NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Irreálisnak érzem itt a futás amegváltó dumát-. Mintha oylan falunk lenen futáshoz, mint a Jetsnek....
Jelenleg a fal közepes - a sérülések miatt persze real time fostartály -, de ha nem számoljuk, akkor is igen sok szükség van a jó passzjátékra, mivel nem alkalmas a rendszer rush heavyre, bármennyire is szeretnénk, szerintem ezt be kéne látni.kishaszi
És mindez az én szememben az egyik legnagyobb kritika. Tartva Soldi véleményét, miszerint ez a franchise hagyománytisztelő, egyszerűen nem értem, hogyan engedhették Rooneyék ezt a kivégzést. Holott Mendenhall személyében a liga egyik legjobb RB-je van a tarsolyunkban, mögötte Moore bivalyerős és mégis mi a passzra építettük fel a falat. Én azért szerettem meg a Steelerst a betonvédelem mellett, mert volt egy Bettis-e. Számomra ő egyedi és megismételhetetlen, pedig csak 3-4 évet láttam a pályafutásából.

Szar a falunk? Akkor ne foglalkozzunk az idővel, igen is fussunk. Legalább nem törik össze a franchise QB-t közben. Tisztában vagyok azzal, hogy nem lehet egyik napról a másikra átállni, de én továbbra is tartom, függetlenül ettől a meccstől, hogy Arians-nak mennie kell. És akkor arról nem is beszéltem, hogy volt egy olyan ígéret szezon előtt, hogy több lesz a futás. Miért akarunk mi egyáltalán pass heavy offense-t?
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Irreálisnak érzem itt a futás amegváltó dumát-. Mintha oylan falunk lenen futáshoz, mint a Jetsnek....
Jelenleg a fal közepes - a sérülések miatt persze real time fostartály -, de ha nem számoljuk, akkor is igen sok szükség van a jó passzjátékra, mivel nem alkalmas a rendszer rush heavyre, bármennyire is szeretnénk, szerintem ezt be kéne látni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kikernek ott van Piotr minden évbe szivattyuksutianap
Így van, inkább ő mint az ilyen Suishamek :/
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
kikernek ott van Piotr minden évbe szivattyuk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
😀 😀

Várható volt, hogy előbb-utóbb eljön a pont, amikor kiöregszik ez a csapat. De ennyire nem sanyarú a helyzet. OL-be kell egy OG és egy OT, de nem feltétlen elől (na jó RT jöhet korán is 😊), inkább olyan, aki 2-3 év múlva jó lesz. Mindkettő jobb oldalra. Ennyit az offense-ről, más annyira égető nincs. A D-be kell egy NT és még egy DE, mert a korábbiak nem annyira jöttek be sajna. LB- nem kulcskérdés, Timmons mellett nem kell még egy bivaly LB, bővel elkaristolgat Foote, Harrison helyére már ott van Worilds. Backupnak ott van Fox és hát elvileg az alulméretezett, de spec teamben igen jó Sylvester. Ide nem fontos korai pick. CB kell, mert öregek, szarok és nem jöttek be. 😀

És a tényszerűség kedvéért, Cody 2. körös volt, akkor mi Worildsot húztuk, nem a Gibsont, ő csak 4. körben jött.

tenorx: ja, Gay tegnap ismét botrány volt. Pedig idén több jó meccse is volt. Mondjuk rohadt nagy mismatch neki egy TE, de lábon is megverték, szal nem ezen múlott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Rosszul emlékszel, a 2. körben Worilds jött Cody helyett, Gibson 4. körös volt. Egyébként kövezzetek meg, de szerintem nem lenne akkor downgrade a Farrior->Foote csere, sőt én megkockáztatom, hogy talán nem is lenne az.
Gay borzasztó, asszem mind a három TDt róla kaptuk.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Igazából az a baj hogy muszáj lennénk igazolni valaki jobb játékost ha fenn akarjuk tartani a színvonalat.
Csak a draftokból nem fog menni ennyi jelenlegi és leendő luk betömése...

