NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Ward bárki mellett tökéletes WR lenne, én mégis Wallaceban látom azt, amire nagy szükségünk volt, egy ennyire jó deep threat, aki nemcsak gyors, hanem jó WR is. Ha nem dobjuk ki BBt valami hirtelen felindulásból, akkor szerintem nagyon jó párost fognak ezek ketten alkotni.tenorx
tenyleg kurvajo wr, enis birom az ilyen tipusu elkapokat.rohadt nehez ellenuk jatszani mer' hihetetlen gyorsak..mindenesetre vasarnap, ha Aso jatszik, nem fog varazsolni mert le lesz szedve a palyarol. 😛 jo meccset varok, remelhetoleg Oak gyozelemmel. Wardrol es a tobbi serultrol mi hir?Bay Area
Szerintem játszik Ward. Amúgy megnézem majd, hogy Aso hogy fogja felvenni vele a tempót, nem sok embernek sikerült eddig 😛tenorx
Hat Asot otthagyni se igen sikerult eddig senkinek..O se lassu am 😛 Pedig talalkozott boven speedsterekkel, Meg azert ez az NFL..Itt nincsenek lassu wrek se cornerek. 😊 Wallacebol is van meg par.. DJax,Harvin stb ..Na+ nalunk Ford es DHB,deok csak speed alapjan(meg)

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ward bárki mellett tökéletes WR lenne, én mégis Wallaceban látom azt, amire nagy szükségünk volt, egy ennyire jó deep threat, aki nemcsak gyors, hanem jó WR is. Ha nem dobjuk ki BBt valami hirtelen felindulásból, akkor szerintem nagyon jó párost fognak ezek ketten alkotni.tenorx
tenyleg kurvajo wr, enis birom az ilyen tipusu elkapokat.rohadt nehez ellenuk jatszani mer' hihetetlen gyorsak..mindenesetre vasarnap, ha Aso jatszik, nem fog varazsolni mert le lesz szedve a palyarol. 😛 jo meccset varok, remelhetoleg Oak gyozelemmel. Wardrol es a tobbi serultrol mi hir?Bay Area
Szerintem játszik Ward. Amúgy megnézem majd, hogy Aso hogy fogja felvenni vele a tempót, nem sok embernek sikerült eddig 😛
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Ward bárki mellett tökéletes WR lenne, én mégis Wallaceban látom azt, amire nagy szükségünk volt, egy ennyire jó deep threat, aki nemcsak gyors, hanem jó WR is. Ha nem dobjuk ki BBt valami hirtelen felindulásból, akkor szerintem nagyon jó párost fognak ezek ketten alkotni.tenorx
tenyleg kurvajo wr, enis birom az ilyen tipusu elkapokat.rohadt nehez ellenuk jatszani mer' hihetetlen gyorsak..mindenesetre vasarnap, ha Aso jatszik, nem fog varazsolni mert le lesz szedve a palyarol. 😛 jo meccset varok, remelhetoleg Oak gyozelemmel. Wardrol es a tobbi serultrol mi hir?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ward bárki mellett tökéletes WR lenne, én mégis Wallaceban látom azt, amire nagy szükségünk volt, egy ennyire jó deep threat, aki nemcsak gyors, hanem jó WR is. Ha nem dobjuk ki BBt valami hirtelen felindulásból, akkor szerintem nagyon jó párost fognak ezek ketten alkotni.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Sokat ekézték sokfelé BB-t, de annyit mindenképpen el akartam mondani, ha valakit választanom kéne 3 és 20+-ra tuti h őt választanám... szerintem ebben bízhattok, mert ha valaki alkalmas arra, hogy e mögött a hulladék OL mögött alkosson az ő... ha lett volna Ward a Pats ellen, nem ez a vége... 😊Geronimo
Ésl BB mellé megtaláltuk a tökéletes WRt, Wallacet. BB dob egy óriásit, Wallace meg elkapja, nagyon jó köztük a "chemistry". Igazából még BB válla egy kicsit kevés is, mert néha aluldobja, de életveszélyes endzone threat akkor is, ha a saját 20asunknál vagyunk 😀tenorx
szerintem BB mellé évekkel ezelőtt meg volt a tökéletes WR... Ward 😉 Wallace inkább extra... de hány olyan volt, h 3 és 18... BB-t majdnem agyonverik, ledöntik, tépik hárman, de még estében eldobja és Ward pont a first down markernél elkapja 😉

