NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Igazából csak a 3. negyedtől néztem a meccset, de Rashard most annyira nem túnt jónak... 😕
Egyébként gyönyörű W 😀tenorx
addig jó volt, mikor kellett😀

ki a fasz a szakértő a sport tévén?
Seymourt két helmet to helmet húzta fel, amit Taylor és Harrison osztott ki.
ezt a faszt...

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazából csak a 3. negyedtől néztem a meccset, de Rashard most annyira nem túnt jónak... 😕
Egyébként gyönyörű W 😀
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem nem piszkáld randel elt, kell ő ide, már megmutata, hogy van h rá lehet számítani, ha másra nem. és értelemszerűen nem azér hhoztuk h ő legyen a király... óccón, ez se mindegy

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
no csak megérte az 5 WR, mondom most hogy: Feltámadtunk!
akkor most meg is lenne a támadásunk kerékkötője ElRendel személyben - sajna iszonyat szimpatikus playa és a trükkös játékok királya, de mint WR nem tud már nagyot alkotni - és ezt valaki belátta az OC-k közül is

emberek - mik derülnek a derült égből a TE-ink, Spét meg Jonzon bravó

igen szépreszabott volt a plékólling mind az O ( 6 passz ment egymásután különböző elkapókhoz egymásután) mind a D részéről ( az öregnek muszály lesz szobrot rakni a főbejárat elé :cool: )

:cool: zebrákat nem minősiteném inkább

kár a visszafújt Barnatóni visszahordásért meg a INT TD-éért is

ja asszem olyan 600y-s meccs az O részéről ( minusz a büntik) szép munka


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Ezt szeretem amikor így nincs igazam 😀
Határozottan jó volt a mai produkció, látszott hogy fejben ott vannak.
A sok zászló ellenére, az az egyetlen minősíthetetlen...
Pick6 miatt bekaphatják a zebrák, szerencsére ez most belefért.

Pouncey-val remélem semmi komoly baj nincs!
Ijesztő volt amikor 4egymást követő playben kb 4féle felállásban állt fel az o-line...
Szerencsére ez most belefért.
És Scott most annyira nem volt okádék, biztos sok sajtospufit tolt a héten 😀
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Ezt a meccset előzetesen inkább L-re tettem... na erről ennyit. 😀
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A playcall kifejezetten jó volt. Okos screenek, okos rövid yardos passzjátékok, a trükkök csak félig, de rendben volt ez😊
Aggasztó a fumbli... a rengeteg sérülés... a bírók nyugodtan létesítsenek közös szexuális kapcsolatot édesanyjukkal! Goodelle karöltve.
BB nagy volt ma- Akárcsak Troy, Harrison, Farrior.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
tetszett amit ma láttam. csak az a kurva sok sérülés továbbra is aggasztó.
a bírók szarjanak sünt.

Tomlin helyében a sajtótájékoztatóra egy sárga zászlóval mennék, aztán bedobnám a riporterek közé.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na, ha vki akarja hallgatni az okoskodásomat, akkor úgy néz ki, hogy megyek a Sugar Bowling Clubba, ahol a Steelers fanok első közös meccsnézése lesz. 😊 (Bár az szinte tuti, hogy szokásomnak megfelelően kések majd valamennyit)Soldados
Soldi van ott wifi? Mert én inkább a Steelers-Bills presztízsrangadót nézném 😀tenorx
Ez a mostani, Raiders elleni meccsre vonatkozott. A jövő hetit még nem tudom, hogy tudok-e menni.Soldados
Jah hát jókor szólsz 😀
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
Ha egy ekkora vereség után nem szívja fel magát a D, akkor valami nagyon nagy gond van a fejekben. Engem szétb*szna az ideg 39 bekapott pont után, és úgy mennék ki a réjdersz ellen, hogy előre megírnék 150.000 dollárnyi csekket a liga felé. 😀 De azért nekem sem szaglik ki a W, de ha mégis győzünk, az marha büdös és izzadt lesz. GO STEELERS!!!!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ocsmány ez így is, az utolsó kettő + Maxi IR rakja be a kaput 😕
Nyerni kéne ma rohadtul, de valahogy olyan randa érzésem van 😕The terrible towel
Egyetértek. Örülök, hogy a héten kérdésessé vált játékosok nagy része játszhat, viszont Keisel hiánya miatt még így is nagyon aggódom. Máskor, ilyen helyzetben azt mondanám, hogy akkor az O-nak kell megnyernie a meccset, viszont tudva, hogy milyen hiányosságaink vannak ott is... :/ Rossz előérzetem van nekem is, de adja az ég, hogy tévedjek.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Ocsmány ez így is, az utolsó kettő + Maxi IR rakja be a kaput 😕
Nyerni kéne ma rohadtul, de valahogy olyan randa érzésem van 😕
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 99
Steelers Inactives: Allen, Butler, Dwyer, CScott, Hills, Smith, Keisel