O-line...
Starks, Kemo, Punci fogjuk rá rendben, legalább a gané szintnél pár fokkal jobbak...
Essex no comment, Flo öreg...
Ez eddig 2 muszáj pick 1-2 éven belül, de annak muszáj hibátlannak lenni (Urbik rulez).
Ha ez megvan már csak pusztán imádkozni kell hogy ne legyen bibis valamelyikük, mert a cserék mögöttük okádékok.
Többi csapatrész fogjuk rá rendben van az O-ból, bár Ward sem lesz sajnos fiatalabb és ElRendel bácsi sem az a kimondott ifjú csikasz, emellé sajnos a keze is elég lukacsos. Nem csodálkoznék rajta ha már most Sanders megelőzné a rosteren. Szóval egy szó mint száz, majd fog kelleni egy jobbacska wr is, de ez nem létkérdés, gecinagy szerencsénk volt Mikey-val.

D-line....
Idősek mint az országút sajnos, nem sok van már a tankban.
Hood-ról áradoztak a TC alatt, itt a lehetősége is rá, nem nagyon akarja a hátára kapni a világot...
Backupnak rendben van, de mi lesz ha nem lesz ki helyén backupnak lennie?
Az mint most, súlytalan lesz mint a friss tavaszi naposcsibe-lehellet.
Big Snack helyére kurvára kell valami monstre, ott lett volna Cody, várta hogy ölünkbe hullhasson, dehát nekünk ugyebár ha jól tudom Gibson úr kellett.. ja hogy ő már Friszkóban van....?
Aaronról nem beszélek, őt úgysem lehet pótolni, megtalálhatná valahogy az aranyhalacskát és lehetne egyik kívánsága hogy ne öregedjen, akkor rendben lehetnénk. Diesel szintén, bár őt pótolhatóbbnak érzem.
Ez 3pick akárhonnan számolom, és szintén gecijónak kell lennie.
LB-k...
Timmons-Woodley zsíros, csak győzzük majd a cap alá tuszkolni a kövér kis szerződésüket...
Harrison helyére Worilds, bizonyítania kell még, nekem azért fenntartásaim vannak, de meglátjuk.
Farrior helyett Foote pedig downgrade ha vele terveznénk.
A pad itt sem túl hosszú, ide is kellene legalább 1bomba pick.
CB-k...
Ike-ot alá kell íratni mese nincs, amellett hogy ő sem lesz már fiatalabb...
B-Mac, Gay helyére pedig kell valaki, Gay megint kezdi pár meccse a torzszülött formáját hozni.
Ez 2pick, ha jó lesz a front7 egye fene lehet butább is, csak ne Butler és Keenan Lewis szintek könyörgöm, annál jobb kell.
Safety-k nagyjából rendben vannak.

El kéne kezdeni kurvajól draftolni, és csodára lenne szükségünk kb... 😀

szerk: Jajj, kicker, kihagytam, Jeff megérett a valagbarúgásra már én is azt mondom 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
és még betiltanám a nohuddle-t 😂
háppersze hogy jaó de ha nem 10 playt van fönn csak 7-et, kevesebb az esély a szakadozásra - tiszta matek nem?
szart érdekel a futás ellenei statunk 8 meccsen át mikor ez lett belüle, inkább gyöttek volna minden meccsen még 10 yardot csak többet rotáltunk volna hogy kerüljük a kulcssérülést
van egy hármas fal azt bővel lehet babrálni AA. - Kézi - Kejsze - Húk- ból 3ból kécce legyen fönn kettő a többi meg szoktassa magát a feladathoz - hogynemongyam Belicsikk tudja folyamatosan varjálni a falat??!! nekünk tilos

azt mondjuk aláirom hogy mikor a két bucifej (Aa. és Kézi) mögnyikordul a pályán elkezdenek jönni a teljesen más pléjhivások

másik ötlet milyön lönne ijen fallal nyomni e: Ziggy - Hampton - Hoke - Eason meglepimixnek 😛sutianap
Ez nem így működik. 😊 Aaron is viszonylag korán, a meccs elején sérült meg, a rotálással nem védted volna meg tőle. Sztem mindössze annyi történt, hogy idén a sérüléseket nézve a fasz rossz végén vagyunk.

