Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De akkor ki a pöcsöm fog RT-t játszani...
Oké Flo átmegy bal oldalra, de J. Scott jobb oldalon sem megoldás. 5 sack bazd + 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Viszont Flozellt LT-nek szlogennel nagyon egyetértek.Soldados
Ezt meccs közben sem értettem igazán, hogy miért nem ő játszik balon, ha kiesett Starks. Egy pár meccsen védte Bledsoe és Romo seggét, ennél még rutinból is többet tudhat :o
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hát ez méretes bukta lett... :/
78.000 sebből vérzünk jelenleg,de élünk. Nincs: Smith,keisel, Kemo,Starks.Ward,Timmons megsérültek...Harrison szerintem nem volt teljesen egészséges. Woodley nekem eddig csalódás idén...abszolút nem olyan domináns mint a SB évében volt. meg kell oldani mind a támadó mind a védő falunkat,mert amúgy végünk van. A hotel menjen LTnek, mert szörnyű a fal baloldala. Keiselnek nagyon kéne játszania...Wallace geci jó...imádom...Sanders is jó lesz szerintem.
Reedet meg most úgy ahogy van kirúgnám és K is néznék gyorsan, ennél szarabbul úgy sem rúghat. Hazai pályán kihagyni 26 yardról?! :o :o :o 😕 ....ez mi? Eltakarodhat a faszba....Haggans
Rúg 60 yardos kickoffot. Nevetséges. 20 yardról meg mellérúgja a FG kísérletet.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Soldi: faszán összefoglaltad.

Az anyját meg bassza meg ez a fórum, hogy minden negyedik hsz-re enged válaszoilni...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
3 TD Gayről? Egyéni csúcsot döntött... Reedet még megye 2-be se szerződtetném, max biztonsági őrnek... Viszont az pozitív hogy BB még mindig a 4. negyedek istene!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na örülök, hogy végül sikerült több pontot szerezni
mondjuk, ha valaki azt mondja a mérkőzés előtt, hogy 39 pontot szerzünk ellenetek, biztos, hogy kiröhögöm, de szerencsére nagyon jól haladtunk passzokkal, és egészen a záró negyedig a védekezésünk is fasza volt, onnantól meg igyekeztünk minél lassabban td-t kapni 😛 na mondjuk BB és Wallace miatt még az utolsó percekig stresszeltem, nehogy véletlenül behúzzátok, de jó kis meccs volt végülis 😊
mondjuk reed mostanában amit látok tőle elég halovány valóban, de azért a missed xp, missed 2point, és engedett 2pontos nem túl jó ránk nézve, de szerencsére ez is belefért most
(túl olcsó lenne most steelers-nation és társainak beszólogatni a korábbiakért, nem is teszem meg)

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Már megint előre godolsz... LT nem kell, arra ott van Starks, ő a franchise LT. RT kell, de nagyon.

Érdekes a 2000-es évek legdominánsabb falát 1-1 első, negyedik és hetedik körből építették fel. 😉

Viszont Flozellt LT-nek szlogennel nagyon egyetértek.Soldados
Jó, de ott legalább voltak elsőkörösök 😀
Pouncey nagyon jó start, én igazából a tesójának örülnék a legjobban, akkor a belső fal nagyon okés lenne egy Kemo-Pouncey-Pouncey felállásban. Ha Colon felépül, és megtartjuk, akkor szerintem az RT poszt is okés lehet, illetve Starksnak kell még felépülnie, és legalább ilyen teljesítményt nyújtania, hogy normális legyen a fal.
Ez a szezon tényleg nem tudom, hogy hogy lesz, mindenesetre így érdekesebbek lesznek a meccsek.tenorx
Szerinetm nem fogjuk megtartani Colont.... itt van Flozell és jövőre uzsidoboz is visszatér....nem hiszem, hogy maradHaggans
Szvsz Colon>Flozell, amikor játszott, profootballfocuson egyenesen top1 RT volt asszem, run blockban rohadt sokat segített. Igazából az a nagy kérdőjel, hogy hogyan épül fel? Ha nagyon szar lesz akkor nyilván Flo, illetve draft.
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 784 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Már megint előre godolsz... LT nem kell, arra ott van Starks, ő a franchise LT. RT kell, de nagyon.

