NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Hamptonra bedobni a zászlót Roughing the Passer címszó alatt... egy kicsit szőrösszívűnek éreztem 😊 . Csak azért a mosoly, mert nyertünk 😊 .
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csak az én csőrömet bassza amit gabtsi mostanában a csapattal szembe hsz címén böfög?
Hogy tudsz ember egy csapatot jobban utálni, mint szeretni a sajátodat?!
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Ez nagyon kevés...Az O elfelejtette a 1st down definícióját
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
a világ szégyene lett volna ha ezt a nulla Bengalst nem verjük meg.
azért ilyen bírói segítséget, mint amit negyedikben kaptak...elképesztő.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Túlértékeled az engedett pontot védelemügyileg. yard, yard/play, harmadik kísérletek, red zone, esetleg szerzett labdák mutatják egy védelem valódi erejét.
Nem mondom, hogy nincs nálunk jobb D, a szezon elején volt egy-két rosszabb meccsük, de az elmúlt 5 meccsünkön összesen beszedett 4 TD valamit jelez.atapapa
Nono. Félig igaz ez. A kapott pont nálam többet nyom a latba, mint a yardok, de a TO ratio a legfontosabb szvsz. Igazából az a legnagyobb fegyvere egy védelemnek, mert a labdabirtokláson túl jelenthet baromi jó mezőnypozíciót is , valamint pontokat. Sok-sok pontot. Részemről a Saints D remek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Biztosan lehet olyan statot találni, amiben első a NO Def. 😉
A legfontosabb statban (kapott pont) kilencedik. Az nálam nem elit. Top 10, ok.
Jan
A Browns ellen a D 1 TD-t kapott. És 30-10-re kikaptunk. Ja hogy Brees dobott két interceptiont hat pöttyel a kockán? Hogy az ST engedett egy 70 yardos punter futást, meg egy hatvan yardos visszahordást?
De az Arizona ellen is ez volt a képlet: a D 1 TD-t engedett (azt is úgy, hogy az end zone előtt fubmle-t harcoltunk ki, de a labdát egy támadófalember vette fel és esett be vele az end zone-ba). És itt is jött 14 pont visszahordott interceptionből.

Túlértékeled az engedett pontot védelemügyileg. yard, yard/play, harmadik kísérletek, red zone, esetleg szerzett labdák mutatják egy védelem valódi erejét.
Nem mondom, hogy nincs nálunk jobb D, a szezon elején volt egy-két rosszabb meccsük, de az elmúlt 5 meccsünkön összesen beszedett 4 TD valamit jelez.

több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Más: kicsit parázok a Cincy meccstől. Tavaly pont az ilyeneket buktuk zsinórban (KC, Browns, Raiders...) Remélem az O picit feleszmél, mert a nem pont ligaelit NO D ellen 10 pont az nem egy nagy parádé. Értem, hogy felszívták magukat ellenünk, meg minden... de ennyi erővel bárki felszívhatja magát, akár a Cincy D is.Jan
Azt verd ki szerintem gyorsan a fejedből, hogy a NO-i védelem nem ligaelit. Szokol
őőő

http://www.nfl.com/stats/categorystats?tabSeq=2&defensiveStatisticCategory=TEAM_PASSING&conference=ALL&role=OPP&season=2010&seasonType=REG&d-447263-s=PASSING_NET_YARDS_GAME_AVG&d-447263-o=1&d-447263-n=1Gyurma Pappa
Biztosan lehet olyan statot találni, amiben első a NO Def. 😉
A legfontosabb statban (kapott pont) kilencedik. Az nálam nem elit. Top 10, ok.

De nem azt szántam lényegi kérdésnek, hogy a NO D elit vagy sem, hanem hogy 10 felírt pont valszeg senki ellen nem lesz elég, a Cincy ellen sem.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
kiszereti, na kiszereti a cicafasirtot??
ocsó!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Ez a kincstári optimizmus, csak igazad is legyen 😀The terrible towel
Kincstári optimizmus lenne, ha egy jámbor óhajt testesítene meg. A csapat idei küzdőszellemét látva azonban úgy vélem a lehető legszilárdabban a realitások talaján állok.
Mellesleg nem értek egyet azzal a hurráoptimizmussal, hogy túl vagyunk a nehezén, most már többnyire könnyebb meccsek jönnek. Az ilyen felfogás hamis biztonságérzetbe ringat, mentálisan pusztító hatású.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
teljesen alap 😊 ezért szeretjük nagyon a steelerst és a szurkolóit.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha győzünk ... az elsősorban nem azért lesz, mert mi vagyunk a jobbak, hanem azért, mert mi jobban akarjuk a győzelmet!Red Star
Jaj de nem szeretem az ilyet.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Ez a kincstári optimizmus, csak igazad is legyen 😀
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Ha valaki könnyű meccsre számít azért, mert a hindusztániak huzamosabb ideje a gyengélkedőn heverésznek, akkor az álomvilágban él. Természetesen behúzzuk a mérkőzést, de azzal azért alapból legyen tisztában mindenki, hogy a kóbor macskák vadul karmolnak, könnyen kisiklanak a szorításból, és fájdalmas sérüléseket tudnak okozni. Nem számít a papírforma, mert az NFL-ben az csak arra való, hogy legyen mit borogatni. Az sem számít, hogy jelenleg mi vagyunk a jobbak, mert minden csapatban azért dolgoznak az edzők, hogy gyengeségeikből erényt kovácsoljanak. Ha győzünk - már pedig győzünk! - az elsősorban nem azért lesz, mert mi vagyunk a jobbak, hanem azért, mert mi jobban akarjuk a győzelmet!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez ellenünk pont jó lesz, mert nálunk meg az a gond, hogy 2-3 rövid vagy no gain futás után jön a big play, nagyságrendekkel többet szoptunk eddig mint tavaly összesen.

