NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Suti kiraly vagy 😊)))))))))))

nekem csak buta foiskolam van ha ram gondolt Haszi
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
ja télleg vissza a Haszi-ügyhöz, akkor elő a farbával kinek van érettségije - lehetőleg edzői!

az enyim biológia-fizika központi, nyelvmentes múltszázadi '89es


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Suti mit szívsz? 😀
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Tomlin azt mondta, hogy Redman és Flozell szenvedett bokasérülést a Saints ellen, de várhatóan mindkettő játszhat hétfőn. Továbbá ami igazán jó hír, szerinte Keisel a Bengals ellen visszatér!

Ezek igen jó hírek.Soldados
hát most köbö szintet fogtunk, meg- a betyárját
nemmondod, hogy ez nekünk JAÓ? 😛
Soldi igen nagyra tartom a tudományod, de irányitástechnikából talán nem itt kéne próbálkozni, valaki nem ért veled egyet - attú se nem jobb, se nem rosszabb senkinek - de hogy input-outputba már direkt parancsokat vág ki a gép az már súlyos eltévelyedés,
én pölö örömmel olvasom a sziporkázó vitákat a topicban -
legalább nincs ellaposodva és szines, ezér is volt kár Robit elüldöznöd, - vagy később majd irogtahatsz magadnak oda-visszaválaszolgatós fejtegetéseket - de az meg már egy igyen szomorú szint
MINK VAGYUNK AZOK VAZE! STELERSFANS! HEREWEGO
http://www.youtube.com/watch?v=IQR9bw-4R08sutianap
Most ezt éppen nem tudom mivel érdemeltem ki. 😊 Épp senkit nem hülyéztem le, csak elmagyarázatm a döntést.

No de mindegy, hosszú még az út a Hetedik Mennyországba. 😉Soldados
megya huzivoni a Gibson-on, ide-oda - oztán jön egy hirmorzsa smég mielőtt Haszi vagy valaki ráugra beirod, hogy ez nekünk jó és akkor beugrott a megmondós-irányitástekknika magasiskolája
- szóval eccer régen Sexárdba ádogáltunk hatan a diskóklubnál öt fiú meg egy éppen a harmadik sörnél járó cicababa -és azon mélzátunk hogy mostan itten maradjunk vagy mennyünk át a város másikfelire bulizni és majd ott lerakjuk a kocsit. szóval öten megbeszéljük, hogy átmegyünk és tájékoztattyuk a lányzót is -mármint csináljon amit akar, a kocsikban öt hely van- de csak vigyorog. elpuszilkodunk tőle, kockaladába beugrik- gáz ad, majd satufék - ugyanis Rihárd kollega nem birta tovább cérnával, visszatolat a még mindig vidáman vogyorgó kislányhoz kiugrik majd ráordit - EZNEDEKROSSZ!ÉÉÉÉRTED??ROSZZ! 😛
szoval ennyi jutott eszembe mielőtt megmondod a véleményem ........ 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tomlin azt mondta, hogy Redman és Flozell szenvedett bokasérülést a Saints ellen, de várhatóan mindkettő játszhat hétfőn. Továbbá ami igazán jó hír, szerinte Keisel a Bengals ellen visszatér!

Ezek igen jó hírek.Soldados
hát most köbö szintet fogtunk, meg- a betyárját
nemmondod, hogy ez nekünk JAÓ? 😛
Soldi igen nagyra tartom a tudományod, de irányitástechnikából talán nem itt kéne próbálkozni, valaki nem ért veled egyet - attú se nem jobb, se nem rosszabb senkinek - de hogy input-outputba már direkt parancsokat vág ki a gép az már súlyos eltévelyedés,
én pölö örömmel olvasom a sziporkázó vitákat a topicban -
legalább nincs ellaposodva és szines, ezér is volt kár Robit elüldöznöd, - vagy később majd irogtahatsz magadnak oda-visszaválaszolgatós fejtegetéseket - de az meg már egy igyen szomorú szint
MINK VAGYUNK AZOK VAZE! STELERSFANS! HEREWEGO
http://www.youtube.com/watch?v=IQR9bw-4R08sutianap
Most ezt éppen nem tudom mivel érdemeltem ki. 😊 Épp senkit nem hülyéztem le, csak elmagyarázatm a döntést.

