NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 912 — no es importante
Kezd nagyon-nagyon nevetséges lenni ez az összes late hit-ért durvább szerelésért rójunk ki büntetést...nonszensz...nDRo
Mondjuk nem rég egy főiskolás srác lebénult egy "sima" ütközésnél egy visszahordásnál nem tudom most mi van vele de asszem nyaktól lefelé béna lett... nem hiszem hogy bárki szívesen látna bárkit megbénulni vagy ne adja Isten meghalni a pályán. Maradhat kemény a sport, de talán a szerelés szabályait át lehet alakítani. Mondjuk mint a rögbiben vagy ahhoz hasonlót. Persze akkor még nem beszéltünk a térdek végleges elkaszálásának lehetőségétől sem. Milyen lenne Harrison élete ha valakit tolókocsiba küldene.... és akit küldött....
Nem olyan sima ez az ügy azért...Steelers-Nation
Mondjuk ez pont rossz példa, mert a srác a rúgó csapatban volt, és abba bénult le hogy lehajtotta a fejét és faltörő kosként akarta megcsinálni a tackle-t... Millió tackle-ből egynél bénul le valaki, ettől sokkal többen kerülnek tolókocsiba medencébe ugrálás miatt. Ez IS benne van ebben a sportban (ahogy benne van a sérülés mindegyikben) én speciel 2 és fél hónapja még nem tudtam járni, annyira megzúzódott a bokám edzésen egy visszahordáskor. Még mindig nem tudok futni... De nem akartam még csak egy percig sem, hogy más szabályok legyenek, vagy hogy mekkora köcsög volt aki ráesett! Én vállaltam ezt, tudtam hogy lehet ilyen is! És lett is. És ezek után csak egy vágyam van, visszamenni a pályára! A lebénult srácról is fogadni merném, hogy nem a szabályokat okolja...kicsi joe
jól beszélsz, a szabályokkal semmi gond nincs, minden edző szájából edzéseken a legtöbbször elhangzó mondat a "fejeket fel, vállakat le!" tanács, sajnos Eric LeGrand annál az ominózus playnél nem tette ezt meg és sisakkal előre szerelt
az ilyet tényleg csak akkor lehetne megelőzni, ha megszüntetnénk a kontaktot az amfociban...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Kezd nagyon-nagyon nevetséges lenni ez az összes late hit-ért durvább szerelésért rójunk ki büntetést...nonszensz...nDRo
Mondjuk nem rég egy főiskolás srác lebénult egy "sima" ütközésnél egy visszahordásnál nem tudom most mi van vele de asszem nyaktól lefelé béna lett... nem hiszem hogy bárki szívesen látna bárkit megbénulni vagy ne adja Isten meghalni a pályán. Maradhat kemény a sport, de talán a szerelés szabályait át lehet alakítani. Mondjuk mint a rögbiben vagy ahhoz hasonlót. Persze akkor még nem beszéltünk a térdek végleges elkaszálásának lehetőségétől sem. Milyen lenne Harrison élete ha valakit tolókocsiba küldene.... és akit küldött....
Nem olyan sima ez az ügy azért...Steelers-Nation
Mondjuk ez pont rossz példa, mert a srác a rúgó csapatban volt, és abba bénult le hogy lehajtotta a fejét és faltörő kosként akarta megcsinálni a tackle-t... Millió tackle-ből egynél bénul le valaki, ettől sokkal többen kerülnek tolókocsiba medencébe ugrálás miatt. Ez IS benne van ebben a sportban (ahogy benne van a sérülés mindegyikben) én speciel 2 és fél hónapja még nem tudtam járni, annyira megzúzódott a bokám edzésen egy visszahordáskor. Még mindig nem tudok futni... De nem akartam még csak egy percig sem, hogy más szabályok legyenek, vagy hogy mekkora köcsög volt aki ráesett! Én vállaltam ezt, tudtam hogy lehet ilyen is! És lett is. És ezek után csak egy vágyam van, visszamenni a pályára! A lebénult srácról is fogadni merném, hogy nem a szabályokat okolja...kicsi joe
Ne haragudj hogy rossz példát hoztam...