szóval nem annyira szar az a rush D, csak nem elég jó. én sok itteni szakértőtől eltérően kemény meccsre számítok. nem is lehetne más.gabtsi
Én fázok tőletek. Tavaly is meglepi volt.
Tudom, más szelek fújnak, de mégiscsak csoportrangadó és a Ravens ellen is az volt, hogy nem jók, meg ilyesmi, de mindig felszívják magukat, ahogy várom a Bengalstól is.kishaszi
meglepődnék ha Ti nyernétek, de ez nem idevaló t-ma 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Futni kell, abból kevésbé van labdavesztés. A passzokat, csak a nagyon tuti szituációkba kell bevállalni. Wallace van olyan gyors, hogy egy az egyben szinte bárkit a ligából, de Cinci-ből bárkit. Ward pedig Ward, róla elég ennyi.polamalu
Ez az h a futás nem megy amióta BB visszatért. Oka ismeretlen..... :/
29. hely a 3rd down mutatóban és a katasztrófális össz. 102 first down azért minden csak nem előkelő eddig.
Féltem a turnover gyárat, meddig tudják ezt a szintet tartani az O hatékonyabb hozzájárulása nélkül.
Szeretném ha hajnalba meglepne az Offense. 😊
Tomlin mérlege eddig 5-0 a monday night-okon, úgyhogy izzadós W-t várok.Chrisdol
Menne a futás, ha nem mindig a közepén akarnának futni. A NO ellen is amint kivittük a játékot a szélre sikerült. Minden O cord. tudja, hogy gyenge a fal és, ha időt hagynak Ben passzol. Ezért ha lehet 7 v. 8 emberrel támadják. Ott pedig átfutni szinte lehetetlen.
Behúzzuk a meccset nem lehet, hogy hiába kelek fel 2-kor.
Egyébként a steelers.hu-n a szokások szerint élőben közösen nézzük a meccset, mindenkit várunk.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Más: kicsit parázok a Cincy meccstől. Tavaly pont az ilyeneket buktuk zsinórban (KC, Browns, Raiders...) Remélem az O picit feleszmél, mert a nem pont ligaelit NO D ellen 10 pont az nem egy nagy parádé. Értem, hogy felszívták magukat ellenünk, meg minden... de ennyi erővel bárki felszívhatja magát, akár a Cincy D is.Jan
Azt verd ki szerintem gyorsan a fejedből, hogy a NO-i védelem nem ligaelit. Szokol
őőő

http://www.nfl.com/stats/categorystats?tabSeq=2&defensiveStatisticCategory=TEAM_PASSING&conference=ALL&role=OPP&season=2010&seasonType=REG&d-447263-s=PASSING_NET_YARDS_GAME_AVG&d-447263-o=1&d-447263-n=1

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ez ellenünk pont jó lesz, mert nálunk meg az a gond, hogy 2-3 rövid vagy no gain futás után jön a big play, nagyságrendekkel többet szoptunk eddig mint tavaly összesen.

szóval nem annyira szar az a rush D, csak nem elég jó. én sok itteni szakértőtől eltérően kemény meccsre számítok. nem is lehetne más.gabtsi
Én fázok tőletek. Tavaly is meglepi volt.
Tudom, más szelek fújnak, de mégiscsak csoportrangadó és a Ravens ellen is az volt, hogy nem jók, meg ilyesmi, de mindig felszívják magukat, ahogy várom a Bengalstól is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Más: kicsit parázok a Cincy meccstől. Tavaly pont az ilyeneket buktuk zsinórban (KC, Browns, Raiders...) Remélem az O picit feleszmél, mert a nem pont ligaelit NO D ellen 10 pont az nem egy nagy parádé. Értem, hogy felszívták magukat ellenünk, meg minden... de ennyi erővel bárki felszívhatja magát, akár a Cincy D is.Jan
Azt verd ki szerintem gyorsan a fejedből, hogy a NO-i védelem nem ligaelit. Szokol
Jól mondod, bár nekem is furcsa ízlelgetni, hogy bekapott pontokban 5. yard/playben 5. harmadik kísérletek ellen 4. meccsenkénti yardokban a 3. legjobb a védelmünk idén.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez ellenünk pont jó lesz, mert nálunk meg az a gond, hogy 2-3 rövid vagy no gain futás után jön a big play, nagyságrendekkel többet szoptunk eddig mint tavaly összesen.