No de mindegy, hosszú még az út a Hetedik Mennyországba. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Tomlin azt mondta, hogy Redman és Flozell szenvedett bokasérülést a Saints ellen, de várhatóan mindkettő játszhat hétfőn. Továbbá ami igazán jó hír, szerinte Keisel a Bengals ellen visszatér!

Ezek igen jó hírek.Soldados
hát most köbö szintet fogtunk, meg- a betyárját
nemmondod, hogy ez nekünk JAÓ? 😛
Soldi igen nagyra tartom a tudományod, de irányitástechnikából talán nem itt kéne próbálkozni, valaki nem ért veled egyet - attú se nem jobb, se nem rosszabb senkinek - de hogy input-outputba már direkt parancsokat vág ki a gép az már súlyos eltévelyedés,
én pölö örömmel olvasom a sziporkázó vitákat a topicban -
legalább nincs ellaposodva és szines, ezér is volt kár Robit elüldöznöd, - vagy később majd irogtahatsz magadnak oda-visszaválaszolgatós fejtegetéseket - de az meg már egy igyen szomorú szint
MINK VAGYUNK AZOK VAZE! STELERSFANS! HEREWEGO
http://www.youtube.com/watch?v=IQR9bw-4R08


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tomlin azt mondta, hogy Redman és Flozell szenvedett bokasérülést a Saints ellen, de várhatóan mindkettő játszhat hétfőn. Továbbá ami igazán jó hír, szerinte Keisel a Bengals ellen visszatér!

Ezek igen jó hírek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 8. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1585


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ha 2-5 lenne, akkor ez nem feltétlen így lenne, mert a szezon kuka, érdemes a jövőbe tekinteni. (Ez esetben tuti IR-re raktuk volna Smith-t) De 5-2-nél, amikor a PO és a bajnoki cím a tét, akkor azt kell megtartani, aki idén hasznosabb.Soldados
Egyetértek, itt a lényeg. Kiváló OLB-ink még így is vannak, ezt nem kell taglalni, és ha kell, a jövő évi drafton is lehet még szerezni; Smith nélkül viszont nem sok esélyünk lenne a playoffban. Én maximálisan támogatom a szakmai stábot ebben a döntésben. 😉 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Én értem az érveket és az ellenérveket is. El kell fogadni, hogy odaát egy teljesen más kultúrában másképpen gondolkodnak. A csapat tradíciója, ami ebben a sportban igen jelentős ezt be kell látnunk, azt követelte, hogy a management ezt a döntést hozza meg. Akármilyen laza srác Tomlin arra azért nagy összegben fogadnék, hogy könnyekkel küszködve közölte a sráccal a döntést. Sajnos ilyen az élet. Egyetértetek azzal a felvetéssel, hogy itt nálunk csak a rookiek jöhettek szóba. Az, hogy ezek közül ki, azt gondolom nem nekünk kellet eldönteni, ha igen talán megkérdezték volna a fórum olvasóit 😀. Az edzéseken mutatott munka, a csapattal való kapcsolat, esetleg az ügynökkel való kapcsolat. Nagyon sok minden befolyásol egy ilyen döntést.
A fiatal srácot arra kérni, hogy ne írjon alá sehová??? Ő játszani akar, ebben a ligában. Talán az év végén ott sem fog kelleni mert draftolnak helyette, nem fér be a játéksémába stb. Lehet, hogy a fülébe súgták a Heinzen még kifelé menet, hogy "Fiú, próbálj játszani és az év vége felé vegyél vissza, hogy kirakjanak. Mi várunk" Persze ez csak gondolati játék.
Hosszúra szabtam, de a lényeg, hogy igazság itt is és ott is van, de meg kell érteni a tradiciókra jobban adnak az Art Rooney sétányon mint a logikára és a jövőt építeni szándékozó szurkolók szavára.

www.steelers.hu
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én két Soldadosi érvet nem tudok összehozni.
1. rookie nem lehet kezdő első évben a Steelersben, ők a jövő zálogai.
2. a rookie menjen amerre lát itt csak az adott év számít, a jövő az majd eljön, amikor itt az ideje.

ulpianus
Nono. Nem teljesen ezt mondtam. 😉 Ezek kicsit lesarkított verziók.