Így már kicsit szebb, mint pár nappal ezelőtt. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na, ha vki akarja hallgatni az okoskodásomat, akkor úgy néz ki, hogy megyek a Sugar Bowling Clubba, ahol a Steelers fanok első közös meccsnézése lesz. 😊 (Bár az szinte tuti, hogy szokásomnak megfelelően kések majd valamennyit)Soldados
Soldi van ott wifi? Mert én inkább a Steelers-Bills presztízsrangadót nézném 😀tenorx
Ez a mostani, Raiders elleni meccsre vonatkozott. A jövő hetit még nem tudom, hogy tudok-e menni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Béczkó 1 264
Lehet, hogy nem jó topicba írom ezt a kérdést, de nem találtam neki másik topicot, a másik fórumon volt olyan, hogy NFL DVD, ebben az volt, hogy kinek milyen meccsei voltak, hát ezt itt nem találtam. Az lenne a kérdésem, hogy valaki nem tudja honnan lehetne letölteni a Patriots - Steelers meccset 1280 x 720 as felbontásban, kb 4 GB körül van?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na, ha vki akarja hallgatni az okoskodásomat, akkor úgy néz ki, hogy megyek a Sugar Bowling Clubba, ahol a Steelers fanok első közös meccsnézése lesz. 😊 (Bár az szinte tuti, hogy szokásomnak megfelelően kések majd valamennyit)Soldados
Soldi van ott wifi? Mert én inkább a Steelers-Bills presztízsrangadót nézném 😀
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Valami perverz vágytól hajtva idén ezt az Oakland elleni meccset várom a legjobbat, kíváncsi vagyok ennyi sérülttel mit lehet játszani. Ebből egy heroikus, nagy győzelem is kisülhet, amitől visszafordulhatunk jó irányba is!Szokol
Adná az isten, hogy a jövőbe láss!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na, ha vki akarja hallgatni az okoskodásomat, akkor úgy néz ki, hogy megyek a Sugar Bowling Clubba, ahol a Steelers fanok első közös meccsnézése lesz. 😊 (Bár az szinte tuti, hogy szokásomnak megfelelően kések majd valamennyit)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
SteelersDigest: Expect Troy Polamalu (Achilles), Chris Kemoeatu (knee), Lawrence Timmons (hip), Hines Ward (concussion) all to start vs. Oakland
A mai jó hírek! Azért ez egy kicsit megnyugtató, de Keisel valószínűleg ma sem lesz. Ez baj.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
http://steelers.hu/ez-durva/
2012-től a NIKE a sportszer beszállítója az NFL-nek. A látványtervek siralmasak. Remélem a valóság messze áll ezektől.polamalu
Ezt nem a Nike tervezte, hanem csak unatkozó emberek design terve, szal nem kell aggódni.Soldados
Mindenesetre érdekes. Nem is tudom milyen jelzővel illessem ezeket a mezeket... Futurisztikus? :rolleyes: Vannak köztük félelmetesen jók és egészen borzalmasak is - a miénk sajnos az utóbbi kategóriának is valahol a legalján található, úgyhogy ha csak ezt vesszük alapul, ezekből köszönjük, nem kérünk. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://steelers.hu/ez-durva/
