NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ami miatt a Pats számomra nem olyan markáns tényező az a gyenge védelme miatt van.Szesze
Pedig pont ez a hektikusan játszó Pats D húzza a legváratlanabb dolgokat!
Konkrétan szerintem a Pats szemszögéből nézve a dolgot az ő játékuk dönti el a meccseinket.
Ha kibaszottul megy nekik akkor nyerünk símán.
Ha csak megyeget akkor kétesélyes a dolog (és itt valljuk meg férfiasan, hogy mocskos nagy szerencséink voltak).
Ha meg szenved a D-nk akkor jönnek a zakók.( Lásd Clevlandbeli "venég játunkat".... :o)

:cool:
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Reed nagyon sajnálom, rendben, hogy mostanság hibázott, meg nem rúgja be sokszor az 50 yard felettiket, de alapból szerintem sokkal jobb mint a most érkezett Shaun Suisham.

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Mondjuk én a meccs előtt írni akartam, hogy lehet fogadkozni, de a Pats játéka tipikusan nem fekszik nekünk, ez azért kijelenthető. A Casseles meccsen is az volt a kulcs, hogy agyon lett verve a zseb és Cassel sok-sok turnoverrel. Ha ez nincs, akkor Brady azt csinál, amit akar, zsuzsimuzsi ide vagy oda. Ha levágatja, se lesz gondja, mert nem Gisele a barátosnéja és nem dilájlakishaszi
kevés csapatnak fekszik a Pats O, ha normális napot fognak ki, mert azok tudják csak levédekezni őket akik jól tudnak a gyors embereik ellen védekezni és azért a pass-rush-nak is megfelelőnek kell lenni, különben előbb-utóbb Brady talál szabad embert. Ezt azért nem sok védelem mondhatja el magáról. Ami miatt a Pats számomra nem olyan markáns tényező az a gyenge védelme miatt van.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na most a nagy letargiába csempésszünk egy kis vidámságot a topikba Troy volt a TOcho Showban: http://www.versus.com/tocho-show/videos/t-ocho-interview-troy-polamalu/

Érdemes meghallgatni, noha persze nagyon lényeges dolgot nem mond, de szóba kerül a lockout, a hitek, és persze vicceskedések a haján. Kib.szott szerény ez az ember, vmi elképesztő egy ilyen kaliberű játékostól.Soldados
Kurva nagy vidi.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk én a meccs előtt írni akartam, hogy lehet fogadkozni, de a Pats játéka tipikusan nem fekszik nekünk, ez azért kijelenthető. A Casseles meccsen is az volt a kulcs, hogy agyon lett verve a zseb és Cassel sok-sok turnoverrel. Ha ez nincs, akkor Brady azt csinál, amit akar, zsuzsimuzsi ide vagy oda. Ha levágatja, se lesz gondja, mert nem Gisele a barátosnéja és nem dilájla

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Vajon miért is ő a NO1 nálam? A keleti bölcsesség szerint a tudatlan, nagyszájú. Az igazán bölcs csendes és szemlélődő. A tudással ha együtt jár a szerénység, az az igazi erény!!!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na most a nagy letargiába csempésszünk egy kis vidámságot a topikba Troy volt a TOcho Showban: http://www.versus.com/tocho-show/videos/t-ocho-interview-troy-polamalu/

Érdemes meghallgatni, noha persze nagyon lényeges dolgot nem mond, de szóba kerül a lockout, a hitek, és persze vicceskedések a haján. Kib.szott szerény ez az ember, vmi elképesztő egy ilyen kaliberű játékostól.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Lassan felfogadlak védőszentemnek. 😊

Annyi kiegészítés az én véleményem, hogy azt én is tudtam, sőt írtam is neked a PAts topikban, hogy nem fekszik nekünk ez a gyors, rövidpaszos játék. De most kijött a 2 DE hiánya, amiről nem tettél említést, pedig velük sztem többször sikerült volna nyomást gyakorolni Bradyre, mert ők képesek öszeroppantani a zsebet és ezáltal az OLB-k karmai közé kergetni a QB-t. No meg a futás ellen is hiányoztak.

De totálisan ez a véleményem, mint neked, max kicsit pesszimistább vagyok arra nézve, hogy mi a jövő abban az esetben, ha nem épülnek fel a sérültek. Továbbá félek, hogy Tomlin nem teszi át LT-nek Flozellt, ami sztem is óriási hiba lenne. Én azt elfogadom, hogy 1 meccset megpróbált Scott-tal, de ezt a hibát nem lehet újra elkövetni, az már hatalmas baklövés lenne a most tapasztaltak fényében.Soldados
Az 100% h ő is látta, h Scott szar volt, úgyh ha nem teszi át akkor annak max az lehet az oka, h bízik benne a második félidei jobb játéka miatt. Hát nemtom, a meccs elején annyira kiábrándító volt Scott, h ha én vagyok az edző tuti, h már az első negyedben lekapom 😊
A 2 DE hiánya pedig nyilvánvaló, h döntő jelentőségű volt, ezzel a Pats OL absz dominálni tudta a meccset. Kérdés, h mások ellen ez mire lesz elég, sztem nagyrészt nem lesz gond, de az erősebb OLek ellen tuti, h gáz lehet.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lassan felfogadlak védőszentemnek. 😊

Annyi kiegészítés az én véleményem, hogy azt én is tudtam, sőt írtam is neked a PAts topikban, hogy nem fekszik nekünk ez a gyors, rövidpaszos játék. De most kijött a 2 DE hiánya, amiről nem tettél említést, pedig velük sztem többször sikerült volna nyomást gyakorolni Bradyre, mert ők képesek öszeroppantani a zsebet és ezáltal az OLB-k karmai közé kergetni a QB-t. No meg a futás ellen is hiányoztak.

