Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Polamalu mindig is ilyen volt. Ebből jönnek nagy és látványos miss-tackleök, a stílus velejárója. BMac pont az ellenkező. Biztosra megy, de látod az eredményét: több tackle, de nuku turnover lehetőség.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
Egy-két furcsasággal nem tudok magamban dűlőre jutni... Ti is úgy látjátok, hogy jópárszor Polamaluék akkora tackle-t akarnak csinálni hogy azt még 10 év múlva is lehessen látni visszajátszásokon??? Akkora miss tackle-ök vannak belőle mint a ház. Egyszer csak annyit látni hogy Clark a képernyő bal oldaláról 270 mph-s sebességgel fut, majd vetődik, és eltűnt a bal oldalán a tévének... És meg is lett a 1st down... Főleg a secondary-ben látom ezt a kicsit túlzott vérmérsékletet. A régi Polamalu biztosra ment, ha kellett meg is állt, és megvárta a testcselt és utána bumm. De így csak nyeljük a yardokat szépen. Nem azt mondom hogy máshol nincs miss-tackle, de ezek kurva látványosak, és szvsz feleslegesek.

A másik B-Mac szereplése. Megcsinálja a tackle-t, de coverage-ben nem valami acélos. És ezt jelen esetben Palmer iszonyat megbüntette...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igen, emlékszem, többször írtad, hogy Te nyugodt voltál. Én csak reménykedtem, hogy megcsináljuk és többnyire így is volt😊
A lényeg: nagyon hullámzó a teljesítmény meccsen belül is. Ebben van mit fejlődni, dolgozni kell rajta, mert szerintem a tudás és a potenciál még mindig meg van hozzá! Mint írtam is: komoly tétnél, PO-ban, ahol vérszemet kap mindenki, ott már nem engedhető meg nagyon egy negyednyi bizonytalanság, lazaság, figyelmetlenség, koncentráció hiány sem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, majdnem teljesen egyetértek kis kiigazítással: én úgy emlékszem 2008-ban főleg a 3. negyedekben villantottunk nagyot, mintha a félidei elemzések sikerültek volna nagyon jól, de az tény, hogy úgy általában a 2. félidőben jobban teljesítettünk ,vagyis a 4. negyedekben is jobbak voltunk, mint az első kettőben. Ez persze igazából nem oszt nem szoroz, és lehet, hogy az emlékek se teljesen pontosak😊 Meg úgyis történelem. Mondjuk annak nagyon szép😀kishaszi
Dedede. 😊 Volt vmi atombrutál statunk, hogy a 3. negyedben 120-9 a pontarányunk (ezt most hasra ütöttem, de tényleg brutál volt).