2012-től a NIKE a sportszer beszállítója az NFL-nek. A látványtervek siralmasak. Remélem a valóság messze áll ezektől.polamalu
Ezt nem a Nike tervezte, hanem csak unatkozó emberek design terve, szal nem kell aggódni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Remélem idén még elkapja a fonalat, mondjuk a PO-ban és az ő IT-vel is nyerünk meccseket és gyűrűt. 😉polamalu
Visszavonuláshoz készülődő játékosokról szoktak hasonló hangvételű mondatokat mondani, pl. hogy az utolsó évét még meghajtja, meg ilyenek. Remélem azért Polamaluról még nem ezt feltételezed... 😊 Olyan "varázslata", mint a két évvel ezelőtti konferenciadöntőben a Ravens ellen, már lehet, hogy nem lesz, de ligaelit játékoshoz méltó produkciót még várhatunk tőle. 😉vassadi27
Dehogy, nem vonulhat vissza!!!!!!!! A fiaim, még kicsik, de szeretném, ha látnák élőben játszani a Nagy Istent 😉 Fiatal srác ő még, nem gondoltam ilyen visszavonulós dologra. Simán csak filozofáltam.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Remélem idén még elkapja a fonalat, mondjuk a PO-ban és az ő IT-vel is nyerünk meccseket és gyűrűt. 😉polamalu
Visszavonuláshoz készülődő játékosokról szoktak hasonló hangvételű mondatokat mondani, pl. hogy az utolsó évét még meghajtja, meg ilyenek. Remélem azért Polamaluról még nem ezt feltételezed... 😊 Olyan "varázslata", mint a két évvel ezelőtti konferenciadöntőben a Ravens ellen, már lehet, hogy nem lesz, de ligaelit játékoshoz méltó produkciót még várhatunk tőle. 😉
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/ez-durva/
2012-től a NIKE a sportszer beszállítója az NFL-nek. A látványtervek siralmasak. Remélem a valóság messze áll ezektől.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
A secondary ugyebár nem 1 játékos.polamalu
Nem egy játékos, persze, és nem is egy játékostól függ a megítélése, pont ezért írtam, hogy a teljes secondary is kicsit haloványabbnak tűnik.
Azért az nem lehet elvárni, még tőle sem, hogy mindig ott legyen minden játéknál. Azt is említsük meg, hogy a passzoknál azért lényeges minden irányítónak, hogy merre "bóklászik" és arra nem igen akarnak dobni.
A többi stimmel.polamalu
Nyilván azért is villog kevesebbet, mert a játéktudásából adódóan értelemszerűen kevésbé mernek felé dobálni a QB-k (bár ez eddig is így volt), de feltűnő az is, hogy szvsz az irányítókat is kevésbé gyötri, mint azt tőle korábban megszokhattuk. Nem akarom bántani, kritizálni, elvégre nekem is ő a "bálványom", de nem lehet nem észrevenni, hogy idén kicsit kevesebbet szerepel (még ha gyenge játékról vagy hasonlókról szó sincs). Persze ő is bármikor kifoghat egy olyan meccset, hogy... 😉vassadi27
Valóban halványabb én nem mondtam, hogy nem 😉 Előfordulhat, minthogy már más játékossal is előfordult, hogy a sérüléséből visszatérve nem a legjobb formában van. Fiatalabb nem lesz viszont az idővel érik. Remélem idén még elkapja a fonalat, mondjuk a PO-ban és az ő IT-vel is nyerünk meccseket és gyűrűt. 😉