De totálisan ez a véleményem, mint neked, max kicsit pesszimistább vagyok arra nézve, hogy mi a jövő abban az esetben, ha nem épülnek fel a sérültek. Továbbá félek, hogy Tomlin nem teszi át LT-nek Flozellt, ami sztem is óriási hiba lenne. Én azt elfogadom, hogy 1 meccset megpróbált Scott-tal, de ezt a hibát nem lehet újra elkövetni, az már hatalmas baklövés lenne a most tapasztaltak fényében.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Nagyon sok volt a hozzászólás a meccs óta, nincs időm végigolvasni, bocs ha ismétlés lesz amit írok. Soldi: kérdezted a véleményem: Nyilván azért fogadtam erre a min 350 yardra mert gondoltam, h a Pats szempontjából optimális esetben így alakulhat a Pats O-Steelers D párharc. Az az igazság, h ennek a Pats támadójátéknak kedvez a ti védekezéstek, pont a gyengeségeitekre tudnak játszani ezekkel a gyors passzokkal. Ettől függetlenül persze nagyon durva volt, h ennyire egyoldalú volt a dolog, ez mindenképpen nagyon meglepő, erre sztem senki sem számított. A Pats OL szinte tökéletes munkát végzett, esélyetek nem volt odaérni Bradyre aki szétdobált titeket. Az h a futás is jobban ment a Patsnek, mint várható volt sztem elsősorban szintén ennek köszönhető..
Bár számítottam arra, h a Pats O jó lesz, de én mégis szoros meccset vártam, így jobban meglepett, h mennyire szar offense játékot mutattatok az első félidőben.. Én nem értek egyet ezzel a futni-futni-futni hozzáállással amit suti írt. Persze ez jól hangzik, de ez ellen a Pats védelem ellen passzolni kell ahogy a második félidő is megmutatta, de persze ezt előre is tudni lehetett. Más kérdés, h Scott LT-ként való játszatása teljesen megpecsételte a meccs sorsát, én eddig nem ismertem őt, de ebből az egy meccsből is egyértelmű, h alkalmatlan erre a (kulcs)posztra. Sztem óriási hiba volt őt játszatni LT-ként, előre is írtam h meglepő döntés, hát most már kiderült h egyenesen pocsék döntés volt. Adams-et kell berakni LT-be, mivel BB egy mobilis irányító, így az RT poszt sokkal kevésbé fontos hisz úgyis rendszeresen elhagyja a zsebet, az onnan érkezőket pedig látja. De vak oldalra egy ekkora lukat rakni teljes öngyilkosság, ezt még ez a pocsék pass-rush-sal rendelkező Pats is ki tudta használni. Mi lenne a jobb pass-rusherek ellen?? Azért azt is el kell mondani, h a második félidő nagy részére azért rendeződött az OL, ekkor tudtatok is haladni, más kérdés, h a meccs ekkorra már tulképp elment.
A sok sérülés tényleg eléggé elkeserítő, de a védelem a csapatok nagy része ellen továbbra is domináns lesz, az LT problémát pedig Adams-szel sztem meg lehet (és kell is) oldani, persze csodát azért nem kell várni már idén ettől az egységtől.. Kiváncsi leszek hogy alakultok a továbbiakban, de én nem vagyok olyan pesszimista veletek kapcsolatban, mint ahogy itt olvastam tőletek. Ez az alázás sztem fel fogja tüzelni a védelmeteket és az elég lesz bőven a POhoz sztem.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
😀 😀

Várható volt, hogy előbb-utóbb eljön a pont, amikor kiöregszik ez a csapat. De ennyire nem sanyarú a helyzet. OL-be kell egy OG és egy OT, de nem feltétlen elől (na jó RT jöhet korán is 😊), inkább olyan, aki 2-3 év múlva jó lesz. Mindkettő jobb oldalra. Ennyit az offense-ről, más annyira égető nincs. A D-be kell egy NT és még egy DE, mert a korábbiak nem annyira jöttek be sajna. LB- nem kulcskérdés, Timmons mellett nem kell még egy bivaly LB, bővel elkaristolgat Foote, Harrison helyére már ott van Worilds. Backupnak ott van Fox és hát elvileg az alulméretezett, de spec teamben igen jó Sylvester. Ide nem fontos korai pick. CB kell, mert öregek, szarok és nem jöttek be. 😀

És a tényszerűség kedvéért, Cody 2. körös volt, akkor mi Worildsot húztuk, nem a Gibsont, ő csak 4. körben jött.

