve az első 5 forduló, amelyben 1-4-gyel zártunk), de a 6. fordulótól a modern éra legcsodálatosabb védelmi bemutatója következett, ez volt a Steel Curtain csúcspontja ( http://www.youtube.com/watch?v=3KSLg4JsQKA&feature=related - 9 meccs, 5 nullázás, 2 beszívott TD, összesen 28 bekapott pont) Ehhez sztem nincs mit hozzáfűzni. A 76-os Steelers D-ből 8 ember ment a Pro Bowlra abban az évben és 10-en szerepeltek PB-on vmikor a pályafutásuk során...

Tehát bármit találsz, töltsd le, érdemes megnézni, én csak kiemeltem, hogy mik azok, amik még az átlagnál is nagyobb értékkel bír, ha megszerzed. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Srácok nyílván ismeritek a TYT-t, nem tudtok ajánlani ott fent lévő 70-80-as évek környéki Lambert-es korszakból valami jó meccset amit megéri leszedni?

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Ha utána nézel, akkor kezdd ezzel. Jó kis videó róla: http://www.youtube.com/watch?v=USkDGxrotXwSoldados
Megnéztem Soldi által ajánlott videót. Elfogultság nélkül kijelenthetem, hogy a legtöbb passz amit elkapott manapság incomplete v. IT lenne. Talán ezért, is, kapta meg azt a szép zakót.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Én épp Lambertről nézegetek videókat 😊
Nagyon kemény pacák volt, ahogy felállt a fal mögé toporgott, vicsorított a QB-re, fetrengtem 😀
Szerintem Goodell bácsi kivégeztetné ha manapság játszana, Harrison hozzá képest jámbor doromboló kiscica 😂
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha utána nézel, akkor kezdd ezzel. Jó kis videó róla: http://www.youtube.com/watch?v=USkDGxrotXw


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mindenesetre utána nézek. 😊 Egyébként nem egyszer mondtam ,hogy figyelembe vettem, hogy rush oriented volt a játék, az is feltűnt, hogy kevesebb meccs (épp ezért sztem Gale számai főleg ugye rookieként dominánsak, utána meg a sérülés). Csak mindezek mellett volt szembeötlő csak a stat. Nem is akartam azt a látszatot kelteni, hogy utána néztem ,mert direkt nem tettem a statok miatt ezúttal... De pl nekem Michael Irwin sem akkora isten, mint sokan gondolják. Ráadásul ő már ugye WR friendly szabályok szerint nyomta. Nagyon nagy játékos, de egy To-Moss vagy a mostani Andre Johnson dominanciától sztem távolabb volt. (Persze Emitt miatt is)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Steelers fanok!

Eddig csak a nevével találkoztam a faszinak, hogy mekkora játékos olt HOF meg ilyenek. Valamiért eszembe jutott ma megnézni az adatlapját.
http://www.nfl.com/players/lynnswann/profile?id=SWA332232

Mit keres ez a WR a HOF-ben????? Ilyen adatlap után nem érdekel, ha Wikipediában elmondják minden istennek. Stallworth mellett második szűmú WR Patrick Crayton szintű számokkal kábé... WTF?

(nem titeket akartalak betámadni, csak nem értem)Noda10
Egy játékost nem a statisztikája jellemez főleg ha egsy régebbiről beszélünk, aki még teljesen más ligában szerepelt. Most úgy alkottál véleményt, hogy soha nem láttad játszani és nem sokat tudsz róla.

Lynn Swann-nak olyan elkapásai vannak, amely valamennyi öszefoglalóban benne van, ha a liga történetének legemlékezetesebb playeit mutatják. Ő ezeket a legnagyobb meccseken mutatta be, többnyire a Cowboys elleni SB-ken.

