Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ramon Foster is belső falember. Ő is játszott már OG-t, amikor vki sérült volt.Soldados
Az OG az mi? Original Gangster?😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kemo, Keisel, Miller nem edzett... Az agyrázkodós három emberünk (Redman, Moore, Allen) viszont visszatért.Soldados
Kemo péntekig biztos nem edz és nyilatkozta is h nem érzi túl jól magát, pihentetni kellene a térdét. Sztem ő is felejtős lesz így.
Nagyon vékony jégen táncolunk, Legu a backup RG, C és LG is egyszemélyben...Chrisdol
Ramon Foster is belső falember. Ő is játszott már OG-t, amikor vki sérült volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kemo, Keisel, Miller nem edzett... Az agyrázkodós három emberünk (Redman, Moore, Allen) viszont visszatért.Soldados
Kemo péntekig biztos nem edz és nyilatkozta is h nem érzi túl jól magát, pihentetni kellene a térdét. Sztem ő is felejtős lesz így.
Nagyon vékony jégen táncolunk, Legu a backup RG, C és LG is egyszemélyben...
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Kemo, Keisel, Miller nem edzett... Az agyrázkodós három emberünk (Redman, Moore, Allen) viszont visszatért.Soldados
Fasza mondhatom.
Kezdők nem edzettek, még a cserék felépültek. Fordítva jobb lenne, még akkor is ha fontosak Allen-ék is a spec team-be továbbá a tehermentesítésre.Darth
Ettől lesz majd igazán szép és értékes a vasárnapi W. 😊
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Kemo, Keisel, Miller nem edzett... Az agyrázkodós három emberünk (Redman, Moore, Allen) viszont visszatért.Soldados
Fasza mondhatom.
Kezdők nem edzettek, még a cserék felépültek. Fordítva jobb lenne, még akkor is ha fontosak Allen-ék is a spec team-be továbbá a tehermentesítésre.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kemo, Keisel, Miller nem edzett... Az agyrázkodós három emberünk (Redman, Moore, Allen) viszont visszatért.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bruce, azt felejtsd el, hogy lenézne a Steelers bárkit. Mondhattuk volna tavaly is az első kínos vereség után, hogy ez az ok, de akkor valszeg több nem lett volna utána.kishaszi
Jó, én csak abból indulok ki, hogy így volt ez a korábbi években! Szar volt a Raiders, a Steelers meg szárnyalt, aztán mégis mindig mi nyertünk! De amúgy idén minden sorozatunk megszakadni látszik, szóval így meg lehet hogy kikapunk! 😊

Az egyik meccsre emlékszem amikor asszem még 100 yardot sem támadtunk és mégis nyertünk! De volt két pick six meg még plusz két INT!

Tavaly meg Gradkowski és Murphy parádé volt! 😊Bruce
Pont abban a 2 évben, amikor elvertetek minket, akkor nem voltunk jók, 2006-ban 8-8, tavaly 9-7 és mindkét évben lemaradtunk a PO-ról. 2006-ban Ben kihagyta a TC-t és botrányszar volt, tavaly pedig mentális gondok voltak. Tehát épp azokban az években mi azért nem voltunk annyira jók. Idén meg hülye, aki lebecsüli a Raiders-t, ztem ezt senki nem teheti meg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Bruce, azt felejtsd el, hogy lenézne a Steelers bárkit. Mondhattuk volna tavaly is az első kínos vereség után, hogy ez az ok, de akkor valszeg több nem lett volna utána.kishaszi
Jó, én csak abból indulok ki, hogy így volt ez a korábbi években! Szar volt a Raiders, a Steelers meg szárnyalt, aztán mégis mindig mi nyertünk! De amúgy idén minden sorozatunk megszakadni látszik, szóval így meg lehet hogy kikapunk! 😊

Az egyik meccsre emlékszem amikor asszem még 100 yardot sem támadtunk és mégis nyertünk! De volt két pick six meg még plusz két INT!