Azonban arra gondoltam, hogy 2008-ban, amikor nagyon kellett, akkor az offense és a defense is csúcsra járatódott a 4. negyedben (márpedig a meccsek 90%-a itt dől el). A D nem sz.pott semmit, lehúzta a rólót, az addig csak koloncnak pályára tett O pedig úgy ment át az ellenen a 4. negyedben, mint kés a vajon, ha hátrányban voltunk. Nem tudom mennyire emlékszel, de többször beszéltük itt a Steels topikban akkoriban, hogy hiába égtünk, nekiindultunk a meccset eldöntő drive-nak és igazándiból tök nyugodtan néztem a drive-ot (persze már amennyire lehet szoros meccsen), mert vhogy biztos voltam benne, hogy megcsináljuk. Na most ez az érzésem egyáltalán nincs meg. Nincs meg az a magabiztosság a csapatban, ami akkor nagyon megvolt és ami végül amúgy SB-győzelemre vezette. Ez most (még) hiányzik. De ha messzire akarunk jutni idén, akkor ezt vhol fel kell szednünk, mert ennél csak jobb csapatokkal fogunk találkozni és most is csak 10 yardon múlt. Mintha kicsit megnyugodtak volna a srácok O és D részen egyaránt, hogy jól van visszajött BB, most már minden megy a maga útján a Lombardi Trophyig, pedig ez ugye nincs így. Vhogy az első 4-5 meccsen látott tüzet sem érzem most.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Erről van szó, szerintem se volt TD, de nem dobtak zászlót.tenorx
1. Ward TD az egyértelműen nem volt az, ez nem vélemény kérdése, viszont arról nem mi tehetünk, hogy arra nem repült a zászló.
2. Helyette repült a Wallace elkapásra, az emg egyértelmű elkapás volt, aztán emg fumbli.
3. Harrison féle holding abban az esetben lehetett volna véleményes, ha nincs az egymás után 4-5 egyértelmű holding, amelyik driveban, mint kés a vajon jött át a pályán a Bengals. (Ennek fényében viszont vicces ezt emlegetni, ráadásul az holding volt, mert mikor már túljutott Harrison az emberén a csávó keze még mindig a nyakában volt, vissza lehet nézni. Amiért véleményes lehetett volna, hogy az ilyeneket se szokták midnig befújni, sőt, Harrisonon rendre nem fújják be az egyértelmű holdingokat se. Aztán persze előfordul, hogy nagy kegyesen bedobnak egy zászlót, aztán az vagy késő már vagy...)
+ Ricsi kiemelte, és ha már ő azt mondja a Steelers esetében az már hozsannát érdemel.
4. A legvége meg azért volt nagyon meleg, mert 45 yardot haladt gyakorlatilag az end zoneig a Bengals úgy, hogy egy yardot nem tett meg, mert 15, 15, 10 yard büntit dobtak egymás után PI, roughing the passerre, meg mire is? Ebből se a PI nem volt jogos - legalábbis a visszajátszás, amit mutattak azon semmi kontakt nem volt, az alapján nem - a RTP-nél Hamptont egész egyszerűen rálökték Palmerra, és nem Steelers játékos.

Az egymás baszogatását meg meghagyom másoknak.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Soldi, majdnem teljesen egyetértek kis kiigazítással: én úgy emlékszem 2008-ban főleg a 3. negyedekben villantottunk nagyot, mintha a félidei elemzések sikerültek volna nagyon jól, de az tény, hogy úgy általában a 2. félidőben jobban teljesítettünk ,vagyis a 4. negyedekben is jobbak voltunk, mint az első kettőben. Ez persze igazából nem oszt nem szoroz, és lehet, hogy az emlékek se teljesen pontosak😊 Meg úgyis történelem. Mondjuk annak nagyon szép😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Nekem az tűnt fel, hogy az utóbbi 3 meccsen 20 vagy afölötti pontot kaptunk, előtte meg meccsenként 14 körül volt az átlag.

Ha 14 körül van tartva az ellen, akkor közepes offensel nyerhető a meccs- persze az ellen D függvényében.
Ha 20 körül engedünk, akkor az már csak kifejezetten jó O teljesítménnyel hozható biztonságosan, de szvsz nekünk ilyenünk nincs...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Aoner-rel nem kell törődni,nem csináltunk semmit a csapatával egyszerűen szarok. és ment a szájkarate, hogy a Steelers lenyomása többet ér,mint a PO meg hasonló maszlagok. De majd csak eztán jön a feketeleves, amiből tegnap izelitőt láthattunk mert T.O. és Ocho nem fog lakatot tenni a pofájára- és az elmérgesedett vitában 85nek igaza lesz a Bengals az ő csapata, az ő parádéja egy lótifuti vendégművész nem fogja kirakni a helyéről.
Hihetetlen módon a 3 X-faktorunk egyszerre baszott be - úgyhogy ahelyett hogy 27-7nél elmentem volna alunni,izzadhattam még rendesen.
1. faktor -mindig jön a homály, - hogy mér nem tudtunk futni akkor éppen?????????? BB nem fog változni, minden meccsen leszór egy-két baszott nagy homályt - nem akar ő hős lenni 😂
2. faktor - a brutális, kegyetlen és nézhetetlenül szabálytalan Steelers D - komolyan mennyen Goodell a picsába a folyamatos mószerolás után, tessék igy fújnak a zebrái - majd bevezetik a három szabálytalanság utáni "automatic TD"-t
vagy csak leszólt a kaputelefonon- legyen már izgalmas!
3. faktor -Reed - most érik a vagy megcsinálod vagy eriggy

megjegyzés, mikor sorra dőlt ki az Ofal, mert a bengáli D úgy döntött, hogy most akkor disznó nagy fetrengést rendez a lábakon, szerintem szándékosan - no azt nem lehet büntetni??? szintúgy mint a Hollóknál szeretettel alkalmazott szalagszakasztó krokodil-halálforgást?????