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
Kezd nagyon-nagyon nevetséges lenni ez az összes late hit-ért durvább szerelésért rójunk ki büntetést...nonszensz...nDRo
Mondjuk nem rég egy főiskolás srác lebénult egy "sima" ütközésnél egy visszahordásnál nem tudom most mi van vele de asszem nyaktól lefelé béna lett... nem hiszem hogy bárki szívesen látna bárkit megbénulni vagy ne adja Isten meghalni a pályán. Maradhat kemény a sport, de talán a szerelés szabályait át lehet alakítani. Mondjuk mint a rögbiben vagy ahhoz hasonlót. Persze akkor még nem beszéltünk a térdek végleges elkaszálásának lehetőségétől sem. Milyen lenne Harrison élete ha valakit tolókocsiba küldene.... és akit küldött....
Nem olyan sima ez az ügy azért...Steelers-Nation
Mondjuk ez pont rossz példa, mert a srác a rúgó csapatban volt, és abba bénult le hogy lehajtotta a fejét és faltörő kosként akarta megcsinálni a tackle-t... Millió tackle-ből egynél bénul le valaki, ettől sokkal többen kerülnek tolókocsiba medencébe ugrálás miatt. Ez IS benne van ebben a sportban (ahogy benne van a sérülés mindegyikben) én speciel 2 és fél hónapja még nem tudtam járni, annyira megzúzódott a bokám edzésen egy visszahordáskor. Még mindig nem tudok futni... De nem akartam még csak egy percig sem, hogy más szabályok legyenek, vagy hogy mekkora köcsög volt aki ráesett! Én vállaltam ezt, tudtam hogy lehet ilyen is! És lett is. És ezek után csak egy vágyam van, visszamenni a pályára! A lebénult srácról is fogadni merném, hogy nem a szabályokat okolja...
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Kezd nagyon-nagyon nevetséges lenni ez az összes late hit-ért durvább szerelésért rójunk ki büntetést...nonszensz...nDRo
Mondjuk nem rég egy főiskolás srác lebénult egy "sima" ütközésnél egy visszahordásnál nem tudom most mi van vele de asszem nyaktól lefelé béna lett... nem hiszem hogy bárki szívesen látna bárkit megbénulni vagy ne adja Isten meghalni a pályán. Maradhat kemény a sport, de talán a szerelés szabályait át lehet alakítani. Mondjuk mint a rögbiben vagy ahhoz hasonlót. Persze akkor még nem beszéltünk a térdek végleges elkaszálásának lehetőségétől sem. Milyen lenne Harrison élete ha valakit tolókocsiba küldene.... és akit küldött....
Nem olyan sima ez az ügy azért...

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Kajakra olyan ez a büntetésdi Goodell részéről, mintha Platini osztogatna minden sárga lapos becsúszás után pénzbüntetéseket.... egy pöttyet nevetséges lenne. Harrisonnak bedobták a zászlót asszem amikor Breest levitte, az nem elég? Könyörgöm...
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
tuti legszívesebben leülnének a tévé elé, benyomnák a TOP100-as lista videóit, és minden defense playára 1930ig visszamenőleg minimum 500.000 dolcsi büntetést szabnának ki, csak egy 3 perces összefoglaló alapján. 😀 Mondták itt páran nemrég, hogy de felgyorsult a játék megígyúgyamúgy.... Mean Joe Greene lassabb játékmenet során is letépte a fejét annak aki másfél méteres körzetébe került. És mégis 13. legjobb játékos. 😉
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Kezd nagyon-nagyon nevetséges lenni ez az összes late hit-ért durvább szerelésért rójunk ki büntetést...nonszensz...
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
Van arra valami esely hogy Goodell-t levaltjak 1-2 even belul?laby
Ha nem lesz kollektív szerződés, akkor igencsak megnő erre az esély... 😛
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Van arra valami esely hogy Goodell-t levaltjak 1-2 even belul?