Ha 5 kezdőd kidől és 1-1 az OL-ből, DL-ből, sec-ből, 1 RB, meg egy WR, az jobban kezelhető, minthogy az OL 3 embere és a DL 2 embere nem léphet pályára. Ez pech, de benne van ebben a sportban. A vereségre nincs magyarázat (azon kívül, hogy az ellenfél jobb volt), de oka van. A mi visszaesésünk oka pedig nem is lehet kérdés: 5 kezdő falember dőlt ki a 8-ból... Maradt egy szar (Essex), egy újonc és Óriásbébi csak hogy örüljünk is. 😊 De hogy őszinte legyek, én Timmonsért aggódok, nagyon örülnék már vmi hírnek. :/ Ward agyrázkódása ugye max 1 meccs, de őt ismerve ott lesz a pályán a Raiders ellen.

A no huddle-t pedig ne tiltsd be, mert jelenleg az egyetlen fegyverünk. 😛Soldados
néztem a vikings meccset ozt fájt, (kibaszott Gerhart gyerek) legalább a FB-ról mint posztról ne mondtunk volna le - ja vikingsre vissza, mennyibe is fájt a hollóknak Birk??
szóval mi is ha igy folytatódik fölirhattyuk a nevünket a csikosok mellé, hogy kurva jól húzunk WR-t DEMINEK
http://www.youtube.com/watch?v=l3EEeTQ3J2ksutianap
Minek, minek... 😊 Mert végre jó (mármint a mi szintünkön) volt a fal, ki tudtuk volna használni a bennük rejlő lehetőséget. Arról senki nem tehet, hogy mire visszajött Beni a farokinkvizícióról, rögvest utána kidőlt Starks és Kemo. Erre mondják, hogy sz.pás. 😊 Így nehéz lesz őket kihasználni, amúgy meg óriási fegyver lett volna. Kár, hogy csak lett volna.

Attól függetlenül, hogy Reed hibái dühítőek, most se múlt rajta semmi - sajnos. 😕 (Engem a kozmetikázás amúgy is hidegen hagy, nem lenne jobb érzésem +3 ponttal sem, sőt az utolsó negyedes kozmetikázós 3 TD sem hozott már lázba. Mondjuk a fantasy csapataimnak jót tett. 😀)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
The Pittsburgh Steelers are contemplating cutting Jeff Reed, who missed his seventh field goal of the season in Pittsburgh's 39-26 loss to New England on Sunday night, and will bring in kickers for workouts on Tuesday, league sources told ESPN NFL Insider Adam Schefter.
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5810033&campaign=rss&source=twitter&ex_cid=Twitter_espn_5810033
Még ha nem is dobjuk ki, akkor is gondolkozzon már el ez az ember, ennyit egyszerűen ilyen szinten nem lehet hibázni.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
A rotálás akkor jó, ha arról szól, hogy a klasszis játékosaidnak adsz szusszanásnyi időt pihenni. Azzal nem lennénk beljebb, ha most rosteren lenne Harris és Worthington is, mert a rotálás is csak akkor működik, ha többnyire Smith és Keisel van a pályán. Attól hogy a közepeseket rotálod, közepes marad a fal. De ha a kiválókat rotálod közepesekkel, akkor bivaly falad van a 4. negyedben is - ahogy azt láthattuk a szezon elején.Soldados
és még betiltanám a nohuddle-t 😂
háppersze hogy jaó de ha nem 10 playt van fönn csak 7-et, kevesebb az esély a szakadozásra - tiszta matek nem?
szart érdekel a futás ellenei statunk 8 meccsen át mikor ez lett belüle, inkább gyöttek volna minden meccsen még 10 yardot csak többet rotáltunk volna hogy kerüljük a kulcssérülést
van egy hármas fal azt bővel lehet babrálni AA. - Kézi - Kejsze - Húk- ból 3ból kécce legyen fönn kettő a többi meg szoktassa magát a feladathoz - hogynemongyam Belicsikk tudja folyamatosan varjálni a falat??!! nekünk tilos

azt mondjuk aláirom hogy mikor a két bucifej (Aa. és Kézi) mögnyikordul a pályán elkezdenek jönni a teljesen más pléjhivások

másik ötlet milyön lönne ijen fallal nyomni e: Ziggy - Hampton - Hoke - Eason meglepimixnek 😛sutianap
Ez nem így működik. 😊 Aaron is viszonylag korán, a meccs elején sérült meg, a rotálással nem védted volna meg tőle. Sztem mindössze annyi történt, hogy idén a sérüléseket nézve a fasz rossz végén vagyunk.