tenorx: ja, Gay tegnap ismét botrány volt. Pedig idén több jó meccse is volt. Mondjuk rohadt nagy mismatch neki egy TE, de lábon is megverték, szal nem ezen múlott.Soldados
Nálunk van a legjobb példa hogy visszavonulások, igazolások is van élet. A védelem átlag életkora 25.5 év. Nálatok talán még könnyebben is lehetne fiatalítani. De az Oline-ba mindenképpen draftpicket/draftpickeket kell ölni mer az katasztrófa.
De egy egy TC alatt is bőven változhat a helyzet. Pl tavaly nálunk Ron Brace sehol nem volt de offseasonban is inkább csak a súly, meg erőnléti problémáiról lehetett hallani, erre ellenetek kezdő volt és bár nyomást kifejteni Ben-re nem tudott, de futás ellen nagyon stabil volt. Deaderick volt a másik kezdő DE. 7. körös újonc, annyi előnnyel hogy az alaba 3-4-es Defense-ében nyomta Saban bácsi keze alatt. Mi is túléltük Seymour távozását és Ty Warren sérülését, nektek is menni fog.

A Gay-es dologhoz meg annyit mondanék még, hogy ha egy csapat nem tud legalább minimális nyomást kifejteni az ellen irányítójára, akkor legyen bármilyen elit az a sec, úgyis szétszedik előbb utóbb. No persze ettől még lehet szar corner Gay, azt már ti tudjátok 😀nDRo
Most ebbe nem megyek bele szívesen, mert megint megkapom, hogy nem ismerem el, hogy jobb volt a Pats, pedig nem erről van szó... A véleményem ettől még az, hogy a D-tek nem élte túl. Mint csapat a Pats folyamatosan meg tudott újulni, és ott tudott maradni a tűz közelében, de ez sztem elsősorban Brady zsenije miatt van, egyszerűen clutch a pali és főleg a nagy meccseken. De a D nagyon-nagyon átlagos. Ellenünk se működött volna így, ha a kezdő LT-LG páros ott van. De nem volt, a Pats pedig tökéletesen megoldotta a feladatot, kihasználta ezt a hiányosságot, ahogy az a dolga volt. (Nem a Pats hibája, hogy éppen erre a meccsre fogytunk el, nekik azt kell megvernie, aki szembejön, ezt megtette, méghozzá nagyon magabiztosan). De az erős túlzás, hogy a Patset nem viselte meg BigSey távozása és Ty kidőlése. Nem véletlen nincs megfelelő passrush egy normális fal ellen. Ez a fal és az egész védelmetek jobb lenne, ha ők nálatok lennének.

Amúgy nem kell 2-3 OL-pick nekünk, pontosabban kell 2, de nem kell feltétlen igazán elől, mert csak az RT-kérdés érdekes, de Flozellnek még 1 évre van szerződése, a másik pick egy OG lehetne, szintén a jobb oldalra. Ha az alap kezdőink egészségesek, akkor van egy átlagos falunk, amely szvsz simán megfogta volna ezt a Pats front-7-t. Most azért festett így a fal és főleg a bal oldala, mert onnan mindkét kezdő kidőlt. Elképesztően feltűnő volt, hogy a bal oldalt verték agyon a védőitek. Ez nem véletlen. Innen esett ki mindkét kezdő és ugye ez a vakoldal. Besz.ptuk, így jártunk. A Patset dicséret illeti, hogy ezt ilyen hatékonyan kihasználta, de ettől nem lett jó a D. Majd ha ezt átlagos fal ellen is tudják, nemcsak egy hulladék ellen, akkor elhiszem, hogy Crable, Brace, Deadrick jó játékosok. Addig viszont tartom, hogy ez a Pats D nagyon is verhető.Soldados
Amúgy én értettem amit írtál /nem akartam belefolyni a vitába nincs nekem itt ahhoz elég respectem, félig egyet értettem veled félig nem/, meccskövetésnél is írtam hogy nagyon feltűnően a falatok bal oldalát támadtuk (Wright, Banta-Cain) sikerrel, nyílván nem véletlenül, BB-ék is tisztában voltak sérültekkel, kezdőkkel, építettünk erre. MEndenhall nagyon elnézte a Guyton féle sack-et. Kilépett Chungra holott őt felvette a LT.

A DE-kel kapcsolatban: Rohadtul hiányzik Seymour és Warren /Lehet elfogult vagyok de Wilforkkal kiegészülve bizony a liga talán legjobb 3-4 es fala volt, de a Smith-Hampton-Kiesel 3-as sem rossz 😛 /, inkább előbbi, azért ő passrush tekintetben jóbal Warren előtt járt, de egyben futás ellen is remek volt. Azért írtam hogy túl éltük, mert lehetne sokkal rosszabb is.

