Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Ki írja Q-nak? Egész héten edzett, és egy szó se volt semmiféle sérülésről az esetében. Tuti játszik.

A kezdőből Aaron Smith DE nem játszhat, és valószínűleg szintén nem lép pályára Brett Keisel, a másik kezdő DE, továbbá Chris Kemoeatu kezdő LG. Illetve IR-re került a kezdő LT Max Starks.

Rajtuk kívül Will Allen csere S, Isaac Redman és Mewelde Moore csere RB-k, Jeff Reed K és Heath Miller kezdő TE küzd kisebb sérüléssel vagy betegséggel, de ők mindannyian játszani fognak.Soldados
a hivatalos pats twitter:

The #Steelers have added LB James Harrison to the injury report with back spasms. His status for tomorrow's game is #Questionable. #fb #NFLtriangle
Akkor ez vmi új dolog. Mondjuk pont ez hiányzott még nekünk, amikor már amúgy is ezer sebből vérzünk...Soldados
Nem tudom, folyamatosan próbálom nyomon követni a csapat körüli történéseket, hogy képben legyek, de egy szót nem szólt senki Harrisonról. A pats twitt, meg nem biztos, hogy a legbiztosabb forrás! Ilyen alapon a Steelers Twittwerre kirakhatnánk, hogy Brady nem játszik. Mint tudjuk ez nem lenne valós.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ki írja Q-nak? Egész héten edzett, és egy szó se volt semmiféle sérülésről az esetében. Tuti játszik.

A kezdőből Aaron Smith DE nem játszhat, és valószínűleg szintén nem lép pályára Brett Keisel, a másik kezdő DE, továbbá Chris Kemoeatu kezdő LG. Illetve IR-re került a kezdő LT Max Starks.

Rajtuk kívül Will Allen csere S, Isaac Redman és Mewelde Moore csere RB-k, Jeff Reed K és Heath Miller kezdő TE küzd kisebb sérüléssel vagy betegséggel, de ők mindannyian játszani fognak.Soldados
a hivatalos pats twitter:

The #Steelers have added LB James Harrison to the injury report with back spasms. His status for tomorrow's game is #Questionable. #fb #NFLtriangle
Akkor ez vmi új dolog. Mondjuk pont ez hiányzott még nekünk, amikor már amúgy is ezer sebből vérzünk...Soldados
És még így is ti vagytok az esélyesek. Amúgy Worilds mennyire tudná pótolni Harrison-t ha mégsem játszana? Amikor fent volt a pályán biztatóan mozgott? Jobban örülnék ha "csak" Worilds és Woodley kergetné Brady-t. Így is sokat homálykodik mostanában + a lába is megsérült, nem kéne, hogy Harrison meg Woodley begyalulja.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
mennyire komoly Harrison hátsérülése? eddig nem hallottam róla, hogy baja lenne, most meg Q-nak írják a meccsre (bár nincs kétségem afelől, hogy játszani fog)triangle
Ki írja Q-nak? Egész héten edzett, és egy szó se volt semmiféle sérülésről az esetében. Tuti játszik.

A kezdőből Aaron Smith DE nem játszhat, és valószínűleg szintén nem lép pályára Brett Keisel, a másik kezdő DE, továbbá Chris Kemoeatu kezdő LG. Illetve IR-re került a kezdő LT Max Starks.

Rajtuk kívül Will Allen csere S, Isaac Redman és Mewelde Moore csere RB-k, Jeff Reed K és Heath Miller kezdő TE küzd kisebb sérüléssel vagy betegséggel, de ők mindannyian játszani fognak.Soldados
a hivatalos pats twitter:

The #Steelers have added LB James Harrison to the injury report with back spasms. His status for tomorrow's game is #Questionable. #fb #NFLtriangle
Akkor ez vmi új dolog. Mondjuk pont ez hiányzott még nekünk, amikor már amúgy is ezer sebből vérzünk...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
triangle 1 283
mennyire komoly Harrison hátsérülése? eddig nem hallottam róla, hogy baja lenne, most meg Q-nak írják a meccsre (bár nincs kétségem afelől, hogy játszani fog)triangle
Ki írja Q-nak? Egész héten edzett, és egy szó se volt semmiféle sérülésről az esetében. Tuti játszik.

A kezdőből Aaron Smith DE nem játszhat, és valószínűleg szintén nem lép pályára Brett Keisel, a másik kezdő DE, továbbá Chris Kemoeatu kezdő LG. Illetve IR-re került a kezdő LT Max Starks.

