NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Az a baj, hogy olyan dolgokat vágsz a fejemhez, amelyek nem köthetőek hozzám, és próbálsz kiragadni egy-egy mondatot, vagy még azt sem, hanem csak emlékezetből írsz olyanokat, amelyeket nem vagy nem úgy írtam le, sarkítva, torzítva ezáltal a véleményemet.

A bírózásos vitát se én melegítettem újra, hanem te. Eltorzítva azt, amit eredetileg írtam anno.

Late hitért pedig más játékos is kap büntetést, nem egy húszast, de Harrison se a durvasága miatt, hanem a rovott múltjáért kapott ennyit.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
I spoke to injured Steelers D-end Aaron Smith yesterday. He confirms he'll be out at least til Dec. 23 game vs. Panthers. .
by Mike Bires

Ziggy jó volt volt első meccsén, bár amikor egyszer sikerült őt megblokkolni abból lett a saints leghosszabb futása a meccsen. Kiváncsi vagyok mit mutat az egyre javuló Andre Smith ellen hétfőn.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most én is idézgessek, hogy én az edzőinket szidtam a meccs után? 😉 Akkor Te se tudsz olvasni? 😛
Soldados
olvastam, hogy szidtad az edzőtöket akkor, de most azt elfelejtve mégis nekiálltál bírózni

Látod, ez a különbség kettőnk között. Te szóvá teszed, ha nekünk tévedtek, de azt véletlenül se ismered el, amikor a javatokra tévedtekSoldados
az biztos hogy van néhány különbség köztünk, de azt fogalmam sincs honnan veszed, hogy nem tudom elismerni, ha a javunkra tévednek. Már a meccstopicban is írtam ilyen esetről.
Jelen esetben is elismertem, kiegészítve azzal, hogy Payton mert a tévedésre pirosat dobni, Tomlin nem.atapapa
Idézgessek még én is, hogy nem tudsz olvasni? 😊 Én azt írtam, hogy nem ezen múlott. 😉 Ez lenne a bírózás? Kizárólag olyan vetületben foglalkoztam a tévedéssel, hogy Te miként reagálsz rá, azaz nem magával a tévedéssel foglalkoztam, mert sztem nincs jelentősége, mert nem voltunk elég jók. Csak ilyenkor vhogy nem jelennek meg a "Steelers, a bírók kedvence" véleményű emberek, hogy hú bazz, szegény kohászoktól elvettek 4 pontot, pedig mennyit számíthatott volna az a 4 pont 10-13-nál ugye. Ezt vhogy nem szokták észre venni az emberek. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Most én is idézgessek, hogy én az edzőinket szidtam a meccs után? 😉 Akkor Te se tudsz olvasni? 😛
Soldados
olvastam, hogy szidtad az edzőtöket akkor, de most azt elfelejtve mégis nekiálltál bírózni

Látod, ez a különbség kettőnk között. Te szóvá teszed, ha nekünk tévedtek, de azt véletlenül se ismered el, amikor a javatokra tévedtekSoldados
az biztos hogy van néhány különbség köztünk, de azt fogalmam sincs honnan veszed, hogy nem tudom elismerni, ha a javunkra tévednek. Már a meccstopicban is írtam ilyen esetről.
Jelen esetben is elismertem, kiegészítve azzal, hogy Payton mert a tévedésre pirosat dobni, Tomlin nem.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aaron-rol, Keisel-rol van valami hir?xtaki
Aaron legjobb esetben alapszakasz utolsó fordulóban térhet vissza, Keisel játszani fog már most a Bengals elleni MNF-en.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 357
Aaron-rol, Keisel-rol van valami hir?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most én is idézgessek, hogy én az edzőinket szidtam a meccs után? 😉 Akkor Te se tudsz olvasni? 😛

Látod, ez a különbség kettőnk között. Te szóvá teszed, ha nekünk tévedtek, de azt véletlenül se ismered el, amikor a javatokra tévedtek. Te sírsz rajta, én meg nem. További szép napot! 😊

De azért a tényeket szögezzük le. Te sírtad tele a csevegőt, hogy a Steelers javára szted többször tévednek a sporik, majd amikor éppen kedvenc csapatod ellen a Ti javatokra születik rossz döntés, akkor persze megy a lapítás, majd még Te jössz ide kb azzal, hogy Harrison megérdemelte a büntetést, mert kicsi Breest csúnyán bántotta. Sztem ez esetben ne várj túl sok megértést. 😊 A Saints topikban biztos megértenek majd. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Olvasni tudsz? Mivel ezért nem járt volna bünti, mert nem csinált semmi különöset, így ilyen esetben kár a visszaeső dumával jönni, mert ha nincs bűntett, akkor nincs visszaesés sem. Soldados
te figyeled az NFL-t vagy csak írsz róla? Szerinted hány játékos kapott idén late hitért pénzbüntetést? Nem Harrison az első, de még csak nem is a második.