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sokat ekézték sokfelé BB-t, de annyit mindenképpen el akartam mondani, ha valakit választanom kéne 3 és 20+-ra tuti h őt választanám... szerintem ebben bízhattok, mert ha valaki alkalmas arra, hogy e mögött a hulladék OL mögött alkosson az ő... ha lett volna Ward a Pats ellen, nem ez a vége... 😊Geronimo
Ésl BB mellé megtaláltuk a tökéletes WRt, Wallacet. BB dob egy óriásit, Wallace meg elkapja, nagyon jó köztük a "chemistry". Igazából még BB válla egy kicsit kevés is, mert néha aluldobja, de életveszélyes endzone threat akkor is, ha a saját 20asunknál vagyunk 😀
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Sokat ekézték sokfelé BB-t, de annyit mindenképpen el akartam mondani, ha valakit választanom kéne 3 és 20+-ra tuti h őt választanám... szerintem ebben bízhattok, mert ha valaki alkalmas arra, hogy e mögött a hulladék OL mögött alkosson az ő... ha lett volna Ward a Pats ellen, nem ez a vége... 😊

több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
http://www.post-gazette.com/pg/10321/1104162-66.stm?cmpid=latest.xml&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát a kicker az már csak ilyen végletes poszt 😊Szesze
Az bizony. Ha tudom, hogy Suisham jön a helyére, akkor én is azt mondom, inkább adjuk meg év végéig a lehetőséget Reednek, de mondjuk mi van akkor, ha a PO-ban, sorsdöntő helyzetben remeg meg a lába... :rolleyes: Szóval fene tudja, mi (lett volna) a helyes döntés, de erre az előttünk álló meccsek úgyis választ adnak majd. Ha Suisham megfelelő hatékonysággal értékesíti az FG-ket, akkor úgyis mindenki elfelejti Reedet, és a téma lezárva. Ha meg nem, akkor... 😐vassadi27
Épp azért volt faszság, mert az biztos volt, hogy jobbat nem találhatunk a szabadügynökpiacon. Ezt az évet mindenképpen vele kellett volna végigcsinálni, aztán év végén megnézni, hogy ér-e annyit a teljesítménye, hogy hosszabbítsunk vele. De így a kukába dobni 8 évet... Hmmm... Finoman fogalmazva is, rossz, elhamarkodott döntésnek tűnik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hát a kicker az már csak ilyen végletes poszt 😊Szesze
Az bizony. Ha tudom, hogy Suisham jön a helyére, akkor én is azt mondom, inkább adjuk meg év végéig a lehetőséget Reednek, de mondjuk mi van akkor, ha a PO-ban, sorsdöntő helyzetben remeg meg a lába... :rolleyes: Szóval fene tudja, mi (lett volna) a helyes döntés, de erre az előttünk álló meccsek úgyis választ adnak majd. Ha Suisham megfelelő hatékonysággal értékesíti az FG-ket, akkor úgyis mindenki elfelejti Reedet, és a téma lezárva. Ha meg nem, akkor... 😐
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Hehe.
Itt nagyobb a letargia mint a Lions topikban.Bazzani
Én is pont ezen gondolkoztam délután, hogy micsoda pofátlanság(?), hogy mi egy valóban borzalmas meccs után, de még mindig 6-3-mal itt siránkozunk (nem sértésnek szánom magunkra nézve 😊 ), közben meg vannak a ligának 1-8-as és 2-7-es csapatai is... 😊