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én vagyok, csak az ilyen dolgok hatására mindig kifordulok magamból 😊

de majd megbeszéljük ezt forumon kívül, mert Te is elragadttatod magad.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
gabtsi ez tényleg Te vagy...? Azért a Wallace TD-t nem catch-nek látni több mint elfogultság... Nemhogy 2-t lépett vele, hanem hármat, utána fumble, de mivel kiment a labda, mienk marad, mert mi birtokoltuk utoljára. Teljesen egyértelmű szitu volt.

No de nem is foglalkoznék a bírókkal, mert most is igaznak vélem azt, ha igazán jó vagy, akkor nem ezeken múlik a meccs és ez akkor is így van, ha kikaptunk volna, mert a Bengals 3 TD-drive-jából egyben kaptak ordas nagy hazai pályát, a másik kettőt nem volt kötelező benylni és a 3.-at nem is nyaltuk be. 😊

Áttérve a meccsre nagyon rossz szájízem van. Ez a Bengals rettenetesen gyenge, amit jól mutat, hogy közepes játékkal is 27-7-re vezettünk nagyon könnyedén, de elszomorító, hogy a liga egyik jelenlegi leggyengébb csapatát visszahoztuk a meccsbe, és kb 10 yardon múlt a meccs a végén... Az első 5 meccsen jól játszottunk, úgy ahogy azt kell egy kiemelkedő csapatnak, de az utolsó három elég gyengusra sikerült. Muszáj lesz visszatalálnunk a helyes útra, mert ez kevés és bizony az utóbbi 2 meccsen Big Ben volt az, aki igen gyengén teljesített, illetve a védelemnek továbbra is gondjai vannak a 4. negyedben, mintha elhinnék, hogy megvan a meccs, ami a lehető legnagyobb hiba ebben a sportban. Amivel jobb az idei Steelers a tavalyinál, hogy a végén azért a kulcsplayeket csak megcsináljuk, vhogy behúzzuk a meccseket most.

De itt hozzátenném, hogy bár 2008-ban is sokszor szenvedtünk, de érezhető volt, hogy ott meg fogjuk csinálni, most viszont csak szenvedünk és amikor megcsináljuk a playt, akkor is szenvedünk, míg 2008-ban, akkor az utolsó negyedre varázsütésszerűen feljavultunk, most nem ez van, továbbszenvedünk, de a végén vhogy kibrusztuljuk azért szerencsére. De a 2008-as csapat azért magabiztosabb és erősebb volt. Összességében azért nem baj, hogy most kisebb hullámvölgyben vagyunk amíg így is kiszenvedjük a sikert, inkább most legyünk önmagunkhoz képest mélyen, mint később. (Azért ugyanez a jelenség megfigyelhető a többi erősen kezdő csapatnál, mint Jets vagy éppen a Chiefs)

Woodley, Harrison, Farrior, Gay és Mendenhall tetszett nagyon. Továbbá, hogy végre hívtunk egy trükkös play Randle Elre.

