NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
csak úgy mondom, hogy az NCAA-ben bármilyen és bármekkora ütés automatikus eltiltással jár...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem baj az, hogy nem tiltotta el.
A saját sírját ássa Goodell.Tibi76
Dehogy ássa a saját sírját, ez a buzi kampányol, hogy majd emlékezzenek arra, hogy mennyire védi az igazságot amikor majd ő is próbál olyan szar szenátor lenni, mint az apja volt.tenorx
Lehet, nem tudom.

Engem annyi zavar az egészben, hogy sok fasztarisznya még mindig kiabálja, hogy tolják a Steelerst.Tibi76
Ja hát az természetes, hogy csaló csapat vagyunk.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Nem baj az, hogy nem tiltotta el.
A saját sírját ássa Goodell.Tibi76
Dehogy ássa a saját sírját, ez a buzi kampányol, hogy majd emlékezzenek arra, hogy mennyire védi az igazságot amikor majd ő is próbál olyan szar szenátor lenni, mint az apja volt.tenorx
Lehet, nem tudom.

Engem annyi zavar az egészben, hogy sok fasztarisznya még mindig kiabálja, hogy tolják a Steelerst.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
http://bleacherreport.com/articles/524681-nfl-justice-not-served-with-richard-seymour-fine-for-punching-roethlisberger

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem baj az, hogy nem tiltotta el.
A saját sírját ássa Goodell.Tibi76
Dehogy ássa a saját sírját, ez a buzi kampányol, hogy majd emlékezzenek arra, hogy mennyire védi az igazságot amikor majd ő is próbál olyan szar szenátor lenni, mint az apja volt.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Nem baj az, hogy nem tiltotta el.
A saját sírját ássa Goodell.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
ja igen, még valami:

GOODELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hogy húsevő csigák faljanak fel, te gáci ember!!!!!
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
1. Harrison bácsit nem szidni a Steelers topikban, mert nem illik ITT 😊 .
2. Az más kérdés, hogy ő gyakorlatilag gyilkosnak, alávaló, elítélendő féregnek lett beállítva, mert volt 2-3 kemény/ nem szabályos megmozdulása. Büntessük meg, oké.
Csak már vicc kategória, hogy minden meccsen dobnak rá vagy 1-3 zászlót rushingthepasser vagy youweretootough címen. Azért az már nevetséges. Miközben Harrisonról nem sok holdingot fújtak ebben az évtizedben (emlékszem amikor a SB08-on egymás után kétszer tisztán fújható lett volna a dolog, persze ez csak példa).
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
Én biztos voltam benne, h eltiltják Seymour-t (az, h kizárták a meccsről kb tök mind1 volt, addigra már rég eldőlt minden). Ez így kurvára aránytalan büntetés az eddigi keménykedés után, úgyh sztem nem annyira indokolatlan a felháborodás itt.
Mellesleg sztem a "mit vagytok felháborodva, nem a ti pénztárcátokra megy" típusú lekezelő hozzászólások se túl elegánsak a +100as tetszési index ellenére...
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Amúgy jó, hogy Harrison ilyen! Felvállalja, hogy szembeszáll a vezetőséggel a hülyeségek miatt. Remélem célt ér el vele, mert tényleg nem jó irány ez már!

Engem is kiállítottak egy semmiség miatt anno a Veszprém ellen! És még hazugságokat is állítottak a jkv-ban!

Így teljesen átérzem Harrison helyzetét, gyűlölöm, ha a bírók akarnak főszereplők lenni, meg felsőbb irányításra büntetnek a meccsen! Szánalmas!

Go Harrison!Bruce
Én is adom amit csinál, keep it real Harrison! Csak erre rámehet a karrierje. Előbb utóbb megunja valamelyik faszjancsi felsőköcsög(ergó ergé 😀) és elmeszeli végleg. Ő meg túl jó játékos, és hiányozna a ligából nagyon, és szerintem neki is hiányozna a játék, még akkor is ha ő nem érzi ezt már az igazi férfias játéknak, amiben igaza is van. Bár ő tipikusan az a játékos, akinek jól állna ez a féle "visszavonulás", hogy valami orbitális szankciót alkalmaznak vele szemben (nem pénzbűnti) mert igazi bedboj'. De remélem idáig nem jutunk el. Én bírom a játékát, és én is mellette vagyok.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Amúgy jó, hogy Harrison ilyen! Felvállalja, hogy szembeszáll a vezetőséggel a hülyeségek miatt. Remélem célt ér el vele, mert tényleg nem jó irány ez már!