Rajtuk kívül Will Allen csere S, Isaac Redman és Mewelde Moore csere RB-k, Jeff Reed K és Heath Miller kezdő TE küzd kisebb sérüléssel vagy betegséggel, de ők mindannyian játszani fognak.Soldados
a hivatalos pats twitter:

The #Steelers have added LB James Harrison to the injury report with back spasms. His status for tomorrow's game is #Questionable. #fb #NFL
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
mennyire komoly Harrison hátsérülése? eddig nem hallottam róla, hogy baja lenne, most meg Q-nak írják a meccsre (bár nincs kétségem afelől, hogy játszani fog)triangle
Ki írja Q-nak? Egész héten edzett, és egy szó se volt semmiféle sérülésről az esetében. Tuti játszik.

A kezdőből Aaron Smith DE nem játszhat, és valószínűleg szintén nem lép pályára Brett Keisel, a másik kezdő DE, továbbá Chris Kemoeatu kezdő LG. Illetve IR-re került a kezdő LT Max Starks.

Rajtuk kívül Will Allen csere S, Isaac Redman és Mewelde Moore csere RB-k, Jeff Reed K és Heath Miller kezdő TE küzd kisebb sérüléssel vagy betegséggel, de ők mindannyian játszani fognak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
triangle 1 283
mennyire komoly Harrison hátsérülése? eddig nem hallottam róla, hogy baja lenne, most meg Q-nak írják a meccsre (bár nincs kétségem afelől, hogy játszani fog)
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem szeretem a Pittsburghot, de tisztelnem muszáj... és főleg e miatt, A Smith eddig is nagyon kivívta nálam a tiszteletet, ez után a video után pedig tényleg kész vagyok... óriási respect!Geronimo
Hasonló a gondolkodásom ,mint Smithé.... de Te ilyet mondasz itt, mingyá visszaszívom a múltkorit😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Nem szeretem a Pittsburghot, de tisztelnem muszáj... és főleg e miatt, A Smith eddig is nagyon kivívta nálam a tiszteletet, ez után a video után pedig tényleg kész vagyok... óriási respect!

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt hiszem A. Smith szívesen mond le a HOF-ről, csak a gyermeke gyógyuljon meg.
Át tudom érezni a helyzetét, nem volt könnyű a tavalyi évünk, a fiúnkkal megjártuk a poklot.Tibi76
Igen, ez nem is lehet kérdés. Valószínűleg ő amúgy is pont az az ember, aki tojik az egész cirkuszra, mint a Pro Bowl, HoF és egyéb elismerések. Ő lemegy az edzésre, teszi a dolgát, majd felmegy a pályára és teszi a dolgát. Ennyi, mert szereti. A többi nem érdekli. Ilyenkor meg pláne nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Azt hiszem A. Smith szívesen mond le a HOF-ről, csak a gyermeke gyógyuljon meg.
Át tudom érezni a helyzetét, nem volt könnyű a tavalyi évünk, a fiúnkkal megjártuk a poklot.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Várhatóan Keisel, Kemo (mindkettő doubtful) sem játszik vasárnap. Kemo helyén Ramon Foster kezd majd. A többiek, így Miller is, felépültek. Érdekes lesz a blind side Jonathan Scott-tal és Fosterrel...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Aaron Smith: http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81c108fb/Aaron-Smith-Emerging-from-the-shadows
Soldados
Nem jutok szóhoz 😕
Nagyon nagy ember, érte kell küzdeni idén a csapatnak valóban!
Remélem meglesz, és láthatjuk még idén!The terrible towel
Ez igen
Élete talán legnehezebb napjai után gyűrűt nyert, És nem kis része volt benne. Hát küzdöttem a könnyeimmel. Mi is éltünk át hasonlót mikor közölték, hogy a nem egészen 1 éves fiunk heréjében daganatszerű valami van. Úgyhogfy azt hiszem át tudom érezni kicsit a helyzetét. Eddig Troy volt a No1 nálam, de most feljött Smith a 1,5-re.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Aaron Smith: http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81c108fb/Aaron-Smith-Emerging-from-the-shadows
Soldados
Nem jutok szóhoz 😕
Nagyon nagy ember, érte kell küzdeni idén a csapatnak valóban!
Remélem meglesz, és láthatjuk még idén!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Aaron Smith: http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81c108fb/Aaron-Smith-Emerging-from-the-shadows

Hidegrázósan baszott jó videó. Szomorú, hogy minden idők talán legjobb 3-4-es DE-je soha nem lesz a HoF-ban. Ez az ember egy csoda, és szerencsére nemcsak a pályán. Hihetetlen amit a pályán művel, de még keményebb az a csata, amit a pályán kívül folytat a fiaáért, aki leukémiával küzd.