Ami számomra nagyon aggasztó, hogy Wallace-t továbbra is rendre aluldobjuk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ward 8yardos TD-jénél lehet kérdéses az a térd, ezt el kell ismerni... legalábbis szerintem lent volt Ward térde, de nfl-en azt mondták, hogy az biza TD, mert nem volt lent... a soklépésées fumbli esete pedig szabály szerint ment. ott (sajnos) már bal kézzel ráfogott a bogyóra. Kiütötték, de az kiment... szabály szerint a labda a picié...

viszont a büntikről: 2. negyed, kb. 10:50... pici fumbli... ott azért van egy unsportsman-like a bengalstól Gershamnél Spaeth-en, de nem fújták be... szvsz.
Sok bírói tévedés volt ezen a meccsen is, ezt sajnos el kell fogadni, de ezt a meccset a futással nyerte a pici.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
http://www.youtube.com/watch?v=FkwWakI-kqo

bal kézzel birtokolja és kettőt lép vele a pályánChrisdol
Csak fél álomban néztem éjjel a meccset, ezt nem láttam, de mondja már meg valaki hogy ez hogy ne lenne elkapás?? Megvolt az elkapás, lépett is vele, utána jött a fumble, és mivel kiment az oldalvonalon, ezért onnan jött a Steelers, ahogy a szabályzatban van.
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Ide is beteszem, amit a Bengals topicban írtam:
Sírva könyörgök, hogy ennyire ne legyünk már elfogultak a saját csapatunkkal szemben. Én semlegesként néztem a meccset, kicsit inkább a Bengalsnak szurkoltam, de sokkal inkább a bírók tartották életben őket, a Steelers végig jobb volt és megérdemelten nyert. Ezt a kamuzást a helyedben befejezném, mert nincs igazad, plusz a Steelers szurkolók jobban felháborodhatnának Hampton roughing the passer flagjén, meg utána a pass interferencen. Nem mintha a Steelers drukkereit védeném, mert ők elfogultságról beszélnek kommentátori részről, amit én bevallom nem hallottam a közvetítés során... (saját vélemény, anyázástól kíméljetek)

Plusz annyit tennék hozzá, hogy ha egy elkapást mindenki elkapásnak lát és csak egy ember beszél incomplete passról, akkor lehet, hogy ő téved.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=FkwWakI-kqo

bal kézzel birtokolja és kettőt lép vele a pályán
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Azert lett incomplete mert o nem birtokolta. Wallacenak nem dadogott es birtokolta a labdat, mert lepett vele nem is egyet. Masreszt extrem esetben sincs olyan butasag mint amit te irtal. 2 labod legyen bent es birtokold a labdat, ez Wallace eseteben megvolt, utana kivertek a kezebol ezert az fumble ha nem lepett ki elotte alapbol.
Vicces lenne a te extrem eseted hogy 51 yardot fut a labdaval es incomplete passz lenne a vege 😊

több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Azert lett incomplete mert o nem birtokolta. Wallacenak nem dadogott es birtokolta a labdat, mert lepett vele nem is egyet. Masreszt extrem esetben sincs olyan butasag mint amit te irtal. 2 labod legyen bent es birtokold a labdat, ez Wallace eseteben megvolt, utana kivertek a kezebol ezert az fumble ha nem lepett ki elotte alapbol.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ugyan meséljétek már el, hogy a ward TD előtti elkapásánál mikor kontrollálta a labdát ? az hogy lépett négyet keveseket érdekel, az első kontaktnál elejtette, nekem ez nem elkapás. a második elkapása egyértelműen földetért, jól látható votl a felvételen.

lehet engem vitaképtelennek nyilvánítani de érvet egyelőre nem láttam tőletek, pedig nyitott vagyok a céfolatokra.

Helm: elnézést a nem megfelelő terminus technicus-ért, sztem aki akrja érti.gabtsi
Akkor a te szabalyod szerint hiaba lep vele 4-et ugy hogy birtokolja, az elso utkozesnel elejti akkor az incomplete. Egy kerdes ha valaki elkap egy lasztit es utkozes nelkul fut 50 yardot utana elso utkozesre kiutik a kezebol az nem fumble hanem incomplete pass ugye?
Kicsit tuloztam a peldaval csak te ezt irtad.laby
extrém esetben igen, ugyanis ha jól tudom a lényeg az, hogy BIRTOKOLD a labdát és mind két lábad a pályán belül legyen. na most Wallace szerintem (és ebben még senki nem cáfolt a személyeskedésen kívül), a combja/hasa (nem elékszem pontosan) és a keze között dadogott, és így lépett vele 4et, majd jött a contact és elejtette.