Az nem hiba, amikor végül jó döntés születik. 😉 Soldados
akkor hibáztasd az edződet, hogy végül nem született jó döntés


De jó is az, amikor a nagytudású okosok, mint Te, elmondjátok, hogy mindig a Steelers-nek fújnak, aztán amikor ellenünk tévednek Soldados
Mondom, ideje olvasnod és szöveget értelmezned

Az tény, hogy még életemben nem láttam olyan meccset, amikor sorsdöntő, szoros szituban ellenetek fújtak volna, fordítva viszont ez nem ritka esemény.
Lehet hogy a szememmel van a baj, lehet hogy csak a sors játszik velem, és a benneteket sújtó, meccset eldöntő ítéletek mindig a látókörömön kívül esnek.
atapapa
Azt persze nem gondolom, hogy folyton nektek fújnak, a károtokra nem tévednek, de elfogulatlan személőként én látok némi tendenciát.
atapapa

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyrészt sokat késett az ütés a dobáshoz képest, másrészt először sisakkal beleugrik Brees hátába és utána üti a karját. Persze lehetett volna sokkal durvább is.

Én sem hiszem, hogy ezért rögtön büntetni kellene (a 15 yardon kívül), de Harrison sokszoros visszaeső.atapapa
LOL

Szegény pici Brees mingyá megsajnálom. Semmi olyat nem csinált Harrison, amiért a 15 yardos büntin kívül további büntetést érdemelt volna. Egész egyszerűen semmit nem csinált, elkésett és földre vitte, nem durván, nem hardhitterként, csak levitte...
Soldados
olvasni tudsz? (félkövér)

egyébként meg úgy hisztiztek, mintha nektek kéne összeadni a lovét. Nálunk amikor Vilmát vagy McCrayt kúrták meg, beírtuk és kész. Ha f@sz, akkor megérdemli. Keres annyit, amiből le lehet vonni

De hát ugye mi a liga és a bírók kedvenceként kapjuk a büntiket, de TD-nket elfelejtették megadni.
Soldados
előtte meg kaptatok egy TD-t, ami nem volt az, csak a mi edzőnknek volt annyi esze hogy visszanézesse.atapapa
Olvasni tudsz? Mivel ezért nem járt volna bünti, mert nem csinált semmi különöset, így ilyen esetben kár a visszaeső dumával jönni, mert ha nincs bűntett, akkor nincs visszaesés sem. Márpoedig ebben semmi keménység nem volt. Sajna a liga a puha foci felé halad...

Az nem hiba, amikor végül jó döntés születik. 😉 De jó is az, amikor a nagytudású okosok, mint Te, elmondjátok, hogy mindig a Steelers-nek fújnak, aztán amikor ellenünk tévednek, sőt ráadásul éppen a Ti javatokra, azon nagyvonalúan átlépsz. 😂 (Ettől függetlenül fura módon mi nem sírunk pityogunk, mert nem ezen múlott. Persze jöhetnénk, hogy a meccsnek nem egy szakaszában nagyon sokat ért volna az a +4 pont, de az igazság az, hogy nem voltunk elég koncentráltak a sikerhez)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jogos late hit volt, de semmi különös keménység nem volt benne. Ilyenre semmi értelme büntetni. Ez megint a szokásos faszsága a ligának, egyszerűen röhejes.Soldados
Egyrészt sokat késett az ütés a dobáshoz képest, másrészt először sisakkal beleugrik Brees hátába és utána üti a karját. Persze lehetett volna sokkal durvább is.