Engem is kiállítottak egy semmiség miatt anno a Veszprém ellen! És még hazugságokat is állítottak a jkv-ban!

Így teljesen átérzem Harrison helyzetét, gyűlölöm, ha a bírók akarnak főszereplők lenni, meg felsőbb irányításra büntetnek a meccsen! Szánalmas!

Go Harrison!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Döme, nyugi. nem ellened-ellenetek szól😉, hanem a szarrágó ligabuzerátor ellen.
A fogadatlan prókátorok meg szerintem térjenek vissza a topikjukba, vagy bárhova... Talán jobb lenne, ha nem kezdenék újra a ku-klux-klán viselkedést itt Harrisonnal szemben,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Az oke hogy mi itt utaljuk Goodell-t, de amerikaba a hozzaertobb embereknel is ez szoba van? Nem tudok angolul igy nem nagyon tudom kovetni. Mennyire van esely hogy elkuldik? Vagy ki kuldheti el egyaltalan?
Telefonrol irok azert nincs ekezet.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Most nagyon leegyszerűsítem a dolgot:
Egy pofánvágástól (nyitott tenyérrel) még senki nem került tolókocsiba, nem lett agyrázkódása, míg egy olyan hittől a fejre, amikor nem tudja magát védeni az elszenvedő, de. Két tök külön dolog amit Seymour csinált, meg amikor valaki fejbe basz valakit full speedel. Az valóban igaz, hogy az első tetűbb dolog, és a másik majdhogynem véletlen, mert tényleg néha a legjobb szándékkal sem lehet elkerülni, de a következménye mégis az utóbbinak súlyosabb.

És még mielőtt az a véd érne, nem azért mondom ezt, mert pont Réjderszes Seymour és az ő védelmére gyártom az elméletet.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 057 — #NoStress
benne van a játékban 1szer. Talán kétszer is. De ha meccsenként van egy embernél 3 akkor az már eléggé szándékosnak tűnik...haromt
Ismét erős túlzás tőled, ahogy azt megszoktuk. Idényenként van kb 3-4-5 tőle. Benne van. Az egyik szándékos és tudatos, a másik nem feltétlen. De persze büntessük azt jobban, ami esetleges. Következetlen faszfej Goodell bácsi, aki takarodjon a futballtól. Remélem a lockout kivégzi őt is.Soldados
Nem kell ezen ennyit lovagolni, most nektek mitől lett volna jobb, ha eltiltják, vagy 2 millió dolcsira vágják meg?Döme
Például nekem semennyire sem lett volna jobb.
Vagyis... mégiscsak jobb lett volna annyiban, hogy hihetném azt, hogy van egy következetes büntetéspolitika. Vagy van egy konzekvens elképzelés, hogy végtére is mit is akar a liga valójában elérni. Vagy ezek következtében pl Harrison is megérti, hogy bár ez nem kisasszonyfootball, de nem is arról szól, hogy "max megsérül valaki, benne van". Vagy talán kevesebb lenne a sérülés elöbb-utóbb? Nem ezért vannak büntetések, hogy kevesebb legyen a sérülés?
Szóval nekem mindegy Steelerses, Oaklandi, Patses, Jetses, csak legyen valami cél, értelem, koncepció, arány, és ehhez hasonlók a büntetésekben, legyen mégha bármeilyen kicsi is, de preventív jellege.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Az egyik undorító, a másik pedig benne van a játékban. Az egyiket büntetik, a másikat leszarják. Ennyi.Soldados
benne van a játékban 1szer. Talán kétszer is. De ha meccsenként van egy embernél 3 akkor az már eléggé szándékosnak tűnik...haromt
Ismét erős túlzás tőled, ahogy azt megszoktuk. Idényenként van kb 3-4-5 tőle. Benne van. Az egyik szándékos és tudatos, a másik nem feltétlen. De persze büntessük azt jobban, ami esetleges. Következetlen faszfej Goodell bácsi, aki takarodjon a futballtól. Remélem a lockout kivégzi őt is.Soldados
Nem kell ezen ennyit lovagolni, most nektek mitől lett volna jobb, ha eltiltják, vagy 2 millió dolcsira vágják meg?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az egyik undorító, a másik pedig benne van a játékban. Az egyiket büntetik, a másikat leszarják. Ennyi.Soldados
benne van a játékban 1szer. Talán kétszer is. De ha meccsenként van egy embernél 3 akkor az már eléggé szándékosnak tűnik...haromt
Ismét erős túlzás tőled, ahogy azt megszoktuk. Idényenként van kb 3-4-5 tőle. Benne van. Az egyik szándékos és tudatos, a másik nem feltétlen. De persze büntessük azt jobban, ami esetleges. Következetlen faszfej Goodell bácsi, aki takarodjon a futballtól. Remélem a lockout kivégzi őt is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az egyik undorító, a másik pedig benne van a játékban. Az egyiket büntetik, a másikat leszarják. Ennyi.Soldados
benne van a játékban 1szer. Talán kétszer is. De ha meccsenként van egy embernél 3 akkor az már eléggé szándékosnak tűnik...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Breaking news: Goodell megbüntette a Steelerst, sajnos túl sok SB gyűrűnk van.
Ez az ember valóban egy fasz, de nem kell vele foglalkozni. Harrison lenyilatkozta, ez csak összetartja a csapatot, ad egy "mi a világ ellen" mentalitást.tenorx
Azért hogy a gyűrűk miatt büntet Goodell. Ezt te sem gondolod komolyan. Harrison meg ő jól egymásra találtak. Most is hagyhatta volna annyiban a dolgot. Neki sem muszáj nyilatkozgatni minden egyes bünti után. Elvannak, a média meg zabálja.