De hogy megértsd miről beszélek. Itt van Gale Sayers: http://www.nfl.com/players/galesayers/profile?id=SAY276861
Ez az ember HoF. Sőt nemhogy HoF, hanem minden idők 22. legjobb játékosának választották. Ezt vajon kiolvasnád a számaiból? Nem. Más kor volt, más uralkodó stílussal a ligában. De ez nem azt jelenti, hogy Lynn Swann Crayton-szintű elkapó, mert ez eléggé megmosolyogtató kijelentés. Swann a nagy meccsek nagy embere volt legendás elkapásaival.Soldados
Figyelembe is vettem én, hogy más kor meg más játékstílusok (pláne Steelers gondolom akkor sem volt passzgyár), de ezek még akkor is kevésnek tűnnek. Ennek ellenére sztem sem a stat minden, de azért abból sem ártana egy jó átlag. De az hogy 1000 yardos szezon kanyarban sem, egyszer van 10+ TD azért az vicc. Mert oké, lehet hogy jó keze volt, de valaki ne circus catchekkel menjen már HOF-ba ha EGYÁLTALÁN NEM VOLT DOMINÁNS. Márpedig a számokból ez jön le, és erre igenis jó a statisztika. Egy esetben nem lenne mérvadó. Ha double coverage volt, mert másra nem kellett a defeknek figyelniük. De itt ugye még erről sincs szó, mert volt egy nála jobb elkapó is a csapatban. Azt meg elhiszem, hogy Super Bowl-ban jól nyomta, de nekem az ottani teljesítmény túlságosan overrated...

Vagy pont abból adódik a kevés szám, hogy egy kevésbé passzorientált korban egy kevésbe passzorientált csapatban még ráadásul egy jobb elkapó is volt ott nála?Noda10
Erről lehetne beszélgetni, hogy Stallworth jobb volt-e. Ha engem kérdezel, nem, sztem Swann volt a jobb. Én biztos őt választanám. Továbbá erősen kétségesnek találom az ilyen kijelentéseket, hogy egyáltalán nem volt domináns. Megkérdezhetem, hogy hány Steelers-meccset láttál a 70-es évekből?

Olyan dolgokat nem veszel figyelembe, hogy karrierjük elején még csak 14 meccs volt, azt se veszed figyelembe, hogy akkor rushing liga volt, most pedig passing liga van, így a számokat felesleges is összevetni egymással, nem veszed figyelembe a Mel Blount rule (DPI) előtt jóval nehezebb dolga volt az elkapóknak, és bizony a Mel Blount rule amit elvett a kor legjobb csapatától (tulajdonképpen nem is vett el semmit, mert Blount így is domináns CB maradt), azt visszaadta Swann és Stallworth személyében, akkor tudtak előlépni és szétszedni az ellenfeleket. Az 1978-as Steelers minden idők egyik legjobb csapata volt. Ha emlékeim nem csalnak az America's Game sorozatban 3.-nak választották. Ez a szabály, továbbá Swann és Stallworth csinált MVP-t Bradshaw-ból és egy félelmetes támadógépezetet (ahol már nemcsak Franco Harris volt veszélyes) az Acélfüggöny mellé.

De győzködni nem foglak, a statból bármennyire is hihetetlen számodra, Lynn Swann kora egyik legnagyszerűbb elkapója volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
De hogy megértsd miről beszélek. Itt van Gale Sayers: http://www.nfl.com/players/galesayers/profile?id=SAY276861
Ez az ember HoF. Sőt nemhogy HoF, hanem minden idők 22. legjobb játékosának választották. Ezt vajon kiolvasnád a számaiból? Soldados
Sayers amikor nem volt sérült, akkor mindig All Pro volt, plusz visszahordóként is kora legjobbjaként emlegették

Az igaz hogy más volt a foci, elég megnézni hogy milyen passer ratingek voltak akkor. Sokan azt is elfelejtik, hogy 78-ig nem 16 meccset játszottak egy szezonban.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Steelers fanok!

Eddig csak a nevével találkoztam a faszinak, hogy mekkora játékos olt HOF meg ilyenek. Valamiért eszembe jutott ma megnézni az adatlapját.
http://www.nfl.com/players/lynnswann/profile?id=SWA332232

Mit keres ez a WR a HOF-ben????? Ilyen adatlap után nem érdekel, ha Wikipediában elmondják minden istennek. Stallworth mellett második szűmú WR Patrick Crayton szintű számokkal kábé... WTF?

(nem titeket akartalak betámadni, csak nem értem)Noda10
Egy játékost nem a statisztikája jellemez főleg ha egsy régebbiről beszélünk, aki még teljesen más ligában szerepelt. Most úgy alkottál véleményt, hogy soha nem láttad játszani és nem sokat tudsz róla.