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
khm..inkabb ne drotozzak ossze, remelem nem fog szamitani, es akkor par hetet meg pihenhet, mielott a PO-ban majd megint lesz.xtaki
Kétlem, hogy a Jets elleni meccsig lezárul számunkra az alapszakasz érdemi része... De az "összedrótozás" talán tényleg nem volt helyénvaló kifejezés, azt természetesen én sem akarom, hogy félig még sérülten betegyék a falba, aztán meg rásérüljön, és a PO-ban végképp ne lehessen bevetni. Nélküle is hozni kell a meccseket, bár az némileg aggasztó, hogy tavaly az ő kidőlése után jött az öt meccses vereségsorozat, és már előtte is megesett valamelyik évben, hogy Smith megsérült, a D-re pedig utána rá se lehetett ismerni... :/ De remélem harmadszor nem történik meg ugyanaz.vassadi27
Hesss, mármint még a gondolat is.
Nem volt gond a hét végén sem, és nem is lesz.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
khm..inkabb ne drotozzak ossze, remelem nem fog szamitani, es akkor par hetet meg pihenhet, mielott a PO-ban majd megint lesz.xtaki
Kétlem, hogy a Jets elleni meccsig lezárul számunkra az alapszakasz érdemi része... De az "összedrótozás" talán tényleg nem volt helyénvaló kifejezés, azt természetesen én sem akarom, hogy félig még sérülten betegyék a falba, aztán meg rásérüljön, és a PO-ban végképp ne lehessen bevetni. Nélküle is hozni kell a meccseket, bár az némileg aggasztó, hogy tavaly az ő kidőlése után jött az öt meccses vereségsorozat, és már előtte is megesett valamelyik évben, hogy Smith megsérült, a D-re pedig utána rá se lehetett ismerni... :/ De remélem harmadszor nem történik meg ugyanaz.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
vassadi27 írta:

Chrisdol írta:

I spoke to injured Steelers D-end Aaron Smith yesterday. He confirms he'll be out at least til Dec. 23 game vs. Panthers.

Remélem az egy héttel korábbi meccsre össze tudják drótozni, mert a Jets ellen nagy szükség lenne rá... hmm Addig szerencsére nem találkozunk különösebben jól futó csapatokkal.


khm..inkabb ne drotozzak ossze, remelem nem fog szamitani, es akkor par hetet meg pihenhet, mielott a PO-ban majd megint lesz.




Így van, a PO-ban egy egészséges Smith-re nagyobb szükségünk van mint egy kicsit sérült, esetleg a rásérüléstől félő Smithre. Nélküle is fel kell venni a harcot. Fel kell nőni.polamalu
Ha az üzenet alatt a válaszra kattintasz, akkor tudsz rendesen idézni.tenorx
Tudom, csak a böngészőm valamiért a frisseknek nem a legfrisebbeket hozta be és az elküldés után vettem észre, hogy azáltalam írt hozzászólás, ami nem is válasz akart lenni igazán, egy oldallal és vag y10 hozzászólással hátrébb van mnint gondoltam.
Azért köszönöm a segítséget😀polamalu
Jah rendben akkor 😊
Szívesen 😀
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
vassadi27 írta:

Chrisdol írta:

I spoke to injured Steelers D-end Aaron Smith yesterday. He confirms he'll be out at least til Dec. 23 game vs. Panthers.

Remélem az egy héttel korábbi meccsre össze tudják drótozni, mert a Jets ellen nagy szükség lenne rá... hmm Addig szerencsére nem találkozunk különösebben jól futó csapatokkal.


khm..inkabb ne drotozzak ossze, remelem nem fog szamitani, es akkor par hetet meg pihenhet, mielott a PO-ban majd megint lesz.




Így van, a PO-ban egy egészséges Smith-re nagyobb szükségünk van mint egy kicsit sérült, esetleg a rásérüléstől félő Smithre. Nélküle is fel kell venni a harcot. Fel kell nőni.polamalu
Ha az üzenet alatt a válaszra kattintasz, akkor tudsz rendesen idézni.tenorx
Tudom, csak a böngészőm valamiért a frisseknek nem a legfrisebbeket hozta be és az elküldés után vettem észre, hogy azáltalam írt hozzászólás, ami nem is válasz akart lenni igazán, egy oldallal és vag y10 hozzászólással hátrébb van mnint gondoltam.
Azért köszönöm a segítséget😀
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
http://www.boston.com/sports/football/patriots/articles/2010/11/05/tale_of_punter_mesko_unlike_any_in_nfl/?page=1 Lamarr barátotok is benne van, ezért linkeltem be ide is 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
vassadi27 írta:

Chrisdol írta:

I spoke to injured Steelers D-end Aaron Smith yesterday. He confirms he'll be out at least til Dec. 23 game vs. Panthers.

Remélem az egy héttel korábbi meccsre össze tudják drótozni, mert a Jets ellen nagy szükség lenne rá... hmm Addig szerencsére nem találkozunk különösebben jól futó csapatokkal.


khm..inkabb ne drotozzak ossze, remelem nem fog szamitani, es akkor par hetet meg pihenhet, mielott a PO-ban majd megint lesz.




