NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Most tudtam végigolvasni a heti termést. Le kéne csekkolni hogy mindenki megvan-e közülünk, vagy van aki felvágta az ereit a meccs után?! :rolleyes:

Komolyra fordítva: úgy emlékszem a Pats meccset előzetesen szinte mindenki W/L- re tette, szóval reálisan benne volt a bukó lehetősége. Az, hogy konkrétan sz@rrá vertek minket... hát istenem, ilyen a sport. Ha 1 ponttal kaptunk volna ki, akkor is ugyanúgy 6-3 -al állnánk, ilyen szempontból tökmindegy.

A Reed témához csak annyit: mivel nem a csapatnál megszokott módon zajlott a történet, szerintem olyasmi lehet a háttérben, amiről pillanatnyilag fogalmunk sincs. Talán mentális problémák, valamiben szembeállt a vezetőséggel, vagy olyat mondott/tett amivel a csapatmorált rontotta, vagy valami olyasmi amiről Tomlin úgy gondolta, hogy azonnal véget kell vetni, még azon az áron is hogy gyengébb rúgót hoznak.
Mert szimplán a pályán nyújtott teljesítménye nem indokolta, hogy szezon közben így kivágják. Mégiscsak valaki volt a csapatnál, nem egy névtelen rookie. Szerintem.

Kicsit a Holmes-ügy is ilyesmi volt. Elengedték, mindenki a fejét fogta, hogy akkor most mi lesz... nyilván ők már akkor látták, amit mi csak most, hogy Wallace simán pótolni tudja.

Tomlin: szvsz kizárt hogy kirakják, az elmúlt 30 évben 3 HC volt Pittsburghben. Egyébként is időt kell adni neki, hogy bizonyíthasson. A SB-t gyakorlatilag a Cowher által épített csapattal nyerte, legalábbis a csapat gerincét azok a játékosok alkották.
Ahhoz, hogy Tomlin (vagy bárki más) teljesen saját elképzelései szerinti csapatot építhessen, néhány évnek el kell telnie, hogy az általa draftolt vagy hozott játékosok beépülhessenek, és olyan arculatot adjanak a csapat játékának, amilyet ő elképzel. Jelenleg a kulcspozíciókban még nagyrészt Tomlin előtt hozott emberek játszanak.

Amit én egyértelműen Tomlin hibájának tartok, az, hogy tavaly sem, és -úgy látszik- idén sem tudja megfelelően kezelni a sérülésekből adódó helyzetet. Kicsit körülnézve a ligában, teljesen egyértelmű, hogy nem lehet egy szezont a kezdőkkel végigjátszani. Tehát valamilyen szinten ki kellene építeni egy második vonalat.