Ha 5 kezdőd kidől és 1-1 az OL-ből, DL-ből, sec-ből, 1 RB, meg egy WR, az jobban kezelhető, minthogy az OL 3 embere és a DL 2 embere nem léphet pályára. Ez pech, de benne van ebben a sportban. A vereségre nincs magyarázat (azon kívül, hogy az ellenfél jobb volt), de oka van. A mi visszaesésünk oka pedig nem is lehet kérdés: 5 kezdő falember dőlt ki a 8-ból... Maradt egy szar (Essex), egy újonc és Óriásbébi csak hogy örüljünk is. 😊 De hogy őszinte legyek, én Timmonsért aggódok, nagyon örülnék már vmi hírnek. :/ Ward agyrázkódása ugye max 1 meccs, de őt ismerve ott lesz a pályán a Raiders ellen.

A no huddle-t pedig ne tiltsd be, mert jelenleg az egyetlen fegyverünk. 😛Soldados
néztem a vikings meccset ozt fájt, (kibaszott Gerhart gyerek) legalább a FB-ról mint posztról ne mondtunk volna le - ja vikingsre vissza, mennyibe is fájt a hollóknak Birk??
szóval mi is ha igy folytatódik fölirhattyuk a nevünket a csikosok mellé, hogy kurva jól húzunk WR-t DEMINEK
http://www.youtube.com/watch?v=l3EEeTQ3J2k


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a rotálás miljen kircsi volt az elejin, arra céloztam löhetett volna több emberrel, ha nem szoritana ki mindenkit a baszott mennyiségű WR meg LB

sutianap
A rotálás akkor jó, ha arról szól, hogy a klasszis játékosaidnak adsz szusszanásnyi időt pihenni. Azzal nem lennénk beljebb, ha most rosteren lenne Harris és Worthington is, mert a rotálás is csak akkor működik, ha többnyire Smith és Keisel van a pályán. Attól hogy a közepeseket rotálod, közepes marad a fal. De ha a kiválókat rotálod közepesekkel, akkor bivaly falad van a 4. negyedben is - ahogy azt láthattuk a szezon elején.Soldados
és még betiltanám a nohuddle-t 😂
háppersze hogy jaó de ha nem 10 playt van fönn csak 7-et, kevesebb az esély a szakadozásra - tiszta matek nem?
szart érdekel a futás ellenei statunk 8 meccsen át mikor ez lett belüle, inkább gyöttek volna minden meccsen még 10 yardot csak többet rotáltunk volna hogy kerüljük a kulcssérülést
van egy hármas fal azt bővel lehet babrálni AA. - Kézi - Kejsze - Húk- ból 3ból kécce legyen fönn kettő a többi meg szoktassa magát a feladathoz - hogynemongyam Belicsikk tudja folyamatosan varjálni a falat??!! nekünk tilos

azt mondjuk aláirom hogy mikor a két bucifej (Aa. és Kézi) mögnyikordul a pályán elkezdenek jönni a teljesen más pléjhivások

másik ötlet milyön lönne ijen fallal nyomni e: Ziggy - Hampton - Hoke - Eason meglepimixnek 😛sutianap
Ez nem így működik. 😊 Aaron is viszonylag korán, a meccs elején sérült meg, a rotálással nem védted volna meg tőle. Sztem mindössze annyi történt, hogy idén a sérüléseket nézve a fasz rossz végén vagyunk.

Ha 5 kezdőd kidől és 1-1 az OL-ből, DL-ből, sec-ből, 1 RB, meg egy WR, az jobban kezelhető, minthogy az OL 3 embere és a DL 2 embere nem léphet pályára. Ez pech, de benne van ebben a sportban. A vereségre nincs magyarázat (azon kívül, hogy az ellenfél jobb volt), de oka van. A mi visszaesésünk oka pedig nem is lehet kérdés: 5 kezdő falember dőlt ki a 8-ból... Maradt egy szar (Essex), egy újonc és Óriásbébi csak hogy örüljünk is. 😊 De hogy őszinte legyek, én Timmonsért aggódok, nagyon örülnék már vmi hírnek. :/ Ward agyrázkódása ugye max 1 meccs, de őt ismerve ott lesz a pályán a Raiders ellen.