1. Az esetek döntő többségében igaz ez. Pouncey - és 2005-ben Miller - azért lett kezdő, mert annyira szarok voltunk az adott poszton. Ez egyúttal a csapat kritikája is. Az egyedüli igazi kivétel Hampton, aki olyan brutálisan jó TC-t és PS-t nyomott, hogy azonnal kezdőbe tették. Pouncey amúgy igen jó többnyire, de azért Ngata ellen látszott, hogy van mit fejlődnie még.

2. Nem mondtam, hogy menjen amerre lát, sőt, írtam, hogy én is sajnálom Gibson elvesztését. Csak azt írtam, ha választani kell, akkor a veterán maradjon, mert ő az adott évben hasznosabb. Ha 2-5 lenne, akkor ez nem feltétlen így lenne, mert a szezon kuka, érdemes a jövőbe tekinteni. (Ez esetben tuti IR-re raktuk volna Smith-t) De 5-2-nél, amikor a PO és a bajnoki cím a tét, akkor azt kell megtartani, aki idén hasznosabb.

+1: de értem én hogy nem külön-külön van bajod a leírtakkal, hanem a kettőt nem tartod összeegyeztethetőnek, ezért erre is válaszolok. 😉 Erre egyszerű a magyarázat. Vannak kényszerhelyzetek, amikor nehéz és ezáltal nem túl kellemes döntést kell hozni. Ez ilyen volt nekünk. Azért ilyen helyzet nem minden héten, sőt, nem is minden évben adódik. Most sajnos ilyen helyzetbe kerültünk. Mivel jól állunk és kimondva, kimondatlanul is a bajnoki címért hajtunk, akkor olyan játékost áldozol, akinek idén a legkevesebb haszna van, ez pedig csakis a 4, nem használt, rendre inaktív rookie lehet. OLB-ben mélyek vagyunk, ezért ha fájó is, de a 4. körös újoncunk lett az áldozata annak, hogy Smith-t nem akarjuk IR-re tenni. Nem jókedvünkből vágtuk ki, ezt Tomlin is elmondta. Szmorú ez, hogy elveszítjük, de ha már vkit ki kellett vágni, akkor most ez volt a racionális.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Én két Soldadosi érvet nem tudok összehozni.
1. rookie nem lehet kezdő első évben a Steelersben, ők a jövő zálogai.
2. a rookie menjen amerre lát itt csak az adott év számít, a jövő az majd eljön, amikor itt az ideje.

(Kishaszi meg külön most érdekeset írt. Mi az, hogy nincs érettségim? Leírjam, hogy most mi a legmagasabb végzettségem? És ha "jobb" mint kishaszié, akkor igazam van? Vagy akkor hozzászólhatok egy topic témájához?)

Nekem hülyeség volt, amikor egy 4. körös WR-t elküldtünk ingyen (Will Franklint). Ha nem kell nem kell, de akkor el kell cserélni valamire. Nem ingyen dobálni ki a picket az ablakon. Egy negyedik kör igenis lehet jó ember. Legalább meg kell próbálni elcserélni, akár két év múlva esedékes 6. körre, mindegy, ha elmegy úgyis.

Azonban amit a Steelers most tett az ő dolguk. Soldinak igaza van abban, hogy az eredmények őket igazolják. Én csodálkozok, hogy így elengednek embereket. CSodálkozhat más is.