szóval nem annyira szar az a rush D, csak nem elég jó. én sok itteni szakértőtől eltérően kemény meccsre számítok. nem is lehetne más.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Futni kell, abból kevésbé van labdavesztés. A passzokat, csak a nagyon tuti szituációkba kell bevállalni. Wallace van olyan gyors, hogy egy az egyben szinte bárkit a ligából, de Cinci-ből bárkit. Ward pedig Ward, róla elég ennyi.polamalu
Ez az h a futás nem megy amióta BB visszatért. Oka ismeretlen..... :/
29. hely a 3rd down mutatóban és a katasztrófális össz. 102 first down azért minden csak nem előkelő eddig.
Féltem a turnover gyárat, meddig tudják ezt a szintet tartani az O hatékonyabb hozzájárulása nélkül.
Szeretném ha hajnalba meglepne az Offense. 😊
Tomlin mérlege eddig 5-0 a monday night-okon, úgyhogy izzadós W-t várok.Chrisdol
BB-hez nincs köze, igazából ott van a kutya elásva szerintem, hogy ez a fal inkább a középszerhez tart. Már jobb a passz védekezésben, de a futás segítésére sem jó, maximum átlagos. Értem ez alatt, hogy vannak kiugró eredmények, amikor megy a futás, de konstansan nem tudják hozni az átlagnál jobb teljesítményt, ami mellett Rashard igazán robbanthatna. Ehhez képest se rossz, amit mutat RM, mert a statok így néznek ki:


Első négy meccs, BB nélkül

vs. ATL - 120 yard - 1 TD - 5.5 avg. (16. rush D jelenleg)

vs. TEN - 69 yard - 1 TD - 3.0 avg. (16. rush D jelenleg)

vs. TB - 143 yard - 1 TD - 7.5 avg. (29. rush D jelenleg)

vs. BAL - 79 yard - 2 TD - 3.2 avg. (19. rush D jelenleg)

----

vs. CLE - 84 yard - 1 TD - 3.1 avg. (12. rush D jelenleg)

vs. NO - 71 yard - 1 TD - 4.7 avg. (14. rush D jelenleg)

2 kiugró eredmény a fos TB és középtájú ATL ellen, ahol értelemszerűen amúgyis futni kellett BB hiányában.

Szóval a fal futáshoz is erősen átlagosnak mondható, de jónak semmiképp. Nekem a meccsek nézése közben is ez jött le. A Titans ellen is lópikula lett volna, ha nincs az OT-ban a nagy futás...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Más: kicsit parázok a Cincy meccstől. Tavaly pont az ilyeneket buktuk zsinórban (KC, Browns, Raiders...) Remélem az O picit feleszmél, mert a nem pont ligaelit NO D ellen 10 pont az nem egy nagy parádé. Értem, hogy felszívták magukat ellenünk, meg minden... de ennyi erővel bárki felszívhatja magát, akár a Cincy D is.Jan
Azt verd ki szerintem gyorsan a fejedből, hogy a NO-i védelem nem ligaelit. Ez a csapatrész tavaly végig hozta magát, amikor kellett és nagyon sokat nem változott. A potenciál benne van, az más kérdés, hogy miért nem hozzák ki magukból. De mindez nem számít a nagy meccseken, ott sikerül a maximumot hozni. Szóval ne parázz, ez egy kényelmes meccs lesz, Ricsi hadd szenvedjen majd! 😊
több mint 13 éve
Sztyopa 306
Drew Litton, animációs, két perces beharangozója. BB a gentleman 😀
http://espn.go.com/video/clip?id=5779010deny79
Óriási,főleg a vége 😀

Why so serious?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Futni kell, abból kevésbé van labdavesztés. A passzokat, csak a nagyon tuti szituációkba kell bevállalni. Wallace van olyan gyors, hogy egy az egyben szinte bárkit a ligából, de Cinci-ből bárkit. Ward pedig Ward, róla elég ennyi.polamalu
Ez az h a futás nem megy amióta BB visszatért. Oka ismeretlen..... :/
29. hely a 3rd down mutatóban és a katasztrófális össz. 102 first down azért minden csak nem előkelő eddig.
Féltem a turnover gyárat, meddig tudják ezt a szintet tartani az O hatékonyabb hozzájárulása nélkül.
Szeretném ha hajnalba meglepne az Offense. 😊
Tomlin mérlege eddig 5-0 a monday night-okon, úgyhogy izzadós W-t várok.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Nyerni kell nincs mese.

Most komolyan végre Pitt van a TV-ben erre mikor kell ismételni a meccset délután....áááá nem is idegesít. Végre lehet látni értelmesen a meccset és berakják délutánra amikor az ember dolgozik.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Drew Litton, animációs, két perces beharangozója. BB a gentleman 😀
http://espn.go.com/video/clip?id=5779010