Én sem hiszem, hogy ezért rögtön büntetni kellene (a 15 yardon kívül), de Harrison sokszoros visszaeső.atapapa
LOL

Szegény pici Brees mingyá megsajnálom. Semmi olyat nem csinált Harrison, amiért a 15 yardos büntin kívül további büntetést érdemelt volna. Egész egyszerűen semmit nem csinált, elkésett és földre vitte, nem durván, nem hardhitterként, csak levitte...
Soldados
olvasni tudsz? (félkövér)

egyébként meg úgy hisztiztek, mintha nektek kéne összeadni a lovét. Nálunk amikor Vilmát vagy McCrayt kúrták meg, beírtuk és kész. Ha f@sz, akkor megérdemli. Keres annyit, amiből le lehet vonni

De hát ugye mi a liga és a bírók kedvenceként kapjuk a büntiket, de TD-nket elfelejtették megadni.
Soldados
előtte meg kaptatok egy TD-t, ami nem volt az, csak a mi edzőnknek volt annyi esze hogy visszanézesse.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Áh, Soldi, ne mártírkodj, ez csak paranoia😀😀😀
Amúgy ezt a visszaeső dumát nem értem. Szimpla knock down. Nem kell itt dramatizálni a bolhacirkuszt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ha ez lett volna idén az első, megússza 5000-ből. Ha az ütés közben nem lándzsázik, akkor talán még el is nézik neki.atapapa
Jogos late hit volt, de semmi különös keménység nem volt benne. Ilyenre semmi értelme büntetni. Ez megint a szokásos faszsága a ligának, egyszerűen röhejes.Soldados
Egyrészt sokat késett az ütés a dobáshoz képest, másrészt először sisakkal beleugrik Brees hátába és utána üti a karját. Persze lehetett volna sokkal durvább is.

Én sem hiszem, hogy ezért rögtön büntetni kellene (a 15 yardon kívül), de Harrison sokszoros visszaeső.atapapa
LOL

Szegény pici Brees mingyá megsajnálom. Semmi olyat nem csinált Harrison, amiért a 15 yardos büntin kívül további büntetést érdemelt volna. Egész egyszerűen semmit nem csinált, elkésett és földre vitte, nem durván, nem hardhitterként, csak levitte...

De hát ugye mi a liga és a bírók kedvenceként kapjuk a büntiket, de TD-nket elfelejtették megadni. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
"Istenem,bárcsak minden ilyen flottul menne"
Woodie Allen szavait átírva ,bárcsak minden ilyen egyszerű lenne.Kiszámoltok mindent ,mint egy matek példát 😊 ,az emberi tényezőt,mint hiba ,formaingadozás,egy rossz nap csak az ellenfélre érvényes.
Persze ez a ti topikotok. 😊kátrány
oké akkor dobjunk fel valamit - én tennék arra, hogy előrébb végzünk mink tik! nos, adod-e?? (Öveg Ájris Wizet)sutianap
Mármint csoporton belül vagy úgy anblokk?
Most azt mondom,hogy nem fogjátok bírni ezt a pörgést a végéig és sok lesz már az 1.fordulótól a magashőmérséklet.Leégtek,mint a szoliban a hosszúprogramon... 😊
Adom,szerintem előrébb végzünk,mert mi most indulunk be... 😉 ,mind Rice-t a hidegre jegeljük,mind a D kicsit jobb lesz.

Ui.családosként én nem vagyok túl mobil...,majd kitalálunk valamitkátrány
csoporton belül -majd leegyeztetünk, nekem is kiccsalád - de ugye ájris wiz nem romlik gyorsan 😛
szerintemmeg Kempókéz meccsvégin mellényúl, JoKECool meg hideg fejjel leadja a meccset és Rizsi fijúban nem biztok mer assziszitek Falco megoldja, pedig neki eza száma ám: http://www.youtube.com/watch?v=YmiArwMQnn4