A browns-t kivéve nem nagyon futottak szét minket, ezért gyakran meg is volt 3-ra az egyértelmű passz szituáció, amit különböző okok miatt (gyenge passrush, rossz zónázás, nem épp elit CB páros) nem túl jó %-ban védekeztünk ki. Azt hiszem ligautolsók is voltunk, most már nem biztos, nem nézek utánna. A Defense-ünk egyértelmű, hogy átlagos, de becsülettel küzdenek akarnak. Fiatalok, egy két játékoson kívül (Chung /másodéves idén kezdő csak és imádom a játékát. Labdaközelben van, nem töketlenkedik odacsap./, Wilfork, Mayo) nem kiemelkedők. Spikes, McCourty, Cunningham, Deaderick rookie, idő kell nekik, de én bőven látom bennük a fantáziát. Vödör szegény buta mint az anyaföld, de ő is utatud csapni. Arrington ugye UDFA volt (bár a patriotsnál ez ugye nem tényező 😀 ) Hostra-ról, jó játékos. ST-ben. Butler szegény rossz fát tett a tűzre nem is játszik nagyon azóta. Mindent összevetve valóban közepes, de még így is jobb mint amire számítottam. Inkább a potenciált nézem és reménykedek a jövőben.

Az hogy meg tudtunk újulni meccsről meccsre /a browns elleni meccstől tekintsünk el ott se cserékkel, se 4 emberes falra való váltással, semmivel nem tudtuk megfogni Hillis-t./ az egyértelműen az edzői gárdának, BB-nek köszönhető, a meccs közbeni elemzéseknek változtatásoknak.
De azt gondolom a 7-2 önmagáért beszél ezzel a csapattal.

Brady hát ő Brady mindenki ismeri. Ha megvédi a fal, akkor általában nyert ügyünk van. Ezért jött jól Kiesel és Smith (szegény Smith láttam a videót :/ ) kiesése, de azért én is boldogabb lettem volna, ha játszanak és úgy nyerünk.
Viszont most a védelmeteket nagyön felpaprikáztuk, szerintem szétszedik Campbellt, vagy Gradkowskit mit tudom én ki fog játszani.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Kibasztuk Reedet.
És Shaun Suisham az új kicker.
Hát csöbörből vödörbe kb.
Evileg az vágta ki a biztosítékot, hogy Reed panaszkodott a fanokra.tenorx
Ajaj. Hát én elég sokszor láttam rúgni ellenünk, szvsz az egyik leggyengébb idegzetű rúgó, főleg az utóbbi években. Az igazi rémtörténeteket a Cowboys meg Skins szurkolóktól kéne megkérdezni, őket sokszor szomorította.

On December 6, 2009, Suisham missed a 23-yard field goal, in what would become known as "The Choke," that likely would have sealed an upset win against the undefeated New Orleans Saints.

On January 17, 2010, he played in the NFC Divisional Playoff game against the Minnesota Vikings, his fourth game after replacing Nick Folk. He missed twice, including kicks from 48 and 49 yards, making one field goal from 33 yards.


több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kibasztuk Reedet.
És Shaun Suisham az új kicker.
Hát csöbörből vödörbe kb.
Evileg az vágta ki a biztosítékot, hogy Reed panaszkodott a fanokra.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Shaun Suisham volt nálunk kipróbáláson, Tomlin és Colbert figyelte élénken a próbálkozásait. Brrrr... Semmivel nem lennék nyugodtabb, ha ő lenne a kickerünk. Remélem, nem hozunk elhamarkodott döntést és inkább csak figyelmeztetésnek szánjuk Reednek.

Amúgy 2005-ben ő már volt nálunk a TC alatt, de ugye a szezon előtt kivágtuk, hisz Reed maradt a kicker.Soldados
piotrral milett ement vájárnak??
http://www.silive.com/colleges/index.ssf/2009/08/former_wagner_kicker_czech_goe.html
szaré Szüszam???

Piotr legalább tudna megcsinélni egy tekkölt ha köll


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Shaun Suisham volt nálunk kipróbáláson, Tomlin és Colbert figyelte élénken a próbálkozásait. Brrrr... Semmivel nem lennék nyugodtabb, ha ő lenne a kickerünk. Remélem, nem hozunk elhamarkodott döntést és inkább csak figyelmeztetésnek szánjuk Reednek.

Amúgy 2005-ben ő már volt nálunk a TC alatt, de ugye a szezon előtt kivágtuk, hisz Reed maradt a kicker.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Michael Lombardi rövid, tömör és 100%-os pontosságú jellemzése a csapatról:

» The Steelers are clearly not the same team offensively as they were before their line injuries. It is going to be hard for them to overcome the missing personnel, on both sides of the ball. ...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nálunk van a legjobb példa hogy visszavonulások, igazolások is van élet. A védelem átlag életkora 25.5 év. Nálatok talán még könnyebben is lehetne fiatalítani. De az Oline-ba mindenképpen draftpicket/draftpickeket kell ölni mer az katasztrófa.
De egy egy TC alatt is bőven változhat a helyzet. Pl tavaly nálunk Ron Brace sehol nem volt de offseasonban is inkább csak a súly, meg erőnléti problémáiról lehetett hallani, erre ellenetek kezdő volt és bár nyomást kifejteni Ben-re nem tudott, de futás ellen nagyon stabil volt. Deaderick volt a másik kezdő DE. 7. körös újonc, annyi előnnyel hogy az alaba 3-4-es Defense-ében nyomta Saban bácsi keze alatt. Mi is túléltük Seymour távozását és Ty Warren sérülését, nektek is menni fog.