Érdekes a 2000-es évek legdominánsabb falát 1-1 első, negyedik és hetedik körből építették fel. 😉

Viszont Flozellt LT-nek szlogennel nagyon egyetértek.Soldados
Jó, de ott legalább voltak elsőkörösök 😀
Pouncey nagyon jó start, én igazából a tesójának örülnék a legjobban, akkor a belső fal nagyon okés lenne egy Kemo-Pouncey-Pouncey felállásban. Ha Colon felépül, és megtartjuk, akkor szerintem az RT poszt is okés lehet, illetve Starksnak kell még felépülnie, és legalább ilyen teljesítményt nyújtania, hogy normális legyen a fal.
Ez a szezon tényleg nem tudom, hogy hogy lesz, mindenesetre így érdekesebbek lesznek a meccsek.tenorx
Szerinetm nem fogjuk megtartani Colont.... itt van Flozell és jövőre uzsidoboz is visszatér....nem hiszem, hogy marad

" class="embed">
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 784 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
hát ez méretes bukta lett... :/
78.000 sebből vérzünk jelenleg,de élünk. Nincs: Smith,keisel, Kemo,Starks.Ward,Timmons megsérültek...Harrison szerintem nem volt teljesen egészséges. Woodley nekem eddig csalódás idén...abszolút nem olyan domináns mint a SB évében volt. meg kell oldani mind a támadó mind a védő falunkat,mert amúgy végünk van. A hotel menjen LTnek, mert szörnyű a fal baloldala. Keiselnek nagyon kéne játszania...Wallace geci jó...imádom...Sanders is jó lesz szerintem.
Reedet meg most úgy ahogy van kirúgnám és K is néznék gyorsan, ennél szarabbul úgy sem rúghat. Hazai pályán kihagyni 26 yardról?! :o :o :o 😕 ....ez mi? Eltakarodhat a faszba....

" class="embed">
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Már megint előre godolsz... LT nem kell, arra ott van Starks, ő a franchise LT. RT kell, de nagyon.

Érdekes a 2000-es évek legdominánsabb falát 1-1 első, negyedik és hetedik körből építették fel. 😉

Viszont Flozellt LT-nek szlogennel nagyon egyetértek.Soldados
Jó, de ott legalább voltak elsőkörösök 😀
Pouncey nagyon jó start, én igazából a tesójának örülnék a legjobban, akkor a belső fal nagyon okés lenne egy Kemo-Pouncey-Pouncey felállásban. Ha Colon felépül, és megtartjuk, akkor szerintem az RT poszt is okés lehet, illetve Starksnak kell még felépülnie, és legalább ilyen teljesítményt nyújtania, hogy normális legyen a fal.
Ez a szezon tényleg nem tudom, hogy hogy lesz, mindenesetre így érdekesebbek lesznek a meccsek.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Már megint előre godolsz... LT nem kell, arra ott van Starks, ő a franchise LT. RT kell, de nagyon.

Érdekes a 2000-es évek legdominánsabb falát 1-1 első, negyedik és hetedik körből építették fel. 😉

Viszont Flozellt LT-nek szlogennel nagyon egyetértek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hood kevés, kell mellé egy még dominánsabb DE (Bailey lenne nagyon jó). Remélhetőleg a FO rájön, hogy 4.-UDFA linemenekből nem lehet Super Bowl contender falat építeni egyszerűen. Én is nagyon remélem, hogy valamit tudunk csinálni, én személy szerint a Hotelt tolnám át LTnek, jönnének a false startok, de legalább lenne +2-3 másodperce BBnek.
Reed egyszerűen nem maradhat, ha ennyire inkonzisztens.
Ward nagyon hiányzik, annyira megbízható és stabil.
Wallace elképesztő, közben megvan a 2. TDje, komolyan az egyetlen csillogó pont a mai Steelersben, viszont ő kurva nagy pick. Amit sokan ki is emelnek, hogy nem csak egy deep theat, hanem egy kurva jó WR is, gecinagy pick volt.

Ja és: ez nagyon kevés. Jövőre talán meg kellene próbálni rámenni egy nagyobb nevű FA LTre, mégha nem is így szokás nálunk (Gaither nem lenne rossz) vagy valami guardot szerezni, és akkor csak a másikat + DEt kell draftból pótolni.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Az OL-nek nincs bal oldala -> ha nem találunk azonnal egy LT-t, akkor le is húzhatjuk rolót, ez rosszabb, mint 2007 vagy 2008. Jonathon Scott és Ramon Foster mehet az anyjába, de nem kezdők, ennyi. Ha nem változik a dolog, a szezon kuka.
- A DL-ből hiányzik a 2 kezdő DE -> egy gyengén futó csapat futott 103 yardot, miközben eddig a 75-t se érte el senki, 14-ről 17 yardra emelte a leghosszab futást ellenünk...
- Megsérült Timmons, Ward -> drop Wallace-tól és Randle Eltől az end zone-ban és megszakadt Ward sorozata 180x meccs után, hogy mindig volt elkapása...
- Reed újabb hihetetlen kihagyott FG-je...
- először kaptunk TD-t az 1. negyedben...
- most először nem volt labdaszerzésünk, nem volt sackünk se -> simán végiggyalogoltk rajtunk amihez értenek, azaz a rövidpasszos játékkal, semmi ellenszerünk nem volt.