Lynn Swann-nak olyan elkapásai vannak, amely valamennyi öszefoglalóban benne van, ha a liga történetének legemlékezetesebb playeit mutatják. Ő ezeket a legnagyobb meccseken mutatta be, többnyire a Cowboys elleni SB-ken.

De hogy megértsd miről beszélek. Itt van Gale Sayers: http://www.nfl.com/players/galesayers/profile?id=SAY276861
Ez az ember HoF. Sőt nemhogy HoF, hanem minden idők 22. legjobb játékosának választották. Ezt vajon kiolvasnád a számaiból? Nem. Más kor volt, más uralkodó stílussal a ligában. De ez nem azt jelenti, hogy Lynn Swann Crayton-szintű elkapó, mert ez eléggé megmosolyogtató kijelentés. Swann a nagy meccsek nagy embere volt legendás elkapásaival.Soldados
Figyelembe is vettem én, hogy más kor meg más játékstílusok (pláne Steelers gondolom akkor sem volt passzgyár), de ezek még akkor is kevésnek tűnnek. Ennek ellenére sztem sem a stat minden, de azért abból sem ártana egy jó átlag. De az hogy 1000 yardos szezon kanyarban sem, egyszer van 10+ TD azért az vicc. Mert oké, lehet hogy jó keze volt, de valaki ne circus catchekkel menjen már HOF-ba ha EGYÁLTALÁN NEM VOLT DOMINÁNS. Márpedig a számokból ez jön le, és erre igenis jó a statisztika. Egy esetben nem lenne mérvadó. Ha double coverage volt, mert másra nem kellett a defeknek figyelniük. De itt ugye még erről sincs szó, mert volt egy nála jobb elkapó is a csapatban. Azt meg elhiszem, hogy Super Bowl-ban jól nyomta, de nekem az ottani teljesítmény túlságosan overrated...

Vagy pont abból adódik a kevés szám, hogy egy kevésbé passzorientált korban egy kevésbe passzorientált csapatban még ráadásul egy jobb elkapó is volt ott nála?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Steelers fanok!

Eddig csak a nevével találkoztam a faszinak, hogy mekkora játékos olt HOF meg ilyenek. Valamiért eszembe jutott ma megnézni az adatlapját.
http://www.nfl.com/players/lynnswann/profile?id=SWA332232

Mit keres ez a WR a HOF-ben????? Ilyen adatlap után nem érdekel, ha Wikipediában elmondják minden istennek. Stallworth mellett második szűmú WR Patrick Crayton szintű számokkal kábé... WTF?

(nem titeket akartalak betámadni, csak nem értem)Noda10
Egy játékost nem a statisztikája jellemez főleg ha egsy régebbiről beszélünk, aki még teljesen más ligában szerepelt. Most úgy alkottál véleményt, hogy soha nem láttad játszani és nem sokat tudsz róla.

Lynn Swann-nak olyan elkapásai vannak, amely valamennyi öszefoglalóban benne van, ha a liga történetének legemlékezetesebb playeit mutatják. Ő ezeket a legnagyobb meccseken mutatta be, többnyire a Cowboys elleni SB-ken.

De hogy megértsd miről beszélek. Itt van Gale Sayers: http://www.nfl.com/players/galesayers/profile?id=SAY276861
Ez az ember HoF. Sőt nemhogy HoF, hanem minden idők 22. legjobb játékosának választották. Ezt vajon kiolvasnád a számaiból? Nem. Más kor volt, más uralkodó stílussal a ligában. De ez nem azt jelenti, hogy Lynn Swann Crayton-szintű elkapó, mert ez eléggé megmosolyogtató kijelentés. Swann a nagy meccsek nagy embere volt legendás elkapásaival.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Steelers fanok!

Eddig csak a nevével találkoztam a faszinak, hogy mekkora játékos olt HOF meg ilyenek. Valamiért eszembe jutott ma megnézni az adatlapját.
http://www.nfl.com/players/lynnswann/profile?id=SWA332232

Mit keres ez a WR a HOF-ben????? Ilyen adatlap után nem érdekel, ha Wikipediában elmondják minden istennek. Stallworth mellett második szűmú WR Patrick Crayton szintű számokkal kábé... WTF?