Ennek ellenére tavaly is bekezdtünk, kb a szezon feléig ment minden, aztán jöttek a sérülések és sorban 5 bukó, köztük 3 (akkor)hullagyenge csapattól. Kíváncsi vagyok mennyit tanult abból, és idén mennyire lesz más a helyzet. Ha az Oakland is átmegy rajtunk, akkor kb ugyanott tartunk mint tavaly, szerintem.
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Keiselnek is pár nap kihagyást jósoltak, ehelyett már vagy egy hónapja csak álldogál a pálya szélén, máshol meg törött bokákkal döntögetnek az irányítók karriercsúcsokat. Röhej...Szokol
Jah, meg interception csúcsokat is.
Jelzem a szalagsérülés rosszabb...kishaszi
Ez így van.
Mikor a bokaszalagom szakadt a röntgen előtt azzal bíztattak, hogy ha "szerencsém" van csak eltört. 😀 Nem volt 😕polamalu
Tört ketté a térdkalácsom keresztben és szakadt el egyszerre két bokaszalagom, hidd el, pontosan tudom melyik mit tud. A röhej inkább az, hogy egy elvileg felkészült csapatnál ennyire nem tudták megjósolni, hogy mikor épül fel egy kulcsember. Ideje kicsit az orvosi stábot is kritizálni.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Keiselnek is pár nap kihagyást jósoltak, ehelyett már vagy egy hónapja csak álldogál a pálya szélén, máshol meg törött bokákkal döntögetnek az irányítók karriercsúcsokat. Röhej...Szokol
Jah, meg interception csúcsokat is.
Jelzem a szalagsérülés rosszabb...kishaszi
Ez így van.
Mikor a bokaszalagom szakadt a röntgen előtt azzal bíztattak, hogy ha "szerencsém" van csak eltört. 😀 Nem volt 😕
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Keiselnek is pár nap kihagyást jósoltak, ehelyett már vagy egy hónapja csak álldogál a pálya szélén, máshol meg törött bokákkal döntögetnek az irányítók karriercsúcsokat. Röhej...Szokol
Jah, meg interception csúcsokat is.
Jelzem a szalagsérülés rosszabb...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Keiselnek is pár nap kihagyást jósoltak, ehelyett már vagy egy hónapja csak álldogál a pálya szélén, máshol meg törött bokákkal döntögetnek az irányítók karriercsúcsokat. Röhej...Szokol
Most így utólag kár volt a Bengals ellen eröltetni, ott sérült rá újból...
Hoodnak is össze kell szednie magát, nem lehet h egy ember simán blokkolja.
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Keiselnek is pár nap kihagyást jósoltak, ehelyett már vagy egy hónapja csak álldogál a pálya szélén, máshol meg törött bokákkal döntögetnek az irányítók karriercsúcsokat. Röhej...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kemo talán játszhat vasárnap, de Keisel kihagyja a meccset.Tibi76
Fákk. Keisel lett volna a fontosabb, hogy ne tudjanak futni... Kemo nem hoz(hat) látványos javulást majd, ha Scott hozza formáját...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Kemo talán játszhat vasárnap, de Keisel kihagyja a meccset.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egyaltalan nem azert irtam, csak gondoltam erdekel benneteket is a meccs eloti osszehasonlitas es statisztika 😉RaiderNation
Én meg csak viccnek szántam, próbáltam ezt a smiley-kkal is érzékeltetni. 😊
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
http://deadspin.com/5690560/the-bottom-100-the-worst-players-in-nfl-history-part-2

kezdjétek a huszadikkal😀

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/20652/afc-north-offensive-coordinator-rankings-3

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Steelers fanok ha erdekelnek benneteket a statisztikak picit a hetvegi meccs elott , parancsoljatok :
...RaiderNation
Hehe... 😊 Mi ez, amolyan szurkolók közti pszichológiai hadviselés? 😊 Azért érződik a statisztikáinkon alaposan a Pats elleni meccs, de majd hétvégén remélhetőleg kicsit kozmetikázunk ezeken a számokon. 😀 😉

Örülök, hogy a sérültekkel kapcsolatban biztató híreket kaptunk.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, az egyik visszautasított érdeklődő Reed után a Bengals volt. :/
http://cincinnati.com/blogs/bengals/2010/11/17/agent-bengals-did-call-about-reed/

kurvára nem örülnék ha jövő héten mégis ott landolna.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North fgyelő - 10. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1677


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ward már edzett is, ez egy állat. 😊

Troy és Allen pihent, de sztem ez inkább csak elővigyázatosság. Az viszont bíztató, hogy Kemo, Keisel és Timmons is legalább limitáltan edzett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Reed egy fasz, nem kellett volna vele hosszabbitani, közben az évek alatt elment az eszecskéje
arról nem beszélve hogy neki is volt balhéja, alkoholproblémák miegymás

én már azt sem értettem, hogy mi a faszér volt muszály hosszabbitanunk velesutianap
Azért kellett, mert a körriskecsap földön nem az számít mekkorát tudsz rúgni, hanem az, hogy ha odakerülsz 45-50 környékére, akkor berúgd szélben is, hóban is. Reed azért megbízható volt, sőt, 2008-ban még magasan a legbiztosabb lábú emberke volt, legalábbis a henizen... Nem volt ok rá, hogy kibasszuk. Utána kezdett hibázgatni, de nem rajta múlottak a meccsek.