Ennek nem is lehetett más végeredménye, mint qrva nagy zakó.

Ha nem jönnek vissza a sérültjeink mielőbb, akkor vége a szezonnak, jól láthatóan elfogytunk a labda mindkét oldalán. Ward és Timmons is kulcsember, ahogy Smit, Keisel, Kemo is, no meg a már végleges veszteségnek számító Starks is. Ha ez így marad, ne reménykedjünk, PO se lesz. Ha mielőbb visszatérnek, akkor meglehet a PO, de az LT kérdését meg kell oldani, különben ott vérzünk el hamar.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
hatalmas csalódás.
meggyőződésem, hogy ha van Ward ott a két TD befigyel.
a D ami igazán elkeserít, hülyét csináltak belőlük.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Katasztrófa.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Nyerni kell este, számomra az egyik legkevésbé kedvelt csapat ellen (iszonyat szépen fogalmaztam, hogy ne bántsak meg senkit)!!!
Remélhetőleg sikerül és nem járunk úgy mint a Saints ellen.
Pats futni nem fog az biztos, nem tud, ellenünk meg amúgy sem lehet. Viszont Brady ha kifog egy jó napot nagyon nehéz meccs lesz. (Remélem Wes Welker sem most szedi pont össze magát.)

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ki tudja, végülis tombrediazisten😊kishaszi



Hát ebben a szezonban valahogy nem legénykedik... talán ha végre levágatná a fizuráját...nDRo
Jajnemá, hagyjuk már ezt a zsuzsihaj témát😊 Ettől még zseni.kishaszi
Egy jövőbeli /remélhetőleg/ HoF QB-tól nem ezt várnám. Most a hajától eltekintve.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem túl valószínű, hogy Steelers topikban érdeklődik semleges szurkoló Brady egészsége felől. 😛DoM
Ki tudja, végülis tombrediazisten😊kishaszi



Hát ebben a szezonban valahogy nem legénykedik... talán ha végre levágatná a fizuráját...nDRo
Jajnemá, hagyjuk már ezt a zsuzsihaj témát😊 Ettől még zseni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Én Bradyre gondoltam, ha te viszont Harrisonra /fürdőskurva?!/ akkor vissza van szívva.nDRo
Nem túl valószínű, hogy Steelers topikban érdeklődik semleges szurkoló Brady egészsége felől. 😛DoM
Ki tudja, végülis tombrediazisten😊kishaszi
Hát ebben a szezonban valahogy nem legénykedik... talán ha végre levágatná a fizuráját...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Én Bradyre gondoltam, ha te viszont Harrisonra /fürdőskurva?!/ akkor vissza van szívva.nDRo
Nem túl valószínű, hogy Steelers topikban érdeklődik semleges szurkoló Brady egészsége felől. 😛DoM
Ki tudja, végülis tombrediazisten😊kishaszi
HiDROKURTIZÁN?! 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én Bradyre gondoltam, ha te viszont Harrisonra /fürdőskurva?!/ akkor vissza van szívva.nDRo
Nem túl valószínű, hogy Steelers topikban érdeklődik semleges szurkoló Brady egészsége felől. 😛DoM
Ki tudja, végülis tombrediazisten😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Én Bradyre gondoltam, ha te viszont Harrisonra /fürdőskurva?!/ akkor vissza van szívva.nDRo
Nem túl valószínű, hogy Steelers topikban érdeklődik semleges szurkoló Brady egészsége felől. 😛
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
skacok mennyi esély van ma a fürdősribanc játékára ? egész héten edzett nem ?gabtsi
Értem én hogy szar a haja (szerintem is bánat egyébként), de valamiféle tiszteletet mutassunk már felé mégiscsak 3 SB-t nyert. Kösz.nDRo
harrison ? mikor ?gabtsi
Én Bradyre gondoltam, ha te viszont Harrisonra /fürdőskurva?!/ akkor vissza van szívva.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
skacok mennyi esély van ma a fürdősribanc játékára ? egész héten edzett nem ?gabtsi
Egyelőre annyi, mint a sittesek SB győzelmére. Vagy van, vagy nincs. 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
skacok mennyi esély van ma a fürdősribanc játékára ? egész héten edzett nem ?gabtsi
Értem én hogy szar a haja (szerintem is bánat egyébként), de valamiféle tiszteletet mutassunk már felé mégiscsak 3 SB-t nyert. Kösz.nDRo
harrison ? mikor ?gabtsi
Ő 2-t nyert. 😛

Amúgy továbbfolytatódik a sérüléshullám... Will Allen valószínűleg nem fog játszani, mivel szombaton fájt a feje, ezért doubtfulként felkerült a sérültlistára...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!