Tavaly meg Gradkowski és Murphy parádé volt! 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Egy kis érdekesség a matchupokat illetően, bár azóta sokat változott a Pats D:
Steelers LT Jonathan Scott(notes), getting his second start, vs. DE Mike Wright and OLB Tully Banta-Cain(notes), who had three sacks when Scott started at left tackle for Buffalo last December.Chrisdol
hát ez nem túl bíztató adat 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bruce, azt felejtsd el, hogy lenézne a Steelers bárkit. Mondhattuk volna tavaly is az első kínos vereség után, hogy ez az ok, de akkor valszeg több nem lett volna utána.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amikor Maxi kidőlt egy meccsre, akkor is ez volt a felállás. Na majd meglátjuk...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolom nem akarták jobban megbolygatni a falat 2 cserével is, mert hiába volt Flo LT, 3. hónapja a másik oldalon játszik, egész jól.
Sőt ha Kemo se tud játszani vasárnap, akkor Foster már 3. csere ember lett volna a posztokon.

Egy kis érdekesség a matchupokat illetően, bár azóta sokat változott a Pats D:
Steelers LT Jonathan Scott(notes), getting his second start, vs. DE Mike Wright and OLB Tully Banta-Cain(notes), who had three sacks when Scott started at left tackle for Buffalo last December.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Mike Tomlin says Flozell Adams was brought here to play RT and he will stay at RT, and Jonathan Scott will start at LT this Sunday.

Kíváncsi leszek :/kicsi joe
Meglepő kicsit, bár Scott képességeiről túl sokat nem tudok (konkrétan semmit). Mondjuk a Pats pass rush ellen vszínű elég lesz ő is, ha mégsem az gáz 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Majd akkor az első főpróba a Raiders ellen! Hogy hogy megy a pass rush ellen!
Remélem újra csak le lesz nézve a Raiders a Steelers részéről, mint az utóbbi években! Aztán akkor okozhatunk meglepetést! :cool:

Jó kis pass rush csata lesz, mert a mi falunk nem vitézkedik a pass protectionben, a futást viszont jól segítek, de a Steelers ellen meg jól nem lehet futni. Sok múlik az irányítókon mindkét részről! Érdekes meccs lesz, már nagyon várom, bár ti még úgysem erre vagytok hangolódva 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Még jó, hogy a Patsnek sincs passrusha.
Amúgy JMR szabad, hozzuk el OTnek 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
és meglesz az új tekköl ozt figyezzétek meg, jobb lesz mit a kitömött MaxiCsillag. szóltam. uff. böff. köhhhh........sutianap
hosszú távon elképzelhető, rövid távon nagyon meglepő lenneSzesze
centerrel is igyvoltunk ozt bebaszott
az a baj a "régi" fallal hogy körülbelül egy nagy talicska fos volt és ráadásul még abajgatni meg ajnározni is kellett őket, hogy nem baj ti mindent megtesztek - közben meg szép lassan a helyiértékükre kerülnek a dolgok. Ami szerintem azt jelenti, hogy egy azaz egy ember aki a régi falból marad majd - az Kemó. Nézd az utolsó meccsen Móricka kidőlt úgy nézett ki övé a súlyosabb sérülés aztán Legu beugrott és semmi fosás semmi össszeomlás semmi sackgyűjtemény- pedig a cicákon nem múlott, hidd el kurvára nyomták öt emberrel. És most mit mongyak mennyire hiányzik Kolonc BB legnagyobb fegyvertársa, hogy-hogy nemá kevesebb a sack?? nemmondod! jobban segitik a futást?? nemmondod! és semmi milkával nem kell kenegetni meg rajolni a fél meccsen micsodi kurva nagydarab gyerek vagy te mamlasz??? nemmondod!

igen választanunk kellett Móricka meg Jupáti közt, faszán döntöttünk, de akkor jövőre leszünk szivesek elhozni a másik Puncit is floridából és a végire már csak Vakapunát köll ehozni oz kiirhatjuk ittmár a Kánaán 😂sutianap
Azt azért nem állítanám, hogy húú de jó nem omlottunk össze, hogy Pouncey kiesett... Pontosabban ez igaz, de ez a Bengals mindent tud csak passrusht nem. Ugyanez a Titans, Eagles, Giants ellen olyan sackparádéba torkolna, mint 2008-ban az Eagles ellen...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
Mike Tomlin says Flozell Adams was brought here to play RT and he will stay at RT, and Jonathan Scott will start at LT this Sunday.