A Gay-es dologhoz meg annyit mondanék még, hogy ha egy csapat nem tud legalább minimális nyomást kifejteni az ellen irányítójára, akkor legyen bármilyen elit az a sec, úgyis szétszedik előbb utóbb. No persze ettől még lehet szar corner Gay, azt már ti tudjátok 😀nDRo
Most ebbe nem megyek bele szívesen, mert megint megkapom, hogy nem ismerem el, hogy jobb volt a Pats, pedig nem erről van szó... A véleményem ettől még az, hogy a D-tek nem élte túl. Mint csapat a Pats folyamatosan meg tudott újulni, és ott tudott maradni a tűz közelében, de ez sztem elsősorban Brady zsenije miatt van, egyszerűen clutch a pali és főleg a nagy meccseken. De a D nagyon-nagyon átlagos. Ellenünk se működött volna így, ha a kezdő LT-LG páros ott van. De nem volt, a Pats pedig tökéletesen megoldotta a feladatot, kihasználta ezt a hiányosságot, ahogy az a dolga volt. (Nem a Pats hibája, hogy éppen erre a meccsre fogytunk el, nekik azt kell megvernie, aki szembejön, ezt megtette, méghozzá nagyon magabiztosan). De az erős túlzás, hogy a Patset nem viselte meg BigSey távozása és Ty kidőlése. Nem véletlen nincs megfelelő passrush egy normális fal ellen. Ez a fal és az egész védelmetek jobb lenne, ha ők nálatok lennének.

Amúgy nem kell 2-3 OL-pick nekünk, pontosabban kell 2, de nem kell feltétlen igazán elől, mert csak az RT-kérdés érdekes, de Flozellnek még 1 évre van szerződése, a másik pick egy OG lehetne, szintén a jobb oldalra. Ha az alap kezdőink egészségesek, akkor van egy átlagos falunk, amely szvsz simán megfogta volna ezt a Pats front-7-t. Most azért festett így a fal és főleg a bal oldala, mert onnan mindkét kezdő kidőlt. Elképesztően feltűnő volt, hogy a bal oldalt verték agyon a védőitek. Ez nem véletlen. Innen esett ki mindkét kezdő és ugye ez a vakoldal. Besz.ptuk, így jártunk. A Patset dicséret illeti, hogy ezt ilyen hatékonyan kihasználta, de ettől nem lett jó a D. Majd ha ezt átlagos fal ellen is tudják, nemcsak egy hulladék ellen, akkor elhiszem, hogy Crable, Brace, Deadrick jó játékosok. Addig viszont tartom, hogy ez a Pats D nagyon is verhető.Soldados
Az lehet, hogy ez a Pats D verhető. Sőt még csak azt is gondolom, hogy - főleg passz elleni védekezésben - még csak nem is középszerű, de amikor kell felszívják magukat és hozzák amit kell. Abban is egyetértek, hogy a D-nk sem élte túl a nagy visszavonulásokat, de megint csak azt kell mondjam, hogy nálunk már a második fázisban van az új D kialakítása! Azt meg gondolom te sem vitatod, hogy az ilyen győzelmek kellenek egy fiatal, alakuló félben lévő D fejlődéséhez! :cool:deepsilver
Tökéletesen egyetértek. Mi viszont még ott tartunk, hogy húzzuk, amíg lehet ezt az elmúlt 5-6 évben dominánsnak tekinthető egységet. (Persze volt lyukas év, mint pl a tavalyi) De lassan nálunk is bele kell majd vágni a drasztikus fiatalításba, mert a komplett kezdő DL, plusz warrior, Harrison bőven 30 felett, és Ike, Troy, Clark is lassan igazi veterán lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😀 😀

Várható volt, hogy előbb-utóbb eljön a pont, amikor kiöregszik ez a csapat. De ennyire nem sanyarú a helyzet. OL-be kell egy OG és egy OT, de nem feltétlen elől (na jó RT jöhet korán is 😊), inkább olyan, aki 2-3 év múlva jó lesz. Mindkettő jobb oldalra. Ennyit az offense-ről, más annyira égető nincs. A D-be kell egy NT és még egy DE, mert a korábbiak nem annyira jöttek be sajna. LB- nem kulcskérdés, Timmons mellett nem kell még egy bivaly LB, bővel elkaristolgat Foote, Harrison helyére már ott van Worilds. Backupnak ott van Fox és hát elvileg az alulméretezett, de spec teamben igen jó Sylvester. Ide nem fontos korai pick. CB kell, mert öregek, szarok és nem jöttek be. 😀

És a tényszerűség kedvéért, Cody 2. körös volt, akkor mi Worildsot húztuk, nem a Gibsont, ő csak 4. körben jött.

tenorx: ja, Gay tegnap ismét botrány volt. Pedig idén több jó meccse is volt. Mondjuk rohadt nagy mismatch neki egy TE, de lábon is megverték, szal nem ezen múlott.Soldados
Nálunk van a legjobb példa hogy visszavonulások, igazolások is van élet. A védelem átlag életkora 25.5 év. Nálatok talán még könnyebben is lehetne fiatalítani. De az Oline-ba mindenképpen draftpicket/draftpickeket kell ölni mer az katasztrófa.
De egy egy TC alatt is bőven változhat a helyzet. Pl tavaly nálunk Ron Brace sehol nem volt de offseasonban is inkább csak a súly, meg erőnléti problémáiról lehetett hallani, erre ellenetek kezdő volt és bár nyomást kifejteni Ben-re nem tudott, de futás ellen nagyon stabil volt. Deaderick volt a másik kezdő DE. 7. körös újonc, annyi előnnyel hogy az alaba 3-4-es Defense-ében nyomta Saban bácsi keze alatt. Mi is túléltük Seymour távozását és Ty Warren sérülését, nektek is menni fog.