(nem titeket akartalak betámadni, csak nem értem)Noda10
Super Bowlokban állatkodott.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Steelers fanok!

Eddig csak a nevével találkoztam a faszinak, hogy mekkora játékos olt HOF meg ilyenek. Valamiért eszembe jutott ma megnézni az adatlapját.
http://www.nfl.com/players/lynnswann/profile?id=SWA332232

Mit keres ez a WR a HOF-ben????? Ilyen adatlap után nem érdekel, ha Wikipediában elmondják minden istennek. Stallworth mellett második szűmú WR Patrick Crayton szintű számokkal kábé... WTF?

(nem titeket akartalak betámadni, csak nem értem)
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Kezd nagyon-nagyon nevetséges lenni ez az összes late hit-ért durvább szerelésért rójunk ki büntetést...nonszensz...nDRo
Mondjuk nem rég egy főiskolás srác lebénult egy "sima" ütközésnél egy visszahordásnál nem tudom most mi van vele de asszem nyaktól lefelé béna lett... nem hiszem hogy bárki szívesen látna bárkit megbénulni vagy ne adja Isten meghalni a pályán. Maradhat kemény a sport, de talán a szerelés szabályait át lehet alakítani. Mondjuk mint a rögbiben vagy ahhoz hasonlót. Persze akkor még nem beszéltünk a térdek végleges elkaszálásának lehetőségétől sem. Milyen lenne Harrison élete ha valakit tolókocsiba küldene.... és akit küldött....
Nem olyan sima ez az ügy azért...Steelers-Nation
Nem azt mondom mondom hogy itt nézzenek el minden szabálytalan és durva elkaszálást... de Goodell bá' kezd átesni a ló túloldalára... Jó pats drukker lévén csak Myron Pryor esetét ismerem teljesen. Kapott egy 7500 dolláros büntetést, mert Brett apót belegyalulta a földbe 0.2 mp-cel azután, hogy az öreg elhajította a labdát. Teljesen szabályos ütközés semmi helmet to helmet. Meccsen a sporik zászlót sem dobtak be rá...
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Mondjuk nem rég egy főiskolás srác lebénult egy "sima" ütközésnél egy visszahordásnál nem tudom most mi van vele de asszem nyaktól lefelé béna lett... nem hiszem hogy bárki szívesen látna bárkit megbénulni vagy ne adja Isten meghalni a pályán. Maradhat kemény a sport, de talán a szerelés szabályait át lehet alakítani. Mondjuk mint a rögbiben vagy ahhoz hasonlót. Persze akkor még nem beszéltünk a térdek végleges elkaszálásának lehetőségétől sem. Milyen lenne Harrison élete ha valakit tolókocsiba küldene.... és akit küldött....
Nem olyan sima ez az ügy azért...Steelers-Nation
Mondjuk ez pont rossz példa, mert a srác a rúgó csapatban volt, és abba bénult le hogy lehajtotta a fejét és faltörő kosként akarta megcsinálni a tackle-t... Millió tackle-ből egynél bénul le valaki, ettől sokkal többen kerülnek tolókocsiba medencébe ugrálás miatt. Ez IS benne van ebben a sportban (ahogy benne van a sérülés mindegyikben) én speciel 2 és fél hónapja még nem tudtam járni, annyira megzúzódott a bokám edzésen egy visszahordáskor. Még mindig nem tudok futni... De nem akartam még csak egy percig sem, hogy más szabályok legyenek, vagy hogy mekkora köcsög volt aki ráesett! Én vállaltam ezt, tudtam hogy lehet ilyen is! És lett is. És ezek után csak egy vágyam van, visszamenni a pályára! A lebénult srácról is fogadni merném, hogy nem a szabályokat okolja...kicsi joe
jól beszélsz, a szabályokkal semmi gond nincs, minden edző szájából edzéseken a legtöbbször elhangzó mondat a "fejeket fel, vállakat le!" tanács, sajnos Eric LeGrand annál az ominózus playnél nem tette ezt meg és sisakkal előre szerelt
az ilyet tényleg csak akkor lehetne megelőzni, ha megszüntetnénk a kontaktot az amfociban...JJ Tiller
És az már nem az Amerikai foci lenne!