Idén volt sok a rovásán, pedig igazából megint csak nem ő volt a főludas. Buta döntés volt, év végén kellett volna kibaszni, vagy megkockáztatom egy ultimátumos tárgyalást lefolytatni vele...-kishaszi
szerintem tavaly is bénázgatott szépen és az lett a vezérelv hogy az O-nak igenis pöttyöket kell lerakni ha Bigbang bénázik akkor Reed-nek nem szabad, Bigbang bénázhat e szerinti döntés szerint - és nem kell hozzá mellény ha nem tudja kitől kapja a fizuját már ha közvetetten is
s akkor még nem beszéltünk a kickoffokról - év elején le lett cserélve - tehát qvázi PROBLÉMA VOLT VELEsutianap
És hoztunk egy szarabbat... Elbaszott egy f.sz döntés ez. Év végén elmehetett volna, de most kibaszni és szarabbat hozni iszonyat elhamarkodott és rossz döntés. Mellesleg épp kickoffokban sokat javult és hiába hagyott ki sok FG-t igazán egyiken sem múlott semmi, talán a Ravens elleni hibája a kivétel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Reed egy fasz, nem kellett volna vele hosszabbitani, közben az évek alatt elment az eszecskéje
arról nem beszélve hogy neki is volt balhéja, alkoholproblémák miegymás

én már azt sem értettem, hogy mi a faszér volt muszály hosszabbitanunk velesutianap
Azért kellett, mert a körriskecsap földön nem az számít mekkorát tudsz rúgni, hanem az, hogy ha odakerülsz 45-50 környékére, akkor berúgd szélben is, hóban is. Reed azért megbízható volt, sőt, 2008-ban még magasan a legbiztosabb lábú emberke volt, legalábbis a henizen... Nem volt ok rá, hogy kibasszuk. Utána kezdett hibázgatni, de nem rajta múlottak a meccsek.

Idén volt sok a rovásán, pedig igazából megint csak nem ő volt a főludas. Buta döntés volt, év végén kellett volna kibaszni, vagy megkockáztatom egy ultimátumos tárgyalást lefolytatni vele...-kishaszi
szerintem tavaly is bénázgatott szépen és az lett a vezérelv hogy az O-nak igenis pöttyöket kell lerakni ha Bigbang bénázik akkor Reed-nek nem szabad, Bigbang bénázhat e szerinti döntés szerint - és nem kell hozzá mellény ha nem tudja kitől kapja a fizuját már ha közvetetten is
s akkor még nem beszéltünk a kickoffokról - év elején le lett cserélve - tehát qvázi PROBLÉMA VOLT VELE


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ward sosem a sebességéből élt, épp ezért nem esett vissza az évek előrehaladtával és ezért képes most is produktív lenni. Ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy játszani fog. Asszem tavaly volt egy szitu amikor BB-t megkritizálta, hogy nem játszott agyrázkódás után a köv. fordulóban. És most is lenyilatkozta kb azt, hogy leszarja a teszteket, ő ismeri legjobban a testét és tudja, hogy játszani fog.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Lehet esély rá, mert attól függetlenül, hogy azt mondták, hogy Aso shadow-olja az ellenfél legjobb WR-ét, azért a legtöbb esetben a védelem jobb oldalán volt eddig mindig, kb csak Fitzgeraldot követte mindenhová. Szóval ha játszik Ward, akkor is láthatunk Wallace - Aso összecsapást!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Szerintem játszik Ward. Amúgy megnézem majd, hogy Aso hogy fogja felvenni vele a tempót, nem sok embernek sikerült eddig 😛tenorx
Hat Asot otthagyni se igen sikerult eddig senkinek..O se lassu am 😛 Pedig talalkozott boven speedsterekkel, Meg azert ez az NFL..Itt nincsenek lassu wrek se cornerek. 😊 Wallacebol is van meg par.. DJax,Harvin stb ..Na+ nalunk Ford es DHB,deok csak speed alapjan(meg)Bay Area
Meg azert ne felejtsuk el hogy Hines Ward 34 eves, azt hiszem ez a 13. eve a ligaban? ( steelers fanok javitsatok ha tevedek)...vesztett mar o is a sebessegebol az evek alatt, persze gyors most is de nem annyira mint pl meg 4-5 eve...nagy parharc lesz ez az Asomugha VS Ward, meg akkor is ha mindketten picit viharvertek 😀 😀 😀RaiderNation
Wallace vs Aso párharcról volt szó (ha Ward nem játszik) Ha játszik, akkor valszeg ő kapja meg Asot valóban, és létrejöhet.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Polamalu achilles sérülése ugye nem komoly, csak egy biztonsági pihenőnapot kapott?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Rohadtul nem érti egyetlen szakíró sem ezt a gyors, indokolatlan döntést odakint.