Nagyon-nagyon megérdemli, hogy rosteren van és hogy ott legyen a PO-ban. És nagyon-nagyon remélem, hogy kitölti a szerződését és még egy, talán utolsó évet vállal nálunk jövőre.Soldados
Minden tiszteletet megérdemel ez az ember.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Aaron Smith: http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81c108fb/Aaron-Smith-Emerging-from-the-shadows
Soldados
tenorx
De én tovább is megyek, mint Te. Sztem Aaron Smith a maga posztján jobb mint Troy az övén. Sztem nincs olyan edző, aki ne őt mondaná a 3-4-es DE prototípusának és LeBeau vagy Mitchell szavaiból is jól kitűnik, talán sose volt nála jobb 3-4-es DE, vagy olyan ember aki hatékonyabban ölné meg a futást, mint ő. Ezt figylembe véve... Inkább nem folytatom, mert sokan csak nevetnének. 😊

De talán ami a legfontosabb, az a személyisége, hogy jó ember. Mitchell mondta: ha lenne fia, azt szeretné, hogy olyan legyen, mint Aaron Smith. Ennél létezik nagyobb bók és elismerés a világon?Soldados
Figyi Soldi,egy tesconyi zöldséget tudsz összebeszélni 😛 ,de Aaron Smith-el kapcsolatban nem hiszem,hogy bárki kuncogna.Legalábbis szerintem.

Ui.vicceltem,nagyon tisztelem a véleményed.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
El se hiszem, a liga elismerte, hogy rossz bírói döntés volt a Hampton elleni roughing the passer és az Ike elleni DPI is.Soldados
NEkünk csaltak, miről beszélnek ezek? 😛PP

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aaron Smith: http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81c108fb/Aaron-Smith-Emerging-from-the-shadows

Hidegrázósan baszott jó videó. Szomorú, hogy minden idők talán legjobb 3-4-es DE-je soha nem lesz a HoF-ban. Ez az ember egy csoda, és szerencsére nemcsak a pályán. Hihetetlen amit a pályán művel, de még keményebb az a csata, amit a pályán kívül folytat a fiaáért, aki leukémiával küzd.

Nagyon-nagyon megérdemli, hogy rosteren van és hogy ott legyen a PO-ban. És nagyon-nagyon remélem, hogy kitölti a szerződését és még egy, talán utolsó évet vállal nálunk jövőre.Soldados
Köszönöm Soldi ezt a videot. Nem találom a szavakat.Hálás vagyok , hogy láthattam ezt a videot. Mint apa el sem tudom képzelni és soha nem is akarom, hogy milyen lehet amikor az orvosok egy ilyen hírt közlnek veled...majd pár nap múlva odaállni és megállítani a Giantset 4.é s goalnál. valahol nagyon hálás vagyok a Jó Istennek, hogy megismerhettem ezt a sportágat,ezt a CSAPATOT,CSALÁDOT, ÉS EZEKET A KIVÁLÓ SPORTEMBEREKET. HERE WE GO STEELERS HERE WE GO!!!!!!!!!!!!!!Haggans
Már legalább ötször néztem meg a videót, mert egész egyszerűen egyszerre felkavar és lenyűgöz - elsősorban mint ember, másodsorban mint játékos.

Én még nem vagyok apa, de elképzelhetetlen dráma lehet. A videó hidegrázós. Ha nem is érzékenyültem el teljesen, de könny szökött a szemembe. Páromnak is megmutattam és néma csönd az elismerés jele. Hihetetlen ember. Mitchell szavai mindent elárulnak. Én a félcsapatot kidobnám érte, nemhogy egy 4. körös újoncot. Komolyan, miatta kell idén harcolnia a csapatnak, hogy őt még láthassuk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 784 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Aaron Smith: http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81c108fb/Aaron-Smith-Emerging-from-the-shadows

Hidegrázósan baszott jó videó. Szomorú, hogy minden idők talán legjobb 3-4-es DE-je soha nem lesz a HoF-ban. Ez az ember egy csoda, és szerencsére nemcsak a pályán. Hihetetlen amit a pályán művel, de még keményebb az a csata, amit a pályán kívül folytat a fiaáért, aki leukémiával küzd.