Olvasom itt a véleményeket Reed waivelésével kapcsolatban, és ahhoz képest, hogy nemrég még mindenki szidta, most meg visszasírjuk. Tipikus "csak akkor jössz rá mid van, ha már elvesztetted". 😊vassadi27
Hát a kicker az már csak ilyen végletes poszt 😊
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hehe.
Itt nagyobb a letargia mint a Lions topikban.Bazzani
Én is pont ezen gondolkoztam délután, hogy micsoda pofátlanság(?), hogy mi egy valóban borzalmas meccs után, de még mindig 6-3-mal itt siránkozunk (nem sértésnek szánom magunkra nézve 😊 ), közben meg vannak a ligának 1-8-as és 2-7-es csapatai is... 😊

Olvasom itt a véleményeket Reed waivelésével kapcsolatban, és ahhoz képest, hogy nemrég még mindenki szidta, most meg visszasírjuk. Tipikus "csak akkor jössz rá mid van, ha már elvesztetted". 😊
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Azt csíptem Reedben, hogy marha nagy Pens fan.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Reed egy fasz, nem kellett volna vele hosszabbitani, közben az évek alatt elment az eszecskéje
arról nem beszélve hogy neki is volt balhéja, alkoholproblémák miegymás

én már azt sem értettem, hogy mi a faszér volt muszály hosszabbitanunk velesutianap
Talán azért mert az elmúlt 3 év legpontosabb rúgója volt, mindezt a Heinz Fielden, amely a kickerek rémálma...

És mondjuk a WC-papírtartó szétverése kicsit más, mint drogozni, nőket erőszakolni, stb...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Reed egy fasz, nem kellett volna vele hosszabbitani, közben az évek alatt elment az eszecskéje
arról nem beszélve hogy neki is volt balhéja, alkoholproblémák miegymás

én már azt sem értettem, hogy mi a faszér volt muszály hosszabbitanunk vele


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha nem akarják tovább bolygatni a falat, ulpianus
Ennél rosszabb nem lehet... Simán fel kellett volna borítani az eddigi felállást, Flozellt át a vakoldalra, az RT felőlem bárki lehet. Ez most rosszabb volt, mint az agyonszidott 2007-es és 2008-as fal. És mi lesz, ha olyan csapattal találkozunk, amelynek van passrush-a, merthogy a Patsnek nincs...

Nem tusdom ki vetette fel, de edzőkérdés nem lesz, akármi is történik a szezonban. Nálunk ez nem szokás, főleg úgy nem, hogy most hosszabbítottak vele. Cowhernek is volt 3 negatív szezonja egymás után, és még csak fel sem merült a menesztése.

Amúgy tavaly a rosterszűkítésnél követett el hatalmas hibát, rá is ment a szezonunk, most az nagyon jól sikerült. De most ez egy kibaszottul elbaszott döntés volt. Reedet kirúgni Suishamért ez ordas faszság, és ezt tetézi ezzel a Scott well enough dologgal, miközben Flozell egy évtizedet húzott le LT-ként... Erre megint rámehet a szezonunk...Soldados
Meg kell nézni a köv meccsen is, h mire képes Scott. Azért Tomlin se teljesen hülye, valamiért csak meghozta ezt a döntést, egy esély még adható sztem neki a második félidei teljesítménye alapján. 3 éve Starksra se gondoltad volna, h valaha síratni fogod a sérülését 😊 A szezon nem fog rámenni erre, mert ha Scott fos lesz akkor váltani fogtok úgyis.

De jó lesz a vasárnap: PIT-OAK 19:00, NE-COLTS: 22:15, Philly-Giants 2:20 :cool:Szesze
2 ilyen ember van, akit egykor a halál f.szára kívántam, de annyit fejlődtek, hogy mára megbékéltem velük: liszteszsák és Ike.

Mindenesetre ha ismét ezen a poszton megy el a meccsünk, akkor nagyon morcos leszek Tomlinra. És Reed miatt is haragszom rá, nagyon rossz döntésnek tartom a kirúgását még akkor is, ha idén sokat hibázott. Én is azt csináltam volna, amit Tibi mondott, azaz év végén nem adtam volna neki szerződést.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Tomlin csak jobban látja mint itt fórumon páran. Ő látja nap, mint nap Scott-ot. Berakja Oakland ellen ha ott is gyenge lesz akkor megteheti utána lévő meccsre is a cserét Adams-el.