És a "világ ellen" is fura mentalitás számomra. Tényleg soha senkinek nincs jobb dolga? Most is a Denver nem a Chargers meccsre készült egész héten, hanem a Steelers ellen?ulpianus
1. mondat irónia szvsz tenorxtól. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Breaking news: Goodell megbüntette a Steelerst, sajnos túl sok SB gyűrűnk van.
Ez az ember valóban egy fasz, de nem kell vele foglalkozni. Harrison lenyilatkozta, ez csak összetartja a csapatot, ad egy "mi a világ ellen" mentalitást.tenorx
Azért hogy a gyűrűk miatt büntet Goodell. Ezt te sem gondolod komolyan. Harrison meg ő jól egymásra találtak. Most is hagyhatta volna annyiban a dolgot. Neki sem muszáj nyilatkozgatni minden egyes bünti után. Elvannak, a média meg zabálja.

És a "világ ellen" is fura mentalitás számomra. Tényleg soha senkinek nincs jobb dolga? Most is a Denver nem a Chargers meccsre készült egész héten, hanem a Steelers ellen?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az egyik undorító, a másik pedig benne van a játékban. Az egyik szándékos és tudatos, a másik nem feltétlen. Az egyiket büntetik, a másikat leszarják. Ennyi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igen ennyi. Seymour egy paraszt, de nem veszélyeztette BigBen karrierjét...

És míg az egyik egy dühkitörés, addig a másik egy visszaeső konstans szabálytalansága
több mint 13 éve
gsn 3 548
Ez mind szép és jó, de a Harrison büntik után több oldalon ment itt a flame, hogy mekkora undorító féreg.tenorx
Szerintem csak az emberek érzik a különbséget egy ütés/pofon következményei és egy esetleges karrierveszélyeztető agyrázkódás/nyaksérülés/gerincsérülés között, azért nincs akkora felháborodás. Más-más kategória a kettő. Az egyik kirívó sportszerűtlenség, a másik életveszélyes dolog is lehet. Pl. a mostani SNF-en is Hobbs meddig lent volt egy helmet-to-hemlet miatt, a közvetítők is eléggé meg voltak ijedve. Ezen a Seymour dolgon a többség csak felháborodott vagy éppen röhögött (mentalitásától függően), hogy mekkora tapló viselkedés ez a Raiders játékostól.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez mind szép és jó, de a Harrison büntik után több oldalon ment itt a flame, hogy mekkora undorító féreg.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Nyugtatót javaslok, vagy azt, hogy nőjünk már fel. 😛
Nem hiszem, hogy valakit itt érint annyira ez az egész, hogy itt verje magát rajta. Tényleg nem tűnnek reálisnak a büntetések néha egymáshoz mérve, de azt tegyük hozzá, hogy Harrison dolgai többszörös visszaesőként történtek, és nem zárták ki a meccsről. A jelek szerint Goodell úgy gondolta, hogy a meccsről való kizárás és pluszban a pénz elég büntetés volt. Van, aki szerint nem, és én is hajlok erre, de azért ez a vergődés, meg anyázás, ami itt megy, hát nem tudom...

tenorx: Ez a Seymour ügy nem a Steelers ellen szól, szóval ilyeneket írni is hülyeség.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness