Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 14 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Azért azt lássuk be, hogy ez a meccs pusztán arról szólt, hogy madár és madár között van különbség. Ahogy a múlt heti szörnyűségből sem lehetett messzemenő következtetéseket levonni, úgy ez a nullázás sem alkalmas erre.Red Star
Szerintem senki sem vitatja, hogy a tegnapi Seahawks-nál gyengébb ellenfelünk nem sok lesz idén, igaz ez offense és defense oldalon egyaránt. Ettől függetlenül a győzelem az győzelem.vassadi
Valamint a nullázást ebben a ligában nem kell magyarázni az már magában bárki ellen komoly eredmény. Főleg az 50 percen át tartott saját térfél ahová a támadók nem tudtak eljutni. Azért kövezzetek meg a héten a Coltstól sem igen tartok. Utána a Texans már sokkal sokkal nehezebb lesz, de addigra mindenki bemelegszik a zúzásba és talán a kemény D hozza azt a meccset is.
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Azért azt lássuk be, hogy ez a meccs pusztán arról szólt, hogy madár és madár között van különbség. Ahogy a múlt heti szörnyűségből sem lehetett messzemenő következtetéseket levonni, úgy ez a nullázás sem alkalmas erre.Red Star
Szerintem senki sem vitatja, hogy a tegnapi Seahawks-nál gyengébb ellenfelünk nem sok lesz idén, igaz ez offense és defense oldalon egyaránt. Ettől függetlenül a győzelem az győzelem.
több mint 14 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Tudod a futásokhoz kell a fal. A fal egyre jobban fárad a meccs előrehaladtával, mert a saját magukhoz képesti 150% is csak arra elég, hogy Ben ki tudjon mozogni és ne azonnal törjék össze. A fáradt fal, pedig egyre kevésbé tud utat nyitni. Ez törvényszerű. Egyébként, amikor megindul a futószekér a védelem átvált arra egy kicsit, ekkor jöhetnek a passzok.
Más, Visszanézve mosta meccset az elején a goal line szitunál, hiába akarják Gilbertre verni a sacket azt vastagon a TE kurta el. A széléről beváltott Gilbert emberére aki már nem tudott mögötte elég gyorsan kimozogni az LB-re. Látnia kellett volna a szélen felálló és blitzre készülő embert. Legalábbis ez az én véleményem.
több mint 14 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Azért azt lássuk be, hogy ez a meccs pusztán arról szólt, hogy madár és madár között van különbség. Ahogy a múlt heti szörnyűségből sem lehetett messzemenő következtetéseket levonni, úgy ez a nullázás sem alkalmas erre.
Javítsatok ki ha nincs így, de nekem már a PO-ban és az idei két meccsen is olyan érzésem volt, hogy Rashard a mérkőzések előrehaladtával egyre kisebb hatékonysággal futott. Lehet, hogy ezt csak én érzem így? Nem szoktam figyelni meccs közben a statisztikákat, így elképzelhető, hogy felvetésem teljesen alaptalan szubjektív vélemény, de éppen ezért kíváncsi lennék a ti véleményetekre.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
5 sack, 31 futott yard, 0 kapott pont - ez már az igazi Steelers defense. 😉
több mint 14 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Gratu srácok!

Megkaptuk az övfokozatunknak (kb sárga se) kijáró verést.

Lehet rosszul emlékszem, de mintha a legutóbbi meccsünkön is hasonló eredmény született volna. Jól megverük a Friscot, és következő héten lenulláztatok bennünket (pedig akkor még PO csapat voltunk). 😕Helmut Zimmer
Igen mint Soldi írta a SB óta két meccs 21-0 és 24-0, összesítve 45-0. 😕 Azért egy kicsit sajnállak, a múlt héten mi ültünk a végén hasonlóan, ismerjük az érzést.
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Gratu srácok!

Megkaptuk az övfokozatunknak (kb sárga se) kijáró verést.