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Ha nem akarják tovább bolygatni a falat, ulpianus
Ennél rosszabb nem lehet... Simán fel kellett volna borítani az eddigi felállást, Flozellt át a vakoldalra, az RT felőlem bárki lehet. Ez most rosszabb volt, mint az agyonszidott 2007-es és 2008-as fal. És mi lesz, ha olyan csapattal találkozunk, amelynek van passrush-a, merthogy a Patsnek nincs...

Nem tusdom ki vetette fel, de edzőkérdés nem lesz, akármi is történik a szezonban. Nálunk ez nem szokás, főleg úgy nem, hogy most hosszabbítottak vele. Cowhernek is volt 3 negatív szezonja egymás után, és még csak fel sem merült a menesztése.

Amúgy tavaly a rosterszűkítésnél követett el hatalmas hibát, rá is ment a szezonunk, most az nagyon jól sikerült. De most ez egy kibaszottul elbaszott döntés volt. Reedet kirúgni Suishamért ez ordas faszság, és ezt tetézi ezzel a Scott well enough dologgal, miközben Flozell egy évtizedet húzott le LT-ként... Erre megint rámehet a szezonunk...Soldados
Meg kell nézni a köv meccsen is, h mire képes Scott. Azért Tomlin se teljesen hülye, valamiért csak meghozta ezt a döntést, egy esély még adható sztem neki a második félidei teljesítménye alapján. 3 éve Starksra se gondoltad volna, h valaha síratni fogod a sérülését 😊 A szezon nem fog rámenni erre, mert ha Scott fos lesz akkor váltani fogtok úgyis.

De jó lesz a vasárnap: PIT-OAK 19:00, NE-COLTS: 22:15, Philly-Giants 2:20 :cool:
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Arra írtam, hogy páran edzőváltást vizionálnak, mert Tomlin nem látja, amit ők, hogy Scott fos volt. Az hogy nyilatkozik, hogy egy játékos jó, meg blabla, az sztem messze nem ezt jelenti. Ezt KELL mondania, mert mit mondjon?ulpianus
1 emberke mondta, ha jól látom. Amúgyse szokás a Steelersnél, hoyg csak kirúgdossák az edzőt.

Bazzani: nem letargia van, hanem düh.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Tomlin amit nyilatkozik, meg amit gondol az két külön dolog. Mégsem mondhassa, hogy de kurva szar volt már Scott, de azért marad ott ahol van. Ha nem akarják tovább bolygatni a falat, mert hátha csak rontanak ott is, ahol elviselhetően gyenge, szóval akkor marad Scott. És valamit mondott róla ugye értitek. Szóval nem felsorolta a csapat tagjait, hanem őt kiemelte. Nyilván azért, mert olyan volt, mint mindenki más, ahogy ő is várta. Nyilatkoztak már sokkal rosszabb emberről is egész évben ,hogy milyen jó volt, meg néhány hibától eltekintve lefogadható, és egy folytában javul edzésen ,meg bízunk benne, aztán kivágták mint macskát szarni év végén.
Nyilatkozni egy dolog tehát, ott kincstári optimizmus van, minden ellenfél nagyon tiszteletreméltó és kiváló csapat, minden játékosuk akit épp kérdeznek nagyon jó, blablabla. De Tomlin is pontosan tudja, hogy Scott szar, ettől még.ulpianus
jó de itt nem a rizsán van a lényeg, hanem h ott van Adams akit át lehetne tenni LT-be... azért csak ez az egyik legfontosabb poszt az összes közül, kurvára nem mind1, h ott ki mit alkot, simán rámehet a QB bőre is. Egyébként azt hozzá kell tenni, h a második félidőben már messze nem volt olyan gyenge Scott, úgyh azért némi esély ez alapján lehet rá, h jobb lesz - nyilván Tomlin is ebben reménykedik, csak nem igazán kifizetődő pont az LT poszttal kísérletezgetni.
(egyébként emiatt pl nem értek egyet Soldival, h nem LT-t kéne igazolnotok, igenis fontos lenne már most draftolnotok egy LT-t Starks mögé sztem, h mire szükség lesz rá már kész legyen + backupként már lehetne rá számítani sérülés esetén már akár jövőre is)Szesze
Arra írtam, hogy páran edzőváltást vizionálnak, mert Tomlin nem látja, amit ők, hogy Scott fos volt. Az hogy nyilatkozik, hogy egy játékos jó, meg blabla, az sztem messze nem ezt jelenti. Ezt KELL mondania, mert mit mondjon?ulpianus
Ezt akkor kell mondania, ha úgy gondolja, h Scott-nak kell játszania Adams helyett LT-ként. Itt azt lehet megkérdőjelezni és vitatni, h ez helyed döntés-e. Az hogy ezt hogyan kommunikálja sztem nagyjából mellékes.
Edzőváltás tuti nem lesz 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha nem akarják tovább bolygatni a falat, ulpianus
Ennél rosszabb nem lehet... Simán fel kellett volna borítani az eddigi felállást, Flozellt át a vakoldalra, az RT felőlem bárki lehet. Ez most rosszabb volt, mint az agyonszidott 2007-es és 2008-as fal. És mi lesz, ha olyan csapattal találkozunk, amelynek van passrush-a, merthogy a Patsnek nincs...