A Gay-es dologhoz meg annyit mondanék még, hogy ha egy csapat nem tud legalább minimális nyomást kifejteni az ellen irányítójára, akkor legyen bármilyen elit az a sec, úgyis szétszedik előbb utóbb. No persze ettől még lehet szar corner Gay, azt már ti tudjátok 😀nDRo
Most ebbe nem megyek bele szívesen, mert megint megkapom, hogy nem ismerem el, hogy jobb volt a Pats, pedig nem erről van szó... A véleményem ettől még az, hogy a D-tek nem élte túl. Mint csapat a Pats folyamatosan meg tudott újulni, és ott tudott maradni a tűz közelében, de ez sztem elsősorban Brady zsenije miatt van, egyszerűen clutch a pali és főleg a nagy meccseken. De a D nagyon-nagyon átlagos. Ellenünk se működött volna így, ha a kezdő LT-LG páros ott van. De nem volt, a Pats pedig tökéletesen megoldotta a feladatot, kihasználta ezt a hiányosságot, ahogy az a dolga volt. (Nem a Pats hibája, hogy éppen erre a meccsre fogytunk el, nekik azt kell megvernie, aki szembejön, ezt megtette, méghozzá nagyon magabiztosan). De az erős túlzás, hogy a Patset nem viselte meg BigSey távozása és Ty kidőlése. Nem véletlen nincs megfelelő passrush egy normális fal ellen. Ez a fal és az egész védelmetek jobb lenne, ha ők nálatok lennének.

Amúgy nem kell 2-3 OL-pick nekünk, pontosabban kell 2, de nem kell feltétlen igazán elől, mert csak az RT-kérdés érdekes, de Flozellnek még 1 évre van szerződése, a másik pick egy OG lehetne, szintén a jobb oldalra. Ha az alap kezdőink egészségesek, akkor van egy átlagos falunk, amely szvsz simán megfogta volna ezt a Pats front-7-t. Most azért festett így a fal és főleg a bal oldala, mert onnan mindkét kezdő kidőlt. Elképesztően feltűnő volt, hogy a bal oldalt verték agyon a védőitek. Ez nem véletlen. Innen esett ki mindkét kezdő és ugye ez a vakoldal. Besz.ptuk, így jártunk. A Patset dicséret illeti, hogy ezt ilyen hatékonyan kihasználta, de ettől nem lett jó a D. Majd ha ezt átlagos fal ellen is tudják, nemcsak egy hulladék ellen, akkor elhiszem, hogy Crable, Brace, Deadrick jó játékosok. Addig viszont tartom, hogy ez a Pats D nagyon is verhető.Soldados
Az lehet, hogy ez a Pats D verhető. Sőt még csak azt is gondolom, hogy - főleg passz elleni védekezésben - még csak nem is középszerű, de amikor kell felszívják magukat és hozzák amit kell. Abban is egyetértek, hogy a D-nk sem élte túl a nagy visszavonulásokat, de megint csak azt kell mondjam, hogy nálunk már a második fázisban van az új D kialakítása! Azt meg gondolom te sem vitatod, hogy az ilyen győzelmek kellenek egy fiatal, alakuló félben lévő D fejlődéséhez! :cool:
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
😀 😀

Várható volt, hogy előbb-utóbb eljön a pont, amikor kiöregszik ez a csapat. De ennyire nem sanyarú a helyzet. OL-be kell egy OG és egy OT, de nem feltétlen elől (na jó RT jöhet korán is 😊), inkább olyan, aki 2-3 év múlva jó lesz. Mindkettő jobb oldalra. Ennyit az offense-ről, más annyira égető nincs. A D-be kell egy NT és még egy DE, mert a korábbiak nem annyira jöttek be sajna. LB- nem kulcskérdés, Timmons mellett nem kell még egy bivaly LB, bővel elkaristolgat Foote, Harrison helyére már ott van Worilds. Backupnak ott van Fox és hát elvileg az alulméretezett, de spec teamben igen jó Sylvester. Ide nem fontos korai pick. CB kell, mert öregek, szarok és nem jöttek be. 😀

És a tényszerűség kedvéért, Cody 2. körös volt, akkor mi Worildsot húztuk, nem a Gibsont, ő csak 4. körben jött.