Így van, a PO-ban egy egészséges Smith-re nagyobb szükségünk van mint egy kicsit sérült, esetleg a rásérüléstől félő Smithre. Nélküle is fel kell venni a harcot. Fel kell nőni.polamalu
Ha az üzenet alatt a válaszra kattintasz, akkor tudsz rendesen idézni.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
vassadi27 írta:

Chrisdol írta:

I spoke to injured Steelers D-end Aaron Smith yesterday. He confirms he'll be out at least til Dec. 23 game vs. Panthers.

Remélem az egy héttel korábbi meccsre össze tudják drótozni, mert a Jets ellen nagy szükség lenne rá... hmm Addig szerencsére nem találkozunk különösebben jól futó csapatokkal.


khm..inkabb ne drotozzak ossze, remelem nem fog szamitani, es akkor par hetet meg pihenhet, mielott a PO-ban majd megint lesz.




Így van, a PO-ban egy egészséges Smith-re nagyobb szükségünk van mint egy kicsit sérült, esetleg a rásérüléstől félő Smithre. Nélküle is fel kell venni a harcot. Fel kell nőni.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szenzációs videó mindegyik, bár a harmadik videónál már kicsit unalmas Dennis Miller 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Befejeződött a TOP 100 players in NFL History című sorozat. Íme a Steelerek, akik bekerültek:

68. Mike Webster, C (pr. by "Mean" Joe Greene) http://www.youtube.com/watch?v=IB5suFOgq9w
60. Jack Ham, LB (pr. by Dennis Miller) http://www.youtube.com/watch?v=9KBgwbuBiyc
50. Terry Bradshaw, QB (pr. by Dennis Miller) http://www.youtube.com/watch?v=fxZRiIUrzNI
44. Mel Blount, CB (pr. by Bob Trumpy) http://www.youtube.com/watch?v=i03NZAPb7qQ
41. Rod Woodson, DB (pr. by Boomer Esiason) http://www.youtube.com/watch?v=Ve-RBovlmPU
29. Jack Lambert, LB (pr. by Chuck Klosterman) http://www.youtube.com/watch?v=pNOyW6LCxAQ
13. Joe Greene, DT (pr. by Dennis Miller) http://www.youtube.com/watch?v=S5jtBPeGuss

És egy kis ráadásu, merthogy Ed Reedet Hines Ward mutatta be:
88. Ed Reed, S (pr. by Hines Ward) http://www.youtube.com/watch?v=u_n-ukwqFU8

Köszönjük Szablernek a videókat!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
elmondanám, de Bruce elmondja dalban a Harisson ügyet:
http://www.youtube.com/watch?v=3gYCnUPBiRs


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Mi nem igaz? Az hogy múlt héten telesírtál ezzel egy topikot, hogy a javunkra gyakran tévednek? Vagy az, hogy saját bevallásod szerint végig engem akartál húzni a bírókkal az eredménykövetőben? Vagy tán az, hogy eközben a Saints javára tévedtek? Vagy hogy ilyenkor nem jössz hangosodni, hogy ejj, a javunkra ítéltek?Soldados
Amióta regeltem erre a fórumra, összesen kétszer foglalkoztam a meccseiteken való bíráskodással. Ebben a topicban egyszer sem.
Tehát szós sincs arról, hogy én éjjel-nappal veletek törődnék, és amikor ellenetek fújnak, azt nem jegyzem meg. eredménykövetőbe is írtam a javunkra történő tévedésről, de ez nem fér bele a világképedbe, így figyelmen kívül hagyod.

Mi a problémád ata? Hogy nekünk nem tetszik Harrison büntetése? Igen, más is kap büntit, de nekünk nem az összeg nem tetszik, hanem maga a büntetés. Tudod miért? Mert ez nem volt olyan súlyú. Nem csinált semmi durvát. De sorry, hogy a Steels topikban mi Harrisonnal foglalkozunk és mondjuk nem Sims-szel.Soldados
Ismét olyat adsz a számba, amit nem mondtam. Természetes hogy itt mindenkit foglalkoztat Harrison büntetése, én csak azt nem értem, hogy jellemzően (nem csak idén, előző években is) egy-egy játékosotok pénzbüntetésénél olyan palotaforradalmi hangulat volt, amelyet máshol nem lehetett tapasztalni. De ez nem fontos, csak megjegyeztem, túl lehet rajta lépni.
Late hitért jár pénzbüntetés. Vagy azért mert durva, vagy azért, mert az elkövetője sorozatosan vétett korábban a szabályok ellen.
Harrison egy cent bírságot nem kapott volna most, ha idén nem lenne már a rovásán