Nem tusdom ki vetette fel, de edzőkérdés nem lesz, akármi is történik a szezonban. Nálunk ez nem szokás, főleg úgy nem, hogy most hosszabbítottak vele. Cowhernek is volt 3 negatív szezonja egymás után, és még csak fel sem merült a menesztése.

Amúgy tavaly a rosterszűkítésnél követett el hatalmas hibát, rá is ment a szezonunk, most az nagyon jól sikerült. De most ez egy kibaszottul elbaszott döntés volt. Reedet kirúgni Suishamért ez ordas faszság, és ezt tetézi ezzel a Scott well enough dologgal, miközben Flozell egy évtizedet húzott le LT-ként... Erre megint rámehet a szezonunk...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Tomlin amit nyilatkozik, meg amit gondol az két külön dolog. Mégsem mondhassa, hogy de kurva szar volt már Scott, de azért marad ott ahol van. Ha nem akarják tovább bolygatni a falat, mert hátha csak rontanak ott is, ahol elviselhetően gyenge, szóval akkor marad Scott. És valamit mondott róla ugye értitek. Szóval nem felsorolta a csapat tagjait, hanem őt kiemelte. Nyilván azért, mert olyan volt, mint mindenki más, ahogy ő is várta. Nyilatkoztak már sokkal rosszabb emberről is egész évben ,hogy milyen jó volt, meg néhány hibától eltekintve lefogadható, és egy folytában javul edzésen ,meg bízunk benne, aztán kivágták mint macskát szarni év végén.
Nyilatkozni egy dolog tehát, ott kincstári optimizmus van, minden ellenfél nagyon tiszteletreméltó és kiváló csapat, minden játékosuk akit épp kérdeznek nagyon jó, blablabla. De Tomlin is pontosan tudja, hogy Scott szar, ettől még.ulpianus
jó de itt nem a rizsán van a lényeg, hanem h ott van Adams akit át lehetne tenni LT-be... azért csak ez az egyik legfontosabb poszt az összes közül, kurvára nem mind1, h ott ki mit alkot, simán rámehet a QB bőre is. Egyébként azt hozzá kell tenni, h a második félidőben már messze nem volt olyan gyenge Scott, úgyh azért némi esély ez alapján lehet rá, h jobb lesz - nyilván Tomlin is ebben reménykedik, csak nem igazán kifizetődő pont az LT poszttal kísérletezgetni.
(egyébként emiatt pl nem értek egyet Soldival, h nem LT-t kéne igazolnotok, igenis fontos lenne már most draftolnotok egy LT-t Starks mögé sztem, h mire szükség lesz rá már kész legyen + backupként már lehetne rá számítani sérülés esetén már akár jövőre is)Szesze
Arra írtam, hogy páran edzőváltást vizionálnak, mert Tomlin nem látja, amit ők, hogy Scott fos volt. Az hogy nyilatkozik, hogy egy játékos jó, meg blabla, az sztem messze nem ezt jelenti. Ezt KELL mondania, mert mit mondjon?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Tomlin amit nyilatkozik, meg amit gondol az két külön dolog. Mégsem mondhassa, hogy de kurva szar volt már Scott, de azért marad ott ahol van. Ha nem akarják tovább bolygatni a falat, mert hátha csak rontanak ott is, ahol elviselhetően gyenge, szóval akkor marad Scott. És valamit mondott róla ugye értitek. Szóval nem felsorolta a csapat tagjait, hanem őt kiemelte. Nyilván azért, mert olyan volt, mint mindenki más, ahogy ő is várta. Nyilatkoztak már sokkal rosszabb emberről is egész évben ,hogy milyen jó volt, meg néhány hibától eltekintve lefogadható, és egy folytában javul edzésen ,meg bízunk benne, aztán kivágták mint macskát szarni év végén.
Nyilatkozni egy dolog tehát, ott kincstári optimizmus van, minden ellenfél nagyon tiszteletreméltó és kiváló csapat, minden játékosuk akit épp kérdeznek nagyon jó, blablabla. De Tomlin is pontosan tudja, hogy Scott szar, ettől még.ulpianus
jó de itt nem a rizsán van a lényeg, hanem h ott van Adams akit át lehetne tenni LT-be... azért csak ez az egyik legfontosabb poszt az összes közül, kurvára nem mind1, h ott ki mit alkot, simán rámehet a QB bőre is. Egyébként azt hozzá kell tenni, h a második félidőben már messze nem volt olyan gyenge Scott, úgyh azért némi esély ez alapján lehet rá, h jobb lesz - nyilván Tomlin is ebben reménykedik, csak nem igazán kifizetődő pont az LT poszttal kísérletezgetni.
(egyébként emiatt pl nem értek egyet Soldival, h nem LT-t kéne igazolnotok, igenis fontos lenne már most draftolnotok egy LT-t Starks mögé sztem, h mire szükség lesz rá már kész legyen + backupként már lehetne rá számítani sérülés esetén már akár jövőre is)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Naccerű hírek: jövőre elmegy Coach Dad, Aaron Smith visszavonul, Reed kibaszva, átállunk 4-3-as D-re és még BB helye se biztos...