tenorx: ja, Gay tegnap ismét botrány volt. Pedig idén több jó meccse is volt. Mondjuk rohadt nagy mismatch neki egy TE, de lábon is megverték, szal nem ezen múlott.Soldados
Nálunk van a legjobb példa hogy visszavonulások, igazolások is van élet. A védelem átlag életkora 25.5 év. Nálatok talán még könnyebben is lehetne fiatalítani. De az Oline-ba mindenképpen draftpicket/draftpickeket kell ölni mer az katasztrófa.
De egy egy TC alatt is bőven változhat a helyzet. Pl tavaly nálunk Ron Brace sehol nem volt de offseasonban is inkább csak a súly, meg erőnléti problémáiról lehetett hallani, erre ellenetek kezdő volt és bár nyomást kifejteni Ben-re nem tudott, de futás ellen nagyon stabil volt. Deaderick volt a másik kezdő DE. 7. körös újonc, annyi előnnyel hogy az alaba 3-4-es Defense-ében nyomta Saban bácsi keze alatt. Mi is túléltük Seymour távozását és Ty Warren sérülését, nektek is menni fog.

A Gay-es dologhoz meg annyit mondanék még, hogy ha egy csapat nem tud legalább minimális nyomást kifejteni az ellen irányítójára, akkor legyen bármilyen elit az a sec, úgyis szétszedik előbb utóbb. No persze ettől még lehet szar corner Gay, azt már ti tudjátok 😀nDRo
Most ebbe nem megyek bele szívesen, mert megint megkapom, hogy nem ismerem el, hogy jobb volt a Pats, pedig nem erről van szó... A véleményem ettől még az, hogy a D-tek nem élte túl. Mint csapat a Pats folyamatosan meg tudott újulni, és ott tudott maradni a tűz közelében, de ez sztem elsősorban Brady zsenije miatt van, egyszerűen clutch a pali és főleg a nagy meccseken. De a D nagyon-nagyon átlagos. Ellenünk se működött volna így, ha a kezdő LT-LG páros ott van. De nem volt, a Pats pedig tökéletesen megoldotta a feladatot, kihasználta ezt a hiányosságot, ahogy az a dolga volt. (Nem a Pats hibája, hogy éppen erre a meccsre fogytunk el, nekik azt kell megvernie, aki szembejön, ezt megtette, méghozzá nagyon magabiztosan). De az erős túlzás, hogy a Patset nem viselte meg BigSey távozása és Ty kidőlése. Nem véletlen nincs megfelelő passrush egy normális fal ellen. Ez a fal és az egész védelmetek jobb lenne, ha ők nálatok lennének.

Amúgy nem kell 2-3 OL-pick nekünk, pontosabban kell 2, de nem kell feltétlen igazán elől, mert csak az RT-kérdés érdekes, de Flozellnek még 1 évre van szerződése, a másik pick egy OG lehetne, szintén a jobb oldalra. Ha az alap kezdőink egészségesek, akkor van egy átlagos falunk, amely szvsz simán megfogta volna ezt a Pats front-7-t. Most azért festett így a fal és főleg a bal oldala, mert onnan mindkét kezdő kidőlt. Elképesztően feltűnő volt, hogy a bal oldalt verték agyon a védőitek. Ez nem véletlen. Innen esett ki mindkét kezdő és ugye ez a vakoldal. Besz.ptuk, így jártunk. A Patset dicséret illeti, hogy ezt ilyen hatékonyan kihasználta, de ettől nem lett jó a D. Majd ha ezt átlagos fal ellen is tudják, nemcsak egy hulladék ellen, akkor elhiszem, hogy Crable, Brace, Deadrick jó játékosok. Addig viszont tartom, hogy ez a Pats D nagyon is verhető.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/kozos-meccsnezes/
Azért, hogy az izgalom jobban elosztódjék. Akit érdekel az az oldalon található űrlapon vagy a mailcímen tud jelentkezni.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
😀 😀

Várható volt, hogy előbb-utóbb eljön a pont, amikor kiöregszik ez a csapat. De ennyire nem sanyarú a helyzet. OL-be kell egy OG és egy OT, de nem feltétlen elől (na jó RT jöhet korán is 😊), inkább olyan, aki 2-3 év múlva jó lesz. Mindkettő jobb oldalra. Ennyit az offense-ről, más annyira égető nincs. A D-be kell egy NT és még egy DE, mert a korábbiak nem annyira jöttek be sajna. LB- nem kulcskérdés, Timmons mellett nem kell még egy bivaly LB, bővel elkaristolgat Foote, Harrison helyére már ott van Worilds. Backupnak ott van Fox és hát elvileg az alulméretezett, de spec teamben igen jó Sylvester. Ide nem fontos korai pick. CB kell, mert öregek, szarok és nem jöttek be. 😀

És a tényszerűség kedvéért, Cody 2. körös volt, akkor mi Worildsot húztuk, nem a Gibsont, ő csak 4. körben jött.

tenorx: ja, Gay tegnap ismét botrány volt. Pedig idén több jó meccse is volt. Mondjuk rohadt nagy mismatch neki egy TE, de lábon is megverték, szal nem ezen múlott.Soldados
Nálunk van a legjobb példa hogy visszavonulások, igazolások is van élet. A védelem átlag életkora 25.5 év. Nálatok talán még könnyebben is lehetne fiatalítani. De az Oline-ba mindenképpen draftpicket/draftpickeket kell ölni mer az katasztrófa.
De egy egy TC alatt is bőven változhat a helyzet. Pl tavaly nálunk Ron Brace sehol nem volt de offseasonban is inkább csak a súly, meg erőnléti problémáiról lehetett hallani, erre ellenetek kezdő volt és bár nyomást kifejteni Ben-re nem tudott, de futás ellen nagyon stabil volt. Deaderick volt a másik kezdő DE. 7. körös újonc, annyi előnnyel hogy az alaba 3-4-es Defense-ében nyomta Saban bácsi keze alatt. Mi is túléltük Seymour távozását és Ty Warren sérülését, nektek is menni fog.