Javíts ki, ha tévedek, de múlt héten Te írtad, hogy a Steels javára többször tévednek, majd ezzel "húzni" is próbáltál a meccs alatt, majd most hirtelen nem olyan gáz, hogy a Ti javatokra tévedtekSoldados
szándékosan keversz kategóriákat.
1 hete - akkor még normálisabb hangnemben - a szoros meccseken elkövetett, meccset komolyan befolyásoló ítéletekről volt szó. Szerencsére az ilyen ritka.
Azt se mondtam, hogy nem gáz, ha a javunkra tévednek.
Nem használok kettős mércét, be tudom ismerni azt is, ha egyoldalúan minket tolnak a bírók, persze szurkoló vagyok és könnyebben veszem észre a kárunkra befújt szálkát.

Ezzel lezártnak tekintem a dolgot.
ha te nem, akkor írj nyugodtan még, PM-ben reagálok.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az a baj, hogy olyan dolgokat vágsz a fejemhez, amelyek nem köthetőek hozzám, és próbálsz kiragadni egy-egy mondatot, vagy még azt sem, hanem csak emlékezetből írsz olyanokat, amelyeket nem vagy nem úgy írtam le, sarkítva, torzítva ezáltal a véleményemet.

A bírózásos vitát se én melegítettem újra, hanem te. Eltorzítva azt, amit eredetileg írtam anno.

Late hitért pedig más játékos is kap büntetést, nem egy húszast, de Harrison se a durvasága miatt, hanem a rovott múltjáért kapott ennyit.atapapa
Mi nem igaz? Az hogy múlt héten telesírtál ezzel egy topikot, hogy a javunkra gyakran tévednek? Vagy az, hogy saját bevallásod szerint végig engem akartál húzni a bírókkal az eredménykövetőben? Vagy tán az, hogy eközben a Saints javára tévedtek? Vagy hogy ilyenkor nem jössz hangosodni, hogy ejj, a javunkra ítéltek?

Mi a problémád ata? Hogy nekünk nem tetszik Harrison büntetése? Igen, más is kap büntit, de nekünk nem az összeg nem tetszik, hanem maga a büntetés. Tudod miért? Mert ez nem volt olyan súlyú. Nem csinált semmi durvát. De sorry, hogy a Steels topikban mi Harrisonnal foglalkozunk és mondjuk nem Sims-szel. Ha ez ügyben megértésre vágysz, sztem rossz topikban vagy. 😉

Javíts ki, ha tévedek, de múlt héten Te írtad, hogy a Steels javára többször tévednek, majd ezzel "húzni" is próbáltál a meccs alatt, majd most hirtelen nem olyan gáz, hogy a Ti javatokra tévedtek, majd idejössz, hogy elmondd mennyire jogos Harrison büntetése. Te most tényleg megértést vársz? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 357
I spoke to injured Steelers D-end Aaron Smith yesterday. He confirms he'll be out at least til Dec. 23 game vs. Panthers.Chrisdol
Remélem az egy héttel korábbi meccsre össze tudják drótozni, mert a Jets ellen nagy szükség lenne rá... :/ Addig szerencsére nem találkozunk különösebben jól futó csapatokkal.vassadi27
khm..inkabb ne drotozzak ossze, remelem nem fog szamitani, es akkor par hetet meg pihenhet, mielott a PO-ban majd megint lesz.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Csak ilyenkor vhogy nem jelennek meg a "Steelers, a bírók kedvence" véleményű emberek, hogy hú bazz, szegény kohászoktól elvettek 4 pontot, pedig mennyit számíthatott volna az a 4 pont 10-13-nál ugye. Ezt vhogy nem szokták észre venni az emberek. 😊Soldados
Szegény kohászok! Hát bazz, hogy elvettek már 4 pontot tőlük! Minden zebrapinty monnyon le! Kötsögök! 😊

Egyébként meg azt gondolom, hogy Han Solo is Harrison volt. A birodalom vissza is vágott neki. Ezek semmiből nem értenek. Csak nehogy lefagyassza pár meccsre Darth Goodell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 357
urak, ezzel az offal legyszives priviben mar...marhara nem erdekel...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
I spoke to injured Steelers D-end Aaron Smith yesterday. He confirms he'll be out at least til Dec. 23 game vs. Panthers.Chrisdol
Remélem az egy héttel korábbi meccsre össze tudják drótozni, mert a Jets ellen nagy szükség lenne rá... :/ Addig szerencsére nem találkozunk különösebben jól futó csapatokkal.