Kíváncsi leszek :/
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
és meglesz az új tekköl ozt figyezzétek meg, jobb lesz mit a kitömött MaxiCsillag. szóltam. uff. böff. köhhhh........sutianap
hosszú távon elképzelhető, rövid távon nagyon meglepő lenneSzesze
centerrel is igyvoltunk ozt bebaszott
az a baj a "régi" fallal hogy körülbelül egy nagy talicska fos volt és ráadásul még abajgatni meg ajnározni is kellett őket, hogy nem baj ti mindent megtesztek - közben meg szép lassan a helyiértékükre kerülnek a dolgok. Ami szerintem azt jelenti, hogy egy azaz egy ember aki a régi falból marad majd - az Kemó. Nézd az utolsó meccsen Móricka kidőlt úgy nézett ki övé a súlyosabb sérülés aztán Legu beugrott és semmi fosás semmi össszeomlás semmi sackgyűjtemény- pedig a cicákon nem múlott, hidd el kurvára nyomták öt emberrel. És most mit mongyak mennyire hiányzik Kolonc BB legnagyobb fegyvertársa, hogy-hogy nemá kevesebb a sack?? nemmondod! jobban segitik a futást?? nemmondod! és semmi milkával nem kell kenegetni meg rajolni a fél meccsen micsodi kurva nagydarab gyerek vagy te mamlasz??? nemmondod!

igen választanunk kellett Móricka meg Jupáti közt, faszán döntöttünk, de akkor jövőre leszünk szivesek elhozni a másik Puncit is floridából és a végire már csak Vakapunát köll ehozni oz kiirhatjuk ittmár a Kánaán 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Gyenge O fal alapból erre szezon előtt kidőlt Colon, most meg Stark. Kemu is sérüléssel küszködik, meg Pouncey is.
Legalább már nekik ne legyen komoly bajuk, mert nem hogy passz még futás sem lesz itten.

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
és meglesz az új tekköl ozt figyezzétek meg, jobb lesz mit a kitömött MaxiCsillag. szóltam. uff. böff. köhhhh........sutianap
hosszú távon elképzelhető, rövid távon nagyon meglepő lenne
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
és meglesz az új tekköl ozt figyezzétek meg, jobb lesz mit a kitömött MaxiCsillag. szóltam. uff. böff. köhhhh........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Áh, pedig régen hogy lisztes-zsákoztuk, most meg hogy fog hiányozni Starks 😕
Aaron, most Uzsidoboz, itt álljunk szépen meg, faszom már ebbe 😕

Az egyébként nem lehet hogy Flo megy át most a bal oldalra?
Ha jól tévedek nem ismeretlen neki a poszt Dallasból, szerintem talán jobb lenne mint egy csereember rögtön a legnagyobb mélyvízbe behajítva?The terrible towel
Nem kizárt. És lehet nem is lenne hülyeség kipróbálni. A Billsből érkezett Scott pedig mehetne a jobb oldalra. De ez sztem hamar kiderül, mert ma már eszerint kell edzenie a csapatnak.Soldados
Szinte biztos, h ez lesz sztem, legalább is egyértelműen ez tűnik a leglogikusabbnak.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Én még azt is bele venném egy opciónak hogy elmegyek Pittsburghbe egy "LT castingra" és bekerülök egyből a mély vízbe. Azért nem esélytelen a dolog mert 185 cm vagyok és 73 kg, ami szerintem abszolút megfelelne az NFL-be egy offense falembernek. Ha ezzel segítek a csapatnak és gondoljátok akkor holnap ráírok msn-en Tomlinra hogy mi a tervem, ha jó HC akkor él a lehetőséggel.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Áh, pedig régen hogy lisztes-zsákoztuk, most meg hogy fog hiányozni Starks 😕
Aaron, most Uzsidoboz, itt álljunk szépen meg, faszom már ebbe 😕

Az egyébként nem lehet hogy Flo megy át most a bal oldalra?
Ha jól tévedek nem ismeretlen neki a poszt Dallasból, szerintem talán jobb lenne mint egy csereember rögtön a legnagyobb mélyvízbe behajítva?The terrible towel
Nem kizárt. És lehet nem is lenne hülyeség kipróbálni. A Billsből érkezett Scott pedig mehetne a jobb oldalra. De ez sztem hamar kiderül, mert ma már eszerint kell edzenie a csapatnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Áh, pedig régen hogy lisztes-zsákoztuk, most meg hogy fog hiányozni Starks 😕
Aaron, most Uzsidoboz, itt álljunk szépen meg, faszom már ebbe 😕

Az egyébként nem lehet hogy Flo megy át most a bal oldalra?
Ha jól tévedek nem ismeretlen neki a poszt Dallasból, szerintem talán jobb lenne mint egy csereember rögtön a legnagyobb mélyvízbe behajítva?