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Nekem az egésszel az a gondom, hogy most a ligának és a játékosoknak egyezkedni kellene, hogy legyen szezon jövőre is. Ezek a "hülyeség" büntetések csak a tüzet szítják és nem viszik előrébb a megállapodást. Ebben a Harrison témában már leírtam, hogy a nézők az ütközésekért, is nézik a mérkőzéseket. Ha megtiltják akkor nézhetnek európai focit is akár.
Nálam nagyobb, sokkal nagyobb, tudású "név"rokonom és kedvenc játékosom is hasonlóan gondolkodik ahogy látom.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Goodell has too much power
Ha csak a címet tudnám nem hiszem, hogy kitalálnám, hogy ki nyilatkozta ezt le, érdekes (annyit elárulok linkre kattintás előtt, hogy nem egy hülyegyerek, sőt...)
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
várjá ha verjük a hollókat, kétszer a cic-mict és kéccer barnáékat akkkor csak meglesz a csoportelsőségis, a hollóknál érik a beütés nagyon, s minnél később gyön el annál nagyobbat fog ütni rajtuk. ugyanaztérzem mikor mi voltunk szériában -nemistudom talán 12 csaptuk meg őket egymás után - s egyre több győzelemnél biztos volt akár csak statisztikai alapon is, hogy - most már, - most már, - namost ki fogunk kapni és aztán tavaly mekkorát csapódtunk a falnak, hogy kiszoptunk a klivlendtő, pedig tutti volt, hogy inkább előbb,mint utóbb be fog következni, tehát eccer kifogy a tudományból az ember ebben a Ligában - nemcsak Ed, hanem majd a nagy Péjton is, csak még most azt hiszik birják ezt végig. Pedig NEM.sutianap
"Istenem,bárcsak minden ilyen flottul menne"
Woodie Allen szavait átírva ,bárcsak minden ilyen egyszerű lenne.Kiszámoltok mindent ,mint egy matek példát 😊 ,az emberi tényezőt,mint hiba ,formaingadozás,egy rossz nap csak az ellenfélre érvényes.
Persze ez a ti topikotok. 😊kátrány
oké akkor dobjunk fel valamit - én tennék arra, hogy előrébb végzünk mink tik! nos, adod-e?? (Öveg Ájris Wizet)sutianap
Mármint csoporton belül vagy úgy anblokk?
Most azt mondom,hogy nem fogjátok bírni ezt a pörgést a végéig és sok lesz már az 1.fordulótól a magashőmérséklet.Leégtek,mint a szoliban a hosszúprogramon... 😊
Adom,szerintem előrébb végzünk,mert mi most indulunk be... 😉 ,mind Rice-t a hidegre jegeljük,mind a D kicsit jobb lesz.

Ui.családosként én nem vagyok túl mobil...,majd kitalálunk valamit


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
12-4-gyel csoportot nyerünk (sőt a bye is meglenne sztem a WC-hétvégére), ez szinte fix. 11-5-tel kérdéses a csoportgyőzelem, de a PO azzal is meglenne.

Igazából én nagyon szkeptikus vagyok a Ravens-szel. 7 meccsből úgy 5-2, hogy 4 negatív mérlegűvel játszottak, ebből egyszer kikaptak, egyszer hosszabbításra kényszerültek. A másik serpenyőben persze az van, hogy a nagy meccsekre nagyon felszívták magukat és megvertek minket és a Jetset is és a Patstől is alig kaptak ki.Soldados
várjá ha verjük a hollókat, kétszer a cic-mict és kéccer barnáékat akkkor csak meglesz a csoportelsőségis, a hollóknál érik a beütés nagyon, s minnél később gyön el annál nagyobbat fog ütni rajtuk. ugyanaztérzem mikor mi voltunk szériában -nemistudom talán 12 csaptuk meg őket egymás után - s egyre több győzelemnél biztos volt akár csak statisztikai alapon is, hogy - most már, - most már, - namost ki fogunk kapni és aztán tavaly mekkorát csapódtunk a falnak, hogy kiszoptunk a klivlendtő, pedig tutti volt, hogy inkább előbb,mint utóbb be fog következni, tehát eccer kifogy a tudományból az ember ebben a Ligában - nemcsak Ed, hanem majd a nagy Péjton is, csak még most azt hiszik birják ezt végig. Pedig NEM.sutianap
"Istenem,bárcsak minden ilyen flottul menne"
Woodie Allen szavait átírva ,bárcsak minden ilyen egyszerű lenne.Kiszámoltok mindent ,mint egy matek példát 😊 ,az emberi tényezőt,mint hiba ,formaingadozás,egy rossz nap csak az ellenfélre érvényes.
Persze ez a ti topikotok. 😊kátrány
oké akkor dobjunk fel valamit - én tennék arra, hogy előrébb végzünk mink tik! nos, adod-e?? (Öveg Ájris Wizet)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Hát ez röhej bazd meg ami megy,oké late hit volt ez nem vita, de ezért ennyire büntetni. :mad: Senki nem vitatja, hogy elkésett, de meg is volt a büntetése 15 yard formájába, nem értem...röhej.