Nagyon-nagyon megérdemli, hogy rosteren van és hogy ott legyen a PO-ban. És nagyon-nagyon remélem, hogy kitölti a szerződését és még egy, talán utolsó évet vállal nálunk jövőre.Soldados
Köszönöm Soldi ezt a videot. Nem találom a szavakat.Hálás vagyok , hogy láthattam ezt a videot. Mint apa el sem tudom képzelni és soha nem is akarom, hogy milyen lehet amikor az orvosok egy ilyen hírt közlnek veled...majd pár nap múlva odaállni és megállítani a Giantset 4.é s goalnál. valahol nagyon hálás vagyok a Jó Istennek, hogy megismerhettem ezt a sportágat,ezt a CSAPATOT,CSALÁDOT, ÉS EZEKET A KIVÁLÓ SPORTEMBEREKET. HERE WE GO STEELERS HERE WE GO!!!!!!!!!!!!!!

" class="embed">
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aaron Smith: http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81c108fb/Aaron-Smith-Emerging-from-the-shadows

Hidegrázósan baszott jó videó. Szomorú, hogy minden idők talán legjobb 3-4-es DE-je soha nem lesz a HoF-ban. Ez az ember egy csoda, és szerencsére nemcsak a pályán. Hihetetlen amit a pályán művel, de még keményebb az a csata, amit a pályán kívül folytat a fiaáért, aki leukémiával küzd.

Nagyon-nagyon megérdemli, hogy rosteren van és hogy ott legyen a PO-ban. És nagyon-nagyon remélem, hogy kitölti a szerződését és még egy, talán utolsó évet vállal nálunk jövőre.Soldados
A szakírók már kezdik elismerni, lásd Peter King, aki a videóban is benne van, én nagyon reménykedem abban, hogy HoFer lehet, szerintem nagyon megérdemelné.
A csapatból jelenleg őt és Troyt raknám HoFbatenorx
Sajnos inkább csak azt mondanám, hogy vannak, akik elismerik és vannak, akik sosem fogják. Pedig a posztja legnagyobbja, megblokkolhatatlan és az ő személye jól mutatja, hogy az NFL rendszere sem tökéletes, mert egészen hihetetlen, hogy ez az ember mindössze 1 Pro Bowlon volt és sosem volt All-Pro... Épp ezért nem lesz HoFer pedig... Pedig ennek az embernek minden évben Pro Bowlon lenne a helye és bizony ahogy Peter King All-Decade teamjébe betette, ott is lenne helye, meg a HoF-ban is. Nem lehet futni, ha ő pályán van és ezt ilyen szinten ignorálni, nemfigyelembe venni, vétek.

De én tovább is megyek, mint Te. Sztem Aaron Smith a maga posztján jobb mint Troy az övén. Sztem nincs olyan edző, aki ne őt mondaná a 3-4-es DE prototípusának és LeBeau vagy Mitchell szavaiból is jól kitűnik, talán sose volt nála jobb 3-4-es DE, vagy olyan ember aki hatékonyabban ölné meg a futást, mint ő. Ezt figylembe véve... Inkább nem folytatom, mert sokan csak nevetnének. 😊

De talán ami a legfontosabb, az a személyisége, hogy jó ember. Mitchell mondta: ha lenne fia, azt szeretné, hogy olyan legyen, mint Aaron Smith. Ennél létezik nagyobb bók és elismerés a világon?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Aaron Smith: http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81c108fb/Aaron-Smith-Emerging-from-the-shadows

Hidegrázósan baszott jó videó. Szomorú, hogy minden idők talán legjobb 3-4-es DE-je soha nem lesz a HoF-ban. Ez az ember egy csoda, és szerencsére nemcsak a pályán. Hihetetlen amit a pályán művel, de még keményebb az a csata, amit a pályán kívül folytat a fiaáért, aki leukémiával küzd.