De vissza példámhoz. Will Franklin rossz volt, és lesérült, de én (és mások is ám) is hibának tartottam, hogy kivágtuk.
Aztán ment még nflben pár csapathoz, de kirúgták mindenhonnan gyorsított eljárásban. Most valahol az UFLben van, utoljára azt olvastam kirúgták egyik csapattól ott is de valaki megint bepróbálja. Azért mondom ezt, mert az, hogy mi itt jónak látjuk egyik játékost, és a szakemberek meg már akkor sem, lehet mi tévedünk. Az ellenértéket sztem meg kell próbálni kisajtolni, főleg mert most nem egy sérült, rossz játékosról van szó. De egyébként tényleg nem tudjuk mi zajlik a zárt ajtók mögött.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Childresst ide 😀 Amúgy még trashelünk egy kicsit és behozzuk a Pats topicot 😉tenorx
Hát minket már sikerült de majd vissza vágunk mondjuk egy SB döntőben 😊 . Na most ezzel a hozzászólással pont ellenünk dolgoztam 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Childresst ide 😀 Amúgy még trashelünk egy kicsit és behozzuk a Pats topicot 😉tenorx
Nézd, én megértelek. Tudom, hogy imádod a rookie-kat (jól rá is basztunk tavaly 😛), de remélem, azt látod, hogy csak elmagyarázni próbálom neked a döntés okát. Aztán ezt Te vagy elfogadod, vagy nem, vagy megérted, vagy nem. 😊 De hidd el, racionális döntés született, amely nagyon nehéz volt, mert nem jószántunkból mondtunk le egy tehetségről. (És ezt el is mondta Tomlin) Egy kényszer szülte megoldás sosem jó, de sajnos most erre vitt rá minket a sors a 2 kezdő DE kidőlése miatt és hogy ebből Smith-t rosteren tartjuk.

Elfogadnod nem kell azt, hogy ez egy jó döntés volt, mert szereted a rookie-kat, én csak szerettem volna neked megindokolni a racionális oldalát, még ha ezt nehéz is elfogadnod.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Childresst ide 😀 Amúgy még trashelünk egy kicsit és behozzuk a Pats topicot 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Battle: 2 tackle eddig, és elvileg STért hoztuk ide, Will Allennak legalább van 7.tenorx
Battle is több funkciós. Egyrészt használjuk spec team coverage-ben és használjuk 5. WR-nek. (Azt ne kérdőjelezzük meg, hogy JELENLEG jobb WR, mint Brown) Továbbá a spec team most igencsak erős coverage-ben (Madison, Allen, Sly), és ebben akkor is szerepe lehet Battle-nek, ha épp nem ő csinálja a tackle-t. Nyilván nincs erre kimutatásom, sőt még csak nem is figyelem, de lehet, hogy ő tereli bele egy tackle-be, vagy lassítja le a returnert.

A lényeg: egy több funkciós (ebből Brown se coverage-ben, se WR-ként nem tudja kiváltani), nyáron 3 évre több milláért leigazolt playát nem fogunk kirakni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Battle: 2 tackle eddig, és elvileg STért hoztuk ide, Will Allennak legalább van 7.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És ha teszemazt kibasztuk volna a kukába Battlet? Aki tényleg semmit, de semmit nem csinál?
Amúgy szerintem Brownt nagyon nem kellene kirakni, milyen szép return TDt csinált a Titans ellen azt hiszem, nem is érte, hogy miért nem ő hord vissza.
Egyébként a draftjaink jelenleg olyanok, hogy 1-2. kör talán bejön, a többi picket a 3.tól kezdve dobáljuk ki az ablakon. Nyilván nem lehet a tavalyit reálisan értékelni, de a 3. körös Urbikot már kidobtuk, Lewis egyelőre nagyon kevés, Wallace gigastealoftheyear, ő gecinagy húzás volt, Burnett ugye szintén kuka.tenorx
Battle minden meccsen aktív. Ő szóba sem kerülhet. Rooneyék nem dobálnak 3 éves többmillás szerződést vkinek, hogy 2 hónap után kibasszák. Special teamben hasznos.

Brown ígéretes, de jelenleg inaktív és ez így is lesz az egész szezonban, ha nem sérülnek meg a WR-eink. Tehát 2010-ben ő is haszontalan, a neve ezért kerülhetett a "veszélyeztettek" névsorába. Azért nem ő hord vissza, mert 6 WR nem lesz aktív, Sanders is jól hord vissza és ő elkapóként jobb mint Brown, tehát BB visszatértével őt jobban ki tudjuk használni, mint Brownt. Ennyi.