A no huddle-t pedig ne tiltsd be, mert jelenleg az egyetlen fegyverünk. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Na most néztem meg ezt a rémálmot...
Nem kellett volna.
Browns elmehet a picsába 😛

Ja, még csak annyi hogy csalóka az O-teljesítményünk, kb az összes TD-nket már garbage time-ban szereztük.
D pedig elképesztő, siralomház, igazából tudtuk hogy kb így lehet megtérdeltetni őket, de most minden csapat láthatta.
3lépés, passz 5-8yardra, first down, szerbusz.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
a rotálás miljen kircsi volt az elejin, arra céloztam löhetett volna több emberrel, ha nem szoritana ki mindenkit a baszott mennyiségű WR meg LB

sutianap
A rotálás akkor jó, ha arról szól, hogy a klasszis játékosaidnak adsz szusszanásnyi időt pihenni. Azzal nem lennénk beljebb, ha most rosteren lenne Harris és Worthington is, mert a rotálás is csak akkor működik, ha többnyire Smith és Keisel van a pályán. Attól hogy a közepeseket rotálod, közepes marad a fal. De ha a kiválókat rotálod közepesekkel, akkor bivaly falad van a 4. negyedben is - ahogy azt láthattuk a szezon elején.Soldados
és még betiltanám a nohuddle-t 😂
háppersze hogy jaó de ha nem 10 playt van fönn csak 7-et, kevesebb az esély a szakadozásra - tiszta matek nem?
szart érdekel a futás ellenei statunk 8 meccsen át mikor ez lett belüle, inkább gyöttek volna minden meccsen még 10 yardot csak többet rotáltunk volna hogy kerüljük a kulcssérülést
van egy hármas fal azt bővel lehet babrálni AA. - Kézi - Kejsze - Húk- ból 3ból kécce legyen fönn kettő a többi meg szoktassa magát a feladathoz - hogynemongyam Belicsikk tudja folyamatosan varjálni a falat??!! nekünk tilos

azt mondjuk aláirom hogy mikor a két bucifej (Aa. és Kézi) mögnyikordul a pályán elkezdenek jönni a teljesen más pléjhivások

másik ötlet milyön lönne ijen fallal nyomni e: Ziggy - Hampton - Hoke - Eason meglepimixnek 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a rotálás miljen kircsi volt az elejin, arra céloztam löhetett volna több emberrel, ha nem szoritana ki mindenkit a baszott mennyiségű WR meg LB

sutianap
A rotálás akkor jó, ha arról szól, hogy a klasszis játékosaidnak adsz szusszanásnyi időt pihenni. Azzal nem lennénk beljebb, ha most rosteren lenne Harris és Worthington is, mert a rotálás is csak akkor működik, ha többnyire Smith és Keisel van a pályán. Attól hogy a közepeseket rotálod, közepes marad a fal. De ha a kiválókat rotálod közepesekkel, akkor bivaly falad van a 4. negyedben is - ahogy azt láthattuk a szezon elején.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem igazén értem a gondolatmenet minden részletét. 😊 De Harris-szel sem lennénk kint a vízből, mellesleg ott van a PS-ben. Annyi derült ki, hogy ha EGYSZERRE kidől mindkét DE, azt nem tudjuk pótolni. Kérdezem én: ki tudná? Nagy valószínűséggel senki. Ráadásul nem is 4-3-as sima passrusherekről beszélünk, olyat könnyebb találni. Egyszerre a kettőt nem tudtuk elviselni sajnos. Kikerülhetetlen végítélet, ez van, van amikor a fasz rossz végén vagy.