Lehet rosszul emlékszem, de mintha a legutóbbi meccsünkön is hasonló eredmény született volna. Jól megverük a Friscot, és következő héten lenulláztatok bennünket (pedig akkor még PO csapat voltunk). 😕
több mint 14 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
ki a következő?polamalu
😀😀😀
több mint 14 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
ki a következő?
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Kimonál ugyanez volt a vád anno...

kittli: egen😊 szép jányok vannak, igen nagy százaléke persze szilikonos, de igényesen, és egyébként jól néznek ki, jó alakkal meg minden -> üvegkalitkás nők. 50 euró 45 perc, amiben benne van elvileg minden. Azért elvileg, mert a tesóm kommunikált velük, de csak nézelődni mentünk nem aktívkodni😀
Az utcán viszont rengeteg pillangócsak van, akiről viszont nem mondja meg az ember, hogy az, mert teljesen átlagosan vannak öltözve, aztán egyszer csak odasúgják az ember fülébe, hogy "blódzsáb fifty juróz" ... heh...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Na meggyöttem Hamburgból. Jó erre hazaérni. A sérülésveszély vétlen volt, elbotlott az emberke az OL lábában. Ugyanúgy véletlen volt, mint anno Kimo vs. Palmer esete.

Off:

a kurvanegyedet azért megnéztem😊))kishaszi
Visszanéztem párszor, élőbe máshogy láttam. Igaz hogy nem szándékos volt, de szerintem azért megoldható lett volna hogy ne oda essen.

több mint 14 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
Na meggyöttem Hamburgból. Jó erre hazaérni. A sérülésveszély vétlen volt, elbotlott az emberke az OL lábában. Ugyanúgy véletlen volt, mint anno Kimo vs. Palmer esete.

Off:

a kurvanegyedet azért megnéztem😊))kishaszi
És jó volt? 😀

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Na meggyöttem Hamburgból. Jó erre hazaérni. A sérülésveszély vétlen volt, elbotlott az emberke az OL lábában. Ugyanúgy véletlen volt, mint anno Kimo vs. Palmer esete.

Off:

a kurvanegyedet azért megnéztem😊))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
khm...nem vagyok elegedett, az elso drive maskor megbosszulhatja magat.
BB-nek voltak homaly passzai.
a masodik felidoben a 3. kiserletek nem jottek ugy, ahogy egy megtort csapatnal mar kellettek volna...sot, hovatovabb, ha egy megtort csapatnal nem megy, akkor mit varunk egy rivalis elleneben?

meg ne seruljon BB, mert akkor oda a szezon...kedves OL...ha volnatok szivesek blokkolni.xtaki
Szerintem ez az a meccs volt amikor meg kellett próbálni az első drive-ban a negyediket.
Az OL továbbra sem lesz a húzóágazatunk ezt sajnos el kell fogadni.
A D jó volt, ha majd jönnek a TO-k akkor meg a kiváló szintet ütik meg. Amúgy meg egy shutout-ot hozó D-ről nincs is nagyon mit mondani, bárki legyen is az ellenfél.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 14 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Várható volt egy hasonló eredmény, jól oda rakták magukat.
BB nagyon jól dobált szerintem, 1-2 homály az tőle megszokott, de nem volt abból se sok és azokon kívül is nagyszerű volt.
A sérülésnél nagyon ideges lettem, az ilyen idiótákat eltiltanám akik másfél órával dobás után érnek oda ütközni ráadásul térdre...
Wallace nagyon durva továbbra is, csak meg ne sérüljön.
Gay-t sokszor megkajáltatták, főleg volt egy szituáció amikor M.Williams az oldalvonalnál éppen hogy bent volt az elkapással, és akkor én nem is tudom mit akart Gay, de se nem kilökni, se nem elütni a labdát nem is értettem. Ez után pár play-el Ike megmutatta kapott az elkapó egy magas labdát vonalnál és kitolta a vonalon kívülre, így ha el is kapta volna akkor se megy vele sokra.
Troy is jól kente, Harrison meg csupa szív kis csoki lett. Első fordulóba is meg itt is kedves volt az ellenfél játékosaival mindig play után.

több mint 14 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
khm...nem vagyok elegedett, az elso drive maskor megbosszulhatja magat.
BB-nek voltak homaly passzai.
a masodik felidoben a 3. kiserletek nem jottek ugy, ahogy egy megtort csapatnal mar kellettek volna...sot, hovatovabb, ha egy megtort csapatnal nem megy, akkor mit varunk egy rivalis elleneben?