2007 jó draft, 2008 gyengus, 2009 inkább gyengus (Hood Wallace jó, David johnson jó kiegészítő, Summers PS), 2010 perpill nagyon bíztatónak tűnik, több ember is, az általam nagyon lehúzott Sly pl gecijó spec teamben, ő éppen ezért nem volt veszélyeztetve.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És ha teszemazt kibasztuk volna a kukába Battlet? Aki tényleg semmit, de semmit nem csinál?
Amúgy szerintem Brownt nagyon nem kellene kirakni, milyen szép return TDt csinált a Titans ellen azt hiszem, nem is érte, hogy miért nem ő hord vissza.
Egyébként a draftjaink jelenleg olyanok, hogy 1-2. kör talán bejön, a többi picket a 3.tól kezdve dobáljuk ki az ablakon. Nyilván nem lehet a tavalyit reálisan értékelni, de a 3. körös Urbikot már kidobtuk, Lewis egyelőre nagyon kevés, Wallace gigastealoftheyear, ő gecinagy húzás volt, Burnett ugye szintén kuka.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lenne egy amatör kérdésem, ha valakit jelen esetben Gibson-t kirakunk 1 hétre akkor szóba nem lehet vele megegyezni hogy ne írjon alá semmilyen csapatba mert 2 szezon múlva mondjuk fontos szerepet kapna??laby
Nem. Amikor kiraksz vkit. 24 órája van más csapatnak, hogy felvegye az eredeti szerződésével. Ebbe nincs beleszólása a játékosnak. El kell fogadnia a helyzetet.

Gibsonért 2 csapat jelentkezett: 49ers és az Eagles. Mivel a 49ers-nek van rosszabb mérlege, így az övék lett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hat nekem ez nem tunik egy nagy draftnak neked igen? Spaeth, Sepu, Sweed, Gay ... stb.
Ennel a Cowher eraban sokkal hatekonyabban epultek be az emberek. Mondom ezt ugy hogy jol tudod kedvelem a Steelerst.

Rossz dontesek: Redneck precedens, pl Holmes elkuldese, BB is egy hajszalon fugg, rossz fiuk es buntetni kell, de inkabb dontogesse BB a csajokat mint rozsaszin topban flangaljon, ok nem fer bele.
A kukazasok B Macet te szereted es eros blitzek mellett elfogadhato meg a jateka, de mas rendszerben latszott mennyit er, randle el.... Emellett oreg a csapat es egy vallaltan tehetseges jatekos csakugy cut.Delonso_
A draft nemcsak Pro Bowlerek kiválasztásáról szól. Nagyon fontosak a kiegészítő játékosok. Amúgy a 2007-est nagyon jó draftnak tartom Timmons-szal, Woodleyval, Spaeth-tel, Sepuval és Gayjel. A 2008-as gyenge volt Mendyn kívül, a 2009-es és 2010-est pedig reálisan még nem lehet értékelni, de már most vannak kiemelkedő kezdőink belőle (Wallace ésPouncey). De összességében a Tomlin-éra 4 draftja elfogadható/jó jelen állás szetrint. Elég nagy százalékban rosteren vannak a playák.

Ha visszamegyünk a Cowher-érába, akkor azt látjuk, hogy semmivel nem épült be több ember a csapatba. Az 1. vagy korai körök voltak brutálisan jók és ez most is így van. A későbbi körök mindig is lutrik voltak, vannak, akik bejönnek/bejöttek, vannak akik nem.

Holmes: hiányzik? nem. Ezzel meg is van a válasz, nem volt rossz döntés. Nekünk nem kellett (elvi okok miatt), ezért akár piaci ár alatt is eladtuk. De nem hiányzik, tehát a csapat nem vesztett rajta.

B-Mac: igazad van, a mi rendszerünkbe jó. De nekünk olyan ember kell, aki a mi rendszerünkbe jó.