Futás. Ja én is akarom hogy fussunk, főleg ilyen okádék balszrány mellett, de az a helyzet, hogy 2 drive-os hátrányban passzolni kell. Amíg azon belül voltunk, addig elég kiegyenlített volt a playhívás.Soldados
mer ekezdem - zenézek közbe - üvölltözöm - emegy egy fél óra is, s onnan már nem mindig tudom felvenni a fonalt

a rotálás miljen kircsi volt az elejin, arra céloztam löhetett volna több emberrel, ha nem szoritana ki mindenkit a baszott mennyiségű WR meg LB

annyit mondanék minden riválisnak
HA MEG AKARSZ ÁLLITANI, TÉNYLEG MEG KELL HOGY ÖLJ


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem igazén értem a gondolatmenet minden részletét. 😊 De Harris-szel sem lennénk kint a vízből, mellesleg ott van a PS-ben. Annyi derült ki, hogy ha EGYSZERRE kidől mindkét DE, azt nem tudjuk pótolni. Kérdezem én: ki tudná? Nagy valószínűséggel senki. Ráadásul nem is 4-3-as sima passrusherekről beszélünk, olyat könnyebb találni. Egyszerre a kettőt nem tudtuk elviselni sajnos. Kikerülhetetlen végítélet, ez van, van amikor a fasz rossz végén vagy.

Futás. Ja én is akarom hogy fussunk, főleg ilyen okádék balszrány mellett, de az a helyzet, hogy 2 drive-os hátrányban passzolni kell. Amíg azon belül voltunk, addig elég kiegyenlített volt a playhívás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
minek is a 7wr-t roosteren tartani, minek zavartunk el guardot, DE-t,FB-t
nagytekintélyű AArians utolsóévit láthattyuk, egy-egy támadásnál van, hogy 43mp-ig is fenn van az O. semmit nem tud pihenni a D,mié mié mié nem FUTUNK?!
vissza köll állni a a jó öreg futásra, őrizd az órát!sutianap
6 WR van. 😉 A 9 OL-ember pedig elég, nagyon kevesen tartanak ennél többet.

Hátrányban és főleg több drive-os hátrányban pedig passzolni kell. 😉 Az más kérdés, hogy LT és LG nélkül nem lehet passzolni. 😊Soldados
ja csak gondolnikék a másik oldalra is, nem csak hüp-hüp-barbatrükk - le ne csatold a sisakod me jöhecc! 😛
oztán elvárjuk hogy majd micsoda fasza utolsónegyedes csodák lesznek
igen nagy démon Aaron Smith, ám mint jósoltam - nem tudja egészségesen elvinni a posztot csak egy fél szezonra
tehát ennek megfelelően hagytuk Eason-t meg Keisel-t mer ha már fiatalitás ugyis ott van Ziggy és elbarmoltuk Harrist de félárbócon hajózunk Meklondonnal és még arrúl nemis pofáztam mekkora pöcsöm mákkerek vagyunk Haptonnal meg Hoke-kal hogy a seggüket kinyalhattyujk -mostis néze van hogy három apróság próbálja Kézi-t kezelésbe venni

és mitis irtál AFC North lapszabályzatba - überbrutál védelem és futás - no akkor most szemenköphetjük magunkat mer fostunk rá a már emlitett részlegesen munkavállaló OC-nk miatt

dühöngőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőbevelem
http://www.youtube.com/watch?v=ESjyB8EMw4w&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ao-Sahfy7Hg
http://www.youtube.com/watch?v=PwkJfkl-clw
http://www.youtube.com/watch?v=EZtnu9WqT8I


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Egy "átlagos" vereség azt gondolom, belefért volna a Pats ellen, ezek után viszont nem csodálkozom a radikálisabb megszólalásokon sem. :/ (Mondjuk azt azért kicsit túlzásnak érzem, hogy kijelentsük, elszállt a szezon, mert ez messze nem igaz). Tény, a Steelers nulla volt ezen a meccsen (csak hogy finoman fejezzem ki magam). Engem különösen a D botránkoztatott meg, az, hogy 39 pontot kaptunk, önmagában mindent elmond, aztán hogy egy Pats-futójátékkal nem tudtak mit kezdeni, 0 sack, stb., de ezeket most nem sorolnám újra.