meg ne seruljon BB, mert akkor oda a szezon...kedves OL...ha volnatok szivesek blokkolni.
több mint 14 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Az egyéni szuverén véleményem a találkozóról, nem beszéltünk össze,de vannak hasonlóságok Soldi mondandójával.
http://steelers.hu/sima-gyozelem-de-egy-pici-meg-hianyzott/
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Öreg csapat, nem vén csapat. Jók voltunk. Jót tett az első fordulós pofon, most rögtön haraptunk. Ennyi hiányzott az első meccsen, baszott nagy volt az arcunk egész off-seasonban, s ezt visszább kellett venni. Hogy őszinte legyek leginkább köszönömmel tartozunk Madarainknak, hogy ezt elérték nálunk.

A Madárkák pedig megmutatták mennyit is ér az ellenünk aratott sikerük: nullához konvergál. Rögtön nem forogtak úgy a kerekek egy alulról közepes csapat ellen sem, hogy nem úgy mentek a pályára, mintha 3 Vince Lombardi Kupa múlna a meccsen...

Meccsről:
Ike megint brutál jó volt. Futás elleni D végre olyan volt, mint szokott, A. Smith és Warrior sokat rotál Ziggyvel és Foote-tal, de sztem ez így jó - koruknál fogva. Talán így több marad bennük szezon végére, illetve kisebb a sérülésveszély. Az O szokásos: ment, mint kés a vajon, de a pontokat nem mindig tudja a táblára tenni. Azért Tomlint megkérdezném, hogy Redmant mi a retekért tartjuk a rosteren, ha nem azért, hogy a goalline szitukat megoldja??? Oké, oké az elsőt adja oda Mendynek, de amikor nem megy, akkor jöjjön már Redman, aki ezért van rosteren! Gilbert bemutatkozása szvsz egész jó volt. Kb ennyi. Amúgy az SB XL óta másodszor találkoztunk a Solymokkal: 21-0 és 24-0. 😀 😀 :cool:

Jön a Colts, papíron nem lehet gondunk velük.

Talán még annyit, hogy ahogy az előző meccs után nem kellett temetést rendezni, úgy most sem kell túlértékelni a sikert, mert ez a Seahawks gyenge ellenfél volt lássuk be.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
A honlapunk büszkesége Katinka újra női szemmel vizslatta a mérkőzést.
http://steelers.hu/noi-szemmel-seahawks-steelers/
több mint 14 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Srácok nem tudom hogy van e bejáratott meccsnézős helyetek de ha nincs akkor nálunk holnap megnézhető a meccs Élőben!

http://www.facebook.com/event.php?eid=257474424293304Big L
Mivel láttam olvasod az oldalunkat akkor láttad, hogy van törzshelyünk, persze akinek a belváros messze van esetleg az egy mérkőzésnél többre vágyik az látogasson el hozzátok.polamalu
Egy kedves ismerősöm tájékoztatott nem olyan rég hogy hova jártok! Persze ha tudná hogy a Raiders milyen jó lesz idén 😀
Remélhetőleg Budaörs környékén is vannak amerikai foci szerelmesek. Ha már hozzájuk eljut a hír , és esetleg el is látogatnak hozzánk , akkor remélhetőleg itt is nagyon jó hangulatban tudunk NFL meccseket nézni!

több mint 14 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Srácok nem tudom hogy van e bejáratott meccsnézős helyetek de ha nincs akkor nálunk holnap megnézhető a meccs Élőben!

http://www.facebook.com/event.php?eid=257474424293304Big L
Mivel láttam olvasod az oldalunkat akkor láttad, hogy van törzshelyünk, persze akinek a belváros messze van esetleg az egy mérkőzésnél többre vágyik az látogasson el hozzátok.
több mint 14 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Srácok nem tudom hogy van e bejáratott meccsnézős helyetek de ha nincs akkor nálunk holnap megnézhető a meccs Élőben!

http://www.facebook.com/event.php?eid=257474424293304

több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Injury report:
Jerricho Cotchery (hamstring) - out
Chris Kemoeatu (knee) - questionable
Bryant McFadden (hamstring) - questionable
több mint 14 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Remélem holnap leszámolás lesz, Fantasy kezdő elkapóim között van Wallace és Sanders is, bizakodok. 😊

több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Ike-ot is 15 ezerre büntették.