Nagyon-nagyon megérdemli, hogy rosteren van és hogy ott legyen a PO-ban. És nagyon-nagyon remélem, hogy kitölti a szerződését és még egy, talán utolsó évet vállal nálunk jövőre.Soldados
A szakírók már kezdik elismerni, lásd Peter King, aki a videóban is benne van, én nagyon reménykedem abban, hogy HoFer lehet, szerintem nagyon megérdemelné.
A csapatból jelenleg őt és Troyt raknám HoFba
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aaron Smith: http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81c108fb/Aaron-Smith-Emerging-from-the-shadows

Hidegrázósan baszott jó videó. Szomorú, hogy minden idők talán legjobb 3-4-es DE-je soha nem lesz a HoF-ban. Ez az ember egy csoda, és szerencsére nemcsak a pályán. Hihetetlen amit a pályán művel, de még keményebb az a csata, amit a pályán kívül folytat a fiaáért, aki leukémiával küzd.

Nagyon-nagyon megérdemli, hogy rosteren van és hogy ott legyen a PO-ban. És nagyon-nagyon remélem, hogy kitölti a szerződését és még egy, talán utolsó évet vállal nálunk jövőre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
El se hiszem, a liga elismerte, hogy rossz bírói döntés volt a Hampton elleni roughing the passer és az Ike elleni DPI is.Soldados
Ez most már a kutyát sem érdekli. Egyébként én a játékvezetői tévedéseket mindig szerencsefaktornak tekintem. Hosszú távon az ellenünk és a javunkra elkövetett bírói tévedések mennyiségileg kiegyenlítik egymást. Viszont az már baromira nem mindegy, hogy egy nyertes alapszakasz meccsen sújtanak minket sorozatos tévedésekkel, vagy egy kiélezett PO találkozón.Red Star
Hasonlóképpen vélekedek. Ha elég jó vagy, akkor a bírói tévedések ellenére is tudsz nyerni. Ahogy most a Bengals elleni is. És ez igaz a PO-ra is sztem. Ebben az idényben is tévedtek már nekünk és ellenünk egyaránt, épp ezért irritálóak azon vélemények, hogy mi lennénk a bírók kedvencei.Soldados
A Steelers sose lesz a bírok kedvence az biztos. Mivel elég harapós a D erre felé (pl.:Harrison úgy támadja a QB mint ha az lenne a napi eledele.......) szóval agresszív és gyors a D amit a játékvezetőknek nehéz és rossz lekövetni.
Továbbá még az O ban is vannak egyedi eseteink, pl Ward ütközései, de tavaly még Sweednek is volt óriási blokkja.
Ezzel azt akarom mondani, hogy fizikális a csapat, ami megnehezíti a játékvezetést.

Egy Colts meccset alapesetben könnyebb levezetni szerintem. Még nagy rivális ellen sincs akkora csontzene mint egy Steelers-es csoportrangadón.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
El se hiszem, a liga elismerte, hogy rossz bírói döntés volt a Hampton elleni roughing the passer és az Ike elleni DPI is.Soldados
Ez most már a kutyát sem érdekli. Egyébként én a játékvezetői tévedéseket mindig szerencsefaktornak tekintem. Hosszú távon az ellenünk és a javunkra elkövetett bírói tévedések mennyiségileg kiegyenlítik egymást. Viszont az már baromira nem mindegy, hogy egy nyertes alapszakasz meccsen sújtanak minket sorozatos tévedésekkel, vagy egy kiélezett PO találkozón.Red Star
Hasonlóképpen vélekedek. Ha elég jó vagy, akkor a bírói tévedések ellenére is tudsz nyerni. Ahogy most a Bengals elleni is. És ez igaz a PO-ra is sztem. Ebben az idényben is tévedtek már nekünk és ellenünk egyaránt, épp ezért irritálóak azon vélemények, hogy mi lennénk a bírók kedvencei.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
El se hiszem, a liga elismerte, hogy rossz bírói döntés volt a Hampton elleni roughing the passer és az Ike elleni DPI is.Soldados
Ez most már a kutyát sem érdekli. Egyébként én a játékvezetői tévedéseket mindig szerencsefaktornak tekintem. Hosszú távon az ellenünk és a javunkra elkövetett bírói tévedések mennyiségileg kiegyenlítik egymást. Viszont az már baromira nem mindegy, hogy egy nyertes alapszakasz meccsen sújtanak minket sorozatos tévedésekkel, vagy egy kiélezett PO találkozón.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
El se hiszem, a liga elismerte, hogy rossz bírói döntés volt a Hampton elleni roughing the passer és az Ike elleni DPI is.Soldados
fordulta kocka, nemérted tolnak minket! 😂sutianap
Ja tényeg, ez is azt bizonyítja, hogy nekünk csalnak. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!