Ezek után azt hiszem át kell értékelnünk a szezonunkat, nagyon nagy mélységekből kell visszakapaszkodnunk (önmagában nem is a 6-3-mal van a baj, hanem azzal, amit tegnap láthattunk). A következő két mérkőzés szerintem is vízválasztó lesz, ezeket minden nehézség közepette is kötelező megnyerni. Ha sikerül, és meglesz a 8-3, onnan még vissza lehet jönni és újra élhetnek akár azok a várakozások is, amelyeket a fordulót megelőzően támasztottunk a csapat felé, ez a Pats elleni meccs viszont még sokáig csúnya folt marad... :rolleyes:vassadi27
Igazából tök igaz amit írsz. A szezon nem ment el. A szezon akkor ment el, ha nem épülnek fel az embereink. Miért tudott futni a Pats? A megszokott 6 helyett 5 DL-emberünk van, és a 2 kezdő DE hiányzik. Miért nem ültek a blitzek? Kb ugyanezért, a zseb simán tartotta DL-t. Egyszerre kissé soknak bizonyult Aaron és Keisel hiánya. Miért b.szták szét a támadásainkat? Mert az OL bal oldala egész egyszerűen nem létezett. A kérdés az, hogy ezeket ki tudja kihasználni. A Pats ki tudta, simán szét is vertek minket. De a Patsnél rosszabb csapat is ki fogja tudni használni - főleg ezt az OL bal oldala nyújtotta előnyt.

Tehát a képlet egyszerű, vagy visszatérnek még időben a sérültek (Keisel és Kemo, no meg Ward és Timmons), vagy vérverejtékes szopások lesznek. Persze nem mindig ekkora, de a vége ez lesz - L. De a legfontosabb, vmit csinálni kell az LT poszttal mert az mindennek a leggázosabbik pontja. Hiába jönnek vissza az említett úriemberek, ha Scottot minden playben agyonverik. Tehát egyrészt egészségesebbnek kell lennünk és az LT posztra más megoldás kell. Ha ez a 2 pont megvalósul, akkor még van szezonunk, ha nem, akkor szép lassan, szenvedve elvérzünk. Ha netán életben maradunk, akkor várhatjuk vissza Aaront is, ami nagy plusz lehet. De ezzel jelenleg nem szabad foglalkozni, mert túl kell élni a szezont, jelenleg ennyi célunk lehet, hogy ennyi mínusszal vhogy versenyben maradjunk és közben megpróbáljuk megoldani az LT-kérédését, mert anélkül nem fog menni.

Ettől persze igaz, hogy a sec gyenge. De ezt el lehet tűntetni passrush-sal. Csakhogy ahhoz kellene DL... És akkor ugyanott vagyunk, amit az előbb írtam. Muszáj visszajönnie az embereknek, mert így csak az a kérdés, ki tudja kihasználni a hibáinkat, és erre a válasz nagyon sok csapat. Az egyetlen szerencse, ami életben tarthat most minket, hogy a hátralévő menetrend gyenge. Legalábbis jóval gyengébb, mint az eddigi. 9 meccsből 7 50% feletti csapat volt eddig, most már csak 2 van hátra a 7-ből. De ezekkel a lyukakkal a gyenge csapatokkal is gondunk lehet, ahogy a Bengals ellen is volt már.Soldados
Bocs Soldi, de Raiders, Ravens, Jets az 3 plusszos csapat. Iszonyat nehéz lesz, már a hét vége is.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
minek is a 7wr-t roosteren tartani, minek zavartunk el guardot, DE-t,FB-t
nagytekintélyű AArians utolsóévit láthattyuk, egy-egy támadásnál van, hogy 43mp-ig is fenn van az O. semmit nem tud pihenni a D,mié mié mié nem FUTUNK?!
vissza köll állni a a jó öreg futásra, őrizd az órát!sutianap
6 WR van. 😉 A 9 OL-ember pedig elég, nagyon kevesen tartanak ennél többet.