A Gay-es dologhoz meg annyit mondanék még, hogy ha egy csapat nem tud legalább minimális nyomást kifejteni az ellen irányítójára, akkor legyen bármilyen elit az a sec, úgyis szétszedik előbb utóbb. No persze ettől még lehet szar corner Gay, azt már ti tudjátok 😀
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Az azért már gáz, hogy ha az összesen 10-12 amerikai foci meccset játszó csajom 40 %-ban eltalálja a playhívást, nem? A középső futásoknál majdnem 100 %-os 😊Szokol
Azt mindenki eltalálja, de annak nem is az a célja, hogy ne tudja az ellenfél, hogy mi jön. 😉Soldados
Most megint egy naív kérdés: ha az ellenfél tudja, hogy mi jön és erőből láthatóan nem túl gyakran tudjuk megoldani, akkor mi lenne, ha a kreativitás lenne a fegyverünk?Szokol
erőből kell ez a STEELERS!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha ugyanúgy out lesz Keisel, Kemo, esetleg ehhez hozzájön Ward vagy Timmons, akkor szvsz 50%-nál kisebb a sanszunk, és sztem megint kikapunk. Ha szerencsénkre mindenki játszhatna, és csak Jonathan Scott balfaszkodását kellene elviselni LT-ként, akkor talán egy hangyányit esélyesebbek vagyunk, de nem annyival, hogy nyugodt legyek.Soldados
Az első mondat első felével egyetértek, a másodikkal viszont nem; szerintem kicsit túlzottan is bemagyarázod (vagy be akarod magyarázni) magadnak, hogy most úgyis kikapunk... 😊 Azt nem vitatom, hogy súlyos helyzetben vagyunk, és ha valamit keresni akarunk a Raiders ellen, akkor minimum Keiselre és Timmons-ra szükségünk lesz (és valóban ne feledkezzünk el Wardról sem, mert ha ő nem lesz, Big Ben és Wallace ketten nem elegendők a passzjátékoknál), és azzal is egyetértek, hogy sima győzelem semmiképp se lesz (legalábbis számunkra biztosan nem), de ne csak a pesszimizmus szóljon mindenhonnan, inkább bizakodjunk, hogy a sérültjeink felépülnek. 😉vassadi27
Jó, azért bombameglepetésnek nem tartanám a győzelmünket 😊, de abban az esetben, ha a többség most sem játszik, akkor szvsz nem mi vagyunk favoritok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ha ugyanúgy out lesz Keisel, Kemo, esetleg ehhez hozzájön Ward vagy Timmons, akkor szvsz 50%-nál kisebb a sanszunk, és sztem megint kikapunk. Ha szerencsénkre mindenki játszhatna, és csak Jonathan Scott balfaszkodását kellene elviselni LT-ként, akkor talán egy hangyányit esélyesebbek vagyunk, de nem annyival, hogy nyugodt legyek.Soldados
Az első mondat első felével egyetértek, a másodikkal viszont nem; szerintem kicsit túlzottan is bemagyarázod (vagy be akarod magyarázni) magadnak, hogy most úgyis kikapunk... 😊 Azt nem vitatom, hogy súlyos helyzetben vagyunk, és ha valamit keresni akarunk a Raiders ellen, akkor minimum Keiselre és Timmons-ra szükségünk lesz (és valóban ne feledkezzünk el Wardról sem, mert ha ő nem lesz, Big Ben és Wallace ketten nem elegendők a passzjátékoknál), és azzal is egyetértek, hogy sima győzelem semmiképp se lesz (legalábbis számunkra biztosan nem), de ne csak a pesszimizmus szóljon mindenhonnan, inkább bizakodjunk, hogy a sérültjeink felépülnek. 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az azért már gáz, hogy ha az összesen 10-12 amerikai foci meccset játszó csajom 40 %-ban eltalálja a playhívást, nem? A középső futásoknál majdnem 100 %-os 😊Szokol
Azt mindenki eltalálja, de annak nem is az a célja, hogy ne tudja az ellenfél, hogy mi jön. 😉Soldados
Most megint egy naív kérdés: ha az ellenfél tudja, hogy mi jön és erőből láthatóan nem túl gyakran tudjuk megoldani, akkor mi lenne, ha a kreativitás lenne a fegyverünk?Szokol
Tavaly épp az volt a baj mindenki szerint, hogy trükközni akartunk, passzoltunk sok rövid szituban.

Igazából egy magára vmit is adó csapatnak a 3. és 1-et meg kell tudnia oldani erőből. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!