Janikowski hasonló cipőbe jár mint Reed, sőt rapszódikusabb és meg sem fordult az elzavarásának gondolata, pedig pályán kivül is pl.: verekedés, drog használat.
On the field, he’s had many more problems and misses than Jeff Reed. He missed 10 tries as a rookie (68.8 percent). He missed 10 again in 2005 (66.7), seven in 2006 (72.0) and nine in 2007 (71.9). Now, 7 misses this season.

Yet the Raiders not only have kept him, they made him the NFL’s highest paid kicker with $16 million over four years.Chrisdol
Igazából mindenhol azt olvasom, hogy megtartottuk volna, az utolsó csepp a pohárban az volt, hogy kritizálta a fanokat.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Ward bárki mellett tökéletes WR lenne, én mégis Wallaceban látom azt, amire nagy szükségünk volt, egy ennyire jó deep threat, aki nemcsak gyors, hanem jó WR is. Ha nem dobjuk ki BBt valami hirtelen felindulásból, akkor szerintem nagyon jó párost fognak ezek ketten alkotni.tenorx
tenyleg kurvajo wr, enis birom az ilyen tipusu elkapokat.rohadt nehez ellenuk jatszani mer' hihetetlen gyorsak..mindenesetre vasarnap, ha Aso jatszik, nem fog varazsolni mert le lesz szedve a palyarol. 😛 jo meccset varok, remelhetoleg Oak gyozelemmel. Wardrol es a tobbi serultrol mi hir?Bay Area
Szerintem játszik Ward. Amúgy megnézem majd, hogy Aso hogy fogja felvenni vele a tempót, nem sok embernek sikerült eddig 😛tenorx
Az lehet hogy futóversenyben lenyomná, de lesz addigra még talpon álló QB-nk, akit nem gázolt el vakoldalról egy gyorsvonat? 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rohadtul nem érti egyetlen szakíró sem ezt a gyors, indokolatlan döntést odakint.

Janikowski hasonló cipőbe jár mint Reed, sőt rapszódikusabb és meg sem fordult az elzavarásának gondolata, pedig pályán kivül is pl.: verekedés, drog használat.
On the field, he’s had many more problems and misses than Jeff Reed. He missed 10 tries as a rookie (68.8 percent). He missed 10 again in 2005 (66.7), seven in 2006 (72.0) and nine in 2007 (71.9). Now, 7 misses this season.

Yet the Raiders not only have kept him, they made him the NFL’s highest paid kicker with $16 million over four years.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Reed egy fasz, nem kellett volna vele hosszabbitani, közben az évek alatt elment az eszecskéje
arról nem beszélve hogy neki is volt balhéja, alkoholproblémák miegymás

én már azt sem értettem, hogy mi a faszér volt muszály hosszabbitanunk velesutianap
Azért kellett, mert a körriskecsap földön nem az számít mekkorát tudsz rúgni, hanem az, hogy ha odakerülsz 45-50 környékére, akkor berúgd szélben is, hóban is. Reed azért megbízható volt, sőt, 2008-ban még magasan a legbiztosabb lábú emberke volt, legalábbis a henizen... Nem volt ok rá, hogy kibasszuk. Utána kezdett hibázgatni, de nem rajta múlottak a meccsek.

Idén volt sok a rovásán, pedig igazából megint csak nem ő volt a főludas. Buta döntés volt, év végén kellett volna kibaszni, vagy megkockáztatom egy ultimátumos tárgyalást lefolytatni vele...-

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."