példának okáért amikor Collie-t leütötték az eagles ellen pont ugyanez történt, csak ő ott két kézzel fogta a labdát jött a contact elejtette és incomplete passzt ítéltek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha kiütik a kezéből a bogyót, akkor az fumbli, Az adott szituban elvileg az lenne csak kérdéses, hogy ha kipotyog a pályáról, akkor kié a bogyó? mert aki kiüti, elvileg az ér hozzá utsónak, de akitől kiütik, az a kiütés pillanatában még érinti a labdát...
Ezeket az eseteket általában úgy ítélik meg, hogy akié a labda volt, az ért hozzá utoljára... segítik a támadást.
Holott szerintem - és ilyenből már mi is kaptunk vissza bogyót több meccsen - ilyenkor a védő effortját kellene díjazni.
Amúgy meg teljesen lényegtelen. Ott azt ítélték, szvsz nem ezen múlt a bengals meccse.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
ugyan meséljétek már el, hogy a ward TD előtti elkapásánál mikor kontrollálta a labdát ? az hogy lépett négyet keveseket érdekel, az első kontaktnál elejtette, nekem ez nem elkapás. a második elkapása egyértelműen földetért, jól látható votl a felvételen.

lehet engem vitaképtelennek nyilvánítani de érvet egyelőre nem láttam tőletek, pedig nyitott vagyok a céfolatokra.

Helm: elnézést a nem megfelelő terminus technicus-ért, sztem aki akrja érti.gabtsi
Akkor a te szabalyod szerint hiaba lep vele 4-et ugy hogy birtokolja, az elso utkozesnel elejti akkor az incomplete. Egy kerdes ha valaki elkap egy lasztit es utkozes nelkul fut 50 yardot utana elso utkozesre kiutik a kezebol az nem fumble hanem incomplete pass ugye?
Kicsit tuloztam a peldaval csak te ezt irtad.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bár csak a 3. negyed végéig néztem, de szerintem annyira nem volt rossz a csapat. Az O-fal tömeges kidőlése nyilván nem tett jót, de ez a Bengals se annyira rossz, mint sokan beharangozzátok, csak nem sok minden jön nekik össze 😀
Ami tetszett:
Wallace - legjobb pickünk már egy ideje, nagyon nagyon bevált
Mendenhall - végre úgy tűnik, hogy idén bizonyítja, hogy megérte őt húzni az első körben
ARE - Már ezért megérte visszahozni 😀
Woodley - jönnek a sackek újra 😀
Taylor - nagyon jól játszik idén, Ochot is faszául lefogta, bár az is lehet, hogy Ochonak nem megy szimplán idén

Egyébként még ma letöltöm, és újranézem, Hoodra nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit művelt.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ugyan meséljétek már el, hogy a ward TD előtti elkapásánál mikor kontrollálta a labdát ? az hogy lépett négyet keveseket érdekel, az első kontaktnál elejtette, nekem ez nem elkapás. a második elkapása egyértelműen földetért, jól látható votl a felvételen.

lehet engem vitaképtelennek nyilvánítani de érvet egyelőre nem láttam tőletek, pedig nyitott vagyok a céfolatokra.

Helm: elnézést a nem megfelelő terminus technicus-ért, sztem aki akrja érti.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Csak az én csőrömet bassza amit gabtsi mostanában a csapattal szembe hsz címén böfög?
Hogy tudsz ember egy csapatot jobban utálni, mint szeretni a sajátodat?!Chrisdol
aki Wallace "nem létező elkapásáról" beszél, az vitaképtelen.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gabtsi!

Mi az a "rush D"?

Kösz üdv
HHelmut Zimmer
Futás elleni védekezés,
ÜDv. kisH
😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Csak az én csőrömet bassza amit gabtsi mostanában a csapattal szembe hsz címén böfög?
Hogy tudsz ember egy csapatot jobban utálni, mint szeretni a sajátodat?!Chrisdol
Szerintem ezzel itt ne foglalkozzunk!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Gabtsi!

Mi az a "rush D"?

Kösz üdv
H