Hátrányban és főleg több drive-os hátrányban pedig passzolni kell. 😉 Az más kérdés, hogy LT és LG nélkül nem lehet passzolni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
minek is a 7wr-t roosteren tartani, minek zavartunk el guardot, DE-t,FB-t
nagytekintélyű AArians utolsóévit láthattyuk, egy-egy támadásnál van, hogy 43mp-ig is fenn van az O. semmit nem tud pihenni a D,mié mié mié nem FUTUNK?!
vissza köll állni a a jó öreg futásra, őrizd az órát!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Pont ezért érzem ezt gázosnak. Fontos meccs, de MÉG nem létkérdés. A Bills viszont mindenképpen az lesz.Soldados
OK, azzal mondjuk egyetértek, hogy ha a Raiders-től netán kikapunk, akkor még tényleg nem kell kongatni a vészharangokat, de ha a Bills-től... Erre viszont még ne is gondoljunk.

A Raiders-meccsel kapcsolatos "biztató" előzményekhez még annyit, hogy ők most vannak túl egy bye weeken...

Not many teams beat the Steelers. Tom Brady not only beats them, he embarrasses them.NFL.com
Ja, hát igen... :/ Brady-t eddig se bírtam különösebben, ezek után mégúgyse fogom... Mindenesetre a teljesítménye elismerésre méltó, ez vitathatatlan.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Raiders ellen szerintem elsősorban a D sérültjeinek visszatérésére lenne leginkább szükség, futásban jók az oaklandiek - tudom, Smith biztosan nem lesz, de legalább Keisel és Timmons épüljön fel, mert ha a Pats így futott ellenünk, elképzelésem sincs, a Raiders mit művelhet egy ezer sebből vérző defense-el. :rolleyes:vassadi27
Pont ezért érzem ezt gázosnak. Fontos meccs, de MÉG nem létkérdés. A Bills viszont mindenképpen az lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Raiders meccs túl közel van, nem hinném, hogy addigra mindenki felépülne és azonnal megoldjuk az LT gondot.Soldados
Én is inkább tőlük tartok komolyabban, de továbbra is azt vallom, hogy ha vért izzadva is, de valahogy őket is meg kell verni, szükségünk van arra a 8-3-ra, hogy kellő stabilitást adjon a csapatnak az alapszakasz hátralévő részére.

A Raiders ellen szerintem elsősorban a D sérültjeinek visszatérésére lenne leginkább szükség, futásban jók az oaklandiek - tudom, Smith biztosan nem lesz, de legalább Keisel és Timmons épüljön fel, mert ha a Pats így futott ellenünk, elképzelésem sincs, a Raiders mit művelhet egy ezer sebből vérző defense-el. :rolleyes:
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Bills-t talán igen. A Raiders-t sztem nem. Őszintén szólva a Raiders sztem ki tudná használni ezeket a hibákat.Soldados
Pont ezért mondom, nyilván nem lesz könnyű, akár még a Bills ellen sem, de ha még idén PO-t akarunk, akkor nyerni kell.
The Steelers 23 points in the fourth quarter marked their highest-scoring quarter of the past 10 yearstenorx
Önmagában szép, csak hát mire mentünk vele(?)... :/vassadi27
Persze fontos meccs a Raiders. De sztem nem az a végítélet napja. Ha tőlük nyalunk, de a Bilset verjük ott állunk 7-4-gyel. Onnan bőven jók lehetünk még PO-ra, hisz lesz még Bengals, Panthers is többek között. Ezekkel 9-4 lenne és a Ravens, Browns, Jets hármasból kellene 1-2-t hozni a PO-hoz. Ha addigra felépülnek az emberek és nem dőlnek ki újabbak, akkor meg lehet.

A Raiders meccs túl közel van, nem hinném, hogy addigra mindenki felépülne és azonnal megoldjuk az LT gondot. Ezért inkább abban a forgatókönyvben hinnék, hogy a Bills "kötelező", aztán Ravens jön, de az ugye innen 3 hétre van, addigra talán mindenki ismét harcra fogható lesz és akkor bármi lehet. Most viszont gyengébb csapatok ellen is bajban lehetünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Bills-t talán igen. A Raiders-t sztem nem. Őszintén szólva a Raiders sztem ki tudná használni ezeket a hibákat.Soldados
Pont ezért mondom, nyilván nem lesz könnyű, akár még a Bills ellen sem, de ha még idén PO-t akarunk, akkor nyerni kell.
The Steelers 23 points in the fourth quarter marked their highest-scoring quarter of the past 10 yearstenorx
Önmagában szép, csak hát mire mentünk vele(?)... :/