Egy szó mint 100, nem látom a FOLYAMATOS rossz döntéseket, vagy legalábbis ezeket nem tartom annak, amit az eredményességünk mutat is, hogy nem azok. Tavaly volt jópár rossz döntés, meg is szívtuk. Én ostoroztam leginkább Tomlinékat miatta. Gibson egy kemény, nehéz döntés. Aki reálisan nézi és ismeri a Steelers-t az belátja, hogy 2 verzió volt: Smith IR, vagy az általam felsorolt, idén teljesen haszontalan 4 rookie valamelyikének kivágása. Én személy szerint örülök, hogy Smith megkapta ezt a megbecsülést, hogy rosteren tartottuk. Ettől kezdve csak az lehet a vitatéma, hogy Dwyer, Butler, Gibson vagy Brown legyen Smith rosteren tartásának áldozata, mert ők négyen azok, akiket 2010-ben nem használunk semmire, se pályán, se pályán kívül. Amikor 2010-ben bajnokságot akarsz nyerni és erre reális esélyed van, leszarod a 2011-et (amikor lehet szezon se lesz), vagy 2012-öt. Gibson hiába tehetséges 5. OLB, s ebből csak Harrison számít öregnek, de idén is látszik, hogy produktivitásában nem mutatkozik a kor. Tehát ez a poszt ráadásul nem is számít öregnek.

És még egyszer: nem egy 4. körös rookie jelenti egy egész franchise jövőjét. Most Smith érdekében a szükség kényszerítette ki ezt a nehéz döntést, hogy egy tehetségtől elköszönjünk. Ha Keisel egészséges, akkor nem lett volna rá szükség, de így 4 DL-emberrel muszáj volt. Pech. De Smith így is megérdemli ezt az áldozatot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem igy mukodik sajnos.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Lenne egy amatör kérdésem, ha valakit jelen esetben Gibson-t kirakunk 1 hétre akkor szóba nem lehet vele megegyezni hogy ne írjon alá semmilyen csapatba mert 2 szezon múlva mondjuk fontos szerepet kapna??

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat nekem ez nem tunik egy nagy draftnak neked igen? Spaeth, Sepu, Sweed, Gay ... stb.
Ennel a Cowher eraban sokkal hatekonyabban epultek be az emberek. Mondom ezt ugy hogy jol tudod kedvelem a Steelerst.

Rossz dontesek: Redneck precedens, pl Holmes elkuldese, BB is egy hajszalon fugg, rossz fiuk es buntetni kell, de inkabb dontogesse BB a csajokat mint rozsaszin topban flangaljon, ok nem fer bele.
A kukazasok B Macet te szereted es eros blitzek mellett elfogadhato meg a jateka, de mas rendszerben latszott mennyit er, randle el.... Emellett oreg a csapat es egy vallaltan tehetseges jatekos csakugy cut.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én értem amit Soldi ír, és jól megmagyarázta a Gibson dolgot, DE van egyetlen hiba ami mellett én nem tudok elmenni.
Nem OLB vagyunk a legmélyebbek hanem WR és azért Brown raktam volna ki. Oké, hogy jó visszahordó, de ott tényleg rendesen megvagyunk, még egy jó LB (Gibson-nál jobban csak Pouncey lett dicsérve eddig) többet ér.
Nem mellesleg a szánk íze is jobb lett volna, ha nem egy 4. körös draftott dobunk ki.


Nálam ez olyan mint a Holmes ügy, akárki akármit mond nem kaptunk megfelelő ellenértéket, még akkor sem ha 4 meccsre el volt tiltva ő egy SB MVP volt könyörgöm.

Sajnos itt is vannak rossz döntések...vagy legalább is nehezen érthetők.Darth
Na ezen már lehet vitatkozni, hogy Brown vagy Gibson. ebben nem is foglalnék állást, ez teljesen érthető.

Azon nem, hogy a Gibson/Butler/Brown/Dwyer négyesből kellett vkit beáldozni Aaron Smith-ért. Nekik nincs hasznuk idén.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!