" class="embed">
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Roger lassan lemondhatna

több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nem ennyire fekete-fehér azért nekem ez a Cinci meccs sem, bár én mint tudjuk örök pesszimista vagyok 😀
Fel fogják szívni a fikát süti szavaival élve az egy percig sem kérdés 😊
Sokkal jobban fognak pörögni ellenünk mint például egy Atlanta ellen, ezért papíron jó hogy nekünk állnak a matchupok, de ez borulhat a p.csába úgy ahogy van 😊
Mindazonáltal nyerni kell ha akarunk valamit idén, ez nem kérdés!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Woodie Allen szavait átírva ,bárcsak minden ilyen egyszerű lenne.Kiszámoltok mindent ,mint egy matek példát 😊 ,az emberi tényezőt,mint hiba ,formaingadozás,egy rossz nap csak az ellenfélre érvényes.
Persze ez a ti topikotok. 😊kátrány
Épp ellenkezőleg, ezért is nyertetek legutóbb😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
James Harrison kapott még egy 20ast a Breesre történő ütés miatt.
Vicc.tenorx
Nem szeretek ilyennel foglalkozni, de menjen most már a kurva édes anyjába pudvell meg a liga!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
viszont a kerdes az, hogy all a ravens...csoportolsoseg? avagy wild cardert kell hajtani?xtaki
12-4-gyel csoportot nyerünk (sőt a bye is meglenne sztem a WC-hétvégére), ez szinte fix. 11-5-tel kérdéses a csoportgyőzelem, de a PO azzal is meglenne.

Igazából én nagyon szkeptikus vagyok a Ravens-szel. 7 meccsből úgy 5-2, hogy 4 negatív mérlegűvel játszottak, ebből egyszer kikaptak, egyszer hosszabbításra kényszerültek. A másik serpenyőben persze az van, hogy a nagy meccsekre nagyon felszívták magukat és megvertek minket és a Jetset is és a Patstől is alig kaptak ki.Soldados
várjá ha verjük a hollókat, kétszer a cic-mict és kéccer barnáékat akkkor csak meglesz a csoportelsőségis, a hollóknál érik a beütés nagyon, s minnél később gyön el annál nagyobbat fog ütni rajtuk. ugyanaztérzem mikor mi voltunk szériában -nemistudom talán 12 csaptuk meg őket egymás után - s egyre több győzelemnél biztos volt akár csak statisztikai alapon is, hogy - most már, - most már, - namost ki fogunk kapni és aztán tavaly mekkorát csapódtunk a falnak, hogy kiszoptunk a klivlendtő, pedig tutti volt, hogy inkább előbb,mint utóbb be fog következni, tehát eccer kifogy a tudományból az ember ebben a Ligában - nemcsak Ed, hanem majd a nagy Péjton is, csak még most azt hiszik birják ezt végig. Pedig NEM.sutianap
"Istenem,bárcsak minden ilyen flottul menne"
Woodie Allen szavait átírva ,bárcsak minden ilyen egyszerű lenne.Kiszámoltok mindent ,mint egy matek példát 😊 ,az emberi tényezőt,mint hiba ,formaingadozás,egy rossz nap csak az ellenfélre érvényes.
Persze ez a ti topikotok. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
James Harrison kapott még egy 20ast a Breesre történő ütés miatt.
Vicc.tenorx
ha ez lett volna idén az első, megússza 5000-ből. Ha az ütés közben nem lándzsázik, akkor talán még el is nézik neki.atapapa
Jogos late hit volt, de semmi különös keménység nem volt benne. Ilyenre semmi értelme büntetni. Ez megint a szokásos faszsága a ligának, egyszerűen röhejes.Soldados
Egyrészt sokat késett az ütés a dobáshoz képest, másrészt először sisakkal beleugrik Brees hátába és utána üti a karját. Persze lehetett volna sokkal durvább is.

Én sem hiszem, hogy ezért rögtön büntetni kellene (a 15 yardon kívül), de Harrison sokszoros visszaeső.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
James Harrison kapott még egy 20ast a Breesre történő ütés miatt.
Vicc.tenorx
ha ez lett volna idén az első, megússza 5000-ből. Ha az ütés közben nem lándzsázik, akkor talán még el is nézik neki.atapapa
Jogos late hit volt, de semmi különös keménység nem volt benne. Ilyenre semmi értelme büntetni. Ez megint a szokásos faszsága a ligának, egyszerűen röhejes.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!