Wtf,,,kishaszi
Valamiről lemaradtam, de nagyon!!! Átállunk 4-3 ?Darth
nem maradtál le egyelőre semmiről, de Lebau visszavonulása után benne van a pakliban szvsz. Soldi pedzegette korábban a témát, amikor idehoztuk Tomlint, hogy ő 4-3-hoz jobban ért és akkor ugye jó döntésnek bizonyult, hogy hagyja az Öreget és a régi rendszert.

TT: Szesze is ironikusan értette, hogy vicces.kishaszi
így van, vicces = baromság 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Tomlin amit nyilatkozik, meg amit gondol az két külön dolog. Mégsem mondhassa, hogy de kurva szar volt már Scott, de azért marad ott ahol van. Ha nem akarják tovább bolygatni a falat, mert hátha csak rontanak ott is, ahol elviselhetően gyenge, szóval akkor marad Scott. És valamit mondott róla ugye értitek. Szóval nem felsorolta a csapat tagjait, hanem őt kiemelte. Nyilván azért, mert olyan volt, mint mindenki más, ahogy ő is várta. Nyilatkoztak már sokkal rosszabb emberről is egész évben ,hogy milyen jó volt, meg néhány hibától eltekintve lefogadható, és egy folytában javul edzésen ,meg bízunk benne, aztán kivágták mint macskát szarni év végén.
Nyilatkozni egy dolog tehát, ott kincstári optimizmus van, minden ellenfél nagyon tiszteletreméltó és kiváló csapat, minden játékosuk akit épp kérdeznek nagyon jó, blablabla. De Tomlin is pontosan tudja, hogy Scott szar, ettől még.


Állat vagyok, ami enni kér...